Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 11:47   #1231
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

a czym się różni latte od anti age?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:48   #1232
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
motywacji brak to fakt a pogoda nie mobilizuje

ja chyba spróbuje C10 jeszcze nią nie robiłam?



Bunny jestem głupia ale zadam to pytanie
jest jakaś różnica oprócz ilości jak rozrobię pół farby i jedną saszetkę oksy?
czy lepiej jednak rozrabiać całość?
bo kurdę troszkę się marnuje wiadomo to nie pieniążek chodzi bo i tak palettki tanie ale połowa mi starczy na odrost a tak to wyrzucam sporo i nie wiem co robić

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



też to robię ale jak już milion razy torebkę przeszukuje jeszcze jak siedzę w domu to co chwilę idę sprawdzić czy drzwi zamknięte są otwieram zamykam
troszkę mnie to śmieszy ale i przeraża mnie to bo zauważyłam że nasiliło mi się
Mi też mniej niż 1 farba starcza na odrost Ale nie wiem ile może być ciut więcej niż połowa.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja mam taką dziką tą twarz, czoło, nos, część policzków od strony nosa i broda->podatna na wągrasy (na pryszcze niee, rzadko), a reszta sucho-nprmalna .
To ja też mam "dziką" ;P Suchy nos, broda, kawałki policzków. Czoło i broda sie swiecą, a reszta policzków normalna I zaskórniki mam niestety najbardziej na tych suchych partiach = są głębiej niz jakby to były tłuste partie i ciężej je usunąć...
Ale jak masz taką skóre to jest duze prawdopodobienstwo ze kosmetyki ktore wymieniłam beda odpowiednie i dla ciebie.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
witam kochaniutkie!



ja właśnie siedzę z C12 na łepetynce
i musze wam powiedzieć że odką zaczęłam robic włoski zaczynając od tyłu to mi nie idzie papram wszystkie ,plączą mi się chodziaż sobie wydzielam kwadratami nerwy mnie biorą jak mam sobie sama robić te włoski ,ale cóż poradzić
mam nadzieje że chociaż równo wyjdzie
i co zauważyłam ? że dziś jakby mnie bardziej piekło w łepetynke a włoski dobrz przetłuszczone nie wiem od czego to zależy
Heh dobrze ze ja nie musze sama robic bo pewnie bym cos sknocila
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie tego bo mnie to zazwyczaj brakuje farby Pewnie mam ich więcej
Ale myślę tak na chłopski rozum, że po to dają dwie sasetki, a nie jedną dużą by jak komuś starcza pół farby by rozrobić połowę

Zresztą w ulotce pewnie jest napisane

U mnie jest tak samo beznadziejnie.. próbowałam się tego oduczyć.. TŻ też.. ale nic nie pomaga :/ No i gaz sprawdzam też tak samo jak drzwi
Tubka zresztą też jest podzielona na pół

Ja też coraz czesciej sprawdzam, po mamie to mam chyba
Yatta kurcze powiedz mi czy u ciebie z tyłu włoski wychodzą ciemniej i bardziej rude niż te z przodu? Bo jak ja tak obserwuje To zwróciłam uwage ze te włosy przy skroniach i u góry z wierzchu wychodzą ok po c10, a te z tyłu, i pod spodem już są rudawe.
No niby ok, ale jak zepne włoski to te spod spodu przeswituja mi.

Cholera jasna... no ja nie wiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:05   #1233
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hehe jestem jestem, widzę, że nie da się ukryć

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._toe_pump.html zamówiłam te póki co czekam. Widziałam jak wcześniej pisałaś, że będą buty Kenzy i się napaliłam jak głupia, a jak zobaczyłam to mi coś zapał przeszedł
fajne ja kupiłam podobne tylko ze skórki matowe
też napaliłam się na Kenzy i lipa ale wykupione widzę chyba zostały bo nie mogę ich znaleźć one wyglądały jak podróbki albo deezee nie umie robić fotek niestety już się przekonałam że buciki przychodzą 100 razy ładniejsze niż u nich na zdjęciu ale te Kenzy bałam się zamówić

