Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 20:51   #3031
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Czy mogłabyś mi opisać superdefense Clinique?
Masz wersję do cery raczej suchej czy tłustej? Stosujesz na dzień? Na noc?
To "zwykły" nawilżacz czy ma jeszcze jakieś magiczne właściwości??

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Używam wersji co cery suchej i mieszanej Stosuję na dzień, to jest krem z spf 25. Jestem zadowolona bo to pierwszy filtr który nie tłuści. Poza tym ma opóźniać starzenie. Jest bardzo lekki. Na suchej skórze trzeba go używać w raz z dramatically different moisturising lotion, bo sam nie nawilży. Moja siostra ma cerę tłustą i uzywała wersji do tłustej solo. Zimą używam youth surge. Działanie podobne, trochę bardziej ujędrniające tylko spf 15. Na noc nakładam Super Rescue Antioxidant Night Moisturiser
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:52   #3032
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Na noc nakładam Super Rescue Antioxidant Night Moisturiser
Kocurzyco, jak oceniasz ten krem? Warty kupienia?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:22   #3033
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Jest fajny. Przede wszystkim nie jest tłusty i nie wstaje ze świecącą paszczą. Świetnie nawilża.Nigdy wcześniej nie używałam specjalnych kremów na noc więc nie bardzo mam porównanie ale jestem z niego zadowolona.
Od kiedy go używam, trochę odmłodniała mi buźka. Nie wiem czy to zasługa kremu na noc, czy na dzień
Zawsze boli mnie serce jak kupuję te kremy (cena) ale lubię je i przede wszystkim mnie nie uczulają.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:51   #3034
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
* Rzepa do włosów jest genialna - to chyba 7 buteleczka Wydaje mi się, że szybciej po niej rosną włosy, nie mi nie wypada, nie przetłuszczają mi się włosy, są wręcz odbite od nasady. W dodatku - zapach jest ok.
Po takim opisie to chyba i ja skuszę się na tą rzepę Akurat zaczęłam zapuszczać włosy,do tego walczę z ich wypadaniem i fajnie byłoby gdyby się mniej przetłuszczały.Myślicie,ż e dostanę ją w Naturze albo Rossmanie?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:28   #3035
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mobilizowałam się do wstawienia zdjęć od grudnia

U mnie sporo kosmetyków niezmiennych, które pokochałam i kupuję już od dłuuugiego czasu(pantene do włosów<wcześniej mocne gęste, teraz do farbowanych>, maseczki clinique, biotherm i dermika, peeling dax, tonik clarena, krem clarena, krem koloryzujące EL, samoopalacz).
Maju piękny zbiór
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:11   #3036
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jest fajny. Przede wszystkim nie jest tłusty i nie wstaje ze świecącą paszczą. Świetnie nawilża.Nigdy wcześniej nie używałam specjalnych kremów na noc więc nie bardzo mam porównanie ale jestem z niego zadowolona.
Od kiedy go używam, trochę odmłodniała mi buźka. Nie wiem czy to zasługa kremu na noc, czy na dzień
Zawsze boli mnie serce jak kupuję te kremy (cena) ale lubię je i przede wszystkim mnie nie uczulają.
Oooo, brzmi nieźle, chyba się na niego skuszę. Wiem, że Clinique jest drogi, ale mam nadzieję, że doszczętnie nie zrujnuje mi portfela.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:37   #3037
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Baardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Maju
Z tego co czytam to mamy bardzo podobne cery
Dziękuję za opis toniku,wpisuje go na moją listę bo kocham clinique (zwłaszcza 3) ostatnio kupiłam kolejną butle,nic innego mi nie odpowiada,więc może clarena da rade

Czuję się skuszona,jako ze zel avene tez lubie,jednak teraz przechodze mikrodermabrazje i potrzebuję czegoś mniej sciągającego a właśnie kończy mi sie TBS co do którego mam jedak zastrzeżenia..


