Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 15:26   #4951
erykhisteryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

DZIEWCZYNY doradźcie proszę

nie mam zniżki -20% do sephory a zawsze czekała w skrzynce
myślicie, że mogę za okazaniem karty kupić i tak ze zniżką? nie moja wina, że mi nie wysłali..
erykhisteryk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:54   #4952
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rozumiecie - człowiek jest miły i uprzejmie nie ucieka (nie rzuca słuchawką) słysząc drętwe wyuczone na pamięć bez zrozumienia teksty - a kiedy grzecznie podziękuje spotyka się z dość chamskim tekstem: a dlaczego nie chce pani kupić tego wspaniałego produktu, hę?
Zdarzyło mi się kilka podobnych sytuacji. Dlatego teraz już przerywam słowotok i mówię "dziękuję" zanim taka osoba się "naprodukuje" i wyklepie całą wyuczoną formułkę. Szkoda mojego i jej czasu.

Pamiętam, jak kiedyś - gdy chciałam zrezygnować z konta w pewnym banku - obsługujący mnie pan zaczął wymieniać całą litanię powodów, dla których nie warto tego robić. Kiedy nie uległam, dość agresywnie zaczął dopytywać o przyczynę. Czułam się wtedy strasznie głupio. A kiedy wyszłam z budynku, obiecałam sobie że nigdy więcej nie dam się tak zagadać.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:44   #4953
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Vipy Sephora Gold 12.11 - 25.11

Mam 3 kupony "dla bliskich" mogę odstąpić
Do mnie niestety nie dotarł ani katalog, ani kupony . Otrzymałam natomiast zaproszenie na "wieczór pełen niespodzianek" na środę od 20.30 do 22.30 do GB. Dziewczyny była któraś z Was na takim wieczorze? Warto? Pytam, bo mając dwójkę małych dzieci, wypad do Gdańska, w środku tygodnia, późnym wieczorem nie jest taki prosty, ale jeśli warto to postaram się pojechać. Na zaproszeniu napisali, że będzie rabat 20%, możliwość konsultacji i co najbardziej mnie zainteresowało wyselekcjonowane ofert promocyjne . Rabat nie kusi, jeśli akurat trwają Vipy, mogę zakupy z rabatem zrobić gdzieś bliżej o dogodniejszej dla mnie porze, do porad eksportów podchodzę trochę sceptycznie, ciekawią mnie te wyselekcjonowane oferty, tylko co to może być
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:17   #4954
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Tak, całą kostkę . To kajmak z przepisu ze starej książki kucharskiej (takiej z przepisami na baby muślinowe i inne rzeczy z 30 jaj ), na Wielkanoc robię mazurki z kajmakiem. Po wylaniu na kruche ciasto można po prostu udekorować, albo np posypać posiekanymi orzechami włoskimi i morelami. Ma jedną wadę - nie można przestać jeść, a kalorii - trylion!

Jeśli nie doda się masła, a przestanie gotować w momencie kiedy jeszcze się lepi, wyjdzie mordoklejka. Masło powoduje, że kajmak się nie ciągnie, jest jak taka maślana krówka. Najlepiej robić w szerokim garnku, wtedy szybciej odparuje.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 06:32   #4955
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś sie orientuje czemu w niektorych Sephorach nie ma nowych kulek? Nie chodzi o to, ze juz wyszły. W ogóle nie ma świateczej kolekcji i babki nie wiedzą czy będzie. A chciałam pomacać Dragony.
podobnie bylo z pucci - tez nie bylo we wszystkich, a jesli juz to duzo pozniej, nie wiem co oni tam kombinuja
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37542903]Krem zrobilam wedle wlasnego pomyslu. Tester powiedzial, ze bardzo dobry.

Do 100 gram rozmemlanego masla dosypalam dwie paczki proszku waniliowego, kakao, cukier puder. Podlalam wodka i juz.[/QUOTE]
nadrabialam watek i widzialam jak Ci dziewczyny proponowaly te owocowe kremy i od razu sobie myslalam, ze z rownym entuzjazmem przyjelabys krem ze szpinaku czy innych warzyw
ja to bym Ci od razu radzila, zebys tort wysmarowala nutella i na pewno by Ci smakowalo

kurczeee.. tak kusicie kusicie tymi dragonami, ale staram sie nie zlamac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:09   #4956
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobnie bylo z pucci - tez nie bylo we wszystkich, a jesli juz to duzo pozniej, nie wiem co oni tam kombinuja

kurczeee.. tak kusicie kusicie tymi dragonami, ale staram sie nie zlamac
A jaką masz cerę Iliosku? Bo na mojej mieszanej Pucci po paru godzinach naprawde nieciekawie wyglądają

