Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 13:54   #181
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie może jak to będzie z polskim dystrybutorem AO?
weszłam na ich stronę a tam pustki a ja bym chciał odżywkę zwiększającą objętość ( na iherb jak już mówiłam jestem obrażona -po mojej paczce z kwietnia która oczywiście nie doszła)
Firma będzie zmieniać właściciela, wyprzedaż się juz kończy. Nie wiadomo jak będzie dalej, nawet jeśli sklep internetowy wciąż będzie prosperował, to raczej wrócą wysokie ceny.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:25   #182
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Firma będzie zmieniać właściciela, wyprzedaż się juz kończy. Nie wiadomo jak będzie dalej, nawet jeśli sklep internetowy wciąż będzie prosperował, to raczej wrócą wysokie ceny.
no to kiepsko to wygląda
może nowy właściciela asortyment powiększy chociaż
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:44   #183
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Załączam zdjęcia pędzli. Nie chce mi się opisywać, więc w skrócie: po lewej EcoTools, po prawej Maestro, u góry Everyday Minerals, na dole Elite. W sumie kolekcja nie jesteś jakaś oszałamiająca, ale jak na mnie to dużo. Na zdjęciu jest 16 (chociaż właściwie nie powinnam liczyć szczoteczki do rzęs/brwi), bo wczoraj oddałam jeden nieużywany koleżance.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kiedy przeczytałam o Waszych bzikach pomyślałam, że nie mam takiego. Za chwilkę jednak przypomniało mi się wprowadzenie przez LilyLolo nowych róży - tak to mój bzik. Pędzle to kolejny. Wprawdzie dawno nie kupiłam żadnego, mam ich jednak bardzo dużo i są moimi skarbami. Czaję się na pędzle LilyLolo Kolejny to włosy. Ostatnio skusiłam się na Tangle Teezer To przez Anulę. Ostatni bzik to Gaia Creams. Uwielbiam te maleństwa !
Pochwal się - ile masz już pędzli? Mi się strasznie podobają Bdellium Tools, te zielone. Fajnie, że dołączasz do grona posiadaczek TT i mam nadzieję, że będziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No i kochane stryknęłam zdjecia z wczorajszego hennowania. Cóż... kolor wyszedł dokładnie taki, jak chciałam. Lush'owa henna jest bardziej ruda i naturalna. Cos jednak z tymi odrostami jest nie tak. Są jaśniejsze, siwki też. Raczej już się nie utlenią. Wklejam fotki, jako aktualizacja moich włosów i może będziecie miały jakiś pomysł, co mogłam zrobić nie tak. A może ta henna jest niebardzo
Jejku, ale przepiękne włoski! Naprawdę cudne i ten kolor... I czy mi się wydaje, czy całkiem sporo urosły?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no i oczywiście spodobała mi się ta gąbeczka konjak
nie natknęłam się na nią do tej pory
orientujecie się czy te tańsze z rossa też są z glinkami czy tylko takie bez dodatków?
Ta z Rossa, z tego co czytałam, jest nasączona naturalnym środkiem myjącym. Dlatego na początku jest trochę oślizgła. Podobno dość szybko ten środek się wymywa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1257.jpg (84,8 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-27 o 14:49
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:57   #184
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya - piękna kolekcja
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 14:59   #185
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Mel śliczne pędzelki i takie czyściutkie wszystkie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:00   #186
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Margolciu włosy masz cud miód ja nie widzę żeby odrost jakoś znacznie Ci się odcinał od reszty ale wiesz Kochana-po moich eksperymentach dla mnie każde włosy które nie są zielone, są piękne

Melya fajowe pędzle Ja najwięcej mam z maestro i z tego co widzę Twoje i moje pokrywają się Natomiast z ecotools mam kilka ale tylko ten do brązera się nam pokrywa
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:02   #187
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia pędzli. Nie chce mi się opisywać, więc w skrócie: po lewej EcoTools, po prawej Maestro, u góry Everyday Minerals, na dole Elite. W sumie kolekcja nie jesteś jakaś oszałamiająca, ale jak na mnie to dużo. Na zdjęciu jest 16 (chociaż właściwie nie powinnam liczyć szczoteczki do rzęs/brwi), bo wczoraj oddałam jeden nieużywany koleżance.


