Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-31, 17:46   #841
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Steely Pokaż wiadomość
Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
one rożnią się końcówką i efektem bólu,choć kilka osób stwierdziło,ze LS jest skuteczniejszy,bo dokładniejszy

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-10-31 o 17:47
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:48   #842
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Steely Pokaż wiadomość
Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
Mogę polecić Studio Laser na Jerozolimskich w centrum. Zabiegi są wykonywane dokładnie, odstępy między zabiegami dopiero jak włoski odrosną, czyli po ok. 2 miesiącach.
Natomiast nie polecam Laser Expert na Złotej, totalny brak profesjonalizmu.

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !!!!

mam pytanie do dziewczyn które maja jakies doswiadczenie z laserem light sheer. bylam na zabiegu w piatek 26. 10, pierwszy zabieg na bikini, i nie wiem czy tak ma byc ale wlosy wcale nie odrastaja ale tez nie wypadaja. poprostu sa takie jak w dniu zabiegu, maja ok 1 mm. myslicie ze cos jest nie tak????
Na wypadanie jest jeszcze za wcześnie. U mnie wyglądało to tak, że włosy po zabiegu tak jakby rosły, ale po 2 tygodniach zaczęły wypadać.
A miałaś podrażnioną skórę, strupki po zabiegu?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:54   #843
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Steely Pokaż wiadomość
Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
Podobno LS duet mniej boli (wieksza glowica), ale LS ma mniejsza glowice i dzieki temu wiazka lasera skupia sie na mniejszej powierzchni, przez co skuteczniej trafia we wlos. nie wspominajac o tym, ze na bikini LS jest niezbedny. z tego co wiem obydwie koncowki maja chlodzenie. duetem szybciej sie depiluje duze powierzchnie, LS jest leszy do malych zakamarkow .
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:33   #844
megi342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

nie miałam zadnych podrażnien, lekko czerwona skora ale to szybko przeszlo. bolalo strasznie ehh. boje sie ze jak nie zobacze efektow to nie zmusze sie do kolejnego zabiegu, wszystko przez ten bol. no i cene: 300 zl za bikinie plytkie
megi342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:43   #845
Steely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziekuje bardzo Dam znac, jak juz sie zbiore zeby pojsc i zauwaze wyniki.
Steely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:48   #846
megi342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

skora po zabiegu nie byla wcale podrazniona, no moze lekko ale bardzo szybko przeszlo. zabieg bolal strasznie i boje sie ze nie zmusze sie do nastepnego jak nie zobacze efektow. bylam znieczulona a i tak pani musiala zmniejszyc moc bo wytrzymac nie moglam ( krem nie znieczulil dokladnie). a na koncu przerazila mnie cena 300 za plytkie bikini. moim zdaniem duzo
megi342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:12   #847
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?


Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
Ja w Depiclinic korzystałam już z wielu promocji i idzie się dogadać więc myślę że jak będzie tego dnia HH to jak zadzwonisz i zapytasz się lub przepiszesz wizytę nie będą robić problemu - obsługa jest tam bardzo miła

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Steely Pokaż wiadomość
Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
Ja polecam Moją Panią Małgosię z Depiclinic - mogę się długo wypowiadać na temat tego salonu i to w samych superlatywach. Super obsługa, pełen profesjonalizm, nowy sprzęt ( nie wystrzelany ) i ceny bardzo przystępne, a jak poszukasz na ich stronie na facebook to możesz dostać naprawdę duży rabat. Fajnie by było jakbyś powiedziała że jesteś moją znajomą to obie na tym skorzystamy
No i najważniejsze włoski nie odrastają.
A i nie napisałam ja depiluję się Duetem i mam wrażenie że każdy salon swój ogonek chwali, tam gdzie mają jedną głowicę zwykłego LS to chwalą się że jest najlepszy, a tam gdzie mają dwie głowice (małą i dużą) też jest najlepszy. A ja mam tezę że nie ma różnicy, ważne jest aby panie wykonujące zabieg miały certyfikat producenta i podchodziły do klienta profesjonalnie, i aby sam laser był serwisowany a głowice nie wystrzelane. Ja osobiście nie widzę różnicy między małą a dużą głowicą, tylko tyle że ta duża o wiele mniej boli, czasami jak pani Małgosia robi zabieg to prawie nie czuję

