Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 14:15   #271
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nnowakowa Pokaż wiadomość
hej
zaryzykowałam, bo moje włosy nie były w najlepszym stanie po wielu, wielu farbowaniach.
Wzięłam prawie cały proszek, trochę ponad połowę utleniacza, wlałam na oko trochę dwóch szamponów i odżywki, i nałożyłam.
Po około 15 minutach moje włoski prawie równomiernie się rozjaśniły z ciemnego brązu pomieszanego z rudymi odcieniami.
Prawie, bo tuż nad czołem mam cieniutkie, delikatne włosy i je troszkę bardziej rozjaśniło.
Ale efekt- nigdy bym nie powiedziała, że rozjaśniaczem na moich włosach coś zdziałam!
Moja siostra robiła tym samym i miała tęczę.

Później wstawię zdjęcia przed i po jeśli ktoś chciałby zobaczyć
o! no i super pewno.. dawaj foty
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:34   #272
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Potrzebuję porady odnośnie rozjaśniania. Prawie 3 tygodnie temu farbowałam włosy L'Orealem Recital Preference Płomienna czerwień. Farba była kładziona na L'Oreala Casting Mroźne Trufle i moje odrosty w niemalże identycznym kolorze. Niestety, czerwień złapała na odrostach na ładną czerwień, a na "truflach" już zdecydowanie ciemniejszą czerwień. Nie wygląda to źle, ale chciałabym jednolitą, ładną czerwień. Czy fryzjer mi pomoże bez dekoloryzacji, czy pozostaje tylko ewentualnie kąpiel rozjaśniająca, której mega się boję?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 15:50   #273
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady odnośnie rozjaśniania. Prawie 3 tygodnie temu farbowałam włosy L'Orealem Recital Preference Płomienna czerwień. Farba była kładziona na L'Oreala Casting Mroźne Trufle i moje odrosty w niemalże identycznym kolorze. Niestety, czerwień złapała na odrostach na ładną czerwień, a na "truflach" już zdecydowanie ciemniejszą czerwień. Nie wygląda to źle, ale chciałabym jednolitą, ładną czerwień. Czy fryzjer mi pomoże bez dekoloryzacji, czy pozostaje tylko ewentualnie kąpiel rozjaśniająca, której mega się boję?
zapraszam na wątek czerwonowlosych kochana
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:26   #274
agusia199437
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

[QUOTE=Aagnesia;33608424]Witam Was Dziewczyny
Mój problem polega na tym, iż chciałabym pozbyć się mojego obecnego(dość brzydkiego) kolorku...Obecnie mam na włosach bardzo spłukaną intensywną miedź,której strasznie chcę się pozbyć i wrócić do mojego kochanego blondu....
CZytałam już o dekoloryzacji,którą wolałabym jednak ominąć.....W dodatku wszędzie piszą jak zejść z czerni, o rudościach już nigdzie nie ma mowy (albo ja źle szukałam) Gdzieś między wierszami wyłapałam kąpiel rozjaśniającą i chciałabym spróbować,ale....
No właśnie,boje się że moje włosy zamienią się w kurczaka ;( a tego nie przeżyje chyba... Problem jest również z moimi odrostami,z tygodnia na tydzień stają się coraz większe a ja jakoś nie potrafie się zdecydować co z tym zrobić i ciągle odwlekam....
Może mi Ktoś coś poradzić?!
Będę strasznie wdzięczna za każdą podpowiedź....
Pozdrawiam [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------


