Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 12:53   #3181
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki ale piszecie

Yatamanka nie mów mi że nie jestes zadowolona z tego cemnetu, bo sie zapłaczę że Ci go polecałam

Ewcia
jesteś Rennee jak nic A powiedz mi użyjesz Majiblindu przy nastepnym farbowaniu czy jak? nadal tak szybko włoski Ci rosną?

snowhitee ja raz byłam na nocnych zakupach, ale to nie dla mnie-tłok, kolejki do przymierzalni i kas-jednym słowem człowiek zamiast się zrelaksować zakupami męczy sie i stresuje.

Grzywkę miałam może 3 razy i podobnie jak Ty bawiłam sie z nią ciągle-wiecznie ją przyklepywałam, a najgorzej było jak się spociłam (nic co ludzkie nie jest mi obce)-wtedy grzywka przylegała do czoła i była mokra Do tego rozchodziła się, była jakby tłusta. A tak, bez grzywki tego nie widac. Moze to takie przyziemne sprawy, nikt o tym nie mysli ale warto o tym wspomnieć
Ale i tak kiedyś zrobię

Kiedy farbujesz swoje śliczne, piękne i wspaniałe włosy Kochana?

Dziś bylam w mieście i kupiłam wodę brzozową Isany. Widzialam odżywki za 2,99 Isany ale takie z jedwabiem-rozowe. Z tym bambasem, czy jakos tak nie było

mysia ciekawe jak Ci ten Champagne wyjdzie Jak tam Twój porost?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 12:59   #3182
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Paulcia, Ty bedziesz uzywac excell 10 nr 10 prawda? Bardzo jestem ciekawa rezultatow.
zastanawiałam się nad tą farbą, poleciałam wczoraj znowu do rosmana i patrząc sie na nią znowu nie wziełam... zastanawiam się czy jest w ogóle sens, czy ona cokolwiek mi złapie, bo nie dawno zmyłam palette z włosów i prawde mówiąc narazie nie widze różnicy oprócz wysuszenia włosów w była to farba z rozjaśniaczem, coraz bardziej zaczynam myśleć o powrocie do ciemniejszych włosów... jeśli wreszcie sie zdecyduje (i zdąże) kupić tą 10,0 to dam znać jak wyszło, póki co moje włosy muszą odpocząć, bo napewno mają mnie już dość
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:02   #3183
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja kupiłam tą z isany z jedwabiem mam nadzieje ze bedzie też taka dobra jak ta która zakupiły dziewczyny.zaraz zmykam farbowac włoski.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:09   #3184
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wasienka to już wiem dlaczego

Agatau no następna z tą Reese ja dalej syoss tylko teraz dokupię wodę 12 % do niego
ja grzywkę miałam raz na prosto i było super nie miałam problemu tak jak Wy, tylko, że ja mam w miarę proste włosy,a grzywka to już w ogóleto mój odrost, nie za duży jak na razie...i kolorek reszty,ale mokre, bo myłam przed chwilą

Hopemagda czekamy na fotki no i powodzenia

Dziewczyny to trzecie zdjęcia najbardziej oddaje kolor moich włosów wkońcu udało mi się zrobic takie zdjęcia, które oddaje mój kolor w 100%
także same widzicie, że nie są one białe...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-23 o 13:12
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:11   #3185
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wasienka to już wiem dlaczego

Agatau no następna z tą Reese ja dalej syoss tylko teraz dokupię wodę 12 % do niego
ja grzywkę miałam raz na prosto i było super nie miałam problemu tak jak Wy, tylko, że ja mam w miarę proste włosy,a grzywka to już w ogóleto mój odrost, nie za duży jak na razie...i kolorek reszty,ale mokre, bo myłam przed chwilą