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-10-31 o 21:21
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 21:19   #848
Kasia_Julia
Przyczajenie
 
Avatar Kasia_Julia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 25
GG do Kasia_Julia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś gabinet na Śląsku? Chciałabym wreszcie obliczyć sobie mniej-więcej ile kosztowałaby mnie cała zabawa laserami, a znalazłam tylko jeden salon z LSD - w Katowicach - i ceny nie są kuszące... Przeszukałam ten wątek i znalazłam jeszcze coś o Skin Laser Studio (też w Katowicach), ale tam mają GentleMax, a o epilacji tym laserem niewiele mi wiadomo... Ceny też odstraszają...

__________________
Kasia_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:25   #849
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś gabinet na Śląsku? Chciałabym wreszcie obliczyć sobie mniej-więcej ile kosztowałaby mnie cała zabawa laserami, a znalazłam tylko jeden salon z LSD - w Katowicach - i ceny nie są kuszące... Przeszukałam ten wątek i znalazłam jeszcze coś o Skin Laser Studio (też w Katowicach), ale tam mają GentleMax, a o epilacji tym laserem niewiele mi wiadomo... Ceny też odstraszają...

ślask to takze rybnik i dwa salony z LS polecałam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 08:52   #850
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja polecam Moją Panią Małgosię z Depiclinic - mogę się długo wypowiadać na temat tego salonu i to w samych superlatywach. Super obsługa, pełen profesjonalizm, nowy sprzęt ( nie wystrzelany ) i ceny bardzo przystępne, a jak poszukasz na ich stronie na facebook to możesz dostać naprawdę duży rabat. Fajnie by było jakbyś powiedziała że jesteś moją znajomą to obie na tym skorzystamy
No i najważniejsze włoski nie odrastają.
A i nie napisałam ja depiluję się Duetem i mam wrażenie że każdy salon swój ogonek chwali, tam gdzie mają jedną głowicę zwykłego LS to chwalą się że jest najlepszy, a tam gdzie mają dwie głowice (małą i dużą) też jest najlepszy. A ja mam tezę że nie ma różnicy, ważne jest aby panie wykonujące zabieg miały certyfikat producenta i podchodziły do klienta profesjonalnie, i aby sam laser był serwisowany a głowice nie wystrzelane. Ja osobiście nie widzę różnicy między małą a dużą głowicą, tylko tyle że ta duża o wiele mniej boli, czasami jak pani Małgosia robi zabieg to prawie nie czuję
Mozę przegapiłam, ale od jak dawna chodzisz do Depiclinic? Co depilujesz? Jak efekty?
Zastanawiam się, bo ja byłam tam 3 tygodnie temu, podrażnienia na łydkach miałam niewielkie i... włoski mi nie zaczęły wypadać do tej pory. Jak były tak są. Muszę z normalną (co drugi dzień) częstotliwością golić.
Mam nadzieję, że coś się jeszcze ruszy.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 08:57   #851
Kasia_Julia
Przyczajenie
 
Avatar Kasia_Julia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 25
GG do Kasia_Julia
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ślask to takze rybnik i dwa salony z LS polecałam
Dzięki, jak wpisałam Rybnik to znalazłam bez problemu Porównałam z salonem w Bielsku-Białej, o którym też pisałaś, no i różnica w cenie jest widoczna na pierwszy rzut oka... Dzięki za pomoc
__________________
Kasia_Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 11:35   #852
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasia_Julia Pokaż wiadomość
Dzięki, jak wpisałam Rybnik to znalazłam bez problemu Porównałam z salonem w Bielsku-Białej, o którym też pisałaś, no i różnica w cenie jest widoczna na pierwszy rzut oka... Dzięki za pomoc
różnica jest kolosalna,jednak w rybniku nie mają LSD,a w bielsku mają i LS i LSD.

jeśli nie obawiasz się bólu,a cenisz sobie promocje to wybierz salon w bielsku ,gdzie mają LS,ten laser jest dokładniejszy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:11   #853
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Z tego co widzę Depiclinic ma naprawdę dobre opinie. Mają też fajne promocje, ale z tego co zrozumiałam to tylko na jedną wizytę w salonie..?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 13:43   #854
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Z tego co widzę Depiclinic ma naprawdę dobre opinie. Mają też fajne promocje, ale z tego co zrozumiałam to tylko na jedną wizytę w salonie..?
Na wszystkie.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 14:26   #855
patrycja11
Raczkowanie
 
