Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 18:53   #991
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ściełam włosy były takie długie a teraz nie sięgają ramion ;(
wiem że to dla ich dobra ale... bu
teraz tylko muszę wytrwać w postanowieniu i nie farbować
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:01   #992
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dasz radę
Ja też mam taka chęc, ale u mnie odrost dopiero 1 cm :/
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:57   #993
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

laity moglabys wkleic jakis link do tego dekoloryzatora? jak wygladaly po nim wlosy? kolor, kondycja...?
ja mam teraz braz z palette ( szampon koloryzujacy) a naturalne taki popielaty szatyn i strasznie bym chciala miec juz moj naturalny kolorek...
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:16   #994
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Dasz radę
Ja też mam taka chęc, ale u mnie odrost dopiero 1 cm :/
eh nie wiem,już miałam kilka podejść i zawsze sie łamałam :/
mój odrost też nie jest powalający 1,5 cm
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:18   #995
OrchideaGirl
Przyczajenie
 
Avatar OrchideaGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
eh nie wiem,już miałam kilka podejść i zawsze sie łamałam :/
mój odrost też nie jest powalający 1,5 cm
Kiya pamiętaj ze te 1,5cm odrostu to juz conajmniej jeden miesiac do przodu bez farbowania
ja od wczoraj ciesze sie naturalnym kolorkiem wlosow <jupi> farbowalam diacolorem nr 8 jasny blond i jestem bardzo zadowolona, wloski wyszly bardzo bardzo naturalnie, wlasciwie identycznego koloru jak moje brwi teraz tylko jak mi sie bedzie zmywal z platynki to znowu bede koloryzowac i tak do czasu gdy na mojej glowie nie bedzie 100% natury
OrchideaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 08:54   #996
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja jakieś pół roku temu ścięłam włosy na króciutko, aby wrócić do swojego naturalnego koloru Teraz włosy są mocniejsze i gęstsze, ale kusi mnie, żeby znowu pofarbować... Wrrrr.... To już chyba uzależnienie...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:15   #997
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja jakieś pół roku temu ścięłam włosy na króciutko, aby wrócić do swojego naturalnego koloru Teraz włosy są mocniejsze i gęstsze, ale kusi mnie, żeby znowu pofarbować... Wrrrr.... To już chyba uzależnienie...
Magnifica- trzymaj się...chyba nie chcesz za pół roku znów ich ścinac na krotko??
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 10:32   #998
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez OrchideaGirl Pokaż wiadomość
Kiya pamiętaj ze te 1,5cm odrostu to juz conajmniej jeden miesiac do przodu bez farbowania
ja od wczoraj ciesze sie naturalnym kolorkiem wlosow <jupi> farbowalam diacolorem nr 8 jasny blond i jestem bardzo zadowolona, wloski wyszly bardzo bardzo naturalnie, wlasciwie identycznego koloru jak moje brwi teraz tylko jak mi sie bedzie zmywal z platynki to znowu bede koloryzowac i tak do czasu gdy na mojej glowie nie bedzie 100% natury
Też mnie kusi "ton w ton"... ale taka jest prawda, że dalej będę uzależniona od farby bo wymyty kolor wygląda fatalnie nawet jeśli odrostów jako takich nie widać. I po miesiącu pojawia się ruda poswiata... jeste w kropce

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja jakieś pół roku temu ścięłam włosy na króciutko, aby wrócić do swojego naturalnego koloru Teraz włosy są mocniejsze i gęstsze, ale kusi mnie, żeby znowu pofarbować... Wrrrr.... To już chyba uzależnienie...
Ja kiedyś tak zrobiłam i zostawiłam sobie te farbowane na pamiątkę. Ile razy mnie kusiło ufarbować to porównywałam stan tych włosów z miekkim puszkiem na głowie i kosmate myśli odchodziły .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 10:36   #999
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
jak to gra niewarta świeczki?
właśnie dlatego...

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
(...) tak naprawdę to Garnier może robić co chce, bo nikt im nie zabroni sprzedawać niedziałających kosmetyków no i nie wiadomo co ja z tymi włosami zrobiłam (...)
Bardzo ciężko jest coś takiego udowodnić.

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
laity moglabys wkleic jakis link do tego dekoloryzatora? jak wygladaly po nim wlosy? kolor, kondycja...?
Szukam i szukam i niestety nie mogę znaleźć... Może już go wycofali z produkcji...? Jak będę w sklepie to zobaczę, czy jeszcze coś takiego jest.

