Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 10:16   #1321
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Już mówiłem, że zamawiałem z allegro a nie ze stron tych perfumerii. Ale zamawiałem dokładnie od tych perfumerii bo mają również konta na allegro, a przelew robiłem dokładnie na te perfumerie więc nie ma co tutaj mówić, że allegro to allegro a strona perfumerii to inna bajka.


Zdjęcia Bossa:
http://i57.tinypic.com/2n87jbt.jpg

http://i61.tinypic.com/smu4r5.jpg
Wszystko wygląda ok, ale zapachu nie ma po 10 minutach. mam na mysli projekcję bo przy skórze trzyma się jakieś 3 godziny. A ja znam ten zapach bo kiedyś go miałem, lata temu. Zresztą jak testowałem w Sephorze na nadgarstku to trzymał się spokojnie 8 godzin i było czuć jak się rękę nawet zbliżyło z dala.

Davidoff Cool Water

http://i62.tinypic.com/205wayp.jpg

http://i59.tinypic.com/xomuls.jpg
Kiedys go miales? Kiedys to ja bylam mlodsza.
Jak ci Milka, Daniels i Arsonist wszystko wytlumaczyli to ty nadal upierasz sie przy swoim. A potem w necie mnostwo niesprawiedliwych komentarzy, ze podroba, bo zapach nie jest taki jak KIEDYS

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
No dobrze, jestem gotów powiedzieć, że Boss jest ok. Kod zgadza się w internecie, jest to produkcja z maja 2014 więc faktycznie refomulację mogłby zrobić swoje. Ale co mogę powiedzieć o Davidoffie? Tych nierównych przetłoczeń na flakonie nie jestem w stanie sfotografować, ale zauważ, że na naklejce jest pęcherzyk powietrza. Kodu nie da się zobaczyć bo jest ciemny, ale powtórze. Jest nierówny i nie ma takiego kodu Davidoffa, a sprawdzałem w 3 miejsach.
Skoro kod jest ciemny i nie da sie go zobaczyc, to ty moze tez go blednie odczytujesz? Wysil sie i mi go tutaj wpisz, bo u mnie na ekranie go slabo widac. Ty wlasnymi oczami lepiej go zobaczysz.
I nie wiem czy wiesz, czy czytasz na biezaco forum, ale zdarzaja sie takie kwiatki, ze kod nie wchodzi. Nie wiadomo dlaczego, ale tak jest. Nie pamietam o jaki zapach chodzilo, ale sprawa miala miejsce nie tak dawno. Hmm, nawet chyba ja mialam problem z Crystal Noir, ale wiesz...skoro mam oryginal to malo mnie obchodzi fakt, ze kod mi nie wchodzi
Powtorze raz jeszcze, podaj kod.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 11:17   #1322
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
U mnie na odwrót, za wszystko gotówka przy odbiorze.
Sklepy internetowe mają wybór płatności i to jest dobre, co kto chce to wybierze.
Zgadzam się, dlatego nie ma sensu optować aby każdy zamawiał za pobraniem. Ja, tak jak kuki, wolę dokonywać płatności z góry, opcja za pobraniem nie ma dla mnie za bardzo plusów.

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Dlaczego perfumeria realta jest na liście wiarygodnych? Wchodzę, a tam... zobaczcie same.
Ha ha, rzeczywiście coś nie tak. Ale tam wcześniej była perfumeria internetowa; o ile dobrze kojarzę, to parę lat temu robiłam w niej zakupy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 18:25   #1323
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, dlatego nie ma sensu optować aby każdy zamawiał za pobraniem. Ja, tak jak kuki, wolę dokonywać płatności z góry, opcja za pobraniem nie ma dla mnie za bardzo plusów.


Ha ha, rzeczywiście coś nie tak. Ale tam wcześniej była perfumeria internetowa; o ile dobrze kojarzę, to parę lat temu robiłam w niej zakupy.
chyba przydałaby się aktualizacja stron :P
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 09:04   #1324
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cześć dziewczyny,
czy po samym opakowaniu (na podstawie kodu) da się zidentyfikować wiarygodność perfum?

Kupiłam po raz pierwszy Chloe 50ml, w Dolce.pl, na prezent, więc nie otworzę kartonika.