Pochwal się - ile masz już pędzli? Mi się strasznie podobają Bdellium Tools, te zielone. Fajnie, że dołączasz do grona posiadaczek TT i mam nadzieję, że będziesz zadowolona.


Jejku, ale przepiękne włoski! Naprawdę cudne i ten kolor... I czy mi się wydaje, czy całkiem sporo urosły?


Ta z Rossa, z tego co czytałam, jest nasączona naturalnym środkiem myjącym. Dlatego na początku jest trochę oślizgła. Podobno dość szybko ten środek się wymywa.

No całkiem okazały zbiór! "Ach ach"

Właśnie skończyłam się malować i na stole leży 14 pędzli. Za chwilkę idą do kąpieli. Zostawiłam sobie tylko z EDM. Sephora, Inglot i inne poszły w dobre ręce lub się rozpadły. Teraz chciałabym spróbować LilyLolo. Słyszałam, że są wyjątkowo miękkie. Jeśli jestem przy makijażu dziś wyjątkowo nałożyłam róż Ooh la la i jestem oczarowana. Uwielbiam róże LilyLolo

Dziękuję za komplement włosów. Choć były podcięte, chyba rzeczywiście urosły Co do hennowania, jednak nie uważam żeby było udane . No widzę trochę jaśniejszy odrost. Przeczytałam jednak trochę informacji o hennie Lush i nakłada się ją na suche włosy. Może tu tkwi błąd. Może też niepotrzebnie umyłam włosy szamponem i nałozyłam odżywkę. Chociaż to akurat producent zaleca.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 15:07   #188
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no to kiepsko to wygląda
może nowy właściciela asortyment powiększy chociaż
Byłoby naprawdę miło

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia pędzli.
Brawa za kolekcję
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:17   #189
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melya - piękna kolekcja
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mel śliczne pędzelki i takie czyściutkie wszystkie
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Melya fajowe pędzle Ja najwięcej mam z maestro i z tego co widzę Twoje i moje pokrywają się Natomiast z ecotools mam kilka ale tylko ten do brązera się nam pokrywa
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Brawa za kolekcję
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No całkiem okazały zbiór! "Ach ach"

Właśnie skończyłam się malować i na stole leży 14 pędzli. Za chwilkę idą do kąpieli. Zostawiłam sobie tylko z EDM. Sephora, Inglot i inne poszły w dobre ręce lub się rozpadły. Teraz chciałabym spróbować LilyLolo. Słyszałam, że są wyjątkowo miękkie. Jeśli jestem przy makijażu dziś wyjątkowo nałożyłam róż Ooh la la i jestem oczarowana. Uwielbiam róże LilyLolo

Dziękuję za komplement włosów. Choć były podcięte, chyba rzeczywiście urosły Co do hennowania, jednak nie uważam żeby było udane . No widzę trochę jaśniejszy odrost. Przeczytałam jednak trochę informacji o hennie Lush i nakłada się ją na suche włosy. Może tu tkwi błąd. Może też niepotrzebnie umyłam włosy szamponem i nałozyłam odżywkę. Chociaż to akurat producent zaleca.
Dzięki, Dziewczyny.

Małgosiu, cieszę się, że wyglądają na czyste, chociaż dzisiaj kilku używałam i jeszcze nie myłam.

Margo, to masz niezły zbiorek. Ja też kocham róże Lily Lolo. Wszystkie inne wyrzuciłam lub oddałam.

