Minerały z UK Earthnicity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 19:25   #1
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431

Minerały z UK Earthnicity


Nie znalazlam nigdzie watku dotyczacego mineralow angielskiej firmy Erthnicity. Uzywalam kilkudziesieciu pokladow mineralnych roznych marek i Erthnicity nie ma konkurencji!! Tak kryjacego podkladu mineralnego nie mialam nigdy wczesniej. Wszystko jest w nim idealne. Korektor spradzwil sie nieco gorzej.
A wy macie jakies doswiadczenia z mineralami Erthnicity? Chetnie dowiem sie jakiej jakosci sa inne kosmetyki tej marki, bo szykuje sie na wieksze zamowienie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:32   #2
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerały z UK Erthnicity

Przejzalam strone - bardzo ciekawie to wyglada, i tez bylabym zainteresowana odcieniem alabaster lub porcelain. Tyle tylko, ze takie wielkie pudelko podkladu dla mnie jednej to zdecydowanie za duzo (tym bardziej ze mam jeszcze inne ) . Jednak jesli okarza sie tak "rewelacyjne" jak piszesz to zawsze mozna kupic jeszcze raz ;-) .

A Ty pinupxgirl bylabys np: zainteresowana zakupem tych dwoch kolorow na polowe? Pol alabaster i pol porcelain? Wtedy przesylke tez mamy na pol

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-09-01 o 21:33
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:37   #3
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Minerały z UK Erthnicity

Hmm, ja używam tych minerałów i z tego co wiem to nazwa brzmi Earthnicity a nie Ertnicity
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:44   #4
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Erthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Przejzalam strone - bardzo ciekawie to wyglada, i tez bylabym zainteresowana odcieniem alabaster lub porcelain. Tyle tylko, ze takie wielkie pudelko podkladu dla mnie jednej to zdecydowanie za duzo (tym bardziej ze mam jeszcze inne ) . Jednak jesli okarza sie tak "rewelacyjne" jak piszesz to zawsze mozna kupic jeszcze raz ;-) .

A Ty pinupxgirl bylabys np: zainteresowana zakupem tych dwoch kolorow na polowe? Pol alabaster i pol porcelain? Wtedy przesylke tez mamy na pol
Ja, szczerze mowiac, jestem zainteresowana tylko kolorem Alabaster. Mialam zestaw probek jasnych kolorow i Alabaster to idealny dla mnie odcien, Porcelain nie do konca.
Ja z wielkoscia opakowania mam raczej na odwrot, bo obawiam sie czy pelnowymiarowe opakowanie nie skonczy sie po miesiacu Z probek wywnioskowalam, ze te podklady sa srednio wydajne.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Hmm, ja używam tych minerałów i z tego co wiem to nazwa brzmi Earthnicity a nie Ertnicity
Ojej racja. Przepraszam za pomylke. Cos wbilam sobie do glowy taka nazwe i tak zostalo.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:50   #5
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Minerały z UK Erthnicity

Nie ma sprawy - przez moment zastanawiałam się co za nowa firma mineralna pojawiła się w UK
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:27   #6
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Jak widzę wątek dotyczący Earthnicity Minerals przedstawia się nader skromnie. Prosiłabym wizażanki, które miały do czynienia z podkładami/wykończeniówką tej firmy, o opinie, które pomogłyby mnie (oraz innym dziewczynom) w podjęciu decyzji o ich wypróbowaniu.
Moją uwagę zwrócił skromny (ilościowo) skład, który podobno jednak zapewnia bardzo dobry efekt wizualny na twarzy. Interesowałoby mnie głównie to czy proszki zapewniają dobre krycie (przy naczynkach, trądziku), jak to wygląda w porównaniu do innych minerałów. I oczywiście ogólne własciwości - czy ciemnieją, matują, nie wyparowują. Aha. Także jak wygląda kontakt z firmą, długość wysyłki.
Pomożecie?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 17:32   #7
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Minerały z UK Erthnicity

