Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 20:17   #1921
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tak, to ten podklad co link podala lemonka ja go uzywam jakies 7-8 lat pewnie - w miedzy czasie zmienili szate graficzna...i niestety ostatnio podrozal o kilka zlotych, zawsze byl do 10, teraz jest ponad

w zalamaniach skory pod okiem mi sie nie gromadzi bo nigdy nie przyszlo mi do glowy nakladac podklad pod oczami - na te miejsca mam rozswietlajacy korektor daxa

dla mnie ten podklad ma jeden duzy plus -nie widze po nim wysypu
dwa - jasny kolor pasujacy do mojej karnacji, u mnie wszystkie cieple odpadaja
kryje lepiej od podkladu scenicznego tej firmy - o tym juz pisalam

wady - nie jest jakis matujacy spacjalnie i faktycznie nie trzyma sie 8 godzin
ale ja czesto mam baze pod podklad daxa - wtedy trwalosc zdecydowanie wzrasta

jesli ktos nie ma duzo rzeczy do mocnego krycia to moze lepszy byc ten "sceniczny" bardziej sie stapia z cera

w kazdym razie cena tego antybakteryjnego jest taka, ze zawsze mozna sprobowac i nie wydac przy tym majatku

jedno rozumiem w 100% - przyzwyczajenie do podkladu to straszna sprawa :p
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:21   #1922
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

oczywiscie nie lemonka podala linka tylko telbuh - sorki

przy okazji, ja ostatnio licze dni kiedy udaje mi sie nie ruszyc twarzy i probuje jak najwiecej pod rzad

http://smarterfitter.com/chain/view?read_key=b61b29ceaac 14dfb9ae05f3addf58838ccf0 06e9


moze kiedys sie uda tak caly miesiac na przyklad
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:27   #1923
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

heh kuleczka niezły ten kalendarz masz mi ostatnio w ogóle nie przychodzi do głowy nic wyciskać.. tzn jak widze jakiegos jednego wielkiego czarnego zaskórnika to go tam delikatnie smyrne żeby wyszedł ale tak poza tym to żadnych masakr nie robie!!!! ale naprawdę szkoda by mi było teraz kolejny raz zaczynać wszystko od nowa... mam nadzieje że efekt się utrzyma na zawsze-wierzę w to bo odpowiadacie na wiekszosc moich wątpliwości więc ryzyko popelnienia głupstwa maleje do zera

a co do podkładu to przemyślałam sprawę i jeśli jest dobrze to po co to poprawiac.. lepiej nie przedobrzyc zostaje przy swoim
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:30   #1924
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

qleczka a powiedz mi jeszcze cos o tych bibułkach-tzn za ile je kupiłas jakiej firmy i ile sztuk w opakowaniu??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:33   #1925
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czy po acne derm wybielala wam sie skora? :/ bo mi to dawalo koszmarny efekt.
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:48   #1926
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam bibulki inglota teraz, kiedys mialam avonu bodajze. te inglota to byly w jakiejs smiesznej cenie jak cos innego kupowala, a te avonu to dostalam od cioci, wiec ceny nie znam

jest ich duzo, tak ze 100 pewnie,pudeleczko male, miesci mi sie w malej kosmetyczce w torebce, do portfela tez pewnie wejdzie

poszukaj - musi byc o nich sporo na KWC

mysle, ze kazde sa rownie dobre i daja podobny efekt odtluszczenia

xxboo - moja skora jest naprawde bardzo jasna, wiec nie ma co sie wybielac za bardzo
ale fakt, podaja na nim, ze przy ciemnej karnacji to moze byc problem...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:59   #1927
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny, ale sie rozpisałyście o podkładach. Wielkie dzięki. Trochę ciezko jest mi przekonac się do Soraya, teraz mam z AA, podobna półka cenowa, ale średnio mi się podoba, stąd to moje pytanie o podkłady.