Hopemagda czekamy na fotki no i powodzenia
a jakie cudne masz pazurkii naturalne? przez Ciebie pomaluje dzis swoje na czerwono
edit: doczytalam, zelki, ale na naturalnych bez tipsa?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:17   #3186
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wasienka to już wiem dlaczego
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 13:24   #3187
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a jakie cudne masz pazurkii naturalne? przez Ciebie pomaluje dzis swoje na czerwono
edit: doczytalam, zelki, ale na naturalnych bez tipsa?
dziękuję tak, wkońcu zapuściłam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 13:48   #3188
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad tą farbą, poleciałam wczoraj znowu do rosmana i patrząc sie na nią znowu nie wziełam... zastanawiam się czy jest w ogóle sens, czy ona cokolwiek mi złapie, bo nie dawno zmyłam palette z włosów i prawde mówiąc narazie nie widze różnicy oprócz wysuszenia włosów w była to farba z rozjaśniaczem, coraz bardziej zaczynam myśleć o powrocie do ciemniejszych włosów... jeśli wreszcie sie zdecyduje (i zdąże) kupić tą 10,0 to dam znać jak wyszło, póki co moje włosy muszą odpocząć, bo napewno mają mnie już dość
O, to przepraszam, zle zapamietalam. No wlasnie co do tego czy jest sens uzyc 10 - sama nie wiem - rozjasnia silniej niz nr9 - na tych farbach jest napisane, ze maja dzialanie pielegnujace oprocz kolorow z poziomu 10, czyli na pewno jest silniejsza woda, ale czy na tyle silna, zeby zlapac odrost - nie wiadomo. Ja bardziej biore pod uwage te farbe jak juz bede calkiem zadowolona z koloru i bede chciala zrobic tylko maly odrost - a za 9 zeta na pewno warto ja kupic i niech poczeka na polce na swoja okazje . Na duze korekty koloru raczej nie ma sensu sie nastawiac. Moze sprobuj lagodniejszych farb bez rozjasniacza jeszcze zanim zdecydujesz sie przyciemnic i troche rzadziej farbuj? Ja tez mam teraz problem jak nie wiem po piance Schwarzkopfa, i tez przez kondycje myslalm o przyciemnieniu, ale chyba po prostu wstrzymam sie z farbowaniem kolejny miesiac a potem zobaczymy.

Uzywala ktoras z was nutrisse 101? Dorwalam w cenie promocyjnej ale troche sie boje, ze moze niszczyc.

Ewcia na tym ostatnim zdjeciu faktycznie kolor jest bardzo ladny. Nawilzaj je teraz intensywnie.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:04   #3189
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio opis kiecy fajny. Mala japoneczka. Ty chyba drobniutka jestes to w takim fasonie bosko bedziesz wygladac.
A sa takie spreje antystatyczne i wody do zelaska. Niemcy to raj takich srodkow. Ja sama nigdy nie uzywalam konkretnego do tych celow. Raz mialm plyn do plukania i on zostawila jak dla mnie zapach snietej ryby.... Nikt tego nie wywachal a ja mialam zawrot glowy za kazdym razem.

Snow chyba fajnie takie nocne sklepowanie, nigdy nie bylam .

Mysia jaki avek no nie poznalam . Ten kolor fajny z pudelka farby zawsze mi sie podobal... ale u mnie to pewnie porarancz by wyszedl.

Yatta o taka ci szczotke ci chodzilo?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35268-rec-439426.htm

ponoc genialna

Ja przypadkiem odkrylam ze wlosy moje i moich corek , najlepiej czesze szczotka dla lalki barbie i kucykow. Moja corcia raz stanela przed lustrem i sama rozczesala sobie loki bez problemu i krzyku. I nagle mnie olsnilo. I to jest wlasnie taka z plastikowymi iglami szeroko rozstawinymi.

Z Mariona moge polecic lakier nablyszczajacy dla mnie powala wszelkie inne nawet JF kleka.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-wlosow.htm

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------




opis, dzialanie i czy robi sie to samemu w domu i czy rozjasnia przebarwienia? Bardzo prosze bo musze jakas reperacje paszczy zrobic...A pora robi sie kwasowa

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------



ta farba podobno straszliwie rudzieje , daj znac jak bedzie sie zmywac ...
Och dziękuje mam nadzieje ze powale na kolana wszystkich jak wejdę na sale
A na poważnie to drobniejsza raczej nie jestem.Taka akurat bym powiedziała.A i zapomniałam Ci napisać.Pytałaś co trenuje?
Chodzę na fitness i aerobik 5 razy w tyg.I właśnie skończył mi się karnet i nie przedłużyłam.Za to dostałam w prezencie kartę na basen aż na 50 wejść.I w sumie tak się ucieszyłam bo bardzo kocham pływać ale potem jak przemyślałam sprawę to nie bardzo mi się to widzi.Bo będę zmuszona myc włosy co dziennie.Kupiłam czepek aby je chronić od chloru ale to automatycznie oznacza ze nie mogę już robić masek z olejów i żółtka bo przecież nie będę myc włosów dwa razy dziennie.Troszkę zwątpiłam teraz.Po co mi był basen trzeba było zostać przy fitnessie.

