Co najlepiej wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 19:42   #1
Lynkersik
Przyczajenie
 
Avatar Lynkersik
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Question

Co najlepiej wybrać?


witam was wszystkie serdecznie
jestem tu od dzisiaj i mam nadzieje że zagoszczę tu długo to tak na początek. a teraz sedno sprawy ;D

jestem 15-letnią nastolatką, moja skóra jak prawie każdej nastolatki jest w trądzikach itp. jak to najlepiej ukryć? co będzie najlepsze? dodam że mam tłustą cerę.. jakiś fluid? puder prasowany?

Edytowane przez Lynkersik
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:56
Lynkersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:55   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co najlepiej wybrać?

zamiast zakrywać wylecz skórę.. idź do dermatologa aby zobaczył i ewentualnie coś Ci przepisał.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:45   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Co najlepiej wybrać?

dokladnie.meczylam sie z tradzikiem kilka lat a jedna masc pomogla w 2 tygodnie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 06:32   #4
Lynkersik
Przyczajenie
 
Avatar Lynkersik
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Co najlepiej wybrać?

tylko że to też nie jest taki trądzik że mam go na całej twarzy. od czasu do czasu się pojawia i najczęściej się nasila przed okresem.
Lynkersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:05   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lynkersik Pokaż wiadomość
tylko że to też nie jest taki trądzik że mam go na całej twarzy. od czasu do czasu się pojawia i najczęściej się nasila przed okresem.
to przesadzasz po prostu. każda z nas tak ma. zawsze przed okresem się pojawi jeden czy dwa..możesz kupić sobie piling, tonik i używaj. piling raz w tyg. natomiast tonik codziennie.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:14   #6
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Co najlepiej wybrać?

ja mam 23 lata i wciąż się męczę z niespodziankami, wrrr. teraz zażywam tabletki cera nova i nieco sie poprawiło, ale mimo to przed okresem jest kilka nowych wyprysków. Radzę dla młodej cery kupić serię kosmetyków do cery trądzikowej tonik, żel peeling i kremik, a jak chcesz cos ukryć to puderek antybakteryjny lub mineralny, żebys maski sobie na młodziutkiej twarzy nie zrobiła grunt to oczyszczanie
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:03   #7
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
ja mam 23 lata i wciąż się męczę z niespodziankami, wrrr. teraz zażywam tabletki cera nova i nieco sie poprawiło, ale mimo to przed okresem jest kilka nowych wyprysków. Radzę dla młodej cery kupić serię kosmetyków do cery trądzikowej tonik, żel peeling i kremik, a jak chcesz cos ukryć to puderek antybakteryjny lub mineralny, żebys maski sobie na młodziutkiej twarzy nie zrobiła grunt to oczyszczanie
ale autorka nie ma cery trądzikowej skoro wychodzą jej po kilka pryszczy na twarzy i to przed okresem...dziś nawet mówili o tym na TVN Style w programie pt. "Uroda"...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 15:21   #8
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
ale autorka nie ma cery trądzikowej skoro wychodzą jej po kilka pryszczy na twarzy i to przed okresem...dziś nawet mówili o tym na TVN Style w programie pt. "Uroda"...
no ok, ja też w takim razie nie mam tradzikowej, ale z doświadczenia wiem, że przy mojej cerze (mieszanej) takie kosmetyki poprawiają jej stan,dobrze oczyszczają i przeciwdziałają wypryskom lub zmniejszają już istniejące bo normalne nie robią nic lub zapychają ...

