Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 18:20   #151
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dzięki rozwielitko
Syberyjski Wielkokot waży już 8kg
Lubi jak się go mizia flat topem
Rewelacja (i kot i reakcja na Flat Topa)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:20   #152
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Chyba właśnie zakochałam się w różu Champagne... Pięknie rozświetla, chyba trzeba będzie pomyśleć o większym opakowaniu...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:21   #153
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Hej!!

Od wczoraj jestem zafascynowana minerałkami i muszę spróbować. Tyle, że mam problem z wyborem koloru. Z revlona miałam kolor 150 buff dla cery mieszanej/tłustej. W podanym linku z pierwszego posta http://www.box.net/shared/7mb1vip45l są napisane, aż 3 kolory odpowiadające kolorowi revlona buff 150. Częściowo pokrywają się z moimi, jednak z chęcią bym zamówiła więcej próbek niż dozwolone trzy. Zastanawiam się nad kolorami:

- buff - fair neutral
- buff - ivory
- buff - linen

- olive - olive fair

- beige - sandy fair

(...)
Ja dorzucę od siebie: używałam kiedyś buff i był dla mnie nieco za ciemny. Z EDM pasuje mi olive fair. Zerknij na moje dzisiejsze zdjęcia. Jutro będę testować linen lub sandy fair (tej jest z nich najjaśnieszy) to spróbuje zrobić zdjęcia bądź zdać relację

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaa a moich ciągle nie ma
Czekam dzielnie - ale wracanie i patrzenie w ten sposób na skrzynkę na listy - zaczyna mnie pomału przerażać

Dla mnie buff był nieco za ciemny

Ja skoncze z pedzlami TBS - ale kupie dopiero jak przyjda edmy.
Na pewno wkrótce do Ciebie dotrze Ja mieszkam na śląsku i wydaje mi się, że tutaj dość szybko dochodzą (albo po prostu miałam szczęście). No i kluczowa sprawa, nie wyczekiwałam tej przesyłki bo wcześniej zamówiłam na allegro. Pewnie gdybym przebierała nóżkami to los jak zwykle zrobiłby mi psikusa...

Foxxxy ale cudny
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:24
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:22   #154
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dzięki rozwielitko
Syberyjski Wielkokot waży już 8kg
Lubi jak się go mizia flat topem
mój też waży 8kg, a jest klasykiem dachowym...
lubi zwalać flat topa ze stołu i biegać z nim po pokoju
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:32   #155
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ja dorzucę od siebie: używałam kiedyś buff i był dla mnie nieco za ciemny. Z EDM pasuje mi olive fair. Zerknij na moje dzisiejsze zdjęcia. Jutro będę testować linen lub sandy fair (tej jest z nich najjaśnieszy) to spróbuje zrobić zdjęcia bądź zdać relację
Dzięki!! Chętnie pooglądam twoje zdjęcia.
Na tym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1235404520
na której części masz podkład?
Dla mnie buff był świetny 3-4 miesiące temu, od tego czasu nie używałam, więc teraz może być już za ciemny bo się zbladło bez słoneczka

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:39
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:38   #156
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dzięki!! Chętnie pooglądam twoje zdjęcia.
Na tym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1235404520
na której części masz podkład?
Dla mnie buff był świetny 3-4 miesiące temu, od tego czasu nie używałam, więc teraz może być już za ciemny bo się zbladło bez słoneczka
Dobre pytanie...
Na tym to akurat no obu częściach-chciałam tylko ukazać różnicę w oświetleniu (a i tak mi nie wyszło)
Bez podkładu jestem tym kolejnym zdjęciu (gdzie mam paseczki Fairly Light i Fairly Light Neutral)
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:44
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:47   #157
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[quote=yaminishi;11125338]
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Dobre pytanie...
Na tym to akurat no obu częściach-chciałam tylko ukazać różnicę w oświetleniu (a i tak mi nie wyszło)
Bez podkładu jestem tym kolejnym zdjęciu (gdzie mam paseczki Fairly Light i Fairly Light Neutral)
Hihi, potraktuj to jako komplement
A miałaś do czynienia z podkładem buff fair neutral?Bo ja zastanawiam się, czy brać w ogóle taki jaśniutki podkład pod uwagę.. na początku myślałam że to on będzie dla mnie najlepszy, ale coś mi się wydaje że może być różnie