Dobrze wiedzieć, że taka firma istnieje ;-) Do tej pory stosowałam EDM, ale bardzo popsuła się jakość. Szukam dobrego odpowiednika, może się skuszę ;]
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 19:34   #8
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Ja jak najbardziej bym się skusiła (i pewnie tak zrobię), tylko szkoda, że podkłady mają tak mało opinii.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:39   #9
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Od ponad miesiaca uzywam podkladu Earthnicity i NAPRAWDE brakuje mi slow, aby wymienic wszystkie jego zalety. Jedyna wada jest wydajnosc. Producent na stronie informuje, ze podklad wystarcza na 2 miesiace codziennego uzywania i u mnie wyglada na to, ze na tyle wlasnie starczy. Biorac pod uwage cene z przesylka to troche drogo wychodzi.
Samo dzialanie podkladu po prostu cudo!! Pierwszy raz w zyciu patrzac do lustra po 10 godzinach pracy moj makijaz wyglada bardziej swiezo niz wiekszosc podkladow po dwoch godzinach od nalozenia.
Podklad Earthnicity ma rewelacyjne krycie. Mi wystarczaja dwie cienkie warstwy, podczas gdy EDM zdarzalo mi sie nakladac 4-5.
Testowalam podklady mineralne kilkunastu firm i juz myslalam, ze nigdy nie znajde idealu wsrod mineralow. W koncu trafilam na Earthnicity i znalazlam swoj ideal.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:58   #10
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Pinupxgirl, dziękuję, że napisałaś. Chociaż aż ciężko mi uwierzyć w twoją recencję. Zbieram się do zakupu próbek, płaci się przez Paypal? Mogłabyś jeszcze dodać czy masz jakieś większe problemy z cerą? I jaki masz odcień - czy jest podobny do któregoś z edm?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 04:38   #11
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Hej Olka,
ja byłam zaintersowana kiedyś zakupem podkładu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, że chciałabym tylko albaster - ale mogłabym go wziąć z Tobą na pół (i przesyłka zawsze o wiele tańsza niż w pojedynke ) - bo to jest 30g pudełko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za dużo No chyba, że tak jak Pinupxgirl pisze jest małowydajne - ale jak mi się spodoba i będzie taaaaakie rewelacyjne, to można zamówić wówczas całe

Chyba, że Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to możemy pomysleć o całych pudłach dla każdej odrazu

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-10-21 o 04:39
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 07:43   #12
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Pinupxgirl, dziękuję, że napisałaś. Chociaż aż ciężko mi uwierzyć w twoją recencję. Zbieram się do zakupu próbek, płaci się przez Paypal? Mogłabyś jeszcze dodać czy masz jakieś większe problemy z cerą? I jaki masz odcień - czy jest podobny do któregoś z edm?
Co do platnosci nic nie moge pomoc, bo ten podklad dostalam w prezencie. Nie mam problemow z cera, ale jej koloryt wymaga ujednolicenia, tego glownie oczekuje od podkladu. Z EDM uzywalam najjasniejszych odcieni, nie pamietam konkretnych nawz kolorow. Korektora EDM uzywalam w odcieniu Intensive Fair. Z Earthnicity idealnie wspolgra z moja karnacja Alabster, czyli ich najjasniejszy odcien.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Olka,
ja byłam zaintersowana kiedyś zakupem podkładu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, że chciałabym tylko albaster - ale mogłabym go wziąć z Tobą na pół (i przesyłka zawsze o wiele tańsza niż w pojedynke ) - bo to jest 30g pudełko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za dużo No chyba, że tak jak Pinupxgirl pisze jest małowydajne - ale jak mi się spodoba i będzie taaaaakie rewelacyjne, to można zamówić wówczas całe

Chyba, że Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to możemy pomysleć o całych pudłach dla każdej odrazu
Pudelko faktycznie ma 30g, ale samego podkladu jest zaledwie 9g, co jest niewielka iloscia moim zdaniem.
Each foundation comes in a 30ml sifter jar containing approximately 9g of mineral powder. (przeklejone ze strony producenta).
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-10-21 o 07:46
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:58   #13
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Olka,
ja byłam zaintersowana kiedyś zakupem podkładu - konkretnie Alabaster i Porcelain. Teraz wiem, że chciałabym tylko albaster - ale mogłabym go wziąć z Tobą na pół (i przesyłka zawsze o wiele tańsza niż w pojedynke ) - bo to jest 30g pudełko - czyli jak XXL w Lumiere - a to dla mnie zdecydowanie za dużo No chyba, że tak jak Pinupxgirl pisze jest małowydajne - ale jak mi się spodoba i będzie taaaaakie rewelacyjne, to można zamówić wówczas całe

