Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 21:33   #1051
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To taki żart sytuacyjny
Nigdy nie chciałam być chuda ani gruba chciałam mieć tylko cos wiecej niż sutki
Wiem, tak sobie żartuje
Ze swoją gruboscia też, kiedyś byłam jak wieszak.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:34   #1052
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


A kiecka z Mohito, dawno tam nie kupowałam, bo zawyżali rozmiary, ale teraz z powrotem wrócili do rozmiaru 32
32? To naprawdę malusi rozmiar ostatnio kupowałam w Mohito sukienkę 36, ale mam 57/172, więc nie dziwota, że w XXS nie wejdę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:34   #1053
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tylko nie każdy ma taką figurkę
A to zasługa mamy i taty i pepsi oczywiście

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale wiesz ważne ze tż zadowolony z biustu moze do rączki bez problemu i juz sie mordeczka cieszy

Z moim czasami żartuje ze gruba jestem a on "nooo zwłaszcza na tyleczku taka gruba świnka"
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:35   #1054
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Tylko nie każdy ma taką figurkę
Ojj najważniejsze jest zeby sie zaakceptować.. nawet nie wiesz ile łez mnie to kosztowało, zawsze wszyscy ze mnie żartowali i mało tego, do tej pory jak jem sałatkę to usłyszę "pewnie sie odchudza na ości"





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja to chciałam chociaż mandaryneczki a nie kapselki
Właśnie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:36   #1055
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
32? To naprawdę malusi rozmiar ostatnio kupowałam w Mohito sukienkę 36, ale mam 57/172, więc nie dziwota, że w XXS nie wejdę
Ja kiedyś często u nich kupowałam 32 i 34, ale potem zaczęli robić takie 34, że się w nich topiłam a z 32 się wycofali i teraz po dwóch lata wrócili do 32
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:38   #1056
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wiem, tak sobie żartuje
Ze swoją gruboscia też, kiedyś byłam jak wieszak.


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja kiedyś często u nich kupowałam 32 i 34, ale potem zaczęli robić takie 34, że się w nich topiłam a z 32 się wycofali i teraz po dwóch lata wrócili do 32
Może sie do nich wybiorę kiedyś, chociaz mam taki outlet ich i tam te rzeczy jeszcze wiszą ale takie poniszczone ze aż nie chce sie ich nawet za darmo..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:43   #1057
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ojj najważniejsze jest zeby sie zaakceptować.. nawet nie wiesz ile łez mnie to kosztowało, zawsze wszyscy ze mnie żartowali i mało tego, do tej pory jak jem sałatkę to usłyszę "pewnie sie odchudza na ości"







Właśnie
Przez większość życia też się z tym borykalam. Będąc dzieckiem byłam chuda jak patyk, też spotykały mnie różne komentarze. Później jak weszłam w okres dojrzewania nabrałam kobiecych kształtów. Obecnie nie mam problemów z tyciem, ale zmienił się stosunek ludzi do mojej sylwetki.
Uwierz mi, często te ich komentarze wynikają z zazdrości i nie ma co zawracać sobie tym głowy.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 21:47   #1058
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------



Może sie do nich wybiorę kiedyś, chociaz mam taki outlet ich i tam te rzeczy jeszcze wiszą ale takie poniszczone ze aż nie chce sie ich nawet za darmo..
Do outletu Mohito wcale nie chodzę, wszystko brudne i z kolekcji sprzed 5 lat albo jeszcze dalej, same stare i brzydkie rzeczy i zero nowych kolekcji. Przynajmniej tak jest u mnue
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:49   #1059
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

[QUOTE=tomama;55506196]Amyz

za streszczenie
poprawiłaś mi humor na chwilę
BO OGÓLNIE MAM TAKI PASKUDNY, ŻE MI SIĘ RYCZEĆ CHCE

jak jeleń na rykowisku albo jak wilk do księżyca.