Iceflower chyba pisała o tym oleju podobnie, z koleji inne osoby z tego co pamiętam skarżyły sie na jakiś wysyp po nim..
Ja miałam olej śliwkowy i z pestek malin,zwłaszcza śliwkowy jest cudowny i pachnie marcepanem Chyba muszę znowu zrobić zamówienie na BU albo mazidłach,akurat na wiosne

Aaa to świetnie ze mnie przed nim ostrzegłas,bo ja od dłuższego czasu używam klinikowego AAE rich i jestem nim zachwycona.
A jak sprawdza sie kremik ziaji?
Ojjj....jeśli używasz AAE rich to przeskok na tego roll on Garnier byłby zabójstwem do skóry pod oczami
Uwielbiam tego Clinique pod oczy, trochę podobny do niego jest krem pod oczy dotleniający Clareny.
Ziaja - nie wysusza, nie podrażnia, nie łzawią mi oczy (jak po Ziaja Calma HlC pod oczy), ale nawilżenie słabiutkie.
Jeśli chodzi o niwelowanie cieni to nie zauważyłam różnicy bo nie miewam cieni

Olej tamanu jest coś podejrzany właśnie, mam już drugą flaszkę, ale kolejnej nie kupię.
A ten olej śliwkowy - bardzo kuszący
Czy on ma jakieś działanie "zaskórnikobójcze" albo "porozwężające"?
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Muszę nad nim pomyśleć w takim razie na okres wakacji bo zawsze chodze zafiltrowana i strasze biała twarzą
Mieszkam 2 kroki od salonu clarinsa ,ale wolę tam nie wchodzić bo wszystko mnie kusi
* Rzepa do włosów jest genialna - to chyba 7 buteleczka Wydaje mi się, że szybciej po niej rosną włosy, nie mi nie wypada, nie przetłuszczają mi się włosy, są wręcz odbite od nasady. W dodatku - zapach jest ok.
czuję się skuszona,zwłaszcza ze pewnie kosztuje jakies grosze jak to Joanna
[/quote]
Oj, Rzepę Joanny też muszę kupić na zapas, bo to już moja ostatnia buteleczka, w dodatku na wykończeniu.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Moim kojącym ideałem jest Avenowa maseczka i szybka nawilżająca lancome w żelu...i własnie kończy mi sie lancome,może zaintetesuje się bliżej biothermową
Jeszcze raz dziekuję
Też bardzo lubię maseczkę Avene
Muszę oblukać tą od Lancome

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Używam wersji co cery suchej i mieszanej Stosuję na dzień, to jest krem z spf 25. Jestem zadowolona bo to pierwszy filtr który nie tłuści. Poza tym ma opóźniać starzenie. Jest bardzo lekki. Na suchej skórze trzeba go używać w raz z dramatically different moisturising lotion, bo sam nie nawilży. Moja siostra ma cerę tłustą i uzywała wersji do tłustej solo. Zimą używam youth surge. Działanie podobne, trochę bardziej ujędrniające tylko spf 15. Na noc nakładam Super Rescue Antioxidant Night Moisturiser
Dziękuję za odpowiedź
Czyli ja powinnam bardziej zainteresować się Clinique Total Turnaround.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Po takim opisie to chyba i ja skuszę się na tą rzepę Akurat zaczęłam zapuszczać włosy,do tego walczę z ich wypadaniem i fajnie byłoby gdyby się mniej przetłuszczały.Myślicie,ż e dostanę ją w Naturze albo Rossmanie?
Naprawdę polecam
Kosztuje niewiele, jest wydajna i u mnie bardzo się spisuje
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 16:12   #3038
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam
Kosztuje niewiele, jest wydajna i u mnie bardzo się spisuje
Poszukam jej w drogeriach na pewno

Moja aktualizacja,w tym miesiącu trochę poszalałam z kosmetykami
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:15   #3039
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

sliczna aktualizacja
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:36   #3040
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Poszukam jej w drogeriach na pewno

