Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 07:49   #4591
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Na pewno wkleję fotki i bardzo chętnie podzielę się dwufazówką w formie odlewki, bo to świetny kosmetyk, kto reflektuje i kocha zapach róż, ostatecznie znosi, to zgłaszać mi się!.
Czy ja tak nieśmiało mogłabym się zgłosić? Jakbyś coś chciała w zamian z moich obfotografowanych ostatnio zapasów to służę

Wiecie co ostatnio zrobiłam małe zakupy w jednym ze sklepów internetowych (pierwszy raz tam robiłam zakupy), takie tam woda różana i płyn dwufazowy ikarov, mydło savon du midi, henna , łącznie na jakieś 150 zł. No i dostałam maila żeby podać rodzaj cery i wiek i co by mnie interesowało z próbek bo sklep wysyła (a w komentarzu nie wpisałam jakoś mi umknęło ze można). Pomyślałam sobie (i napisałam do pani) o jak miło, ktoś dba o potrzeby klienta, więc ogólnie określiłam kilka firm z których ewentualnie (wiadomo jeśli coś mają na stanie) chciałabym coś wypróbować (na stronie napisali konkretne firmy których próbki wysyłają).
Zadałam jeszcze pytanie odnośnie dostępności kilku produktów i pani mi odpisała. Po czym dostaję paczkę a w niej jedna próbka zupełnie "od czapy" czyli nie to o czym pisałam, zupełnie inna firma, produkt też niekoniecznie z preferowanej przeze mnie kategorii.
Więc po co była ta cala korespondencja, pytanie o preferencje i umieszczanie na stronie info jakie próbki wysyłają? Poza tym pisałyśmy maile więc jeśli nie było nic z tego co chciałam to taki problem napisać o tym?
Nie wiem, może się czepiam, ale jakoś tak się poczułam olana. To tak w kontekście tych próbek którymi zostałaś zasypana Korah
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:15   #4592
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Czy ja tak nieśmiało mogłabym się zgłosić? Jakbyś coś chciała w zamian z moich obfotografowanych ostatnio zapasów to służę

Wiecie co ostatnio zrobiłam małe zakupy w jednym ze sklepów internetowych (pierwszy raz tam robiłam zakupy), takie tam woda różana i płyn dwufazowy ikarov, mydło savon du midi, henna , łącznie na jakieś 150 zł. No i dostałam maila żeby podać rodzaj cery i wiek i co by mnie interesowało z próbek bo sklep wysyła (a w komentarzu nie wpisałam jakoś mi umknęło ze można). Pomyślałam sobie (i napisałam do pani) o jak miło, ktoś dba o potrzeby klienta, więc ogólnie określiłam kilka firm z których ewentualnie (wiadomo jeśli coś mają na stanie) chciałabym coś wypróbować (na stronie napisali konkretne firmy których próbki wysyłają).
Zadałam jeszcze pytanie odnośnie dostępności kilku produktów i pani mi odpisała. Po czym dostaję paczkę a w niej jedna próbka zupełnie "od czapy" czyli nie to o czym pisałam, zupełnie inna firma, produkt też niekoniecznie z preferowanej przeze mnie kategorii.
Więc po co była ta cala korespondencja, pytanie o preferencje i umieszczanie na stronie info jakie próbki wysyłają? Poza tym pisałyśmy maile więc jeśli nie było nic z tego co chciałam to taki problem napisać o tym?
Nie wiem, może się czepiam, ale jakoś tak się poczułam olana. To tak w kontekście tych próbek którymi zostałaś zasypana Korah
za obsługę!
co to za sklep?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 09:33   #4593
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

