Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 20:46   #2461
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
mi wiszą ok. tysiaka i do tego im strona padła
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:47   #2462
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No też prawda
ale spoko ja mieszkam niedaleko gór a znajomi z warszawy byli w zakopcu dużo więcej razy niż ja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:47   #2463
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
brziw witaj

pokłóciłam sie z tż o wakacje chyba się nie dogadamy gdzie jechać :d chyba stanie na Mazurach. To będzie namiastka kanarów :/ czy któraś z Was mogłaby polecić mi jakieś fajne miejsce na Warmii/Mazurach? najlepiej nad jakimś czystym jeziorem? nigdy nie byłam w tamtych rejonach i nawet nie wiem w jaki rejon celować czy okolice Giżycka są ok? warto tam jechać ?
Mazury są cudne. Koniecznie spakuj spray na komary
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:48   #2464
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
zapraszam . Już jedną forumowiczkę zaprosiłam, mamy się spotkać niebawem
to się imprezka szykuje :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:50   #2465
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

do tego wszystkiego mam odesłanych 5 paczek a tych potwierdzeń od kuriera tylko 4 i nie wiem, której paczki nie mam potwierdzonej do zwrotu, nie mogę nic na stronie sprawdzić, jestem wkurzona na maxa
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:51   #2466
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: roza: dziękuję popatrzę na te miejscowości no oczywiście chcielibyśmy poodpoczywać nad jeziorkiem ale i pozwiedzać od dzieciństwa fascynował mnie Wilczy Szaniec i muszę tam pojechać [COLOR="Silver"]
Nie ma sprawy, polecam się jeśli będę mogła w czymś pomóc. Nocleg w Olsztynie oczywiście też mogę zapewnić

W Giżycku byłam ostatni raz ok 10 lat temu, ale wspominam tę miejscowość bardzo miło. Jezioro, plaża, żeglarze, szanty, mnóstwo knajp.... i ja piękna i młoda...

To były czasy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:55   #2467
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
I to jest rewelacyjny plan

Z racji zamiłowania mego też kiedyś odwiedzę Wilczy Szaniec



---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mazury są cudne. Koniecznie spakuj spray na komary
tak zrobię

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, polecam się jeśli będę mogła w czymś pomóc. Nocleg w Olsztynie oczywiście też mogę zapewnić

W Giżycku byłam ostatni raz ok 10 lat temu, ale wspominam tę miejscowość bardzo miło. Jezioro, plaża, żeglarze, szanty, mnóstwo knajp.... i ja piękna i młoda...

To były czasy
no a ja nie mam szans na takie wspomnienia bo ja ani piękna ani już młoda
dziękuję za informacje to forum jest niezastąpione
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 20:55   #2468
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Kurde siatkarze dbają o to żebym nie usunela na meczu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 20:57   #2469
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A co chcesz brać?
Pędzel chciałam bo znów był...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wchodzi bo wszystkie wykupiłam ale spokojnie, już przyjmuję zapisy, od jutra do kupienia ode mnie na all za 500 zł/sztuka znajomym z wizażu rozkładam na raty, daję na zeszyt i przy zakupie powyżej 10 szt daję boxa pełnego próbek murzyńskich podkładów gratis
To ja się decyduję- na 20 nawet bo żadne próbki nie są tak fajnie jak murzyńskie podgłady :brzyda l:
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:02   #2470
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no a ja nie mam szans na takie wspomnienia bo ja ani piękna ani już młoda
dziękuję za informacje to forum jest niezastąpione
W upalne, bezchmurne noce nad naszymi pięknymi jeziorami po trzecim piwku (a browarów w okolicy sporo) każda się czuje piękna i młoda .

Komary, hałas, namolnych adoratorów, zanieczyszczenia oczywiście też zapewniamy w pakiecie. Jako dodatkowe atrakcje za darmo
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:07   #2471
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Pędzel chciałam bo znów był...



