Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 18:53   #3481
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Ja właśnie pierwszy raz zamówiłam (w pażdzierniku) z USA ale sklep polski, płaciłam w pln i od razu wtopa nie dość, że paczki nie dostałam, to mnie ewidentnie sklep olewa a "kupiłam" za około stówkę

Takich sytuacji właśnie się bałam. Tym bardziej, że oni też nie wiedzą, czy mowimy prawdę. Nie wszyscy są przecież uczciwi.


Przeglądalam neta (muszę przestać, tydz temu jeszcze sądziłam, że nic mi nie potrzeba, a od kilku dni są w glowie 3 rzeczy, które bym kupiła):

http://eco-esthetique.pl/?cPath=1_20

Firma nazywa się Esentially Yours i mają 3 olejki (nawilżający, regenerujący i przeciwzmarszczkowy).

Z tańszych trafiłam na cos takiego, ale to czeskie czy jakie?
http://ekosens.pl/sklep/index.php?cPath=56
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 18:59   #3482
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ZNACIE MOŻE TEN SKLEP www.biopiekno.pl ? Można im zaufać

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A jakie toniki nawilżające polecasz ?
Polecam toniki, ale i płyny micelarne do stosowania, w zastępstwie toników np tonik YR Culture Bio fioletowy, AA Eco Micel ( kiepski jako micel, ale jako tonik rewelka), Toniki Aubrey organics, Toniki natuderm botanics, tonik AA wrażliwa natura, Micel Argile provence, tonik Ava Eco linea itp.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za rady Kurcze no nie wiem czy dam rade tak się nie smarować na dzień w ogóle, kiedyś próbowałam to przez pierwszą godzinę mówić nie mogłam taka ściągnięta byłam Ale gdyby tak zacząć małymi krokami, najpierw przyzwyczaić skóre do bezkremowych nocy a potem powoli do dni.. ciekawe co by z tego wyszło Bo bardziej się martwię o suchość skóry, niespodzianki (odpukać!) na razie w dużej mierze opanowałam, większy problem jest z zaskórnikami
Ja też już w ogóle zrezygnowałam z mycia twarzy żelami, próbowałam olejem z BU na początku było super a potem skóra się zbuntowała bo to było dla niej za delikatne mycie, cały czas moim numerem jeden jest mydło z glinką Miałam z zieloną a teraz z żółtą.. na zime lepsze z żółtą Poluje też na różową
Mozna powoli odstawiać i pomęczyć sie, jednak nie taki diabeł straszny, porządny tonik potrafi nawilżać lepiej od niejednego kremu, ale za to nie obciaża.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Człowiek chce komuś coś dobrego i go wpędza w bezsenność
Żebyś wiedziała
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:21   #3483
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31868978]


Przeglądalam neta (muszę przestać, tydz temu jeszcze sądziłam, że nic mi nie potrzeba, a od kilku dni są w glowie 3 rzeczy, które bym kupiła):

http://eco-esthetique.pl/?cPath=1_20

Firma nazywa się Esentially Yours i mają 3 olejki (nawilżający, regenerujący i przeciwzmarszczkowy).

Z tańszych trafiłam na cos takiego, ale to czeskie czy jakie?
http://ekosens.pl/sklep/index.php?cPath=56[/QUOTE]
Tak, to czeska firma, widuję jej kosmetyki w Cz w różnych miejscach. To jest jej oficjalna strona:
http://www.saloos.cz/
Jeśli potrzebujesz jakiegoś tłumaczenia to pisz śmiało
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:38   #3484
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczuszka z zakupami, a w niej m.in. olejek z nasion brokułu. W buteleczce zapach blleee gotowanych brokuł, ale na włoskach na szczęście szybciutko sie ulotnił. Skusiła mnie do zakupu informacja, że jest alternatywą dla silikonów. Zobaczymy czy zabezpieczy końcówki włosa, efekt śliskich włosów jest, ale jeszcze muszę sprawdzić solo bo teraz inne rzeczy pomagają włosiskom i mogą przekłamywać efekt.
Ma któraś ten olej, interesuje mnie opinia.

