Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 11:35   #2371
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ten rozjasniacz vincent nie niszczy mocno podetnij chociaz 3cm po rozjasnianiu
Postaram się jakoś podciąć.
A co jeśli nie ten rozjaśniasz o którym mówisz? Nie wiem gdzie go kupić, a nie mam masy czasu na szukanie/czekanie na przesyłkę.
W sklepie, do którego dzisiaj idę, jest jakiś rozjaśniacz Renee Blanche.
http://www.czf.pl/product_info.php?products_id=3347 - taki.
Nadaje się on do czegoś? Jaki efekt powinnam tym osiągnąć? Szczerze mówiąc nie mogę znaleźć w necie żadnej opinii o nim, więc chyba się nie zdecyduję.
I jeszcze - jeśli z jakichś przyczyn nie będę mogła kupić profesjonalnego, to na co się zdecydować? Czy taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rs.html&next=1 rozjaśniacz Syoss może być?
I czy na pewno będę musiała później jeszcze nakładać farbę, czy jest szansa, że efekt będzie zadowalający bez?
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:36   #2372
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

lepiej rozjasniacz w proszku, jesli byłaby to ostateczność to weź syoss 12-0 ale nie wyjdzie równy blond. długa droga przed toba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 14:22   #2373
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
lepiej rozjasniacz w proszku, jesli byłaby to ostateczność to weź syoss 12-0 ale nie wyjdzie równy blond. długa droga przed toba
Ok, w takim razie będę unikać drogeryjnych rozjaśniaczy i kupię albo ten rozjaśniacz w kremie Renee Blanche H-zone, o którym pisałam, albo coś takiego http://www.czf.pl/product_info.php?c...oducts_id=3383.

Które lepsze? Ten H-zone nie ma amoniaku, ten w proszku chyba tak (a przynajmniej nie jest napisane, że nie ma, a takimi rzeczami zwykle producent się chwali). Nie znalazłam recenzji żadnego z nich, więc to tak trochę w ciemno będzie zakup, intuicja podpowiada mi, że ten w kremie mniej zniszczy mi włosy, ale nie wiem czy dobrze rozjaśni?

Jaką farbę powinnam nałożyć na włosy po rozjaśnianiu, jeśli będzie taka potrzeba? Już po prostu jakiś ładny, platynowy blond, który mi będzie odpowiadał? (Wtedy już poczytam dokładnie wątek o farbowaniu na blond) Czy może po tych zabiegach powinna być to jakaś inna farba, albo w innym odcieniu czy coś?
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:24   #2374
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

lepiej w proszku, a farba po rozjaśnieniu, palette 219
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 15:37   #2375
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
lepiej w proszku, a farba po rozjaśnieniu, palette 219
Okej. Dziękuję Ci bardzo za pomoc!
Mam jeszcze tylko jedno pytanie, ale już mniej istotne, na czym opierasz to, że w proszku zawsze lepiej niż w kremie?
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 16:33   #2376
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witajcie.

Miesiąc temu miałam robioną dekoloryzację z brązu na jasną miedź/kasztan. Włosy są w dobrej kondycji, a farba jest naprawdę sympatyczna. Jednak doszłam do wniosku, że bardziej pasują mi zimne tony i ten czerwony pigment niezbyt współgra z moją cerą.

Podoba mi się blond z pierwszego załącznika. Drugi załącznik, to zdjęcie mojej obecnej czupryny (na górze z fleszem, a na dole bez).

Wiem, że fryzjerka odpowie mi na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości, ale zanim wybiorę się do salonu, to chciałabym poznać waszą opinię.

Czy ciężko będzie mi dojść do takiego koloru? No i czy warto robić sobie dłuższą przerwę pomiędzy zabiegami ( miesiąc wystarczy?).

