Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 19:07   #1051
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Witam mam problem.
Chodzę co jakiś czas do kosmetyczki na regulację brwi. Mam jasne brwi i regulowałam je 6 miesięcy sama. Jednak postanowiłam iść do kosmetyczki osiedlowej. Po regulacji okropnie boli mnie pod skórą, prawa brew. Od jakiegoś czasu również zauważyłam, że powieka prawa jest niżej niż lewa. Skóra wiotczeje wyraźnie. Widać to najlepiej przy malowaniu kociego oka (czarnym eyelinerem). Czy to może być przyczyna regulowania brwi w zły sposób?

a czym byly regulowane? plastrami?
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:26   #1052
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

. Pensetą. Dawno temu jak byłam i takiej młodej kosmetyczki to regulowała i nie bolało prawie a ta jak robiła to aż oczy łzami nachodziły ;/ jak dotykam mocniej skóry w tym miejscu to boooli
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:36   #1053
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

to nie rozumiem niestety, musiala podraznic skore. moze nie wyrywala z wlosem , tylko pod wlos...
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:05   #1054
klara259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

czesc dziewczyny.
moje pytanie jest nastepujace: czy ktos z Was zna dobra kosmetyczke z gdyni, ktora dobrze wyreguluje brwi?
klara259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 08:36   #1055
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo ja już nie mogę patrzeć na moje brwi. Z rok temu, wpadłam na pomysł, aby sama sobie wyregulować brwi. Oglądałam filmiki na YT itd. No i zrobiłam głupotę! Na jakimś filmiku jakaś dziewczyna powiedziała, że mniej więcej brwi się powinny zaczynać od tego miejsca, gdy przyłożymy np. kredkę wzdłuż boku nosa, to mniej więcej tak się powinna zaczynać brew. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć. I popełniłam głupotę, bo trochę powyrywałam sobie brwi i teraz rosną mi jak jakieś krzaki Nie wiem co mogę z nimi zrobić. Byłam u kosmetyczki na regulacji, ale nic mi z nimi nie zrobiła. Dołączam zdjęcie
Witaj!
Mi twoje brwi się podobają są świetne ja sam kilkakrotnie źle zrobiłem ale poszedłem do kosmetyczki ona nadała mi kształt brwi a chciałem mieć w kształcie jaskółczych skrzydełek i tak mi zrobiła teraz się cieszę że mam takie brwi i ciągle już sobie sam je reguluję te które odrastają
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:32   #1056
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Na pewno jest tu ktoś mieszkający w Rzeszowie,bądź dojeżdżający

Czy któraś z Was regulowała brwi w salonie "Wszystkim wBrew" w MH?
Widzę,że ma bardzo dobre opinie kosmetyczka, która założyła ten salon, ale nigdzie nie widzę cennika usług. Jeśli coś wiecie to zapodajcie cenę samej regulacji + ewentualnie henny.

ps. 5 dni oleju rycynowego i już widzę rezultaty, szkoda tylko,że są większe na tej brwi która akurat źle nie wyglądała;p no ale może niedługo zacznie się pojawianie włosków też i na drugiej.

Edytowane przez Veteran
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:21
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:59   #1057
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

hej dziewczyny,
ile płacicie za regulację brwi i ich hennę?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 12:32   #1058
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ile płacicie za regulację brwi i ich hennę?
całość (henna brwi (+regulacja) i rzęs) - 40zł, same brwi taniej, ale nie wiem ile, bo zawsze biorę całość.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 12:49   #1059
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ile płacicie za regulację brwi i ich hennę?
18zł
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:40   #1060
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

u mnie 10 zl, a z rzesami 18
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:42   #1061
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

8 euro ( ( ) lub 14 zł
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 15:25   #1062
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ja byłam dziś i za hennę brwi wraz z regulacją zapłaciłam 15 zł.

Miesiąc temu robiłam też ( prócz brwi )hennę na rzęsy ale wypadło mi z głowy ile kosztowała całość.

Ale wiem, ze w jednym salonie u nas można zrobić za 5 zł regulację, za 5 zł hennę brwi i za 5 zł hennę rzęs Czyli 15 zł za całość

Tak czy siak ważne by być zadowoloną z wyników
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 23:14   #1063
Guodzilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Witam mam problem.
Chodzę co jakiś czas do kosmetyczki na regulację brwi. Mam jasne brwi i regulowałam je 6 miesięcy sama. Jednak postanowiłam iść do kosmetyczki osiedlowej. Po regulacji okropnie boli mnie pod skórą, prawa brew. Od jakiegoś czasu również zauważyłam, że powieka prawa jest niżej niż lewa. Skóra wiotczeje wyraźnie. Widać to najlepiej przy malowaniu kociego oka (czarnym eyelinerem). Czy to może być przyczyna regulowania brwi w zły sposób?
A regulowała Ci brwi tylko na powiece czy na górze (czoło) też?
Guodzilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 14:16   #1064
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

