Problem z wyborem studiów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 18:48   #1
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453

Problem z wyborem studiów


Witajcie dziewczyny. Powstaje teraz milion takich wątków, ale trochę się zamotałam i pogubiłam.
Dostałam się na cztery kierunki na Uniwersytecie Łódzkim- dziennikarstwo z językiem i kulturą francuską, pedagogikę wczesnoszkolną, analitykę społeczną i marketing. Startowałam jeszcze na dziennikarstwo bez specjalności, jednak się nie dostałam, a to był mój priorytet. Generalnie moje zainteresowanie kręciło się wokół pedagogiki, praca z dziećmi bardzo by mi odpowiadała, ten kierunek bardzo mnie do siebie ciągnie i byłam na nią w stu procentach zdecydowana. Zdaję sobie sprawę, że jest to ciągła praca i ciągłe szkolenia. Dlatego zaczęłam myśleć, żeby wybrać jednak dziennikarstwo z francuskim. Znowu tutaj zniechęca mnie to, że francuski jest podobno uczony od podstaw, a ja uczyłam się go już 12 lat, czuję, że ten kierunek mało mi da. Nie mogę znaleźć żadnego planu ani programu tych studiów, znalazłam tylko plany zajęć na semestr letni na pierwszy i drugi rok, ale wolałabym wiedzieć więcej. Niestety, nie ma o tym kierunku wielu informacji, co znacznie utrudnia mi wybór... I teraz kompletnie nie wiem na co się zdecydować
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 18:56   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Problem z wyborem studiów

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 18:57   #3
amelkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z wyborem studiów

powiem Ci szczerze, że najbardziej interesujące wydaje się być to dziennikarstwo z francuskim. Niedojż,ze dziennikarka to i francuski. A , że od podstaw - bierz pod uwagę to, ze będziesz sobie przypominać, będziesz najlepsza w grupie i na pewno sporo się jeszcze nauczysz. to,ze język jest od podstaw to nie znaczy,ze tak już zostanie. Uwierz mi, to nie jest liceum... tam zazwyczaj program nauczania idzie bardzo wolno, a tu cale 3 lata liceum przerobicie w niecały rok. Później, będzie już tylko wyżej i wyżej. Zdecydowanie.
Analityka społeczna z marketingiem - nawet nie wiem co to jest... więc ci nie pomogę, a jeśli nie wiem co to jest, to też jaka zła oznaka xD
Pedagogika - również kiedyś skladalam na to, ale nie poszlam. pedagogow jest dużo...i nie wiem,czy chciałabym uczyc dzieci, itp. chyba nie daloby mi to zadnej satysfakcji, wiedzac,ze dostałam się na cos lepszego.
gdybym miała wybierac to te dziennikarstwo zdecydowanie. I uwierz mi,ze na plus wyjdzie ci ten francuski. przecież to jest prawie jak filologia. Masz szerokie spektrum od Polski po Francję (chodzi mi o pracę). Dodatkowo, dziennikarka. więc myslę,ze dziennikarstwo ogólne jest nawet mniej opłacalne niż to na co się dostalas
amelkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:13   #4
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Odp: Problem z wyborem studiów

Dziękuję za odpowiedzi chodzi mi też o to, że ten kierunek będzie dość kameralny, no a poza tym więcej francuskiego niż dziennikarstwa... W ogóle, przez pierwsze 8 lat ten francuski mi wchodził, ale teraz jestem nim znudzona i trochę mnie męczy...

Napisałam maila
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:37   #5
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi chodzi mi też o to, że ten kierunek będzie dość kameralny, no a poza tym więcej francuskiego niż dziennikarstwa... W ogóle, przez pierwsze 8 lat ten francuski mi wchodził, ale teraz jestem nim znudzona i trochę mnie męczy...

Napisałam maila
Dziennikarstwo z francuskim ma zajęcia łączone z filologią francuską od podstaw i faktycznie więcej jest filologii niż dziennikarstwa. Po 3 latach będziesz znać francuski na poziomie mniej więcej B2, więc jeśli teraz masz zbliżony poziom, to na zajęciach z praktycznej nauki języka się zanudzisz. Minusem jest to, że nie możesz wybrać żadnej specjalności typu PR albo dziennikarstwo prasowe - Twoją specjalnością będzie język i kultura francuska.

Każdy z kierunków, na który złożyłaś, jest z innej bajki. Ciężko coś doradzić z tak różnorodnej puli. Na pewno nie wybrałabym pedagogiki - pasja pasją, ale od lat jest przesyt pedagogów.

Analityka społeczna to nowy kierunek i niewiele o nim wiadomo. Moim zdaniem brzmi nieźle, bo jest jakby połączeniem socjologii z psychologią, a do tego sporo przedmiotów ekonomicznych i statystyki.

W marketingu ciężko się wybić, bo jest mnóstwo absolwentów i studentów, ale sytuacja jest dużo lepsza niż po pedagogice.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:58   #6
margareta93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z wyborem studiów

Hey.
dostałam sie na studiaaa, na bardzo wiele kierunków,
wiekszosc juz odrzuciłam a zastanawiam sie miedzy zarzadzaniem publicznym a polityka spoleczna i nie wiem totalnie co wybrac... co radzicie.? pooomocy...;d mam mega dylemat
margareta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 20:45   #7
pandayox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: Problem z wyborem studiów

ja bym wybrała zarządzanie publiczne

a filologia romanska na UAMie czy Uniwersytecie Wrocławskim ?
pandayox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 20:59   #8
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Problem z wyborem studiów

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 07:37   #9
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;41764041]Dziennikarstwo z francuskim ma zajęcia łączone z filologią francuską od podstaw i faktycznie więcej jest filologii niż dziennikarstwa. Po 3 latach będziesz znać francuski na poziomie mniej więcej B2, więc jeśli teraz masz zbliżony poziom, to na zajęciach z praktycznej nauki języka się zanudzisz. Minusem jest to, że nie możesz wybrać żadnej specjalności typu PR albo dziennikarstwo prasowe - Twoją specjalnością będzie język i kultura francuska.

