Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 22:56   #2491
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:13   #2492
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
piękna dziewczyna ale te brwi
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 00:14   #2493
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

brwi trochę za mocno namalowane, ale kształt mega może podobają mi się też dlatego, ze ja mam swoje dość rzadkie i cienkie...
dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 00:56   #2494
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć późną porą

Podczytuję Was każdego dnia ale jakoś weny nie mam żeby coś napisać.. Ostatnie dni mijają bez rewelacji i jesień czuć na maksa więc jakaś taka przybita jestem. Fajnie że pogoda ma się znacznie poprawić do środy więc może się naładuje pozytywną energia na najbliższy czas co do jesiennych zakupów to też się powoli zaczynam rozglądać za nowymi swetrami (uwielbiam swetry najlepiej takie grubaśne plecione oversize) płaszcz jakiś czarny taki żeby pasował do wszystkiego botki mam z zeszłego roku na słupku i wręcz się z nimi nie potrafię rozstać tak przypasowały pewnie skuszę się na jeszcze jakiś kolor. Planuję zakupić również koszule w neutralnych kolorach głównie nude brązy szarości też ale jakoś się wolę w cielistych niż w szarych odcieniach.. korci mnie strasznie kolor khaki którego do tej pory wręcz nienawidziłam kto wie może w tym roku nastąpi jakiś przełom skoro już wraca do łask styl militarny.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
Dziewczyna śliczna idealna uroda do stylu Pin Up brwi też mi się podobają - lubię takie mega przerysowane ale sama bym się raczej nie odważyła.. swoje maluję na brązowo bo i naturalne mam dość ciemne i to zdecydowanie chyba juz za dużo patrząc na mój jasny blond na głowie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:16   #2495
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
Jest po prostu dobrze zrobione-brwi namalowane, usta wypelnione, soczewki, wlosy farbowane. Jest ładna, ale ja bym powiedziala ladnie zrobiona-i zeby nie było, jak pewnie sie domyslacie nie mam nic przeciwko temu, jestem za zabiegami które nas upiekszają

Jaki ona ma kolor wlosow?
Czarny? Czy to braz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:48   #2496
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Buahhot brwi mega mi podobają się takie bardzo
a moje pierwsze skojarzenie Dita von Teese

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć późną porą

Podczytuję Was każdego dnia ale jakoś weny nie mam żeby coś napisać.. Ostatnie dni mijają bez rewelacji i jesień czuć na maksa więc jakaś taka przybita jestem. Fajnie że pogoda ma się znacznie poprawić do środy więc może się naładuje pozytywną energia na najbliższy czas co do jesiennych zakupów to też się powoli zaczynam rozglądać za nowymi swetrami (uwielbiam swetry najlepiej takie grubaśne plecione oversize) płaszcz jakiś czarny taki żeby pasował do wszystkiego botki mam z zeszłego roku na słupku i wręcz się z nimi nie potrafię rozstać tak przypasowały pewnie skuszę się na jeszcze jakiś kolor. Planuję zakupić również koszule w neutralnych kolorach głównie nude brązy szarości też ale jakoś się wolę w cielistych niż w szarych odcieniach.. korci mnie strasznie kolor khaki którego do tej pory wręcz nienawidziłam kto wie może w tym roku nastąpi jakiś przełom skoro już wraca do łask styl militarny.



Dziewczyna śliczna idealna uroda do stylu Pin Up brwi też mi się podobają - lubię takie mega przerysowane ale sama bym się raczej nie odważyła.. swoje maluję na brązowo bo i naturalne mam dość ciemne i to zdecydowanie chyba juz za dużo patrząc na mój jasny blond na głowie
uwielbiam Pin Up sama od czasu do czasu coś w tym stylu ubieram, maluje się

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jest po prostu dobrze zrobione-brwi namalowane, usta wypelnione, soczewki, wlosy farbowane. Jest ładna, ale ja bym powiedziala ladnie zrobiona-i zeby nie było, jak pewnie sie domyslacie nie mam nic przeciwko temu, jestem za zabiegami które nas upiekszają