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

A mam jeszcze takie pytanie - macie tak wiele kolorów.. czy Wy je zamawiacie wszystkie jako darmowe próbki czy macie z wymianki?? Ja jak już pisałam najchętniej bym złożyła 2 zamówienia na próbki, ale póki co to nawet nie wiem jak moja skóra będzie znosiła minerałki. I co powie na nie moja dermatolog bo leczę się na trądzik Ale muszę wreszcie zacząć kłaść podkład bo zwariuję. A jak zamówię najpierw jedne próbki, potem ewentualnie drugie, to łącznie mogę czekać nawet 1,5 miesiąca
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:47   #158
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mój też waży 8kg, a jest klasykiem dachowym...
lubi zwalać flat topa ze stołu i biegać z nim po pokoju

To też waga ciężka Wielkokota Tylko czekać aż mi się kot do minerałów dobierze
Narazie siedzi i patrzy jak się maluje a malowanie rano zabiera mi sporo czasu tu baza tu podkład (ale minerałów nie nazwałabym podkładem rezerwuje tą nazwe dla płynnych mazideł a fe z którymi kończe potem coś na koniec , policzki oczy

A tak w ogóle to kocham ten patent z odciskiwaniem wilgotnego wacika Z EDM działa nieziemsko !! A rano to tyle pyłków widzę w powietrzu pocznając od krzemionki że się nie zdziwie jak mnie ktoś kiedyś martwą znajdzie od zapylenia mineralnego

Myślicie ,że EDM jest w 100 % bezpieczny dla skóry ? Trochę się obawiam o swoją skórę, która codziennie jest malowana i smarowana różnymi mazidłami - wiem, że naturalnymi ale zawsze jakiś niepokój jest Fajnie by się było w ogóle nie mazać oszczędność czasu i pieniędzy ale umazana czuję się po prostu lepiej
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 18:52   #159
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Hihi, potraktuj to jako komplement
A miałaś do czynienia z podkładem buff fair neutral?Bo ja zastanawiam się, czy brać w ogóle taki jaśniutki podkład pod uwagę.. na początku myślałam że to on będzie dla mnie najlepszy, ale coś mi się wydaje że może być różnie
No to w takim razie dziękuję za komplement (choć nie ma się co oszukiwać - bez minerałów to ja takiej cery nie mam )
Z Fair neutral nie miałam do czynienia, ale sądzę że na 80% byłby dla mnie za jasny. Dużo też zależy od koloru szyi, ja mam raczej żółtawą, natomiast na twarzy się rumienię i chciałam to ukryć (więc np. z rodziny Cool niczego nawet nie próbowałam) Sama nie wiem co ci doradzić?!
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2009-02-23 o 18:55
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:13   #160
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość


A mam jeszcze takie pytanie - macie tak wiele kolorów.. czy Wy je zamawiacie wszystkie jako darmowe próbki czy macie z wymianki?? Ja jak już pisałam najchętniej bym złożyła 2 zamówienia na próbki, ale póki co to nawet nie wiem jak moja skóra będzie znosiła minerałki. I co powie na nie moja dermatolog bo leczę się na trądzik Ale muszę wreszcie zacząć kłaść podkład bo zwariuję. A jak zamówię najpierw jedne próbki, potem ewentualnie drugie, to łącznie mogę czekać nawet 1,5 miesiąca