Ciekawam, czy Ty tez ulegniesz Dragonom, ja się opierałam jakis czas i bastion w końcu padł
Na razie szukam kulek u siebie w okolicy

Nie wiedziałam, że Pucci w niektórych S. były później? Pamietasz, czy dużo później?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:26   #4957
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę Iliosku? Bo na mojej mieszanej Pucci po paru godzinach naprawde nieciekawie wyglądają

Ciekawam, czy Ty tez ulegniesz Dragonom, ja się opierałam jakis czas i bastion w końcu padł
Na razie szukam kulek u siebie w okolicy

Nie wiedziałam, że Pucci w niektórych S. były później? Pamietasz, czy dużo później?
Chyba tylko największe perfumerie dostają te droższe limiki Pomogłabym w zakupie, ale u mnie na prowincji są tylko podstawowe produkty
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 08:47   #4958
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny!
czy któraś ma jakiś "nadmiarowy" rabacik do Sephory? zwykle robię zakupy w Douglasie a tu dostałam "swiateczne zamówienie" na prezent dla mamy na PAT&RUB i nie pogniewałabym sie jakbym mogla zaplacic mniej
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 09:24   #4959
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę Iliosku? Bo na mojej mieszanej Pucci po paru godzinach naprawde nieciekawie wyglądają

Ciekawam, czy Ty tez ulegniesz Dragonom, ja się opierałam jakis czas i bastion w końcu padł
Na razie szukam kulek u siebie w okolicy

Nie wiedziałam, że Pucci w niektórych S. były później? Pamietasz, czy dużo później?
ja mam mieszana, ale raczej w strone suchej

mam nadzieje, ze jakos sie im opre, bo ostatnio niezle mi szlo opanowanie i brak szalenstwa kosmetycznego

wlasnie nie wiem jak duzo pozniej, ale ktoras z dziewczyn pisala, ze niby teraz te limitki maja byc tylko w salonach "premium" [cokolwiek by to oznaczalo] i pamietam, ze zaraz po premierze jak dzwonilam to w Poz byly tylko w Starym Browarze.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:10   #4960
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
czy któraś ma jakiś "nadmiarowy" rabacik do Sephory? zwykle robię zakupy w Douglasie a tu dostałam "swiateczne zamówienie" na prezent dla mamy na PAT&RUB i nie pogniewałabym sie jakbym mogla zaplacic mniej
od dzisiaj do 25.11 są vipy,czyli -20% na wszystko.Jak masz kartę to leć śmiało
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:20   #4961
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
od dzisiaj do 25.11 są vipy,czyli -20% na wszystko.Jak masz kartę to leć śmiało

jupi!!!! bardzo dziękuję! sephoro nadchodzę......
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 10:24   #4962
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Czesc Dziewczyny. Ja dzisiaj przylazlam do Was z glupim pytaniem, ale wiem, ze sporo z Was dba o wlosy, to moze mi pomozecie co robicie z wlosami idac spac? Zeby wyjasnic o co mi chodzi - latami mialam krotkie fryzurki, z ktorymi nie dawalo sie nic zrobic i te wlosy po prostu sobie byly, a ja ich nie zauwazalam, ale teraz zapuscilam, sa prawie do ramion i tak jak w ciagu dnia jak przeszkadzaja to albo zrobie kitke albo jakas klamerka albo koka, a nocy klade sie z rozpuszczonymi, ale doprowadza mnie do szalu, jak mi sie tak rozkoltuniaja na poduszce na okolo glowy i wszedzie wlaza... Normalnie dzisiaj w nocy to juz nawet zrozumialam mod czego byly te czepki nocne... Nie zwiaze gumka w scisla kite, bo to niezdrowo dla wlosow, a luzna kitka to moment gumka spadnie, wiec co zrobic?

Macie jakies pomysly? bo ja juz jestem na etapje rozwazania obciecia wlosow znowu, bo te dlugie to tylko klopoty... Mimo, ze takie ladne.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:52   #4963
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Ja dzisiaj przylazlam do Was z glupim pytaniem, ale wiem, ze sporo z Was dba o wlosy, to moze mi pomozecie co robicie z wlosami idac spac? Zeby wyjasnic o co mi chodzi - latami mialam krotkie fryzurki, z ktorymi nie dawalo sie nic zrobic i te wlosy po prostu sobie byly, a ja ich nie zauwazalam, ale teraz zapuscilam, sa prawie do ramion i tak jak w ciagu dnia jak przeszkadzaja to albo zrobie kitke albo jakas klamerka albo koka, a nocy klade sie z rozpuszczonymi, ale doprowadza mnie do szalu, jak mi sie tak rozkoltuniaja na poduszce na okolo glowy i wszedzie wlaza... Normalnie dzisiaj w nocy to juz nawet zrozumialam mod czego byly te czepki nocne... Nie zwiaze gumka w scisla kite, bo to niezdrowo dla wlosow, a luzna kitka to moment gumka spadnie, wiec co zrobic?

