makijaz permanentny oka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 10:09   #1
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988

makijaz permanentny oka


witam wszytskich,
zastanawiam sie nad zrobieniem maijazu permanentnego oka. widzialam watek dotyczacy brwi ale mnie interesuja tylko oczy. na co powinnam zwrocic uwage wybierajac sie na taki makijaz, jakie sa plusy i minusy? moze ktoras z Was ma juz taki makijaz mi moglaby mi napisac o swoich wrazeniach. poniewaz mieszkam w irlandii zdecydowalam sie zrobic makijaz wlasnie tutaj, dziewczyna ktora go wykonuje mowila mi ze ma 2 lata doswiadczenia i nie robi "przymiarki" , powiedziala ze w trakcie zabiegu bede zerkala w lusterko co chwile i ustala ksztal in grubosc i w razie czego na poprawce za 3 tygodnie bede mogla zmienic cos gdybym chciala. troche mnie to zaniepokoilo bo chcialabym chociaz wybrac ksztalt linii i skonsultowac to przed zabiegiem, a nie w trakcie. ale w sumie nie znam sie i moze wlasnie to dobry sposob? wiem tez ze dziewczyna pracuje na niemieckich kosmetykach i mowila ze niemcy wioda prym na rynku w tej dziedzinie. bardzo prosze o pomoc i podpowiedzi, a ak macie jakies fotki itd to wstawcie prosze
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:30   #2
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: makijaz permanentny oka

nikt nic nie wie? moze Pani Beata cos poradzi?
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:51   #3
sylvia k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: makijaz permanentny oka

Witam.Ja mialam robiona kreske gorna oka i brwi bez tzw.przymiarki(long time liner).Brwi wyszly dobrze,bo byly robione po naturalnej lini.Co do kresek nie rob bez przymiarki!!! Ja najpierw zrobilam przy lini rzes tzw.zagszczenie,ale nic nie bylo widac,wiec na poprawce poprosilam zeby kreski byly grubsze i troche uniesione ku gorze.Rowniez mialam robione bez przymiarki,co chwila patrzylam w lusterko i uzgadnialam ksztalt,ale niestety oczy puchna w trakcie robienia kresek i nie jest mozliwe zeby zrobic je rowno.Bede miec jeszcze jedna poprawke,bo kreski mam nierowne,lecz teraz zrobie przymiarke.I jeszcze jedna wazna rzecz,zapytaj sie kosmetyczki o zageszczenie rzes i o kreske dekoracyjna,ja mieszkam w Niemczech i tutaj w gabinetach sie pytaja o jaka kreske chodzi,rowniez jest roznica w cenie.Ja bede robic dekoracyjna,zeby cos bylo widac.
sylvia k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:53   #4
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: makijaz permanentny oka

dziekuje kochana za pomoc tak wlasnie myslalam, ze to chyba zbyt ryzykowne i chyba bym sobie nie wybaczyla gdyby cos nie wyszlo! zwlaszcza ze to tylko moj kaprys a nie to ze musze cos poprawic...
znalazlam profesjonalna klinike tu gdzie mieszkam, ktora zbiera duzo nagrod w jakis tam konkursach w tej dziedzinie pomiedzy irlandia a anglia, zapisalam sie juz na konsultacje, ale wstepie dowiedzialam sie ze na konsultacji jest "przymiarka" i testy czy nie ma sie alergii na produkt itp itd i to mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo bo nic podobnego nie slyszalam od dziewczyny z ktora mialam poprzednia konsultacje! fakt nowe miejsce jest drozsze, ale to chyba nie ma znaczenia, przeciez chodzi o twarz - nasza wizytowke...
tak czy inaczej dziekuje bardzo za pomoc
a jak sie czujesz w tym makijazu?
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 22:52   #5
SILVIANA WLKP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny oka