nie wiem czy posłuchasz mojej rady, ale weź zamów na razie jeden zestaw próbek - to nie moje kolory więc osobiście Ci nie doradzę - jak zamówisz teraz, to poczekasz te 10-14 dni (no tak średnio) a próbki będziesz miała na własność, zobaczysz czy dobre, co masz zmienić na przyszłość, w jakie inne kolory jeszcze uderzyć itp. Bo jak się okaże, w pierwszym zamówieniu trafisz w swój kolor, to po co Ci kolejne trzy próbki "nie-Twojego" koloru? zobacz, czego chce Twoja skóra, a potem się zastanawiaj ile pójdzie na wymiany osobiście nie korzystam z wymiankowego, za to zamawiam też z innych firm mineralnych, i to nie po to, żeby mieć wiele próbek, tylko żeby znaleźć ideał
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:16   #161
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No tak, masz świętą rację, tylko, że ja chce jak najszybciej znaleźć ideał i wreszcie wyglądać jak człowiek
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 19:29   #162
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No tak, masz świętą rację, tylko, że ja chce jak najszybciej znaleźć ideał i wreszcie wyglądać jak człowiek
wiem, że chcesz szybko odnaleźć ideał ale swoją drogą, dziewczyny doradziły Ci już tyle kolorków, niektóre się powtarzają, poza tym sama wiesz najlepiej, czy większość dotychczas stosowanych nie-mineralnych podkładów była zbyt: różowa/jasna/ciemna/żółta/brzoskwiniowa/pomarańczowa/zimna... itp, poza tym masz podkład niemineralny dobrze dobrany (przejrzałaś wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212 ?) więc myślę, że w tych trzech próbkach, znajdzie się coś bardzo zbliżonego do koloru Twojej skóry, nawet jeśli jeszcze nie będzie to ideał, to i tak już będziesz wiedziała w którą stronę "iść po ideał", a będziesz używać tego zbliżonego...
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:29   #163
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

jestem zła, przyszła paczka z EDM z pędzlem baby kabuki wielkości króliczego ogonka (z małego królika) bożesz jak ja się tym mam wymalować macie jakieś sposoby?
no i ani jednej próbki extra a zamówienie spore było dobrze, że choć kolory podpasiły
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:40   #164
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
wiem, że chcesz szybko odnaleźć ideał ale swoją drogą, dziewczyny doradziły Ci już tyle kolorków, niektóre się powtarzają, poza tym sama wiesz najlepiej, czy większość dotychczas stosowanych nie-mineralnych podkładów była zbyt: różowa/jasna/ciemna/żółta/brzoskwiniowa/pomarańczowa/zimna... itp, poza tym masz podkład niemineralny dobrze dobrany (przejrzałaś wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307212 ?) więc myślę, że w tych trzech próbkach, znajdzie się coś bardzo zbliżonego do koloru Twojej skóry, nawet jeśli jeszcze nie będzie to ideał, to i tak już będziesz wiedziała w którą stronę "iść po ideał", a będziesz używać tego zbliżonego...
Te moje obawy wynikają z tego, że po prostu nigdy nie używałam podkładu przez dłuższy czas.. Znalazłam w daglasie ten idealny buff revlona, ale go nie kupiłam, gdyż naczytałam się w necie, że jest on ciężki, bla bla bla
Dopiero teraz właściwie moja cera potrzebuje korekty, a kosmetyki mineralne wydają się być do tego wprost idealne.., przejrzę jeszcze 100 razy wszystkie wasze porównania kolorów i zdecyduję się na jakieś.., mam czas dopóki pieniądze nie przyjdą na paypal'a Dzięki dziewczyny!

yaminishi - czekam na kolejne fotki

EDIT:
mykofenolan mofetilu - jakie 3 próbki masz na myśli? Przepraszam, ale już się zakręciłam

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-02-23 o 19:44
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:43   #165
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
jestem zła, przyszła paczka z EDM z pędzlem baby kabuki wielkości króliczego ogonka (z małego królika) bożesz jak ja się tym mam wymalować macie jakieś sposoby?
no i ani jednej próbki extra a zamówienie spore było dobrze, że choć kolory podpasiły
Nie słyszałam żeby EDM dawało jakieś próbki gratis kiedykolwiek - ja nigdy nie dostałam- niekiedy tylko o ile w ramach promocji był dodawany jakis gratis powyżej okreslonej kwoty zamówienia a danemu zamówieniu niewiele brakowało to bywal obejmowany promocją....
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:47   #166
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
jestem zła, przyszła paczka z EDM z pędzlem baby kabuki wielkości króliczego ogonka (z małego królika) bożesz jak ja się tym mam wymalować macie jakieś sposoby?
no i ani jednej próbki extra a zamówienie spore było dobrze, że choć kolory podpasiły
1) baby kabuki ma to do siebie ze jest malutki
2) edm nie dorzuca gratisów chyba ze jest tak zaznaczone w danej promocji