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondynka5.jpg (15,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje włosy.jpg (26,8 KB, 33 załadowań)
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 17:15   #2377
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Okej. Dziękuję Ci bardzo za pomoc!
Mam jeszcze tylko jedno pytanie, ale już mniej istotne, na czym opierasz to, że w proszku zawsze lepiej niż w kremie?
hm poprostu zalezy Ci na ładnym chłodnym blondzie z ciemnych, i tu nie obejdzie się bez radykalnych środków, jak rozjaśniaczem wyjdziesz na żółto to potem już z górki, spopielisz sobie farbą.

najpierw zdekoloryzuj i rozjaśnij i pokaz co wyszło, potem będziemy myśleć co dalej


Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Miesiąc temu miałam robioną dekoloryzację z brązu na jasną miedź/kasztan. Włosy są w dobrej kondycji, a farba jest naprawdę sympatyczna. Jednak doszłam do wniosku, że bardziej pasują mi zimne tony i ten czerwony pigment niezbyt współgra z moją cerą.

Podoba mi się blond z pierwszego załącznika. Drugi załącznik, to zdjęcie mojej obecnej czupryny (na górze z fleszem, a na dole bez).

Wiem, że fryzjerka odpowie mi na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości, ale zanim wybiorę się do salonu, to chciałabym poznać waszą opinię.

Czy ciężko będzie mi dojść do takiego koloru? No i czy warto robić sobie dłuższą przerwę pomiędzy zabiegami ( miesiąc wystarczy?).

Z góry dzięki za odpowiedzi.
ja bym spróbował rozjaśniaczem z wodą 6% lub 9% na całe włoski a potem pasemka w 2 różnych tonach (np opalizujące i naturalne) bo na zdjęciu kolor nie jest jednolity.

samymi farbami byłoby ciężko i długa droga.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-08-12 o 17:19
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 17:33   #2378
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm poprostu zalezy Ci na ładnym chłodnym blondzie z ciemnych, i tu nie obejdzie się bez radykalnych środków, jak rozjaśniaczem wyjdziesz na żółto to potem już z górki, spopielisz sobie farbą.

najpierw zdekoloryzuj i rozjaśnij i pokaz co wyszło, potem będziemy myśleć co dalej
Dobra.
Jutro jadę kupić dekoloryzator, rozjaśniacz i utleniacz, we wtorek mam fryzjera więc w środę będę rozjaśniała i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jeszcze raz dzięki.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 10:01   #2379
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Hej, Planuje powrocic do swojego naturalnego koloru i mam do Was pytanie

Mój kolor naturalny wlosow to taki mysi blond (czyli sredni blond sklaniajacy sie ku ciemnemu) Od jakis dwoch lat maluje wlosy szamponem(?) LOreal Casting kolor braz -> trzymam dluzej i wychodza czarne

Teraz planuje wrocic do swojego koloru i czy w takim razie skoro jest to szampon bez amoniaku to wystarczy jedna dekoloryzacja? Szampon sie raczej nie zmywa...(moze tylko troszke)

Bede wdzieczna za pomoc!
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 12:51   #2380
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez exoexo Pokaż wiadomość
Hej, Planuje powrocic do swojego naturalnego koloru i mam do Was pytanie

Mój kolor naturalny wlosow to taki mysi blond (czyli sredni blond sklaniajacy sie ku ciemnemu) Od jakis dwoch lat maluje wlosy szamponem(?) LOreal Casting kolor braz -> trzymam dluzej i wychodza czarne

Teraz planuje wrocic do swojego koloru i czy w takim razie skoro jest to szampon bez amoniaku to wystarczy jedna dekoloryzacja? Szampon sie raczej nie zmywa...(moze tylko troszke)

Bede wdzieczna za pomoc!
wątpie czy wystarczy jedna dekoloryzacja, może to wymagać 2 lub 3 aplikacji dekoloryzatora. jedno opakowanie starczy Ci na 3 użycia na włosy do ramion. mówie o renee blanche.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 13:48   #2381
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

