U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 09:15   #1621
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Napisałam do bio do Singapuru z opisem sytuacji, mam nadzieję, że odpiszą szybko

Ten sprzedawca w PMce twierdzi, że... a, zresztą, wkleję Wam:

"The INCHLOSS packaging is the old packaging(2010 and before). Now the stocks at market here already change to 'SHAPING'. But we don't know when they (website)will update it. And when the market in Europe will have a new stocks with new packaging."

Mogę to zweryfikować tylko u źródła, no to do nich napisałam z linkiem do aukcji i cytatami z wiadomości.
Możliwe, że faktycznie zmieniają nazwę, nie byłby to pierwszy raz przecież, wiele firm tak robi - i dla mnie wtedy problem rozwiązany.

Jeśli jednak wyjdzie, że to fake, to ech ;/ Co prawda sprzedawca w PMce przyznał, że zmieni treść aukcji, więc mam twardy dowód, jak było wcześniej i że kupowałam w zasadzie co innego, ale paskudnie nie lubię awantur (chyba, że sama je robię, wtedy ok ;p).
Wiesz co, na glownej stronie It's Skin tez jeszcze nie umiescili zdjec effectorow w nowych opakowaniach (od grudnia!), wiec moze to ten sam przypadek...

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Wow, faktycznie strasznie wysokie te opłaty
zaraz obaczę próbkie kremiku podocznego
mi też piegi wyskakują, niestety Tanaka je uparcie likwiduje. Ale ja piegi uwielbiam
Może Ci się ściera ten sunblock z twarzy? Bo teroetycznie to jak się jest na słońcu to co 3-4 godziny powinno się powtarzać aplikacje...
Hmm, juz chyba wiem, dlaczego...
Przez wiekszosc tamtego roku (i teraz od tygodnia) uzywam/lam Hada Labo Emulsion, ktora ma tlenek cynku (chroniacy glownie przed UVA) i jakis chemiczny filtr, nie ma tam tlenku tytanu (chroniacego przed UVB) - ale z drugiej strony BB maja tlenek tytanu, ale masz racje, scieraja sie w ciagu dnia i pewnie stad te piegi, za mala ochrona przed UVB >< Akurat wczoraj sprawdzalam jeden z blogow, ktore czytam i jak na zawolanie artykul, punkt trzeci o tym mowi :
http://www.vivawoman.net/2013/05/07/...screen-lately/ Trzeba kupic puder Skin79...

Okkk, nie kupie zadnego pudru - wlasnie przeczytalam, ze wdychanie tlenku tytanu jest wysoce szkodliwe i rakotworcze ..............

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-05-08 o 09:59
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:17   #1622
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
sing też ma próbki all day strong 2 ale ja bym chciala duzy!
no albo innisfree no sebum/long wear ale w ciemno nie kupie calej tubki bo do najtanszych nie nalezy
no właśnie drogo... sing sing ma moją jedynkę, ale 130 zł prawie
napisałam jeszcze jednego maila do rubyruby może ona mi napisze, czy go wycofują, czy nie

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiesz co, na glownej stronie It's Skin tez jeszcze nie umiescili zdjec effectorow w nowych opakowaniach (od grudnia!), wiec moze to ten sam przypadek...


Hmm, juz chyba wiem, dlaczego...
Przez wiekszosc tamtego roku (i teraz od tygodnia) uzywam/lam Hada Labo Emulsion, ktora ma tlenek cynku (chroniacy glownie przed UVA) i jakis chemiczny filtr, nie ma tam tlenku tytanu (chroniacego przed UVB) - ale z drugiej strony BB maja tlenek tytanu, ale masz racje, scieraja sie w ciagu dnia i pewnie stad te piegi, za mala ochrona przed UVB >< Akurat wczoraj sprawdzalam jeden z blogow, ktore czytam i jak na zawolanie artykul, punkt trzeci o tym mowi :
http://www.vivawoman.net/2013/05/07/...screen-lately/ Trzeba kupic puder Skin79...

