NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-01, 22:29   #1531
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ivvonka, cieszy oko Twoja kolekcja. Taka "nie chaotyczna"
Mam pytanie o Prismissime - rzeczywiscie mozna nimi oczy pomalowac i widac cokolwiek?

P.S. Witam wszystkie Wizazanki w nowym roku Fajnie tu z Wami "byc"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 22:55   #1532
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

To jest Nivea Gloss Kiss nr 29. Jutro zrobie fotke, tymczasem wklajam zdjecie z netu (ten srodkowy)

Cytat:
Napisane przez vril
Ivvonka, cieszy oko Twoja kolekcja. Taka "nie chaotyczna"
Mam pytanie o Prismissime - rzeczywiscie mozna nimi oczy pomalowac i widac cokolwiek?
Czekoladki Prismissime to moj gwiazdkowy prezent. Dlugo na nie chorowalam... Cienie sa naprawde przepiekne, nasycone kolorem. Mozna sie zakochac Sa, jakby to okreslic... kremowo-pudrowe, troche przypominaja mi cienie Isadory, ale nie krusza sie jak te drugie i nie osypuja. Sa bardziej zbite i sprasowane. Na pewno nie sa tego typu co Chanel (moim zdaniem szanelki sa badziewne ). Kosteczki sa matowe, polmatowe i opalizujace. No i dowolnosc w laczeniu kolorow - mozna zaszalec Do tego dolaczone sa 3 aplikatorki, dwa wieksze i jeden taki cieniutki do kresek. Nakladalam je na razie tylko na baze Artdeco, wiec o trwalosci nie moge sie jeszcze wypowiedziec. Wczesniej mialam czarny cien Givenchy, jest moim ulubionym, bo jest matowy i bardzo trwaly. Ogolnie uwazam cienie Givenchy za jedne z lepszych obok Diora, Guerlaina, Bourjois, Gosh i Artdeco.

W moim kolekcji brakuje mi jeszcze wlasnie guerlainek, kiedys mialam paletke touche de nacre z wymiany, ale to nie byly moje kolory... Marza mi sie jakies brazy... Moze w przyszle swieta Mikolaj mi przyniesie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2bd978ad63a1ce1980f5136ad1174f3e.jpg (11,8 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2007-01-02 o 11:51
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 09:33   #1533
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ivvonko - nie muszę chyba mówić, jak bardzo podoba mi się Twoja kolekcja Który to tusz YSL? Jak się spisuje?

SisleyS,przez Ciebie zachorowałam na cienie Chanela Desert Rose
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 11:51   #1534
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Madziarro, to Effet Feux Cils. Najpierw mnie zupelnie rozczarowal! Nie potrafilam sie nim pomalowac, w ogole nie podkrecal moich rzes, juz sie go chcialam pozbyc... Ale wyprobowalam go wraz z zalotka - i efekt jest naprawde bardzo ladny. Nie skleja rzes, rozdziela, maluje jak gdyby kazda rzeske osobno. Nie kruszy sie w ciagu dnia i nie osypuje. Moglby moze troche bardziej je pogrubiac. Zaleta jest na pewno to, ze pielegnuje rzesy i ladnie pachnie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 19:02   #1535
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ivvonko, bardzo Ci zazdroszczę Prismissime Eyes Givenchy .

Agniesce i Kate30 zazdroszczę pryzm sypkich Givenchy (light pastel) .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 04:49   #1536
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Iwonko - bardzo ładna kolekcja.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 11:19   #1537
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ivvonka, cieszy oko Twoja kolekcja. Taka "nie chaotyczna"
Dokladnie! Nie wiedzialam, jak nazwac to uporzadkowanie kolorow - niechaotyczna - wlasnie to mialam na mysli No ale podejrzewam ze Ivonka nie od wczoraj ma kontakt z makijazem
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 12:05   #1538
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dziekuje To uporzadkowanie wynika chyba z tego, ze jako niebieskooka blondynka maluje sie tylko w brazach. Czasem (bardzo rzadko) siegam po roz lub bardzo delikatny fiolet, zloty (zwlaszcza latem) lub rudy, rdzawy. Inne kolory gasza moja ciemnoniebieska teczowke. Generalnie preferuje naturalny makijaz, z akcentem na oczach. Usta zawsze blade, bo sa dosc waskie z natury.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 13:02   #1539
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ivvonka aaaaaale kolekcja!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 13:46   #1540
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Częœć II.

