Avon - kosmetyki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 16:14   #61
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Zastanawiające jest to, że Avon znajduje sie w pierwszej 5 firm, ktora ma najwiekszy dochod ( jest to przychod minus koszty)- a ma to dzięki:
- zmasowanej strategii marketingowej
- taniej sieci dystybucji
- wysokich marząch
-oficjalnie jest przedsiebiorstwo zatrudniające około 200 osób (dane z 2002)

A ja jednak myślę, że to przez gigantyczną popularność przede wszystkim. Ani dystrybucja, ani "strategia marketingowa" nie przynoszą dochodów, tylko sprzedaż. Zobaczcie chociażby wizażowy wątek o Avonie - kupuję tam ogromna liczba Wizażanek i większość jest zadowolona.

Ja lubię Avon. Nie znam firmy, która miałaby same udane produkty. Szczególnie w tym przedziale cenowym. Kupcie sobie podkład Joko, albo coś Miss Sporty. Tam to dopiero można szajs spotkać

A ja lubię oglądać katalog, bo mi poprawia humor. Lubię wybierać coś w domu Z większości kosmetyków jestem zadowolona, ale wybieram je bardzo dokładnie Niektóre kupuję stale, jak np szminki, podkłady, kosmetyki do włosów.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:26   #62
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A ja jednak myślę, że to przez gigantyczną popularność przede wszystkim. Ani dystrybucja, ani "strategia marketingowa" nie przynoszą dochodów, tylko sprzedaż. Zobaczcie chociażby wizażowy wątek o Avonie - kupuję tam ogromna liczba Wizażanek i większość jest zadowolona.

Ja lubię Avon. Nie znam firmy, która miałaby same udane produkty. Szczególnie w tym przedziale cenowym. Kupcie sobie podkład Joko, albo coś Miss Sporty. Tam to dopiero można szajs spotkać

A ja lubię oglądać katalog, bo mi poprawia humor. Lubię wybierać coś w domu Z większości kosmetyków jestem zadowolona, ale wybieram je bardzo dokładnie Niektóre kupuję stale, jak np szminki, podkłady, kosmetyki do włosów.





calkowicie popieram! oczywiscie w avonie nie ma samych cudownych kosmetykow ale wiekszosc jest ok
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:28   #63
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Miłego wieczorku zycze



Nie robie antyreklamy Avon odniósl nie lada sukces na rynku kosmetyków za ca należa się gromkie brawa Wcale nie naskakuje na ta firme, bo samej zdarza mi się coś zamówić.
pozdrawiam
nie chodzi mi o Ciebie mowie ogolnie kazdy przeciez ma prawo wyglaszac swoje poglady na dany temat i ja to takrze zrobilam jezeli urazilam Cie to przepraszam pozdrawiam
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:50   #64
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

sa dobre i zle czyli ja wszystkie kosm hmm ja by tak wszystko bylo tak w katalogu z drogierii to polowe rzeczy bym chciala wiadomo moge spokojnie zobaczyc,poczytac (nabrac sie )sa ladne fotki i makijaze...to robi swoje i przyciaga wiec to jest raczej kwestia reklamy a nie jakosci kosmetykow niestety ale cos to robi swoje
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:35   #65
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A ja jednak myślę, że to przez gigantyczną popularność przede wszystkim. Ani dystrybucja, ani "strategia marketingowa" nie przynoszą dochodów, tylko sprzedaż. Zobaczcie chociażby wizażowy wątek o Avonie - kupuję tam ogromna liczba Wizażanek i większość jest zadowolona.

Ja lubię Avon. Nie znam firmy, która miałaby same udane produkty. Szczególnie w tym przedziale cenowym. Kupcie sobie podkład Joko, albo coś Miss Sporty. Tam to dopiero można szajs spotkać

A ja lubię oglądać katalog, bo mi poprawia humor. Lubię wybierać coś w domu Z większości kosmetyków jestem zadowolona, ale wybieram je bardzo dokładnie Niektóre kupuję stale, jak np szminki, podkłady, kosmetyki do włosów.
Ale żeby ktoś wiedział o formie trzeba ja zareklamowac. Sam katalog jest formą reklamy