Już dość dawno temu chwaliłam się, że go mam. Trochę nie wiem, co z nim począć. Na końcówki jest trochę zbyt tłusty. Do olejowania wolę dr.Hauschka lub migdał+kokos, ewentualnie rycyna. Odrzuca mnie też trochę zapach. Może Ty coś z niego wyczarujesz, czekam oczywiście na pomysły
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:41   #3485
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ZNACIE MOŻE TEN SKLEP www.biopiekno.pl ? Można im zaufać

Polecam toniki, ale i płyny micelarne do stosowania, w zastępstwie toników np tonik YR Culture Bio fioletowy, AA Eco Micel ( kiepski jako micel, ale jako tonik rewelka), Toniki Aubrey organics, Toniki natuderm botanics, tonik AA wrażliwa natura, Micel Argile provence, tonik Ava Eco linea itp.

Mozna powoli odstawiać i pomęczyć sie, jednak nie taki diabeł straszny, porządny tonik potrafi nawilżać lepiej od niejednego kremu, ale za to nie obciaża.
A ja pomimo lekkiego odwodnienia postanowiłam już wprowadzać tą metodę. Zaczęło mi się coś nieciekawego dziać na czole i miałam wrażenie, że krem to pogarsza. I chyba faktycznie - od 3 dni się nie kremuję i sytuacja się znacznie poprawiła. Co prawda z braku laku używam na razie hydrolatu, ale jak najszybciej mam zamiar kupić tonik.

Jeśli chodzi natomiast ten o sklep - nie znam, ale oferta wygląda ciekawie. Czyżbyś czaiła się na promocję AMB, rozgryzłam Cię? A miałaś nic nie kupować, póki nie skończysz AO!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:43   #3486
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kupiłam dzisiaj olejek pomarańcza i brzoza. Właśnie testuję na włosach i twarzy. Jeśli mi się spodoba kupię drugi taki sam, albo wybiorę inną wersję.
U mnie wszystkie olejki miały cenę 11.99, mimo, że pomarańczowy teoretycznie nie był w promocji, a pozostałe powinny być po 9,90 zł.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:00   #3487
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ja pomimo lekkiego odwodnienia postanowiłam już wprowadzać tą metodę. Zaczęło mi się coś nieciekawego dziać na czole i miałam wrażenie, że krem to pogarsza. I chyba faktycznie - od 3 dni się nie kremuję i sytuacja się znacznie poprawiła. Co prawda z braku laku używam na razie hydrolatu, ale jak najszybciej mam zamiar kupić tonik.

Jeśli chodzi natomiast ten o sklep - nie znam, ale oferta wygląda ciekawie. Czyżbyś czaiła się na promocję AMB, rozgryzłam Cię? A miałaś nic nie kupować, póki nie skończysz AO!

Ty przebiegła istoto

Zamówilam, i pare innych rzeczy też no i fiasko z moim planem minimalizmu. Wzielam przesylke za pobraniem, bo nigdzie nie ma opinii o tym sklepie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:03   #3488
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Już dość dawno temu chwaliłam się, że go mam. Trochę nie wiem, co z nim począć. Na końcówki jest trochę zbyt tłusty. Do olejowania wolę dr.Hauschka lub migdał+kokos, ewentualnie rycyna. Odrzuca mnie też trochę zapach. Może Ty coś z niego wyczarujesz, czekam oczywiście na pomysły
margolciu, zdaje sie, ze niemiecki troche kojarzysz, a jak nie, to do translatora wrzuc http://www.olionatura.de/_oele/index.php?id=41
a tak w skrocie: jesli masz jakas odzywke, ktora niewiele robi, to dodaj 5% tego olejku do niej i dawaj na koncowki ja czuje sie zachecona!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:14   #3489
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
margolciu, zdaje sie, ze niemiecki troche kojarzysz, a jak nie, to do translatora wrzuc http://www.olionatura.de/_oele/index.php?id=41
a tak w skrocie: jesli masz jakas odzywke, ktora niewiele robi, to dodaj 5% tego olejku do niej i dawaj na koncowki ja czuje sie zachecona!
Dziękuję ślicznie To sobie potestuję. A z niemieckim nie ma problemu
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:16   #3490
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ty przebiegła istoto