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie tego bo mnie to zazwyczaj brakuje farby Pewnie mam ich więcej
Ale myślę tak na chłopski rozum, że po to dają dwie sasetki, a nie jedną dużą by jak komuś starcza pół farby by rozrobić połowę

Zresztą w ulotce pewnie jest napisane

U mnie jest tak samo beznadziejnie.. próbowałam się tego oduczyć.. TŻ też.. ale nic nie pomaga :/ No i gaz sprawdzam też tak samo jak drzwi
nie no zależy co ile robię jak dłużej zwlekam to całą wiadomo połówka to na pół głowy wtedy by mi starczyła
ale jak latem machnę sobie malusieńki bo mnie denerwuje to połowa by starczyła

ja też gaz sprawdzam bo jak palę w domu boję się że wybuchnę ja idę i nawet wącham czy nie czuć gazem

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi też mniej niż 1 farba starcza na odrost Ale nie wiem ile może być ciut więcej niż połowa.

To ja też mam "dziką" ;P Suchy nos, broda, kawałki policzków. Czoło i broda sie swiecą, a reszta policzków normalna I zaskórniki mam niestety najbardziej na tych suchych partiach = są głębiej niz jakby to były tłuste partie i ciężej je usunąć...
Ale jak masz taką skóre to jest duze prawdopodobienstwo ze kosmetyki ktore wymieniłam beda odpowiednie i dla ciebie.

Heh dobrze ze ja nie musze sama robic bo pewnie bym cos sknocila

Tubka zresztą też jest podzielona na pół

Ja też coraz czesciej sprawdzam, po mamie to mam chyba
Yatta kurcze powiedz mi czy u ciebie z tyłu włoski wychodzą ciemniej i bardziej rude niż te z przodu? Bo jak ja tak obserwuje To zwróciłam uwage ze te włosy przy skroniach i u góry z wierzchu wychodzą ok po c10, a te z tyłu, i pod spodem już są rudawe.
No niby ok, ale jak zepne włoski to te spod spodu przeswituja mi.

Cholera jasna... no ja nie wiem
no ja jak taki mini mini robię to nic dziwnego że mi z połówki zostaje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:05   #1234
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

No ja sie nie dziwie ze mi tak mało farby na odrost schodzi jak po 3 tygodniach mam pół cm
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:08   #1235
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

jedna blogerka polecała to http://allegro.pl/wax-treatment-henn...627816790.html
pisała że włoski szybko rosną bo po farbowaniu z tydz. miała już
zastanawiam się czy to kupić w sumie śmieszne pieniądze ale szkoda żeby poszło w kosz
co myślicie? używała któraś?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:09   #1236
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cześć kochane

wsadziłam dzisiaj te soczewki i mnie wkurzają, czuję je dzisiaj
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:09   #1237
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja sie nie dziwie ze mi tak mało farby na odrost schodzi jak po 3 tygodniach mam pół cm
no właśnie
a ostatnio jak wklejałam swój odrost to mi pisałyście że nie widzicie go

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-22 o 12:10
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:11   #1238
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fajne ja kupiłam podobne tylko ze skórki matowe
też napaliłam się na Kenzy i lipa ale wykupione widzę chyba zostały bo nie mogę ich znaleźć one wyglądały jak podróbki albo deezee nie umie robić fotek niestety już się przekonałam że buciki przychodzą 100 razy ładniejsze niż u nich na zdjęciu ale te Kenzy bałam się zamówić
Właśnie szukam jeszcze takich podobnych ze skórki (byle nie błyszczącej) i coś w odcieniu różu
Te buty Kenzy może i podobnie zostały wykonane, ale coś w sobie miały, co mnie odepchnęło od nich, niestety. Ale wysokość była zabójcza
Co do nerwicy natręctw o której pisałaś, też to mam chyba. Potrafię po 1000x sprawdzić, czy zamknęłam drzwi, boję się, że w końcu kiedyś wyrwę klamkę od tego szarpania czy na pewno zamknięte Chodzę po domu i sprawdzam kurki czy zakręcone (booooże, jak się nazywa toto na czym się gotuje/smaży, jest połączone z piekarnikiem masakra, wychodzę teraz na głupią blondynkę, ale niestety często tak mam, że słowa zapominam ) albo potrafię latać po schodach do łazienki żeby zobaczyć, czy aby na pewno wyłączyłam prostownicę po 4x, schodzę na dół, już mam wychodzić i jeszcze raz hop do góry upewnić się, potrafię się spóźnić na zajęcia przez takie głupoty.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:11   #1239
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć kochane