Snow
To fajnie ze dorwałaś choć by kozaczki.Teraz weź po przymierzaj do swoich ubrań,zobaczysz czy rzeczywiście Ci się podobają jak masz wątpliwości.Ja zawsze tak robię jak mi coś nie leży to idę oddać.

Dziewczyny jak znajdę jutro chwile to wam pokaże kieckę i powiecie mi czy lepsze czarne dodatki czy perłowe.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:09
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:06   #3190
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej Dziewczynki wczoraj zrobiłam parę fotek dla Was jak włoski wyschły a że schły same to troszkę im zeszło, potem jeszcze szykowanie na imprezkę więc nie było czasu..... A więc tak ogólnie nie polecam nikomu kto ma ciemniejsze naturalki ode mnie bo faktycznie wyjdzie kurczak albo marchewkowy odrost. Wydaję mi się że jest ok chociaż mogłoby być lepiej Plus za zapach dla tej farby Ale raczej już więcej w nią nie zainwestuje bo to 20 zł wyrzucone..... Fotki bez lampy w aparacie ale przy oświetleniu jednak kolor jest taki w świetle dziennym.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:10   #3191
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki wczoraj zrobiłam parę fotek dla Was jak włoski wyschły a że schły same to troszkę im zeszło, potem jeszcze szykowanie na imprezkę więc nie było czasu..... A więc tak ogólnie nie polecam nikomu kto ma ciemniejsze naturalki ode mnie bo faktycznie wyjdzie kurczak albo marchewkowy odrost. Wydaję mi się że jest ok chociaż mogłoby być lepiej Plus za zapach dla tej farby Ale raczej już więcej w nią nie zainwestuje bo to 20 zł wyrzucone..... Fotki bez lampy w aparacie ale przy oświetleniu jednak kolor jest taki w świetle dziennym.
Ale jesteś bialutka
Ale bardzo ładnie Ci wyszło,jak wiadomo masz bardzo jasne włosy swoje naturalne wiedz miało prawo ładnie wyjść.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 14:12   #3192
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio u mnie jest bosko na basenie. Napewno bedzie fajnie . Wysoko jak upniesz wloski to nie zmoczysz. Jak nie mialam dzieci to udawalo mi sie nie moczycz . Na moim sa wanienki z bomblami i mozna siedziec caly czas w takim ustrojstwie i skorka ja pupa niemowlaka. Mamy dwie sauny, poopalac sie mozna. A na drugim basenie takim termalnym to juz mozna zglupiec od atrakcji. Wez karnet napewno ci sie przyda .

a ja wlasnie pakuje powoli dobytek i wracamy na stale do Polski. Sama nie wiem czy sie cieszyc czy plakac ...

a woda chyba nie koniecznie jest chlorowana jak ozonuja....
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:20
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:24   #3193
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny a teraz Wam coś pokaże.Moj najnowszy nabytek.Dziś będąc na zakupach natknęłam się na kosmetyki do włosów (Firma chyba amerykańska)szampon i odzywka.Kazda po 400ml.Chyba z jakiegoś salonu profesjonalnego.Przynajmn iej tak mi się wydaje.I uwaga za te dwie butle zapłaciłam tylko 4 euro z przeceny.I teraz mam prośbę do Bunny lub Mysi bo znają się na składach możecie zerknąć czy nie kupiłam jakiegoś bubla.Bardzo ładnie pachną pomarańcza.
A i jeszcze były zestawy z tej samej firmy i miały w sobie szampon,odzywkę,serum i jakiś balsam chroniący przed gorącem i właśnie przeznaczone do wszystkich rodzajów blondów..I tez uwaga za 7 euro.Miałam wsiąsc ten zestaw ale tych zestawów była cala polka a ta co wam teraz pokaże ost.Wiedz sobie pomyślałam zapytam najpierw ekspertek a co najwyżej pójdę również po tamten zestaw.A cenna oryginalna była 20 euro.Wiedz myślę ze może nie jest to jakaś lipa co??
1-foto szampon i odzywka
2-Skład szamponu
3-skład odzywki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-23 o 14:35
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:30   #3194
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio u mnie jest bosko na basenie. Napewno bedzie fajnie . Wysoko jak upniesz wloski to nie zmoczysz. Jak nie mialam dzieci to udawalo mi sie nie moczycz . Na moim sa wanienki z bomblami i mozna siedziec caly czas w takim ustrojstwie i skorka ja pupa niemowlaka. Mamy dwie sauny, poopalac sie mozna. A na drugim basenie takim termalnym to juz mozna zglupiec od atrakcji. Wez karnet napewno ci sie przyda .