Jaki ona ma kolor wlosow?
Czarny? Czy to braz?
raczej czarne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:44   #2497
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że kitulka się pojawi wkrótce... Mam pytanko dotyczące mieszania 7 i 8.13. Tak dla pewności...Mieszałaś w takich samych proporcjach farby? Ile czasu trzymałaś na włoskach? Z jakiego poziomu schodziłaś? To juz chyba wszystko. Dziś wielki dzień i im bliżej farbowania tym więcej pytań Dzięki z góry za pomoc
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 12:20   #2498
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
uwielbiam Pin Up sama od czasu do czasu coś w tym stylu ubieram, maluje się
Mnie się również bardzo podoba i sama mam bzika na punkcie kreski z jaskółką na swoim oku z jej malowaniem już ciut gorzej ale z każdym podejściem wychodzi lepiej a to najważniejsze moje małe głęboko osadzone z opadającą powieką oczy wcale nie ułatwiają zadania ale uparłam się i próbuję co sił bo strasznie mi się to podoba

ah no i zapomniałabym - DZIEŃ DOBRY
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-08-18 o 12:22
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:26   #2499
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
śliczna
w pierwszej chwili brwi mi się nie spodobały, ale później zjechałam w dół, aby obejrzeć resztę zdjęć, tam gdzie nie ma takiego fotoszopa i też się zakochałam
Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że kitulka się pojawi wkrótce... Mam pytanko dotyczące mieszania 7 i 8.13. Tak dla pewności...Mieszałaś w takich samych proporcjach farby? Ile czasu trzymałaś na włoskach? Z jakiego poziomu schodziłaś? To juz chyba wszystko. Dziś wielki dzień i im bliżej farbowania tym więcej pytań Dzięki z góry za pomoc
tak, mieszałam najpierw pół tubki 7 + 8,13 a później drugie pół
trzymałam ok. 30 minut, a jeszcze z 10 malaksowałam
miałam na włosach poziom 8, zależało mi tylko na tym aby pozbyć się glona
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:36   #2500
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


raczej czarne
Tez mialam takie wrazenie ze czarne

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie się również bardzo podoba i sama mam bzika na punkcie kreski z jaskółką na swoim oku z jej malowaniem już ciut gorzej ale z każdym podejściem wychodzi lepiej a to najważniejsze moje małe głęboko osadzone z opadającą powieką oczy wcale nie ułatwiają zadania ale uparłam się i próbuję co sił bo strasznie mi się to podoba

ah no i zapomniałabym - DZIEŃ DOBRY
Ja tez mam raczej małe oczu wlasnie tak osadzone ni to gleboko ni nie, myslalam o kresce ale czy taka pasuje takim oczom?


Teraz sie nie maluje w ogole jak jestem na wakacjach
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:42   #2501
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tez mialam takie wrazenie ze czarne



Ja tez mam raczej małe oczu wlasnie tak osadzone ni to gleboko ni nie, myslalam o kresce ale czy taka pasuje takim oczom?


Teraz sie nie maluje w ogole jak jestem na wakacjach
na wcześniejszych zdjęciach są brązowe

ma coś z Megan Fox też
http://1.bp.blogspot.com/-1IzzdUUXi7...0121132jhb.jpg

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

dziewczyny jestem taka szczęśliwa, że maskara mogę nie jeść, nie spać a czuję tyle energii

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

jak jest gorąco albo nad wodę to też się latem nie maluję ale wieczorem jak wychodzę to
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 13:01   #2502
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale podoba mi się jej buzia brwi, usta cała buzia
http://iddavanmunster.blogspot.com/
Piękna Brwi boskie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tez mialam takie wrazenie ze czarne



Ja tez mam raczej małe oczu wlasnie tak osadzone ni to gleboko ni nie, myslalam o kresce ale czy taka pasuje takim oczom?