Na zdjęciu nie widzę odrostu, ale skoro mówisz, że jest, to wierzę. Może faktycznie trzeba spróbować na sucho.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:57   #190
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
U mnie leżała tam gdzie pędzle do makijażu oraz akcesoria do paznokci, nie tam gdzie inne gabki do kąpieli
W tym Rossie co byłam gąbki leżą koło pędzli akurat. Jutro pójdę do innego


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Firma będzie zmieniać właściciela, wyprzedaż się juz kończy. Nie wiadomo jak będzie dalej, nawet jeśli sklep internetowy wciąż będzie prosperował, to raczej wrócą wysokie ceny.
Szkoda, że te ceny wrócą. Takie małe są w porządku
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:19   #191
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya śliczne pyndzelki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 18:55   #192
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Margolciu włosy masz cud miód ja nie widzę żeby odrost jakoś znacznie Ci się odcinał od reszty ale wiesz Kochana-po moich eksperymentach dla mnie każde włosy które nie są zielone, są piękne



Margo pokaż te pędzle ll
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:57   #193
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Na LF jest wysyp okazji, na 5 mydeł się skusiłam Choć już nie mam gdzie ich chować
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:38   #194
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Margolciu, Meyla muszę chyba wypróbować te róże z lily lolo skoro obie tak zachwalacie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Margo pokaż te pędzle ll
Ana
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:03   #195
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Melya śliczne pyndzelki
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Margolciu, Meyla muszę chyba wypróbować te róże z lily lolo skoro obie tak zachwalacie
Ja zdecydowanie polecam. Ooh La La i Surfer Girl zachwycają kolorem, silną pigmentacją i (o dziwo) trwałością, a poza tym są tak wydajne, że chyba nigdy mi się nie skończą.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:07   #196
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję.


Ja zdecydowanie polecam. Ooh La La i Surfer Girl zachwycają kolorem, silną pigmentacją i (o dziwo) trwałością, a poza tym są tak wydajne, że chyba nigdy mi się nie skończą.
Mogę się tylko pod tym podpisać. Dzisiaj jak już pisałam miałam Ooh La La i jest widoczny do teraz. A popołudnie spędziłam na bieganiu za synkiem na dworze.

Anakazar pedzelki LilyLolo sa póki co moim marzeniem
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:28   #197
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ale pędzicie...
Do mnie przyszły kremiki dr Haushka i zaczęłam testy od próbek.
krem do twarzy z melisą- niestety mocno czuć alkohol, powoduje napięcie i delikatne pieczenie skóry, słabo nawilża.
Pierwsze nałożenie wieczorem wydało mi się obojętne, następnego dnia rano czułam że coś jest nie tak, w ogóle nie nawilżał. A po nałożeniu wieczorem już było zupełnie nieprzyjemnie, następnego dnia rano skóra była szorstka i napięta.
Niestety nie dla mnie ( chętnie oddam jeżeli ktoś ma raczej tłustą cerę i chciałby wypróbować)

krem do twarzy z płatków róż
- gęsty, treściwy,super łagodzi podrażnienie.Pomimo tej gęstości dosyć dobrze się wchłania. Tylko teraz pytanie czy nie będzie za ciężki na dłuższą metę i czy mój pierwszy zachwyt nie był skutkiem wysuszenia po melisie. Być może normalnie moja skóra nie potrzebuje takiego odżywiania.

JMO kremowy żel do twarzy z kwiatu lipy
- też testowałam próbeczkę i jestem pod ogromnym wrażeniem .Zwykle nie zwracam zbyt dużej uwagi na produkty do mycia a tutaj takie miłe zaskoczenie.
Fajna kremowa konsystencja jakby śmietanki, delikatny zapach i pięknie nawilżona, oczyszczona ale nie napięta skóra. Na prawdę przyjemnie się go używa myślę że wrażliwcom i sucharkom bardzo przypadnie do gustu.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Twojej opinii. Mi najbardziej przeszkadza ten cytrynowy zapach, który jest chyba w każdym ich kosmetyku. Mój mąż określa go mianem "tandetnego" i jest w tym coś prawdy, dlatego średnio mnie kuszą ich rzeczy do ciała. No chyba, że coś z serii rozgrzewającej na zimę Bo mam nadzieję, że tam ich cytrusów nie ma.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ---------

ja też nie lubię tego cytrynowo gorzkawego zapachu. W serii rozgrzewającej zapach jest raczej korzenny tzn głównie imbir i cynamon. Moim zdaniem całkiem przyjemny ale np masło rozgrzewające nie jest tak odżywcze jak home spa

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja tak mam bezwzględnie z tonikami.