a ja wlasnie pakuje powoli dobytek i wracamy na stale do Polski. Sama nie wiem czy sie cieszyc czy plakac ...

a woda chyba nie koniecznie jest chlorowana jak ozonuja....
Ja tez bardzo często chodzę na saunę połączona właśnie z basenami rożnego rodzaju i wody termalne i jakuzzi.Zawsze wychodzę po 4 godz.taka padnięta bo wszystkiego się chce spróbować.
A czemuż to uciekacie z Niemiec.
Choć ja tez sobie zrobiłam dwa latka przerwy aby zobaczyć czy w Polsce się odnajdę po 8 latach ale nie to nie dla mnie .Ja to chyba już tu zapuściłam korzenie na dobre.
Ale do polski to jeżdżę bardzo często nie wyobrażam sobie opuścić rodzinę na dłużej niż raz na miesiąc.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:34   #3195
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio ja juz przejrzalm sklad

sama sobie przeanalizuj

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608

a tak sie stalo, nagle.... mielismy tu zostac . Jest okazja otworzyc w Polsce firme i sprobujemy. Moze sie uda . Jak nie to wrocimy pracowac na dlugi
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:39   #3196
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Adzio ja juz przejrzalm sklad

sama sobie przeanalizuj

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255608

a tak sie stalo, nagle.... mielismy tu zostac . Jest okazja otworzyc w Polsce firme i sprobujemy. Moze sie uda . Jak nie to wrocimy pracowac na dlugi
No dziękuje Ci bardzo ale mi dałaś puzelki do składania.
A swoja droga to spróbujcie bo tak to zawsze będziecie wracać myślami do tego czemu nie spróbowaliście.Ja tez prowadziłam dwa lata w Pl.firmę.Ale wróciłam tu.
Zycze powodzenia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:48   #3197
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

zaraz zmywam farbke.........jeszcze kilka minut,ciekawe jak wyjdzie?!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:49   #3198
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A to bardzo wciagajaca zabawa
Kiedys to chodzilam z lista nichcianych sladnikow do slepu i czytalam sklady zanim kupilam. Teraz na oko kupuje.

My mamy zamiar taki zaklad produkcyjny otworzyc. Wiec jak sie nie uda to moze byc ciezko. Boje sie tych akcji z urzedami, bo w Polsce to wszystko jest niejasne... Tu pani otwiera ksiazke i jest jak jej zapisali a nie jak sobie wydumala.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:51   #3199
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Czesc kochane!!
ale mnie tu nie bylo ho hooo!! ale narszcie jestem po przeprowadzce( w sumie juz drugiej bo w pierwszym mieszkaniu wysiadlo ogrzewanie i musielismy szukac innego) nio i tu mam neta i w ogole jest suuuper!! chyba z 20 stron musialam nadrobic ale naprodukowalyscie!
U mnie narazie bez wiekszych zmian.. odrost sie pojawil ale malutki narazie a poprzednie odrosty ktore byly rude po syosie(a nastepnie tonowane Garnierami) znowu robia sie rude..;/ Co widac na fotkach ponizej. Co proponujecie dla zrownania kolorku? chcialabym takie jak sa na calosci.. chlodny odcien, tak jak na reszcie. Bunny masz jakis pomysl? moze tez stokholmem+12%woda?

Znalazlam swietny sklep z fryzjerskimi kosmetykami- sa farby, maski, szampony itp. Kupilam zestaw Stapitz -szampon i maska dodajace obietosci. Jak narazie fajnie, wloski bardzo miekkie i blyszczace ale z obietoscia to nie zauwazylam zbytnio roznicy.. Sa tez tam farbki Loreala, Matrixa(17zl+woda 3zl) i Joanna profesjonalna. Chyba sie skusze na ktoras przy nastepnym farbowaniu.

Snow- jak Ci urosly wloski!! i jakie grube i zdrowe! zazdroszcze
aa ktoras z Was farbowala Stokholmem +woda 12%, widzialam efekt calkiem fajny. Czy nie zniszczylo wlosow? czy na calosci tez byla farba z woda 12%?
Pozdrowki dla was kochane blondaski
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-23 o 15:07
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 15:08   #3200
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
A to bardzo wciagajaca zabawa
Kiedys to chodzilam z lista nichcianych sladnikow do slepu i czytalam sklady zanim kupilam. Teraz na oko kupuje.