Teraz sie nie maluje w ogole jak jestem na wakacjach
Kreska jest dla każdych oczu tylko inaczej się ją maluje. Przy małych oczach zwykle unika się czerni - czasem ciemne brązy są lepsze ale to trzeba wyczuć, nie zawsze tak jest No i kreska od połowy powieki, wewnętrzny kącik tylko zaznaczona linia rzęs. I jaskółke też można spokojnie zrobić, tylko nie za dużą.


Ładuje aparat to zaraz wam pokaże moją różową kiecke

Z TŻ pogadałam i jest ok, zrozumiał co źle zrobił i na przyszłość będzie wiedział że nie powinien się tak zachowywać. Nie mniej dzisiaj sie troche nadenerwuje, ale mam zamiar odciągać myśli i mieć dzień dla siebie o
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:01   #2503
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez mam raczej małe oczu wlasnie tak osadzone ni to gleboko ni nie, myslalam o kresce ale czy taka pasuje takim oczom?
jasne że pasuje przy małych oczach takie wyciągnięte kocie oko może je optycznie powiększyć na korzyść gorzej z opadającą powieką bo mocno wyciągnięta jaskółka może się źle prezentować ale to już kwestia dopasowania do oka każdy ma inne i metodą prób i błędów sprawdzać jak daleko można wyciągnąć i problemu z noszeniem kreski nie powinno być żadnego. Najważniejsze żeby dodatkowo nie obciążała spojrzenia i nie wychodziła na tą opadającą część

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Megan jest piękna odkąd pamiętam wzdycham nad Jej urodą a ta dziewczyna fakt bardzo podobna ile ja bym dała za taka urodę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-08-18 o 13:04
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:25   #2504
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
jasne że pasuje przy małych oczach takie wyciągnięte kocie oko może je optycznie powiększyć na korzyść gorzej z opadającą powieką bo mocno wyciągnięta jaskółka może się źle prezentować ale to już kwestia dopasowania do oka każdy ma inne i metodą prób i błędów sprawdzać jak daleko można wyciągnąć i problemu z noszeniem kreski nie powinno być żadnego. Najważniejsze żeby dodatkowo nie obciążała spojrzenia i nie wychodziła na tą opadającą część


Megan jest piękna odkąd pamiętam wzdycham nad Jej urodą a ta dziewczyna fakt bardzo podobna ile ja bym dała za taka urodę
oj jest spojrzenie
ja też z chęcią przeistoczyłabym się w TAKĄ śliczną brunetkę
choć nowy mówi, że ma słabość do moich włosów, więc nici ze zmian
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:40   #2505
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oj jest spojrzenie
ja też z chęcią przeistoczyłabym się w TAKĄ śliczną brunetkę
choć nowy mówi, że ma słabość do moich włosów, więc nici ze zmian

skąd ja to znam mój w pierwszej kolejności zwrócił uwagę na moje białe włosy sam się przyznał.. dlatego jak się dowiedział o tej alfie i że znowu będą białe to cały w skowronkach niby mówi że kochałby mnie w każdym kolorze ale ja doskonale wiem że smutno by Mu było jakbym się przefarbowała
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:46   #2506
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
skąd ja to znam mój w pierwszej kolejności zwrócił uwagę na moje białe włosy sam się przyznał.. dlatego jak się dowiedział o tej alfie i że znowu będą białe to cały w skowronkach niby mówi że kochałby mnie w każdym kolorze ale ja doskonale wiem że smutno by Mu było jakbym się przefarbowała
skąd ja to znam
na pewno byłoby smutno w sumie mi pewnie też jakoś przyzwyczaiłam się
tylko zimą będę miała kryzys i to jeszcze przez te piękne kolory Kitki, Infy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:52   #2507
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Tyle sie nacytowałam i internet padł

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem taka szczęśliwa, że maskara mogę nie jeść, nie spać a czuję tyle energii

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

jak jest gorąco albo nad wodę to też się latem nie maluję ale wieczorem jak wychodzę to
No rozumiem, ale zeby nie jeść
jedzenie wazna sprawa

No nad wode to makijazu bym nie zrobila
a wieczorem to jak sie opale mimo filtra na czerwono i mam gorącą buzię to tez mi sie nie chce malowac

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kreska jest dla każdych oczu tylko inaczej się ją maluje. Przy małych oczach zwykle unika się czerni - czasem ciemne brązy są lepsze ale to trzeba wyczuć, nie zawsze tak jest No i kreska od połowy powieki, wewnętrzny kącik tylko zaznaczona linia rzęs. I jaskółke też można spokojnie zrobić, tylko nie za dużą.


