Buty HUMANIC - opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 20:18   #31
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Buty HUMANIC - opinie

Współczuję Wam dziewczyny tych przejść ze sklepem Humanic, bo ja tu weszłam by sklep pochwalić... Ale dobrze wiedzieć, że i takie historie się zdarzają. Ja mam 2 pary butów z Humanica - balerinki i kozaczki S.Oliver, a mój narzeczony miał 1 parę butów T. Hilfiger. Kozaczki służą mi już 3-ci sezon bez zarzutu. Balerinki zaczęły się rozklejać po kilku miesiącach użytkowania, bez problemu przyjęli reklamację i naprawili buty. Niestety wkrótce znów zaczęły się rozklejać i tym razem uznali, że nie ma sensu ich już naprawiać i zwrócili mi całą kwotę (za którą od razu kupiłam sobie inne balerinki ). Mojemu narzeczonemu buty zaczęły się rozklejać po jakimś roku, gwarancję na buty miał 2-letnią, bez problemu przyjęli reklamację i porządnie skleili buty, które potem służyły jeszcze 1,5 roku, ale były bardzo intensywnie użytkowane. Generalnie więc obydwoje uważamy nasze zakupy w tym sklepie za udane, tak samo zresztą jak obsługę klienta - zawsze grzecznie i bezproblemowo.
Ja myślę, że reklamacje i złe traktowanie klienta wszędzie mogą się zdarzyć, może zależy to też od konkretnego sklepu. Ja np. opisałam powyżej Humanic w Reducie w Warszawie. Poza tym w Humanicu sprzedawane są różne marki obuwia. Ale przyznaję, że gdybym się sparzyła na tym sklepie, to więcej bym już w nim nic nie kupiła, więc doskonale Was rozumiem I dobrze że walczycie o swoje Większość osób odpuszcza, przyzwalając w ten sposób na takie praktyki
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 22:28   #32
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: Buty HUMANIC - opinie

W sumie zdziwiły mnie Wasze komentarze, bo kupowałam tam ze cztery pary butów (balerinki, trampki, sandały S. Olivier i kozaki T.Hilfigera) i z każdej jestem zadowolona. Tzn. balerinki i trampki już się rozwaliły, ale po takiej eksploatacji, że nie zdziwiło mnie to i każde inne trampki i baleriny by się też rozwaliły. Kozaki i sandały trzymają się dzielnie bez żadnych problemów. Na dodatek buty kupowałam na wyprzedażach (np. kozaki z 999 na ok. 400 zł)po bardzo korzystnych cenach. Od obsługi wiele nie wymagam, ale traktowali mnie dobrze i bezproblemowo (właśnie w G. Krakowskiej).
Za to z całego serca nie znoszę Deichmanna, z którego wszystkie buty rozwalają mi się szybciej niż jakiekolwiek inne. Na dodatek moje 3-krotne próby reklamacji nigdy mi się nie udały .
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 13:13   #33
ona_Lodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Buty HUMANIC - opinie

Humanic Największe dziadostwo, nie kupujcie tam butów. Ja byłam głupia i to zrobiłam po zaledwie 10 minutach użytkowania buty przeciekały i Pani managerka opowiada że to normalne żal po prostu żal!!!
ona_Lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.