Foto:
https://drive.google.com/file/d/0B2R...ew?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B2R...ew?usp=sharing

Dodam tylko, że cała paczka pachnie.... próbką Givenchy.... próbka całkiem pusta, wszystko suche, ale intensywnie pachnące ;/Nie tego się spodziewałam....
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 09:18   #1325
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
czy po samym opakowaniu (na podstawie kodu) da się zidentyfikować wiarygodność perfum?

Kupiłam po raz pierwszy Chloe 50ml, w Dolce.pl, na prezent, więc nie otworzę kartonika.

Foto:
https://drive.google.com/file/d/0B2R...ew?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B2R...ew?usp=sharing

Dodam tylko, że cała paczka pachnie.... próbką Givenchy.... próbka całkiem pusta, wszystko suche, ale intensywnie pachnące ;/Nie tego się spodziewałam....
Jak kupiłaś w Dolce to masz oryginał i weryfikacja nie jest potrzebna.

A próbka, cóż bywa. Postaw Chloe w przewiewnym miejscu może przestanie pachnieć Givenchy.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 09:26   #1326
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jak kupiłaś w Dolce to masz oryginał i weryfikacja nie jest potrzebna.

A próbka, cóż bywa. Postaw Chloe w przewiewnym miejscu może przestanie pachnieć Givenchy.
Dziękuję

Ponieważ w temacie perfum jestem zielona, wolę zapytać
Mimo, że perfumeria wiarygodna, to czasami warto sprawdzić, bo różne kwiatki wychodzą...
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 10:23   #1327
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ponieważ w temacie perfum jestem zielona, wolę zapytać
Mimo, że perfumeria wiarygodna, to czasami warto sprawdzić, bo różne kwiatki wychodzą...
Co masz na mysli? Bo jesli kwiatki=podroby to sie mylisz. Nic nie wychodzi, zawsze dostaniesz oryginal.
Jesli zdarzy sie (w skrajnych wypadkach i nie mowie tu o dolce, tylko ogolnie) np popsuty atomizer to sklada sie reklamacje, wymieniaja towar na inny lub oddaja kase, ale nie ma mowy o zadnych podrobach. Zaufane perfumerie nie maja mieszanego asortymentu.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 10:51   #1328
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Na Hairstore pojawiła się masa perfum, ogólnie to dodali dużo produktów kosmetycznych typu kremy, balsamy itd.. kupowałam tam produkty do włosów i zawsze były dobre, ale jak i mają inne rzeczy to wysyłkę płacimy tylko jeden raz.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:41   #1329
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Co masz na mysli? Bo jesli kwiatki=podroby to sie mylisz. Nic nie wychodzi, zawsze dostaniesz oryginal.
Jesli zdarzy sie (w skrajnych wypadkach i nie mowie tu o dolce, tylko ogolnie) np popsuty atomizer to sklada sie reklamacje, wymieniaja towar na inny lub oddaja kase, ale nie ma mowy o zadnych podrobach. Zaufane perfumerie nie maja mieszanego asortymentu.
ok, ok....
Kieruję się zasadą ograniczonego zaufania. Dlatego wolę zapytać kogoś, kto się na tym zna (a sądząc po Waszych wypowiedziach, macie w tym temacie większe pojęcie, niż ja)

angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:48   #1330
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
ok, ok....
Kieruję się zasadą ograniczonego zaufania. Dlatego wolę zapytać kogoś, kto się na tym zna (a sądząc po Waszych wypowiedziach, macie w tym temacie większe pojęcie, niż ja)


Spoko, spoko. Jak kupiłam swój pierwszy flakon w necie też go wrzuciłam do wątku weryfikacyjnego bo miałam wąty (tak tanio?!). Oczywiście okazał się oryginałem. Teraz robię zakupy w necie bez obaw.

Jeśli bierzesz perfumerię z listy polecanych to nie ma strachu
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 11:55   #1331
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Spoko, spoko. Jak kupiłam swój pierwszy flakon w necie też go wrzuciłam do wątku weryfikacyjnego bo miałam wąty (tak tanio?!). Oczywiście okazał się oryginałem. Teraz robię zakupy w necie bez obaw.