Ładuje aparat to zaraz wam pokaże moją różową kiecke

Z TŻ pogadałam i jest ok, zrozumiał co źle zrobił i na przyszłość będzie wiedział że nie powinien się tak zachowywać. Nie mniej dzisiaj sie troche nadenerwuje, ale mam zamiar odciągać myśli i mieć dzień dla siebie o
Kreske pocwicze na jesień (co roku to mowię, wiem)

Dobrze ze z TZ lepiej, oby na dluzej bo znimi to tak wiesz-lepiej na chwile

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
jasne że pasuje przy małych oczach takie wyciągnięte kocie oko może je optycznie powiększyć na korzyść gorzej z opadającą powieką bo mocno wyciągnięta jaskółka może się źle prezentować ale to już kwestia dopasowania do oka każdy ma inne i metodą prób i błędów sprawdzać jak daleko można wyciągnąć i problemu z noszeniem kreski nie powinno być żadnego. Najważniejsze żeby dodatkowo nie obciążała spojrzenia i nie wychodziła na tą opadającą część

Bede dzialac na jesień

choc ja sie w jakims mocnym makijazu czuje nie pomalowana a przemalowana, nie wiem czemu
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
skąd ja to znam mój w pierwszej kolejności zwrócił uwagę na moje białe włosy sam się przyznał.. dlatego jak się dowiedział o tej alfie i że znowu będą białe to cały w skowronkach niby mówi że kochałby mnie w każdym kolorze ale ja doskonale wiem że smutno by Mu było jakbym się przefarbowała
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
na pewno byłoby smutno w sumie mi pewnie też jakoś przyzwyczaiłam się
tylko zimą będę miała kryzys i to jeszcze przez te piękne kolory Kitki, Infy
Poznał Was jako blond to chce blond.
Ale jakbyscie sie przemalowaly i wygladały fajnie mysle ze by nie bylo gadania
A jaki tam kryzys pomozemy przetrwac

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-08-18 o 13:54
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:55   #2508
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość



Kreske pocwicze na jesień (co roku to mowię, wiem)

Dobrze ze z TZ lepiej, oby na dluzej bo znimi to tak wiesz-lepiej na chwile



Bede dzialac na jesień

choc ja sie w jakims mocnym makijazu czuje nie pomalowana a przemalowana, nie wiem czemu




Poznał Was jako blond to chce blond.
Ale jakbyscie sie przemalowaly i wygladały fajnie mysle ze by nie bylo gadania
A jaki tam kryzys pomozemy przetrwac
Ćwicz ćwicz Ja bede jaskółke cwiczyc, bo mi nigdy wywijanie krechy nie wychodzi
Z tym przemalowaniem to jest kwestia przyzwyczajenia po prostu

Niby tak to z nimi jest, ale z moim o dziwo od długiego juz czasu jest baardzo dobrze, i na chwile to co najwyzej gorzej jest Także ciesze sie
I to jest tak jak mówisz, mój to samo "Poznałem cie jako blond i chce blond". Ale przeciez kochałby mnie i tak samo w innych Tylko jak słyszy o rudych to mówi "wystawie ci rzeczy za drzwi, zobaczysz!"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:01   #2509
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatko nad wodę w życiu zresztą jak upały to ja praktycznie nie zdejmuje oksów na wieczór to oczka usta muszę bo lubię w dzień błyszczykiem albo ochronną ale muszę

nie no jeszcze źle się czuję nie mogę jeść ale pije dużo więc good nie umrę

u nas to świeże, więc nie będę póki co metamorfozy robić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 14:04   #2510
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ok wstawiłam sukienke i spodniczke do albumu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:26   #2511
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ćwicz ćwicz Ja bede jaskółke cwiczyc, bo mi nigdy wywijanie krechy nie wychodzi
Z tym przemalowaniem to jest kwestia przyzwyczajenia po prostu