Moja aktualizacja,w tym miesiącu trochę poszalałam z kosmetykami
Nieustannie w Waszych zbiorach przewijają się żele YR, aż chyba się na nie skuszę. Co prawda powtarzam to od dawna, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Jesteś zadowolona z balsamu do ust YR?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:51   #3041
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ojjj....jeśli używasz AAE rich to przeskok na tego roll on Garnier byłby zabójstwem do skóry pod oczami
Uwielbiam tego Clinique pod oczy, trochę podobny do niego jest krem pod oczy dotleniający Clareny.
Ziaja - nie wysusza, nie podrażnia, nie łzawią mi oczy (jak po Ziaja Calma HlC pod oczy), ale nawilżenie słabiutkie.
Jeśli chodzi o niwelowanie cieni to nie zauważyłam różnicy bo nie miewam cieni
Czyli zostane przy momi ukochanym clinique
Ja niestety potrzebuje czegoś na cienie,denerwuja mnie strasznie ale niestety nic nie dziala:/
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Olej tamanu jest coś podejrzany właśnie, mam już drugą flaszkę, ale kolejnej nie kupię.
A ten olej śliwkowy - bardzo kuszący
Czy on ma jakieś działanie "zaskórnikobójcze" albo "porozwężające"?
Olej sliwkowy jest z tego co pamiętam polecany dla skóry wrażliwej i naczynkowej.Bardzo ładnie nawilżał i odżywiał skóręm, byłam zadowolona.Testowałam jeszcze z pestek malin ale średnio mi sie podobał..teraz kusi mnie jeszcze jeżynowy.
Ja zauważyłam zmniejszenie porów po mieszankach olejow,miałam sporo miniaturek Hauschki i teraz mam Clarinsa do skóry mieszanej,mam jednak wrażenie,że albo skóra mi sie przyzwyczaiła,albo Hauschka była lepsza
Fajnie działa na pory olejek wiesiołkowy,ja mam takie kapsułki z olejkiem z firmy Gal do nakładania na skóre
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-twist-off.htm

Miałam tez kiedys takie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-twist-off.htm
i byłam zadowolona




Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Oj, Rzepę Joanny też muszę kupić na zapas, bo to już moja ostatnia buteleczka, w dodatku na wykończeniu.


Też bardzo lubię maseczkę Avene
Muszę oblukać tą od Lancome

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------
Ja skuszona Twoją opinią Maju przeszukałam pól Katowic i Rzepy nie ma...

A maseczka to taka:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ilzajacymi.htm

Służę odlewką do wypróbowania,bo z tego co wiem nie wszystkim pasuje zresztą rybkami z Gala również
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 18:15   #3042
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 212
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Poszukam jej w drogeriach na pewno

Moja aktualizacja,w tym miesiącu trochę poszalałam z kosmetykami
smaczna aktualizacji
co powiesz o kremie do rąk wiśnia i kawa ?
f154c2744ba0c8b7d0fb1b523e73ac052b4c9473_6387eeb28dd5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:21   #3043
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Nieustannie w Waszych zbiorach przewijają się żele YR, aż chyba się na nie skuszę. Co prawda powtarzam to od dawna, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.
Jesteś zadowolona z balsamu do ust YR?
Tak,fajnie nawilżają usta Dla mnie są lepsze od tak wychwalanego wszędzie Carmexa,który daje znielubiony przeze mnie efekt chłodzenia/szczypania

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam zmniejszenie porów po mieszankach olejow,miałam sporo miniaturek Hauschki i teraz mam Clarinsa do skóry mieszanej,mam jednak wrażenie,że albo skóra mi sie przyzwyczaiła,albo Hauschka była lepsza
Fajnie działa na pory olejek wiesiołkowy,ja mam takie kapsułki z olejkiem z firmy Gal do nakładania na skóre
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-twist-off.htm
Kurczę,zazdroszczę że Tobie te rybki podpasowały. Ja tyle pozytywów się o nich naczytałam,ale mnie oczywiście zapchały
[1=f154c2744ba0c8b7d0fb1b5 23e73ac052b4c9473_6387eeb 28dd5f;17149708]smaczna aktualizacji
co powiesz o kremie do rąk wiśnia i kawa ?[/QUOTE]Póki co użyłam go tylko raz,ale pachnie obłędnie Z nawilżeniem jest,że tak powiem 'standardowo' z tym,że ja mam teraz dość mocno wysuszone dłonie.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:20   #3044
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
śliczności
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
cuda <3 Jestem ciekawa tego kremu z svr i tego do stóp z lipikara. Pewnie jeszcze nie używałaś.
Dziękuję bardzo . Faktycznie jeszcze nie używałam, więc niestety się nie wypowiem.

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Ileeee Biodermy Pozazdrościć! Ciekawe, ile za wszystkie zapłaciłaś

Jak się spisuje Cetaphil Dermoprotektor?
Dzięki . Opłacało się, u mnie one idą jak woda a promocja była naprawdę fajna (dwa opakowania w cenie jednego za 44,99 zł, ale akurat była promocja na wszystkie dermokosmetyki - 20%, więc zapłaciłam 35,99 zł ).