zdrowe kosmetyki pisane łącznie

bez kreski, żeby nie pomylić

co do szybkości realizacji, kompletności paczki to nie mam zastrzeżeń, no ale jakiś taki niesmak mam z tymi próbkami, zwłaszcza że w innych sklepach potrafią dorzucić do o wiele mniejszego zamówienia po kilka sztuk i to sami bez "dopraszania", a tu niby pytają co chcesz a co do czego i tak dają to co mają, tym bardziej że w opiniach o sklepie ochy i achy ile to próbek nie dają...
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 10:21   #4594
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
zdrowe kosmetyki pisane łącznie

bez kreski, żeby nie pomylić

co do szybkości realizacji, kompletności paczki to nie mam zastrzeżeń, no ale jakiś taki niesmak mam z tymi próbkami, zwłaszcza że w innych sklepach potrafią dorzucić do o wiele mniejszego zamówienia po kilka sztuk i to sami bez "dopraszania", a tu niby pytają co chcesz a co do czego i tak dają to co mają, tym bardziej że w opiniach o sklepie ochy i achy ile to próbek nie dają...
taaaa....
te zdrowe kosmetyki i mi jakos nie przypadły do gustu...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:44   #4595
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
zdrowe kosmetyki pisane łącznie

bez kreski, żeby nie pomylić
To już nie pierwszy lekki kwasik z tym sklepem
Najlepsze, że ją od lat nie mogę zapamiętać, które zdrowe kosmetyki są w porzo, te z - czy te bez

Pozdrawiam z podróży...

Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:47   #4596
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Czy ja tak nieśmiało mogłabym się zgłosić? Jakbyś coś chciała w zamian z moich obfotografowanych ostatnio zapasów to służę

Wiecie co ostatnio zrobiłam małe zakupy w jednym ze sklepów internetowych (pierwszy raz tam robiłam zakupy), takie tam woda różana i płyn dwufazowy ikarov, mydło savon du midi, henna , łącznie na jakieś 150 zł. No i dostałam maila żeby podać rodzaj cery i wiek i co by mnie interesowało z próbek bo sklep wysyła (a w komentarzu nie wpisałam jakoś mi umknęło ze można). Pomyślałam sobie (i napisałam do pani) o jak miło, ktoś dba o potrzeby klienta, więc ogólnie określiłam kilka firm z których ewentualnie (wiadomo jeśli coś mają na stanie) chciałabym coś wypróbować (na stronie napisali konkretne firmy których próbki wysyłają).
Zadałam jeszcze pytanie odnośnie dostępności kilku produktów i pani mi odpisała. Po czym dostaję paczkę a w niej jedna próbka zupełnie "od czapy" czyli nie to o czym pisałam, zupełnie inna firma, produkt też niekoniecznie z preferowanej przeze mnie kategorii.
Więc po co była ta cala korespondencja, pytanie o preferencje i umieszczanie na stronie info jakie próbki wysyłają? Poza tym pisałyśmy maile więc jeśli nie było nic z tego co chciałam to taki problem napisać o tym?
Nie wiem, może się czepiam, ale jakoś tak się poczułam olana. To tak w kontekście tych próbek którymi zostałaś zasypana Korah
To zapraszam na pw z danymi adresowymi, w wolnej chwili zajrzę do Twojego albumu, dziękuję ale odlewki rozdaję bezinteresownie, to nie wymiana

Więc zgłaszajcie się, to jest kosmetyk bardzo wydajny i raz, że sama bardzo długo będę go zużywać, a dwa, że koniecznie musicie wypróbować to cudeńko

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
zdrowe kosmetyki pisane łącznie

bez kreski, żeby nie pomylić

co do szybkości realizacji, kompletności paczki to nie mam zastrzeżeń, no ale jakiś taki niesmak mam z tymi próbkami, zwłaszcza że w innych sklepach potrafią dorzucić do o wiele mniejszego zamówienia po kilka sztuk i to sami bez "dopraszania", a tu niby pytają co chcesz a co do czego i tak dają to co mają, tym bardziej że w opiniach o sklepie ochy i achy ile to próbek nie dają...
Masz prawo być rozczarowana, bo nie po to traciłaś czas na korespondecję. Niestety, niektórzy albo są nierozgarnięci, albo po prostu takie już mają standardy obsługiwania.