Niby tak to z nimi jest, ale z moim o dziwo od długiego juz czasu jest baardzo dobrze, i na chwile to co najwyzej gorzej jest Także ciesze sie
I to jest tak jak mówisz, mój to samo "Poznałem cie jako blond i chce blond". Ale przeciez kochałby mnie i tak samo w innych Tylko jak słyszy o rudych to mówi "wystawie ci rzeczy za drzwi, zobaczysz!"
To zrób sie ruda, zobaczymy co zrobi

Pocwicze, ale musze sie przyzwyczaic, ja w makijazu mocnym czuje sie przytloczona nic na sile, na razie maluje sie jak lubię i tyle
(czyli-w ogole)

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Agatko nad wodę w życiu zresztą jak upały to ja praktycznie nie zdejmuje oksów na wieczór to oczka usta muszę bo lubię w dzień błyszczykiem albo ochronną ale muszę

nie no jeszcze źle się czuję nie mogę jeść ale pije dużo więc good nie umrę

u nas to świeże, więc nie będę póki co metamorfozy robić
Co pijesz?

Ja tez błyszczyk lubie, a teraz mam taka pomadkę Tisane, to tu nad woda jest w sam raz, bo wieje, to ona chroni. Tak to mam okulary na oczach i nie widac by było i tak nic.

Fajnie ze tak Ci sie uklada dobrze
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiłam sukienke i spodniczke do albumu
Juz pedze zobaczyc

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

CZEKO
pasują Ci te ciuszki, nie w moim stylu, ale Tobie chyba pasuja
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:26   #2512
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
skąd ja to znam
na pewno byłoby smutno w sumie mi pewnie też jakoś przyzwyczaiłam się
tylko zimą będę miała kryzys i to jeszcze przez te piękne kolory Kitki, Infy

ja kryzysu raczej nie powinnam mieć całe wakacje blada byłam to i zimą myślę problemu nie będzie jeszcze jak nad cerą popracuję to powinno być w porządku

Czeko pozwoliłam sobie zostawić zaproszenie nie pamiętam czy Cię już zapraszałam więc w razie czego wysłałam
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-08-18 o 14:28
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:54   #2513
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To zrób sie ruda, zobaczymy co zrobi

Pocwicze, ale musze sie przyzwyczaic, ja w makijazu mocnym czuje sie przytloczona nic na sile, na razie maluje sie jak lubię i tyle
(czyli-w ogole)



Co pijesz?

Ja tez błyszczyk lubie, a teraz mam taka pomadkę Tisane, to tu nad woda jest w sam raz, bo wieje, to ona chroni. Tak to mam okulary na oczach i nie widac by było i tak nic.

Fajnie ze tak Ci sie uklada dobrze


Juz pedze zobaczyc

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

CZEKO
pasują Ci te ciuszki, nie w moim stylu, ale Tobie chyba pasuja
wczoraj łychę dzisiaj wodę żywca niegazowanego

aż za fajnie, boję się ale w końcu poznałam takiego samego czubka jakim jestem

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja kryzysu raczej nie powinnam mieć całe wakacje blada byłam to i zimą myślę problemu nie będzie jeszcze jak nad cerą popracuję to powinno być w porządku

Czeko pozwoliłam sobie zostawić zaproszenie nie pamiętam czy Cię już zapraszałam więc w razie czego wysłałam
ja lubię swój kolor w okresie wiosna/lato, zimą i jesienią nie bo jest szaro buro albo biało

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Czeko to lustro poszerzające
ciuszki nie w moim guście ale myślę, że do Ciebie pasują takie cukiereczki

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

http://koszulkolandia.com.pl/foto4/s...nowit-1-1a.jpg nada się na prezent urodzinowy dla faceta?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:56   #2514
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wczoraj łychę dzisiaj wodę żywca niegazowanego

aż za fajnie, boję się ale w końcu poznałam takiego samego czubka jakim jestem

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



ja lubię swój kolor w okresie wiosna/lato, zimą i jesienią nie bo jest szaro buro albo biało

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Czeko to lustro poszerzające
ciuszki nie w moim guście ale myślę, że do Ciebie pasują takie cukiereczki

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

http://koszulkolandia.com.pl/foto4/s...nowit-1-1a.jpg nada się na prezent urodzinowy dla faceta?
Lustro to jedno Ale ono nie poszerza, moze tak foty wyszły, po prostu ja troche przytyłam W brzuchu i w udach.