Dermoprotektor poleciła mi moja dermatolog. Jest naprawdę super. Nie podrażnia, nawilża i wręcz zmiękcza skórę .

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
jeśli sa z Super Pharm , a zapewne tak-to 39.99zł za 2 sztuki
A nie bo z apteki Zdrowie . Wyszło jeszcze taniej niż w Super-Pharm .
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:55   #3045
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Było -> KLIK

Wstawiam zbiór, bo się zmienił prawie o 100%. No i troszkę mi się rozpłodził . Wszystko dlatego, że szukam, szukam, szukam... czegoś dla mojej kapryśnej i problematycznej skóry. I muszę przyznać, że na chwilę obecną całkiem dobrze mi z takim zbiorem . Próbowałam minimalizować, eliminować kosmetyki z nieciekawymi składnikami, a wszystko to owocowało tylko jeszcze większymi problemami. Przestałam się zagłębiać i mam wrażenie, że skórze jest lepiej. Kupuję to, czego akurat moja skóra potrzebuje.

W większości jestem zadowolona z wyborów, bubli brak, ale są rzeczy, których więcej nie kupię. Nie używałam tylko szamponu z pokrzywy, aloesowego miałam już jedną butelkę. Żel Dove jest już któryś z kolei (ciągle dostaję w prezencie ).

PS Jeśli zdjęcia wyglądają na zbyt jasne/ciemne/przejaskrawione na tyle, że nie da się oglądać, to napiszcie, proszę. Mój ekran się dziwnie zachowuje i możliwe, że widzę zdjęcia zupełnie inaczej niż inne osoby.

***
1. Żele pod prysznic/płyny do kąpieli.
2. Szampony do włosów.
3. Inne rzeczy do włosów.
4. Inne pod prysznic.
5. Maziaje do ciała.
6. Oczyszczanie twarzy.
7. Maziaje do twarzy.
8. Różne różniste.
9. Różne różniste dwa .
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:09   #3046
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Filifionko bardzo ładny zbiorek i wcale nie taki wielki
Mogę cie prosić o ocene kremu dla dzieci Nivea i pod oczy ziajowego?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:17   #3047
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Było -> KLIK

Wstawiam zbiór, bo się zmienił prawie o 100%. No i troszkę mi się rozpłodził . Wszystko dlatego, że szukam, szukam, szukam... czegoś dla mojej kapryśnej i problematycznej skóry. I muszę przyznać, że na chwilę obecną całkiem dobrze mi z takim zbiorem . Próbowałam minimalizować, eliminować kosmetyki z nieciekawymi składnikami, a wszystko to owocowało tylko jeszcze większymi problemami. Przestałam się zagłębiać i mam wrażenie, że skórze jest lepiej. Kupuję to, czego akurat moja skóra potrzebuje.

W większości jestem zadowolona z wyborów, bubli brak, ale są rzeczy, których więcej nie kupię. Nie używałam tylko szamponu z pokrzywy, aloesowego miałam już jedną butelkę. Żel Dove jest już któryś z kolei (ciągle dostaję w prezencie ).

PS Jeśli zdjęcia wyglądają na zbyt jasne/ciemne/przejaskrawione na tyle, że nie da się oglądać, to napiszcie, proszę. Mój ekran się dziwnie zachowuje i możliwe, że widzę zdjęcia zupełnie inaczej niż inne osoby.

***
1. Żele pod prysznic/płyny do kąpieli.
2. Szampony do włosów.
3. Inne rzeczy do włosów.
4. Inne pod prysznic.
5. Maziaje do ciała.
6. Oczyszczanie twarzy.
7. Maziaje do twarzy.
8. Różne różniste.
9. Różne różniste dwa .
Jak ci się sprawują szampony Malwy? Nie plączą?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:36   #3048
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Dziękuję .


Dziękuję bardzo . Faktycznie jeszcze nie używałam, więc niestety się nie wypowiem.


Dzięki . Opłacało się, u mnie one idą jak woda a promocja była naprawdę fajna (dwa opakowania w cenie jednego za 44,99 zł, ale akurat była promocja na wszystkie dermokosmetyki - 20%, więc zapłaciłam 35,99 zł ).