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Dziekuje To uporzadkowanie wynika chyba z tego, ze jako niebieskooka blondynka maluje sie tylko w brazach. Czasem (bardzo rzadko) siegam po roz lub bardzo delikatny fiolet, zloty (zwlaszcza latem) lub rudy, rdzawy. Inne kolory gasza moja ciemnoniebieska teczowke. Generalnie preferuje naturalny makijaz, z akcentem na oczach. Usta zawsze blade, bo sa dosc waskie z natury.
Ivvonko, widzę, że używamy dokładnie takich samych kolorów cieni . Ja również wielbię brąz, złoto (mój makijaż Sylwestrowy), rudy, rdzawy i czasami szary (wieczorową porą ).
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 14:40   #1541
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Dziekuje To uporzadkowanie wynika chyba z tego, ze jako niebieskooka blondynka maluje sie tylko w brazach. Czasem (bardzo rzadko) siegam po roz lub bardzo delikatny fiolet, zloty (zwlaszcza latem) lub rudy, rdzawy. Inne kolory gasza moja ciemnoniebieska teczowke. Generalnie preferuje naturalny makijaz, z akcentem na oczach. Usta zawsze blade, bo sa dosc waskie z natury.
A wiesz, tez jestem niebieskooka blondynka i baaaaardzo sie zdziwilam, jak ostatnio pani makijazystka powiedziala mi, ze kolor moich teczowek swietnie widac w cieniach ... oliwkowych! Do tej pory uzywalam mniej wiecej tych samych kolorow co Ty - brazow i pastelowych rozow, a teraz sie zasadzam na oliwkowe Art Deco. Moze bedzie to jakas wskazowka do poszerzenia Twojej kolekcji?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 16:12   #1542
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

OT. Oliwka i khaki idealnie pasuja do intensywnie niebieskich oczu. Ja mam taki mocny szafir i bardzo lubie zielenie na oczach, za to brazow nie umiem stosowac nic a nic Co sie za nie wezme to wygladam jakbym oberwala z partyzanta. Moze za blada jestem do brazow A juz w zlotym to wygladam wrecz smiesznie. Pastelowe roze rzeczywiscie tez bardzo dobre dla niebieskookich. I oczywiscie niesmiertelne szarosci.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 16:47   #1543
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
OT. Oliwka i khaki idealnie pasuja do intensywnie niebieskich oczu. Ja mam taki mocny szafir i bardzo lubie zielenie na oczach, za to brazow nie umiem stosowac nic a nic Co sie za nie wezme to wygladam jakbym oberwala z partyzanta. Moze za blada jestem do brazow A juz w zlotym to wygladam wrecz smiesznie. Pastelowe roze rzeczywiscie tez bardzo dobre dla niebieskookich. I oczywiscie niesmiertelne szarosci.

Vril, kliknęłas na Allegro po Pink Fresh?

OT wg Ciebie, jakie cienie pasują to oczu ciemno szaro-zielonych? Ani to szare, ani zielone, ale ciemne i tak trudno mi dobrać cokolwiek, co bymi pasowało.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 16:50   #1544
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Vril, kliknęłas na Allegro po Pink Fresh?

OT wg Ciebie, jakie cienie pasują to oczu ciemno szaro-zielonych? Ani to szare, ani zielone, ale ciemne i tak trudno mi dobrać cokolwiek, co bymi pasowało.
i Beige Chic

Podpinam sie do pytania, mam ten sam problem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 16:53   #1545
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A wiesz, tez jestem niebieskooka blondynka i baaaaardzo sie zdziwilam, jak ostatnio pani makijazystka powiedziala mi, ze kolor moich teczowek swietnie widac w cieniach ... oliwkowych! Do tej pory uzywalam mniej wiecej tych samych kolorow co Ty - brazow i pastelowych rozow, a teraz sie zasadzam na oliwkowe Art Deco. Moze bedzie to jakas wskazowka do poszerzenia Twojej kolekcji?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
OT. Oliwka i khaki idealnie pasuja do intensywnie niebieskich oczu. Ja mam taki mocny szafir i bardzo lubie zielenie na oczach, za to brazow nie umiem stosowac nic a nic Co sie za nie wezme to wygladam jakbym oberwala z partyzanta. Moze za blada jestem do brazow A juz w zlotym to wygladam wrecz smiesznie. Pastelowe roze rzeczywiscie tez bardzo dobre dla niebieskookich. I oczywiscie niesmiertelne szarosci.
Potwierdzam, że khaki i oliwka pasują do niebieskich oczu. Przetestowałam na sobie. KIedys namiętnie uzywałam oliwkowej mapki z Inglota, aż się skończyła. Teraz mam i używam APC khaki (nr nie pamiętam) oraz takiego starego złota/oliwki/khaki (cień z Rossmanna) - sama nie wiem jak dokładnie określic kolor, ale fajny. Polecam te kolory do niebieskich ocząt.