Puder tancerki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=160438 ma koleżanka, jest z niego zadowolona, dobrze matuje, jednka ja jak zwykle przeanalizowałm skład i byłam Polyacrylamid. dziewczyny sprawdzcie na tej liscie, którą wczesniej przytoczyłam, przez gardło mi nie przejdzie co on robi, żeby tancerka ma mnie nie była rozzłoszczona, ze jej tam cos znalazla .

Pomyślę nad Vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...alosciami.html, tylko za 65 zł. to opinie powinny być tylko pozytywne, a wizażanki zachwycone .

Przez długi czas używałam Loreal perfect match beig. Byłam z niego bardzo zadowolona, używałam dobre 3 lata. Potem nagle pojawiły sie niedoskonałości, lato nie było słoneczne i ... jest dla mnie za ciemny i nie wiem, czy moja cera własnie przez niego się nie pogorszyła.
Teraz po stosowaniu acne derm jest juz dobrze, wiec boje sie do niego wracac.

Poszukiwanie z Wami idelanego podkładu wydaje mi sie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Przepraszam, ze na forum o wyciskaniu, ale tylko do was ma zaufanie, bo te same problemy z wyciskaniem nas łączą .


Pozdrawiam
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 21:25   #1928
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kolanka ty mi mów lepiej co w tym moim podkładzie złego znalazłaś póki się konczy i póki nie kupię kolejnej tubki!!!!!!!!!!!!!!! czekam niecierpliwoscią na wieści
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:27   #1929
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a co do acne dermu to ja tez mam tak jasną cerę że juz sie jej bardziej wybielic nie da wiec ja nic nie zauwazylam zaraz zabieram sie za poszukiwanie bibułek chociaż powiem ci ze takie małe zwykłe papierowe serwetki działają super jako odtłuszczanie a kosztują grosiki
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:33   #1930
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nosisz zapas papierowych serwetek ze soba zawsze ? reczniki papierowe tez czesto robia swoje...tylko ,ze na reczniku zostaje mi czasem troche podkladu czy korektora, a na bibulkach nie

poza tym nie wiem jak to opisac... po serwetce sie tylko nie swiece, a po bibulce skora jest matowa

no nie zmuszam - ja poprostu polubilam ich wygode
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:38   #1931
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm zaciekawily mnie te bibułki inglota ale nie ma ich na kwc.. mozesz podac za ile je kupilas i czy jeszcze produkują czy dawno kupowalas?
hehe nie noszę serwetek hehehe ale kiedys w domu sobie przytknęłam i mi sie podobalo ogólnie nigdy nie uzywałam nic z tych rzeczy tylko zawsze nakladalam puder (o ja nieswiadoma...) ale teraz staram sie w ogole wyeliminowac puder wiec poszukuje rad tak jak powiedzialyscie slucham was ze podklad to mniejsze zło niż puder wiec puder-out! ale co z tym moim podkładem-kolanka powiedz o co chodzi co jest w tym moim fluidzie?????? moze to jest gwóźdź do idealnosci cery i mi uratujesz zycie??!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 22:12   #1932
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Niestety nie wiem za ile sa ... mam je od jakis 3-4 miesiecy pewie, wiec nie tak dawno.

W Inglocie czesto tak jest ,ze jak kupisz lakier to jakies tam cienie masz do wyboru za 2zl albo jakis pilniczek albo jeszcze co innego. Ja kiedys kupowalam lakier czy blyszczyk i Pani mi zaproponowala te bibulki po promocyjnej cenie - nie pamietam jakiej - ponizej 10zl na pewno.