Mój syn dostała dostateczny na semest z religii

nie muszę chyba dodawać, że to jego jedyna taka ocena, bo on z takich bardziej genialnych jest.
Nie mogę pisać co myślę bo mnie zabanują



dwa tygodnie tenu ksiondz wpisał mu do zeszytu ocenę proponowaną 5
a ostatecznie wstawił 3 bo dopisał zaocznie 2 jedynki za
a) nie oddał referatu
b) nie zaliczył wszystkich modlitw
nawiasem mówiąc, młody jest chory i od dwóch tygodni nie chodzi do szkoły, więc nawet nie miał się jak obronić.
Ze wszystkich 4 sprawdzianów z religii ma 5
Chyba go wypiszę, bo jestem tak wkurzona, że słów brakuje.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------
W sumie to tylko na semestr i to raczej ksiondz ma problem, nie syn.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ahttps://wizaz.pl/forum/editpost.php?do=updatepos t&postid=55510611# żeby nie wyjść z zakupów z pustymi torbami to kupiłam sobie jak zawsze 4 pary majtek ( jak zwykłe brazyliany moje ulubione )

o takie granatowe i białe http://int.etam.com/en/knickers/brie...643318125.html

i takie granatowe i czarne http://int.etam.com/en/knickers/hips...643320825.html

i sukienkę i to po raz pierwszy w życiu ostro różową, będę robić za różową landrynkę, owszem miałam rózne rzeczy różowe ale bardziej to takie brudny czy pudrowy róż, a ten jest barbiowy i mi się podoba i mam w konwenanse i będę w tym chodzić Sorki za zdjęcia, robione na szybko, wyszłam rozkraczona jakbym miała zaraz klocka puścić i nogi jakieś takie krzywe wyszły, no i buty nie te

A i w Organique kupiłam maseczki algowe, bo mi się pokończyły

I jeszcze napaliłam się na torebkę Armani Jeans, ale były tylko białe i różowe ( a co za dużo różu to niezdrowo ) Ale rozmiarowo i wizualnie była dla mnie super. Muszę poszukać innych kolorów na necie
Bardzo ładna ta sukienka i świetnie leży , na zdjęciach nie wygląda na ostry róż.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-10 o 21:51
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:56   #1060
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie było jeszcze lepiej, ja pierwsza w podstawówce miałam stanik i wtedy największe piersi i mi wstyd było na WF-ie itp ciągle się garbiłam, potem wszystkim zaczęły rosnąć a mi przestały i mam rozmiar jak dziecko z podstawówki

Mój Tż też kawał dziada i też jak złapie to wszystko przy nim takie maluśkie, a najlepsze, że on na mnie ciągle gada Grubas i jak jesteśmy gdzieś np w sklepie to krzyczy Grubas a coś tam.... i wtedy wszyscy się odwracają i na mnie gapią i widzą kurczaka o wadze 42kg. Ich miny bezcenne

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to zasługa mamy i taty i pepsi oczywiście



Pepsi jest dobra na wszystko
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja kiedyś często u nich kupowałam 32 i 34, ale potem zaczęli robić takie 34, że się w nich topiłam a z 32 się wycofali i teraz po dwóch lata wrócili do 32
Ale kombinacje
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:01   #1061
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Ledwo nadrobiłam ale spamujecie

Z promo w stacjonarnym Estee
Od 300 zł paletka cieni do zakupu inna niż ta na stronie
Od 390 zł kosmetyczka z 7 miniaturami
Modern Muse rozne rodzaje 50 ml w cenie 30 ml i 100 ml w cenie 50 ml

Gratuluje wszystkim zakupów
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 22:01   #1062
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do outletu Mohito wcale nie chodzę, wszystko brudne i z kolekcji sprzed 5 lat albo jeszcze dalej, same stare i brzydkie rzeczy i zero nowych kolekcji. Przynajmniej tak jest u mnue
U mnie to samo..





Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Przez większość życia też się z tym borykalam. Będąc dzieckiem byłam chuda jak patyk, też spotykały mnie różne komentarze. Później jak weszłam w okres dojrzewania nabrałam kobiecych kształtów. Obecnie nie mam problemów z tyciem, ale zmienił się stosunek ludzi do mojej sylwetki.
Uwierz mi, często te ich komentarze wynikają z zazdrości i nie ma co zawracać sobie tym głowy.
Szkoda mi tylko jednego.. że oni mi mogą powiedzieć w twarz, ze jestem za chuda, a ja nikomu prosto w twarz nie mówię ze jest gruby "bo to nie wypada"
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:05   #1063
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja czytam Zawsze i niezależnie od okoliczności Ale mnie dziś zaszczyt kopnął, załapałam się na sam początek streszczenia A co do powietrza od D. to może dorzucą jakieś świeże, górskie? W Krakowie się przyda



Widzisz, nie ma jak Kraków
Tak w ogóle to widzę, że jest nas tutaj całkiem dużo, może zorganizujemy kiedyś spotkanie wzorując się na dziewczynach z Katowic? Taki mały zlot
Ooo, na zlot czarownic to ja się piszę

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Poracha, ale będzie więcej na bieliznę. 😉

Nate, powodzenia.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam fajna kiecka no to muszę isc do S obadać serię Le Lift Maestro rzeczywiście jest wodnisty ale mi to akurat pasowało bo dzięki temu łatwo się rozsmarowywał i nie robił tapety

Nate super że wracasz do Krk musimy zrobić imprę jak nic


idę do łóżka bo jakaś dzisiaj zaspana jestem branoc wszystkim
Wiadomo

Aniyam, super kiecka
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:26   #1064
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
U mnie to samo..

Szkoda mi tylko jednego.. że oni mi mogą powiedzieć w twarz, ze jestem za chuda, a ja nikomu prosto w twarz nie mówię ze jest gruby "bo to nie wypada"
Nie należy generalizować!
Ile ja przeszłam z powodu mojego wzrostu w podstawówce, echh...
Za to nigdy nikomu nie dokuczałam/dogadywałam/obrażałam jeżeli był niewysoki. Tak samo z wagą. Nigdy nikomu nie dogadywałam, że jest za chudy. Zawsze mówię wprost jak ktoś fajnie wygląda. A o sobie potrafię wyrazić się dość ostro (czym szokuję niektórych) Bo powinnam sporo zrzucić. Ale, wiem ile przeszłam i z czym jest to związane. Więc spoko. Staram się nie oceniać innych po wyglądzie. Nie można generalizować i mówić "oni" i wrzucać wszystkich do jednego worka.
Są ludzie i parapety. I tyle
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:29   #1065
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nie należy generalizować!
Ile ja przeszłam z powodu mojego wzrostu w podstawówce, echh...
Za to nigdy nikomu nie dokuczałam/dogadywałam/obrażałam jeżeli był niewysoki. Tak samo z wagą. Nigdy nikomu nie dogadywałam, że jest za chudy. Zawsze mówię wprost jak ktoś fajnie wygląda. A o sobie potrafię wyrazić się dość ostro (czym szokuję niektórych) Bo powinnam sporo zrzucić. Ale, wiem ile przeszłam i z czym jest to związane. Więc spoko. Staram się nie oceniać innych po wyglądzie. Nie można generalizować i mówić "oni" i wrzucać wszystkich do jednego worka.
Są ludzie i parapety. I tyle
Przecież ja nie mowie o dobrych ludziach tylko wiadomo o kim.. o tych parapetsch no
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:29   #1066
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Hej dziewczyny, czycos wiadomo na temat boxa z sephory, bedzie na walentynki? Bo czekam z zamowieniem i nie wiem czy jest na co
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:32   #1067
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czycos wiadomo na temat boxa z sephory, bedzie na walentynki? Bo czekam z zamowieniem i nie wiem czy jest na co
Na walentynki raczej nie będzie. Bardziej na dzień kobiet
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:36   #1068
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
U mnie to samo..