Okkk, nie kupie zadnego pudru - wlasnie przeczytalam, ze wdychanie tlenku tytanu jest wysoce szkodliwe i rakotworcze ..............
hmm... ja to tam za bardzo nie patrzę na te ostrzeżenia, że coś jest rakotwórcze teraz wszystko jest szkodliwe - jedzenie, powietrze, kosmetyki, w takim świecie żyjemy niestety. Jakbym miała się przejmować, to musiałabym wyprowadzić się do jakiegoś buszu albo najlepiej żyć pod kloszem w czysto sterylnym środowisku

drugi dzień testuję secretkey snail cream i jestem zachwycona nie wiem jeszcze jak działanie, ale jest o NIEBO lepszy od mizona - nie ma konsystencji gluta w prawdzie, ale cudownie nawilża, zostawia taki fajny film na skórze, a jednocześnie wchłania się do matu. Zobaczymy jeszcze, czy zaleczy mi nową niespodziankę.

Wczoraj zaczęłam też stosować tony moly floria capsule essence i też jest jestem baaardzo baaardzo zadowolona - o efektach oczywiście ciężko coś powiedzieć, ale bardzo podoba mi się skład i jest super przyjemna przy aplikacji - nawilża (!), ale podobnie jak secret key wchłania się do matu i czuję jak moja skóra wręcz ją pije. Dobrze trafiłam tym razem, a zarówno krem jak i esencje brałam w ciemno, bo mało recenzji w sieci.
A z kosmetykami mizonowymi się nie lubię. Za ostre jak na moją skórę, wszystkie co testowałam albo wysuszają albo nic nie robią. Ble. Nawet ten watermax gel mnie wysuszył i wysypał.
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:21   #1623
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

metice z secretkey snail masz krem, a nie zel? bo wystepuje w wersji cream i cream gel
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:26   #1624
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
no właśnie drogo... sing sing ma moją jedynkę, ale 130 zł prawie
napisałam jeszcze jednego maila do rubyruby może ona mi napisze, czy go wycofują, czy nie



hmm... ja to tam za bardzo nie patrzę na te ostrzeżenia, że coś jest rakotwórcze teraz wszystko jest szkodliwe - jedzenie, powietrze, kosmetyki, w takim świecie żyjemy niestety. Jakbym miała się przejmować, to musiałabym wyprowadzić się do jakiegoś buszu albo najlepiej żyć pod kloszem w czysto sterylnym środowisku

drugi dzień testuję secretkey snail cream i jestem zachwycona nie wiem jeszcze jak działanie, ale jest o NIEBO lepszy od mizona - nie ma konsystencji gluta w prawdzie, ale cudownie nawilża, zostawia taki fajny film na skórze, a jednocześnie wchłania się do matu. Zobaczymy jeszcze, czy zaleczy mi nową niespodziankę.

Wczoraj zaczęłam też stosować tony moly floria capsule essence i też jest jestem baaardzo baaardzo zadowolona - o efektach oczywiście ciężko coś powiedzieć, ale bardzo podoba mi się skład i jest super przyjemna przy aplikacji - nawilża (!), ale podobnie jak secret key wchłania się do matu i czuję jak moja skóra wręcz ją pije. Dobrze trafiłam tym razem, a zarówno krem jak i esencje brałam w ciemno, bo mało recenzji w sieci.
A z kosmetykami mizonowymi się nie lubię. Za ostre jak na moją skórę, wszystkie co testowałam albo wysuszają albo nic nie robią. Ble. Nawet ten watermax gel mnie wysuszył i wysypał.
Buuu ja chce all day strong !!