wsadziłam dzisiaj te soczewki i mnie wkurzają, czuję je dzisiaj
a to inna firma czy identyczne jak wczoraj?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:14   #1240
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jedna blogerka polecała to http://allegro.pl/wax-treatment-henn...627816790.html
pisała że włoski szybko rosną bo po farbowaniu z tydz. miała już
zastanawiam się czy to kupić w sumie śmieszne pieniądze ale szkoda żeby poszło w kosz
co myślicie? używała któraś?
Ja używałam jeszcze jak miałam ciemne włoski. I pamiętam że wogóle nie zwracałam uwagi na to jak mi włosy rosna bo nie było odrostu widać, ale raz chciałam sobie podpiac grzywke bo rano mi sie nie układało, a tam tyyyyyyyyyyyyyyyyyle takich króciutkich małych włosków, no masakra
Ale ona ma skład tak dziwny ze nikt nie wie czemu to działa Ja ją dawałam na całe włosy i nie wysuszało ich ani nic, ale niektorych może. Jeszcze niektórzy dają tą maske na skóre głowy a inna na długosc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:16   #1241
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Właśnie szukam jeszcze takich podobnych ze skórki (byle nie błyszczącej) i coś w odcieniu różu
Te buty Kenzy może i podobnie zostały wykonane, ale coś w sobie miały, co mnie odepchnęło od nich, niestety. Ale wysokość była zabójcza
Co do nerwicy natręctw o której pisałaś, też to mam chyba. Potrafię po 1000x sprawdzić, czy zamknęłam drzwi, boję się, że w końcu kiedyś wyrwę klamkę od tego szarpania czy na pewno zamknięte Chodzę po domu i sprawdzam kurki czy zakręcone (booooże, jak się nazywa toto na czym się gotuje/smaży, jest połączone z piekarnikiem masakra, wychodzę teraz na głupią blondynkę, ale niestety często tak mam, że słowa zapominam ) albo potrafię latać po schodach do łazienki żeby zobaczyć, czy aby na pewno wyłączyłam prostownicę po 4x, schodzę na dół, już mam wychodzić i jeszcze raz hop do góry upewnić się, potrafię się spóźnić na zajęcia przez takie głupoty.
zajrzyj może do tego pierre czy jak mu tam

Kenzy miały w sobie to coś i były bardziej różowe wydaje mi się że to nie był ten sam kolor ale może fotki oszukują jednak foty deezee były okropne! dlatego dodali Kenzy i buciki się rozpłynęły czekam aż jakaś laska pokaże foto real

też się boję że mi kiedyś prostownica podpali mieszkanko

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja używałam jeszcze jak miałam ciemne włoski. I pamiętam że wogóle nie zwracałam uwagi na to jak mi włosy rosna bo nie było odrostu widać, ale raz chciałam sobie podpiac grzywke bo rano mi sie nie układało, a tam tyyyyyyyyyyyyyyyyyle takich króciutkich małych włosków, no masakra
Ale ona ma skład tak dziwny ze nikt nie wie czemu to działa Ja ją dawałam na całe włosy i nie wysuszało ich ani nic, ale niektorych może. Jeszcze niektórzy dają tą maske na skóre głowy a inna na długosc
przetestuję na sobie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:20   #1242
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

A ja myśle że zrobie teraz jeszcze c10, i jak znowu bedzie rudo to wtedy sie na c12 przerzuce
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:21   #1243
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zajrzyj może do tego pierre czy jak mu tam