Koszulka myśle że jak najbardziej się nada

Agatko dziękuje

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-08-18 o 14:59
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:50   #2515
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
śliczna
w pierwszej chwili brwi mi się nie spodobały, ale później zjechałam w dół, aby obejrzeć resztę zdjęć, tam gdzie nie ma takiego fotoszopa i też się zakochałam

tak, mieszałam najpierw pół tubki 7 + 8,13 a później drugie pół
trzymałam ok. 30 minut, a jeszcze z 10 malaksowałam
miałam na włosach poziom 8, zależało mi tylko na tym aby pozbyć się glona
Dziekuję Ci bardzo za pomoc Jestem już po... Tak bardzo miałam nadzieję, że wyjdzie mi taki kolor jak Tobie (nie żebym zazdrościła tylko chciałam hehe). Załączam zdjęcia. Co jeszcze mogę powiedzieć? Wyszło ciemno jak dla mnie, ale spodziewałam się, że stosując 7, jasno też nie będzie Mam wrażenie że są ciemniejsze niż na zdjęciach. Foty były robione na balkonie
Dziwnie mi teraz bo na odrostach był 9 wellaton, a teraz 7... Już mi nawet TŻ powiedział, że mnie wolał w tym kolorowym rudo blondzie - faceci wrrrr a wcześniej narzekał! Ech...
Troszkę glonu widać. Chociaż źle nie jest i Bunny mnie ostrzegała, więc ok. Tak musiało być. Nie wiem co mam jeszcze pisać

Jak w ogóle dziewczynki oceniacie? Jeśli w ogóle kojarzycie wcześniejsze moje włosy ze zdjęć Co teraz mogłabym zrobić, żeby tak o 0,5 tonu do tonu mieć jaśniejsze? Nie teraz oczywiście Jak mi włosy odżyją. A teraz końcówki i REGENERACJA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130305.jpg (24,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130306.jpg (26,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130308.jpg (23,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130312.jpg (20,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez marrunia
Czas edycji: 2012-08-18 o 16:52
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:55   #2516
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci bardzo za pomoc Jestem już po... Tak bardzo miałam nadzieję, że wyjdzie mi taki kolor jak Tobie (nie żebym zazdrościła tylko chciałam hehe). Załączam zdjęcia. Co jeszcze mogę powiedzieć? Wyszło ciemno jak dla mnie, ale spodziewałam się, że stosując 7, jasno też nie będzie Mam wrażenie że są ciemniejsze niż na zdjęciach. Foty były robione na balkonie
Dziwnie mi teraz bo na odrostach był 9 wellaton, a teraz 7... Już mi nawet TŻ powiedział, że mnie wolał w tym kolorowym rudo blondzie - faceci wrrrr a wcześniej narzekał! Ech...
Troszkę glonu widać. Chociaż źle nie jest i Bunny mnie ostrzegała, więc ok. Tak musiało być. Nie wiem co mam jeszcze pisać

Jak w ogóle dziewczynki oceniacie? Jeśli w ogóle kojarzycie wcześniejsze moje włosy ze zdjęć Co teraz mogłabym zrobić, żeby tak o 0,5 tonu do tonu mieć jaśniejsze? Nie teraz oczywiście Jak mi włosy odżyją. A teraz końcówki i REGENERACJA
nie widzę zdjęć

edit : widzę u mnie wyglądają na rude, ale glona nie ma

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lustro to jedno Ale ono nie poszerza, moze tak foty wyszły, po prostu ja troche przytyłam W brzuchu i w udach.

