Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-05, 20:16   #61
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Cellulitis

Myślę ,że chodzi Ci o walkę z cellulitem (nie cellulitisem). Na temat cellulitu znajdziesz na www.wizaz.pl mnóstwo porad - są artykułu , są posty na forum. Poczytaj - może znajdziesz dobrą dla Ciebie metodę. Walka z cellulitem jeśli ten już się pojawi jest walką w nieskończoność (niestety).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 11:01   #62
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Możesz zdradzić jakie ćwiczenia wykonywałaś, jak długo, jak często ?! Może wreszcie się zmotywuję do ruchu [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 08:04   #63
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie ponieważ ćwiczeń jest bardzo wiele i zależy też której części ciała chcesz poświęcić te ćwiczenia.Ja skupiłam sie głównie na biodrach pośladkach i ogólnie nogach. Od pół roku chodzę 3 razy w tygodniu na aerobic a od dwóch miesięcy staram sie dodatkowo wykonywać część ćwiczeń najbardziej mnie interesujących i z większą intensywnością również w domu.
Efekty są widoczne ale jeszcze nie zadowalające ale wszystko zależy od organizmu, stanu skóry itd., itp. Radzę zapisać sie do fitness clubu i tam też poradzą Ci jakie ćwiczenia możesz wykonywać w domu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 12:47   #64
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kawa na cellulit?

Słyszałam od kilku osób, że skuteczną metodą jest oblepienie się fusami z kawy i zawinięcie folią spożywczą. Czy ktoś już tego próbował? I jak?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 12:57   #65
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kawa na cellulit?

Pierwsze słyszę, ale jeśli okaże się to prawdą już jutro wejdę w kooperacje z jakąś kawiarnią [img]icons/icon7.gif[/img]
Ciekawa jestem opinii innych "wiażystek". Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 13:25   #66
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
Re: kawa na cellulit?

Ja też pierwsze słyszę, ale moze i tak, większość preparatów na cellulitis zawiera kofeinę, ktoś to wypróbował? Może by tak nasączać kawą bandaże i zawijać się?
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 15:02   #67
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kawa na cellulit?

Hmmm... Ja tam wolę aplikować kawę wewnętrznie. Może lepiej zadziała???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-09, 15:43   #68
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kawa na cellulit?

Aga.. mysle, ze aplikowanie kawy od wewnatrz to bardzo zly pomysl [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]... przyniesie Ci odwrotne skutki niz bys chciala...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 16:15   #69
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kawa na cellulit?

w serwisie www.polki.pl w jednym z artykułów o cellulicie dziewczyny w postach piszą i chwalą ten sposób. Muszę wypróbować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 08:04   #70
gosia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 50
GG do gosia27
wypróbowałam kawę na cellulit

Słuchajcie !!! Mówiłyście że kawa dobrze działa na cellulit, może i tak, ale wczoraj próbowałam zawinąć się z fusami od kawy. Jest to bardzo trudne zadanie , byłam cała brudna i cieszyłam się że jestem sama w domu, w rezultacie nie przywinęłam się folią, nabrudziłam pod prysznicem..., ale.... Jak już miałam te ociekające fusy na sobie dołożyłam trochę żelu pod prysznic i balsamu i zrobiłam sobie peeling. Rewelacja jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej skóry. I chyba była lepiej napięta. Teraz zamiast robić kupowany peeling będę robiła mocną kawę.
Pozdrawiam
Wypróbujcie!!!
gosia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 10:21   #71
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypróbowałam kawę na cellulit

[img]icons/icon41.gif[/img] Gosia, a ile tej kawy zaparzyłaś?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-11, 10:43   #72
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wypróbowałam kawę na cellulit

Zaparzyłam 4 czubate łyżki w miseczce tak gdzieś 1/2 szklanki wrzątku. Ale stosuj to dopiero jak ostygnie. Jako peeling extra !!! Najpierw wmasuj samą kawę ( ciecz) a potem fusy po trochu bierz na dłoń dodawaj żelu lub balsamu i tak jak peeling.
Powodzenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 19:52   #73
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Cellulitis

Wiem, że to głupie pytanie - ale za dwa tygodnie jadę na wakacje... i nie mogę patrzeć na moją pupę i nogi - olbrzymi cellulit !!! Błagam, czy ktoś zna skuteczny sposób, aby w tak krótkim czasie poprawić stan tych strategicznych miejsc. Czy zabiegi w gabinecie typu SLIM UP (ćwiczenie mięśni prądem) są rzeczywiście tak skuteczne ?
Pozdrawiam i proszę o pomoc !!! A.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 21:48   #74
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Re: Cellulitis

obawiam sie, ze dwa tygodnie to bardzo niewiele nawet przy malym cellulicie. mam wrazenie ze najlepsza metoda jaka moglabym Ci polecic sa masaze.
tak naprawde to walka z cellulitem wymaga duzo czasu, cierpliwosci i duzego samozaparcia. zycze powodzenia!
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:04   #75
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Cellulitis