To ja się decyduję- na 20 nawet bo żadne próbki nie są tak fajnie jak murzyńskie podgłady :brzyda l:
będę bogata

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W upalne, bezchmurne noce nad naszymi pięknymi jeziorami po trzecim piwku (a browarów w okolicy sporo) każda się czuje piękna i młoda .

Komary, hałas, namolnych adoratorów, zanieczyszczenia oczywiście też zapewniamy w pakiecie. Jako dodatkowe atrakcje za darmo
ale fajnie że nieługo urlop a adoratorzy mogą być byle żylastość anakondy się zgadzała c'nie Never
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 21:13   #2472
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba nigdy jeszcze boxa nie rzucili w weekend
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:27   #2473
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Moim zdaniem szanse oscylują w granicach zera.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:41   #2474
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Raz rzodkiewka była w sobotę Too Faced chyba w pańdzierniku 2015.
Ale box nigdy i też nie sądzę, żeby był w niedzielę.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:43   #2475
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chyba nigdy jeszcze boxa nie rzucili w weekend
I oby nie zmieniali tradycji
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:55   #2476
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Pozdrawiam z Jury , z wakacji z jogą. Miałam nadzieję, ze wrócę z płaskim brzuchem po wielogodzinnych codziennych ćwiczeniach, ale niestety za dobrze żywią w tym pensjonacie .

Amyz, polecam ośrodek wypoczynkowy, niegdyś należący do Orange w Piaskach. Wilczy Szaniec warto zwiedzić z przewodnikiem.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-07-14 o 21:57
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 21:55   #2477
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Hej, hej

Strasznie już umęczona jestem tym urlopem, TŻ mi ciągle atrakcje wymyśla

Podczytuję w locie, bo lubię wiedzieć, co u was słychać, ale nie mam czasu, żeby coś napisać.

Brawa za zakupyi dla nowych złotek bonami i specyfikami brwiowymi uhonorowanych . Ogromne chusteczki dla zwiedzionych swymi nabytkami brokułoholiczek - będą lepsze oferty.

Na boxa czekam. Nie ma to tamto, jest box - są zakupy.

Co do kulek gerlę, jestem maniaczką, więc mam sporo więcej niż 5, ale nowych karuzelowych nie mam.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: roza: dziękuję popatrzę na te miejscowości no oczywiście chcielibyśmy poodpoczywać nad jeziorkiem ale i pozwiedzać od dzieciństwa fascynował mnie Wilczy Szaniec i muszę tam pojechać

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


: hahaha: no ba wypatruj mnie tam w pierwszym rzędzie :d

wypiliśmy po trzy drinki i zawarliśmy ugodę :d teraz jedziemy na mazury, a w styczniu na dłuższe wakacje - na malediwy albo do tajlandi taki plan
Grunt to porozumienie ponad podziałami. Wilczy Szaniec zaliczyłem, warto.


Reszty, co chciałam, zapomniałam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 22:00   #2478
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Co do kulek gerlę, jestem maniaczką, więc mam sporo więcej niż 5, ale nowych karuzelowych nie mam.
.
To na co czekasz? Dla maniaczki kulek, wstyd nie miec najnowszej limitki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 22:04   #2479
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To na co czekasz? Dla maniaczki kulek, wstyd nie miec najnowszej limitki
Wjechałaś mi na ambicję, muszę przemyśleć swoje postępowanie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 22:47   #2480
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam do testów krem i micel


Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
klask i:

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki, proszę
Do poniedziałku jeśli moge prosić...
Trzymam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Odebralam sandaly z Rylko i jutro ide oddac niewygodne, palce wychodza, paski uciskaja szkoda, bo na nogach wygladaja mega ale za duzo mam juz butkow do patrzenia
Szkoda