Dermoprotektor poleciła mi moja dermatolog. Jest naprawdę super. Nie podrażnia, nawilża i wręcz zmiękcza skórę .


A nie bo z apteki Zdrowie . Wyszło jeszcze taniej niż w Super-Pharm .

A czy ta promocja w Superpharm nadal trwa?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:56   #3049
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moje zakupy z ostatniego tygodnia.
Wszystko poza żelem Nivea już w użyciu. Kosmetyki z Ecospa przyszły wczoraj, ale widzę, że się polubimy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 13:39   #3050
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Mogę przyznać z czystym sumieniem że jestem kosmetykoholiczką
Ale lubię to

Przygotowałam jednak do zdjęć kosmetyki, które używam na codzień.
Na półkach stoją inne dezodoranty jeszcze, seria LRP toleriane , rosaliac, żel pod prysznic AA i higiena intymna AA i Soraya.

Wklejam jednak te, które uzywam najchętniej

1 foto to kosmetyki do mycia buzi i demakijażu
2. to maseczki i peelingi ( zapomnialam maseczke LRP nawilzajaca dolozyc)
3. prysznic, nie ma na zdjeciu żelu AA i żeli do hig intymnej
4. Włosy aktualnie, bez produktów do stylizacji <lakier, pianka> nie dołozylam tez szamponu Stapiz z jedwabiem
5. ciało i inne takie
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:05   #3051
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

1141655 swietny zbior ... mialam jeszcze spytac o DDML... dobrze nawilza ?? ... tak sie zastanawiam bo w sumie mam krem na dzien, serum na noc... i inne cuda... kiedy wlasciwie uzywac takiego nawilzacza...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:05   #3052
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moje zakupy z ostatniego tygodnia.
Wszystko poza żelem Nivea już w użyciu. Kosmetyki z Ecospa przyszły wczoraj, ale widzę, że się polubimy
Co powiesz o żelu do mycia twarzy z Olay?

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Było -> KLIK

Wstawiam zbiór, bo się zmienił prawie o 100%.
Jejciu, strasznie mi się podoba Twój zbiorek! Coś mnie w nim urzekło.

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Przygotowałam jednak do zdjęć kosmetyki, które używam na codzień.
Na półkach stoją inne dezodoranty jeszcze, seria LRP toleriane , rosaliac, żel pod prysznic AA i higiena intymna AA i Soraya.
Co powiesz o peelingu z Eveline i balsamie Jonhnon's?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:10   #3053
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Co powiesz o żelu do mycia twarzy z Olay?
Bardo fajny kosmetyk Ma konsystencję rzadkiego kremu, ale ma też jakieś małe drobinki ścierające, więc dobrze oczyszcza a jednocześnie jest delikatny. Nie ma się też wrażenia, że nie domywa skóry przez tą kremową konsystencję.
Twarz po użyciu jest gładka i nie ściągnięta. Nie muszę od razu nakładać kremu jak po innych specyfikach, które wysuszają cerę.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:48   #3054
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

i ja się pochwalę moim małym zbiorkiem

na zdjęciach nie ma niektórych kosmetyków 'osobistych', bo już mi się nie chciało wszystkiego znosić były to między innymi: pasta do zębów, płyn do higieny intymnej Laktacyd, chusteczki nawilżane do higieny intymnej, pianka do golenia, dezodorant w sztyfcie Rexona oraz moje ukochane rękawice/ręczniki do masażu i tego typu cuda

na zdjęciach mamy tak:
1. oczyszczanie i pielęgnacja twarzy
2. pielęgnacja ciałka: balsamy, żel brązujący, balsamy perfumowane
3. mycie, odżywianie, nabłyszczanie włosów
4. kosmetyki na słońce, samoopalające, pielęgnacja dłoni
5. kąpiel (dorzuciłam mydełko Dove w kartoniku, bo zawsze mam przy sobie)

Jak widać, jestem dosyć wierna ulubionym kosmetykom i markom zestaw zadowala mnie 100% w obecnym momencie

Mam nadzieję, że wszystko widać, w razie czego pytajcie

Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2010-02-13 o 16:49
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 18:30   #3055
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Filifionko bardzo ładny zbiorek i wcale nie taki wielki
Mogę cie prosić o ocene kremu dla dzieci Nivea i pod oczy ziajowego?
Dziękuję