Avatar patrycja11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny
Jestem tydzien po laserze LS. Pod pachami zrobiły mi się czerwone bolące punkty, tak jakby włosy wrastały,chyba zapalenie mieszków włosowych..
Czy to normalne? Można zrobić jakiś peeling po tygodniu??
patrycja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 15:45   #856
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jestem tydzien po laserze LS. Pod pachami zrobiły mi się czerwone bolące punkty, tak jakby włosy wrastały,chyba zapalenie mieszków włosowych..
Czy to normalne? Można zrobić jakiś peeling po tygodniu??
hm, nie wiem czy normalne, ja po zadnym zabiegu (a mialam ich lacznie, w calym moim "laserowym" zyciu, okolo 30) nie mialam takich objawow...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 15:47   #857
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jestem tydzien po laserze LS. Pod pachami zrobiły mi się czerwone bolące punkty, tak jakby włosy wrastały,chyba zapalenie mieszków włosowych..
Czy to normalne? Można zrobić jakiś peeling po tygodniu??
zapytaj się w salonie,bo chyba nie jest to normalną reakcją,a po tyg od azbiegu robić peeling to chyba zbrodnia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 20:02   #858
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Mozę przegapiłam, ale od jak dawna chodzisz do Depiclinic? Co depilujesz? Jak efekty?
Zastanawiam się, bo ja byłam tam 3 tygodnie temu, podrażnienia na łydkach miałam niewielkie i... włoski mi nie zaczęły wypadać do tej pory. Jak były tak są. Muszę z normalną (co drugi dzień) częstotliwością golić.
Mam nadzieję, że coś się jeszcze ruszy.
Ja robię, pachy (już było 3x), bikini full (2x) i będę teraz zaczynać całe nogi. Pod pachami mam już tak przesiane włosy że może jeszcze 1 raz i koniec (robione było tylko dużą głowicą), na bikini też już nie mam takiej szczeciny i są mocno przerzedzone (tutaj miałam też dużą głowicą tylko tam gdzie nie można było dużą to miałam ostrzelane małą i trochę bolało - następnym razem będzie Emla).
_malayka czy ty wcześniej robiłaś IPL i jaki masz kolor włosów, z tego co mi Pani w Depiclinic mówiła, każda z nas to indywidualny przypadek, ale jeszcze nie miała Pani której by nie wydepilowała, nawet po serii z IPL-a - czym mnie na maksa podbudowała. Dopytywałam się na ostatniej wizycie o moje nogi, i na te zabiegi chodzi się co 8-10 tygodni więc daj sobie może jeszcze trochę czasu, albo zapytaj się - mi na każde pytanie bardzo chętnie odpowiadają.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
różnica jest kolosalna,jednak w rybniku nie mają LSD,a w bielsku mają i LS i LSD.

jeśli nie obawiasz się bólu,a cenisz sobie promocje to wybierz salon w bielsku ,gdzie mają LS,ten laser jest dokładniejszy
TmargoT, jesteś bardzo zorientowana w temacie, piszesz że LS jest dokładniejszy niż LSD, ale przecież LSD to to to samo co LS tylko że ma jeszcze dodatkowo tą szeroką głowicę. Ja pachy miałam robione już 3 razy i jeszcze 1 raz i chyba będzie koniec. Nie wiem o co chodzi z tą dokładnością bo to chyba bardziej chodzi o Panią, która robi zabieg a nie o laser?
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:43   #859
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jestem tydzien po laserze LS. Pod pachami zrobiły mi się czerwone bolące punkty, tak jakby włosy wrastały,chyba zapalenie mieszków włosowych..
Czy to normalne? Można zrobić jakiś peeling po tygodniu??
a ja mialam dokladnie to samo po zabiegach na pachy. takie bolace wrecz grudki, dokladnie jakby wlosy utknely pod skora. raz nawet dlugo nie przechodzilo, wiec posmarowalam detromecyna. troche sie balam, bo kiedys przez brudna jednorazowke nabawilam sie ropnia pod pacha i wyladowalam u chirurga. na szczescie po depilacjach po jakims czasie wszystko wracalo do normy, ale trzymaj reke na pulsie i w razie czego biegnij do lekarza po antybiotyk.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja robię, pachy (już było 3x), bikini full (2x) i będę teraz zaczynać całe nogi. Pod pachami mam już tak przesiane włosy że może jeszcze 1 raz i koniec (robione było tylko dużą głowicą), na bikini też już nie mam takiej szczeciny i są mocno przerzedzone (tutaj miałam też dużą głowicą tylko tam gdzie nie można było dużą to miałam ostrzelane małą i trochę bolało - następnym razem będzie Emla).
_malayka czy ty wcześniej robiłaś IPL i jaki masz kolor włosów, z tego co mi Pani w Depiclinic mówiła, każda z nas to indywidualny przypadek, ale jeszcze nie miała Pani której by nie wydepilowała, nawet po serii z IPL-a - czym mnie na maksa podbudowała. Dopytywałam się na ostatniej wizycie o moje nogi, i na te zabiegi chodzi się co 8-10 tygodni więc daj sobie może jeszcze trochę czasu, albo zapytaj się - mi na każde pytanie bardzo chętnie odpowiadają.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