Witaj. Jeśli chodzi o makijaż permanentny to na pewno bardzo ważne jest miejsce do jakiego się udasz. Przede wszystkim musi być tam czysto i powinni udzielić Ci szczegółowych informacji. Dobrze by było jakby dany salon udostępniał zdjęcia wykonanych przez siebie makijaży. Według mnie kreski są najłatwiejsze do wykonania jeśli chodzi o makijaż permanentny. Po zebraniu od Ciebie niezbędnych informacji, tzn. czy nie masz przypadkiem przeciwskazań (choroby gałki ocznej, tendencje do stanów zapalnych spojówek) lingeristka powinna narysować specjalnym flamastrem kreski. W razie czego można na tym etapie poprawiać "do bólu". Co do spoglądania bez przerwy w lusterko ... mnie to bardzo drażni, poza tym oczy puchną i i tak to nic nie da. Ważne są na pewno aparaty: ciche, pracujące z dużą częstotliwością i dobrej jakości barwniki. Igła powinna być otwarta przy Tobie!!! Na różnych forach można przeczytać najróżniejsze informacje na temat tego czy boli. Z mojego doświadczenia: zabieg jest w znieczuleniu miejscowym i nie boli, ale jest nieprzyjemny (bardziej czuć "drapanie"). Oczywiście do przeżycia i warto!!! (O ile jest dobrze wykonany. Ja preferuje kreski cienkie, grube powodują, że wygląda nienaturalnie (zwlaszcza dolna kreska)
Pozdrawiam
SILVIANA WLKP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 08:06   #6
sylvia k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: makijaz permanentny oka

Hej.Jak sie czuje z makijazem permanentnym super.Mam zamiar robic jeszcze usta oraz pogrubic kreski gorne.A co do mojej przedmowczyni dolnych kresek nie robi sie grubych,jakby to wygladalo.Co do kresek gornych to jak pisalam w poscie powyzej jest tzw.zageszczenie rzes czyli kreska przy samej lini rzes oraz tzw.kreska dekoracyjna.Ja mam cienka kreske ale wcale jej nie widac,wiec bede pogrubiac wzdluz rzes i przy zewnetrznych kacikach chce miec lekko uniesione poniewaz mam opadajace kaciki zew.oka.A czy pogrubione kreski wygladaja nienaturalniewc ale nie,poniewaz intensywnosc koloru nie jest taka sama jak zaraz po zabiegu,wiec nie ma czarnych kresek.Poza tym jezeli sie robi makijaz oka cieniami itp.to rowniez widocznosc tej kreski sie zmniejsza.I jeszcze jedna rzecz makijaz permanentny nie zastepuje zwyklego makijazu i bledne jest myslenie ze "nie bede musiala sie malowac",mak.perm.ma za zadanie skorygowac pewne niedoskonalosci,uwydatnic np.oczy dlatego jest to swietna rzecz na plaze lub basen.Pozdrawiam.
sylvia k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:53   #7
SILVIANA WLKP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny oka

Sylvio K, kreski dolne wykonane za grubo widziałam nie raz, dlatego zawracam uwagę na co należy uważać, gdy się ktoś decyduje na taki zabieg. Wygląda to jak więzienny makijaż. Delikatne natomiast niesamowicie zdobią i dodają uroku.
SILVIANA WLKP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 08:53   #8
curlymeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: makijaz permanentny oka

.

Edytowane przez curlymeg
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:45
curlymeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:47   #9
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: makijaz permanentny oka

witam ,chciałabym się dowiedzieć jakie są ceny (przeciętne) wykoniania kreski na górze. Chodzi mi o taką kreskę,która przyciemni moją jasną oprawę oka. Nie opłaca mi sie robić henny ,bo mam krotkie rzęsy.
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 17:37   #10
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

hej
ja wlasnie chce zrobic taka kreske dekoracyjna,bo robilam na lini rzes i nic nie widac,a ja chce zeby ta kreska byla jednak widoczna ....
czy ktos poleci mi dobry salon w szczecinie?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 09:22   #11
notwishstanding
Przyczajenie
 
Avatar notwishstanding
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: hell
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny oka

