SVR, Lysanel Active - krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-24, 13:20   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.


Stosuje krem Lysanel Active na noc (miejscowo) od trzech tygodni i cały czas wyskakują mi pryszcze. I nie wiem czy przerwać kuracje, czy stosować dalej? Jak to się jeszcze długo utrzyma?
Chciałam też zaznaczyć, że wcześniej przed stosowałam też na noc (na całą twarz) Effaclar K przez miesiąc i od razu po skończeniu tubki Effaclaru K zaczęłam stosować Lysanel Active.

Czy też ktoś tak miał?
Czy ktoś stosował już z was Lysanel Active ?- jakie spostrzeżenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 14:27   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Nie wiem, z jakimi kosmetykami stosujesz Lysanel bo ja mam ten krem i jest ok. Kiedyś używałam alfa - cośtam La Roche Posay ale mi to wycofano [img]icons/icon9.gif[/img] I się przerzuciłam na ten.
Stosuję rano i wieczorem nawet razem z EffaclarK i nic mi nie jest [img]icons/icon7.gif[/img] Co więcej skóra jest (nareszcie [img]icons/icon7.gif[/img] ) w b. dobrym stanie.
Ale ja nie stosuję miejscowo tylko na całe partie twarzy - a w ogóle od kiedy sobie kupiłam jeszcze ten sztyft Crarinsa - do stosowania miejscowego właśnie- to w ogóle jest super [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeżeli nie miałaś wcześniej problemu z wypryskami i teraz się pojawiły to może rzeczywiście dobrze odstawić krem bo to może być indywidualna reakcja - ale jeżeli masz problemy z trądzikiem i chciałaś sama zastosować kurację anty to lepiej jednak zwrócić się o poradę do dermatologa - bo może trzeba sięgnąć po silniejsze środki

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 14:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Z żadnymi innymi kosmetykami nie stosuje tego kremu 9wieczorem myje twarz a potem smaruje cieńką warstwą miejscowo twarz Lysanelem Active).
Wcześniej miałam trądzik i z myślą o nim stosuje Lysanel Active.
A czy może być tak, że poprostu wychodzą mi te zanieczyszczenia, które były głęboko na powierzchnię (bo teraz ta skóra jakaś taka cieńsza się zrobiła i miałam też takie blizny potrądzikowe, które zaczęły się wygładzać i znikać- już prawie tych blizn nie ma, ale jak na złość pojwiły się nowe krosty (pojwiło się tak gdzieś 8 tych krost)?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 15:01   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Maja napisał(a):
> Z żadnymi innymi kosmetykami nie stosuje tego kremu 9wieczorem myje twarz a potem smaruje cieńką warstwą miejscowo twarz Lysanelem Active).

No co Ty [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja myję twarz, przecieram tonikiem (bezalkoholowym), nakładam Lysanel, jak trzeba punktowo Benzacne, i ZAWSZE jakiś krem -czy to nawilżający, czy odżywczy. Jeżeli nie używasz podkładu ani pudru (na dzień oczywiście) to może warto byłoby pomyśleć również o takim kremie, który chroni przed zanieczyszczeniami środowiska.
Sam Lysanel to chyba ciut za mało jeżeli chodzi o pielęgnaję cery [img]icons/icon7.gif[/img] Jakiejkolwiek.


> A czy może być tak, że poprostu wychodzą mi te zanieczyszczenia, które były głęboko na powierzchnię (bo teraz ta skóra jakaś taka cieńsza się zrobiła i miałam też takie blizny potrądzikowe, które zaczęły się wygładzać i znikać- już prawie tych blizn nie ma, ale jak na złość pojwiły się nowe krosty (pojwiło się tak gdzieś 8 tych krost)?

Tu się nie wypowiem, bo skłamac nie chcę, a mnie nigdy takie coś nie spotkało

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 15:35   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Używam podkładu i pudru. Z tym kremem i tonikiem to nie wiedziałam, myślałam, że nie można np: stosować tonik, potem Lysanel Active i jakiś krem pielęgnacyjny na to.
A jakie maści można stosować razem z Lysanel Active (smarując twarz Lysanelem Active i jednocześnie na krosty jakaś maść)?
Można smarować twarz Lysanelem Active i na to jakiś krem pielęgnacyjny czy lepiej krem pielęgnacyjny zastosować rano po umyciu buzi a nie wieczorem razem z Lysanelem Active?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 16:12   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

[img]icons/icon7.gif[/img] Nie zauważyłam na żadnym dotychczas kremie napisu: stosować tylko samodzielnie. W związku z tym, w myśl mojej zasady: co nie zabronione to wolno [img]icons/icon10.gif[/img] nakładam co mi się żywnie podoba (mam na myśli także maseczki, peelingi itd).
Strach pomyśleć co działo z moją skórą gdybym stosowała samodzielnie tylko Lysanel - podczas gdy stosuję go rano i wieczorem.