My mamy zamiar taki zaklad produkcyjny otworzyc. Wiec jak sie nie uda to moze byc ciezko. Boje sie tych akcji z urzedami, bo w Polsce to wszystko jest niejasne... Tu pani otwiera ksiazke i jest jak jej zapisali a nie jak sobie wydumala.
Przeanalizowałam szampon i nie zauważyłam alkoholu.Czy to możliwe?Silikonów tez nie widzę?Mnóstwo konserwantów i jakiś ulepszaczy witamina b5 itp.Zerkniesz czydobrze to wyliczyłam?Skoro widzisz to od razu?

A z urzędami w Polsce to trzeba uzbroić się w cierpliwość.Mnie do urzędu skarbowego wzywano 6 razy.Za każdym razem musialam jechać 30 km.A co się okazywało papiery nie dochodziły do pani na drugie piętro tylko gdzie indziej a te z drugiego pietra mnie wzywały aby dołączyć brakujące papiery.ZGROZA.Ale cóż to jest waśnie POLSKA.A o tylko namiastka,mogla bym opowiadać miesiącami.A o ZUsie nie wspomnę.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc kochane!!
ale mnie tu nie bylo ho hooo!! ale narszcie jestem po przeprowadzce( w sumie juz drugiej bo w pierwszym mieszkaniu wysiadlo ogrzewanie i musielismy szukac innego) nio i tu mam neta i w ogole jest suuuper!! chyba z 20 stron musialam nadrobic ale naprodukowalyscie!
U mnie narazie bez wiekszych zmian.. odrost sie pojawil ale malutki narazie a poprzednie odrosty ktore byly rude po syosie(a nastepnie tonowane Garnierami) znowu robia sie rude..;/ Co widac na fotkach ponizej.

Znalazlam swietny sklep z fryzjerskimi kosmetykami- sa farby, maski, szampony itp. Kupilam zestaw Stapitz -szampon i maska dodajace obietosci. Jak narazie fajnie, wloski bardzo miekkie i blyszczace ale z obietoscia to nie zauwazylam zbytnio roznicy.. Sa tez tam farbki Loreala, Matrixa(17zl+woda 3zl) i Joanna profesjonalna. Chyba sie skusze na ktoras przy nastepnym farbowaniu..
Snow- jak Ci urosly wloski!! i jakie grube i zdrowe! zazdroszcze
aa ktoras z Was farbowala Stokholmem +woda 12%, widzialam efekt calkiem fajny. Czy nie zniszczylo wlosow? czy na calosci tez byla farba z woda 12%?
Pozdrowki dla was kochane blondaski
Witamy z powrotem.Tak nadrabiać watek po czasie oj to trochę czasu zachodzi.Wiem coś o tym.No ale najważniejsze ze teraz będziesz na bieżąco.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:15   #3201
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

czesc adzio
no schodzi schodzi duzo czasu ale najwazniejsze ze dobrnelam do konca! a Ty jak tam po tym ostatnim farbowaniu? kolorek boski mialas na fotkach, utrzymuje sie? moze jakies aktualne foto? robilas tym 8,13?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:30   #3202
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
czesc adzio
no schodzi schodzi duzo czasu ale najwazniejsze ze dobrnelam do konca! a Ty jak tam po tym ostatnim farbowaniu? kolorek boski mialas na fotkach, utrzymuje sie? moze jakies aktualne foto? robilas tym 8,13?
Tak robiłam 8,13 exellence ale teraz szykuje się na excell 8,13 .A wiesz ze muszę Wam pokazać jak kolor się spiera.Dopiero tydz.jak farbowałam a kolor już znacznie się wypłukał.Ale Ty masz bardzo ładny kolorek.Taki chłodny i odrost fajnie się miesza z reszta.A czym masz zamiar farbować następnym razem?
Pstrykam parę fotek obecnego koloru tydz po farbowaniu.Fotki bez flesza przy oknie.Proszę nie zwracać uwagi na końcówki bo włosy mocno pocieniowane.Oj jak bym chciała już zejść z tego cieniowania.
P.S.Włosy na drugi dzień po odzywce issany są w super stanie.Nie widać nadmiernego przetłuszczania się.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-23 o 15:44
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:42   #3203
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