Chyba, że Ty masz inne preferencje kolorystyczne, to możemy pomysleć o całych pudłach dla każdej odrazu
Ja myślałam, żeby najpierw zamówić próbki, bo niestety nie wiem który z jasnych odcieni bym chciała (alabaster wydaje mi się za jasny, porcelain za zimny, a natural light już może być za ciemny). Tylko że faktycznie przesyłka nie jest tania. Najlepiej byłoby od razu brać normalny wymiar, no ale nie wiem jaki. Szkoda że nie mogę znaleźć za wielu opinii o różnicy w tych odcieniach czy swatchy. Poszukam jeszcze. Chyba że macie jakieś typy - używałam golden light z edm i calista 2 z pixie - więc bardziej alabaster, porcelain czy natural light? Ehhh.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:18   #14
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Ja tutaj recenzowalam probki 3 jasnych odcieni podkladow Earthnicity:
http://makeuphunter.blox.pl/2011/09/...-recenzja.html
Porownujac kolorystyke podkladow mineralnych innych firm moge stwierdzic, ze Alabaster nie jest dramatycznie jasny. Najjasniejsze podklady z jakimi sie spotkalam ma Lumiere. Jasne odcienie sa to po prostu biale! Nawet dla mnie za jasne. Natomiast Alabaster porownalabym odcieniem do China Doll Lily Lolo. Natural Light jest juz sporo ciemniejszy.
Moze to cos da: http://img94.imageshack.us/img94/7396/1007022r.jpg
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:52   #15
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

ijak by to wyglądało z jasnymi oliwkowymi odcieniami?
Najjaśniejszy z oliwek to jak widzę Honey Beige, ewentualnie Natural Buff by wchodził w grę ale one na zdjęciu wydają się baaaardzo ciemne ... czy któraś z dziewczyn mających doświadczenie z tą marką ma coś do poradzenia co do oliwkowawych odcieni? Chętnie bym sobie kilka sampli kupiła, ale na biga na pewno się nie zdecyduję bez testowania.
I jeszcze bym miała pytanie o stopień krycia, czy porównywalny np do Lucy Minerals? Ja preferuję lekkie, mało kryjące formuły i zastanawiam się czy podkład Earthnicity nałożony cieniutką warstwą ma szansę mi odpowiadać, czy raczej będzie za mocno kryć?

Będę wdzięczna za podpowiedzi w sprawie doboru odcienia , z innych firm pasują mi:
- Meow: Korat albo Ocicat na poziomie 2
- Lily Lolo In the buff, ale na lato raczej
- EDM Neutral (czyli rodzina olwek) albo Olve Fair
- Lumiere Light Medium Neutral

Edytowane przez cynaamonka
Czas edycji: 2011-10-21 o 13:57
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 17:49   #16
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja tutaj recenzowalam probki 3 jasnych odcieni podkladow Earthnicity:
http://makeuphunter.blox.pl/2011/09/...-recenzja.html
Porownujac kolorystyke podkladow mineralnych innych firm moge stwierdzic, ze Alabaster nie jest dramatycznie jasny. Najjasniejsze podklady z jakimi sie spotkalam ma Lumiere. Jasne odcienie sa to po prostu biale! Nawet dla mnie za jasne. Natomiast Alabaster porownalabym odcieniem do China Doll Lily Lolo. Natural Light jest juz sporo ciemniejszy.
Moze to cos da: http://img94.imageshack.us/img94/7396/1007022r.jpg
Dziękuję. Chociaż akurat tę recenzję widziałam, jedna z nielicznych po polsku (dla mnie oczywiście recenzje mogłyby być i po angielsku, ale i ich mało jest, o swatchach nie wspominając). Szkoda, że na zdjęciu odcienia alabaster prawie nie ma. A to chyba w jego stronę powinnam się skłaniać - tak jak myślałam, natural light będzie za ciemny. Chyba że porcelain... Mhm. Sprawdzę zaraz ten odcień z Lily Lolo.