Jeśli muszę to raczej maści wysuszające - punktowo (bo lysanel złuszcza) - pewnie że razem ze wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img] Co ja się będę rozdrabniać [img]icons/icon12.gif[/img]
co do kremów - uzywam raczej nawilżających - silnie, żeby zniwelować skutki takich działań, albo odżywczych.

Generalnie: Nie ma się co obawiać, że nałożysz za dużo kosmetyków pielegnacyjnych- bo najwyżej skóra tego nie przyjmie.

Acha, i Lysanela nie stosuję na całą twarz tylko na te partie, gdzie miałam problemy i teraz są pod szczególnym nadzorem [img]icons/icon12.gif[/img] zeby się to więcej nie powtórzyło [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 20:39   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

A czy można np zrobić tak: posmarować twarz Lysanelem Active a na to jeszcze Differinem tylko, że Differin zastosować tylko na krosty (czy nie bedzie jakiejś negatywnej reakcji)?, czy lepiej jest np Lysanel Active na noc, a Differin na dzień?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-24, 22:42   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Spróbuj [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie próbowałam takiej kombinacji, ale jak zastosujesz Differin miejscowo to się nic strasznego stać nie powinno. Najwyżej odstawisz lub zaczniesz używać zamiennie

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 15:15   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Dorodne pryszcze podczas stosowania Lysanel Active.

Mozesz laczyc Differin z kwasami AHA cz BHA, te skladniki sie "nie gryza". Musisz tylko zaobserwowac rekacje skory, nie wszyscy toleruja takie dosc silne polaczenie.
Pamietaj o sjutecznych kremach z filtrami podczas takiej kuracji.Rzdilabym ci jeszcze nie przerywac kuracji, bardzo prawdopodobne, ze pryszcze sa wynikiem dzialania tego kremu i stan ten powinien sie z czasem poprawic.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 22:12   #10
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
SVR, Lysanel Active - krem

w KW przeczytalam o tym kremie same pozytywne opinie i zastanawiam sie czy nie skusic sie na niego mam tylko jeszcze kilka pytan, a wiec
- czy jak sie go stosuje mozna uzywac puder
- czy smarowac sie oprocz tego kremem antybakteryjnym ktorego uzywam na codzien i czym oczyszczac twarz?

chodzi mi o to czy na czas stosowania tego kremu mozna uzywac inne kosmetyki czy raczej nalezaloby z nich zrezygnowac? aha i chcialam jeszcze zapytac czy skora jest mocno zaczerwieniona czy bez obaw bede mogla wyjsc na ulice ??
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 23:36   #11
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: SVR, Lysanel Active - krem

To jest krem na noc, więc nie musisz rezygnować z ulubionych kosmetyków
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-21, 10:09   #12
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
dwa pytanka dotyczace Lysanel Active??

Mam ten kremik od dawna ale niepotrafie jakoś zmusiać sie do regularnego stosowania.Mam dwa pytania-kremik ten dosyc trudno sie wchłania.czy jak go nakładam to mam go wmasowywac az calkiem sie wchlonie czy tylko go nałożyc i poczekac??mam bardzo tłusta cere i zanieczyszczona,wiec czy efekt bedzie lepszy jesli krem bede aplikowala czesciej lub jesli bede nakladac grubsza warstwe??cierpliwie czekam na odpowiedz
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:32   #13
Małgosia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 92
Re: dwa pytanka dotyczace Lysanel Active??