Zamówilam, i pare innych rzeczy też no i fiasko z moim planem minimalizmu. Wzielam przesylke za pobraniem, bo nigdzie nie ma opinii o tym sklepie
Hehe, taki ze mnie Sherlock! Oj tam, najważniejsze, że kupiłaś w promocji! A coś ciekawego jeszcze zamówiłaś? Swoją droga wydaje mi się, że ten sklep jest ok. Fanpage na FB jest prowadzony od sierpnia i całkiem sporo tam się dzieje, nawet jakieś konkursy mieli.

edit.
Projekt "Maska algowa Bielendy" - podejście drugie: SUKCES! Na szczęście nie wyszły mi zimne nóżki w occie, bo akurat nie miałam na nie ochoty.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-26 o 20:40
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:19   #3491
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
WitajNareszcie się ujawniłaś cieszymy się ze Justyna namówiła kolejną ofiarę


Czy wszystkie macie na myśli tą glinkę?http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...patchouli.html

Ja dostałam od holusi właśnie próbkę i się zastanawiam czy to ta-wiem tylko ze brązowa
witam witam tak tak też mam tą
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:53   #3492
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

jesli dobrze pamietam, to chyba Justyna (jp) pytala o ten spray alvy... tak?
ja mam to szczescie, ze wszystkie takie cuda moge kupic stacjonarnie i je obmacac spray wzielam po pochwalach Anuli (i po milych wspomnieniach z alva kilka lat temu) oraz po obejrzeniu skladu.
moze i mozna sobie co nieco wymieszac, ale jakos mi sie odechcialo cokolwiek mieszac, jak sie naczytalam o znaczeniu sterylnych warunkow, zwracaniu uwagi na rozne - wydawaloby sie - drobiazgi... a alve mam zmieszana w idealnych proporcjach i zaloze sie, ze skladniki sa dobrego pochodzenia. bo tak ladnie dzialaja
z wydajnoscia jest super
aha, nie wiem, czy pamietacie... ale ja mam tez mleczko do demakijazu z tej serii pachnie jak krem, bardzo ladnie. i nie obtluszcza skory, ladnie czysci. ja uwielbiam takie konsystencje do demakijazu oczu
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:57   #3493
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Hehe, taki ze mnie Sherlock! Oj tam, najważniejsze, że kupiłaś w promocji! A coś ciekawego jeszcze zamówiłaś? Swoją droga wydaje mi się, że ten sklep jest ok. Fanpage na FB jest prowadzony od sierpnia i całkiem sporo tam się dzieje, nawet jakieś konkursy mieli.

edit.
Projekt "Maska algowa Bielendy" - podejście drugie: SUKCES! Na szczęście nie wyszły mi zimne nóżki w occie, bo akurat nie miałam na nie ochoty.
klask i:ja jutro będę bawiła się ze spiruliną a za tydzień z rutyną, albo odwrotnie, dzięki Zuzi
Wiecie co, kiedyś tak się spieszyłam, że nalazłam do tych masek całkiem ciepłej wody, nie zdązyłam mrugnąć a ona już była jak kamień i wylądowała w koszu. Pamiętajcie! Tylko i wyłącznie zimna zimna woda!

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jesli dobrze pamietam, to chyba Justyna (jp) pytala o ten spray alvy... tak?
ja mam to szczescie, ze wszystkie takie cuda moge kupic stacjonarnie i je obmacac spray wzielam po pochwalach Anuli (i po milych wspomnieniach z alva kilka lat temu) oraz po obejrzeniu skladu.
moze i mozna sobie co nieco wymieszac, ale jakos mi sie odechcialo cokolwiek mieszac, jak sie naczytalam o znaczeniu sterylnych warunkow, zwracaniu uwagi na rozne - wydawaloby sie - drobiazgi... a alve mam zmieszana w idealnych proporcjach i zaloze sie, ze skladniki sa dobrego pochodzenia. bo tak ladnie dzialaja
z wydajnoscia jest super
aha, nie wiem, czy pamietacie... ale ja mam tez mleczko do demakijazu z tej serii pachnie jak krem, bardzo ladnie. i nie obtluszcza skory, ladnie czysci. ja uwielbiam takie konsystencje do demakijazu oczu
Nie pytałam, ale dobrze, że mówisz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:11   #3494
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie pytałam, ale dobrze, że mówisz
no to ktora pytala? przyznac sie, bo sobie pomysle, ze mam halucynacje wizazowe