Tez nie patrze na te ostrzezenia bo teraz wiekszosc rzeczy jest szkodliwa dla zdrowia
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:30   #1625
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

nalozylam dzis Dollisha, daje mu ostatnia szanse - jak nei zapcha to wroci do lask, jak zapach to bye bye. Bo efekt na twarzy daje boski.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:36   #1626
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nalozylam dzis Dollisha, daje mu ostatnia szanse - jak nei zapcha to wroci do lask, jak zapach to bye bye. Bo efekt na twarzy daje boski.
a jak ze swieceniem?
bo w sumie wzieam go z aszuelka na pol
no i chyba raz wyprobowalam i sie szybko swiecil czy cuś? no nie pamietam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:41   #1627
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a jak ze swieceniem?
bo w sumie wzieam go z aszuelka na pol
no i chyba raz wyprobowalam i sie szybko swiecil czy cuś? no nie pamietam
testowalam go jak jeszcze nie bylo cieplo o ladnie sie trzymal i nie swiecil mocno. A dzis pierwszy test w upale, zdam relacje wieczorem lub jutro
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 11:43   #1628
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Poszłam za Waszą radą i nałożyłam najpierw krem ślimakowy a na to watermaxa i nie jest źle. Bałam się, że będzie mi się lepiła twarz i że ogólnie będę czuła że coś na niej mam ale jest ok Zobaczymy jeszcze do wieczora jak będzie mi się trzymał makijaż na takim zestawie

A czy któraś z Was używała może Mizon Hyaluronic Acid Suboon Moisture Cream http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Hyaluro...item35c68d6ab8
Właśnie go zamówiłam
I wzięłam też Skin79 Shiny Pearl Water Drop BB Cream http://www.ebay.pl/itm/SKIN79-Shiny-...item5aefff3ddf

Eh i po co mi te wszystkie mazidła
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:50   #1629
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Na szczescie slimak juz niedlugo sie konczy, bleh
Bede mogla testowac skinfood vita c

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
testowalam go jak jeszcze nie bylo cieplo o ladnie sie trzymal i nie swiecil mocno. A dzis pierwszy test w upale, zdam relacje wieczorem lub jutro
yhyyyy

zabraliscie mi pogode chlip chlip

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

goldika mam dla Ciebie swatcha SK ale jakiś z dupy wyszedl bo jest brzydka pogoda i nie da sie dobrze zlapac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:53   #1630
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Na szczescie slimak juz niedlugo sie konczy, bleh
Bede mogla testowac skinfood vita c



yhyyyy

zabraliscie mi pogode chlip chlip

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

goldika mam dla Ciebie swatcha SK ale jakiś z dupy wyszedl bo jest brzydka pogoda i nie da sie dobrze zlapac
z dupy tez moze byc wrzuc to co masz i dzieki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:57   #1631
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

i zapomnialam o nim napisac, ze sie tak nie klei jak niektore bb

zaraz wrzuce
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 12:03   #1632
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość

hmm... ja to tam za bardzo nie patrzę na te ostrzeżenia, że coś jest rakotwórcze teraz wszystko jest szkodliwe - jedzenie, powietrze, kosmetyki, w takim świecie żyjemy niestety. Jakbym miała się przejmować, to musiałabym wyprowadzić się do jakiegoś buszu albo najlepiej żyć pod kloszem w czysto sterylnym środowisku
No wlasnie mnie przeraza, jak wiekszosc ludzi sobie to olewa, a potem placz i rozpacz, jak ktos raka dostaje... okazuje sie, ze jeden z filtrow uv ma wplyw na zmniejszenie hormonow tarczycy, a ja wlasnie mam problem z tarczyca, wiec chyba to nie byloby madre w moim przypadku nakladac go... ale co mam zrobic, skoro on jest doslownie w KAZDYM sunscreenie czy kremie BB, ktory mam i o ktorych czytam..? Nie ma wyjscia :/
Wiec sprowadza sie do tego, ze faktycznie lepiej o tym nie myslec... :/
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:07   #1633
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

skin79 orange po lewej a po prawej secret key snail bb
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (35,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (30,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (30,5 KB, 33 załadowań)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:11   #1634
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie przeraza, jak wiekszosc ludzi sobie to olewa, a potem placz i rozpacz, jak ktos raka dostaje... okazuje sie, ze jeden z filtrow uv ma wplyw na zmniejszenie hormonow tarczycy, a ja wlasnie mam problem z tarczyca, wiec chyba to nie byloby madre w moim przypadku nakladac go... ale co mam zrobic, skoro on jest doslownie w KAZDYM sunscreenie czy kremie BB, ktory mam i o ktorych czytam..? Nie ma wyjscia :/
Wiec sprowadza sie do tego, ze faktycznie lepiej o tym nie myslec... :/
ktory to skladnik? bo ja od 3mcy lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. Ale pewnie i tak nie dam rady wyeliminowac calego zla ze swojej pielegnacji :/