Radzę Ci stosować ten krem regularnie na noc, po prostu posmaruj nim buzię- dość cienką warstwą i tyle on już zrobi resztę. Mi się ten kremik dość dobrze wchłania, a może po prostu bierzesz go za dużo??
Ja też mam tłustą cerę z zaskórnikami, ale po tym kremie wygląda ZNACZNIE lepiej
POZDRAWIAM
Małgosia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:58   #14
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: dwa pytanka dotyczace Lysanel Active??

dziekuje za odpowiedz
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 18:35   #15
Anettora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2
Lysanel krem

[i]Witam ciepło Wizażanki.
Będę zobowiązana , za każdą pomocną odpowiedź Dziewczyny, dziękuję Wam z góry.
Czy znając krem-SVR Lysanel Krem Activ, Możecie mi powiedzieć, czy ma on właściwości złuszczające?
Czy jest w stanie usunąć drobne blizny?

Raz jeszcze dziękuję za pomoc i pozrawiam serdecznie
Anettora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 19:03   #16
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Re: Będe naprawdę zobowiązana :)


Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 14:36
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 19:06   #17
kedesza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 140
Re: Będe naprawdę zobowiązana :)


Edytowane przez kedesza
Czas edycji: 2005-10-11 o 14:36
kedesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:24   #18
smutasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

czy lysanel activ usunie drobne dziurki, na twarzy?
czy można go stosować na małe ranki?
proszę o szybką odpowiedź
smutasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:43   #19
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

Cytat:
Napisane przez smutasek
czy lysanel activ usunie drobne dziurki, na twarzy?
czy można go stosować na małe ranki?
proszę o szybką odpowiedź
Nie, smutasku, anie nie usunie dziurek nai na ranki go nie stosuj - bo będzie bolało...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 13:44   #20
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

.......

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:51
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 14:09   #21
smutasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

tak miejsaca po wypryskach...co w takim razie na te dziurki?
smutasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 15:53   #22
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

.........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:51
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:20   #23
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Dot.: konkretne pytanie- konkretna odpowiedź(lysanel activ)

Preparat ma działanie złuszczające, więc drobne nierówności na buźce może spłycić, wygładzić skórę, ale nie sądzę żeby poradził sobie z mocniejszymi. To już zadanie dla dermatologii estetycznej.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:03   #24
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

mam zamiar kupic sobie ten kremik... mam nadzieje, ze go dostane..
ale okropnie boje sie tego wysypu...

skoro w zasadzie nie mam zadnych krost..
tylko zaskorniki..
to czy na 100% wystapi u mnie wysyp czy niekoniecznie??
i po ilu mniej wiecej dniach jesli juz i... czym sie bedzie objawial skoro z reguly krost nie mam?

hmm
i mam jeszcze pytanie..
czy skoro policzki mam praktycznie zupelnie CZYSTE to na nie tez musze uzywac lysanelu ? bo boje sie, ze sobie je okropnie wysusze...

I tak.. czy na lysanel stosowac jakis krem nawilzajacy?
czy po prostu stosowac go co 2 dzien?
czesto w przypadkach innych kwasow niektorzy pisza, zeby stosowac codziennie kwasy.. i na to krem nawilzajacy po godz. czy pol godz. jakos.. a niektorzy zeby co 2 dzien stosowac kwasy..
wiec jak to wkoncu ma byc, bo boje sie, zebym sobie krzywdy jakiejs z buzia nie zrobila..

no i czy na filtr moge korzystac z podkladu i skrobi razem??
aaa no i czy w czasie stosowania z tego lysanelu moge myc buzie zelem gleboko oczyszczajacym vichy, ktory troszke wysusza.. ??

z gory dzieki wielkie za wszystkie odp. !
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:36   #25
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

