Metamorfoza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 15:22   #1
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13

Metamorfoza :)


Hej mam nadzieję, że mi pomóżcie. Mam 19 lat i 160 cm. Jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, że ciągle mam taka samą fryzurę. Chciałabym coś w sobie zmienić. Nie czuje się ze swoim wyglądem. Potrzebuje zmian. Mój odcień włosów to ciemny brąz, zawsze maluje oczy eyelinerem, często mam róż na policzkach i moje brwi są czarne. Macie jakieś pomysły? dołączam zdjęcie. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393946471129.jpg (31,6 KB, 640 załadowań)
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:48   #2
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Metamorfoza :)

Uważam, że bardzo ładnie Ci w tym ciemnym kolorze włosów i póki co nie zmieniałabym go. Ewentualnie na jakiś ciut jaśniejszy brązik, oczywiście jeśli byś chciała.

Co do makijażu - myślę, że przy dość jasnej cerze jaką masz i ciemnych włosach, nie powinnaś tak mocno podkreślać oczu. Jeśli lubisz używać eyelinera to używaj, ale oszczędniej - wystarczy ci delikatna, cienka kreska. Pokombinuj trochę z cieniami na powiekach, jest mnóstwo propozycji makijażu oczu w internecie, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie

A jeśli chodzi o fryzurę, zawsze możesz grzywkę zaczesywać do góry i już inaczej to wygląda. Możesz też np ją ściąć krócej na prosto, będzie ładnie. Jeśli zależy Ci na dużej zmianie, z pewnością obcięcie włosów rzuci się w oczy. Zrobiłam taką małą wizualizację na Twoim zdjęciu i przyznam, że w takiej lekkiej fryzurce bardzo Ci do twarzy. Pomyśl nad tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gfh.jpg (28,4 KB, 258 załadowań)
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:58   #3
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza :)

Ja z kolei uważam, że pasuje Ci taki makijaż oka, jaki miałaś na zdjęciu. Z tym, że widziałabym Ciebie w troszkę "odchudzonych" brwiach. Naturalnie masz takie ciemne, czy podkreślasz je kredką? Jestem fanką długich włosów, więc nie doradzę Ci radykalnego ścięcia, ale dobre cieniowanie powinno odświeżyć fryzurę.
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:12   #4
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza :)

Tak to moje naturalne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 19:25   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
Uważam, że bardzo ładnie Ci w tym ciemnym kolorze włosów i póki co nie zmieniałabym go. Ewentualnie na jakiś ciut jaśniejszy brązik, oczywiście jeśli byś chciała.

Co do makijażu - myślę, że przy dość jasnej cerze jaką masz i ciemnych włosach, nie powinnaś tak mocno podkreślać oczu. Jeśli lubisz używać eyelinera to używaj, ale oszczędniej - wystarczy ci delikatna, cienka kreska. Pokombinuj trochę z cieniami na powiekach, jest mnóstwo propozycji makijażu oczu w internecie, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie

A jeśli chodzi o fryzurę, zawsze możesz grzywkę zaczesywać do góry i już inaczej to wygląda. Możesz też np ją ściąć krócej na prosto, będzie ładnie. Jeśli zależy Ci na dużej zmianie, z pewnością obcięcie włosów rzuci się w oczy. Zrobiłam taką małą wizualizację na Twoim zdjęciu i przyznam, że w takiej lekkiej fryzurce bardzo Ci do twarzy. Pomyśl nad tym
na tym zdjęciu co dodałaś jako metamorfoze to udalo ci sie ja skutecznie postarzyc o jakies 10 lat...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:19   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza :)

rozumiem, że kolor włosów i brwi widoczny na zdj jest naturalny? dodaj jeszcze jakies zdjecia, ale zrobione aparatem foto a nie telefonem, bo jakosc nie pozwala wiele wywnioskować.
jesli te kolory sa naturalne to masz naprawde ciekawy typ urody, nie zmieniaj nic. jest super!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 20:11   #7
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Metamorfoza :)

tez mysle,ze jstes bardzo ladna,zreszta zawsze podobaly mi sie takie ciemniejsze typy urody,

troche odchudzilabym brwi jak pisal ktos wyzej, jesli znudzila Cis ie fryzura to mozesz pomyslec troche nad zmiana ksztaltu np zapuscic grzywke, mysle,ze w bobie tez by Ci bylo dobrze( o ile sie widzisz w krotkich wlosach),

koloru nie zmieniaj-przynajmniej nie po calosci-jelsi juz czujesz jakas wybitna potrzebe to troche karmelowych refleksow/koncowek krzywdy Ci nie zrobi ale wygladasz swietnie wiec po co to psuc
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 00:00   #8
vigg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 113
Dot.: Metamorfoza :)

Sposób, w jaki malujesz dolną powiekę, powoduje, że trochę "rozjeżdżają" Ci się oczy - w sensie optycznie robią się daleko osadzone, co jest zupełnie niepotrzebne, a wręcz działa na Twoją niekorzyść. Kreska na górnej powiece jak najbardziej, na dolnej - nie, a już na pewno nie taka do połowy.
Zgadzam się również, że Twoje brwi są na ten moment ciut za grube, masz delikatne rysy twarzy i te brwi wyglądają w stosunku do nich dość ciężko. Za to bardzo ładnie Ci w różu, trzymaj się go.
Tak poza tym masz bardzo ładne włosy, natomiast jeśli koniecznie chciałabyś z nimi coś robić, to wprowadziłabym jakieś jaśniejsze refleksy, ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu na inną fryzurę dla Ciebie. Grzywka Ci pasuje, ewentualnie mogłabyś trochę skrócić włosy i pocieniować końcówki, ale nie uważam, by to było potrzebne, chyba jedynie do odświeżenia fryzury.
vigg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:29   #9
Mala=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Dot.: Metamorfoza :)