A ja od ostatniej regulacji trochę zarosłam (moja pierwsza regulacja u kosmetyczki!), owszem usuwam co jakiś czas mocno przeszkadzające włoski, niektóre przycinam też nożyczkami, jak za bardzo wystają, ale nic więcej nie robię, bo boję się, że znowu sobie krzywdę wyrządzę. Powiedzcie kobietki, ale tak szczerze - czy da się z tym coś zrobić? Jakiś sensowny kształt nadać? Mi się wydaje, że mam za gęste brwi (naturalnie ciemne przy włosach ciemny blond/jasny brąz), ale sama już nie wiem... Kosmetyczka da radę coś z tego zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130503.jpg (9,8 KB, 121 załadowań)
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:28   #1065
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ogarnięta kosmetyczka spokojnie zrobi z twoich brwi jakiś fajny kształt. Twój główny problem jest taki, że są bardzo płaskie, załamanie masz dopiero na samej końcówce i przez to wyglądają odrobinę ponuro (przynajmniej tak wynika ze zdjęcia). Może taka jest już ich uroda a może masz za bardzo wyrwane końcówki (chociaż ja stawiam na taką urodę).
No i gęste brwi nigdy nie są problemem!
Gdybym ja miała z twoich brwi coś wyczarować, możecie mnie za to teraz zlinczować, ale wyrwałabym też kilka włosów od góry, żeby przesunąć załamanie brwi odrobinę bliżej środka brwi. Reguluję tak u siebie, reguluję tak u innych (i to czasem tylko w jednej brwi, bo tylko tak idzie wyrównać asymetrię) przed makijażem permanentnym i wszystkie osoby, którym tak zrobiłam żyją i mają się dobrze. Czasem naprawdę nie ma innej opcji na piękne brwi niż drobna korekta także od góry. Mam jedną koleżankę, która ma pięknie wyregulowane brwi, chciała je jednak przyciemnić makijażem permanentnym i jak z nią zaczęłam o tym rozmawiać, to okazało się, że jedną brew musi regulować tylko od dołu a drugą tylko od góry tak dużą ma asymetrię . Więc dziewczyny jak się boicie, to same nie wyrywajcie od góry, ale nie skreślajcie kosmetyczek, które wędrują w te rejony z pęsetą bo prawdopodobnie wiedzą co robią.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:44   #1066
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź Właśnie przy pierwszej regulacji kosmetyczka nadała mi dość ładny kształt i zdaje się, że też od góry wyrywała włoski... Nic, po weekendzie pójdę na wizytę
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:52   #1067
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Smile Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez natim87 Pokaż wiadomość
A ja od ostatniej regulacji trochę zarosłam (moja pierwsza regulacja u kosmetyczki!), owszem usuwam co jakiś czas mocno przeszkadzające włoski, niektóre przycinam też nożyczkami, jak za bardzo wystają, ale nic więcej nie robię, bo boję się, że znowu sobie krzywdę wyrządzę. Powiedzcie kobietki, ale tak szczerze - czy da się z tym coś zrobić? Jakiś sensowny kształt nadać? Mi się wydaje, że mam za gęste brwi (naturalnie ciemne przy włosach ciemny blond/jasny brąz), ale sama już nie wiem... Kosmetyczka da radę coś z tego zrobić?
natim87: Zawsze można nadać swoim brwiom jakiś idealny kształt pasujący do twarzy ! ja myślę i uważam ze ślicznie by ci było z brwiami w kształcie jaskółczych skrzydełek ja mam takie i mi się podobają
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:58   #1068
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
natim87: Zawsze można nadać swoim brwiom jakiś idealny kształt pasujący do twarzy ! ja myślę i uważam ze ślicznie by ci było z brwiami w kształcie jaskółczych skrzydełek ja mam takie i mi się podobają
A jak takie brwi wyglądają? Wstyd przyznać, ale pojęcia nie mam, choć z tym określeniem nie raz się spotkałam
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 15:08   #1069
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Smile Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez natim87 Pokaż wiadomość
A jak takie brwi wyglądają? Wstyd przyznać, ale pojęcia nie mam, choć z tym określeniem nie raz się spotkałam
natim87: poszukaj w necie i wpisz sobie brwi w kształcie jaskółczych skrzydeł to ci znajdzie mi się podobają i są śliczne i jestem z nich bardzo zadowolony
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 16:10   #1070
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
zamiast bawić się w jakieś szablony i malowanie, to nie prościej wybrać się na porządną regulację + hennę? moje brwi wyglądają mniej więcej tak jak w załączniku

WhiteCherry: masz piękne brwi i podobają mi się bardzochciałbym mieć takie same i chyba udam się do kosmetyczki żeby mi je zrobiła tak samo jak na zdjęciu

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez natim87 Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję bardzo za odpowiedź Właśnie przy pierwszej regulacji kosmetyczka nadała mi dość ładny kształt i zdaje się, że też od góry wyrywała włoski... Nic, po weekendzie pójdę na wizytę

natim87: jeśli zrobiłaś brwi u kosmetyczki to pokaż swoje zdjęcie pewnie każdy chciałby je zobaczyć mogłabyś się przynajmniej pochwalić nimi bo pewnie piękne są .
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 17:14   #1071
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witajcie! dołączam swoją dzisiejszą regulację brwi nie wiem czy wam się spodoba i czy coś będzie widać ale mi się podoba
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 21:14   #1072
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

oceńcie sami, mi się podoba, ale jestem subiektywna w ocenie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130513_2.jpg (9,1 KB, 87 załadowań)
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 11:52   #1073
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