No, kochana, stanowczo za późno. Nie ma cudów, dwa tygodnie na zwalczenie zaawansowanego cellulitu? To się robi miesiącami, w najlepszym razie. Możesz spróbować zabiegów ujędrniających w gabinetach kosmetycznych - drenaż limfatyczny, "foliowanie" z guamem albo żelem cynamonowym, egiptos, thalgomince... Po ok 10 zabiegach skóra powinna chociaż troszke lepiej napięta. I portfel znacznie chudszy. Cellulit nigdy nie schodzi "tak sobie". To żmudna walka, z koniecznością wprowadzenia odpowiedniej diety (bo to przecież nic innego, jak nierównomiernie rozłożona pod skórą tkanka tłuszczowa), aktywności fizycznej i zabiegów ujędrniających. Jak się teraz porządnie weźmiesz do roboty, być może w przyszłoroczne wakacje wejdziesz z cudownie smukłymi i jędrnymi nogami. Mnie - po kuracji hormonalnej - zajęło to ponad rok. Ale teraz - mimo "podtrzydziestkowego" [img]icons/icon7.gif[/img] wieku moje nogi są bez zarzutu. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:06   #76
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

No jasne- celulit hoduje się latami, nie tylko 2 tygodnie ale i 2 miesiące to mało, żeby się go pozbyć.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:41   #77
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Cellulitis

Posluchaj dziewczyn One maja racje [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja mam ten sam problem - mi po prostu brakuje silnej woli
zeby leczyc leczyc i w koncu zwalczyc.Jak zaczynam to po 2 tyg. koncze i tak w kolko.Az w koncu zrobie sie CIAPA i bedzie juz za pozno.(juz mi mezusiek powoli dokucza [img]icons/icon31.gif[/img]

ANILO od dzisiaj obie bierzemy sie do roboty [img]icons/icon10.gif[/img]
a za roczek bedziemy na plazy laseczki [img]icons/icon20.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:42   #78
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Cellulitis

wiesz....ale skoncze te bomboniere .......to od JUTRA dobra [img]icons/icon10.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 16:06   #79
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

Dzięki za wszystkie rady - co tu dużo mówić - tak jak się spodziewałam - jest beznadziejnie. Może zdążę wziąć kilka masaży...chociaż dla dobrego samopoczucia. Dzięki !!! A.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-19, 10:27   #80
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: 4cm?? JAK???

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze, bo problem przerabiałam na własnym zwiotczałym tyłku [img]icons/icon12.gif[/img] ponad rok. Sprawa jest indywidualna, tkanka tkance nierówna, struktura cellulitu jest różna, Najłatwiej oczywiście jest zwalczyć ten najmłodszy i "galaretowaty" (tzn. paradoksalnie taki, pod którym nie ma specjalnie rozwiniętych mięśni). Tkanka tłuszczowa jest wtedy mało zbita i stosunkowo łatwo poddaje się różnym zabiegom. Moja walka (po dwuletniej kuracji hormonalnej przybyło mi w formie cellulitu kilka cm, głównie w biodrach i udach ) rozpoczęła się od zmiany diety na lekkostrawną niskotłuszczową i niskowęglowodanową. Oczywiście cukry proste (z owoców np) i nienasycone kwasy tłuszczowe są oczywiście wskazane. Wsuwałam i wsuwam do tej pory dużo warzyw i owoców, dużo ryb, chudy nabiał, czasem chude mięsko, lekkie ziarna, piję zieloną herbatę, wodę, czasem kawę z cienkim mleczkiem. Zapomniałam zupełnie o słodyczach (w początkowym okresie, kiedy brakuje ich najbardziej, można je ostrożnie zastępować suszonymi owocami) i ciężkich tłuszczach. Nie smażę. Gotuję na parze. 2 litry mineralki dziennie - wtedy znacznie łatwiej wypłukują się toksyny. Na mój cellulit świetnie podziałały zabiegi z guamem i egiptos. No i gimnastyka - najlepiej silny wysiłek aerobowy, z naciskiem na grupy mięśni "zajęte" cellulitem - może ABT? Ja mam dość dobrą kondycję i chodzę na zaawansowane TBC. Dobre rezultaty dają intensywne ćwiczenia na stepperze, rower, lekki trening siłowy - czyli dużo powtórzeń przy niewielkim obciążeniu. I banalne przysiadki - oczywiście poprawnie wykonywane. Robię codziennie 4 serie po 30 powtórzeń. To chyba tyle... Wygląda na męczarnie? [img]icons/icon7.gif[/img] Pierwsze 2 m-ce były trudne, ale potem nawyki wchodzą w krew i samo jakoś leci. Warto postękać - rok z okładem i z 42 spadłam na 38 (a mam 180 cm wzrostu). Powodzenia.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 10:35   #81
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: 4cm?? JAK???

i jeszcze coś: jestem zaprzyjaźniona z D-Stock Vichy, a słuszałam świetne opinie o Patch'u Yves Rochera. Oczywiście sam w sobie nie pomoże. I pamiętaj, że cellulit lubi ciepło - masuj więc ciałko kiedy bierzesz chłodny prysznic. Po takim masażyku aplikuj ujędrniający balsam.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 12:45   #82
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: 4cm?? JAK???