Jeśli bierzesz perfumerię z listy polecanych to nie ma strachu
Dziękuję


PS. bazując na przykładzie REALTA (która perfumerią nie jest, choć była kiedyś podobno, ale widnieje na liście ) nie byłam do końca pewna wiarygodności "listy wiarygodnych drogerii"
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 11:58   #1332
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziękuję


PS. bazując na przykładzie REALTA (która perfumerią nie jest, choć była kiedyś podobno, ale widnieje na liście ) nie byłam do końca pewna wiarygodności "listy wiarygodnych drogerii"
No tak ale w Realcie się i tak nie nabierzesz bo perfum to oni już nie mają. O ile w ogóle cokolwiek sprzedają.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 12:00   #1333
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
PS. bazując na przykładzie REALTA (która perfumerią nie jest, choć była kiedyś podobno, ale widnieje na liście ) nie byłam do końca pewna wiarygodności "listy wiarygodnych drogerii"
Nie no, chwila, ale przecież z przebranżowienia nie wynika, że sprzedawano tam podróbki .

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
No tak ale w Realcie się i tak nie nabierzesz bo perfum to oni już nie mają.
O tym samym pomyślałam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:54   #1334
baces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Rob_ert Pokaż wiadomość
Witam. Zrobiłem zakupy na InPerfumy...
Trochę przez pomyłkę bowiem gdy sprawdzałem wiarygodność tej firmy, google "poprawiło" zapytanie z "InPerfumy" na "I perfumy" i nieświadomie czytałem o tej drugiej, raczej znanej firmie. Toteż złożyłem zamówienie i zapłaciłem 25 października. Otrzymałem zwrotny mail z potwierdzeniem. 27-ego otrzymałem kolejny że otrzymali pieniądze, i na tym koniec.
30-tego za pomocą formularza na ich stronie grzecznie spytałem jak stoimy z realizacją zamówienia bowiem rocznica z powodu której kupowałem to pachnidło się zbliża. Niestety nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pomyślałem trudno, widać niezbyt solidna firma.
Wczoraj jednak postanowiłem zadzwonić. Odebrała sympatyczna pani. Stwierdziła że nie mają tego obecnie na stanie ( w momencie zamówienia był ) ale sprawdzi w magazynie i oddzwoni. Rozmowa trwała minutkę lub dwie. Niestety do teraz nie oddzwoniła...
No i najlepsze. Wieczorem chciałem gdzieś zadzwonić i okazało sie że mam zero w telefonie. Sprawdziłem bilingi i okazało się że rozmowa z InPerfum kosztowała mnie 30 zł! ( dobrze że był to telefon na karte ).
Jestem pełen obaw... Teraz gdy sprawdziłem ich, to się okazuje że nie ma żadnych informacji. adresu też nie podają, a w necie istnieją ledwie trzy opinie... Dam znać jak sie skończą zakupy w InPerfumy.
Witaj.Mam podobny problem z perfumerią InPerfumy.Bardzo długo poszukiwałam perfum dla mojego męża (kilka lat temu były osiągalne) i trafiłam w internecie na ofertę perfumerii Inperfumy,która takowe posiada.Zrobiłam zamówienie,które potwierdzono,przelałam pieniądze (błąd),otrzymałam informację,że kwota dotarła i.....martwa cisza.Czekam na informację od 8 dni.Bardzo proszę o wiadomość,jak sytuacja wygląda u Ciebie i co zamierzasz z tym zrobić.Jak odzyskać pieniądze.Pozdrawiam.
baces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:01   #1335
realego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Kiedys go miales? Kiedys to ja bylam mlodsza.
Jak ci Milka, Daniels i Arsonist wszystko wytlumaczyli to ty nadal upierasz sie przy swoim. A potem w necie mnostwo niesprawiedliwych komentarzy, ze podroba, bo zapach nie jest taki jak KIEDYS