Jeśli chodzi o stan włosów po dekoloryzacji - był tragiczny. Włosy rozjaśniły się, ale nie jednolicie no i miały kolor miedziano-blond. Mimo, że nie jest to polecane, to nałożyłam zaraz po tym farbę L'Oreala jasny brąz. Kolor się oczywiście nie przyjął w 100%, ale włosy miały typowy rudy kolor i były przynajmniej jednolite.
A co do kondycji - guma i plastik. Bez odżywki ani rusz. Także generalnie nie polecam.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 10:42   #1000
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Skoro radzicie podciąć włosy, postanowiłam, że tak też zrobię... Wybieram się w poniedziałek do fryzjera, obetnę tak do ramion (na krócej się nie odważę), faktycznie to nie ma teraz sensu, włosy wypadają mi na potęgę, są sianowate, więc tylko sobie zaszkodzę hodując je dłużej... (Co nie zmienia faktu, że już mi ich żal )
__________________


Patryka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 11:12   #1001
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Magnifica- trzymaj się...chyba nie chcesz za pół roku znów ich ścinac na krotko??
No trzymam się, ale ciężko jest Teraz liczę każdy centymetr, który urósł



Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś tak zrobiłam i zostawiłam sobie te farbowane na pamiątkę. Ile razy mnie kusiło ufarbować to porównywałam stan tych włosów z miekkim puszkiem na głowie i kosmate myśli odchodziły .
No ja zerkam na stare zdjęcia, gdzie moje włosy przypominały bardziej miotłę niż prawdziwy włos No, ale zdjęcia z ładnymi kolorami u modelek na zdjęciach kuszą...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:23   #1002
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
No, ale zdjęcia z ładnymi kolorami u modelek na zdjęciach kuszą...
Eh no niestety ... ale wmawiam sobie, że najładniej mi w moim mysim kolorku. Ale na wszelki wypadek półkę z farbami w sklepie omijam szerokim łukiem , bo jestem bardzo podatna zwłaszcza na wszystkie nowości
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:03   #1003
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

i ja postanowiłam nie farbowac włosków choc ciezko mi z tym powod to czerwone refleksy które zadna farba nie chce pokryc. mam długie włosy ale chyba zetne bo strasznie wypadaja
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:33   #1004
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

bardzo proszę o pomoc

przez rok używając wyłącznie rozjaśniacza robiłam sobie bardzo jasny blond (prawie białe), 2 dni temu chciałam je nieco przyciemnić, ale skusiłam się (GŁUPIA JESTEM WIEM) na farbę z rozjaśniaczem i przesadziłam... odrost wyszedł co prawda cudowny, ale reszta... szaro-biała i podjełam decyzję -powrót do naturalnych.

tak jak rzekłam tak niemal zrobiłam, naturalnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu/jasnego brązu więc kupiłam farbę Loreala recital preference island (czyli popielaty brąz -na opakowaniu wyglądają identycznie jak moje naturalne). Pomyślałam, ze jednak zrobie próbę i na pasemku wypróbowałam mieszankę. Wszystko fajnie, tyko że jak zmyłam... włosy zrobiły się ie brązowe,a jedynie złapały jakby fioletowy odcień

i nie wiem co teraz. Czy po prostu mieszkanki było za mało, czy farba nie chwyciła bo rozjaśniane były (na opakowaniu jest obrazek, że jasny blond tez łapie...), czy mieszankę źle zrobiłam... czy nie wiem co.

może ktoś się z tym spotkał? POradźcie mi coś... zostawić tą farbę czy jednak nakladać? a jak zostawic to jaką kupić??? HELP...
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 15:51   #1005
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Skoro radzicie podciąć włosy, postanowiłam, że tak też zrobię... Wybieram się w poniedziałek do fryzjera, obetnę tak do ramion (na krócej się nie odważę), faktycznie to nie ma teraz sensu, włosy wypadają mi na potęgę, są sianowate, więc tylko sobie zaszkodzę hodując je dłużej... (Co nie zmienia faktu, że już mi ich żal )
trzymaj sie dzielnie ja wczoraj też podjęłam taką radykalną decyzję,fakt brakuje mi długich włosów ale wiem że to dla ich dobra.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:36   #1006
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja również sie do was przyłaczam... Mam dopiero 1 cm pasek odrostu, poczekam kilka miesiecy i pojde do naprawde dobrego fryzjera zeby mi zafarbowal ton w ton ale bez odrostu. Moje wlosy wiele przezyly... poltora roku temu zafarbowalam pierwszy raz wlosy farba- mial tylko "poglebic" moj naturalny kolor, niestey kolor wyszedl prawie czarny... od tego czasu staram sie wrocic do naturalnych... Bylam zbyt niecierpliwa i zrobilam dekoloryzacje u fryzjera- efekt nie najgorszy, problem w tym ze kazda farba zmywa sie po 2 tyg i wlosy "zyskuja" rudawo brazowy odcien. nie jest zle bo jest dosc zlbizony do moich naturalnych. z tym ze odrot mam teraz duzo ciemniejszy, ale mysle ze od slonca mi natychmiast wlosy sie rozjasnia.Wlosy mam juz dosc dlugie 56 cm- i choc wiem ze lepiej byloby je sciac- to nie wyobrazam sobie siebie w krotkich wlosach! Wsumie nie wygladaja one tak najgorzej- sa blyszczace i po umyciu puszyste, sęk w tym ze mam z nimi duzo roboty żeby uzyskac taki efekt! wlosy musze myc prawie codziennie, oleje indyjskie nakladam co drugi dzien, czekam teraz na maslo shea i czerwony olej palmowy. Trzymajcie za mnie kciuki...
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:04   #1007
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kociekotka2 Pokaż wiadomość
bardzo proszę o pomoc