TmargoT, jesteś bardzo zorientowana w temacie, piszesz że LS jest dokładniejszy niż LSD, ale przecież LSD to to to samo co LS tylko że ma jeszcze dodatkowo tą szeroką głowicę. Ja pachy miałam robione już 3 razy i jeszcze 1 raz i chyba będzie koniec. Nie wiem o co chodzi z tą dokładnością bo to chyba bardziej chodzi o Panią, która robi zabieg a nie o laser?
no wlasnie wdalam sie kiedys w dyskusje na temat roznicy miedzy LS a LSD, czyli w zasadzie roznicy miedzy glowicami a nie laserem jako sprzetem. no i uslyszalam, ze ta sama moc z LS w LSD rozchodzi sie na wiekszej powierzchni skory, wiec moze byc mniej dokladna depilacja i mniej skuteczna (wieksza ilosc wlosow trafia wiazka lasera o tej samej mocy LSD co mniejsza ilosc wlosow przy malej glowicyLS). laser ten sam, tylko powierzchnia strzalu wieksza. z drugiej strony slyszalam, ze LSD ma inna skale mocy bodajze do 12, natomiast LS do 100 spokojnie, wiec to nie jest ten sam sprzet a raczej dwa rozne modele produkowane przez ta sama firme, no chyba ze ktorys z nich dysponuje dwoma glowicami. spytam przy okazji kolejnej depilacji.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 22:19   #860
patrycja11
Raczkowanie
 
Avatar patrycja11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=monika.c25;37374367]a ja mialam dokladnie to samo po zabiegach na pachy. takie bolace wrecz grudki, dokladnie jakby wlosy utknely pod skora. raz nawet dlugo nie przechodzilo, wiec posmarowalam detromecyna. troche sie balam, bo kiedys przez brudna jednorazowke nabawilam sie ropnia pod pacha i wyladowalam u chirurga. na szczescie po depilacjach po jakims czasie wszystko wracalo do normy, ale trzymaj reke na pulsie i w razie czego biegnij do lekarza po antybiotyk.[COLOR=Silver]

