Ciemniejsza cera :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 03:05   #1
pittek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8

Ciemniejsza cera :(


Mam takie pytanko, mam bardzo jasną skórę (włosy ciemne) i chciałbym to jakoś zmienic strasznie mi to przeszkadza . Czy istnieje jakaś metoda (może operacyjna) która pozwala nieco przyciemnić skórę?
Może to głupie, ale jestem ciekaw jak to sie odbywało u naszego znanego piosenkarza M.Jacskona ?
Pewnie będę próbował z marchewkami, soczkami itd.. ale to tylko takie półśrodki, które i tak pewnie nie za wiele pomogą bo już kiedyś próbowałem.

Poratujcie jakoś
pittek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:32   #2
lenka17
Raczkowanie
 
Avatar lenka17
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Wink Dot.: Ciemniejsza cera :(

Bez przesady...nie rob z siebie M.Jacksona zobacz co te operacje z nim zrobily =/ on miał chyba przeszczepy skóry ogólnie. Jesli bardzo ci przeszkadza kolor skory to istnieją solaria przeciez ponadto spozywanie soku z marchwi[beta karoten] itp. działają jak się regularnie spożywa. Moja kolezanka piła codziennie małego kubusia i w miesiac bodajze zrobila sie az nadto zbrazowiało-pomaranczowa =,) na kazdego w różnym tepie dzialają takie rzeczy. Jezeli z natury cięzko Ci sie opalić to znaczy ze dłużej będziesz musiał czekać na działanie beta karotenu =) a najlepiej to idz do lekarza i on Ci powinien wszystko wyjaśnić [ o melaninie w skorze itp.]
__________________
Varium et mutabile semper femina

Edytowane przez lenka17
Czas edycji: 2009-03-02 o 20:39
lenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:22   #3
magdalena-
Raczkowanie
 
Avatar magdalena-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Ciemniejsza cera :(

Kochana nie przesadzaj, ja tez mam bardzo ciemne włosy i jasną karnacje. Ale taka nasza uroda. Z marchewką też nie ma co przesadzać bo ona tak na dobrą sprawe nie sprawi że pociemnieje ci cera, a nawet po "małym" przedawkowaniu łocie moga zabarwić się na pomarańczowo. zresztą nie tylko łokcie ale i kostki na palcach nie wpsominając już o plamach na twarzy. Przyjdzie lato i sama się opalisz beż żadnych "operacji" ;] Moge Ci doradzić abyś przy opalaniu stosowała jak najwyższe filtry ochornne - będziesz opalała się znacznie dłużej, ale i opalenizna zachowa się na dłużej. Tak więc głowa do góry, przestań myśleć o bzdurnym ingerowaniu chirurgicznym i czekaj do lata
magdalena- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.