A ja mam takie pytanie- idę do fryzjera 23.08, chcę zejść z Matrixa 8CC, nie wiem czy będzie potrzebna dekoloryzacja czy nie. Ale w razie czego, gdyby tak, to jakich firm unikać? Będę pytać wcześniej pytać fryzjerkę co mi chce położyć.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 14:20   #2382
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

a na jaki kolor chcesz zejść? miedź niweluje się niebieskim, więc ja bym poradził tak: żeby połozyć na włosy farbe z matrxa rozjaśniającą z wodą 12%, i potem stonować niebieskim mixem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:27   #2383
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Chcę na jasny złocisty miedziany blond, czyli też ciepły, z rudawym połyskiem, taki "truskawkowy blond".
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:53   #2384
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

to wydaje mi sie że sama farba blond rozjaśniająca z wodą 12% albo kąpiel rozjaśniająca.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 16:31   #2385
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Właśnie taką mam nadzieję . Fryz, jak Ty doskonale rozumiesz sprawy koloryzacji !
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:21   #2386
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Ja planuje isc do fryzjera Wlosy sama farbuje ale dekoloryzacji sie boje robic sama Potem wstyd sie bedzie ludziom pokazac
Kurcze, mialam nadzieje, ze skoro szampon to szybko zejdzie no ale coz;p wiecej kasy trzeba bedzie uzbierac

Dzieki za odp!
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:30   #2387
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

exoexo ale fryzjer nie zrobi Ci tego renee blanche czyli dekoloryzatorem, a rozjaśniaczem. a przy renee blanche najgorsze co moze sie zdarzyć to ponowne ściemnienie koloru więc ja bym się bardziej bał fryzjera chyba ze taki co wie co robi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:34   #2388
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez exoexo Pokaż wiadomość
Ja planuje isc do fryzjera Wlosy sama farbuje ale dekoloryzacji sie boje robic sama Potem wstyd sie bedzie ludziom pokazac
Kurcze, mialam nadzieje, ze skoro szampon to szybko zejdzie no ale coz;p wiecej kasy trzeba bedzie uzbierac

Dzieki za odp!
Ja tez się bałam , ale naprawdę niema czego. Tak jak pisał fryz jedyne czego można się bać to ciemnienia !! Mi kolor ściemniał tak o 2 tony i już do mnie jedzie 2 op. rennee blanche.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:09   #2389
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Wielkie dzięki za pomoc )
Mam jeszcze 2 pytania: czy ta dekoloryzacja renee moze spotegowac jakies wypadanie (bo mi wlosy baardzo wypadaja)?

Co do tego czy fryzjer uzyje rozjasniacza czy dekoloryzatora: To jesli powiedziano mi, ze mozliwe ze po 1 dekoloryzacji mozliwe ze bedzie kolor rudy to oznacza to dekoloryzacje czy rozjasnianie?
Bo generalnie caly czas o deko rozmawialam (ale to juz jakis czas temu bylo)
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 17:45   #2390
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

nie spowoduje wypadania.

podejrzewam ze chodziło im o rozjaśnianie, tzn wiesz, dla fryzjerów dekoloryzacja to ściąganie koloru ale oni posługują się rozjaśniaczami lub demodyfikatorami, a one niszczą
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:22   #2391
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dzieki
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:30   #2392
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Fryz5 bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.

Mam jeszcze takie pytanko: czy myślisz, że miesiąc po dekoloryzacji i farbowaniu mogę już iść na ponowną dekoloryzację? Nie osłabię w ten sposób za bardzo włosów? Są co prawda dość gęste, ale niestety od pewnego czasu mocno mi wypadają- stąd moje obawy.

No i druga kwestia: skoro chcę przejść z rudego w jasny blond (w dodatku o chłodnym odcieniu), to czeka mnie samo ściąganie koloru i farbowanie (ew. proponowane przez Ciebie pasemka) czy będą musieli rozjaśniać? Nie do końca rozumiem jaka jest różnica między dekoloryzacją a rozjaśnianiem.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 15:47   #2393
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

dekoloryzacja polega na usunięciu barwnika, można to zrobić dekoloryzatorem (elgon/renee blanche/chantal), modyfikatorem koloru np lorealem lub matrixem, albo rozjaśniaczem, ale rozjaśniaczem to juz rozjaśnienie czyli utlenienie najbardziej niszczy.