pofarbowałam dzisiaj włosy tym syossem i powiem wam ze nie chycił całości i mam mieszankę na głowie wstawię zdjęcia jak będę u siebie w domu
Ewcia powiedz mi czy zrobiłam coś źle ze mi nie chyciło??
Moge za 2 tygodnie cale wlosy pofarbować palette deluxe 100 czy nie bardzo?? bo po nim ładnie włosy rozjaśniają się
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:44   #3204
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak robiłam 8,13 exellence ale teraz szykuje się na excell 8,13 .A wiesz ze muszę Wam pokazać jak kolor się spiera.Dopiero tydz.jak farbowałam a kolor już znacznie się wypłukał.Ale Ty masz bardzo ładny kolorek.Taki chłodny i odrost fajnie się miesza z reszta.A czym masz zamiar farbować następnym razem?
Pstrykam parę fotek obecnego koloru tydz po farbowaniu.Fotki bez flesza przy oknie.Proszę nie zwracać uwagi na końcówki bo włosy mocno pocieniowane.Oj jak bym chciała już zejść z tego cieniowania.
P.S.Włosy na drugi dzień po odzywce issany są w super stanie.Nie widać nadmiernego przetłuszczania się.
no to pokaz pokaz nam fotki
co do mojego farbowania to wlasnie nie mam pojecia co zrobic.. mysia mi polecala kiedys Loreala recital (to chyba jest ten do siwych wlosow) bo bylby lepszy na moje wlosy bo nie wybiloby tak czerwonego barwnika ktorego mam duzo niesttety. Farbka jakas na pozieomie 9- chlodny odcien. Mysle tez o profesjonalnych Loreala bo mam dostep ale ja sie nie znam i musialaby sie wypowiedziec jakas osoba ktora ma o tym pojecie. albo ewentualnie Matrix jakis ale tez nie wiem w co celwac zeby mi wyszlo podobnie jak na reszcie wlosow mam..
Co proponujecie dziewczynki?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:44   #3205
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

juz po farbowaniu czy zadowolona sama niewiem,jak narazie chyba nie kurcze co mnie pokusiło z ta farbka,odrost i tak mam ciepły jak ja nienawidze ciepłego odcienia,juz coraz czesciej zastanawiam sie nad podkładem i farbką.może wkońcu sie zrównaja.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 15:52   #3206
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio szampon jak wiesz zawiera sls i sol ,nie zawiera silikonow
natomiast odzywka jest lekko nawilzajaca nie zawiera silikonow rowniez

odzywki z checia bym uzywala zamiast szamponu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-23 o 15:56
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:03   #3207
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no to pokaz pokaz nam fotki
co do mojego farbowania to wlasnie nie mam pojecia co zrobic.. mysia mi polecala kiedys Loreala recital (to chyba jest ten do siwych wlosow) bo bylby lepszy na moje wlosy bo nie wybiloby tak czerwonego barwnika ktorego mam duzo niesttety. Farbka jakas na pozieomie 9- chlodny odcien. Mysle tez o profesjonalnych Loreala bo mam dostep ale ja sie nie znam i musialaby sie wypowiedziec jakas osoba ktora ma o tym pojecie. albo ewentualnie Matrix jakis ale tez nie wiem w co celwac zeby mi wyszlo podobnie jak na reszcie wlosow mam..
Co proponujecie dziewczynki?
Bardzo bym chciała Ci pomoc co do farbek profesjonalnych ale nie mam o nich pojęcia.Moze koleżanki coś powiedzą Foki wkleiłam wyżej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:04   #3208
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

zdjęcia pierwsze w słońcu,drugie w domku trzecie w cieniu.co o nich myslicie?ale wiecie co kondycja chyba lepsza włosów.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:08   #3209
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Adzio szampon jak wiesz zawiera sls i sol ,nie zawiera silikonow
natomiast odzywka jest lekko nawilzajaca nie zawiera silikonow rowniez

odzywki z checia bym uzywala zamiast szamponu
Ojejku dziękuję Ci bardzo.O taka wypowiedz mi chodziło.Czyli odzywka jest ok a co robi sls i sol z włoskami?Jest tak szkodliwy czy jak?Zmyje te składniki dziecięcym szamponem BD z rossmana?To bym może używała go na przemian?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
zdjęcia pierwsze w słońcu,drugie w domku trzecie w cieniu.co o nich myslicie?ale wiecie co kondycja chyba lepsza włosów.
Nie no moja droga czepiać to się nie masz czego.Wyszło bardzo dobrze.Na pewno jak są mokre to może się wydawać ze odrost się wyróżnia ale jak są suche to naprawdę b.dobrze pokryło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 16:29   #3210
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

TLU dzięki

West może masz jeszcze jakieś ciemniejsze pasma, albo farbę niedokładnie rozłożyłaś
ja bym nie kładła deluxe 100 na całe, to silna farba...

Hopemagda no moim zdaniem nie jest źle
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.