Hej miałam ten sam problem. Chciałam zrobić tylko kąpiel rozjaśniającą, ale bałam się, że wyjdą mi żółte włosy, więc najpierw zrobiłam blond pasemka na całej głowie, a później nałożyłam kąpiel, ale tylko na 15 minut, ponieważ nie chciałam już bardziej męczyć moich słabych włosów. Po kilku myciach włosy bardziej się ujednoliciły i mam taki bursztynowy blond z jaśniejszymi refleksami
agusia199437 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 14:32   #275
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Kochane moje, mam pytanie. A jeśli urodzą się z tego dwa lub więcej, to wybaczcie :P
Otóż chciałabym zapytać czy dostępne są jeszcze w drogeriach kremy rozjaśniające - palette color shampoo rozjaśniacz 320 i ten garniera? Jak wpisuję przeszukaj wątek to mi same farby wyskakują (sierotyzm)
Znalazłam je u Mysi na blogu i przypadkiem zachciało mi się wrócić do mojego blondu, bo farba, która zrobiła mi zamiast brązu czerwień - wypłukuje się na długości do brązo-blondu, a na czubku mam czerwone włosy generalnie są zdrowe, ale ten kolor na długości sprawia, że wyglądają jakbym była siwa
Nie chcę malować na brąz, mimo, że planowałam - jednak chcę być blondynką :P
Albo przynajmniej ocieplić ten odcień, który mi został, stąd moje pytanie o te produkty...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_1abe7346f7fa.jpg (41,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palette-szampon-koloryzujacy-do-wlosow-320-rozjasniacz.jpg (11,9 KB, 13 załadowań)
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 05:44   #276
Agataaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
hej mam pytanie a jesli ja mam kolor sredni braz splukany juz troche i zrobila bym sobie kapiel rozjaśniającą to czy po tym zabiegu jak nalozylam bym sobie pozniej farbe z loreala -mango (rudy) to czy ta farba blyskawicznie sie bd plukac po tej kapieli ??? nie znam sie dlatego pytam ? wie ktos moze??? z gory dziekuje!
Agataaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 05:53   #277
Agataaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

hej
mam pytanie
moje wlosy sa sredniego brazu sa juztroche splukane a jesli zrobila bym ta kapiel rozjasniajaca to jak po niej nalozyla bym mango z loreala(rudy kolor) to czy po kapieli rozj. on bd sie blyskawicznie plukał ??
pytam bo sama nie mam o tym pojecia )
czekam na odp
Agataaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 06:49   #278
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Panda Bear- Niemam pojecia czy one jeszcze są.. poszukaj w necie info
Agatka- jak masz teraz braz a dasz kąpiel to ci wyjdzie jasny brąz/ ciemny blond.. jak dasz na to rudy to wyjdzie ale codo wyplukiwania.. roznie bywa.. ja po kapieli dawalam czerwien to po 2-3 tyg juz mialam rdzawe wlosy.. no ale tak jak mowie to zalezy od pielegnacji, tego czym myjesz i jak czesto myjesz.. slsy szybko wyplukuja kolor tyle jest pewne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 07:38   #279
Agataaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

sugarbabylove bardzo ci dziekuje mam nadzieje ze wszystko bd oki
Agataaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 08:08   #280
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agataaa1 Pokaż wiadomość
sugarbabylove bardzo ci dziekuje mam nadzieje ze wszystko bd oki
niema za co. noo trzymam kciuki potem dodaj fotki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 10:21   #281
Agataaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

ma jeszcze pytanie a ja ta kapiel rozjasniajaca mam nakladac na mokre czy suke wlosy ??? .
a i ja to moge normalnie wcierac we wlosy jak szampon czy nakladac jak farbe ???
czekam na odp
Agataaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 14:29   #282
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agataaa1 Pokaż wiadomość
ma jeszcze pytanie a ja ta kapiel rozjasniajaca mam nakladac na mokre czy suke wlosy ??? .
a i ja to moge normalnie wcierac we wlosy jak szampon czy nakladac jak farbe ???
czekam na odp
ja nakladalam na suche włosy, mialam na nich tylko troche olejków..
a nakladać najlepiej od dołu zeby wlosy przy skórze na końcu pokryć. możesz paćkać rękami, bez pędzelka tak wygodniej.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:50   #283
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

czytam czytam i się zdecydowałam.
oczywiście na kąpiel rozjaśniającą!