Ja oprócz oliwek, używam jeszcze intensywnego różu (bardzo lubię ) + mniej nasycone róże, brązów (cała gama), fiolety-lilowe, atramentowe, czarny. Przekonałam się do turkusu, ale tylko z APC-inny turkus odpada.
Szary/srebrny gasi mi tęczówki, więc trochę omijam ten kolor.

Szukam takiej extrafajnej zieleni i takiego śliwkowo-oberżynowego koloru, ale nic mi w oko nie wpdało.

Natomiast niebieski cień może dla mnie nie istnieć. Nie znoszę tego koloru na powiekach i mało której kobieci jest ładnie w niebieskich powiekach.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 18:04   #1546
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Szpiegule dwie A planowalam aktualizacja za jakis miesiac, dwa zablysnac Nareszcie sie trafily miniaturki inne niz Mythic.
Co do cieni... a juz myslalam wchodzac tu, ze dostane opierpapier za OT
Ciemno-szare teczowki z zielonym akcentem... powiem tak, ja to widze w bezu z czernia lub ciemnym brazem w roli eyelinerow (gladka powieka i akcent na eyeliner, teczowka sama w sobie jest ciemna, wiec obciazanie oka raczej niewskazane), na pewno nie plastikowe kolory a'la lata 80-te. Chcialam wam wkleic pare makijazy z takimi oczami ale przegladam te swoje foldery i zdjecia malo "analityczne". Poszukam, gdzies wkleje zeby watku nie zasmiecac i dam znac.
Chyba musze tez nad swoim MM pomyslec
Rady daje ostrozne, bo zadne guru to ja nie jestem. Sama mam intensywnie niebieskie oczy, takie niebieskie-niebieskie bez dodatkow i jakies pomysly dla innych kolorow to moge jedynie z obserwacji podrzucic. Co do niebieskich cieni, mowi sie, ze nie powinno sie uzywac cienia w tym samym kolorze i odcieniu, co teczowka ale ja dlugo z powodzeniem uzywalam wszelkich odcieni niebieskiego (poza turkusem) i bylo OK.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 18:23   #1547
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Vril, gratulacje meteorków

A ja dostałam pudeleczko na moje WR i wreszcie sobie siedzą tam gdzie powinny Uff, dobrze że to allegro się dobrze skończylo!
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 18:30   #1548
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Vril, gratulacje meteorków

A ja dostałam pudeleczko na moje WR i wreszcie sobie siedzą tam gdzie powinny Uff, dobrze że to allegro się dobrze skończylo!
Bardzo dobrze
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 18:33   #1549
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Daisy gratulejszyn Odetchnelam jakby co najmniej chodzilo o moje perelki Zycze przyjemnosci z miziania. Ja sie gdzies zapieralam, ze wiecej meteorytow nie kupie - musze znalezc ten post i sie sama z siebie posmiac Ale pryzmy i tak rzadza
Jeszcze tylko pare zakupow i koncze z kufrem calkowicie. Udalo mi sie czesci pozbyc, dolozylam do czegos innego i wreszcie czuje sie prawie syta. Powoli mania kufrowa mija. Uff...

Znalazlam pare fotek szarych oczu - dajcie znac gdzie je chcecie.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-01-03 o 19:08
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 19:10   #1550
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Szpiegule dwie A planowalam aktualizacja za jakis miesiac, dwa zablysnacNareszcie sie trafily miniaturki inne niz Mythic.
Co do cieni... a juz myslalam wchodzac tu, ze dostane opierpapier za OT
Ciemno-szare teczowki z zielonym akcentem... powiem tak, ja to widze w bezu z czernia lub ciemnym brazem w roli eyelinerow (gladka powieka i akcent na eyeliner, teczowka sama w sobie jest ciemna, wiec obciazanie oka raczej niewskazane), na pewno nie plastikowe kolory a'la lata 80-te. Chcialam wam wkleic pare makijazy z takimi oczami ale przegladam te swoje foldery i zdjecia malo "analityczne". Poszukam, gdzies wkleje zeby watku nie zasmiecac i dam znac.
Chyba musze tez nad swoim MM pomyslec
Ja kupilam drugie
OK. czekam niecierpliwie na foty.
Lasa jestem na wszelkie wskazowki, bo przyzynam ze do tej pory malowanie oczu traktowalam po macoszemu. Mam oczeta nie dosc, ze nie najwieksze to jeszcze gleboko osadzone. A oczy mam mocno zielone.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A ja dostałam pudeleczko na moje WR i wreszcie sobie siedzą tam gdzie powinny Uff, dobrze że to allegro się dobrze skończylo!
Gratulajce, nie ma to jak szczesliwe zakonczenie.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-01-03 o 20:41
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 20:13   #1551
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