Nivea jest bardzo tłusty, nie zawiera w sobie wody. Z tego powodu jest świetny na mrozy, ale niestety, buzia mocno się świeci (choć udaje się go przypudrować jako tako). Używam go też na mocno przesuszone miejsca (robią mi się często takie dziwne, atopowopodobne "ranki") i nieźle sobie z nimi radzi. Raz posmarowałam nim nawet ręce, nałożyłam naprawdę odrobinę i fajnie się rozsmarował. W ogóle nie jest aż tak tępy, jak się spodziewałam. Nie lubię w nim tylko zapachu, jest taki tłusty i pudrowy jednocześnie. Męczący.

Ziajowy krem pod oczy mam od niedawna, więc nie mogę powiedzieć, czy poprawił stan mojej skóry. Na razie stwierdzam, że jest delikatny dla oczu (miałam wcześniej z Rival de loop i okropnie szczypały mnie po nim oczy, choć nie dostawał się do nich), bezzapachowy, ma przyjemną, łatwą do rozsmarowania i bardzo lekką konsystencję

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Jak ci się sprawują szampony Malwy? Nie plączą?
W ogóle! A byłam na to przygotowana, bo wiele dziewczyn pisało w recenzjach na KWC, że robią im siano na głowie. Tylko z czarnej rzepy plątał je lekko, ale naprawdę nie było problemu z rozczesaniem tego palcami jeszcze w trakcie mycia. Aloesowy i brzozowy nie robią mi w ogóle krzywdy. Nie wiem jeszcze jak będzie z pokrzywowym.
A jeśli chodzi ogólnie o działanie, to jestem zadowolona. Kupiłam je głównie dlatego, że te popularne szampony robiły mi z twarzy pobojowisko, skóra piekła, swędziała, łuszczyła się i była zaczerwieniona, kiedy tylko styknęła się z szamponem. A one nie robią mi absolutnie krzywdy, są bardzo delikatne i dobrze myją. Co prawda świeżości nie przedłużają, zapachy mają męczące i intensywne, ale za niecałe 3 złote warto zdecydowanie .

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Jejciu, strasznie mi się podoba Twój zbiorek! Coś mnie w nim urzekło.
Bardzo mi miło Dziękuję!
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 19:37   #3056
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bardo fajny kosmetyk Ma konsystencję rzadkiego kremu, ale ma też jakieś małe drobinki ścierające, więc dobrze oczyszcza a jednocześnie jest delikatny. Nie ma się też wrażenia, że nie domywa skóry przez tą kremową konsystencję.
Twarz po użyciu jest gładka i nie ściągnięta. Nie muszę od razu nakładać kremu jak po innych specyfikach, które wysuszają cerę.
Dzięki, przyjrzę się mu bliżej.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:19   #3057
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Było -> KLIK

Wstawiam zbiór, bo się zmienił prawie o 100%. No i troszkę mi się rozpłodził . Wszystko dlatego, że szukam, szukam, szukam... czegoś dla mojej kapryśnej i problematycznej skóry. I muszę przyznać, że na chwilę obecną całkiem dobrze mi z takim zbiorem . Próbowałam minimalizować, eliminować kosmetyki z nieciekawymi składnikami, a wszystko to owocowało tylko jeszcze większymi problemami. Przestałam się zagłębiać i mam wrażenie, że skórze jest lepiej. Kupuję to, czego akurat moja skóra potrzebuje.

W większości jestem zadowolona z wyborów, bubli brak, ale są rzeczy, których więcej nie kupię. Nie używałam tylko szamponu z pokrzywy, aloesowego miałam już jedną butelkę. Żel Dove jest już któryś z kolei (ciągle dostaję w prezencie ).

PS Jeśli zdjęcia wyglądają na zbyt jasne/ciemne/przejaskrawione na tyle, że nie da się oglądać, to napiszcie, proszę. Mój ekran się dziwnie zachowuje i możliwe, że widzę zdjęcia zupełnie inaczej niż inne osoby.