w czym problem?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:49   #167
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nie słyszałam żeby EDM dawało jakieś próbki gratis kiedykolwiek - ja nigdy nie dostałam- niekiedy tylko o ile w ramach promocji był dodawany jakis gratis powyżej okreslonej kwoty zamówienia a danemu zamówieniu niewiele brakowało to bywal obejmowany promocją....
no to trochę nieładnie z ich strony takie skąpstwo
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:54   #168
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
mykofenolan mofetilu - jakie 3 próbki masz na myśli? Przepraszam, ale już się zakręciłam
zestaw próbek EDM: 3 próbki podkładów + 1 próbka różu + 1 próbka korektora.
sama mówiłaś, że 6 próbek podkładów to 2 zestawy, więc nie rozumiem, czego nie rozumiesz?
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:54   #169
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
1) baby kabuki ma to do siebie ze jest malutki
2) edm nie dorzuca gratisów chyba ze jest tak zaznaczone w danej promocji

w czym problem?

problem w tym jak się wymalować tym tycim kabuki
becca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 19:55   #170
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

no nie wiem czy skąpstwo, jest to jedyna firma jaką znam co daje 5 gratisow do kazdego zamowienia i to w dodatku przez nas wybranych. Sam sloiczek w US na kazdej mineralnej stronce kosztuje od pol dolara wzwyż (5ml) nie mowiac o tym, ze jest w kazdym 1g produktu (od 0,75dol wzywyż) Aktualnie zamowienia powyzej 28 dol dodawany jest grats jeden brazer (12 dol) jeden STF (12 dol) w 2 puff jarach (2x4dol) Jak dla mnie super

baby kabuki ma krotka rączkę ale łatwo się nim manewruje.

Becca czy malowalas sie wczesniej minerałami? On jest wygodny-przekonasz się, myslę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-23 o 19:57
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:05   #171
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no nie wiem czy skąpstwo, jest to jedyna firma jaką znam co daje 5 gratisow do kazdego zamowienia i to w dodatku przez nas wybranych. Sam sloiczek w US na kazdej mineralnej stronce kosztuje od pol dolara wzwyż (5ml) nie mowiac o tym, ze jest w kazdym 1g produktu (od 0,75dol wzywyż) Aktualnie zamowienia powyzej 28 dol dodawany jest grats jeden brazer (12 dol) jeden STF (12 dol) w 2 puff jarach (2x4dol) Jak dla mnie super

baby kabuki ma krotka rączkę ale łatwo się nim manewruje.

Becca czy malowalas sie wczesniej minerałami? On jest wygodny-przekonasz się, myslę

no to wiem, że nic już nie wiem
bo jak to w końcu jest EDM daje gratisy (i to jeszcze samemu wybrane) czy nie daje? ja tam dostałam sample za dolce a nic za friko chyba, że coś przeoczyłam (jakaś mega promocja czy co) ale i tak chyba będę u nich fulla zamawiać bo kolory mi pasują
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:08   #172
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
no to wiem, że nic już nie wiem
bo jak to w końcu jest EDM daje gratisy (i to jeszcze samemu wybrane) czy nie daje? ja tam dostałam sample za dolce a nic za friko chyba, że coś przeoczyłam (jakaś mega promocja czy co) ale i tak chyba będę u nich fulla zamawiać bo kolory mi pasują
moim zdaniem 5 próbek za 0,00 $ to jest za friko
Czyżbyś nie zamawiała tego darmowego zestawu próbek?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-23 o 20:10
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:09   #173
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
no to wiem, że nic już nie wiem
bo jak to w końcu jest EDM daje gratisy (i to jeszcze samemu wybrane) czy nie daje? ja tam dostałam sample za dolce a nic za friko chyba, że coś przeoczyłam (jakaś mega promocja czy co) ale i tak chyba będę u nich fulla zamawiać bo kolory mi pasują
Oj Becca przeoczylas pierwszy post!
masz zestaw 5 probek gratis za kazdym razem, i Nanomi umiescila linka do aktualnych promocji, zawsze ja klikasz to włącza się nowa jeśli jest....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:11   #174
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

asix86 nie wiem czy cos pomoge
dla mnie buff revlona jest minimalnie za ciemny w tej chwili, zwykle uzywalam latem
z EDM beige fairly light wydaje mi sie kapke ciemniejszy niz revlon i ciut bardziej zolty ale moze sie myle
buff ivory jest jasniejszy i bardziej neutralny
buff fairly light neutral zdecydoanie ciemniejszy i cieplejszy