Koszulka myśle że jak najbardziej się nada

Agatko dziękuje
pewnie wina fotki

wezmę tą koszulkę, chyba czarną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:58   #2517
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci bardzo za pomoc Jestem już po... Tak bardzo miałam nadzieję, że wyjdzie mi taki kolor jak Tobie (nie żebym zazdrościła tylko chciałam hehe). Załączam zdjęcia. Co jeszcze mogę powiedzieć? Wyszło ciemno jak dla mnie, ale spodziewałam się, że stosując 7, jasno też nie będzie Mam wrażenie że są ciemniejsze niż na zdjęciach. Foty były robione na balkonie
Dziwnie mi teraz bo na odrostach był 9 wellaton, a teraz 7... Już mi nawet TŻ powiedział, że mnie wolał w tym kolorowym rudo blondzie - faceci wrrrr a wcześniej narzekał! Ech...
Troszkę glonu widać. Chociaż źle nie jest i Bunny mnie ostrzegała, więc ok. Tak musiało być. Nie wiem co mam jeszcze pisać

Jak w ogóle dziewczynki oceniacie? Jeśli w ogóle kojarzycie wcześniejsze moje włosy ze zdjęć Co teraz mogłabym zrobić, żeby tak o 0,5 tonu do tonu mieć jaśniejsze? Nie teraz oczywiście Jak mi włosy odżyją. A teraz końcówki i REGENERACJA
u mnie niestety też wyglądają rudo
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:59   #2518
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc kochane
Jestem juz (od wczoraj)w Brukselii a wiec mam juz staly dostep do neta wrocilismy troche wczesniej niz planowalam bo zmieniamy meble (wlasnie teraz jak pisze do was to nosza mi nad glowa)
Wtedy po nieudanym przyciemnieniu( za duzo popielu dala ) na drugi dzien poszlam i fryzjerka(ta sama) zrobila mi kapiel i zdjela ta popiel , po czym nalozyla mi farbe w kolorze zblizonym do moich naturalek i wyszlo cos jak cieply braz ze zlotymi nitkami Kolor mi sie podoba jest cieply jak chcialam wkoncu i nie za ciemny w sam raz pasuje mi do oczui mam dla was fotki z dzis zaraz po umyciu wlosow Jestem ZADOWOLONA a kolor ten juz nosze ponad 2 tyg nic sie nie wymywa , robila oczywiscie colorsynkiem

Fotki przesle na kompa i zaraz wam wkleje cos tam

Pozatym wakacje uznaje za udane , wybawilam sie kilka razy w klubie , no i bylam na czadowym wieczorze panienskim tydzien temu
Tesknilam za wami bo dostep do u neta u siorki mialam skromny(ona to dziecko neostrady chyba) a pozniej wogole bez neta zylam

Postaram sie co nieco nadrobic , na bloga narazie nie zajrze bo dzis mamy to meblowanie i nie dam rady wszystkiego ogarnac.
Pisze w pospiechu wiec moglam cos zapomniec napisac ale to nie problem bo od teraz mam neta i bedziemy w stalym kontakcie

edit.
na poczatek takie foto z rana jak widac trudno ten kolor nazwac blondem bo to nie jest juz blond ale dobrze sie w nim czuje i co najwazniejsze wlosy sobie teraz odpoczna ,mniej sie pusza ,wkoncu spelni sie moze moje marzenie
Jakim kolorem mi robila napisze jutro bo musze zerknac w palete inne fotki np z buzia dam na dniach bo teraz nic nie mam na kompie jeszcze
Troszke przeszly te moje wlosy w ciagu miesiaca ,ale teraz zasluzyly na odpoczynek na kilka przynajmniej miesiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (50,9 KB, 84 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-18 o 17:20
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:24   #2519
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dodałam do albumu Ja zdjecia z dzis z wakacji, K. zrobil tabletem
Z zaskoczenia jedno, wystawiałam buzie do słonca i zamknelam oczy
widac kolor wlosow i wydaje mi sie ze odrost sie nie odznacza.
Znaczy-widze go jak sie mega przyjrze, ma ok 1 cm ponad nawet.
Wybaczcie brak makijazu, jestem na wakacjach