20.05
Niestety po tygodniu musiałam odstawić olejek na rzęsy, bo podrażniał mi oczy, nie mogłam normalnie książki przeczytać, bo zaraz mi oczy łzawiły, a na dniu czułam jakbym miała przed oczami lekka mgłę;/ jeszcze czekam na dobry odrost brwi, bo jedna nie chce dorównać drugiej. Ale myślę,że na początku czerwca się wybiorę

4.06
moje prawie dwumiesięczne zapuszczanie opłaciło się! ale wyszłam zadowolona od kosmetyczki. Weszłam, ona zrobiła co miała zrobić bez żadnego pytania jakie chce mieć brwi i wyszły idealne takie naturalne, nie za cienkie i nie za grube. Niestety moja brew jest za prosta żeby z niej zrobić jakiś "wymyślny" kształt, ale je lekko zaokrągliła na łuku. Pierw poszedł wosk, a potem pęsetą kilka włosków. Aż szkoda,że nie mam aparatu bym wam pokazała efekty A w lipcu planuję hennę rzęs,bo mam strasznie jasne końcówki.

Edytowane przez Veteran
Czas edycji: 2013-06-04 o 20:23
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:32   #1074
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Veteran Pokaż wiadomość
20.05
Niestety po tygodniu musiałam odstawić olejek na rzęsy, bo podrażniał mi oczy, nie mogłam normalnie książki przeczytać, bo zaraz mi oczy łzawiły, a na dniu czułam jakbym miała przed oczami lekka mgłę;/ jeszcze czekam na dobry odrost brwi, bo jedna nie chce dorównać drugiej. Ale myślę,że na początku czerwca się wybiorę

4.06
moje prawie dwumiesięczne zapuszczanie opłaciło się! ale wyszłam zadowolona od kosmetyczki. Weszłam, ona zrobiła co miała zrobić bez żadnego pytania jakie chce mieć brwi i wyszły idealne takie naturalne, nie za cienkie i nie za grube. Niestety moja brew jest za prosta żeby z niej zrobić jakiś "wymyślny" kształt, ale je lekko zaokrągliła na łuku. Pierw poszedł wosk, a potem pęsetą kilka włosków. Aż szkoda,że nie mam aparatu bym wam pokazała efekty A w lipcu planuję hennę rzęs,bo mam strasznie jasne końcówki.
Veteran: szkoda właśnie ze nie miałas aparatu ale na pewno ślicznie ci zrobiłą kosmetyczka brwi skoro jesteś zadowolona! ja mama swoje brewki też świetne ale chyba zgodze się na permanentne brewki bo bardzo mi się podobają
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:23   #1075
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Veteran: szkoda właśnie ze nie miałas aparatu ale na pewno ślicznie ci zrobiłą kosmetyczka brwi skoro jesteś zadowolona! ja mama swoje brewki też świetne ale chyba zgodze się na permanentne brewki bo bardzo mi się podobają

Veteran: jak tam twoje brewki ??? zrób zdjęcia i podeślij je moje brewki mają się świetnie reguluję je sobie jak tylko jakiś większy włosek wyrośnie to go wyrywam i już się przyzwyczaiłem do tego zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:40   #1076
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Znalazłam dla was dziewczyny coś fajnego. Mam nadzieję, że przyda się choć kilku osobom bo dziewczyna z tego bloga ogarnia brwi, jest sporo przykładów więc można coś znaleźć dla siebie albo wysłać jej zdjęcia.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:23   #1077
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez joaska_g Pokaż wiadomość
Znalazłam dla was dziewczyny coś fajnego. Mam nadzieję, że przyda się choć kilku osobom bo dziewczyna z tego bloga ogarnia brwi, jest sporo przykładów więc można coś znaleźć dla siebie albo wysłać jej zdjęcia.

joaska: Jeśli coś znalazłaś fajnego to dawaj
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:53   #1078
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hahaha, nie podałamlinka

http://matleenamakeup.blogspot.com/search/label/BRWI teraz już ok
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:37   #1079
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

joaska: dziękuje fajne są te brwi mam podobnie zrobione i jestem bardzo z nich zadowolony
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 14:28   #1080
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Veteran: jak tam twoje brewki ??? zrób zdjęcia i podeślij je moje brewki mają się świetnie reguluję je sobie jak tylko jakiś większy włosek wyrośnie to go wyrywam i już się przyzwyczaiłem do tego zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi
Moje się mają dobrze wyrywam od razu włoski jak tylko zauważę,że coś wyrasta, żeby nie zepsuć kształtu, no niestety nie mam jak zrobić foto. Muszę jeszcze zaopatrzyć się w jakieś małe nożyczki do brwi.
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.