W użyciu:
Natuderm,
AA Wrażliwa Natura (micel ale traktuję jak tonik),
Ikove
Madara Comfort
Madara Balance
YR cb na noc

W zapasie:
Alphanova Bebe
AO Green tea
Phenome mgiełka
AMB Purifying
AMB Rose Dew (tonik w żelu 20+)
AMB LL Regeneration (tonik w żelu 30+)


Przypuszczam, że mogłam coś pominąć
no ładnie. A ja nie mam ani jednego tylko mgiełka phenome

Za to gromadzę balsamy i masełka do ciała.
( zanim zagościłam w tym wątku miałam zwykle w zapasie jedną sztukę )

(w użyciu)
P&R
hipp oliwka
alterra

( czekają)
alverde mandarynkowe
lavera morela
greenland
YR ( dwa nieekologiczne)


margoltka
- piękne włosy i piękny kolor

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mogę się tylko pod tym podpisać. Dzisiaj jak już pisałam miałam Ooh La La i jest widoczny do teraz. A popołudnie spędziłam na bieganiu za synkiem na dworze.

Anakazar pedzelki LilyLolo sa póki co moim marzeniem
kurcze a dla mnie on jest zdecydowanie za ciemny zrobię jeszcze jedno podejście ale obawiam się że pójdzie w świat.
Za to surfer girl jest idealny
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:33   #198
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ale pędzicie...
Do mnie przyszły kremiki dr Haushka i zaczęłam testy od próbek.
krem do twarzy z melisą- niestety mocno czuć alkohol, powoduje napięcie i delikatne pieczenie skóry, słabo nawilża.
Pierwsze nałożenie wieczorem wydało mi się obojętne, następnego dnia rano czułam że coś jest nie tak, w ogóle nie nawilżał. A po nałożeniu wieczorem już było zupełnie nieprzyjemnie, następnego dnia rano skóra była szorstka i napięta.
Niestety nie dla mnie ( chętnie oddam jeżeli ktoś ma raczej tłustą cerę i chciałby wypróbować)

krem do twarzy z płatków róż
- gęsty, treściwy,super łagodzi podrażnienie.Pomimo tej gęstości dosyć dobrze się wchłania. Tylko teraz pytanie czy nie będzie za ciężki na dłuższą metę i czy mój pierwszy zachwyt nie był skutkiem wysuszenia po melisie. Być może normalnie moja skóra nie potrzebuje takiego odżywiania.

JMO kremowy żel do twarzy z kwiatu lipy
- też testowałam próbeczkę i jestem pod ogromnym wrażeniem .Zwykle nie zwracam zbyt dużej uwagi na produkty do mycia a tutaj takie miłe zaskoczenie.
Fajna kremowa konsystencja jakby śmietanki, delikatny zapach i pięknie nawilżona, oczyszczona ale nie napięta skóra. Na prawdę przyjemnie się go używa myślę że wrażliwcom i sucharkom bardzo przypadnie do gustu.


ja też nie lubię tego cytrynowo gorzkawego zapachu. W serii rozgrzewającej zapach jest raczej korzenny tzn głównie imbir i cynamon. Moim zdaniem całkiem przyjemny ale np masło rozgrzewające nie jest tak odżywcze jak home spa


no ładnie. A ja nie mam ani jednego tylko mgiełka phenome

Za to gromadzę balsamy i masełka do ciała.
( zanim zagościłam w tym wątku miałam zwykle w zapasie jedną sztukę )

(w użyciu)
P&R
hipp oliwka
alterra

( czekają)
alverde mandarynkowe
lavera morela
greenland
YR ( dwa nieekologiczne)


margoltka
- piękne włosy i piękny kolor

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



kurcze a dla mnie on jest zdecydowanie za ciemny zrobię jeszcze jedno podejście ale obawiam się że pójdzie w świat.
Za to surfer girl jest idealny
Dziękuję A nie kupiłaś kremiku z pigwy? Lub lekkiego kremiku z płatków róż? Te moim zdaniem są najlepsze.

