Biseptol960 a okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 19:10   #1
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

Biseptol960 a okres


Witajcie.
Nie wiedziałam pod jaki wątek się podłączyć, więc postanowiłam, że stworzę ten. Może ktoś będzie miał podobny 'problem' lub takowy ma za sobą i mi odpowie. Otóż od środy biorę Biseptol 960 ze względu na pęcherz i bakterie e.coli w nim będącą. Dzisiaj powinnam plan owo dostać okres [cykl niczym w zegareczku] Dzisiaj rano miałam jakieś plamienie, które wyglądało dosłownie na końcówkę okresu, a do chwili obecnej sytuacja wygląda jakbym miała już końcówkę okresu 0 na dobrą sprawę nie boli mnie nawet brzuch, a zazwyczaj cierpiałam i to bardzo. nadal czuję się opuchnięta i taka w ogóle do pupki. Czy jestto spowodowane tym lekiem? Nic innego nie zmieniałam w swoim trybie życia, wiec wychodzi, ze to wina antybiotyku. Ale teraz pytanie - czy to już mogę liczyć jako okres i pozniej po 28 dniach spodziewać sie znowu czy będę jeszcze miała jakąś małą niespodzianke w ciagu miesiaca?

Dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.