Skoro kod jest ciemny i nie da sie go zobaczyc, to ty moze tez go blednie odczytujesz? Wysil sie i mi go tutaj wpisz, bo u mnie na ekranie go slabo widac. Ty wlasnymi oczami lepiej go zobaczysz.
I nie wiem czy wiesz, czy czytasz na biezaco forum, ale zdarzaja sie takie kwiatki, ze kod nie wchodzi. Nie wiadomo dlaczego, ale tak jest. Nie pamietam o jaki zapach chodzilo, ale sprawa miala miejsce nie tak dawno. Hmm, nawet chyba ja mialam problem z Crystal Noir, ale wiesz...skoro mam oryginal to malo mnie obchodzi fakt, ze kod mi nie wchodzi
Powtorze raz jeszcze, podaj kod.
Kod który jest na Davidoffie to: 1462473104
To jest podróba i przestrzegam przed iperfuma. Butelka jest nieregularna, zapach szybko się ulatnia, kod krzywo wydrukowany i nie ma w ogóle takiego kodu w internecie więc o czym tu mówić? Wolisz żyć w świadomości, że kupujesz oryginalne perfumy z jakiś internetowych pseudo perfumerii? Nigdy więcej nie kupie żadnych zapachów z takich podejrzanych miejsc. Jak już to empik bo tam mają też tanie, ale i tak prawdopodobnie wybiore się do Sephory, żeby mieć dobrą jakość.
realego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 14:50   #1336
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Kod który jest na Davidoffie to: 1462473104
To jest podróba i przestrzegam przed iperfuma. Butelka jest nieregularna, zapach szybko się ulatnia, kod krzywo wydrukowany i nie ma w ogóle takiego kodu w internecie więc o czym tu mówić? Wolisz żyć w świadomości, że kupujesz oryginalne perfumy z jakiś internetowych pseudo perfumerii? Nigdy więcej nie kupie żadnych zapachów z takich podejrzanych miejsc. Jak już to empik bo tam mają też tanie, ale i tak prawdopodobnie wybiore się do Sephory, żeby mieć dobrą jakość.
kod powinien mieć jeszcze literę i cyfrę z przodu, i to na ich podstawie datecalculatory odczytują daty produkcji, np L1 to listopad 2011, L2 listopad 2012, B1 luty 2011 itd - pierwsza litera odpowiada za miesiąc, cyfra za rok. Nie wpisujesz tego początku dlatego nigdzie nie chce Ci odczytać kodu. Inny format kodów to kody czterocyfrowe. Takie "przestrzeganie" naprawdę nie robi tu na nikim wrażenia
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:10   #1337
realego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
kod powinien mieć jeszcze literę i cyfrę z przodu, i to na ich podstawie datecalculatory odczytują daty produkcji, np L1 to listopad 2011, L2 listopad 2012, B1 luty 2011 itd - pierwsza litera odpowiada za miesiąc, cyfra za rok. Nie wpisujesz tego początku dlatego nigdzie nie chce Ci odczytać kodu. Inny format kodów to kody czterocyfrowe. Takie "przestrzeganie" naprawdę nie robi tu na nikim wrażenia

Wiem o tym, że na początku powinna być litera z cyferką. Dlatego mówię, że to podróba od iperfuma. Tylko przestrzegam tutaj was żebyście nie kupowali tam. Ten kod jest tak krzywo wydrukowany, że to jest po protu niemożliwe, że to oryginał.
realego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 15:21   #1338
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Wiem o tym, że na początku powinna być litera z cyferką. Dlatego mówię, że to podróba od iperfuma. Tylko przestrzegam tutaj was żebyście nie kupowali tam. Ten kod jest tak krzywo wydrukowany, że to jest po protu niemożliwe, że to oryginał.
Ja mam oryginalne Sensuous Estee Lauder bez kodu, także wszystko jest możliwe może ten początek w Twoim flakonie się np. starł. Wklejałeś gdzieś zdjęcie spodu?
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:52   #1339
realego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Ja mam oryginalne Sensuous Estee Lauder bez kodu, także wszystko jest możliwe może ten początek w Twoim flakonie się np. starł. Wklejałeś gdzieś zdjęcie spodu?
Kilka postów wyżej
realego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 19:57   #1340
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny znacie sklep www.orpe.pl? Warto zamówić?
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:47   #1341
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