No ale na pewno mozna pojsc do Inglota i sprawdzic regularna cene. Jak bede jakis mijac to zajrze

Nie chce mi sie sie teraz szukac co na tych bibulkach jest napisane ale z tego co widzialam to ona czesto dzialaja na takiej zasadzie,ze maja taka cienka jakby pudrowa warstwe, dlatego matuja lepiej niz husteczki
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 22:19   #1933
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to rzeczywiscie zainteresuję się tymi bibułkami ale jeśli będą drogie to wezmę z domu serwetki hehe ostatnio odkąd staram sie wyeliminowac puder jakos nie przejmuję się tym ze nie jestem totalnie matowa.. kiedys musial byc idealny mat a teraz stwierdzam ze jak sie nie upudruję to tez jest ladnie i bardziej naturalnie wiec sądze ze jak w ciągu dnia odsącze nadmiar tłuszczu to brdzie ok. z resztą zajęcia na uczelni mam rano a potem popoludniu wiec miedzy jednymi a drugimi mam czas zmyc makijaz pochodzic troszkę i dac skorze pooddychac i popoludniu nałożyc swiezy na czystą skórę więc te bibulki nigdy nie byly mi do zycia potrzebne.. mam w planach zakup nowego balsamu do ciala wiec wolę balsam niz bibulki
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 06:09   #1934
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Polyacrylamid na tej mojej liscie ściagniętej z wizazu jest podejrzany o działanie rakotwórcze, stanowczo unikać, tak własnie jest tam napisane.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 06:10   #1935
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A na dodatek, to jeszcze w tym pudrze jest w początkowym składzie
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 07:59   #1936
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jezu Chryste kolanka!!!!!!!!!!!!!!!!!! to mi teraz powiedziałaś
raka skóry moze spowodowac??????????????? ?
o matko.....
czuje sie juz jak

widzę że znasz się troszkę na składach więc mozesz mi jeszcze ocenić ten puderek? jesli mam zrezygnować z podkładu to chociaż muszę się czymś matować co o tym sądzisz? zaszkodzi mojej tłustej cerze?
wklejam linka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 08:00   #1937
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o żesz tu składu nie ma na kwc...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 08:05   #1938
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak wroce z uczelni to poszukam skladu
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 10:04   #1939
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

"Znasz sie na składach" jak powiedziała Tancerka , to troche za dużo powiedziane. Wydrukowałam sobię tę listę, którą podałam wcześniej tu na forum i tylko z tą listą sprawdzam, co zapycha, co moze zapychac, co wysusza, a czego unikac.

Przyznam sie, ze nie mam w ogle pojęcia co to za nazwy itd. Specjalistą na wizazu jest na pewno Smoczyca, ona sie dużo wypowiada na te tematy.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 11:15   #1940
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no więc poszlam dzis do rossmana i zaczęlam zapisywac na telefonie sklad tego pudru:
mam nadzieje ze nie pomieszalam liter...
talc, zea mays, kaolin, zinc stearate, calcium carbonate, magnesium stearate, paraffinum liquidum, methylparaben, triclosan, acetylated, lanolin, glyceryl, stearate SE, potassium stearate, propylparaben, limonete, BHT i tu jakies cyferki plusy i minusy nastepowaly ale nie wiem nawet jak to zapisac...
nie wiem czy warto kupic taki antybakteryjny puderek.. jest taki transparentny i o takim marze...

a z tym skladnikiem rakotworczym w podkladzie... hmmm to taka substancja moglaby byc w ogole dopuszczona na rynek????
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 12:06   #1941
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

talc, zea mays, kaolin, zinc stearate, calcium carbonate, magnesium stearate, paraffinum liquidum, methylparaben, triclosan, acetylated, lanolin, glyceryl, stearate SE, potassium stearate, propylparaben, limonete, BHT

na czerwono zaznaczyłam zapychacze
paraffinum liguidum stosuje się w kosmetykach do cery suchej, ale jak Ciebie nie zapycha, to bedzie oki
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 12:21   #1942
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