Cytat:
Napisane przez cynaamonka Pokaż wiadomość
I jeszcze bym miała pytanie o stopień krycia, czy porównywalny np do Lucy Minerals? Ja preferuję lekkie, mało kryjące formuły i zastanawiam się czy podkład Earthnicity nałożony cieniutką warstwą ma szansę mi odpowiadać, czy raczej będzie za mocno kryć?
Dla mnie lepiej byłoby jakby krył "za mocno"(oczywiście bez efektu maski).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 05:40   #17
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Nie - no jasne, że 30g opakowanie nie równa się 30g pudru

To co Olka robimy? Ja mam i używam China Doll, np: z Meow ma 1 Chartreux, z EDM Linen, z Lumiere Fair Neutral
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 07:43   #18
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Czyli obstajesz w dalszym ciągu za alabaster?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 09:53   #19
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Czyli obstajesz w dalszym ciągu za alabaster?
Sorki, że tak późno reaguję - tak jestem za
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 16:25   #20
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Ja jednak chciałabym na początku próbki. Trochę obawiam się brać biga w ciemno, tym bardziej, że naprawdę nie wiem na jaki kolor miałabym się zdecydować (widziałam Twoje zdjęcie na makijażach - mam trochę ciemniejszą cerę). Także możemy zamówić próbki dla mnie i podkład dla Ciebie. Zastanawiam się też czy może jakaś organizatorka nie chciałaby zrobić zamówienia - może zebrałoby się więcej osób?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:31   #21
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Wyslalam zapytanie w sparwie tego kuponu rabatowego. Jak sie zgodza to bedzie 4L taniej .
Jak cos to zagadzam sie na takie rozwiazanie, ze Ty probki ja full - ale wysylka na pol
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 08:33   #22
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Wyslalam zapytanie w sparwie tego kuponu rabatowego. Jak sie zgodza to bedzie 4L taniej .
Jak cos to zagadzam sie na takie rozwiazanie, ze Ty probki ja full - ale wysylka na pol
Jasne, że tak.
A o jaki kupon rabatowy chodzi?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:44   #23
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Hmmm, widze ze watek ucichl. Obecnie na Earthnicity jest obnizka na cienie mineralne, uzywala juz ktoras z was?
Jesli chodzi o podklad tej firmy to jestem bardzo zadowolona zarowno z krycia jak i efektu koncowego, mam odcien Porcelain i Natural Light, mineraly godne polecenia. Sprawdzone nawet po nalozeniu pod zwykly krem Nivea, nic sie nie warzy, nie roluje, jakims cudem podklad nie sciera sie z twarzy, testowane paluchem w przypadku Lily Lolo tak sie dzieje, testowalam Popcorn. Cere mam mieszana, w zimie nadzwyczaj przesuszona nawet w strefie T, twarz myje olejami, krem jaki uzywam to oliwkowy z Ziaji i Nivea, ktorego w zyciu nie nalozylabym pod zwykly fluid bo efekt blysku i sciekow na twarzy murowany, pod mineraly jest jak dla mnie niezastapiony. Obecnie zamowilam sobie baze pod makijaz i zobacze jak bedzie spisywac sie z mineralami.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 09:34   #24
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

ile wyst
Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Hmmm, widze ze watek ucichl. Obecnie na Earthnicity jest obnizka na cienie mineralne, uzywala juz ktoras z was?
Jesli chodzi o podklad tej firmy to jestem bardzo zadowolona zarowno z krycia jak i efektu koncowego, mam odcien Porcelain i Natural Light, mineraly godne polecenia. Sprawdzone nawet po nalozeniu pod zwykly krem Nivea, nic sie nie warzy, nie roluje, jakims cudem podklad nie sciera sie z twarzy, testowane paluchem w przypadku Lily Lolo tak sie dzieje, testowalam Popcorn. Cere mam mieszana, w zimie nadzwyczaj przesuszona nawet w strefie T, twarz myje olejami, krem jaki uzywam to oliwkowy z Ziaji i Nivea, ktorego w zyciu nie nalozylabym pod zwykly fluid bo efekt blysku i sciekow na twarzy murowany, pod mineraly jest jak dla mnie niezastapiony. Obecnie zamowilam sobie baze pod makijaz i zobacze jak bedzie spisywac sie z mineralami.
Na jak dlugo (codziennego uzywania) starcza ci pelnowymiarowe opakowanie podkladu Earthnicity? U mnie minelo 1,5 miesiaca odkad zaczelam uzywac i niestety juz jest na wykonczeniu Szkoda, ze tak krotko, bo cena nie jest niska.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:10   #25
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
ile wyst
Na jak dlugo (codziennego uzywania) starcza ci pelnowymiarowe opakowanie podkladu Earthnicity? U mnie minelo 1,5 miesiaca odkad zaczelam uzywac i niestety juz jest na wykonczeniu Szkoda, ze tak krotko, bo cena nie jest niska.