proponuje rudy usunąć renee blanche a potem połozyć rozjaśniającą farbę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:26   #2394
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

chce zakupic elgon i mam takie pytanie, od kilku miesiecy farbuje wlosy na czarno, jesli go uzyje i jakims cudem wlosy rozjasnia mi sie to moge je odrazu chociaz na chwile potraktowac wlosy rozjasniaczem zeby mi nie sciemnialy?? bo o to ze boje sie ze wlosy mi wlasnie sciemnieja i pojdzie na marne to moje rozjasnianie wlosow elgonem, wiem ze mam uzyc farby jasniejszej ale ciekawi mnie to jak jest wlasnie z tym rozjasniaczem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:36   #2395
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja mam pytanie czy ktoras z was uzywala sama w domu dekoloryzatora Renee Blanche na czarne wlosy? nie jest to juz taka gleboka czern sa juz wyplowiale ale czy to da jakies rezultat? bo zastanawiam sie czy nie zamowic na allegro
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 22:50   #2396
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Sama nie używałam,ale musisz sobie dokładnie przejrzeć ten wątek. Dekoloryzator, o którym piszesz jest tu z tego co widzę dosyć popularny i sporo osób go używało samodzielnie w domu na bardzo ciemnych włosach. Cofnij się trochę stron do tyłu,pewnie znajdziesz opinie,a może i nawet zdjęcia efektów.
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 06:03   #2397
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie czy ktoras z was uzywala sama w domu dekoloryzatora Renee Blanche na czarne wlosy? nie jest to juz taka gleboka czern sa juz wyplowiale ale czy to da jakies rezultat? bo zastanawiam sie czy nie zamowic na allegro
Ja uzyłam 2 opakowania a i tak mam dalej ciemne włosy bo pomimo intensywnego mysia i tak ściemniały
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:29   #2398
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

hej dziewczyny,
ostatnio miałam rozjaśniane włosy właśnie dokoloryzatorem, od tego czasu umyłam je już kilka razy, ale one okropnie śmierdzą
a oprócz szamponu używam też maski na wlosy...
wiecie jak zlikwidować ten zapach?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 08:20   #2399
matusha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Hej, też zużyłam juz 2 opakowania Renee Blanche na czarne włosy i lipa ;( za pierwszym razem zmył mi sie pieknie do jasno rudego kolorku więc nałozyłam farbę orzech laskowy i co.. i wyszły czarne Więc kupiłam ponownie kolejne opakowanie Renee Blanche i zmyłam kolor czarny do jasno rudego kolorku ;-) zastosowałam się do wszystkich porad jakie tu znalazłam na forum : mycie solidne , płukanie, zakwaszanie itp. nie nałozyłam żadnej farby po zdjęciu koloru i co.... z dnia na dzień miałam ciemniejsze włosy ;( po pięciu dniach ponownie wróciły do mojego czarnego koloru ;(
Powiem tak, czy połozymy farbę czy nie, czy wypłuczemy dobrze czy nie to włosy i tak wracają do u mnie czarnego koloru.... zastanawiam się jeszcze czy nie kupic ponownie dekoloryzatora i po zmyciu na ten jasny rudy kolorek nie nałozyc odrazu baaardzo jasnego blondu... (??) może wtedy uda się zatrzymać ciemnienie włosa... Jesli nie to jest wyrzucanie pieniązków w błoto któóre i tak ciemnieje ;-))) pzdr
matusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:57   #2400
heinze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam.
Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz. Przez rok farbowałam je na blond a od półtora roku na czarno. Teraz są bardzo suche i zniszczone. Wypadają mi w dużych ilościach i chciałam przejśc do swojego naturalnego koloru żeby więcej nie niszczyć ich farbą. Fryzjerka doradziła mi dekoloryzacje, ale boję się że już zupełnie je zniszcze i nie będę sobie mogła z nimi poradzić. Nie wiem już co robić dlatego zwracam się do was o pomoc.
heinze jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.