O wy niedobre. Wykupiłyscie mi 03 miniaturki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 20:33   #1552
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pomadka, nie rzucaj klatwami W zamian podrzucam Ci linka do jednego z moich ulubiencow, licytacja - bedzie szal, jak z moim Od razu mowie, ze od tej sprzedajacej mam oba pudry EL, a kolejne nabytki juz do mnie leca, wiec jest w porzadku. Warto powalczyc o to cacuszko. Moj ideal na lato.
http://www.allegro.pl/item155028456_...prasowany.html
Czesto zagladam na pudry to dam Ci znac na PW jak zdybie mini Beige Chic.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:10   #1553
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

O, dzieki za sugestie! Musialabym wyprobowac. Moj kolor oczu to ciemnoniebieski (zaden tam lazur, ale zazdroszcze takich oczu!) z domieszka szarego (szare cienie gasza moja teczowke, czasem skusze sie na czern, ale lacze z chlodnym brazem np.). Nie moge uzywac tez czarnych kredek, najlepiej pasuja mi ciemnobrazowe. Tusze natomiast tylko czarne, gdyz rzesy z natury mam intensywnie czarne (taki ewenement ). Henne na brwi znowu tylko brazowa (od kiedy uzywam zelowej, moje brwi staly sie wprost imponujace i odrosly wszelkie ubytki - polecam ten wynalazek!).

Edit. Moje oczy w makijazu z pryzm Sephory i brazowej kredki Clarins Malowalam sie tak ciagle latem Zdjecia z lampa i bez Aha, brwi mam obecnie o wiele, wiele grubsze

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2007-01-09 o 14:27
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:15   #1554
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Moj kolor oczu to ciemnoniebieski (zaden tam lazur, ale zazdroszcze takich oczu!) z domieszka szarego (szare cienie gasza moja teczowke, czasem skusze sie na czern, ale lacze z chlodnym brazem np.). Nie moge uzywac tez czarnych kredek, najlepiej pasuja mi ciemnobrazowe. Tusze natomiast tylko czarne, gdyz rzesy z natury mam intensywnie czarne (taki ewenement ).
Hmmmm, moze Ty nie jestes ewenement tylko kosmitka? Niebieskie oczy, jasne wlosy i czarne rzesy... Nie chcesz sie zamienic na jeden dzien?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:15   #1555
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

kasienka.b, vril, Contax - dzięki za wsparcie też się cieszę, że wszystko już dobrze się skończyło
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:19   #1556
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Zdjecia makijazy szarych oczu sa na tym watku na wizazystce -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=szare+oczy
Wtopilam pomysl z wlasnym watkiem. Wybaczcie i usuncie albo niech umrze smiercia naturalna. Kajam sie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-01-03 o 23:32
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 22:28   #1557
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Hmmmm, moze Ty nie jestes ewenement tylko kosmitka? Niebieskie oczy, jasne wlosy i czarne rzesy... Nie chcesz sie zamienic na jeden dzien?

Zielonego do tej pory nic nie zauwazylam u siebie...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 10:34   #1558
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Natomiast niebieski cień może dla mnie nie istnieć. Nie znoszę tego koloru na powiekach i mało której kobieci jest ładnie w niebieskich powiekach.
Pomadko, myślę dokładnie tak samo .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 13:16   #1559
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

No mnie sie niebieskie cienie kojarza z pania z miesnego z lat 70tych Do tego obowiazkowy tapir na glowie i fartuch.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 13:19   #1560
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pomadka, nie rzucaj klatwami W zamian podrzucam Ci linka do jednego z moich ulubiencow, licytacja - bedzie szal, jak z moim Od razu mowie, ze od tej sprzedajacej mam oba pudry EL, a kolejne nabytki juz do mnie leca, wiec jest w porzadku. Warto powalczyc o to cacuszko. Moj ideal na lato.
http://www.allegro.pl/item155028456_...prasowany.html
Czesto zagladam na pudry to dam Ci znac na PW jak zdybie mini Beige Chic.
Dzięki, ale zrobiłaś mi niedźwiedzią przysługę podając linkę na forum Podobnie stało się z (miniaturkami) Meteorytami, o których się szerko rozpisałam...
Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Pomadko, myślę dokładnie tak samo .
Cieszę się, nie znoszę niebieskiego cienia.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.