czekam jeszcze na probki perfect, linen, sandy fair, sunkissed fair
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:23   #175
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Oj Becca przeoczylas pierwszy post!
masz zestaw 5 probek gratis za kazdym razem, i Nanomi umiescila linka do aktualnych promocji, zawsze ja klikasz to włącza się nowa jeśli jest....
no tak gapa ze mnie, nie czytałam pierwszego postu i nie zamówiłam zestawiku ale następnym razem nie omieszkam dzięki za info. i za ciepłe słowa o małym kabuki może się jeszcze zaprzyjaznimy
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:56   #176
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No dobra to w wyborze korektora już nie mam problemu - intensive fair
Teraz mam wielki problem z tym podkładem, czy osoby wymieniające się podkładami też po prostu sobie je odsprzedają? Przepraszam, że pytam bo w sumie mogę znaleźć to na forum, ale całe dnie czytam o tych minerałach, a muszę się iść już uczyć do jutrzejszego egzaminu :/
Na Wizażu się wymieniamy próbkami, a nie handlujemy.

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A oto mój mały kociak teraz już dorodniejszy , który ma na sobie całą gamę odcieni base EDM-u
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dzięki rozwielitko
Syberyjski Wielkokot waży już 8kg
Lubi jak się go mizia flat topem
Chciałam napisać, że kociak przecudowny, ale właściwie to kocurzysko wielkie jest. Chociaż przecudowne.
Ja mam obiecanego w tym roku od TŻta kota rosyjskiego niebieskiego. Moja znajoma ma dwie sztuki tej rasy i są obłędnie piękne. Na razie jednak zakładamy akwarium.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:05   #177
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
asix86 nie wiem czy cos pomoge
dla mnie buff revlona jest minimalnie za ciemny w tej chwili, zwykle uzywalam latem
z EDM beige fairly light wydaje mi sie kapke ciemniejszy niz revlon i ciut bardziej zolty ale moze sie myle
buff ivory jest jasniejszy i bardziej neutralny
buff fairly light neutral zdecydoanie ciemniejszy i cieplejszy

czekam jeszcze na probki perfect, linen, sandy fair, sunkissed fair
Odkopałam próbkę buff'a i chyba też jest teraz przy ciemny , spróbuję jeszcze jutro przy świetle dziennym!!!
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na Wizażu się wymieniamy próbkami, a nie handlujemy.
No to wpadłam na wątku wymian Idę przeprosić
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:06   #178
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
ku od TŻta kota rosyjskiego niebieskiego. Moja znajoma ma dwie sztuki tej rasy i są obłędnie piękne. Na razie jednak zakładamy akwarium.
HAHA Mój rusek w tym roku 11 lat skończy. Ta rasa jest w ogóle bardzo ruchliwa. Ja nawet chciałam mojego trochę podtuczyć, ale jak dostawał więcej jeść to po prostu tylko więcej biegał. Cały czas waży koło 5kg. Dobra kończę tego OT'a bo nam się wątek zawala
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:08   #179
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja mam obiecanego w tym roku od TŻta kota rosyjskiego niebieskiego.
Superowe są! Mój TŻ ma takiego
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:25   #180
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
HAHA Mój rusek w tym roku 11 lat skończy. Ta rasa jest w ogóle bardzo ruchliwa. Ja nawet chciałam mojego trochę podtuczyć, ale jak dostawał więcej jeść to po prostu tylko więcej biegał. Cały czas waży koło 5kg. Dobra kończę tego OT'a bo nam się wątek zawala
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Superowe są! Mój TŻ ma takiego
O mamo, nie wiedziałam że tu właścicielki i znawczynie rusków są. Ja wiem od tej znajomej i z tego co przeczytałam, że ta rasa jest jak na koty bardzo towarzyska, bo lubią spędzać czas z ludźmi i nie przeszkadzają im też zaczepki dzieci. Ale jak będzie z moim przyszłym ruskiem to zobaczę sama. Dziewczyny wrzućcie kiedyś fotki swoich kocurów na plotkowy.

No to kończymy ten OT.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.