http://www.perfumeriadiamonds.pl
a o tej perfumerii słyszałyście? ..nie widzę w pierwszym poście a jako nieliczni mają zapach na który poluję
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 21:27   #1342
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej
ok, znalazłam kod z tego co (ledwo) widzę wygląda na równy, pęcherzyki powietrza zdarzają się wszędzie i nie są wyznacznikiem niczego. Perfumeria, z której zamawiałeś nie sprzedaje podrabianych perfum, więc podejrzewałabym raczej reformulację / złe przechowywanie. Reklamowałeś tego Davidoffa? Tutaj masz jeszcze dokładne zdjęcia Cool Water, z tym że na aukcji jest tester: http://allegro.pl/davidoff-cool-wate...803994850.html też nie widać tego początku gdzie powinna być litera i cyfra i też jest pęcherzyk powietrza
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:00   #1343
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Kod który jest na Davidoffie to: 1462473104
To jest podróba i przestrzegam przed iperfuma. Butelka jest nieregularna, zapach szybko się ulatnia, kod krzywo wydrukowany i nie ma w ogóle takiego kodu w internecie więc o czym tu mówić? Wolisz żyć w świadomości, że kupujesz oryginalne perfumy z jakiś internetowych pseudo perfumerii? Nigdy więcej nie kupie żadnych zapachów z takich podejrzanych miejsc. Jak już to empik bo tam mają też tanie, ale i tak prawdopodobnie wybiore się do Sephory, żeby mieć dobrą jakość.
Jasne. Laik taki jak ty, z zerowa wiedza, z zerowym doswiadczeniem bedzie wmawiac innym, ze to podroba. Argumenty, ktore podales to zadne argumenty. Szybko sie ulatnia? To jest twoj wyznacznik oryginalnosci? Doksztalc sie czlowieku, a potem sie wypowiadaj,bo nie masz o niczym pojecia. Potrafisz tylko rzucac falszywe argumenty.
Pseudo perfumerie? To lec do Sephory, kupuj zepsute perfumy,ktore leza sobie na nagrzanych poleczkach. I poczytaj jak to konsultantki otwieraja pudelka,wyjmuja flaszki,a potem bog wie co z nimi robia.
Ja jestem swiadoma, ze kupuje oryginal, dostaje oryginal, wiem, bo doswiadczenie w rozpoznawaniu podrobek mam wieksze niz ty, ale co ty o tym mozesz wiedziec.
Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Wiem o tym, że na początku powinna być litera z cyferką. Dlatego mówię, że to podróba od iperfuma. Tylko przestrzegam tutaj was żebyście nie kupowali tam. Ten kod jest tak krzywo wydrukowany, że to jest po protu niemożliwe, że to oryginał.
iperfuma sprzedaje ORYGINALY.
Jak masz jakies "ale" to zglos perfumy do ekspertyzy, a nie walisz bzdurne oskarzenia. Ekspertem jestes od podrobek? Zglaszales swoje zale do iperfumy? Pewnie nie,bo po co, najlepiej oskarzyc, prawda?
Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
ok, znalazłam kod z tego co (ledwo) widzę wygląda na równy, pęcherzyki powietrza zdarzają się wszędzie i nie są wyznacznikiem niczego. Perfumeria, z której zamawiałeś nie sprzedaje podrabianych perfum, więc podejrzewałabym raczej reformulację / złe przechowywanie. Reklamowałeś tego Davidoffa? Tutaj masz jeszcze dokładne zdjęcia Cool Water, z tym że na aukcji jest tester: http://allegro.pl/davidoff-cool-wate...803994850.html też nie widać tego początku gdzie powinna być litera i cyfra i też jest pęcherzyk powietrza
Jakby kolega byl inteligentny to by wiedzial, ze kod jest rowniez na pudelku.
Ale podejrzewam, ze kodu nie poda, zeby nie wyjsc na glupka i sie nie osmieszyc. Bo do bledu sie nie przyzna.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2014-11-28 o 09:04
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 16:36   #1344
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez realego Pokaż wiadomość
Wiem o tym, że na początku powinna być litera z cyferką. Dlatego mówię, że to podróba od iperfuma. Tylko przestrzegam tutaj was żebyście nie kupowali tam. Ten kod jest tak krzywo wydrukowany, że to jest po protu niemożliwe, że to oryginał.
W sumie powinnam ten post zgłosić, bo dotyczy przestępstwa pomówienia...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 20:55   #1345
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Chciałabym się dowiedzieć, czy zamawiał ktoś zapachy z perfumerii AROMAdream?