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2010-11-17 o 15:23
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:40   #9
Lynkersik
Przyczajenie
 
Avatar Lynkersik
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Co najlepiej wybrać?

moja cera wygląda nie za ładnie.. bo nawet jak pryszcz który był i znika zostawia ślad i nie znika. i to chciałam jakimś pudrem zakryć.
Lynkersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:10   #10
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lynkersik Pokaż wiadomość
moja cera wygląda nie za ładnie.. bo nawet jak pryszcz który był i znika zostawia ślad i nie znika. i to chciałam jakimś pudrem zakryć.

o tym również mówili na TVN Style;P powiem tak idź do dermatologa niech zobaczy Twoja cerę a następnie możesz udać się do kosmetyczki. kosmetyczka doradzi Ci jaki zabieg byłby najbardziej odpowiedni aby pozbyć się blizn... w programie mówili, że zabiegów zależy od nasilenia zmian skórnych może być potrzebnych kilka do usunięcia blizn. cena 1-go ok. 200-300zł ale efekty są zauważalne..i nie będziesz musiała swojej młodej cery niszczyć kosmetykami bo jesteś zdecydowanie za młoda posłuchaj starszej osoby;P ps. też mam blizny...więc wiem jak to jest:/

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:11
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:43   #11
Lynkersik
Przyczajenie
 
Avatar Lynkersik
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Co najlepiej wybrać?

szkoda że te zabiegi kosztują tak dużo ;(
jak będę miała okazję to pójdę do dermatologa. a tak na regeneracje skóry twarzy to jakie najlepsze kosmetyki? mam peeling z perfecta oczyszczenie gruboziarnisty i perfecta no problem! anty trądzikowy tonik matujący ale mam wrażenie że on w ogóle nie pomaga..
Lynkersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 08:50   #12
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
o tym również mówili na TVN Style;P powiem tak idź do dermatologa niech zobaczy Twoja cerę a następnie możesz udać się do kosmetyczki. kosmetyczka doradzi Ci jaki zabieg byłby najbardziej odpowiedni aby pozbyć się blizn... w programie mówili, że zabiegów zależy od nasilenia zmian skórnych może być potrzebnych kilka do usunięcia blizn. cena 1-go ok. 200-300zł ale efekty są zauważalne..i nie będziesz musiała swojej młodej cery niszczyć kosmetykami bo jesteś zdecydowanie za młoda posłuchaj starszej osoby;P ps. też mam blizny...więc wiem jak to jest:/
nie ma to jak wysłać 15-nastolatkę na zabiegi usuwania blizn za kilkaset złotych, omg na pewno takiej rady oczekiwała

Edytowane przez roxanaL
Czas edycji: 2010-11-18 o 08:53
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:25   #13
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
nie ma to jak wysłać 15-nastolatkę na zabiegi usuwania blizn za kilkaset złotych, omg na pewno takiej rady oczekiwała
napisałam, że jest taka możliwość aby usunąć blizny..może nie wiedziała dziewczyna o takim sposobie..poza tym zawsze można jak nie rodziców poprosić o konsultacje z kosmetyczka to uzbierać...znam dziewczyny, które poszły bo miały mega problemy z cerą!

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-11-18 o 09:26
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:46   #14
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: Co najlepiej wybrać?

Masz 15 lat, wiec skóra u Ciebie będzie przechodzic jeszcze przez rozne etapy. Najwazniejsze zebys jej teraz nie traktowała mocnymi kosmetykami, ja w twoim wieku popełniłam ten błąd stosujac mocno matujace produkty itp i spowodowalam,że produkcja sebum była ogromna. Polecam Ci serię BIELENDA - LIMONKA&OGOREK. Odłóż peeling gruboziarnisty na rzecz enzymatycznego chocby najtanszego. Postaw na oczyszczanie cery wieczorem płynem micelarnym np.Delia za 5 zł - jest świetny! A co do fluidu to cos lekkiego,nie zapychajacego porów np. Lirene City Matt lub tansza wersja Fluid Matujacy 7h.
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:34   #15
Lynkersik
Przyczajenie
 
Avatar Lynkersik
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Co najlepiej wybrać?

co do zabiegów to owszem znam takie sposoby. ale kto by mi za to zapłacił? ;d moich rodziców nie stać na takiego typu wydatki. więc postawiłam na kosmetyki

a co do fludiu to czy puder nie jest lepszy? jeśli chodzi o zatykanie porów itp. matowanie

Edytowane przez Lynkersik
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:40
Lynkersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.