WitamMam kreski na powiekach,polecam naprawde.Dwa lata doswiadczenia to troche jednak malo.Jesli masz pytania,chetnie opowiem.Natomiast mam do Was dziewczyny pytanie:
Po ilu dniach mozna normalnie malowac oczy??Pomocy
notwishstanding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 15:01   #12
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

z tego co pamietam,to trzeba na strupki uwazac ,a one chyba odpadaja po tygodniu lub dwoch ....ja juz jakis czas temu robilam i na poczatku bylo ladnie ,a pozniej slabo widoczne....ale ja nie poszlam na poprawke ,bo wyjechalam i pewnie mialo to spory wplyw na wyrazistosc moich kresek teraz znow sie zastanawiam he he
a Ty gdzie robilas ?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:58   #13
notwishstanding
Przyczajenie
 
Avatar notwishstanding
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: hell
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny oka

W salonie kosmetycznym KAMAJO.Rewelacyjna sprawa z tym makijazem Dla mnie koszmar nie malowac sie tyle czasu,ale czego nie robi sie dla urody.Pozdrawiam
notwishstanding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 08:36   #14
curlymeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: makijaz permanentny oka

.

Edytowane przez curlymeg
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:45
curlymeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:40   #15
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

ja na lato tez sobie zrobie kreski ...daj znac jak sie trzyma kolor po poprawce ...i po jakim czasie poprawke robilas ? wyrobie sie w 3 tygodniach ? bo chce zrobic jak bede w polsce na wakacjach
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 09:45   #16
curlymeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: makijaz permanentny oka

.

Edytowane przez curlymeg
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:44
curlymeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:39   #17
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

curlymeg pewnie masz racje ,ze lepiej zima robic taki makijaz.
mozesz pokazac fotki jak juz Ci sie zagoja oczka (jesli nie,spoko -rozumiem ,w koncu to forum publiczne ) ?
i w jakim miescie robilas? super promocje trafilas ...
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:54   #18
Arwenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: makijaz permanentny oka

Witam, ja zamierzam sie skusic na makijaz permanentny w Rok Styl Studio w Kielcach. Jestem tam stała klientka. Moja mam robiła tam komplet kreska gorna i dolna-kosztowalo ja to 700zl.
Kreska gorna z zageszczeniem rzes kosztuje u nich 500zl, dolna 300zl.Robia tez tez brwi i usta ale poki co wystacza mi same oczy
pozdrawiam
Arwenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 14:08   #19
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: makijaz permanentny oka

Mówi się, że lepiej jest robić takie rzeczy w zimie, ale ja akurat robiłam sobie kreski na oczach w lecie i to w momencie kiedy temperatura była dosyć wysoka i okrutne upały. I dobrze to zniosłam, nie miałam żadnych problemów ani większej opuchlizny
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 09:51   #20
zawada1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz permanentny oka

Co sadzicie moje drogie Panie o prezencie urodzinowo/ noworocznym dla mojej dziewczyny. Cos tam wspominala ostatnio, ze marzy jej sie makijaż permanentny. Ogolnie wiem jakie sa to koszta i moge to jej sprezentowac, ale czy to nie bedzie zle odebrane? jak wy byscie zareagowaly?
zawada1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 23:41   #21
Milvanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4
Dot.: makijaz permanentny oka

Caly czas mysle o tym makijazu permanentnym oczu, problem polega na tym ze boje sie ze zostanie zle wykonany i bardzo chcialabym aby ktos polecil mi dobry gabinet w Bialymstoku
Milvanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:12   #22
misa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez curlymeg Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że zrobienie makijażu na lato będzie bardziej męczące dla oka niż na zimę. Naczynka się rozkurczają i dłużej mogą się goić. Ja już na drugi dzień zauważyłam schodzenie obrzęku, ale miałam nakaz smarowania oczu wazeliną kosmetyczną, by je dobrze natłuścić.
Poprawkę robiłam równo 2 tygodnie po pierwszym "dziabaniu"
Za tydzień idę jeszcze raz, tym razem z mamą spodobało jej się, co zobaczyła na moich oczkach
AHA - bardzo ważne - zapłaciłam za to 150 zł, ale to dlatego, że skorzystałam z oferty fast deal, czy groupon, nie pamiętam.
A za polecenie ode mnie, czy od innych dziewczyn, które też z tej promocji korzystały - jest do zrobienia za 180 zł. Więc moja mama zapłaci ponad połowę mniej. Babka jest tak sterylna, że szok - wszystko przy mnie robiła, igłę przy mnie wyciągała, dezynfekowała półeczkę, aparat, którym robiła zabieg, wszystko normalnie
Makijaż permanentny kosztuje zazwyczaj ok 400 zł prawie wszędzie, gdzie się orientowałam, więc uważam, że bardzo warto skorzystać z tej oferty.
Witam,