Kenzy miały w sobie to coś i były bardziej różowe wydaje mi się że to nie był ten sam kolor ale może fotki oszukują jednak foty deezee były okropne! dlatego dodali Kenzy i buciki się rozpłynęły czekam aż jakaś laska pokaże foto real

też się boję że mi kiedyś prostownica podpali mieszkanko
Byłam w pierre (to tam na wyzwolenia, gdzie Mac, Imbis ?) i nie było takich, a ja mam wizję więc wiesz jak to jest
Wydaje mi się, że ten materiał był inny, Kenzy były z takiej delikatnej satyny jakby, a deezowskie wyglądały jak z dywanu trochę też czekam, aż ci, którzy zamówili dodadzą opinie i zdjęcia i się przekonamy
Moja prostownica niby po 30minutach NicNiePstrykania wyłącza się, ale coś jej nie ufam jeszcze, za krótko się znamy

uwielbiam tę ikonkę ->
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:28   #1244
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a to inna firma czy identyczne jak wczoraj?
no właśnie identyczne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:32   #1245
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Byłam w pierre (to tam na wyzwolenia, gdzie Mac, Imbis ?) i nie było takich, a ja mam wizję więc wiesz jak to jest
Wydaje mi się, że ten materiał był inny, Kenzy były z takiej delikatnej satyny jakby, a deezowskie wyglądały jak z dywanu trochę też czekam, aż ci, którzy zamówili dodadzą opinie i zdjęcia i się przekonamy
Moja prostownica niby po 30minutach NicNiePstrykania wyłącza się, ale coś jej nie ufam jeszcze, za krótko się znamy

uwielbiam tę ikonkę ->
tak dokładnie tam a jak byłam to kupiłam bo były takie jakie mi się marzyły i 79 zł grzech nie brać na blogu mam

moja się wyłącza chyba nawet szybciej ale ja wolę z gniazdka wyjąć wtedy mam pewność że nic niestanie się

a mi z kolei te Kenzy wyglądały na takie aksamitne a te deezee własnie jakby z satyny na zdjęciu co miała na nodze a same jak dywan

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-22 o 12:35
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:36   #1246
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Hehe jestem jestem, widzę, że nie da się ukryć

http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._toe_pump.html zamówiłam te póki co czekam. Widziałam jak wcześniej pisałaś, że będą buty Kenzy i się napaliłam jak głupia, a jak zobaczyłam to mi coś zapał przeszedł
I kolejne piekne buty i obcas jak...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
a czym się różni latte od anti age?
Late jest taka lekka do codziennego mycia, a dolce bardziej regeneruje i nie używa się jej częściej jak raz na tydzień

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To ja też mam "dziką" ;P Suchy nos, broda, kawałki policzków. Czoło i broda sie swiecą, a reszta policzków normalna I zaskórniki mam niestety najbardziej na tych suchych partiach = są głębiej niz jakby to były tłuste partie i ciężej je usunąć...
Ale jak masz taką skóre to jest duze prawdopodobienstwo ze kosmetyki ktore wymieniłam beda odpowiednie i dla ciebie.

Heh dobrze ze ja nie musze sama robic bo pewnie bym cos sknocila

Tubka zresztą też jest podzielona na pół

Ja też coraz czesciej sprawdzam, po mamie to mam chyba
Yatta kurcze powiedz mi czy u ciebie z tyłu włoski wychodzą ciemniej i bardziej rude niż te z przodu? Bo jak ja tak obserwuje To zwróciłam uwage ze te włosy przy skroniach i u góry z wierzchu wychodzą ok po c10, a te z tyłu, i pod spodem już są rudawe.
No niby ok, ale jak zepne włoski to te spod spodu przeswituja mi.