szczerze mowiąc to nie wiem co mnie zapycha a co nie... ehhh juz sama nie wiem... czym ten puder rozni sie od zwyklego??? ma mniej tych zapychaczy??? miss sporty jest jakis wyjątkowy??? masz jakis swój puder? jakbys mogla to zerknij i porownaj zwykly jakis puderek z tym i mi powiedz czy sie tylko nazywa antybakteryjny czy serio cos ma dobrego w sobie?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 12:53   #1943
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja nie mam żadnej wiedzy o skąłdnikach kosmetykow. Zuepłnie niwykształcona w tym jestem. Nie mam pojecia co jest dobre, co to są za sadniki, tylko ta niesczęsna lista zapychaczy. Zabieram ja jak ide po kosmetyki, lae ejst taka długa, ze zawsze sie coś znajdzie.
Tak się zastanawiam, co to znaczy zapych. Cyz np jedna, 2, 3 krostki się pojawia, czy po prostu jest ich cały wysyp. Sama juz nei wiem, cyz mnie coś zapycha, czy nie, ogolenie teraz mam żel garnier czysta skóra, acne derm, puder AA matujacy i soraja krem dotleniajaco nawilżajacy. Składników zpychjących jest malutko, ale ... cały czas mi cos wyłazi. To po acne derm?? Nie mam pojęcia już i ile mozna sobie wmawiac, ze .. przez czekoalde, przez słodkoci, przez zblizajaca sie miesiaczkę . Zawsze czymś mogę wytlumaczyć swoja tłustą cere, jdnak ... wolałabym juz zycie bez niespodzinek
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 12:56   #1944
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba przeżywam kryzys w walce z niedoskonałościami. Tłumacze sobie, ze miesiac to za mało ... wiec nie tracę nadziei i trwam w pzrekonaniu, ze kidys sie to skończy . Może po urodzeniu dzicka, ale jak ja mam moje kochanie na to teraz namówić - licze na przyszły rok .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:10   #1945
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=97 Pure Make up
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:11   #1946
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm kolanka a jaką masz cerę? te kosmetyki ktore wymieniłaś przeszły twoje kryteria z listą? to są wszystkie kosmetyki których używasz do twarzy?? mi sie drogeryjne żele do twarzy nie podobają.. sama odkryłam że lepsze oczyszczanie dają te z apteki bo jednocześnie jakby leczą... sprawdź jeszcze raz z tą listą też puder AA no i ten krem dotleniający to do jakiej cery jest?? zaraz cos spróbujemy ci pomóc
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:14   #1947
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ooo upgradeu dawno cie jakos nie było dzięki za linka... kurde nie wiedzialam ze moj podkład to taka lipa.. a naprawde przyjemnie się go stosuje.. nie wiem po prostu nie wiem co mam zrobic.. boje sie ze jak wymysle jakis nowy to mi nie podpasuje jak ten.. a skoro ten jest taki szkodliwy.. mamusiu... dawno juz w takiej kropce nie byłam;/
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:26   #1948
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jestem cały czas tylko sie Wam przyglądam bo nie mam czasu pisać.
Polecam wątki:
-> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post4012156 Lista przeanalizowanych kosmetyków

-> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=payot+fluide Wątek z przeanalizowanymi kosmetykami
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:47   #1949
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko, ja też polecam bibułki matujące. Używam akurat z Beauty Formulas, ale kiedyś miałam też z Bielendy i żadnej różnicy nie ma.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 15:01   #1950
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witajcie!! Kurcze szkoda ze dopiero dzis trafiłam na ten wątek...odkąd pamietam to mam problem z masakrowaniem sobie twarzy....wmawiam sobie ze robie to nieswiadomie ale tak nie jest, wystarczy ze zobacze jednego malusiego wągierka a po kilku minutach wygladam jakby mnie pożarło stado dzikich os:/ Własnie przed chwila po raz kolejny pokłóciłam sie o to z moim TŻ- wyszedł z domu bez słowa trzaskając drzwiami. Wkurza go to strasznie, od pół roku walczy ze mna o drapanie i co....wytrzymam kilka dni i pozniej dawaj znowu masakra. A najgorsze jest to ze mi wcale duzo syfków nie wychodzi, gdybym nie meczyła buźki paluchami to pewnie nie byloby ich wogóle. Rany czuje sie taka bezradna ze aż mi sie wyć chce
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.