Ale może od początku. Naturalny kolor włosów mam ciemny chłodny brąz. Farbowanie mialam roznymi farbami, brazy, czerń. Z czasem mi sie wszystkie spierały. Ostatnio farbowalam na Blond z Garniera (na opakowaniu ciemny blond, na moich wlosach jaśniejszy brąz się pojawił).

Nagle parę dni temu chciałam ciemny brąz, zafarbowałam Londą i niby w świetle jest ciemnym brązem, ale ogólnie czarny tak naprawdę.

Chce się go pozbyć, i ogólnie jestem zdecydowana aby dążyć do jasnego brązu/ciemnego blondu może kiedyś jakiś blond.

Kupię rozjaśniacz Joanny, albo Intensiv Blond - tutaj wyczytałam że ma 9% wodę utlenioną ale W KREMIE. to nic nie zmienia?
albo Blond Naturia, jednak nie mogę na internecie znaleźć ile % jest tam woda utleniona (utleniacz).


I jeszcze mam pytanie, może będzie głupie, ale proszę o odpowiedź !

piszecie tu o jakiś miarkach etc, że łyżka jedna na przykład.
Mam długie włosy (jeszcze jakieś niecałe 10cm i będą do tyłka).
I mam pytanie: na moją długość jaką przyjąć tą "miarę" ?

będę wdzięczna za odpowiedź!
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 22:25   #284
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

dziama_ Ja też stosowałam kąpiel rozjaśniającą na włosy prawie do połowy pleców. Kupiłam jeden rozjaśniacz i dodałam do niego na oko wody, odżywki i szamponu... nie trzymałam się dokładnie proporcji tylko dodawałam tyle tych składników aż uznałam, że starczy na całą długość.

Nie rozjaśniłam się do blondu tylko do marchewkowej rudości pochodziłam sobie w takiej marchewce jakiś czas i potem zafarbowałam.

Widząc mój efekt też moja mama robiła płukanke, ale zrobiła błąd, że nie masowała i nie rozgarniała co jakiś czas włosów w trakcie rozjaśniania. I te z wierzchu utleniły się bardziej, od spodu mniej i bez zafarbowania wyglądało to kiepsko.
__________________
I wanna do bad things!
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 21:18   #285
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Villayla
dziękuję za odp zobaczymy co wyjdzie, chyba w czwartek będę próbowała, jeśli coś wyjdzie porobię zdjęcia
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:15   #286
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Mam do was pytanie. chciałam na moje farbowane ciemnobrązowe włosy położyć kąpiel rozjaśniającą, a później farbę loreal ultrarozjaśniający bezowy brąz. czy w ogóle ta farba nada im taki kolor jak na opakowaniu??
próbowałam coś poszperać o tej farbie i tym kolorze ale ciężko cokolwiek znaleźć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,5 KB, 42 załadowań)
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:50   #287
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Zrobiłam dziś kąpiel rozjaśniającą. Bardzo fajnie, w sensie dosyć dużo rozjaśniło jak na mój bardzo ciemny kolor. mam trochę je nierównomierne. Najgorsze ze jakieś 20 cm od głowy mam dosyć bardzo rudawe te włosy, miejscami żółte.

Nie wiem co zrobić, jak myślicie?

Powtórzyć kąpiel rozjaśniającą na całe włosy? Czy powtórzyć tylko na te ciemniejsze żeby wyrównać z tymi "górnymi" włosami ? i wtedy coś kombinować. Czy np. nałozyć farbę Joanna Gołębi Popiel? Widzę we wcześniejszych postach, że jedna użytkowniczka radziła tak innej rudowłosej Tylko odstrasza mnie to, że to taki siwy kolor.. Czy nałożyć jakis jasny brąz na te rudawo-żółte włosy?