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jaka jest pojemność tego sprayu? Jak długo go masz? Jak zużycie?
ha! mam w sumie to sie rozgadalam nie na temat... pojemnosc yyy... 75ml. wydaje sie malo... pewnie jak by pryskac na wacik najpierw, to by sie szybciej skonczyl... ale mi zal na wacik on nie rozpyla sie jakos mocno, wiec mi do oczu nic nie wleci, jak z bliska psikne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:12   #3495
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a to sikaj do woli!

nic nie kupię, nic nie kupię....... nic nie kupię?

Kurcze ta brązowa glinka logony fajna - nawet detox dużo lepiej wyglada na ryjku po tej glince
Tż wczoraj powiedzial, że jakis krem do twarzy by sie przydało kupić........ niestety nie dałam rady mu odpowiedzieć ale za to sie poryczałam ze śmiechu


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jakie ładne kosmetyki! Właśnie się zastanawiałam nad tymi nowymi szamponami i odżywkami Timotei, ale jak mówisz, że szampon beznadziejny, to chyba nie będę nawet próbować.
A jak używasz tego spraju regeneruącego alva? Bo już któryś raz się nad nim zastanawiam, ale za bardzo nie wiem, do czego miałabym go używać
ja właśnie używam jak dziewczyny piszą zamiast kremu, odkąd używam naturalnych to na noc tylko hydrolat lub ostatnio tonik octowy i potem spray i tyle, raz w tygodniu ewentualnie olej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Aguś - 4 szampony? Czyżby mały fiołek szamponowy Cie dopadł
Same fajne rzeczy masz (no może oprócz timotei ). Fajnie, że spray tak dobrze na Ciebie działa ja musze niedługo kupić 3 butelke......
ja nie będę paluszkiem pokazywać przez kogo to

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Prawda???? U nas cała rodzina cierpi z powodu zapachu, choć smaruję tylko jednego pryszczyka na czole ale powiem Ci,że ta noc co Joa sędził poza domem + potem następna - kolega spał u nas więc go nie chciałam kompromitować - i już cholernik (pryszcz) się rozpanoszył

Jeśli chodzi o ten spray, to ja go używam na noc na skórę przetłuszczającą się, zamiast kremu (mowa o skórze mojego 16letniego syna ofkors Uważam,że to doskonały pomysł na nie kremowanie się )pomijając już fakt,że on się jeszcze nie zaczął kremować, więc bezkremowe noce to tylko tak teoretycznie
tak po cichu Wam powiem że Joe ma piękną skórę, tak go Małgosia pielęgnuje. nic zupełnie nic nie widać

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
mia

Śliczny i konkretny zbiorek

Ja też postanowilam wszystko najpierw zużyć, zanim coś kupię, przegięłam ostatnio i co otwieram szafkę, to mi wszystko leci z niej A zaczynam od kremu, jak skończę AO, to dopiero wtedy kupuję AMB koncentrat i Hollistic Phenome, chyba ze wcześniej będzie promocja
też mam koncentrat amb na liście i na ten Hollistic też mi ochoty narobiłyście ( a już skończyła się promocja w phenome?)