możesz zdradzić gdzie w Trójmieście robiłaś makijaż, ja też chciałabym zrobić i poszukuję właśnie kogoś.
misa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 21:26   #23
Niniasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaz permanentny oka

POMOCY, dzisiaj zrobiłam kreski na górnej i dolnej powiece. Dolna całkiem fajnie wyszła, niestety górna linia nie podoba mi się. Nie jest dociągnięta do kącika i brzydko(bardzo nie naturalnie, wręcz przerysowana) zawinięta do góry. Czy da się to z korygować ?

Wiem, że to pierwszy dzień. I jest to opuchnięte, ale mimo wszystko już widzę, że kreska nie jest taka jak bym chciała. Przede wszystkim jest za krótka i za bardzo podkręcona do góry. Proszę podpowiedzcie czy przy korekcie można coś zmienić. Jestem z Katowic, może znacie linergistke którą warto polecić?
Niniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 22:10   #24
Niniasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaz permanentny oka

a to zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (39,8 KB, 1169 załadowań)
Niniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:26   #25
Niniasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaz permanentny oka

Polecacie kogoś w Katowicach?
Niniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 19:37   #26
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: makijaz permanentny oka

Powinnaś mieć korektę za parę tygodni i najczęściej korygowanie usterek wliczone jest w usługę.Ja robiłam w Warszawie zagęszczenie,samej kreski nie widać,ale efekt jest widoczny
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 16:59   #27
Niniasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaz permanentny oka

Wielkie dzięki!

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

a co robiłaś?? masz fotki?
Niniasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:31   #28
Shui
Przyczajenie
 
Avatar Shui
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Znad klawiatury
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny oka

No właśnie ja mam podobnie zrobioną górną kreskę oka - Niniasta, pod koniec linii rzęs mam "wyciągnięta" kreskę do góry, wygląda to bardzo źle.
Poza tym to już 4 dzień, a ja jestem spuchnięta i łzawię na potęgę.
Oczy bolą mnie niemiłosiernie, co dziwne, po zabiegu nie byłam tak spuchnięta, nie wiem czy nie mam uczulenia na barwniki, choć mnie zapewniano, że jest to tusz dobry dla alergików.
Odechciało mi się poprawki
Shui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:08   #29
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: makijaz permanentny oka

ja w koncu zrobilam kreski w uk 2 tyg temu.w koncu mam efekt o jaki mi chodzilo ,babka wczesniej zrobila mi testy alergiczne ....bardzo przestrzegaja tu takich rzeczy .sprawdzila czy nie jestem uczulona na barwnik i krem znieczulajacy .musze umowic sie na poprawke ,ale na szczescie juz jestem zadowolona z efektu,wiec moze byc tylko lepiej....nie maluje sie od 2 tyg i super sie z tym czuje ....choc juz mnie tusz korci ,wiec pewnie w ten weekend juz pojdzie w ruch
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 01:25   #30
Shui
Przyczajenie
 
Avatar Shui
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Znad klawiatury
Wiadomości: 3
Dot.: makijaz permanentny oka

Lucy lu, to fantastycznie!
Możesz mi powiedzieć, czy na ewentualnej poprawce mogłabym prosić o pogrubienie kreski? Na dziś, całkiem mi zbladły kreski i skazana jestem na wykonywany ciągłego makijażu w postaci kreski na tej co zrobiłam. Pozdrawiam serdecznie.
Shui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 22:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.