Wklejam zdobycze:
Ostatnia wizyta w Rossie: Alterra szampon Macadamia&Figa, standardowo maska, standardowo pomadka Isana intensiv.

Wygrane u Naturalnej Duszy:
Mydełko BioAroma różane, pięknie zapakowane
AnneMarie Borlind Dwufazowa pielęgnacja różana, pięknie pachnie, to taki bardzo leciutki olejek po zmieszaniu faz, cera jest po nim jedwabista i rozświetlona. Miałam już kiedyś odlewkę od samej Beeets i mnie zachwyciła.

Próbki:
Speick kremy z Q10 do trzech różnych typów cer dojrzałych ( fajna kobitka na ulotce, prawdziwa dojrzała, bez nadmiaru fotoszopa)
Lavera szampon i krem, różane
John Masters żel do stylizujący sweet orange i żel ujędrniający pod oczy nowa formuła
Alva fluid nawilżający Sanddorn i Hydragel Sensitiv do twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040788.jpg (108,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040790.jpg (96,1 KB, 29 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 11:54   #4597
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48290044]Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla prawie 30-latki, nieperfumowany jakoś mocno, na dzień (by nie był za tłusty), do 50 zł?

Teraz miałam Joik, lekki krem z masłem mango i olejem arganowym. Odpowiadał mi, ale chciałam teraz zużyć opakowanie innego.[/QUOTE]

Ja bardzo lubię Bio 2you. On jest droższy ale kilka razy udało mi się go upolować za ok. 50zł.


Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 12:15   #4598
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To zapraszam na pw z danymi adresowymi, w wolnej chwili zajrzę do Twojego albumu, dziękuję ale odlewki rozdaję bezinteresownie, to nie wymiana

Więc zgłaszajcie się, to jest kosmetyk bardzo wydajny i raz, że sama bardzo długo będę go zużywać, a dwa, że koniecznie musicie wypróbować to cudeńko



Masz prawo być rozczarowana, bo nie po to traciłaś czas na korespondecję. Niestety, niektórzy albo są nierozgarnięci, albo po prostu takie już mają standardy obsługiwania.
No wiem, że nie wymiana, ale jakoś tak mi głupio tak "z gębą na paczki" dzięki już pw wysłałam.

No i dzięki dziewczyny za ocenę sytuacji, nie chciałabym wyjść na jakąś kapryśną klientkę, widocznie rzeczywiście takie mają standardy.

Korah, zdobycze piękne
A tak w ogóle to pytałam w tym sklepie m.in. właśnie o dwufazówkę AMB i tak jak napisałaś że masz to mi się przypomniało
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 12:48   #4599
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
No wiem, że nie wymiana, ale jakoś tak mi głupio tak "z gębą na paczki" dzięki już pw wysłałam.

No i dzięki dziewczyny za ocenę sytuacji, nie chciałabym wyjść na jakąś kapryśną klientkę, widocznie rzeczywiście takie mają standardy.

Korah, zdobycze piękne
A tak w ogóle to pytałam w tym sklepie m.in. właśnie o dwufazówkę AMB i tak jak napisałaś że masz to mi się przypomniało
Ale nie powinno być Ci głupio, ja już tyle wspaniałości od Was dostałam, że chcę chociaż troszkę sie zreflektować tym co mam i wiem, że każda z Was to samo by zrobiła. Niestety czasy, kiedy kupowałam w nadmiarze minęły bezpowrotnie (przynajmniej mam nadzieję, że mi znowu nie odbije), więc nie mam za wiele rzeczy na zbyciu, a takie co mam, nie kosztują zbyt wiele i można je dostać stacjonarnie albo Wy też ich używacie, więc jeśli chcę się podzielić czymś fajnym, to uderzać, bo kolejna okazja nie wiem, kiedy się trafi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:51   #4600
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ava, z serii Eco linea
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
lekki brzozowy sylveco, serum do twarzy babci agafii - są dla różnych przedziałów wiekowych.