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wtedy jak i ja zmądrzeje
jaki problem Anusia???? a podkład alverde masz? Masz! To sobie nałóż i od razu bedzie pare powodów do uzycia sprayu
Ja chyba dzisiaj wdepne po ten olejek, bo nie mam co na łepa kłaść
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:19   #3496
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no to ktora pytala? przyznac sie, bo sobie pomysle, ze mam halucynacje wizazowe

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


ha! mam w sumie to sie rozgadalam nie na temat... pojemnosc yyy... 75ml. wydaje sie malo... pewnie jak by pryskac na wacik najpierw, to by sie szybciej skonczyl... ale mi zal na wacik on nie rozpyla sie jakos mocno, wiec mi do oczu nic nie wleci, jak z bliska psikne
zapomniałam już o tym mało 75 ml za taką cenę... zgred się we mnie odezwał i ja też nigdy nie psikam na wacik, marnotrawstwo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:23   #3497
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Hehe, taki ze mnie Sherlock! Oj tam, najważniejsze, że kupiłaś w promocji! A coś ciekawego jeszcze zamówiłaś? Swoją droga wydaje mi się, że ten sklep jest ok. Fanpage na FB jest prowadzony od sierpnia i całkiem sporo tam się dzieje, nawet jakieś konkursy mieli.

edit.
Projekt "Maska algowa Bielendy" - podejście drugie: SUKCES! Na szczęście nie wyszły mi zimne nóżki w occie, bo akurat nie miałam na nie ochoty.
A pare rzeczy, z AMB 3, tonik, żel regenerujący i koncentrat, zel pod prysznic Born to Bio i mydelko Alva.

Cieszę się, że maska się udała

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak po cichu Wam powiem że Joe ma piękną skórę, tak go Małgosia pielęgnuje. nic zupełnie nic nie widać

też mam koncentrat amb na liście i na ten Hollistic też mi ochoty narobiłyście ( a już skończyła się promocja w phenome?)

Wzorowa mama!!!! Chciałabym mieć taką, ale nie miałam, w ogóle nic mnie nie nauczyła, przynajmniej bym nie miała rozstępów, gdyby ktoś mnie poinformował w okresie dorastania, że trzeba się smarować i to nie byle czym.

W phenome nie wiem, ale w www.biopiekno.pl jest promo na AMB
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:29   #3498
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam henną czarną na włosach.Nie wytrzymałam i musiałam zafarbować.W trakcie nakładania jej przypomniało mi się,że należałoby założyć rękawiczki,ale oczywiście nie wiedziałam gdzie sąTeraz mam piękne łososiowe pazurki ze skórkami dookoła zafarbowanymi na zielonoNo to się nazywa maniciure,któraś chętna?
No.. taki manicure to tylko Ty masz, oryginalny i niepowtarzalny w całej Polsce baa na całym świecie pewnie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polecam toniki, ale i płyny micelarne do stosowania, w zastępstwie toników np tonik YR Culture Bio fioletowy, AA Eco Micel ( kiepski jako micel, ale jako tonik rewelka), Toniki Aubrey organics, Toniki natuderm botanics, tonik AA wrażliwa natura, Micel Argile provence, tonik Ava Eco linea itp.



Mozna powoli odstawiać i pomęczyć sie, jednak nie taki diabeł straszny, porządny tonik potrafi nawilżać lepiej od niejednego kremu, ale za to nie obciaża.
Korah, podejmuje wyzwanie! z ciekawości Będę plan powoli wdrażała w życie Zobaczymy co się będzie działo, dzięki
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-26 o 21:36
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:30   #3499
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
klask i:ja jutro będę bawiła się ze spiruliną a za tydzień z rutyną, albo odwrotnie, dzięki Zuzi
Wiecie co, kiedyś tak się spieszyłam, że nalazłam do tych masek całkiem ciepłej wody, nie zdązyłam mrugnąć a ona już była jak kamień i wylądowała w koszu. Pamiętajcie! Tylko i wyłącznie zimna zimna woda!
Ja o tym wiedziałam i dlatego użyłam hydrolatu wyjętego prosto z lodówki. Natomiast zapomniałam o zabezpieczeniu brzegów maski - samo serum nie wystarczyło albo po prostu niedokładnie je rozsmarowałam. Przez to trochę się męczyłam z odrywaniem cienkich kawałków. W połowie sobie uświadomiłam, że przecież można namoczyć i oczywiście poszło łatwiej. Najgorsze były te resztki we włosach.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pare rzeczy, z AMB 3, tonik, żel regenerujący i koncentrat, zel pod prysznic Born to Bio i mydelko Alva.