Co do różu, Ooh La La jest za ciemny? Przecież jest delikatniejszy od Surfer Girl. Jest tylko mniej różowy.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:42   #199
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość


JMO kremowy żel do twarzy z kwiatu lipy
- też testowałam próbeczkę i jestem pod ogromnym wrażeniem .Zwykle nie zwracam zbyt dużej uwagi na produkty do mycia a tutaj takie miłe zaskoczenie.
Fajna kremowa konsystencja jakby śmietanki, delikatny zapach i pięknie nawilżona, oczyszczona ale nie napięta skóra. Na prawdę przyjemnie się go używa myślę że wrażliwcom i sucharkom bardzo przypadnie do gustu.

ja też nie lubię tego cytrynowo gorzkawego zapachu. W serii rozgrzewającej zapach jest raczej korzenny tzn głównie imbir i cynamon. Moim zdaniem całkiem przyjemny przyjemny ale np masło rozgrzewające nie jest tak odżywcze jak home spa
Nawet nie chodzi o to, że nie lubię zapachu cytryny, ale ta, wg mnie jest sztuczna i zbyt nachalna. I to niefajne, że tak dużo ich kosmetyków pachnie tak samo.
A home spa jak pachnie? Też cytryną?

Zainteresowałaś mnie tym żelem do twarzy JMO. Lubię takie kosmetyki, które nie ściągają skóry.

Margoltko, pikne włosy! Blask niesamowity plus równie piękny, głęboki kolor. Odrosty mają minimalnie inny odcień i to tylko dlatego zauważony, że o tym wspominałaś Widać, że dbasz o włosy
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 22:07   #200
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
kurcze a dla mnie on jest zdecydowanie za ciemny zrobię jeszcze jedno podejście ale obawiam się że pójdzie w świat.
Za to surfer girl jest idealny
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do różu, Ooh La La jest za ciemny? Przecież jest delikatniejszy od Surfer Girl. Jest tylko mniej różowy.
Ja też uważam, że Ooh La La jest delikatniejszy. W przypadku Surfer Girl muszę dużo bardziej uważać przy nakładaniu.

edit.
Fiolko, a Ty nie masz przypadkiem Beach Babe, a nie Ooh La La?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-27 o 22:22
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:35   #201
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że Ooh La La jest delikatniejszy. W przypadku Surfer Girl muszę dużo bardziej uważać przy nakładaniu.

edit.
Fiolko, a Ty nie masz przypadkiem Beach Babe, a nie Ooh La La?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję A nie kupiłaś kremiku z pigwy? Lub lekkiego kremiku z płatków róż? Te moim zdaniem są najlepsze.

Co do różu, Ooh La La jest za ciemny? Przecież jest delikatniejszy od Surfer Girl. Jest tylko mniej różowy.
No oczywiście że pomyliłam nazwy
Oh la la też mam i jest ok może minimalnie za ciemny, Surfer Girl jest bardziej intensywny i jeszcze ciemniejszy a Beach babe jak dla mnie najlepszy.

Kupiłam też pigwę i lekki krem z płatków róż, ale jakoś zaczęłam testowanie od melisy a po melisie potrzebowałam czegoś treściwego, więc padło na płatki róż reszta czeka w kolejce

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nawet nie chodzi o to, że nie lubię zapachu cytryny, ale ta, wg mnie jest sztuczna i zbyt nachalna. I to niefajne, że tak dużo ich kosmetyków pachnie tak samo.
A home spa jak pachnie? Też cytryną?