Dziękuję, poprzeglądam recenzje . Choć Avę pamiętam, że z jakiegoś powodu jej nie kupiłam (dawno temu, kiedy była to nowość i zaczynał się "trend eco") - pomimo dobrych recenzji.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Bio 2you. On jest droższy ale kilka razy udało mi się go upolować za ok. 50zł.


Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
Niestety zerknęłam i prawie stówka
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 13:56   #4601
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48298109]Dziękuję, poprzeglądam recenzje . Choć Avę pamiętam, że z jakiegoś powodu jej nie kupiłam (dawno temu, kiedy była to nowość i zaczynał się "trend eco") - pomimo dobrych recenzji.



Niestety zerknęłam i prawie stówka [/QUOTE]
Na 6-7 zużytych ani razu nie zapłaciłam tyle... Trzeba być czujnym, one często są w promocji ...


Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 14:33   #4602
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość

No i dzięki dziewczyny za ocenę sytuacji, nie chciałabym wyjść na jakąś kapryśną klientkę, widocznie rzeczywiście takie mają standardy.
Ja też miałam niemiłą sytuację z tym sklepem. Właścicielka uderzyła ze mną w regularną pyskówkę. Bardzo, ale to bardo niegrzeczną, z tego powodu, że nie chciałam wziąć rzeczy, której nie chciałam, bo nie było tej, którą chciałam, a za którą zapłaciłam :-( Czułam się jakbym miała do czynienia z przekupą na targu.
Nigdy więcej.

Korah, gratuluję!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-09-26 o 14:36
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:10   #4603
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też miałam niemiłą sytuację z tym sklepem. Właścicielka uderzyła ze mną w regularną pyskówkę. Bardzo, ale to bardo niegrzeczną, z tego powodu, że nie chciałam wziąć rzeczy, której nie chciałam, bo nie było tej, którą chciałam, a za którą zapłaciłam :-( Czułam się jakbym miała do czynienia z przekupą na targu.
Nigdy więcej.

Korah, gratuluję!



Ja też kojarzę, że parę razy i to już w pierwszych wątkach była mowa o tym sklepie, żeby uważać i przypadkiem nie pomylić z tym godnym zaufania, bo są podobne z nazwy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:42   #4604
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Na 6-7 zużytych ani razu nie zapłaciłam tyle... Trzeba być czujnym, one często są w promocji ...


Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app

To masz szczęście Póki co potrzebowałam czegoś na szybko

Postanowiłam sobie jeszcze trochę poodkładać i kupić coś droższego, bo jeden krem mnie kusi i ma aż 30ml.

Przy okazji zakupów w perfumerii internetowej natknęłam się na próbki kremów (nienaturalnych) i kliknęłam sobie 2 sztuki takiego:
http://www.payot.com/SG/en/the-produ...C3%A9-des-yeux
Na jakiś czas starczy, bo pod makijaż i tak daję niewiele kremu (w przeciwnym razie korektor mi "nie siedzi" pod okiem, a mam naprawdę spore cienie).


Dziękuję za propozycje
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:42   #4605
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Bio 2you. On jest droższy ale kilka razy udało mi się go upolować za ok. 50zł.


Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
to najbardziej wydajny krem pod oczy jaki miałam okazję używać, próbkę 5 ml męczę już od miesiąca...