Cytat:
Napisane przez Leady Pokaż wiadomość
nie chodzi mi o Ciebie mowie ogolnie kazdy przeciez ma prawo wyglaszac swoje poglady na dany temat i ja to takrze zrobilam jezeli urazilam Cie to przepraszam pozdrawiam
Nie uraziłaś zycze miłęgo dnia Trzymaj sie cieplutko
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:05   #66
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

zaznaczyłam "przeciętne kosmetyki". oriflame nienawidze, na kosmetykach z avonu już nie raz sie przejechałam - zwłaszcza na kolorowych, ale również na pielęgnacyjnych. nie sa najgorsze, ale za to rpzeciętne.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:40   #67
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Zamawiałam przez parę lat kosmetyki Avonu. Firma ma dobre i złe kosmetyki (część z samego wyglądu i opisu krzyczy że to zbyt udziwnione i zbytezne ). Mnie się już hmmm znudził Avon ale mam parę kosmetyków które zamawiam stale bo są naprawdę dobre. Dodam że kupowałam raczej pielęgnacyjne kosmetyki bo jakoś kolorówce na zdjęciach nie ufam co do prawdziwego koloru.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 10:10   #68
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Ja jako Avonomaniaczka() przyznaję bez bicia, że choć lubię ich kosmetyki, to jednak Avonowi zdarzają się buble, ale w końcu jaka firma wypuszcza tylko idealne kosmetyki?
Dlatego wybieram ocję - "zależy jaki produkt"

Lubię niektóre kosmetyki Avonu i kupuję je stale, ale są też takie, które kupuję w innych firmach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:39   #69
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Zawsze z niecierpliwoscią czekam na katalog,mi także poprawia humor co nieznaczy,ze zaraz rzucam sie na wszystko;p(choć moze czasem bym chciała). Zazwyczaj poprzestaję na kosmetykach pielęgnacyjnych,bo kolorowe lubie najpierw przetestować w sklepie-zreszta na tych z Avonu już sie nie raz przejechałam. A co do perfum to niewyobrazam sobie,zebym miała przestać z nich korzystać-teraz marzy mi sie Incandessence lub Extraordinary...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:34   #70
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Ja rowniez uwazam ze kosmetyki Avonu nie sa zbyt dobre, ale mimo to je kupuje :/ znajoma farmaceutka powiedziala ze te wszystkie zele do mycia ciala i balsamy strasznie wysuszaja skore. Ja mam slabosc do seri Planet Spa innym kosmetykow z Avonu raczej nie zamawiam.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:56   #71
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
my jako konsultanci nie mamy obowiązku zamawiania produktów z miesiąca na miesiąc, a w Avonie muszą Kosmetyki Oriflame są z wyciągów z roślin, są z naturalnych produktów. Nie piszę tak dlatego, że jestem ich konsultantką tylko dlatego, że wiem co dobre. Pozdrawiam P.S.
Jeżeli chodzi o cerę to podobno warto zainwestować z Oriflame w serię 'Tea tree' Ja sama korzystam z kosmetyków aloesowych bo mam suchą cerę Buźka
moja siostra byla jeszcze niedawno konsultantka avonu i z tego co wiem to co miesiac nie musiala zamawiac.
Moim zdaniem i w Avonie i w Oriflame znajda sie jakies dobre kosmetyki jak i totalny szajs.
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 13:11   #72
basiunia84
Raczkowanie
 
Avatar basiunia84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość

Przepraszam jesli Was urazilam za mój pogląd.
jasne, że nie. Przecież tutaj chodzi o wyrażanie swoich i nie powielanie poglądów innych osób. Po prostu nasze zdania na ten temat są odmienne i niech tak zostanie
basiunia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 13:38   #73
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

a ja lubie z avonu perelki bronzujace
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:38   #74
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

ja kiedys dostalam te rozswietlajace
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 06:37   #75
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Mi się podobaja zapachy, ale tusze to maja koszmarne, żaden mi sie nie podobał.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 13:54   #76
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

o matko te tusze to totalna porażka, no o zapachach zapomniałaysmy bo faktycznie ładne mają
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 14:46   #77
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Najlepsze są tusze ''do wszystkiego,'' faktycznie, miałam i pieczenie i łzawienie i posklejane rzęsy i osypujace się kruszki
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:31   #78
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

To moze i ja tez cos tutaj napisze, ja zaznaczylam "zalezy jakie" ale....
ogolnie bylam kiedys ZA Avonem tylko ze to sie zmienilo, poniewaz przejzalam na oczy i doznalam ze te kosmetyki (nie wszystkie) sa do niczego, mialam ich juz ho ho albo i wiecej, i tak prawde mowiac tylko to w nich bylo dobre ze tak ladnie pachnialy to mnie tak urzeklo, ale czy sa na serio tak dobre jak je opisuja to tu juz bym sie klucila, np szampony sa super, krem jeden mialam fajny,ale reszta do bani
chodze do szkoly gdzie uczymy sie marketingu i teraz dopiero wiem ze Avon jest poprostu bardziej przerekamowany niz dobry
sadze ze marketing jest najwazniejsza strona firmy z kosmetykami, bez marketingu nieprzedawaly by sie tak dobrze i bez tych wyuczonych konsultantek ktorym mowia co maja mowic ze ..."Avon jest najlepszy...itd"
Dodam jeszcze ze firma Yves Rocher jest jeszcze gorsza od Avonu nic mi sie juz stamtad nie podoba, zaden krem nie jest dobry tylko kazdy wysusza,a kosmetyki jak woda dla mnie, nic specjalnego
Co do Oriflame to powiem szczerze ze maja ladne perfumki mialam ich kilka, ladne szminki a co do kometykow na skore to raczej niepolecam, bo mialam kiedys z tej firmy preparat na pickl i nic nie dal tylko kasa w bloto
Ja polecam kosmetyki z Apteki i od derma.on wie co jest dobre