Zainteresowałaś mnie tym żelem do twarzy JMO. Lubię takie kosmetyki, które nie ściągają skóry.
też ma trochę tej cytryny ale nie jest aż tak nachalna

moim zdaniem warto wypróbować ten żel jedyne co można mu zarzucić to delikatne mycie, więc za pierwszym razem nie domyłam makijażu np przy nosie, ale później jak dokładniej pomasowałam to było ok. A i żel się nie pieni
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 23:31   #202
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nawet nie chodzi o to, że nie lubię zapachu cytryny, ale ta, wg mnie jest sztuczna i zbyt nachalna. I to niefajne, że tak dużo ich kosmetyków pachnie tak samo.
A home spa jak pachnie? Też cytryną?

Zainteresowałaś mnie tym żelem do twarzy JMO. Lubię takie kosmetyki, które nie ściągają skóry.

Margoltko, pikne włosy! Blask niesamowity plus równie piękny, głęboki kolor. Odrosty mają minimalnie inny odcień i to tylko dlatego zauważony, że o tym wspominałaś Widać, że dbasz o włosy
Ten zapach to jest trawa cytrynowa .
Miałam próbkę masła do ciała i jak dla mnie pachnie moim ukochanym zielonym tajskim curry.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 23:40   #203
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny slyszalyście moze o odzywce Cowshed ? Ma dobry skład i jest super, koncze 1 butelke- trafiłam na nią przypadkowo, chce kupic 2 butelke, ale cena mnie troche przeraza na ebayu za 15 funtow mozna ja kupic, widziałyscie moze gdzies ja taniej ?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:44   #204
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyście moze o odzywce Cowshed ? Ma dobry skład i jest super, koncze 1 butelke- trafiłam na nią przypadkowo, chce kupic 2 butelke, ale cena mnie troche przeraza na ebayu za 15 funtow mozna ja kupic, widziałyscie moze gdzies ja taniej ?
nie spodziewałabym się niższej ceny skoro u producenta jest 16 funtów. Pewnie jakby była w Polsce to nie kosztowałaby taniej.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:48   #205
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no ładnie. A ja nie mam ani jednego tylko mgiełka phenome

Za to gromadzę balsamy i masełka do ciała.
( zanim zagościłam w tym wątku miałam zwykle w zapasie jedną sztukę )

(w użyciu)
P&R
hipp oliwka
alterra

( czekają)
alverde mandarynkowe
lavera morela
greenland
YR ( dwa nieekologiczne)
Też nieźle

A do kolekcji przed chwilą dołączył do mnie tonik oczyszczający Corine de Farme dzięki wymiance z Mhm

Dostałam też ogromną próbkę maseczki oczyszczającej Phenome.

Małgosiu, jestem wniebowzięta. Śliczne dzięki, ale tej maseczki to chyba mi odpaliłaś pół opakowania, albo i więcej Mogłam jednak wysłać tą Madarę nie pytając o nic, no i dalej mam tyły wymiankowe względem Ciebie

Zaraz idę testować

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyście moze o odzywce Cowshed ? Ma dobry skład i jest super, koncze 1 butelke- trafiłam na nią przypadkowo, chce kupic 2 butelke, ale cena mnie troche przeraza na ebayu za 15 funtow mozna ja kupic, widziałyscie moze gdzies ja taniej ?
Niestety tylko drożej
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:02   #206
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A do kolekcji przed chwilą dołączył do mnie tonik oczyszczający Corine de Farme dzięki wymiance z Mhm

Dostałam też ogromną próbkę maseczki oczyszczającej Phenome.