POLECAM MASAZ WYCZAILAM GO NA JAKIEJS STRONCE SWIETNIE DZIALA CWICZE JUZ 2 MIESIAC SKORA ROZJASNIALA WYGŁADZILA SIE DODATKOWO SMARUJE SKORE PATCHEM YVES ROCHERA PILINGUJE SWOJA DUPCIE MYDELKIEM Z ALGAMI I BIORE PRZEMIENNE NATRYSKI PIJE DUZO WODY PASOWAŁO BY JESZCZE WYPLUKAC TOXYNY ALE JAKOS NAJTRUDNIEJ MI ODMOWIC SOBIE PYSZNOSCI NIE JESTEM WYTRWAŁA JESLI CHODZI O DIETY POLECAM WAM CEALIN SA TO DOUSTNE TABLETKI ZWALCZAJACE CELLULITIS
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:00   #83
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: 4cm?? JAK???

Przepraszam, ale jaki masaż - jakiś specjalny ?
Czy ten Patch Yves Rocher rzeczywiście jest taki skuteczny ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:14   #84
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: 4cm?? JAK???

Patch to taki preparat, że wcinasz hurtem schabowe, popychasz delicjami, leżysz do góry brzuchem i callulit sam znika [img]icons/icon12.gif[/img] A tak serio co do masażu: są w sklepach specjalne urządzenia do masażu, u mnie dobrze się sprawdzała szorstka rękawica z trawy morskiej. Kilka minut po zimnym prysznicu (lub w trakcie) ruchami okrężnymi od dołu w kierunku serca.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:25   #85
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: 4cm?? JAK???

ZAJZYJ NA STRONKE http://www.beauty.fashion.pl/ MODELOWANIE SYLWETKI OPRACOWANE PRZEZ CLARINSA JA PO 2 MIESIACACH WIDZE EFEKTY PATCH SYSTEM IVES ROCHERA JEST DOBRYM ZELEM ZAWALCZAJACYM CELLULITIS TROSZKE PRZEREKLAMOWANYM TO FAKT BO NIE MOZNA SIE SPODZIEWAC ZE PO 2 TYGODNIACH POCZUJEMY ZNACZACA ROZNICE ALE SYSTEMATYCZNIE UZYWANY NAPRAWDE DAJE SWIETNE EFEKTY JA STOSUJE ICE IMPACT SWIETNIE NAPINA SKORE I DAJE PRZYJEMNE UCZUCIE CHŁODU POLECAM CI GO
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:37   #86
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: 4cm?? JAK???

Kto jest producentwm ICE IMPACT ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:44   #87
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

ICE IMPACT TO WYSZCZUPLAJACY ZEL IVES ROCHERA
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 21:23   #88
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Re: 4cm?? JAK???

od czego by zaczac...
dla mnie najwazniejsze jest to, ze cwicze. uwazam, ze nie mozna sie odchudzic ani pozbyc cellulitu bez cwiczen. srednio to jest ok. 1-1,5 godz. dziennie. ostatnio kupilam rolki i mam nadzieje, ze pomoga.
oprocz tego przeszlam na wegetarianizm. akurat z innego powodu, ale podejrzewam ze to nie pozostaje bez wplywu.
zrezygnowalam z goracych kapieli i probuje ograniczyc kawe i czarna herbate.
do nacierania stosuje Norela - krem wyszczuplajacy i zel Retinol contra cellulite.
polecam takze masaze, jedna sesja to w moim przypadku byla utrata 1 cm.
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 13:54   #89
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

siema! Ja na cellulit mam jeden sposób: dzień w dzień albo pływam albo jeżdzę na rowerze. Super efekty. A poza tym masuję się pod prysznicem. Jeszcze trochę i nic nie będę mieć (mam nadzieję). no, siema!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 11:45   #90
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulitis

mam 170 cm i waze 54. wlasciwie wszystko byloby dobrze gdyby nie cellulitis na brzuchu i tylku. diete rozpoczelam i walcze juz tak ze soba 4 tygodnie. no ale co dalej???
czy moze mi ktos poradzic czum ma sie masowac pod prysznicem, gdzie to kupic i jak dlugo ma trwac taki masaz?
kiedy moge sie spodziewac rezultatow?
pozdrawiam i dzieki z gory
lena
anila napisał(a):
> Wiem, że to głupie pytanie - ale za dwa tygodnie jadę na wakacje... i nie mogę patrzeć na moją pupę i nogi - olbrzymi cellulit !!! Błagam, czy ktoś zna skuteczny sposób, aby w tak krótkim czasie poprawić stan tych strategicznych miejsc. Czy zabiegi w gabinecie typu SLIM UP (ćwiczenie mięśni prądem) są rzeczywiście tak skuteczne ?
> Pozdrawiam i proszę o pomoc !!! A.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.