Macie jakies pomysly? bo ja juz jestem na etapje rozwazania obciecia wlosow znowu, bo te dlugie to tylko klopoty... Mimo, ze takie ladne.
Sama nic nie robię z włosami, ale córce na noc robię luźnego warkocza, a czasami nawet luźnego dobieranego warkocza głównie z tego powodu, że w nocy się nie kołtunią i rano lepiej się rozczesują, ale po nocy są lekko pofalowane i nie wiem czy Ci odpowiadałby taki efekt. Myślę, że włosom to nie szkodzi, bo warkocz jest naprawdę luźny .

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

W internetowym Douglasie nowy Box of Beauty
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:53   #4964
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Ja dzisiaj przylazlam do Was z glupim pytaniem, ale wiem, ze sporo z Was dba o wlosy, to moze mi pomozecie co robicie z wlosami idac spac? Zeby wyjasnic o co mi chodzi - latami mialam krotkie fryzurki, z ktorymi nie dawalo sie nic zrobic i te wlosy po prostu sobie byly, a ja ich nie zauwazalam, ale teraz zapuscilam, sa prawie do ramion i tak jak w ciagu dnia jak przeszkadzaja to albo zrobie kitke albo jakas klamerka albo koka, a nocy klade sie z rozpuszczonymi, ale doprowadza mnie do szalu, jak mi sie tak rozkoltuniaja na poduszce na okolo glowy i wszedzie wlaza... Normalnie dzisiaj w nocy to juz nawet zrozumialam mod czego byly te czepki nocne... Nie zwiaze gumka w scisla kite, bo to niezdrowo dla wlosow, a luzna kitka to moment gumka spadnie, wiec co zrobic?

Macie jakies pomysly? bo ja juz jestem na etapje rozwazania obciecia wlosow znowu, bo te dlugie to tylko klopoty... Mimo, ze takie ladne.
luzny warkocz lub cebulka na czubku glowy, ktora nie przeszkadza w spaniu. Rozpuszczone wlosy do spania to kiepski pomysl bo sie niestety niszcza od ocierania.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:47   #4965
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37567652]Chyba tylko największe perfumerie dostają te droższe limiki Pomogłabym w zakupie, ale u mnie na prowincji są tylko podstawowe produkty[/QUOTE]
Dziękuje mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam mieszana, ale raczej w strone suchej

mam nadzieje, ze jakos sie im opre, bo ostatnio niezle mi szlo opanowanie i brak szalenstwa kosmetycznego

wlasnie nie wiem jak duzo pozniej, ale ktoras z dziewczyn pisala, ze niby teraz te limitki maja byc tylko w salonach "premium" [cokolwiek by to oznaczalo] i pamietam, ze zaraz po premierze jak dzwonilam to w Poz byly tylko w Starym Browarze.
No tak, w stronę suchej juz robi róznicę

Ja się nie oparłam Ale co z tego, skoro w okolicy nie ma Dragonów
Mąz dzwonił do Platana w Zabrzu za Dragonami,a tam się go zapytali radosnie, ze które konkretnie meteoryty, bo mają AŻ trzy rózne Nie rozumiały babki co znaczy świąteczna ani Dragony, to wskazały na stałe kulki. No sorry, ale co one robią na szkoleniach?? To tak, jakbym poszła do miesnego i chciała kurę, a tam by mi sie zapytano: indyka, kaczkę, czy gęś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-11-12 o 16:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:53   #4966
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
od dzisiaj do 25.11 są vipy,czyli -20% na wszystko.Jak masz kartę to leć śmiało
Ooo...! Znowu VIP'y. Kurcze coś mnie kusi, ale zrobiłam duże zamówienie i z kasą z deka krucho.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:55   #4967
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ooo...! Znowu VIP'y. Kurcze coś mnie kusi, ale zrobiłam duże zamówienie i z kasą z deka krucho.
Mysza, a u Ciebie są dragony?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:03   #4968
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mysza, a u Ciebie są dragony?
Tydzień temu widziałam
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:11   #4969
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ooo...! Znowu VIP'y. Kurcze coś mnie kusi, ale zrobiłam duże zamówienie i z kasą z deka krucho.
no własnie znowumyślałam,że do końca roku spokój będzie,a tak to głupio z -% nie skorzystać
Lecę po kolejne addicty diora i tusz na zapas kupię,bo co
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 12:24   #4970
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

a wiadomo cos czy w tym roku bedzie noworoczna wyprzedaz na makijaz -30%???
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:53   #4971
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Tydzień temu widziałam
Jeśli James nie uda się kupić dla mnie (mam nadzieję, że pamięta), mogłabym prosić cię o pomoc w kupnie?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 14:16   #4972
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dzisiaj babeczka prosiła o kupon z S żeby nabić 20% więc nie wiem czy to takie ogólnodostępne te Vipy