Korah

Dziewczyny przyszła dziś w końcu nasza paczka z pata, zaraz podzielę wszystko wg zamówień i idę na pocztę, z góry przepraszam, że będą leżeć przez weekend na poczcie, ale w poniedziałek rano wyjeżdżam z domu i nie mogłabym ich wziąć ze sobą

Kretka przykro mi bardzo, nie dali nam do wyboru próbki balsamu rozstępowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg promocyjny put.jpg (83,4 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-09-26 o 15:44
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:27   #4606
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

melduję, że paczki wysłane, wszystkie poszły jako ekonomiczne bo na tyle pozwalał budzet
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:04   #4607
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dotarła Dwufazowa pielęgnacja różana AMB, którą wygrałam u Beeets. Wszystko jest cudne, dostałam sporo próbek i to większość takich, które zawsze chciałam wypróbować. Przesyłkę przygotował sklep natural-beauty.pl . Nigdy tam nic nie kupowałam, ale wszystko zapowiada się genialnie, dawno tak nie zacierałam rączek z powodu próbek, nie mówiąc już o nagrodzie głównej
Na pewno wkleję fotki.






A masz może jakiś rozświetlacz prasowany PF Szukam teraz jakiegoś i nie wiem w co uderzać...

oj pani z natural-beauty.pl potrafi rozpieszczać próbkami i nigdy nie żałuje, nawet do malutkich zamówień ten sklep to prawdziwa perła

ja mam kilka rzeczy od PF z serii Organic Wear. Mam taki puder, bronzer i rozświetlacz 3w1.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez korah Pokaż wiadomość
ale nie powinno być ci głupio, ja już tyle wspaniałości od was dostałam, że chcę chociaż troszkę sie zreflektować tym co mam i wiem, że każda z was to samo by zrobiła. Niestety czasy, kiedy kupowałam w nadmiarze minęły bezpowrotnie (przynajmniej mam nadzieję, że mi znowu nie odbije), więc nie mam za wiele rzeczy na zbyciu, a takie co mam, nie kosztują zbyt wiele i można je dostać stacjonarnie albo wy też ich używacie, więc jeśli chcę się podzielić czymś fajnym, to uderzać, bo kolejna okazja nie wiem, kiedy się trafi:d
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:01   #4608
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
to najbardziej wydajny krem pod oczy jaki miałam okazję używać, próbkę 5 ml męczę już od miesiąca...

Korah

Dziewczyny przyszła dziś w końcu nasza paczka z pata, zaraz podzielę wszystko wg zamówień i idę na pocztę, z góry przepraszam, że będą leżeć przez weekend na poczcie, ale w poniedziałek rano wyjeżdżam z domu i nie mogłabym ich wziąć ze sobą

Kretka przykro mi bardzo, nie dali nam do wyboru próbki balsamu rozstępowego
łądna kolekcja patowa

Dziewczynki, z okazji weekendu mam dla Was zdjęcia ze stacjonarnego sklepu bioorganika
Raj na ziemi
Niestety zdjęcia nie chcą mi się załadować tutaj...
Jak chcecie obejrzec to wejdźcie TU
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-09-26 o 19:02
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:17   #4609
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej, hej...

przyjemny spokój tu bije po oczach - jakkolwiek to brzmi


[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48290044]Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla prawie 30-latki, nieperfumowany jakoś mocno, na dzień (by nie był za tłusty), do 50 zł?

Teraz miałam Joik, lekki krem z masłem mango i olejem arganowym. Odpowiadał mi, ale chciałam teraz zużyć opakowanie innego.[/QUOTE]

Arsenic pisała właśnie o sylveco pod oczy i nie jest perfumowany...
ja go nie znam, ale też mam nadzieję poznać

http://arsenicmakeup.blogspot.co.uk/...co-u-mnie.html

sama mam teraz yesTo i jestem zadowolona poza zapachem, ale on chyba w pl ok. 100 zł

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Tak, to on

A masz może jakiś rozświetlacz prasowany PF Szukam teraz jakiegoś i nie wiem w co uderzać...
z rozświetlaczy mam tylko ten w kremie:
http://www.naturisimo.com/products_o...e=RMS%20Beauty

naprawdę jest świetny, zwłaszcza dla sucharków...
ma jednak wysoką cenę... ale znów na długo starcza...

chciałam mineralny kiedyś, ale bałam się , że wysuszy...
wiecie jak to z nimi jest?

a z tradycyjnych ten się cieszy dobrą sławą:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...u-manizer.html

Tatoonka
sklepu nie znam, ale już nie chcę znać

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To już nie pierwszy lekki kwasik z tym sklepem
Najlepsze, że ją od lat nie mogę zapamiętać, które zdrowe kosmetyki są w porzo, te z - czy te bez

Pozdrawiam z podróży...