przez rok używając wyłącznie rozjaśniacza robiłam sobie bardzo jasny blond (prawie białe), 2 dni temu chciałam je nieco przyciemnić, ale skusiłam się (GŁUPIA JESTEM WIEM) na farbę z rozjaśniaczem i przesadziłam... odrost wyszedł co prawda cudowny, ale reszta... szaro-biała i podjełam decyzję -powrót do naturalnych.

tak jak rzekłam tak niemal zrobiłam, naturalnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu/jasnego brązu więc kupiłam farbę Loreala recital preference island (czyli popielaty brąz -na opakowaniu wyglądają identycznie jak moje naturalne). Pomyślałam, ze jednak zrobie próbę i na pasemku wypróbowałam mieszankę. Wszystko fajnie, tyko że jak zmyłam... włosy zrobiły się ie brązowe,a jedynie złapały jakby fioletowy odcień

i nie wiem co teraz. Czy po prostu mieszkanki było za mało, czy farba nie chwyciła bo rozjaśniane były (na opakowaniu jest obrazek, że jasny blond tez łapie...), czy mieszankę źle zrobiłam... czy nie wiem co.

może ktoś się z tym spotkał? POradźcie mi coś... zostawić tą farbę czy jednak nakladać? a jak zostawic to jaką kupić??? HELP...
Na Twoim miejscu poszłabym na pigmentację do fryzjera. Farbowanie włosów rozjaśnionych to wyższa szkoła jazdy. Zwykła farba może złapać dopiero po kilku zabiegach i będzie się szybko wypłukiwała.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 10:30   #1008
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Eh no niestety ... ale wmawiam sobie, że najładniej mi w moim mysim kolorku. Ale na wszelki wypadek półkę z farbami w sklepie omijam szerokim łukiem , bo jestem bardzo podatna zwłaszcza na wszystkie nowości
No ja jeszcze sobie dodaje, że te wszystkie zdjęcia są na pewno wyretuszowane Mnie już takie na półkach to już tak bardzo nie kuszą, ale za to jak idę do fryzjera... ;P
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 12:32   #1009
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Nie pamiętam czy już pisałam, ale ja mam dwa kolory włosów, no w sumie trzy, bo jeszcze odrost Widzę, że kolory się wypłukują. Korci mnie henna.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 14:38   #1010
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mi się prawie udało
jeszcze jedna wizyta u fryzjera i myślę że nie będzie śladu farby

Tylko że korci troche, korci... heh
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 17:39   #1011
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
mi się prawie udało
jeszcze jedna wizyta u fryzjera i myślę że nie będzie śladu farby

Tylko że korci troche, korci... heh
oj jakbym chciala byc na Twoim miejscu a tu dopiero 5cm odrostu
opieraj sie pokusom gratuluje!!!
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:44   #1012
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ścięłam dziś włosy - mam długość tuż za ramiona. Jak na razie jest to zwykłe obcięcie na prosto wykonane przez moją mamę (), do fryzjera wybiorę się pewnie dopiero za parę dni (a może jutro?) - w każdym razie obcięłam, żeby nie korciło mnie zostawienie długich włosów... Mama pociesza mnie, że teraz przynajmniej będę mogła zobaczyć, jak wyglądam w krótkiej fryzurce
__________________