***
1. Żele pod prysznic/płyny do kąpieli.
2. Szampony do włosów.
3. Inne rzeczy do włosów.
4. Inne pod prysznic.
5. Maziaje do ciała.
6. Oczyszczanie twarzy.
7. Maziaje do twarzy.
8. Różne różniste.
9. Różne różniste dwa .
bardzo przyjemny zbiór. co sądzisz o zestawie Lirene dla naczynkowców?
jak się sprawuje fluid Syoss? jak się go używa?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:48   #3058
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Było -> KLIK

Wstawiam zbiór, bo się zmienił prawie o 100%. No i troszkę mi się rozpłodził . Wszystko dlatego, że szukam, szukam, szukam... czegoś dla mojej kapryśnej i problematycznej skóry. I muszę przyznać, że na chwilę obecną całkiem dobrze mi z takim zbiorem . Próbowałam minimalizować, eliminować kosmetyki z nieciekawymi składnikami, a wszystko to owocowało tylko jeszcze większymi problemami. Przestałam się zagłębiać i mam wrażenie, że skórze jest lepiej. Kupuję to, czego akurat moja skóra potrzebuje.

W większości jestem zadowolona z wyborów, bubli brak, ale są rzeczy, których więcej nie kupię. Nie używałam tylko szamponu z pokrzywy, aloesowego miałam już jedną butelkę. Żel Dove jest już któryś z kolei (ciągle dostaję w prezencie ).

PS Jeśli zdjęcia wyglądają na zbyt jasne/ciemne/przejaskrawione na tyle, że nie da się oglądać, to napiszcie, proszę. Mój ekran się dziwnie zachowuje i możliwe, że widzę zdjęcia zupełnie inaczej niż inne osoby.

***
1. Żele pod prysznic/płyny do kąpieli.
2. Szampony do włosów.
3. Inne rzeczy do włosów.
4. Inne pod prysznic.
5. Maziaje do ciała.
6. Oczyszczanie twarzy.
7. Maziaje do twarzy.
8. Różne różniste.
9. Różne różniste dwa .
Bardzo fajny zbiór Peeling cukrowy z Daxa i morelowy St. Ives też mam w planach.I podłączę się pod pytanie o ten fluis z Syossa - cóż to za cudo?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
i ja się pochwalę moim małym zbiorkiem
Mam nadzieję, że wszystko widać, w razie czego pytajcie

Pozdrawiam
Jak sprawuje się oliwkowa maska do rąk Ziaji,nawilża?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:12   #3059
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
1141655 swietny zbior ... mialam jeszcze spytac o DDML... dobrze nawilza ?? ... tak sie zastanawiam bo w sumie mam krem na dzien, serum na noc... i inne cuda... kiedy wlasciwie uzywac takiego nawilzacza...
DDML, jest takim ukojeniem po użyciu płynu złuszczającego/toniku z 3 kroków. Nawilża, ale potrzebuję czegoś na. Czyli: stosuję po drugim kroku, przed nałożeniem kremu na dzien/na noc.
Z tego co wiem, to nie typowy nawilżacz, a uzupełniacz jakiejś warstwy lipidowej w skorze, czego zwykły krem nie robi. Nie wiem jak skóra zachowywałaby się gdybym używała tylko dwa pierwsze kroki W każdym razie .... warto spróbować

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość

Co powiesz o peelingu z Eveline i balsamie Jonhnon's?
Peeling z Eveline słabo ściera i kiepskie ma opakowanie. Trudno wycisnąc z niego cokolwiek. O niebo lepsza jest Tołpa.

Balsam Johnsons bardzo nawilża, ale czy aż tak dogłebnie by zregenerować to nie bardzo. Jednak dla nie przesuszonej skóry mocno, się sprawdzi
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 02:27   #3060
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się oliwkowa maska do rąk Ziaji,nawilża?
Osobiście bardzo ją lubię - stosuję jako krem na noc, czasami też zakładam do tego bawełniane rękawiczki. Z moimi dłońmi radzi sobie bardzo dobrze, a dodam, że stosuję retinoidy doustne, więc mam baaardzo wysuszoną skórę. To już moje któreś z rzędu opakowanie ta maska i krem Isana to moje niezbędniki. Pozostałe dwa stoją i ich nie używam, mam, bo dostałam od mamy


dziewczyny, zauważyłam, że kilka z Was wklejało w wątku peeling cukrowy z Avonu z serii Planet Spa, którego kiedyś używałam i bardzo dobrze wspominam. nie wiecie, czy jest on jeszcze w sprzedaży? dawno nie miałam do czynienia z Avonem
będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.