Doradźcie!
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:38   #288
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś kąpiel rozjaśniającą. Bardzo fajnie, w sensie dosyć dużo rozjaśniło jak na mój bardzo ciemny kolor. mam trochę je nierównomierne. Najgorsze ze jakieś 20 cm od głowy mam dosyć bardzo rudawe te włosy, miejscami żółte.

Nie wiem co zrobić, jak myślicie?

Powtórzyć kąpiel rozjaśniającą na całe włosy? Czy powtórzyć tylko na te ciemniejsze żeby wyrównać z tymi "górnymi" włosami ? i wtedy coś kombinować. Czy np. nałozyć farbę Joanna Gołębi Popiel? Widzę we wcześniejszych postach, że jedna użytkowniczka radziła tak innej rudowłosej Tylko odstrasza mnie to, że to taki siwy kolor.. Czy nałożyć jakis jasny brąz na te rudawo-żółte włosy?

Doradźcie!
Ja bym poczekala pare dni/ tydzien i zrobilam druga kapiel ale delikatniejsza na dół tylko wlosów właśnie rzeby rozjasnic bron boze nie nakladaj farby bo efekt tez moze sie roznic lepiej je jeszcze raz rozjasnij a potem kladz ew. jakąś farbe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:42   #289
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja bym poczekala pare dni/ tydzien i zrobilam druga kapiel ale delikatniejsza na dół tylko wlosów właśnie rzeby rozjasnic bron boze nie nakladaj farby bo efekt tez moze sie roznic lepiej je jeszcze raz rozjasnij a potem kladz ew. jakąś farbe
dziękuje bardzo za odpowiedź
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 19:51   #290
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. chciałam na moje farbowane ciemnobrązowe włosy położyć kąpiel rozjaśniającą, a później farbę loreal ultrarozjaśniający bezowy brąz. czy w ogóle ta farba nada im taki kolor jak na opakowaniu??
próbowałam coś poszperać o tej farbie i tym kolorze ale ciężko cokolwiek znaleźć.
to jets farba do włosów ciemnych naturalnych i takie zafarbuje na dobry kolor bo ma wysokie stężenie % , do kazdego innego odcienia mozesz dac wyższą wodę % i tez będzie ultrarozjasniająca. po kapieli i farbie strzelam ze będzie rudawo karmelkowy kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:05   #291
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

dziękuję za odpowiedź. właśnie coś pod karmel by mi pasowało więc może zaryzykuję .
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:08   #292
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

nie nakładaj farby jak po kąpieli uzyskasz nierowny kolor, najpierw go wyrównaj.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:27   #293
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Jestem po drugiej kąpieli rozjaśniającej. Ogólnie jestem zaskoczona, że nie mam ani trochę suchych/zniszczonych włosów..

Mam rudy blond, tak bym to nazwała. Taki może złotawy. Do mnie pasują popielate kolory.
Wspominałam tu i Joannie Gołębim Popiele, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Kupię chyba odcień Srebrny Pył. i może złoty Piasek. to jasny blond, no ale w nazwie znowu jakiś "złoty". Kupić 2x srebrny pył, czy Srebrny pył i Złoty Piasek, i zrobić mieszankę?
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:35   #294
Villayla
Raczkowanie
 
Avatar Villayla
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 138
GG do Villayla
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Mnie bardziej się podoba sam złoty piasek choć akurat osobiście do farb joanny nie planuję nigdy wrócić.
__________________
I wanna do bad things!
Villayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:46   #295
nnowakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Jestem po drugiej kąpieli rozjaśniającej. Ogólnie jestem zaskoczona, że nie mam ani trochę suchych/zniszczonych włosów..