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
skin79 orange po lewej a po prawej secret key snail bb
dzieki faktycznie wydaje sie ciemny. Czyli dla mnie odpada poki co.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:12   #1635
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Błyskawiczna odpowiedź z bio i już Wam spieszę donieść... że to nie fake ;]

Otóż okazuje się, że na rynku malezyjskim i singapurskim ten produkt funkcjonuje pod nazwą "Shaping", bo nazwa "Inchloss" jest - na ile zrozumiałam - niepraworządna w jakimś sensie

W takim razie czuję się uradowana i dziś przypiekam się dalej xD
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:26   #1636
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny mam sajgon po nocy na oczach tak mi oko zapuchło jakby mnie ktoś pobiłczerwona skóra i swędzi a nic nowego nie wprowadziłam w kosmetykach.. kończy mi się krem z eucerina i sie zastanawiam czy on mi kuku nie zrobił.. wcześniej nie maiałam z nim problemów..
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Na szczescie slimak juz niedlugo sie konczy, bleh
Bede mogla testowac skinfood vita c
yhyyyy
zabraliscie mi pogode chlip chlip
a ja stosuje all in one mizona i na to vita c i jest ok a pogoda u nas przepiękna zaraz ide na spacer
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Błyskawiczna odpowiedź z bio i już Wam spieszę donieść... że to nie fake ;]

Otóż okazuje się, że na rynku malezyjskim i singapurskim ten produkt funkcjonuje pod nazwą "Shaping", bo nazwa "Inchloss" jest - na ile zrozumiałam - niepraworządna w jakimś sensie

W takim razie czuję się uradowana i dziś przypiekam się dalej xD
to super dobrze że sie wyjasniło
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:33   #1637
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No wlasnie mnie przeraza, jak wiekszosc ludzi sobie to olewa, a potem placz i rozpacz, jak ktos raka dostaje... okazuje sie, ze jeden z filtrow uv ma wplyw na zmniejszenie hormonow tarczycy, a ja wlasnie mam problem z tarczyca, wiec chyba to nie byloby madre w moim przypadku nakladac go... ale co mam zrobic, skoro on jest doslownie w KAZDYM sunscreenie czy kremie BB, ktory mam i o ktorych czytam..? Nie ma wyjscia :/
Wiec sprowadza sie do tego, ze faktycznie lepiej o tym nie myslec... :/
Ja wiem czy większość ludzi sobie olewa ? wydaje mi się, że jednak gro ma świadomość tego co jest złe i szkodliwe dla zdrowia, ale tak naprawdę na olbrzymią częśc tego na co jesteśmy na co dzień wystawieni, nie mamy wpływu. Zresztą badania na szkodliwość niektórych substancji dają bardzo często sprzeczne wyniki . Ja np. nie wierzę w szkodliwość palenia papierosów - tak naprawdę jakby się zagłębić w temat, to nie udowodniono, że palenie powoduje nowotwory. Za to uważam, że do powstawania nowotworów przyczynia się otyłość i wysoka zawartość cukru w diecie, co akurat jest potwierdzone - nowotwory karmią się glukozą A słodycze potrafią być równie uzależniające co tytoń.