Patryka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:34   #1013
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy już pisałam, ale ja mam dwa kolory włosów, no w sumie trzy, bo jeszcze odrost Widzę, że kolory się wypłukują. Korci mnie henna.
Mnie też korci, korci... ale to się naprawdę nie zmywa a ja nie chcę być już uzależniona od farbowania.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Mama pociesza mnie, że teraz przynajmniej będę mogła zobaczyć, jak wyglądam w krótkiej fryzurce
Na pewno fajnie. Włosy nie ręka - odrosna, a Ty będzies zmogła trochę poeksperymentowac skoro i tak te farbowane są do ścięcia. Poza tym takie włosy "prosto od fryzjera" są cudne w dotyku . Będzie dobrze!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:25   #1014
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a mnie jak korci.. mam juz z 10cm odrostu moich naturalnie ciemnych wczesniej mialam brązy,rude a pod spodem czern. No i po tak dlugim czasie od kiedy nie farbuje i po lecie kolor tak wyplowial ze gdzie niegdzie mam nawet blond refleksy.. No i kurcze ladnie mi w jasnych wlosach...zawsze mialam ciemne,naturalnie mam ciemne... Ale wlosy nie sa w najlepszym stanie.. i co tu zrobic
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:04   #1015
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny czy zostanę rozgrzeszona z szmponu koloryzującego??

kusi kusi kusi bo leży w szafie
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:09   #1016
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
a mnie jak korci.. mam juz z 10cm odrostu moich naturalnie ciemnych wczesniej mialam brązy,rude a pod spodem czern. No i po tak dlugim czasie od kiedy nie farbuje i po lecie kolor tak wyplowial ze gdzie niegdzie mam nawet blond refleksy.. No i kurcze ladnie mi w jasnych wlosach...zawsze mialam ciemne,naturalnie mam ciemne... Ale wlosy nie sa w najlepszym stanie.. i co tu zrobic
Nie rozjaśniaj, trzymaj się dzielnie! Ciesz się tym co masz, ja mam jasne i duszę bym sprzedała, żeby mieć takie jak Ty
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 20:32   #1017
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Na pewno fajnie. Włosy nie ręka - odrosna, a Ty będzies zmogła trochę poeksperymentowac skoro i tak te farbowane są do ścięcia. Poza tym takie włosy "prosto od fryzjera" są cudne w dotyku . Będzie dobrze!
Dzięki za pocieszenie, bo już zaczynam się trochę łamać A wizytę na jutro mam umówioną, więc chyba się nie wywinę... Tym bardziej, że taka fryzurka jaką mam teraz (proste włosy troszkę za ramiona, na dodatek krzywo obcięte ) nie bardzo mi się podoba

Ech, jak tylko przeżyję jutrzejszy dzień, odezwę się Mobilizuje mnie to, że włosy przeokrótnie wypadają ostatnio, więc w zasadzie chociażby z tego powodu nie mam już wyboru...

Edit: dodam, że postanowiłam przestać farbować włosy, kiedy została mi jeszcze połówka farby do wykorzystania Kusiłam mnie cholernie, ale przedwczoraj w końcu ją wywaliłam Tylko teraz muszę coś zrobić z dwoma nowymi czarnymi szamponetkami, których na szczęście nie odważyłam się użyć, ale kuszą, że ojej...
__________________


Patryka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 21:22   #1018
7Kocham7Siebie7
Raczkowanie
 
Avatar 7Kocham7Siebie7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dołączam do Was .

Nie będę się tu rozpisywać na temat moich włosów, w ciągu 2 tygodni były farbowane 3 razy .

Nie są specjalnie zniszczone: nie prostuję ich, nie suszę.

Mój kolor: średni brąz (farba), naturalny: średni blond (nieco jaśniejszy niż farba).

Nie farbuję włosów, chcę powrotu do NATURY .

Oraz je zapuszczam .

__________________
;*
7Kocham7Siebie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:52   #1019
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Edit: dodam, że postanowiłam przestać farbować włosy, kiedy została mi jeszcze połówka farby do wykorzystania Kusiłam mnie cholernie, ale przedwczoraj w końcu ją wywaliłam Tylko teraz muszę coś zrobić z dwoma nowymi czarnymi szamponetkami, których na szczęście nie odważyłam się użyć, ale kuszą, że ojej...
To nic, ja mam na stanie: pół rozjaśniacza do pasemek, pół farby ciemny blond (stoi na biurku koło mnie ) a w łazience stoi jeszcze jasny brąz... nie mam serce ich wyrzucić i kuszą, oj kuszą! Jakbym dobrze poszukała po kątach pewnie jeszcze by się coś znalazło .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:05   #1020
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej Ja nie farbuje już chyba od roku? kolor jest jeszcze tylko na końcach może ze 3cm(taki brzydki rudawo czerwony)wiecie może co robić zeby szybciej wypłowiał?sprał się?używałam juz przeciwłupieżowego ale marne efekty
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2008-09-09 o 10:05 Powód: aa przypomniało mi sie coś :P
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.