Cieszę się, że maska się udała

Wzorowa mama!!!! Chciałabym mieć taką, ale nie miałam, w ogóle nic mnie nie nauczyła, przynajmniej bym nie miała rozstępów, gdyby ktoś mnie poinformował w okresie dorastania, że trzeba się smarować i to nie byle czym.
No to już na pewno nie domkniesz szafki.

Co do maski - patrz wyżej. Nałożenie się udało, oczywiście musiałam spartolić zdejmowanie.

Ja też żałuję, że nie miałam takiej mamy, nie żebym bardzo narzekała na swoją, ale ona zupełnie niekosmetyczna była. Teraz ja ją trochę tym zarażam.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah, podejmuje wyzwanie! z ciekawości Będę plan powoli wdrażała w życie Zobaczymy co się będzie działo, dzięki
Witaj w gronie! To już jesteśmy 3 odważne: Ty, Ishani i ja. Korah nas będzie miała na sumieniu, jak coś.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-26 o 21:44
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 21:57   #3500
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


ja właśnie używam jak dziewczyny piszą zamiast kremu, odkąd używam naturalnych to na noc tylko hydrolat lub ostatnio tonik octowy i potem spray i tyle, raz w tygodniu ewentualnie olej
Kurczę, ale czy taki system sprawdzi się też na cerze zmierzającej ku dojrzałej? Czyli: co ze starością? Czy "bezkremowość" zwróci się za lat kilka, czy będę wyła na widok facjaty w lustrze?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:05   #3501
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah, podejmuje wyzwanie! z ciekawości Będę plan powoli wdrażała w życie Zobaczymy co się będzie działo, dzięki
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja o tym wiedziałam i dlatego użyłam hydrolatu wyjętego prosto z lodówki. Natomiast zapomniałam o zabezpieczeniu brzegów maski - samo serum nie wystarczyło albo po prostu niedokładnie je rozsmarowałam. Przez to trochę się męczyłam z odrywaniem cienkich kawałków. W połowie sobie uświadomiłam, że przecież można namoczyć i oczywiście poszło łatwiej. Najgorsze były te resztki we włosach.


No to już na pewno nie domkniesz szafki.

Co do maski - patrz wyżej. Nałożenie się udało, oczywiście musiałam spartolić zdejmowanie.

Ja też żałuję, że nie miałam takiej mamy, nie żebym bardzo narzekała na swoją, ale ona zupełnie niekosmetyczna była. Teraz ja ją trochę tym zarażam.

Witaj w gronie! To już jesteśmy 3 odważne: Ty, Ishani i ja. Korah nas będzie miała na sumieniu, jak coś.
Jak wlezie we włosy to koniec, wiem coś o tym

Szafka się niedługo rozleci

Trzymam kciuki, jakby co to używajcie toniku, krem schowajcie tak daleko, zeby mieć trudny dostęp, np do piwnicy.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kurczę, ale czy taki system sprawdzi się też na cerze zmierzającej ku dojrzałej? Czyli: co ze starością? Czy "bezkremowość" zwróci się za lat kilka, czy będę wyła na widok facjaty w lustrze?

Wystarczy co 3 dni nakładać krem, a codziennie toniki, one też działają przeciwzmarszczkowo. Spróbuj sobie wyobrazić, że to bardzo proste, zamiast kremu toniki i więcej zabiegów np maseczek. Ja przecież mam dojrzałą cerę, pierwsze zmarszczki, a odkąd stosuję te metodę, to znacznie lepiej wyglądam, mam gladszą cerę i przede wszystkim mniej kapryśną,
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:18   #3502
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja o tym wiedziałam i dlatego użyłam hydrolatu wyjętego prosto z lodówki. Natomiast zapomniałam o zabezpieczeniu brzegów maski - samo serum nie wystarczyło albo po prostu niedokładnie je rozsmarowałam. Przez to trochę się męczyłam z odrywaniem cienkich kawałków. W połowie sobie uświadomiłam, że przecież można namoczyć i oczywiście poszło łatwiej. Najgorsze były te resztki we włosach.