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Od poniedziałku zaczynam prace. Przeszłam już i rozmowe kwalifikacyjną i szkolenie wstępne jutro ostatni dzień szkolenia stanowiskowego
Jakbyście się pytały to tylko praca w call center w Orange a rozmowa kwalifikacyjna jakby to Polpharma była


Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało. Można dołączyć?
Właśnie capnęłam chyba ostatnie meteorki w D z rabatem -11% 015BFPL
Zaglądam tu od czasu do czasu i mimo, że nigdy nie byłam fanką to poczułam, że muszę je mieć. To chyba siła tego wątku

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-07-15 o 00:02
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 23:37   #2481
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało. Można dołączyć?
Właśnie capnęłam chyba ostatnie meteorki w D z rabatem -11% 015BFPL
Zaglądam tu od czasu do czasu i mimo, że nigdy nie byłam fanką to poczułam, że muszę je mieć. To chyba siła tego wątku
Witaj
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Oktawiaaa na wypadające włosy mogę polecić DUCRAY neoptide hair loss lotion, dość drogi,ale mi pomógł
Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
A może przy okazji opiszę moją ostatnia przygodę z S. Szczerze mówiąc dobrą chwilę byłam w szoku Jak zaczęła się wyprz zamówiłam sobie kilka rzeczy z pat&rub no i niestety pomylili i przysłali mi nie taką maskę do włosów jaką chciałam. No to wydziergałam maila do sklepu, że się pomylili, że chce wymienić i czy mogę stacjonarnie bo nie uśmiecha mi się odsyłać. S. odpisała, że przepraszają za późną odpowiedź, że w sumie ich błąd, że oddadzą mi pieniądze, a tą maskę regeneracyjną co mi wysłali mogę sobie zatrzymać
Miałam podobną sytuację w S. mogłam zostawić sobie pomylony produkt i dosłali mi prawidlowy

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-07-15 o 02:36
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 05:54   #2482
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Uff czyli nie tylko z moimi girkami jest coś nie tak... szkoda
kupimy sobie lepsze

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: roza: dziękuję popatrzę na te miejscowości no oczywiście chcielibyśmy poodpoczywać nad jeziorkiem ale i pozwiedzać od dzieciństwa fascynował mnie Wilczy Szaniec i muszę tam pojechać

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


: hahaha: no ba wypatruj mnie tam w pierwszym rzędzie :d

wypiliśmy po trzy drinki i zawarliśmy ugodę :d teraz jedziemy na mazury, a w styczniu na dłuższe wakacje - na malediwy albo do tajlandi taki plan
I to jest plan godny Mistrza

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Szkoda


---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Witam w jesienny piątunio jutro chyba przywdzieję Melissowe kaloszki na imprę

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
A może przy okazji opiszę moją ostatnia przygodę z S. Szczerze mówiąc dobrą chwilę byłam w szoku Jak zaczęła się wyprz zamówiłam sobie kilka rzeczy z pat&rub no i niestety pomylili i przysłali mi nie taką maskę do włosów jaką chciałam. No to wydziergałam maila do sklepu, że się pomylili, że chce wymienić i czy mogę stacjonarnie bo nie uśmiecha mi się odsyłać. S. odpisała, że przepraszają za późną odpowiedź, że w sumie ich błąd, że oddadzą mi pieniądze, a tą maskę regeneracyjną co mi wysłali mogę sobie zatrzymać
Bardzo ładnie się zachowali
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 05:56   #2483
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Nawet fajne te wyprze w Clarinsie, ale ta marka już mnie wcale nie pociąga
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 05:56   #2484
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: roza: dziękuję popatrzę na te miejscowości no oczywiście chcielibyśmy poodpoczywać nad jeziorkiem ale i pozwiedzać od dzieciństwa fascynował mnie Wilczy Szaniec i muszę tam pojechać

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


: hahaha: no ba wypatruj mnie tam w pierwszym rzędzie :d

wypiliśmy po trzy drinki i zawarliśmy ugodę :d teraz jedziemy na mazury, a w styczniu na dłuższe wakacje - na malediwy albo do tajlandi taki plan
Masz takie same zainteresowania jak moj tz. Ciagle gada, ze kiedys musimy jechac do Wilczego Szanca