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

[QUOTE=xLADYx;35971075]wczoraj łychę dzisiaj wodę żywca niegazowanego

aż za fajnie, boję się ale w końcu poznałam takiego samego czubka jakim jestem

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



ja lubię swój kolor w okresie wiosna/lato, zimą i jesienią nie bo jest szaro buro albo biało

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Czeko to lustro poszerzające
ciuszki nie w moim guście ale myślę, że do Ciebie pasują takie cukiereczki

QUOTE]

A tam, czeko jest szczuplak
Kolor masz tak czy siak oryginalny i przez to fajny. jak bym miała stricte biale bylabym zadowolona.
Pij pij oby tylko wode
a z nowym TZ mam nadzieje ze sie ulozy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lustro to jedno Ale ono nie poszerza, moze tak foty wyszły, po prostu ja troche przytyłam W brzuchu i w udach.

Koszulka myśle że jak najbardziej się nada

Agatko dziękuje
Szczupła jestes, nie narzekaj
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:27   #2520
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane
Jestem juz (od wczoraj)w Brukselii a wiec mam juz staly dostep do neta wrocilismy troche wczesniej niz planowalam bo zmieniamy meble (wlasnie teraz jak pisze do was to nosza mi nad glowa)
Wtedy po nieudanym przyciemnieniu( za duzo popielu dala ) na drugi dzien poszlam i fryzjerka(ta sama) zrobila mi kapiel i zdjela ta popiel , po czym nalozyla mi farbe w kolorze zblizonym do moich naturalek i wyszlo cos jak cieply braz ze zlotymi nitkami Kolor mi sie podoba jest cieply jak chcialam wkoncu i nie za ciemny w sam raz pasuje mi do oczui mam dla was fotki z dzis zaraz po umyciu wlosow Jestem ZADOWOLONA a kolor ten juz nosze ponad 2 tyg nic sie nie wymywa , robila oczywiscie colorsynkiem

Fotki przesle na kompa i zaraz wam wkleje cos tam

Pozatym wakacje uznaje za udane , wybawilam sie kilka razy w klubie , no i bylam na czadowym wieczorze panienskim tydzien temu
Tesknilam za wami bo dostep do u neta u siorki mialam skromny(ona to dziecko neostrady chyba) a pozniej wogole bez neta zylam

Postaram sie co nieco nadrobic , na bloga narazie nie zajrze bo dzis mamy to meblowanie i nie dam rady wszystkiego ogarnac.
Pisze w pospiechu wiec moglam cos zapomniec napisac ale to nie problem bo od teraz mam neta i bedziemy w stalym kontakcie

edit.
na poczatek takie foto z rana jak widac trudno ten kolor nazwac blondem bo to nie jest juz blond ale dobrze sie w nim czuje i co najwazniejsze wlosy sobie teraz odpoczna ,mniej sie pusza ,wkoncu spelni sie moze moje marzenie
Jakim kolorem mi robila napisze jutro bo musze zerknac w palete inne fotki np z buzia dam na dniach bo teraz nic nie mam na kompie jeszcze
Troszke przeszly te moje wlosy w ciagu miesiaca ,ale teraz zasluzyly na odpoczynek na kilka przynajmniej miesiecy
Przede wszystkim:czesc
super ze wakacje udane
co do zdjecia, napisz prosze jaki to kolor.
Ja w sumie mało co widzę na tym zdjeciu:/ daj lepsze jak mozesz.
Dla mnie to blond, dosc jasny...tak na zdj,wyglada.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Napiszcie mi tylko jak ten moj kolor, odrostu nie widac jakos mocno?
Teraz w ogóle mam te wlosy gdzies
mam 2 odzywki, szampon, olejek i tyle
suszarke mam taka kreconą rowenty to grzywkę na niej podsuszam, a tak chodze w koku, na drugi dzień mam fale i tak nosze 2 - 3 dni.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.