Witaj w gronie! To już jesteśmy 3 odważne: Ty, Ishani i ja. Korah nas będzie miała na sumieniu, jak coś.
heh, praktyka czyni mistrza Więcej tego błędu nie popełnisz. Najbardziej nie lubię, jak mi te resztki wpadają do zlewu i go zatykają
Ja też stosuję bezkremowe noce, co prawda tylko czasami, nie wiedziałam czy to dobrze, ale jak Korah tak robi to już jestem spokojniejsza
A teraz nałożyłam olej z Alterry na włosy, umyłam buzie Logoną, przetarłam kwasiorem i idę spać, dobranoc Proszę trzymać kciuki za mnie jutro!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:22   #3503
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

jp, trzymam!!

raz już miałam sprej Alvy w koszyku, ale go wyrzuciłam. następnym razem chyba się nie powstrzymam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 23:10   #3504
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, jakby co to używajcie toniku, krem schowajcie tak daleko, zeby mieć trudny dostęp, np do piwnicy.
Komentarz mojego TŻa: "Schowaj do kuchni, tam najrzadziej zaglądasz".

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
heh, praktyka czyni mistrza Więcej tego błędu nie popełnisz. Najbardziej nie lubię, jak mi te resztki wpadają do zlewu i go zatykają
Ja też stosuję bezkremowe noce, co prawda tylko czasami, nie wiedziałam czy to dobrze, ale jak Korah tak robi to już jestem spokojniejsza
A teraz nałożyłam olej z Alterry na włosy, umyłam buzie Logoną, przetarłam kwasiorem i idę spać, dobranoc Proszę trzymać kciuki za mnie jutro!
Ja właśnie bardzo uważałam i wszystko wyrzuciłam do śmietnika, bo podejrzewałam, że może zatkać zlew.

Jutro wyruszam na poszukiwania Logony, bo już nie mogę o niej dłużej czytać i jej nie mieć!

Też trzymam kciuki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:04   #3505
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Proszę trzymać kciuki za mnie jutro!
Justynka

Witam wszystkie nowe ofiary wątkowych kusicielek Wasze karty i portfele już nigdy nie będą się czuły bezpieczne.

Skończył mi się ukochany olej arganowy , który nakładam rano pod filtr no i posmarowałam się jojobą . Po drugim dniu używania mnie z lekka wysypało więc na noc za radą Korah dałam sobie spokój z kremem i posmarowałam hydrolatem aloesowym z ociupinką mocznika. Fakt krosteczki znikają ale twarz miałam całą w sebum....

Cytat:
Napisane przez Melya
Komentarz mojego TŻa: "Schowaj do kuchni, tam najrzadziej zaglądasz".
Wzrok mojego TŻ-ta mówi mi to samo.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-01-27 o 07:07
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:21   #3506
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Skończył mi się ukochany olej arganowy , który nakładam rano pod filtr no i posmarowałam się jojobą . Po drugim dniu używania mnie z lekka wysypało więc na noc za radą Korah dałam sobie spokój z kremem i posmarowałam hydrolatem aloesowym z ociupinką mocznika. Fakt krosteczki znikają ale twarz miałam całą w sebum....
kurcze Grazka, jojoba to jeden z najmniej komedogennych olejow... moze cos z nim nie tak bylo? a to sebum to moze z mocznika... albo skora po prostu chciala krostkom zrobic dobrze wiesz, zeby nie wyschly sobie, jak beda znikac...