Może spróbuj przełożyć rozdziałek na środek głowy i obciąć włosy przy twarzy do wysokości brody. Coś jak J.Lo.
Wg mnie korzystniej wyglądałabyś w trochę innym makijażu: bez podkreślania oka na dole i z różem nałożonym na "pućki", widoczne w momencie uśmiechu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393946471129.jpg (32,0 KB, 139 załadowań)
Mala=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 10:05   #10
Sandstorm Woman
Raczkowanie
 
Avatar Sandstorm Woman
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 37
Dot.: Metamorfoza :)

Takie brwi mieć to szczęście. Nie "odchudzaj" ich na siłę, absolutnie! Bardzo Ci pasują, a naturalne brwi wyglądają najlepiej i są teraz w modzie Jesteś śliczną dziewczyną, nie zmieniałabym nic, ale rozumiem, że jak widzisz się w lustrze codziennie to jest inaczej. Popróbuj z różnymi fryzurami, sam przedziałek może dużo zmienić. Loki, delikatne fale, spięcia, przedziałki, koki, kucyki - zawsze coś się znajdzie
Sandstorm Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 12:47   #11
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza :)

Wyglądasz cudnie. Możesz jedynie nieco rozjaśnić końcówki - o 1 lub 2 tony, aby nadać twarzy lekkości i nieco ją ożywić.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 12:54   #12
thegodmother
Raczkowanie
 
Avatar thegodmother
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Metamorfoza :)

Jesteś piękna! Ja na Twoim miejscu poeksperymentowałabym tylko z innym makijażem. Ten mi się też podoba, ale wydaje mi się raczej wieczorowy. Na dzień chciałabym Cię zobaczyć w czymś mniej dramatycznym
thegodmother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 09:00   #13
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Metamorfoza :)

jesteś śliczna, nic nie rób bo tylko popsujesz - lepiej nie może być !!! zazdroszczę jak nie wiem ;p
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:15   #14
elajablko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza :)

Ja na Twoim miejscu ewentualnie zmieniłabym nieco fryzurę, poza tym jest super. A oczy, no no...
elajablko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:21   #15
superzana1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Metamorfoza :)

Według mnie fryzurę powinnaś zostawić, bo bardzo pasuje Ci Tylko mogłabyś trochę rozświetlić twarz kolorami Nieco bardziej intensywny makijaż.
superzana1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:54   #16
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza :)

Dobrze jest jak jest. Nie wprowadzaj większych zmian. Bardzo ładnie Ci w aktualnej wersji.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:56   #17
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
jesteś śliczna, nic nie rób bo tylko popsujesz - lepiej nie może być !!! zazdroszczę jak nie wiem ;p
aż się zawstydziłam
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:20   #18
ivona_9513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza :)

Ja bym nie używała kredek do oczu ani eyelinera
ivona_9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:46   #19
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Metamorfoza :)

nie zmieniałabym prawie nic. Ewentualnie trochę objętości włosom bym dodała. Ktoś wyżej robił wizualizację i całkiem fajnie to wyszło
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 17:00   #20
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza :)

dodam zdjęcie w którym jest inne światło.
Jakoś bez kreski na dole czuje sie dziwie :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 573ece52bc2011e386e712e7012cbf9d_8.jpg (38,8 KB, 108 załadowań)
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:12   #21
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez Brzoskwinia_09 Pokaż wiadomość
dodam zdjęcie w którym jest inne światło.
Jakoś bez kreski na dole czuje sie dziwie :p
Za gruba ta kreska, przytłacza oczy Jak już absolutnie musisz malować dół, to o wiele cieńszą
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 08:46   #22
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Metamorfoza :)

Ja też uważam że obecne włosy bardzo Ci pasują. Brwi świetne! Podpisuję się natomiast pod tym że makijaż oka trzeba trochę zmienić. Jeśli lubisz kreski na dolnej powiece to nie rób "ostrych" krawędzi tylko lekko rozetrzyj (jak na załączonym zdjęciu) i rozświetl wewnętrznych kącik. Myślę że mocny kolor szminki na ustach na wyjście też dobrze by wyglądał bo masz taką wyrazistą urodę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meganfox.jpg (146,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lxztmn88lN1rnvs61o1_500.jpg (182,0 KB, 11 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 15:46   #23
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza :)

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja też uważam że obecne włosy bardzo Ci pasują. Brwi świetne! Podpisuję się natomiast pod tym że makijaż oka trzeba trochę zmienić. Jeśli lubisz kreski na dolnej powiece to nie rób "ostrych" krawędzi tylko lekko rozetrzyj (jak na załączonym zdjęciu) i rozświetl wewnętrznych kącik. Myślę że mocny kolor szminki na ustach na wyjście też dobrze by wyglądał bo masz taką wyrazistą urodę.
bardzo dziękuję za pomoc, jak mam cieniutkie delikatne kreski wygląda to bardzo dziwnie, może dlatego, że się przyzwyczaiłam
Brwi nie maluję bardzo dziekuje
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 13:26   #24
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza :)

Skróciłabym włosy na boba
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-09 14:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.