Edytowane przez Tasienkaaa
Czas edycji: 2014-11-28 o 21:08
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:43   #1346
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
W sumie powinnam ten post zgłosić, bo dotyczy przestępstwa pomówienia...
To chyba przesada. To po co jest ten wątek, jeżeli nie można zgłaszać swoich wątpliwości. Jeżeli ktoś kupił oryginał, to prędzej czy później przekona się i sprostuje a jeżeli trafił jakims cudem na fejka, no to chyba od tego jest ten wątek, żeby zgłaszać swoje wątpliwości.
Jak dla mnie,to niegrzeczne komentarze Zania są do zgłoszenia. Mozna wytłumaczyć w normalny sposób a nie jechać "po rajtach".
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 08:03   #1347
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
To chyba przesada. To po co jest ten wątek, jeżeli nie można zgłaszać swoich wątpliwości. Jeżeli ktoś kupił oryginał, to prędzej czy później przekona się i sprostuje a jeżeli trafił jakims cudem na fejka, no to chyba od tego jest ten wątek, żeby zgłaszać swoje wątpliwości.
Jak dla mnie,to niegrzeczne komentarze Zania są do zgłoszenia. Mozna wytłumaczyć w normalny sposób a nie jechać "po rajtach".
Akurat do zgłaszania wątpliwości są inne wątki (oryginał czy podróbka, weryfikacji aukcji na Allegro). Ja się nie dziwię jak ktoś tu przychodzi i ma wątpliwości, bo dużo osób jest sceptycznie nastawionych do zakupów online. Tylko po co zaraz takie kategoryczne osądy i przestrzeganie innych? Chociaż z drugiej strony na liście nadal są perfumerie (Crystaline czy Pachnidełko), które swego czasu miały w ofercie podrobiony zapach Armaniego (pewnie część z Was pamięta zeszłoroczną aferę z Armani Acqua di Gio Sport, który nigdy nie pojawił się na rynku, za to pojawił się w ofercie kilku polecanych perfumerii i sprzedawców z Allegro) także i takie akcje się zdarzają.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:47   #1348
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Akurat do zgłaszania wątpliwości są inne wątki (oryginał czy podróbka, weryfikacji aukcji na Allegro). Ja się nie dziwię jak ktoś tu przychodzi i ma wątpliwości, bo dużo osób jest sceptycznie nastawionych do zakupów online. Tylko po co zaraz takie kategoryczne osądy i przestrzeganie innych? Chociaż z drugiej strony na liście nadal są perfumerie (Crystaline czy Pachnidełko), które swego czasu miały w ofercie podrobiony zapach Armaniego (pewnie część z Was pamięta zeszłorocząną aferę z Armani Acqua di Gio Sport, który nigdy nie pojawił się na rynku, za to pojawił się w ofercie kilku polecanych perfumerii i sprzedawców z Allegro) także i takie akcje się zdarzaj.
właśnie o to mi chodzi. Jeżeli nie będzie można być czujnym i każda niepochlebna opinia będzie linczowana, to wiarygodność wątku traci sens. Na zasadzie : wiarygodne i już! a jak nie to. Chyba można kogoś przekonać i udowodnić, jeżeli perfumy są oryginalne.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:17   #1349
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
właśnie o to mi chodzi. Jeżeli nie będzie można być czujnym i każda niepochlebna opinia będzie linczowana, to wiarygodność wątku traci sens. Na zasadzie : wiarygodne i już! a jak nie to. Chyba można kogoś przekonać i udowodnić, jeżeli perfumy są oryginalne.
Ale kolega nie przyszedł się poradzić tylko wpadł pewien swoich racji i był głuchy na prośby wytłumaczenia mu, większość zapachów teraz jest słabsza niestety i argument "bo miałem kiedyś były i mocniejsze" jest śmieszny... Ja też mam wiele zapachów, które jak kupowałam jak wchodziły na rynek były o wiele mocniejsze, to nie jest wina perfumerii tylko producenta. Właśnie przez takie osoby dobre perfumerie zbierają negatywne opinie
Nie wiem, może rzeczywiście osobom, które nie interesują się perfumami ciężko jest uwierzyć w nasze tłumaczenia . Natomiast jakby te wody zostały zakupione w S. czy D. to pachniałyby tak samo słabo ale wtedy już ludzie nie węszą spisku bo stacjonarnie musi być zawsze wszystko OK
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:22   #1350
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
To chyba przesada. To po co jest ten wątek, jeżeli nie można zgłaszać swoich wątpliwości. Jeżeli ktoś kupił oryginał, to prędzej czy później przekona się i sprostuje a jeżeli trafił jakims cudem na fejka, no to chyba od tego jest ten wątek, żeby zgłaszać swoje wątpliwości.
Jak dla mnie,to niegrzeczne komentarze Zania są do zgłoszenia. Mozna wytłumaczyć w normalny sposób a nie jechać "po rajtach".
Nie, nie przesada ,nareszcie Siarka i Zania naisaly to co podejrzewam wiele osob chcialo od dawna.Osob ,ktore doradzaly w tym watku ,a w tej chwili daly sobie spokoj.