@ Korah i reszta dziewczyn: jak sie maja bezkremowe dnie i noce do makijazu? podklad mam naturalny (living nature ), ale boje sie, ze moja skora jeszcze nie jest tak unormalizowana, zeby klasc go solo... a moze sprobuje jestem po bezkremowej nocy, przetre twarz tylko tonikiem i na to podklad jak bede zle wygladac, to zwale na was!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:34   #3507
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

wczoraj wieczorem przemyłam twarz tylko tonikiem octowym i nic więcej na twarz nie nakładałam i po raz kolejny błogosławię tę metodę mam taaaką rozjaśnioną i ładną skórę+brak porów
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 07:38   #3508
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

dziewczyny, ktore uzywaly tego olejku z alterry pomarancza i brzoza (na wlosy) bardzo prosze o dalsze recenzje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:02   #3509
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Udanych zakupów Nie ma co się oszukiwać Anula, Tobie rzeczy same do koszyka się pchają
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Anula pochwal się co kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Wrzuć fotki zakupów jak wrócisz
Wiecie.........
Przykro mi sie strasznie zrobiło..... Nic a nic we mnie nie wierzycie....... A przeciez możecie mi całkowicie ufac w tej kwestii - skoro sobie obiecałam, że nic nie kupię, to przecież.....

A wracając do tematu wczoraj kupiłam :
- phenome: mgiełkę różaną do twarzy, krem do rąk i dostałam 2 mydełka
- alterra: olejek z pomarańczą, chusteczki do demakijazu
- pędziel ecotools do pudru

Do phenome zaszłam przez Małgosię naopowiada zawsze o tych promocjach i przez taką jedną co tu chwaliła mgiełke różaną
Tak naprawdę byłam przekonana, że mgiełki do twarzy juz napewno nie ma, skoro taka świetna i była w promocji....Więc wchodząc do sklepu miałam gotową formułke dla pani, jakby mnie zagadała (wie pani chciałam mgiełke do twarzy, ale poniewaz nie ma to tylko sie rozejrzę...) . Wchodzę, pani sie usmiecha, pyta czy w czyms pomóc - no więc ja mówię, że jestem zainteresowana mgiełką rózaną.... a pani mi ja przynosi i jeszcze bardzo miło mi tłumaczy, że do zakupów powyżej 50 zł dostane 2 mydełka za darmo i ona chętnie mi pomoże znaleźć coś, co moge dokupic do mgiełki żeby nie przekroczyc za mocno 50 zł i dostac mydełka No i co miałam zrobić Mój chytry plan padł!
A tak powaznie to fajnie wyszło, bo mgiełkę mam i do tego mam krem do rąk (ten cytrynowy) i 2 mydełka. No i zapłaciłam 51

Aga - promocja w phenome jeszcze jest, holistica widziałam wczoraj, ale nie wiem czy on miał cos z promocją wspólnego w kazdym razie był!!

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31865455]
Nie lubię zbytnio zamawiać z zagranicy bo zawsze wtedy trzęsę się, czy aby w Polsce ktoś się na to nie połakomi i zostanę z pustymi rękoma... A jednak pieniądze piechotą nie chodzą, zostaje wtedy ręce rozłożyć.

[Odnośnie polskiego]
Niestety, jak widać nie każdemu zależy na sprzedaży, skoro klientów z pytaniami olewają... A szkoda, bo to jedyny sklep, który ma te kosmetyki :/ Nawet na Allegro nie mają Chyba sobie póki co odpuszczę :/.

A Wy lubicie zamawiać z zagranicy?[/QUOTE]
Witamy w naszym gronie
Ja zamawiałam ze stanów lauressa, z kanady blusche a teraz czekam na przesyłke z iherba. Do tej pory bez wtopy i mam nadzieję, że ta tendencja sie utrzyma
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;31866661]
No cóż, zamówię sobie jakis krem pod oczy .



Musialam się wygadać, dawno nie rozmawialam z kimś o kosmetykach.

[/QUOTE]
O kosmetykach to my potrafimy gadać
Krem pod oczy - a już wiesz jaki, czy oczekujesz kuszenia ?
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Komentarz mojego TŻa: "Schowaj do kuchni, tam najrzadziej zaglądasz".

.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-27 o 08:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:19   #3510
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anulka, jesteś moim mistrzem niekupowania
jeżeli się pogodzę z Sz. i wyląduję w Łodzi, to też zahaczę o Phenome poczekam najpierw na recencje Hollistica, bo mnie kusi
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.