Mam probki, poki co, jeszcze pozostalo mi troche. Z ta wydajnoscia mnie zmartwilas bo zamierzalam kupic pelne opakowanie mineralow , mnie wlasnie odpowiada Earthnicity jako podklad bardziej niz Lily Lolo ale z drugiej strony nie usmiecha mi sie wydawac co ok 2 miesiecy kilkanascie funtow za podklad bede zatem wypatrywac znizek i promocji, szczegolnie, ze swieta tuz, tuz.

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2011-11-01 o 17:12 Powód: literowka
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:58   #26
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Mam probki, poki co, jeszcze pozostalo mi troche. Z ta wydajnoscia mnie zmartwilas bo zamierzalam kupic pelne opakowanie mineralow , mnie wlasnie odpowiada Earthnicity jako podklad bardziej niz Lily Lolo ale z drugiej strony nie usmiecha mi sie wydawac co ok 2 miesiecy kilkanascie funtow za podklad bede zatem wypatrywac znizek i promocji, szczegolnie, ze swieta tuz, tuz.
Byc moze tobie starczy na dluzej pelnowymiarowe opakowanie. Wiadomo, kazdy aplikuje inna ilosc podkladu Z tego co pamietam jedna probka podkladu Earthnicity starczyla mi na 4-5 uzyc, wiec moze ta informacja przyblizy ci ilosc jaka ja nakladam jednorazowo.
Producent podaje informacje, ze pelowymiarowe opakowanie podkladu powinno wystarczyc na 2 miesiace codziennego uzywania.

P.S. Masz swietny avatar
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:47   #27
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Minerały z UK Earthnicity

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Byc moze tobie starczy na dluzej pelnowymiarowe opakowanie. Wiadomo, kazdy aplikuje inna ilosc podkladu Z tego co pamietam jedna probka podkladu Earthnicity starczyla mi na 4-5 uzyc, wiec moze ta informacja przyblizy ci ilosc jaka ja nakladam jednorazowo.
Producent podaje informacje, ze pelowymiarowe opakowanie podkladu powinno wystarczyc na 2 miesiace codziennego uzywania.

P.S. Masz swietny avatar

Ech ja to mam zdolnosci do marnotrawienia wszelkich, fluidow, pudrow, podkladow itp. itd wiec opakowanie pewnie starczyloby mi krocej niz na dwa miesiace.
Ano tak na oko obliczylam, ze probki powinny sie skonczyc po ok 5 aplikacjach.

Avatar jest swietny to fakt i szaleje za takim "lookiem" jak ma Noomi Rapace w "Millenium", ale mnie tlenionej bialoglowie daleko do idealu pieknej brunetki.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 09:59   #28
mineralki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Witam,
dopiero zaczynam swoją przygodę na Wizazu, dlatego wybaczcie jeżeli robię jakieś błędy, czy pytania umieszczam nie tak m gdzie trzeba. jeżeli tak się dzieje, to proszę dajcie mi znać, żeby na przyszłość robić te rzeczy prawidłowo

Od niedawna mocno zainteresował mnie temat kosmetyków mineralnych i myślę, że z pytaniami i prośbami o radę dobrze trafiłam, bo jest tutaj wielu specjalistów w tej dziedzinie