Szkoda mi tylko jednego.. że oni mi mogą powiedzieć w twarz, ze jestem za chuda, a ja nikomu prosto w twarz nie mówię ze jest gruby "bo to nie wypada"
Mogą bo za chuda nie jest uważane za obraźliwe. Ja jestem gruba podobnie.
Ostatnio byłam na większym spotkaniu, Pani ok. 40-tki miała gorszy dzień. Usłyszałam, że bardzo schudłam chyba z 10 kilo. Ja na to, że tyle nie, bo po 10 to wcale by mnie nie było. Włosy mam za krótkie, ale żebym się nie martwiła, bo do lata odrosną (jestem zadowolona z fryzu). Pani ma ok.170 wzrostu i nie znam się na wadze ciężkiej ale ok.110 kg, wałeczki ma wszędzie, a na głowie tłusty kucyk spięty spinką. Jej TŻ usłyszał, że jemu już tylko wisi. W drodze powrotnej TŻ skomentował tylko, że na jej widok to każdemu wisi.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:40   #1069
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czycos wiadomo na temat boxa z sephory, bedzie na walentynki? Bo czekam z zamowieniem i nie wiem czy jest na co
Nie ma na co czekać bo asortyment znika a boxa moze nie być wcale

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mogą bo za chuda nie jest uważane za obraźliwe. Ja jestem gruba podobnie.
Ostatnio byłam na większym spotkaniu, Pani ok. 40-tki miała gorszy dzień. Usłyszałam, że bardzo schudłam chyba z 10 kilo. Ja na to, że tyle nie, bo po 10 to wcale by mnie nie było. Włosy mam za krótkie, ale żebym się nie martwiła, bo do lata odrosną (jestem zadowolona z fryzu). Pani ma ok.170 wzrostu i nie znam się na wadze ciężkiej ale ok.110 kg, wałeczki ma wszędzie, a na głowie tłusty kucyk spięty spinką. Jej TŻ usłyszał, że jemu już tylko wisi. W drodze powrotnej TŻ skomentował tylko, że na jej widok to każdemu wisi.

Kiedyś to jeszcze myślałam "czemu mi sie tak obrywa? Czym zasłużyłam?" Ale teraz mam mojego tż i przy nim ani razu nie słyszałam takiego tekstu czasami bycie mała jest fajne, mogę sie schować za tż i dopompowac podkładu w s
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 22:42   #1070
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mogą bo za chuda nie jest uważane za obraźliwe. Ja jestem gruba podobnie.
Ostatnio byłam na większym spotkaniu, Pani ok. 40-tki miała gorszy dzień. Usłyszałam, że bardzo schudłam chyba z 10 kilo. Ja na to, że tyle nie, bo po 10 to wcale by mnie nie było. Włosy mam za krótkie, ale żebym się nie martwiła, bo do lata odrosną (jestem zadowolona z fryzu). Pani ma ok.170 wzrostu i nie znam się na wadze ciężkiej ale ok.110 kg, wałeczki ma wszędzie, a na głowie tłusty kucyk spięty spinką. Jej TŻ usłyszał, że jemu już tylko wisi. W drodze powrotnej TŻ skomentował tylko, że na jej widok to każdemu wisi.
Przykre. Pani ma pewnie straszne kompleksy i jad ją zalewa od środka. Można tylko obśmiać i współczuć.



Ale ale
Miskaaaa czy my jesteśmy już Paniami około 40-stki?, czy udajemy, że jeszcze nie ma tematu?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:49   #1071
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Przykre. Pani ma pewnie straszne kompleksy i jad ją zalewa od środka. Można tylko obśmiać i współczuć.