Kupiłam kredeczkę High Brown
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:06   #4973
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jeśli James nie uda się kupić dla mnie (mam nadzieję, że pamięta), mogłabym prosić cię o pomoc w kupnie?
Bylam dzis w swojej S. Nie ma Dragonow.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nadrabialam watek i widzialam jak Ci dziewczyny proponowaly te owocowe kremy i od razu sobie myslalam, ze z rownym entuzjazmem przyjelabys krem ze szpinaku czy innych warzyw

No, bylam z deka zdystansowana do propozycji .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:20   #4974
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Godziny pełne piękna- oferta jakiej jeszcze nie było.
Tylko 15.11.2012 w godzinach od 12 do 19 wszystkie kosmetyki co najmniej 30 % taniej Info z Marionnaud
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:46   #4975
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W Marionnaud 'Godziny Pełne Piękna' - 30% i więcej na wszystko: http://www.marionnaud.pl/pl/godziny-pelne-piekna



edit: sorki za powtórkę

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2012-11-12 o 15:55
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:56   #4976
fioletowasukienka
Raczkowanie
 
Avatar fioletowasukienka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: w sieci
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje mimo wszystko

No tak, w stronę suchej oznacza juz robi róznicę

Ja się nie oparłam Ale co z tego, skoro w okolicy nie ma Dragonów
Mąz dzwonił do Platana w Zabrzu a tam się go zapytali radosnie, ze które bo mają trzy rózne Nie rozumiały babki co znaczy świąteczna ani Dragony, to wskazały na stałe kulki. No sorry, ale co one robią na szkoleniach?? To tak, jakbym poszła do miesnego i chciała kurę, a tam by mi sie zapytano: indyka, kaczkę, czy gęś?
indyka, kaczkę czy geś
padłam
fioletowasukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:00   #4977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez fioletowasukienka Pokaż wiadomość
indyka, kaczkę czy geś
padłam
No akurat taka analogia mi przyszła do głowy, jak pisałam post
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:21   #4978
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Ja dzisiaj przylazlam do Was z glupim pytaniem, ale wiem, ze sporo z Was dba o wlosy, to moze mi pomozecie co robicie z wlosami idac spac? Zeby wyjasnic o co mi chodzi - latami mialam krotkie fryzurki, z ktorymi nie dawalo sie nic zrobic i te wlosy po prostu sobie byly, a ja ich nie zauwazalam, ale teraz zapuscilam, sa prawie do ramion i tak jak w ciagu dnia jak przeszkadzaja to albo zrobie kitke albo jakas klamerka albo koka, a nocy klade sie z rozpuszczonymi, ale doprowadza mnie do szalu, jak mi sie tak rozkoltuniaja na poduszce na okolo glowy i wszedzie wlaza... Normalnie dzisiaj w nocy to juz nawet zrozumialam mod czego byly te czepki nocne... Nie zwiaze gumka w scisla kite, bo to niezdrowo dla wlosow, a luzna kitka to moment gumka spadnie, wiec co zrobic?

Macie jakies pomysly? bo ja juz jestem na etapje rozwazania obciecia wlosow znowu, bo te dlugie to tylko klopoty... Mimo, ze takie ladne.
Ja zawsze skręcam w ślimaczka wysoko i spinam spinką żabką (klamerką), nie czuć tego podczas snu, włosy się nie majtają, a rano mam gratis ładny skręt

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mąz dzwonił do Platana w Zabrzu za Dragonami,a tam się go zapytali radosnie, ze które konkretnie meteoryty, bo mają AŻ trzy rózne Nie rozumiały babki co znaczy świąteczna ani Dragony, to wskazały na stałe kulki. No sorry, ale co one robią na szkoleniach?? To tak, jakbym poszła do miesnego i chciała kurę, a tam by mi sie zapytano: indyka, kaczkę, czy gęś?
Corii, jesteś mistrz
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:22   #4979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;37576833]
Corii, jesteś mistrz[/QUOTE]

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:30   #4980
fioletowasukienka
Raczkowanie
 
Avatar fioletowasukienka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: w sieci
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No akurat taka analogia mi przyszła do głowy, jak pisałam post
Jestes genialna.
fioletowasukienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.