Monika, Ja właśnie mam takie bolące grudki ;(Pytałaś może w salonie dlaczego tak się dzieje?? Jutro skoczę do apteki zapytać o jakąś maść na to.
patrycja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:47   #861
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Malayka, jak byłam wtedy co Ty ja nie zauważyłam wypadania, ale dopiero w tym tygodniu pierwszy raz ogoliłam, bo wyrosły tak jakoś powoli, że nie musiałam.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:51   #862
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Od mojego zabiegu na pachy minęły prawie 2 tygodnie, żaden włos nie wpadł.
Zabieg LS wykonany mocą 32 to totalna pomyłka...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 22:52   #863
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
TmargoT, jesteś bardzo zorientowana w temacie, piszesz że LS jest dokładniejszy niż LSD, ale przecież LSD to to to samo co LS tylko że ma jeszcze dodatkowo tą szeroką głowicę. Ja pachy miałam robione już 3 razy i jeszcze 1 raz i chyba będzie koniec. Nie wiem o co chodzi z tą dokładnością bo to chyba bardziej chodzi o Panią, która robi zabieg a nie o laser?
wyboldowane - TmargoT chodzilo chyba o to, ze konkretnie wykonywanie ta szeroka glowica jest mniej dokladne, w porownaniu z wykonywaniem zabiegu mala, ktora jako jedyna ma zwykly LS.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:17   #864
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja robię, pachy (już było 3x), bikini full (2x) i będę teraz zaczynać całe nogi. Pod pachami mam już tak przesiane włosy że może jeszcze 1 raz i koniec (robione było tylko dużą głowicą), na bikini też już nie mam takiej szczeciny i są mocno przerzedzone (tutaj miałam też dużą głowicą tylko tam gdzie nie można było dużą to miałam ostrzelane małą i trochę bolało - następnym razem będzie Emla).
_malayka czy ty wcześniej robiłaś IPL i jaki masz kolor włosów, z tego co mi Pani w Depiclinic mówiła, każda z nas to indywidualny przypadek, ale jeszcze nie miała Pani której by nie wydepilowała, nawet po serii z IPL-a - czym mnie na maksa podbudowała. Dopytywałam się na ostatniej wizycie o moje nogi, i na te zabiegi chodzi się co 8-10 tygodni więc daj sobie może jeszcze trochę czasu, albo zapytaj się - mi na każde pytanie bardzo chętnie odpowiadają.
Nie, nie miałam IPLa nigdy Włosy mam ciemne, przy jasnej skórze. Ja byłam wręcz pewna, że mam czarne, ale może to kwestia kontrastu, bo Pani Małgosia powiedziała, że mam raczej ciemny blond
Też sporo z nią rozmawiałam i myślę, że będzie dobrze - wiem, że muszę czekać około miesiąc na wypadania; kolejną wizytę mam tuż przed Bożym Narodzeniem.
Ale zastanawiam się jak to miały inne osoby

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Malayka, jak byłam wtedy co Ty ja nie zauważyłam wypadania, ale dopiero w tym tygodniu pierwszy raz
ogoliłam, bo wyrosły tak jakoś powoli, że nie musiałam.
Tak, tak pamiętam
Mnie rosną raczej normalnie, więc goliłam już kilka/kilkanaście razy. Ale... teraz spróbuję trochę zapuścić - bo mam wrażenie, że na samym dole łydki mam takie lekko łyse miejsca... Nie czuję tam żadnego kłucia odrastających włosów. Ale goliłam raptem wczoraj, więc poobserwuje w najbliższych dniach
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 10:49   #865
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=patrycja11;37375038]
Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
a ja mialam dokladnie to samo po zabiegach na pachy. takie bolace wrecz grudki, dokladnie jakby wlosy utknely pod skora. raz nawet dlugo nie przechodzilo, wiec posmarowalam detromecyna. troche sie balam, bo kiedys przez brudna jednorazowke nabawilam sie ropnia pod pacha i wyladowalam u chirurga. na szczescie po depilacjach po jakims czasie wszystko wracalo do normy, ale trzymaj reke na pulsie i w razie czego biegnij do lekarza po antybiotyk.[COLOR=Silver]

Monika, Ja właśnie mam takie bolące grudki ;(Pytałaś może w salonie dlaczego tak się dzieje?? Jutro skoczę do apteki zapytać o jakąś maść na to.
w salonie nie wiedzieli i nie spotkali sie z takim przypadkiem. ale jak juz mowilam kiedys mialam ropien pod pacha, ktory zaczal sie wlasnie w taki sam sposob, a potem juz pozostalo mi chirurgiczne ciecie, bo na antybiotyk bylo juz za pozno. na szczescie internistka przepisala mi profilaktycznie masc z antybiotykiem-detromecyne. po 2 dniach smarowania grudek ta mascia przeszlo jak reka odjal. mysle, ze po depilacji i wypaleniu wloskow razem z cebulkami robi sie tam jakis stan zapalny.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:14   #866
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?


Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
Ja nie składałam reklamacji w Boston Clinic. Myślę, że nic to nie da. Ale efektów też oczywiście nie widziałam. Kupa kasy wyrzuconej w błoto.
W Depiclinic byłam raz, robiłam łydki LS Duetem. Efekty marne. Potem jeszcze raz robiłam łydki w innym salonie LS zwykłym i wydaje mi się, że lepsze efekty po zwykłym. Ale pani z tego drugiego salonu powiedziała, że mam za jasne włosy na nogach i może dlatego te efekty takie jakie są...
Ostatnio robiłam pachy i bikini w Studio Laser na Jerozolimskich. Na razie nie wypowiadam się, bo za krótko.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 14:52   #867
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
a ja mialam dokladnie to samo po zabiegach na pachy. takie bolace wrecz grudki, dokladnie jakby wlosy utknely pod skora. raz nawet dlugo nie przechodzilo, wiec posmarowalam detromecyna. troche sie balam, bo kiedys przez brudna jednorazowke nabawilam sie ropnia pod pacha i wyladowalam u chirurga. na szczescie po depilacjach po jakims czasie wszystko wracalo do normy, ale trzymaj reke na pulsie i w razie czego biegnij do lekarza po antybiotyk.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------


no wlasnie wdalam sie kiedys w dyskusje na temat roznicy miedzy LS a LSD, czyli w zasadzie roznicy miedzy glowicami a nie laserem jako sprzetem. no i uslyszalam, ze ta sama moc z LS w LSD rozchodzi sie na wiekszej powierzchni skory, wiec moze byc mniej dokladna depilacja i mniej skuteczna (wieksza ilosc wlosow trafia wiazka lasera o tej samej mocy LSD co mniejsza ilosc wlosow przy malej glowicyLS). laser ten sam, tylko powierzchnia strzalu wieksza. z drugiej strony slyszalam, ze LSD ma inna skale mocy bodajze do 12, natomiast LS do 100 spokojnie, wiec to nie jest ten sam sprzet a raczej dwa rozne modele produkowane przez ta sama firme, no chyba ze ktorys z nich dysponuje dwoma glowicami. spytam przy okazji kolejnej depilacji.
No właśnie LSD ma dwie głowice, tą szeroką która zaciąga próżniowo skórę do środka i tą małą, która była w poprzednich modelach. Rozmawiałam z Panią, która robiła mi zabieg w depiclinic i powiedziała że różnicy w skuteczności między tymi głowicami nie ma tylko w sposobie działania, i gdyby ta duża miała taką moc jak ta mała to by dziury w skórze powypalała . Ja jak pisałam miałam ostrzelane pach tylko dużą głowicą i super, włosy powypadały, nie miałam żadnych strupków i nic mnie nie bolało a dużą i małą głowicą miałam robione bikini i tam gdzie była mała głowica były strupki. Ta duża głowica zaciąga skórę do środka i ostrzeliwuje skórę mocno naciągniętą pod różnymi kątami, to tak jakby ta mała głowica miała 1 laser, a ta duża wiele. Na stronie gabinetu jest fajny filmik który pokazuje jak działa duża głowica. W tej całej zabawie z pozbyciem się włosków jest bardzo ważne systematyczne chodzenie na zabiegi, ja robię tak jak mi Pani sugeruje i efekt mam super. Pozdrawiam HK

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Nie, nie miałam IPLa nigdy Włosy mam ciemne, przy jasnej skórze. Ja byłam wręcz pewna, że mam czarne, ale może to kwestia kontrastu, bo Pani Małgosia powiedziała, że mam raczej ciemny blond
Też sporo z nią rozmawiałam i myślę, że będzie dobrze - wiem, że muszę czekać około miesiąc na wypadania; kolejną wizytę mam tuż przed Bożym Narodzeniem.
Ale zastanawiam się jak to miały inne osoby
Też myślę że będzie dobrze do pełnego sukcesu trzeba systematycznie robić zabiegi, na nogi z tego co pamiętam to co 8-10 tyg. Ja zaczynam nogi w przyszłym tygodniu i zobaczymy, ale jestem dobrej myśli widząc jak mi wypadają z pach i bikini W końcu idzie karnawał i trzeba będzie błysnąć pięknymi i gładkimi nóżkami

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wyboldowane - TmargoT chodzilo chyba o to, ze konkretnie wykonywanie ta szeroka glowica jest mniej dokladne, w porownaniu z wykonywaniem zabiegu mala, ktora jako jedyna ma zwykly LS.
Mi bardziej chodziło o to że to nie kwestia lasera czy głowicy, tylko Pani, która wykonuje zabieg. Bo jedną i drugą głowicą można zrobić niedokładnie.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:03   #868
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość

Też myślę że będzie dobrze do pełnego sukcesu trzeba systematycznie robić zabiegi, na nogi z tego co pamiętam to co 8-10 tyg. Ja zaczynam nogi w przyszłym tygodniu i zobaczymy, ale jestem dobrej myśli widząc jak mi wypadają z pach i bikini W końcu idzie karnawał i trzeba będzie błysnąć pięknymi i gładkimi nóżkami
Zdaje sobie sprawę, że systematyczność jest najważniejsza, ale nie ukrywam, że po jednym zabiegu też spodziewam się redukcji owłosienia chociaż o te podręcznikowe 30%
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:11   #869
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Ja nie składałam reklamacji w Boston Clinic. Myślę, że nic to nie da. Ale efektów też oczywiście nie widziałam. Kupa kasy wyrzuconej w błoto.
W Depiclinic byłam raz, robiłam łydki LS Duetem. Efekty marne. Potem jeszcze raz robiłam łydki w innym salonie LS zwykłym i wydaje mi się, że lepsze efekty po zwykłym. Ale pani z tego drugiego salonu powiedziała, że mam za jasne włosy na nogach i może dlatego te efekty takie jakie są...
Ostatnio robiłam pachy i bikini w Studio Laser na Jerozolimskich. Na razie nie wypowiadam się, bo za krótko.
Robisz zabiegi w wielu gabinetach, nie boisz się że jakiś salon źle ci zrobi zabieg jakimś po-leasingowym składakiem, a zabieg zrobi niewykwalifikowana osoba?
Ja do wszystkich zabiegów które mogą mi zrobić krzywdę wyznaję zasady, do których mnie przekonano:
1. Ważny jest dobór urządzenia, jak najlepsze na rynku
2. sprzęt musi być nowy, serwisowany i kupiony od dystrybutora lub producenta (takie informacje znajduję na stronach www producenta lub tel.)
3. osoba wykonująca zabieg musi mieć certyfikat wydany przez producenta/dystrybutora - co oznacza że jest przeszkolona i potrafi zrobić prawidłowo zabieg
4. po pierwszych wizytach staram się ocenić czy mam wykonany pełnowartościowy zabieg, czy po prostu ktoś mnie nabił w butelkę.

Trzymając się tych prostych i logicznych zasad, do tej pory nie straciłam na tym i jestem w 100% zadowolona z tego co osiągnęłam.
HK

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, że systematyczność jest najważniejsza, ale nie ukrywam, że po jednym zabiegu też spodziewam się redukcji owłosienia chociaż o te podręcznikowe 30%
Myślę że te 30% to jest optymalny, najlepszy możliwy efekt, tak jak piszesz "podręcznikowy", ale jak widzę posty i słyszę po znajomych że chodzili na IPL lub IPL+RF po 10-15 razy i nic to jak nawet będę musiała zrobić 6-7 zabiegów na LSD to i tak jestem do przodu
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:55   #870
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
--Myślę że te 30% to jest optymalny, najlepszy możliwy efekt, tak jak piszesz "podręcznikowy", ale jak widzę posty i słyszę po znajomych że chodzili na IPL lub IPL+RF po 10-15 razy i nic to jak nawet będę musiała zrobić 6-7 zabiegów na LSD to i tak jestem do przodu
Nie no, nie ma co porównywać IPL i fal radiowych do lasera, który faktycznie te włosy usuwa

Jeśli musiałabyś zrobić aż tyle zabiegów, to myślę, że znaczyłoby to, że masz albo jasne włosy,, ciemną karnację, albo problemy hormonalne, albo zabieg wykonywany jest źle/zużytą maszyną.
Innej opcji nie widzę, bo czytałam ostatnio trochę amerykańskich źródeł dot. LS i LSD i napisane było, że przy ciemnych włosach i jasnej skórze, braku indywidualnych problemów hormonalnych i skórnych i prawidłowo, rzetelnie wykonywanym zabiegu 4-5 zabiegów to maksimum, które usuwa ponad 90% włosów. Większości osobom nawet 4 wystarcza - co w sumie widzisz po sobie (pachy i bikini)

Fakt faktem jednak, że Depiclinic jest bardzo tanie - mam ogromną nadzieję, że idzie za tym jakość usług. I że będziemy tego przykładami
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.