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 15:49   #79
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
To moze i ja tez cos tutaj napisze, ja zaznaczylam "zalezy jakie" ale....
ogolnie bylam kiedys ZA Avonem tylko ze to sie zmienilo, poniewaz przejzalam na oczy i doznalam ze te kosmetyki (nie wszystkie) sa do niczego, mialam ich juz ho ho albo i wiecej, i tak prawde mowiac tylko to w nich bylo dobre ze tak ladnie pachnialy to mnie tak urzeklo, ale czy sa na serio tak dobre jak je opisuja to tu juz bym sie klucila, np szampony sa super, krem jeden mialam fajny,ale reszta do bani
chodze do szkoly gdzie uczymy sie marketingu i teraz dopiero wiem ze Avon jest poprostu bardziej przerekamowany niz dobry
sadze ze marketing jest najwazniejsza strona firmy z kosmetykami, bez marketingu nieprzedawaly by sie tak dobrze i bez tych wyuczonych konsultantek ktorym mowia co maja mowic ze ..."Avon jest najlepszy...itd"
Dodam jeszcze ze firma Yves Rocher jest jeszcze gorsza od Avonu nic mi sie juz stamtad nie podoba, zaden krem nie jest dobry tylko kazdy wysusza,a kosmetyki jak woda dla mnie, nic specjalnego
Co do Oriflame to powiem szczerze ze maja ladne perfumki mialam ich kilka, ladne szminki a co do kometykow na skore to raczej niepolecam, bo mialam kiedys z tej firmy preparat na pickl i nic nie dal tylko kasa w bloto
Ja polecam kosmetyki z Apteki i od derma.on wie co jest dobre

pozdrawiam
To można bez wiedzy marketingu odkryć jesteśmy bomabrodani tak reklama, że trudno tego nie zauważyc. W sumie szkoda, że my jako konsumenci mamy tak słabą wiedzę nt produktów, chwytów marketingowych i etc. Niestety więszkośc ludzi jest wbijana w butelke i nie mówie tego o Avonie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 15:49   #80
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
To moze i ja tez cos tutaj napisze, ja zaznaczylam "zalezy jakie" ale....
ogolnie bylam kiedys ZA Avonem tylko ze to sie zmienilo, poniewaz przejzalam na oczy i doznalam ze te kosmetyki (nie wszystkie) sa do niczego, mialam ich juz ho ho albo i wiecej, i tak prawde mowiac tylko to w nich bylo dobre ze tak ladnie pachnialy to mnie tak urzeklo, ale czy sa na serio tak dobre jak je opisuja to tu juz bym sie klucila, np szampony sa super, krem jeden mialam fajny,ale reszta do bani
chodze do szkoly gdzie uczymy sie marketingu i teraz dopiero wiem ze Avon jest poprostu bardziej przerekamowany niz dobry
sadze ze marketing jest najwazniejsza strona firmy z kosmetykami, bez marketingu nieprzedawaly by sie tak dobrze i bez tych wyuczonych konsultantek ktorym mowia co maja mowic ze ..."Avon jest najlepszy...itd"
Dodam jeszcze ze firma Yves Rocher jest jeszcze gorsza od Avonu nic mi sie juz stamtad nie podoba, zaden krem nie jest dobry tylko kazdy wysusza,a kosmetyki jak woda dla mnie, nic specjalnego
Co do Oriflame to powiem szczerze ze maja ladne perfumki mialam ich kilka, ladne szminki a co do kometykow na skore to raczej niepolecam, bo mialam kiedys z tej firmy preparat na pickl i nic nie dal tylko kasa w bloto
Ja polecam kosmetyki z Apteki i od derma.on wie co jest dobre