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Akurat do zgłaszania wątpliwości są inne wątki (oryginał czy podróbka, weryfikacji aukcji na Allegro). Ja się nie dziwię jak ktoś tu przychodzi i ma wątpliwości, bo dużo osób jest sceptycznie nastawionych do zakupów online. Tylko po co zaraz takie kategoryczne osądy i przestrzeganie innych? Chociaż z drugiej strony na liście nadal są perfumerie (Crystaline czy Pachnidełko), które swego czasu miały w ofercie podrobiony zapach Armaniego (pewnie część z Was pamięta zeszłoroczną aferę z Armani Acqua di Gio Sport, który nigdy nie pojawił się na rynku, za to pojawił się w ofercie kilku polecanych perfumerii i sprzedawców z Allegro) także i takie akcje się zdarzają.
Odczytalam to jako sugestie ,ze te perfumerie powinny zniknac z listy
wynika z dalszej czesci tego co powyzej ,ze wlasciciele tychze sklepow internetowych mieli pelna swiadomosc ,ze sprzedaja podroby, tak? rozumiem ,ze masz na ten temat wiedze ,skoro tak ,to napisz do moderatora o usuniecie z listy.

A ja pamietam jak zakupilam podrobe znanego zapachu Chanel ,w stacjonarnej znanej sieci perfumerii w Poznaniu.
Sprawa byla dosc glosna w latach 90,tyle ,ze perfumy do sklepow trafialy od dystrybutora .

Czesto zapominamy ,ze ludzie pracujacy w perfumeriach nie koniecznie sa "nawiedzonymi pasjonatami zapachow" oni tylko prowadza biznes i dla nich kupowanie od dystrybutora jest jednoznaczne z tym ,ze posiadaja towar pelnowartosciowy

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
właśnie o to mi chodzi. Jeżeli nie będzie można być czujnym i każda niepochlebna opinia będzie linczowana, to wiarygodność wątku traci sens. Na zasadzie : wiarygodne i już! a jak nie to. Chyba można kogoś przekonać i udowodnić, jeżeli perfumy są oryginalne.
proponuje poczytac watek i jego 1 czesc,za nim pomacha sie palka na kogokolwiek.
Zbyt wiele razy ktos przychodzil i rzucal oskarzenia ,bez dowodu ,zdjec, niczym nie poparte .
Jesli ktos ma watpliwosci przychodzi ,prosi o pomoc ,zalacza zdjecia ,kody itd ,to nigdy nie spotkal sie ze strony dziewczyn ,ktore weryfikuja z chamstwem.
Zbyt duzo w tej i poprzedniej czesci ludzi ktorzy, podejrzewam, rejestruja sie tylko po to ,żeby napisac oszczerstwo pod adresem konkretnego sklepu,a rzucanie takich oskarzen ,niczym nie popartych jest karalne TAK JAK NAPISALA SIARKA
Posty realego dopiero zarejestrowanego na forum , wszystkie pisane w tym watku ,pierwszy post....ostrzegajacy przed podrobami w perfumerii e-glamur i iperfuma,jak odebrac?

tak uwazam ,ze dobrze sie stalo ,ze jest reakcja i oby wiecej takich .
Jesli ktos nie zna sie ,a chce sie upewnic i uzyskac informacje ,napewno dziewczyny pomoga
ale jesli ktos przychodzi i pisze oszczerstwa to tepic takich
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.