Sent from my GT-S6500 using Wizaz Forum mobile app
wpierw ten "dobry" skojarzyłam


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety czasy, kiedy kupowałam w nadmiarze minęły bezpowrotnie (przynajmniej mam nadzieję, że mi znowu nie odbije),
ufam niezmiennie, że i ja wreszcie osiągnę ten cudowny stan "nirwany"


---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
łądna kolekcja patowa

Dziewczynki, z okazji weekendu mam dla Was zdjęcia ze stacjonarnego sklepu bioorganika
Raj na ziemi
Niestety zdjęcia nie chcą mi się załadować tutaj...
Jak chcecie obejrzec to wejdźcie TU
lecę

a mam jeszcze pytanie...
czy któraś z Was ochładzała włosy gencjaną?

__________________
Kosmetyczna Wyspa

Edytowane przez Patrycja Pieguska
Czas edycji: 2014-09-26 o 19:28
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 19:31   #4610
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah

Dziewczyny przyszła dziś w końcu nasza paczka z pata, zaraz podzielę wszystko wg zamówień i idę na pocztę, z góry przepraszam, że będą leżeć przez weekend na poczcie, ale w poniedziałek rano wyjeżdżam z domu i nie mogłabym ich wziąć ze sobą



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

oj pani z natural-beauty.pl potrafi rozpieszczać próbkami i nigdy nie żałuje, nawet do malutkich zamówień ten sklep to prawdziwa perła

ja mam kilka rzeczy od PF z serii Organic Wear. Mam taki puder, bronzer i rozświetlacz 3w1.

W takim razie będę się szykować z jakimś zamówieniem u nich

I co myślisz o samym rozświetlaczu, dobry jest na całą twarz czy bardziej błyszczący i nadaje się jedynie na kości policzkowe i punktowo

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
Arsenic pisała właśnie o sylveco pod oczy i nie jest perfumowany...
ja go nie znam, ale też mam nadzieję poznać

http://arsenicmakeup.blogspot.co.uk/...co-u-mnie.html


z rozświetlaczy mam tylko ten w kremie:
http://www.naturisimo.com/products_o...e=RMS%20Beauty

naprawdę jest świetny, zwłaszcza dla sucharków...
ma jednak wysoką cenę... ale znów na długo starcza...

chciałam mineralny kiedyś, ale bałam się , że wysuszy...
wiecie jak to z nimi jest?

a z tradycyjnych ten się cieszy dobrą sławą:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...u-manizer.html


ufam niezmiennie, że i ja wreszcie osiągnę ten cudowny stan nirwany
Interesują mnie jedynie prasowańce lub wypiekańce, a Mary Lou jest na pierwszym miejscu mojej chciejlisty, chyba, że znajdę coś równie dobrego i naturalnego

Jeśli lubisz produkty, które poleca ta blogerka, to krem może się sprawdzić, dla mnie to największy kremowy bubel, jaki miałam wśród naturalnych kosmetyków okolicoocznych Dziwnym zbiegiem okoliczności wczoraj przeczytałam jej recenzje, podsunęła mi ją jedna znajoma wizażanka i się bardzo zdziwiłam. Widocznie to taki produkt, który się albo kocha, albo nienawidzi

Nigdy nie osiągniesz nirvany, uzależnionym jest się do końca życia, nawet po rzuceniu nałogu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:37   #4611
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