Malediwy, tajlandia super brzmi..... My w tym roku nie mozemy nigdzie jechac bo tz nie moze wziac urlopu i mnie trafia juz. Chyba bede dwa tygodnie w domu sama siedziec. Urlop biore bo musze od pracy odpoczac bo bym zwariowala. Ale jest swiatelko w tunelu bo mamy wybrany hotel na przyszly rok na la palmie. Jezeli tylko Itaka bedzie miala ta oferte to lecimy.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:10   #2485
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

piątek, piątezek, piątunio
Dzisiaj ide oddać buciorki do Ryłko, żal mi ich - ale nie mam miejsca na buty "do patrzenia" :/

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

ale zimnica była wczoraj brrrrrr już dzisiaj się ubrałam stosownie - melissy na wypadek deszczu, długie jeansy i narzutkę, brawo ja
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:11   #2486
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Ależ zimno i deszczowo, brrrr witam w piątek miłego dnia, wyczekujcie brokuła, ja uciekam tyrać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:22   #2487
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

witam w piąteczek

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Jury , z wakacji z jogą. Miałam nadzieję, ze wrócę z płaskim brzuchem po wielogodzinnych codziennych ćwiczeniach, ale niestety za dobrze żywią w tym pensjonacie .

Amyz, polecam ośrodek wypoczynkowy, niegdyś należący do Orange w Piaskach. Wilczy Szaniec warto zwiedzić z przewodnikiem.
obadam
powodzenia z jogą i miłego wypoczynku

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Masz takie same zainteresowania jak moj tz. Ciagle gada, ze kiedys musimy jechac do Wilczego Szanca

Malediwy, tajlandia super brzmi..... My w tym roku nie mozemy nigdzie jechac bo tz nie moze wziac urlopu i mnie trafia juz. Chyba bede dwa tygodnie w domu sama siedziec. Urlop biore bo musze od pracy odpoczac bo bym zwariowala. Ale jest swiatelko w tunelu bo mamy wybrany hotel na przyszly rok na la palmie. Jezeli tylko Itaka bedzie miala ta oferte to lecimy.
no mam nadzieję że coś z tych planów wyjdzie i uda mi się zoszczędzić na ten wyjazd co, biorąc pod uwagę mój kosmetykoholizm, może być nieco trudne
trzymam kciuki za La Palmę i wypocznij na swoim urlopie z tż czy bez zawsze to wolne od pracy

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ależ zimno i deszczowo, brrrr witam w piątek miłego dnia, wyczekujcie brokuła, ja uciekam tyrać
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
piątek, piątezek, piątunio
Dzisiaj ide oddać buciorki do Ryłko, żal mi ich - ale nie mam miejsca na buty "do patrzenia" :/

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

ale zimnica była wczoraj brrrrrr już dzisiaj się ubrałam stosownie - melissy na wypadek deszczu, długie jeansy i narzutkę, brawo ja
u mnie też zimno od rana
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:27   #2488
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam z pracy w piątek To już moja 3 dzisiaj Nie cierpię mieć dyżurów jak się takie smutne rzeczy dzieją na świecie. Coraz mniej go rozumiem
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:36   #2489
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Witam z pracy w piątek To już moja 3 dzisiaj Nie cierpię mieć dyżurów jak się takie smutne rzeczy dzieją na świecie. Coraz mniej go rozumiem
też rano się zszokowałam jak włączyłam tv wydaje mi się że będzie jeszcze gorzej niestety....
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 06:39   #2490
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Na pewno Ja to mam zawsze pecha - chcę jechać w końcu do Egiptu - zamach, w końcu do Francji - zamach. Lepiej, żebym już nie miała wycieczkowych marzeń żadnych
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.