O wielu firmach produkujących kosmetyki mineralne słyszałam, o wielu czytałam i znam opinie. Wiem na co zwracać uwagę przy zakupie, na jakie składniki patrzeć przy doborze do konkretnego rodzaju cery, a jakie składniki w ogóle nie powinny znaleźć się w tego typu kosmetykach. Można uznać, że moja wiedza teoretyczna jest duża, gorzej natomiast z praktyką

Będąc w UK znalazłam dostęp do kosmetyków Earthnicity, teoretycznie wydają się bardzo w porządku i w składzie porównywalne z najbardziej znanymi i popularnymi markami ( EDM, Meow, LucyMinerals, Lily LoLo, Pixie, Anabelle)

Jestem bardzo zainteresowana tymi kosmetykami, ale w Polsce na jakimś blogu znalazłam tylko jedną opinię ( zresztą bardzo dobrą). Czy ktoś z Was (mających zapewne dużo większe praktyczne doświadczenie w dziedzinie kosmetyków mineralnych niż ja ), mógłby porównać kosmetyki Earthnicity z innymi minerałkami i jeżeli używał ich napisać, co o nich sądzi?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi


Dodać jeszcze chciałam kilka słów o tych kosmetykach i informacji, które znalazłam w internecie

Kosmetyki produkowane w UK, z czystych składników mineralnych.
Nie posiadają :
bismutu
talku
parabenów i innych konserwantów
środków zapachowych
sztucznych barwników
nanocząsteczek (nanoparticiples)
alkoholu

Kosmetyki nie wywołują podrażnień i zaostrzeń zmian trądzikowych ponieważ:
są oil-free ( bezolejowa formuła)
niekomodogenne ( nie zapychają porów)

Są odpowiednie dla cer zarówno suchych i wrażliwych (w przypadku cer suchych zawsze przed wykonaniem makijażu użyć nawilżacza). Jak i tłustych skłonnych do zmian trądzikowych.

Bardzo dobrze kryją:
-niedoskonałości,
-zmiany trądzikowe,
-rozszerzone naczynka
-zaczerwienienia spowodowane trądzikiem różowanym.

Kosmetyki Earthnicity nadaja się do każdego rodzaju cery od cer młodych , po cery dojrzałe - nie wchodzą w zmarszczki, rozpraszają światło, co zmniejsza widoczność oznak starzenia .

Kosmetyki są lekkie w konsystencji, ale skuteczne w kryciu, dlatego pozwalają na uzyskanie efektu no-makeup ( makijaż jest tak naturalny, że wygląda jakby go właściwie nie było). Makijaż jest bardzo trwały i wodoodporny.

W ofercie jest szeroka gama podkładów, korektorów, pudrów, różów, bronzerów i cieni do powiek.

W zależności od rodzaju, cery, wieku i potrzeb jest kilka linii podkładów i pudrów o różnym składzie.

To tyle co udało się mi znaleźć i przetłumaczyć.
Proszę tych co mieli kontakt z tymi kosmetykami o opinie i oceny, czy warto je zakupić.

Jeszcze raz bardzo dziękuje tym, którzy podzielą się ze mną swymi opiniami i radami

Edytowane przez mineralki
Czas edycji: 2013-05-03 o 12:51
mineralki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 11:25   #29
Mangorantka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Odświeżam wątek, bo na coś trafiłam... https://www.facebook.com/earthnicity...ocation=stream używałam Earthnicity jak byłam w Angli, po powrocie miałam utrudniony dostęp, toteż zastanawia mnie ten fejs, czyżby planowali wejść do pl?
Mangorantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:54   #30
Siasiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Cytat:
Napisane przez Mangorantka Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo na coś trafiłam... https://www.facebook.com/earthnicity...ocation=stream używałam Earthnicity jak byłam w Angli, po powrocie miałam utrudniony dostęp, toteż zastanawia mnie ten fejs, czyżby planowali wejść do pl?
AAAAA!! cudnie! kiedyś dostałam w prezencie zestawik i zakochałam się w ich produktach. Do mojej nieco problematycznej cery sprawdzały się super! Nie wiem w sumie dlaczego nie zamówiłam ich potem, ale jeśli sie otworzą w PL to na bank skorzystam. Wiadomo kiedy się pojawią?
Siasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-22 13:27:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.