W takim razie będę się szykować z jakimś zamówieniem u nich

I co myślisz o samym rozświetlaczu, dobry jest na całą twarz czy bardziej błyszczący i nadaje się jedynie na kości policzkowe i punktowo


tylko na kości policzkowe. jest dość świecący na całą twarz chyba, że chcesz błyszczeć jak latarnia nocą
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:40   #4612
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Interesują mnie jedynie prasowańce lub wypiekańce, a Mary Lou jest na pierwszym miejscu mojej chciejlisty, chyba, że znajdę coś równie dobrego i naturalnego

Jeśli lubisz produkty, które poleca ta blogerka, to krem może się sprawdzić, dla mnie to największy kremowy bubel, jaki miałam wśród naturalnych kosmetyków okolicoocznych Dziwnym zbiegiem okoliczności wczoraj przeczytałam jej recenzje, podsunęła mi ją jedna znajoma wizażanka i się bardzo zdziwiłam. Widocznie to taki produkt, który się albo kocha, albo nienawidzi

Nigdy nie osiągniesz nirvany, uzależnionym jest się do końca życia, nawet po rzuceniu nałogu

bardziej cenię Ją za wiedzę
o masz... no i tak to właśnie jest z kosmetykami, jedna osoba się zachwyci druga nie...
poczytam jeszcze, mnie się z tym kremem nie spieszy, bo jeden mam w użytku i kolejny w zapasie

prawdopodobnie, gdybym nie miała RMS to mary lou byłaby już ze mną

to może przydałby się jakiś klub AA
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:50   #4613
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko na kości policzkowe. jest dość świecący na całą twarz chyba, że chcesz błyszczeć jak latarnia nocą
Dzięki, muszę poszperać w ofercie tej marki, na pewno mają oddzielnie jakiś sam rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
bardziej cenię Ją za wiedzę
o masz... no i tak to właśnie jest z kosmetykami, jedna osoba się zachwyci druga nie...
poczytam jeszcze, mnie się z tym kremem nie spieszy, bo jeden mam w użytku i kolejny w zapasie

prawdopodobnie, gdybym nie miała RMS to mary lou byłaby już ze mną

to może przydałby się jakiś klub AA
Oj przydałby się, nawet gdzieś jest wątek odwykowy, ale coś chętnych brak
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:43   #4614
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Oj przydałby się, nawet gdzieś jest wątek odwykowy, ale coś chętnych brak
no tak, ja to zapewne mogłabym wstąpić w takie progi tylko jako ten zły przykład
przecież to nie idzie wytrzymać nerwowo, jak się ogląda niektóre blogi
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:19   #4615
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej dziewczyny, mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie?
Ja co prawda JESZCZE mało naturalna, ale coraz więcej kosmetyków wymieniam na lepszy model

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
a mam jeszcze pytanie...
czy któraś z Was ochładzała włosy gencjaną?
Pati ja ochładzałam
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:24   #4616
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie?
Ja co prawda JESZCZE mało naturalna, ale coraz więcej kosmetyków wymieniam na lepszy model



Pati ja ochładzałam
Hejka 😍 no to jak wymieniasz to pewnie: P hah a powiedz mi nie przesuszyla Ci wlosow?
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:26   #4617
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie?
Ja co prawda JESZCZE mało naturalna, ale coraz więcej kosmetyków wymieniam na lepszy model



Pati ja ochładzałam
hahaha, mam Cię
witaj kochana
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:31   #4618
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ale z was ranne ptaszki lol
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:34   #4619
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
Ale z was ranne ptaszki lol
Mnie niestety obudził potężny skurcz w łydce myślałam, że mi mięśnie rozerwie.
Noga mnie ze dwa dni będzie bolała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:37   #4620
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

No to nie mile wrrr Anula magnez? mnie nie wiem co obudzilo o 5:00😱ale mimo prob juz nie zasnelam..
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.