pozdrawiam
To można bez wiedzy marketingu odkryć jesteśmy bomabrodani tak reklama, że trudno tego nie zauważyc. W sumie szkoda, że my jako konsumenci mamy tak słabą wiedzę nt produktów, chwytów marketingowych i etc. Niestety więszkośc ludzi jest wbijana w butelke i nie mówie tego tylko o Avonie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:50   #81
silene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Talking Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Od paru lat kupuję kosmetyki Avonu, głównie dlatego, że mam koleżankę konsultantkę i nie chce jej zrobić przykrości. Jednakże ilekroć zadaję jej pytanie na temat jakiegos kosmetyku, pada odpowiedź "nie wiem". Należy więc stwierdzić, że nie jest konsultantką lecz zwykłą ekspedientką...
Podobają mi się katalogi, są piękne i na pewno zachęcają do kupna. Co do kosmetyków, to sądzę, że jest w nich tyle samo chemii, co w kosmetykach innych firm. Generalnie radziłabym uważać, spotkałam wiele osób, które miały uczulenia na niektóre z nich - zwłaszcza kremy do twarzy i szampony. Ja sama nie miewam alergii , niemniej jednak szampon odchorowałam (swędziało okrutnie).
Lubię szminki Avonu, śuper są żele pod prysznic, fajne wody toaletowe damskie, niestety krótko pachną. Natomiast niektóre wody męskie pachną jak za przeproszeniem kocie siki....brrrr.
silene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:29   #82
Paulinkaaa14
Przyczajenie
 
Avatar Paulinkaaa14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
GG do Paulinkaaa14
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Hmm...czy ja wiem...ja tez uwazam ze żele pod prysznic są świetne- jak dla mnie łądne zapachy i dobrze sie pienia. Wody toaletowe tez bardzo ładne zapachy...no niestety krotka pachna, ale trudno kupic mocno "trwale" perfumy za taka cene:/ co do produktów antybakteryjnych...clears kin -jak dla mnie badziewie, ale z serii tych oczyszczajacych w kolorach zielony i pomaranczowy (nie pamietam jak to seria) sa ok Hmm...colorTrend -- jedna wielka pomyłka, ale szampony,odzywki sa jak dla mnie dobre. Podoba mi sie tez czesc bizuterii i błyszczyków. Aha i bardzo dobre jak dla mnie sa tez odzywki do paznokci i płyn do demaikijażu.
Hehe no ja jestem konsultanka avonu i mam wiele kosmetyków z tej serii, ale nei ukrywam, ze tak jak juz powiedzialam, nie wszystkie z nich sa takie rewelacyjne, ale co ta reklama z ludzmi robi...;P
Paulinkaaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:55   #83
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Polecam te stronę Coz ja sie wyleczyłam z Avonu, z Ori tez. jak ide cos kupic to przeczytam baaaaaaaardzo dokładnie skład i jestem gotowa dać duzo byle mi to nie zaszkodzilo.

Dla wyjąsnienia nie jestem żadna konsultantką. Kosmetyki kupuje głownie w aptekach i drogeriach.

życze miłego dnia i trzeexwego spojrzenia na składy kosmetyków.
Matko ta strona mnie przeraziła! Ile tego jest . Ja też kupuję większość kosmetyków w aptece, ale widzę, że zawsze znajdzie się jakiś składnik z tej listy. Napisz mi proszę jakie ty używasz kosmetyki, bo chciałabym wiedzieć które nie zawierają niczego z tej listy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:46   #84
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Zaznaczyłam-zależy jaki produkt. A było w sumie tylko parę takich ,które mi przypadłu do gustu. Kupiłam kiedyś taki pyłek srebrzysty, pięknie wygladał w katalogu,natomiast na skórze- 0 efektu. Lubię za to ich płyny do kapieli. Kupiłam kiedyś o ile pamiętam-Czekoladową Truflę. Mmm

Dzięki Lemoorko za stronkę, przyda się
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:52   #85
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Oriflame bardziej mi odpowiada, oni nie oszczędzają na składnikach. Niestety te kosmetyki są droższe.
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:23   #86
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Moniczko "nie oszczedzają " to znaczy ze daja ich duzo?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 04:36   #87
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Ja myślałam, że dają droższe składniki...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:41   #88
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

aha , nie wiem jak z tym oriflame bo nigdy nei mialam w reku zadnego kremu od nich
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:33   #89
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Oglądanie katalogów Avonu to nasze ulubione zajecie na wykladach
Kiedyś kupowalam sporo rzeczy z Avon ale jak trafilam na wizaz to zmądrzałam i zanim cos kupie wole przeczytac sklad.

fajne maja zele pod prysznic, perfumki, lubie ich blyszczyki i cienie do powiek. Do twarzy u nich juz nic nie kupuje.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:57   #90
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: AVON.. czy to coś warte???sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Oglądanie katalogów Avonu to nasze ulubione zajecie na wykladach
Mam tak samo jak Ty...
Ale nie przepadam za Avonem. Wole iść do drogerii.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.