Małgosiu, jestem wniebowzięta. Śliczne dzięki, ale tej maseczki to chyba mi odpaliłaś pół opakowania, albo i więcej Mogłam jednak wysłać tą Madarę nie pytając o nic, no i dalej mam tyły wymiankowe względem Ciebie
Spoko, spoko testuj; jeśli chodzi o maskę to ona jest bardzo... że tak powiem: niewydajna; dużo idzie na raz. Nie wiem, czy Ci na dwa razy wystarczy... pewnie na 1 pół raza a ja i tak chwilowo nie mogłabym jej użyć, więc niech Ci służy.
Jestem pod wrażeniem szybkości przesyłki - wczoraj nadałam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:57   #207
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Spoko, spoko testuj; jeśli chodzi o maskę to ona jest bardzo... że tak powiem: niewydajna; dużo idzie na raz. Nie wiem, czy Ci na dwa razy wystarczy... pewnie na 1 pół raza a ja i tak chwilowo nie mogłabym jej użyć, więc niech Ci służy.
Jestem pod wrażeniem szybkości przesyłki - wczoraj nadałam

Rozumiem

Postanowiłam jednak testy przenieść na wieczór w razie jakiegoś kuku, gdyż zaraz muszę pilnie wyjść z domu.

Co do szybkości przesyłki to u mnie to jest norma, prawie zawsze dochodzą na drugi dzień, a ekonomiczne na 3, a czasem to też na drugi. Natomiast te co ja wysyłam idą nieco wolniej i widzę, że i w tym przypadku nie jest inaczej. Mam nadzieję, że dojdzie przed weekendem do Ciebie

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:39   #208
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny oststni raz już piszę o hennie, obiecuję Ja ją chyba nieudolnie nałożyłam. Nie dociągnęłam do skóry. Spieszyłam się, Tomo wisiał mi już na plecach i po prostu naciaprałam ją na włosy, jeszcze mokre (miały być suche). Zamówiłam świeżą tabliczkę z UK. Popełniłam jeszcze inne małe zakupy z Lush. Wiem, wiem różne mają składy, ale jest kilka perełek Ponowię farbowanie jak tylko do mnie przyjedzie. Jeśli nie wyjdzie z henną Lush, to chyba zrezygnuję z henny

Teraz do masła z żurawiną Pat&Rub. Rzeczywiście we wszystkich kosmetykach zdaje się być trawa cytrynowa. Samo masełko bardzo przyjemne, choć nie powaliło mnie tak jak peeling. Oczywiście wolałabym, żeby było bardziej tłuste
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-06-28 o 12:42
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:45   #209
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny oststni raz już piszę o hennie, obiecuję Ja ją chyba nieudolnie nałożyłam. Nie dociągnęłam do skóry. Spieszyłam się, Tomo wisiał mi już na plecach i po prostu naciaprałam ją na włosy, jeszcze mokre (miały być suche). Zamówiłam świeżą tabliczkę z UK. Popełniłam jeszcze inne małe zakupy z Lush. Wiem, wiem różne mają składy, ale jest kilka perełek Ponowię farbowanie jak tylko do mnie przyjedzie. Jeśli nie wyjdzie z henną Lush, to chyba zrezygnuję z henny

Teraz do masła z żurawiną Pat&Rub. Rzeczywiście we wszystkich kosmetykach zdaje się być trawa cytrynowa. Samo masełko bardzo przyjemne, choć nie powaliło mnie tak jak peeling. Oczywiście wolałabym, żeby było bardziej tłuste
nie obiecuj, nie obiecuj
Poza tym ja uwielbiam czytac o tej Twojej hennie


Na biolanderze pojawiła sie odzywka od włosów alepii - mniejsza pojemność, ale za to cena większa miałam poprzednia wersje i odżywka boska
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:53   #210
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Teraz do masła z żurawiną Pat&Rub. Rzeczywiście we wszystkich kosmetykach zdaje się być trawa cytrynowa. Samo masełko bardzo przyjemne, choć nie powaliło mnie tak jak peeling. Oczywiście wolałabym, żeby było bardziej tłuste
Masełko też mnie nie powaliło.
Za mało nawilża,biję cytrynowym odświeżaczem do wc i jest takie no średnie

Jeszcze za taką cenę jaką Ty dałaś to można,ale za regularną
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.