Cholera jasna... no ja nie wiem
Nic mi nie mów - z tyłu mam rudo, a z przodu przy skroniach są niemal białe

U mnie czoło nos i broda to tłuszcz jak nie wiem :/ policzki suche

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć kochane

wsadziłam dzisiaj te soczewki i mnie wkurzają, czuję je dzisiaj
Zdarza się
To są jednodniowe więc płynu pewnie nie masz?
Czasem po prostu tak się ułożą kijowo i wkurzają.. ja wtedy je wyjmuje, przemywam płynem i wkładam jeszcze raz i jest ok..
Trzeba też zwracać uwagę jak się zakłada czy dobrą stroną wkładasz

No ale ja bym zrobiła tak.. opuszkiem palca zsunąć ją na dół (tak jakbyś chciała zdjąć) i potem delikatnie dolną powiekę masuj do góry, żeby tą soczewke przesunąć spowrotem na górę, potem pomrygaj kilka razy - powinno pomóc

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
uwielbiam tę ikonkę ->
Ja też I jeszcze tą ..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:37   #1247
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zdarza się
To są jednodniowe więc płynu pewnie nie masz?
Czasem po prostu tak się ułożą kijowo i wkurzają.. ja wtedy je wyjmuje, przemywam płynem i wkładam jeszcze raz i jest ok..
Trzeba też zwracać uwagę jak się zakłada czy dobrą stroną wkładasz

No ale ja bym zrobiła tak.. opuszkiem palca zsunąć ją na dół (tak jakbyś chciała zdjąć) i potem delikatnie dolną powiekę masuj do góry, żeby tą soczewke przesunąć spowrotem na górę, potem pomrygaj kilka razy - powinno pomóc
tak jednodniówki, ale już ok jest, chyba się ułożyły

idę się przebrać i czekać na gości, na obiad przychodzą, już jestem taka głodna a ich nadal nie ma
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:37   #1248
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
I kolejne piekne buty i obcas jak...



Late jest taka lekka do codziennego mycia, a dolce bardziej regeneruje i nie używa się jej częściej jak raz na tydzień



Nic mi nie mów - z tyłu mam rudo, a z przodu przy skroniach są niemal białe

U mnie czoło nos i broda to tłuszcz jak nie wiem :/ policzki suche


No ja przy skroniach mam tak hmmm lekko złotawo jakby? Ale taki mały odrost jak miałam to sie nie rzuca w oczy, a reszta też ruda.
Szlag by to. Jednak brąz zawsze wychodził jak trzeba

Ja kiedyś nigdy nic suchego na twarzy nie miałam. Jeden tłuszcz, ewentualnie policzki normalne. A teraz bomba wybuchowa.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:38   #1249
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a mi z kolei te Kenzy wyglądały na takie aksamitne a te deezee własnie jakby z satyny na zdjęciu co miała na nodze a same jak dywan
Te butki helmutki jakbyście widziały gdzieś to pliz dajcie cynk
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:42   #1250
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Te butki helmutki jakbyście widziały gdzieś to pliz dajcie cynk
oczywiście

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

uciekam poopalać się na słoneczku
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:44   #1251
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak dokładnie tam a jak byłam to kupiłam bo były takie jakie mi się marzyły i 79 zł grzech nie brać na blogu mam

moja się wyłącza chyba nawet szybciej ale ja wolę z gniazdka wyjąć wtedy mam pewność że nic niestanie się

a mi z kolei te Kenzy wyglądały na takie aksamitne a te deezee własnie jakby z satyny na zdjęciu co miała na nodze a same jak dywan
Przejdę się tam jeszcze raz jakoś na dniach, bo uczelnię mam niedaleko więc co mi szkodzi, ceny też tam nie są wygórowane więc już w ogóle cud miód
Pięęęękne te butki Twoje to są te z pierre czy z deezee ? Jak Cię gdzieś na Szczecinie w nich spotkam to "pożyczam"

O to to to, właśnie to miałam na myśli opisując te buty Kenzy ale brakło mi słów

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
I kolejne piekne buty i obcas jak...
Ja też I jeszcze tą ..
No obcas wysoki wysoki, kiedyś nie odważyłabym się takich bucików na nogę założyć, pamiętam jak zaczynałam przygodę ze szpilkami od 6cm (bez platformy) i chodziłam jak kaleka, sama się z siebie śmiałam, a teraz te buty mam na zmianę np. na weselu jak byłam, wszyscy zmienili na balerinki, a ja szpilki na szpilki
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:49   #1252
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oczywiście