Ale ale
Miskaaaa czy my jesteśmy już Paniami około 40-stki?, czy udajemy, że jeszcze nie ma tematu?
Wy jesteście kochane i dlatego ka Wam daję 25+ i koniec gadania :P
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:53   #1072
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie ma na co czekać bo asortyment znika a boxa moze nie być wcale[COLOR="Silver"

Nie strasz, bo czekam na niego od ostatniego, na ktory nie udalo mi sie zalapac


Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Na walentynki raczej nie będzie. Bardziej na dzień kobiet
To moze poczekam jeszcze...


[QUOTE=Aabelia;55512556]Mogą bo za chuda nie jest uważane za obraźliwe. Ja jestem gruba podobnie.
Ostatnio byłam na większym spotkaniu, Pani ok. 40-tki miała gorszy dzień. Usłyszałam, że bardzo schudłam chyba z 10 kilo. Ja na to, że tyle nie, bo po 10 to wcale by mnie nie było. Włosy mam za krótkie, ale żebym się nie martwiła, bo do lata odrosną (jestem zadowolona z fryzu). Pani ma ok.170 wzrostu i nie znam się na wadze ciężkiej ale ok.110 kg, wałeczki ma wszędzie, a na głowie tłusty kucyk spięty spinką. Jej TŻ usłyszał, że jemu już tylko wisi. W drodze powrotnej TŻ skomentował tylko, że na jej widok to każdemu wisi. [/QUOTE]


__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:55   #1073
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Wy jesteście kochane i dlatego ka Wam daję 25+ i koniec gadania :P
Spoko. Ja widzę sporo pozytywów mojego wieku. No i w sumie skoro Tż namawia mnie na kolejne dziecko, tzn stara nie jestem Jak przestanie to zacznę panikować
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 22:56   #1074
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Przykre. Pani ma pewnie straszne kompleksy i jad ją zalewa od środka. Można tylko obśmiać i współczuć.



Ale ale
Miskaaaa czy my jesteśmy już Paniami około 40-stki?, czy udajemy, że jeszcze nie ma tematu?
Ja też co najmniej jestem, podałam jej wiek, żeby nie było, że około 60-tki. Wspólczuję jej, ale jej TŻ trochę bardziej
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:01   #1075
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też co najmniej jestem, podałam jej wiek, żeby nie było, że około 60-tki. Wspólczuję jej, ale jej TŻ trochę bardziej
Wyznaję zasadę - widziały gały co brały Oboje mogą być efektem swoich wzajemnych czynów/błędów/kompleksów


Musze Wam to pokazać, bo padłam po prostu. Nie sądziłam, że w dziale garniturów taki szok przeżyję
https://www.zalando.pl/opposuits-qui...2a00k-t11.html

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-02-10 o 23:04
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:09   #1076
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Mogą bo za chuda nie jest uważane za obraźliwe. Ja jestem gruba podobnie.
Ostatnio byłam na większym spotkaniu, Pani ok. 40-tki miała gorszy dzień. Usłyszałam, że bardzo schudłam chyba z 10 kilo. Ja na to, że tyle nie, bo po 10 to wcale by mnie nie było. Włosy mam za krótkie, ale żebym się nie martwiła, bo do lata odrosną (jestem zadowolona z fryzu). Pani ma ok.170 wzrostu i nie znam się na wadze ciężkiej ale ok.110 kg, wałeczki ma wszędzie, a na głowie tłusty kucyk spięty spinką. Jej TŻ usłyszał, że jemu już tylko wisi. W drodze powrotnej TŻ skomentował tylko, że na jej widok to każdemu wisi.




