czym zamalować ciemny burgund? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 12:57   #1
magdussska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10

czym zamalować ciemny burgund?


blagam o pomoc...
moje wlosy maja naturalny kolor sredniego brazu, ale przez chyba jakies zacmienie umyslu pomalowalam je na burgund z wellatonu. to byla moja najwieksza urodowa pomylka! nie dosc, ze farba ma okropny zapach, ktory utrzymuje sie jeszcze dluuuuuuugo po farbowaniu i kolejnych myciach, to w tym kolorze wygladam strasznie, nie moge na siebie patrzec. moze komus innemu by pasowal, ale ja juz wiem, ze wszelkie czerwone refleksy pod slonce na pewno nie sa dla mnie i musze sie tego pozbyc, dlatego prosze o rade, czy ciemny braz lub czekoladowy braz mi to zakryje? bo boje sie farbowac wlosy, wole sie teraz upewnic, czy ma to sens :P jesli nawet wyjda czarne jakos to przeboleje, ale tej czerwieni nie ;(
magdussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 16:47   #2
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: czym zamalować ciemny burgund?

Ciemny brąz pewnie przykryje,ale licz się z tym,że te czerwone refleksy po pierwszym farbowaniu mogą jeszcze przebijać miejscami. Poza tym kolory takie jak ciemny brąz,czy czekoladowy brąz bardzo często wychodzą po prostu niemal czarne.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 08:59   #3
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: czym zamalować ciemny burgund?

zgadzam się ciemny brąz zafarbuje na pewno,mam też do Ciebie olbrzymią prośbęmogła byś wstawić zdjęcie swoich włosów po tym kolorze?bardzo się na niego czaje od dłuższego czasu,ale nigdzie nie widziałam zdjęcia jak wychodzi na włoskach mniej więcej.Bardzo Cię proszę
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 12:55   #4
magdussska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: czym zamalować ciemny burgund?

dopiero tu weszlam iii
1) ciemny szatyn garniera doskonale pokryl czerwony polysk, wiec jestem przeszczesliwa i znow ze spokojem patrze w lustro
2) zdjecia wlosow w odcieniu burgund niestety nie mam, ale jesli myslisz o tym kolorze... odradzam ;P chociaz zalezy od tego, jaka masz urode, ale wg mnie wyglada po prostu sztucznie, ten bordowy polysk unosi sie jak jakas poswiata nad glowa i rzuca w oczy, lepiej uczyc sie na cudzych, w tym wypadku moich , bledach
magdussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 17:27   #5
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: czym zamalować ciemny burgund?

Cytat:
Napisane przez magdussska Pokaż wiadomość
dopiero tu weszlam iii
1) ciemny szatyn garniera doskonale pokryl czerwony polysk, wiec jestem przeszczesliwa i znow ze spokojem patrze w lustro
2) zdjecia wlosow w odcieniu burgund niestety nie mam, ale jesli myslisz o tym kolorze... odradzam ;P chociaz zalezy od tego, jaka masz urode, ale wg mnie wyglada po prostu sztucznie, ten bordowy polysk unosi sie jak jakas poswiata nad glowa i rzuca w oczy, lepiej uczyc sie na cudzych, w tym wypadku moich , bledach
mam prawie czarne włosy farbowane i bardzo podoba mi się właśnie bordowy połysk.Miałam już kiedyś tyle,że innej firmy i bardzo mi się efekt podobał ale Wellatonu nie używałam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.