Ważne żeby nie dać się zwariować i starać się żyć w miarę zdrowo na wszystko i tak wpływu mieć nie będziemy. Ja też mam problemy z tarczycą i mam długą historię nowotworową w rodzinie, ale staram się nie wkręcać i nie dmuchać i nie chuchać na siebie za bardzo - człowiek czasami sam jest w stanie sobie takie rzeczy wmówić, że potem organizm faktycznie wariuje


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
metice z secretkey snail masz krem, a nie zel? bo wystepuje w wersji cream i cream gel
krem żelu nie chciałam, mam suchą skórę i potrzebuję czegoś bardziej nawilżającego
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:56   #1638
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Ja np. nie wierzę w szkodliwość palenia papierosów - tak naprawdę jakby się zagłębić w temat, to nie udowodniono, że palenie powoduje nowotwory. Za to uważam, że do powstawania nowotworów przyczynia się otyłość i wysoka zawartość cukru w diecie, co akurat jest potwierdzone - nowotwory karmią się glukozą A słodycze potrafią być równie uzależniające co tytoń.
spoko, możesz nie wierzyć, ale fakty temu przeczą....
"Smoke contains several carcinogenic pyrolytic products that bind to DNA and cause many genetic mutations. There are 45 known or suspected chemical carcinogens in cigarette smoke." (za http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1747794/ z 2003r.)

offtop, sorry ale czuję się odpowiedzialna
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:00   #1639
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No przecież, osmolone płuca to oznaka zdrowia.

</offtop>

Pytanie do dziewczyn, które stosowały skarpetki TonyMoly ale w wersji Shiny - po ilu dniach zaczęła się wylinka?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 13:05   #1640
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
</offtop>

Pytanie do dziewczyn, które stosowały skarpetki TonyMoly ale w wersji Shiny - po ilu dniach zaczęła się wylinka?
Ja robiłam w niedzielę wieczorem i na razie nic. Mam tylko taką napiętą skórę na stopach. Więc przyłączam się do pytania. Kiedy mogę spodziewać się złażącej skóry?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:07   #1641
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

bllee ale upał , a ja sobie nogi obtarłam od butów i ledwo doszłam do domu


przyszło mi jakieś powtórne awizo i nie wiem co to, boje sie że z celnego ale czy na 1 rzecz mogą dowalić cło? ( żel aloesowy tylko )
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:07   #1642
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja robiłam w niedzielę wieczorem i na razie nic. Mam tylko taką napiętą skórę na stopach. Więc przyłączam się do pytania. Kiedy mogę spodziewać się złażącej skóry?
Ja w poniedziałek i już mnie skręca, chcę już widzieć efekty
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:13   #1643
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek i już mnie skręca, chcę już widzieć efekty

ja miałam na 3 dzień

robiłam w środę wieczorem, a w sobotę wieczorem już było źle
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:19   #1644
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
ja miałam na 3 dzień

robiłam w środę wieczorem, a w sobotę wieczorem już było źle
Czyli jutro
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:22   #1645
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Czyli jutro

Ale słyszałam, że niektórym schodzi na 6 dzień także nie chce tutaj nic zapeszać
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:29   #1646
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ktory to skladnik? bo ja od 3mcy lecze sie na niedoczynnosc tarczycy. Ale pewnie i tak nie dam rady wyeliminowac calego zla ze swojej pielegnacji :/

Ethylhexyl Methoxycinnamate (on jest wszedzie :/ nawet, jak sa juz tlenek tytanu i cynku w produkcie, to dowalaja jeszcze ten, po jaka cholere?? :/) , ale taki sam efekt maja tez 4-Methylbenzylidene camphor (4-MBC) i Octyl methoxycinnamate (OMC).

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Błyskawiczna odpowiedź z bio i już Wam spieszę donieść... że to nie fake ;]

Otóż okazuje się, że na rynku malezyjskim i singapurskim ten produkt funkcjonuje pod nazwą "Shaping", bo nazwa "Inchloss" jest - na ile zrozumiałam - niepraworządna w jakimś sensie

W takim razie czuję się uradowana i dziś przypiekam się dalej xD
To dobrze Bardzo pali? Ja bym tego nie zniosla

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Ja wiem czy większość ludzi sobie olewa ? wydaje mi się, że jednak gro ma świadomość tego co jest złe i szkodliwe dla zdrowia, ale tak naprawdę na olbrzymią częśc tego na co jesteśmy na co dzień wystawieni, nie mamy wpływu. Zresztą badania na szkodliwość niektórych substancji dają bardzo często sprzeczne wyniki . Ja np. nie wierzę w szkodliwość palenia papierosów - tak naprawdę jakby się zagłębić w temat, to nie udowodniono, że palenie powoduje nowotwory. Za to uważam, że do powstawania nowotworów przyczynia się otyłość i wysoka zawartość cukru w diecie, co akurat jest potwierdzone - nowotwory karmią się glukozą A słodycze potrafią być równie uzależniające co tytoń.