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

uciekam poopalać się na słoneczku
Jakie poopalać burza idzie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
No obcas wysoki wysoki, kiedyś nie odważyłabym się takich bucików na nogę założyć, pamiętam jak zaczynałam przygodę ze szpilkami od 6cm (bez platformy) i chodziłam jak kaleka, sama się z siebie śmiałam, a teraz te buty mam na zmianę np. na weselu jak byłam, wszyscy zmienili na balerinki, a ja szpilki na szpilki
Nie no z chodzeniem problemów nie mam, nogi też mnie nie bolą jak dobrze wyważone buty, ale ja jestem wysoka więc jak jeszcze takie buty założę to jak to powiedziała Kitka - jak wieża Eiffla
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:51   #1253
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakie poopalać burza idzie



Nie no z chodzeniem problemów nie mam, nogi też mnie nie bolą jak dobrze wyważone buty, ale ja jestem wysoka więc jak jeszcze takie buty założę to jak to powiedziała Kitka - jak wieża Eiffla
Znowu burza?

No ja mam wrazenie ze jak wyjde w takich szpilach to sie beda ze mnie smiac bo bede wygladac jak stara malutka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:53   #1254
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Znowu burza?

No ja mam wrazenie ze jak wyjde w takich szpilach to sie beda ze mnie smiac bo bede wygladac jak stara malutka
Tja :/ a tak duszno jest, że jajo idzie znieść :/

Dlaczego? Ty jak masz te 160 to możesz śmigać nawet w takich jak efcia pokazała i nikt Ci nic nie powie

Ja jak takie zakładam to nie sposób mnie przeoczyć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:55   #1255
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tja :/ a tak duszno jest, że jajo idzie znieść :/

Dlaczego? Ty jak masz te 160 to możesz śmigać nawet w takich jak efcia pokazała i nikt Ci nic nie powie

Ja jak takie zakładam to nie sposób mnie przeoczyć
U mnie wczoraj tak duszno było, ale burzy nie było koniec końców.

No wiem że moge Tylko takie glupie wrazenie mam Ale na takich na takiej mega platformie to bym smiesznie wyglądała bo mam szczuplutkie łydki i to by juz naprawde wygladalo dziwnie bo te buty bylyby za duze do mojej postury
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:06   #1256
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no z chodzeniem problemów nie mam, nogi też mnie nie bolą jak dobrze wyważone buty, ale ja jestem wysoka więc jak jeszcze takie buty założę to jak to powiedziała Kitka - jak wieża Eiffla
Aaaa takie buty. A ile masz wzrostu ? Czytam wątek regularnie ale szczerze mówiąc chyba musiałam przeoczyć to Mam koleżanke, która ma 180cm i dla niej obcasy min. 11cm co dzień to norma, mówi, że czuje się dobrze na takiej wysokości. Na początku dziwnie się czułam jak patrzyła na mnie z góry, ale w końcu przywykłam, ale sama na jej miejscu nie założyłabym takich butów w których miałabym 190cm. Oglądałam film z ostatniego wesela, mam 169cm + szpilki 12cm i wyglądałam właśnie jak taka wieża Eiffela, śmiesznie to wyglądało jak w kółeczku wszyscy tańczą i taka ja jakbym lewitowała nad ziemią
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:17   #1257
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Kitkulkai jak Oczka?


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj tak duszno było, ale burzy nie było koniec końców.