ojej dużo tych pytań ... Ale spróbuję Ci troszkę pomóc A więc: ja również stosuję Lysanel. Także nie mam problemów ze skórą- tak jak Ty. Stosowałam go codziennie, i nie było żadnych problemów- typu wysyp, łuszczenie itp. Obecnie stosuję go rzadziej z powodu włączenia do pielęgnacji retinaldehydu ( diacneal ) ale mimo, że oba znane są z wysypu, nic takiego nie zauważyłam. Ba! Teraz nie mam żadnych syfków Mimo, że policzki miałam czyste, stosowałam Lysanel również na nie. Miałam malutkie blizenki które zeszły błyskawicznie, a koloryt skóry ujednolicił się Możesz stosować po godzinie krem nawilżający. Ja nie miałam takiej potrzeby. Wg mnie Lysanel wcale nie wyszusza Co do częstotliwości stosowania Lysanelu- to Ty najlepiej będziesz wiedziała czy służy Ci on, przy codziennym stosowaniu, czy jednak łuszczysz się, bardzo Cię podrażnia itp. W tym wypadku lepiej podchodzić delikatniej do skóry i stosować go najpierw 2-3 razy w tygodniu, dochodząc do momentu, kiedy będziesz mogła go stosować codziennie. Ja od samego początku stosowałam go codziennie , i żadnych efektów ubocznych nie widziałam, ale ja to w ogóle jakaś niedelikatna jestem Częstotliwość stosowania jest zatem sprawą indywidualną. Jeśli chodzi o filtr, to niedawno miałam podobny dylemat, który rozwiązała Smoczyca W czasie używania filtrów można używać podkładu, ale trzeba liczyć się z tym, że pewna jego część zetrze się w trakcie nakładania tapetki. Najlepiej wtedy baaardzo delikatnie wklepywać podkład, tak aby jak najmniej zetrzeć filterek. Polecam też stosowanie jak najwyższego filtra, dlatego, iż nawet jak nieco zetrzesz w trakcie robienia makijażu, to i tak bedzie stosunkowo dobra ochrona przeciwsłoneczna ufff to chyba wszystko ... Mam nadzieję, że nie palnęłam jakiegoś głupstwa, a Tobie jakoś to wszystko rozjaśniłam pzdr

Edytowane przez mania19
Czas edycji: 2006-01-25 o 07:32
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:38   #26
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

dzieki wielkie, ze mi tak ladnie szczegolowo wszystko rozjasnilas i fajnie, ze piszesz ,ze nie mialas zadnego wysypu.. bo bylam przekonana, ze kazdy zawsze jakis ma... nawet w malym stopniu, ale ma..
a skoro nie.. no to moze i ja nie bede miala takiego problemu
oby ...
jeszcze raz bardzo dziekuje
pozdro
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 07:33   #27
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

Nie ma za co Wkońcu trzeba sobie pomagać pzdr
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:58   #28
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

aha, ale mam pytanie, po jakim czasie zauwazylas, ze masz troche czysciejsza buzie ? bo ja juz z tylu preparatow korzystalam i nic tak dobrze mi narazie nie pomoglo.. i juz po prostu nie moge sie doczekac jak obudze sie rano i przynajmniej zobacze, ze chociaz jedno miejsce na twarzy mam idealne > ze strefy T <

pzdr
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:32   #29
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

ja wlasnie koncze swoja pierwsza tubke lysanelu active. przed nim zuzylam jedna tubke acne dermu (zeby przyzwyczaic buzie do kwasow).
musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona z wynikow.

po zadnym z tych kremow mnie nie wysypalo. i o ile przy acne dermie buzia mnie tak jakos swedziala, to przy lysanelu nie bylo zadnych podraznien ani dyskomfortu stosowania. zaczelam sie nawet zastanawiac, czy on w ogole dziala. no, ale dalam mu troszke czasu i musze przyznac, ze jestem zachwycona. nigdy w zasadzie nie mialam strasznie silnego tradziku. krosty wyskakiwaly mi glownie przez wyciskanie zaskornikow, ktore mimo regularnej i dokladnej pielegnacji mnozyly sie w zastraszajacym tempie. teraz juz nie mam potrzeby tak czestego wyciskania (nawet wczoraj pomyslalam, ze moze powyciskam troszke, a tu tylko pare wagierkow znalazlam ). buzia sie ladnie oczyscila. zeszla czesc przebarwien (niestety tutaj oczekiwalam lepszych efektow).

oprocz tego lysanel mnie nie wysusza, a wrecz przeciwnie - wydaje mi sie ze nawilza mi buzie. kupilam sobie w razie czego physiogel do nawilzania, ale go nie stosuje.

ale coz - kazdy ma inne problemy skorne do zwalczenia i kazda cera reaguje w inny sposob, dlatego dopoki nie sprobujesz, nie przekonasz sie jak lysanel zadziala na Ciebie.
pzdr
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:32   #30
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

wannabe to z moja cera jest dokladnie tak samo jak z Twoja tez wczesniej stosowalam acne-derm i buzia mnie po nim swedziala... krosty jak wyskakuja to tez gl. przez ruszanie zaskornikow.. a te.. byl okres, ze sie mnozyly... teraz po zelu vichy jest zdecydowanie lepiej ,ale ja chce sie tego swinstwa pozbyc calkowicie noo to dzieki wam moge byc spokojna,ze jednak moze mnie nie wysypie i bedzie dobrze
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.