Ważne żeby nie dać się zwariować i starać się żyć w miarę zdrowo na wszystko i tak wpływu mieć nie będziemy. Ja też mam problemy z tarczycą i mam długą historię nowotworową w rodzinie, ale staram się nie wkręcać i nie dmuchać i nie chuchać na siebie za bardzo - człowiek czasami sam jest w stanie sobie takie rzeczy wmówić, że potem organizm faktycznie wariuje
Najlepiej, jak we wszystkim, pewnie zachowac balans... w koncu znam przypadki, gdzie ktos super zdrowo sie odzywial i cwiczyl, a i tak dostal raka , jak i takie, gdzie ktos sobie olewa i jest zdrowy do konca zycia, wiec... po czesci tez loteria. No ale jak zaczynam czytac na ten temat to wlasnie tak panikuje, potem mi troche przechodzi
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:15   #1647
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ethylhexyl Methoxycinnamate (on jest wszedzie :/ nawet, jak sa juz tlenek tytanu i cynku w produkcie, to dowalaja jeszcze ten, po jaka cholere?? :/) , ale taki sam efekt maja tez 4-Methylbenzylidene camphor (4-MBC) i Octyl methoxycinnamate (OMC).


To dobrze Bardzo pali? Ja bym tego nie zniosla


Najlepiej, jak we wszystkim, pewnie zachowac balans... w koncu znam przypadki, gdzie ktos super zdrowo sie odzywial i cwiczyl, a i tak dostal raka , jak i takie, gdzie ktos sobie olewa i jest zdrowy do konca zycia, wiec... po czesci tez loteria. No ale jak zaczynam czytac na ten temat to wlasnie tak panikuje, potem mi troche przechodzi


Tak jak mój sąsiad- w życiu nie palił papierosów i umarł na raka krtani, a menele chodzą po ulicach i się trzymają świetnie
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:39   #1648
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Błyskawiczna odpowiedź z bio i już Wam spieszę donieść... że to nie fake ;]

Otóż okazuje się, że na rynku malezyjskim i singapurskim ten produkt funkcjonuje pod nazwą "Shaping", bo nazwa "Inchloss" jest - na ile zrozumiałam - niepraworządna w jakimś sensie

W takim razie czuję się uradowana i dziś przypiekam się dalej xD
Ale przecież są aukcje z Singapuru i normalnie jest inchloss?

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
dziewczyny mam sajgon po nocy na oczach tak mi oko zapuchło jakby mnie ktoś pobiłczerwona skóra i swędzi a nic nowego nie wprowadziłam w kosmetykach.. kończy mi się krem z eucerina i sie zastanawiam czy on mi kuku nie zrobił.. wcześniej nie maiałam z nim problemów..

a ja stosuje all in one mizona i na to vita c i jest ok a pogoda u nas przepiękna zaraz ide na spacer

to super dobrze że sie wyjasniło
Ja stosuje slimaka a na to skin79 sue wiec juz wiecej nic nie dowale
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:44   #1649
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ale przecież są aukcje z Singapuru i normalnie jest inchloss?



Ja stosuje slimaka a na to skin79 sue wiec juz wiecej nic nie dowale


ooo , pewnie pisałaś o tym ale ja się nie dokopię w gąszczu postów - jak się spisuje Sue u Ciebie?
Bo dostałam próbasa i mam zamiar go wypróbować
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:51   #1650
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
ooo , pewnie pisałaś o tym ale ja się nie dokopię w gąszczu postów - jak się spisuje Sue u Ciebie?
Bo dostałam próbasa i mam zamiar go wypróbować
jest supcio
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.