Mam rudy blond, tak bym to nazwała. Taki może złotawy. Do mnie pasują popielate kolory.
Wspominałam tu i Joannie Gołębim Popiele, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Kupię chyba odcień Srebrny Pył. i może złoty Piasek. to jasny blond, no ale w nazwie znowu jakiś "złoty". Kupić 2x srebrny pył, czy Srebrny pył i Złoty Piasek, i zrobić mieszankę?
srebrny pył joanny mi bardzo ściemnił kolor.. z jasno rudego wyszedł brązowy -.- tak więc ze swojej strony odradzam. dlatego też nie wstawiłam zdjęć, bo dzień po kąpieli farbowałam srebrnym pyłem i nie chciałam mieszać :< najlepsza z joanny jest: http://drogeriajulia.pl/1414-1453-la...y-blond-22.jpg
tylko ja muszę go specjalnie zamawiać, bo jak pytam w sklepach to nikt nie wie o co chodzi.
nnowakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:22   #296
xooxoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
zejście z czerni o 1-2 tony

Nie mam pojęcia dlaczego mój poprzedni wątek został usunięty? Rozumiem, że moderatorzy prężnie działają, ale byłoby miło, gdyby ktokolwiek chociaż pokusił się o powiadomienie mnie - dlaczego? Tak więc pytanie dodam raz jeszcze :

Cześć!
Obecnie mam czarne włosy, ale chciałabym je lekko rozjaśnić. Do bardzo ciemnego brązu.
http://fryzury.info/images/artykul/1..._1191_w525.jpg

Czy jest jakiś domowy sposób na zejście z czerni ? Nie chcę schodzić do blondu, ani nawet do jasnego brązu, tylko lekko rozjaśnić. Niestety z czarnym mi nie do twarzy, a ciemny brąz bardzo mi pasował. Na czarno farbowałam się tylko raz - w tym miesiącu. Wcześniej używałam farby w piance perfect mousse nr 465. moje włosy przechodziły także przez domowy zabieg rozjaśniania rozjaśniaczem firmy joanna intensive blond.
Obecny stan moich włosów jest dobry. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc, byłabym BARDZO wdzięczna Na dole zdjęcie moich włosów Jak widać mam ...brązowe prześwity, gdyż czarna farba nie złapała wszystkich pasm.

http://tinypic.com/view.php?pic=rt0nl1&s=6

http://tinypic.com/view.php?pic=4ua23p&s=6

Edytowane przez xooxoo
Czas edycji: 2012-08-26 o 21:23
xooxoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:11   #297
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

Kochana, ja farbowalam sie na czarno od 1,5 roku.. I rownierz marzylam o tym zeby z niego zejsc, i wcale nie bylo latwo.

W czerwcu rozjasnilam wlosy rozjasniaczem (zrobilam tylko koncowki, ok 10 cm). Wlosy zrobily sie czarno brazowe po 30 min z rozjasniaczem.
2 tyg temu nalozylam rozjasniacz na cale wlosy. Wlosy mam brazowo/rude, nadal miejscami lekko czarne, wiec trzeba rozjasnic jeszcze raz.

Wlosy mi sie bardzo zniszczyly, i namietnie je nawilzam i chronie aby chociazby nie ocieraly mi o np. ramiona czy plecy koncowkami..

Powodzenia zycze..
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:38   #298
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

Ja osobiscie proponuje poszukac watku o kapieli rozjasniajacej. Mniej nisCzy wlosy niz rozjasniacz..
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:09   #299
xooxoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie proponuje poszukac watku o kapieli rozjasniajacej. Mniej nisCzy wlosy niz rozjasniacz..

ok, dzięki ! najwyżej jak nie wyjdzie, to zetnę włosy
xooxoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:28   #300
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: zejście z czerni o 1-2 tony

Skasowali wątek, pewnie dlatego, bo to nieodpowiedni dział?
A z któej strony ty masz czarne włosy? Na zdjęciach jakoś nie widać...
najmniej inwazyjny sposób - dekoloryzacja (dekoloryzatorem, nie rozjaśniaczem) lub kąpiel rozjaśniająca. Poszukaj tych tematów. Powodzenia
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.