No wiem że moge Tylko takie glupie wrazenie mam Ale na takich na takiej mega platformie to bym smiesznie wyglądała bo mam szczuplutkie łydki i to by juz naprawde wygladalo dziwnie bo te buty bylyby za duze do mojej postury
No coś TY? u mnie lało z godzinę, a burza była taka, że jeden grzmot jeszcze się nie skończyła już następna błyskawica była
A z tymi butami to ciężko

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Aaaa takie buty. A ile masz wzrostu ? Czytam wątek regularnie ale szczerze mówiąc chyba musiałam przeoczyć to Mam koleżanke, która ma 180cm i dla niej obcasy min. 11cm co dzień to norma, mówi, że czuje się dobrze na takiej wysokości. Na początku dziwnie się czułam jak patrzyła na mnie z góry, ale w końcu przywykłam, ale sama na jej miejscu nie założyłabym takich butów w których miałabym 190cm. Oglądałam film z ostatniego wesela, mam 169cm + szpilki 12cm i wyglądałam właśnie jak taka wieża Eiffela, śmiesznie to wyglądało jak w kółeczku wszyscy tańczą i taka ja jakbym lewitowała nad ziemią
174 No to widac koleżance pasuje - ale ja się z tym źle czuje jak tak na wszystkich z góry patrzę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:18   #1258
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
174 No to widac koleżance pasuje - ale ja się z tym źle czuje jak tak na wszystkich z góry patrzę
Ja sama jak czasami stoję w autobusie a obok mnie jakaś niższa dziewczyna to głupio się czuje, że jestem od niej wyższa (a wysoka nie jestem ale po prostu uwielbiam, jak nogi wyglądają w obcasach
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:23   #1259
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
zaraz będę ćwiczyć
ale w ogóle wiecie co... ja pierwszy raz widziałam tak na żywo soczewkę i pierwszy raz dotykałam
jak ją wyjmowałam z tego pudełeczka to była taka cieniutka, że w ogóle nie widziałam czy ją nabrałam na palca ale aż sama się zdziwiłam, że tak łatwo mi poszło zakładanie na prawe oko od razu wlazła, a na lewym trochę uciekała, ale za 3 podejściem się udało

i wiecie co? dzisiaj miałam prawie 1500 odwiedzin na blogu!
(a teraz już prawie 1600 :)

idę walczyć z soczewkami
hmm to ja Ci wyjaśnię dlaczego Poleciłam NieAnonimowej KosmetoHoliczce Twoją Londę i podałam adres Twojego bloga (w PW), po czym wrzucila Twoje podpisane zdjęcia na swojego bloga i duzo osob Cię odwiedziło mam nadzieję, że nie jesteś zła swoje zdj po londzie też pokazywałam proszę- link http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/...-da-sie-da-sie


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj Kochana sliczna jestes a nogi masz cudowne
Chyba zrobię Wam sesję, zobaczysz mnie i od razu polubisz swoje nogi
Poważnie mówię-bedzie ładnie na dworze, wkleję kilka swoich zdjęć, porobię je i zobaczysz mnie w szortach-śmiech na sali
ale glupoty mowisz
ja tam nawet nie będę się pokazywać
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
uuu


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A do mnie kumpela dzwoni czy nie wpadne... mhm juz wiem czemu mam wpasc Pan upierdliwiec
Ale wiecie co... on tak truje ze juz sie sama zastanawiam czy moze sie nie przekonam do niego z czasem
calkiem mozliwe
Cytat:
Napisane przez kle0patra Pokaż wiadomość
Witajcie nie dawno dołączyłam do grona blondynek. Opinie są różne ale chciałabym wiedzieć co myślą osoby które mnie nie widzą na co dzień z góry dziekuje
blond- masz taka rozswietlona buzię
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
lady
Ja też legginsiory. wcześniej nosiłam rajstopy, żeby mi dupa nie zmarzła, ale w tym roku kupiłam takie z misiem i już było cieplutko.
Tylko teraz nosić nie mogę, bo nie mam buciorów :<

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

A tak w ogóle, to co z tym końcem świata ?
yyy no wlasnie
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-05-22 o 13:42
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:27   #1260
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kle0patra Pokaż wiadomość
Witajcie nie dawno dołączyłam do grona blondynek. Opinie są różne ale chciałabym wiedzieć co myślą osoby które mnie nie widzą na co dzień z góry dziekuje
W blondzie pięknie
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.