---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Musze Wam to pokazać, bo padłam po prostu. Nie sądziłam, że w dziale garniturów taki szok przeżyję
https://www.zalando.pl/opposuits-qui...2a00k-t11.html
Inne wcale nie lepsze

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-02-10 o 23:08
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:14   #1077
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
Te rzeczy, które ja używałam z clarins miały różne zapachy i konsystencje.
Mam podobne wrażenia . Dają natomiast 4 lata przydatności, więc prawdopodobnie zawartość konserwantów u nich wyższa.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Hmmmmm, moze i to legenda ale po zuzyciu tony miniatur ich kremow stwierdzam, ze niczego nie robily, wiec pielegnacje clarinsa odpuszczam ale o kolorowce zlego slowa nie powiem jest swietna
Kolorówka fajna; właśnie uzywam clarinsowego pudru i różu.
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zastanów się, czy Twój syn nie będzie miał problemów jak go wypiszesz z religii. Ja nie powiem jaki mam stosunek do religii w szkole, bo szkoda nerwów. Wiem jednak, że np. u nas wypisanie z religii byłoby problemem. Więc przez podstawówkę pewnie będzie chodził. W gimnazjum dam mu wybór.
Nie powinno być źle. Moje dziecko nie chodziło nigdy na religię i mimo, że mieszkamy na wsi w dosyć konserwatywnej społeczności, nie miało nigdy nieprzyjemności.

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też co najmniej jestem, podałam jej wiek, żeby nie było, że około 60-tki. Wspólczuję jej, ale jej TŻ trochę bardziej
Żal facetów, których kobity się zapuściły.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-02-10 o 23:26
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:22   #1078
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenia .

Kolorówka fajna; właśnie uzywam clarinsowego pudru i różu.

Nie powinno być źle. Moje dziecko nie chodziło nigdy na religię i mimo, że mieszkamy na wsi w dosyć konserwatywnej społeczności, nie miało nigdy nieprzyjemności.


Żal facetów, których kobity się zapuściły.
Właśnie wszystko zależy od danej społeczności. Dlatego trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw. Wiem, że np. w SP mojego młodego nie byłoby dobrze


A tych facetów to mi nie żal. Bo te babki czasem i przez nich się zapuszczają. Znam ja taką. Jak się uwolniła to rozkwitła Toksyczni ludzie tak niestety działają.

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Zmykam spać Dobranoc!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 23:31   #1079
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów, mówiłam, że dziś nie jest mój dzień na zakupy

Byłam w D, przeglądałam te podkłady Armaniego i się wyleczyłam. Ten Maestro to sama woda, ubadźgałam się nim jak cielok, ten Lift nawet mogłabym chcieć ale jakoś mnie nie przekonał, za to panie konsultantki w ilości 3 zaczepiały co chwilę, więc się wkurzyłam i sobie poszłam. Poszłam do S A, że to ta najgorsza we Wrocku i najbardziej sknerowata S to skończyło się tak, że wyszłam z niczym. Tutaj żadna Pani do mnie nie podeszła , nawet jak szukałam je wzrokiem Za to jak weszła taka stara lampucera świeżo po botoksie i zrobionych ustach, bo jeszcze były spuchnięte ( podobna była do Donatelli Versace ) to zaraz się zleciały jak muchy. Ale za to obejrzałam po raz kolejny Originsy i nadal mnie nie kuszą W związku, że muchy zleciały się i obskoczyły Donatellę miałam czas podjeść i przejrzeć Chanela, podkład owszem chyba mi się spodobał, ale bez próbki nie biorę, chcę CC . Za to jest promocja na serię Le Lift. Serum w cenie chyba 399 zł, maska 359 zł, a któryś krem 379 zł ( nie wiem czy pod oczy czy zwykły ) . I była też cena któregoś kremu ( chyba tego rich ) 500 z czymś tam ale to bez promocji
Mnie też podkład Armaniego wydawał się bardzo wodnisty nawet bardziej niż dior air. A nie zerknęłaś na ich CC?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 00:01   #1080
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Udane zakupy Nawet nie wiedziałam, że Organique produkuje maseczki.
Miałam próbkę dyniowej fajna





Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Koniecznie wypróbuj bo są super! Na początek polecam z oliwą z oliwek. Glinki O też ma przyzwoite
muszę spróbować

Dopiero małą uspałam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.