Każdy z kierunków, na który złożyłaś, jest z innej bajki. Ciężko coś doradzić z tak różnorodnej puli. Na pewno nie wybrałabym pedagogiki - pasja pasją, ale od lat jest przesyt pedagogów.

Analityka społeczna to nowy kierunek i niewiele o nim wiadomo. Moim zdaniem brzmi nieźle, bo jest jakby połączeniem socjologii z psychologią, a do tego sporo przedmiotów ekonomicznych i statystyki.

W marketingu ciężko się wybić, bo jest mnóstwo absolwentów i studentów, ale sytuacja jest dużo lepsza niż po pedagogice.[/QUOTE]

Jestem ponad poziomem B2, więc faktycznie umrę z nudów ;p
Czyli z tego wszystkiego analitykę społeczną radzisz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 09:15   #10
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

.
__________________
Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
doradca finansowy

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:54
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 09:35   #11
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Ta analityka to nowy kierunek prawda? Na czym on polega? Ja też już mam straszny dylemat dostałam się na IiE oraz Matfinansowa, ale teraz się zastanawiam czy nie zarejestrować się właśnie na analitykę społeczną lub ekonomię spec: rynek kapitałowy :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
http://analitykaspoleczna.files.word...acjonarne_.pdf tutaj masz siatkę przedmiotów na analitykę, a tu http://www.eksoc.uni.lodz.pl/oferta-...yka-spoleczna/ opis kierunku

Ja byłam na ekonomii ale na sektorze i nie polecam.
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 09:46   #12
krzychu26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Ta analityka to nowy kierunek prawda? Na czym on polega? Ja też już mam straszny dylemat dostałam się na IiE oraz Matfinansowa, ale teraz się zastanawiam czy nie zarejestrować się właśnie na analitykę społeczną lub ekonomię spec: rynek kapitałowy :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jesli czujesz się mocna z matmy to matma finansowa jest jak najbardziej ok, zresztą IiE też.
krzychu26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:05   #13
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:54
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:18   #14
krzychu26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

No to może faktycznie IiE będzie właściwsze. Ja z matmą podstawową, matmę na FiRze ogarnąłem. Na IiE poziom matmy będzie pewnie trochę wyższy, ale przy odrobinie samozaparcia i pomocy ukochanego etrapeza można spokojnie ogarnąć
krzychu26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:23   #15
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

Że się tak wtrącę - na dobrych uczelniach z przerobioną podstawą będzie bardzo ciężko, a studia matematyczne to coś zupełnie innego niż nauka w liceum. Tutaj nie chodzi o samo robienie zadań ale też rozumienie i umiejętność przeprowadzania dowodów czy implementację różnych matematycznych modeli. Jest dużo ciekawych stron, które moga pokazać o co chodzi i na czym te studia polegają, warto chociazby przejrzeć stronę wazniak.mimuw, gdzie są dośc mocno okrojone (bo są okrojone nawet w porównaniu z programem studiów informatycznych) przykłady tego, czego dokładnie człowiek sie na takich studiach uczy

np.
http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.ph...je_elementarne
http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.ph...7_i_ci%C4%85gi
http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.ph...abilistyczna_I
http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.ph...y_i_cia%C5%82a
http://wazniak.mimuw.edu.pl/index.ph...ratory%2C_bazy

To akurat podstawowe zagadnienia, które pojawiaja się na większości kierunków ścisłych, na matematyce są realizowane w sposób o wiele bardziej abstrakcyjny. Po prostu zakłada się, że na kierunku typu informatyka na zajęciach ze statystyki pojawi się zadanie typu "dany jest rozkład prawdopodobieństwa zadany gęstością f(x,y), znajdź prawdobieństwo, że x<4" (całość sprowadza się właściwie do obliczenia dystrybuanty z gęstości, nie potrzeba do tego nic więcej jak definicji i umiejętności całkowania), natomiast na matematyce zadania wyglądają nieco inaczej - np. nie pojawi się zwykly rozkład ciągły a rozkład mieszany, albo zadania typu "Udowodnić zależność taką i śmaką. Do czego potrzebne jest założenie o ograniczoności zmiennej losowej?". Zywkle niewiele ma to wspólnego z jakimikolwiek rachunkami, matematyka w liceum jest niesamowicie mechaniczna i nie wymaga myślenia a przekształcania wzorów, podstawiania. Na studiach matematycznych tego nie ma.

Robienie matmy finansowe/ubezpieczeniowej/aktuarialnej to też kiepski pomysl jeśli robi się ja nie byle jakiej uczelni - nie nauczysz się czegoś, co Cię wyróżni spośród mnóstwa matematyków a tak jak reszcie będzie Ci brakowac wiedzy ekonomicznej. Gdybym miała wybierać po raz drugi to nie wiem czy nie skusiłabym się np. na międzywydziałowe studia matematyczno-ekonomiczne na UW.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2013-07-13 o 10:24
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:39   #16
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:54
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:41   #17
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Problem z wyborem studiów

To ostatnie to prawda, dlatego warto już w czasie studiów szukać staży i praktyk
Z tą matmą to po prostu szkoda tracić czas, u mnie 60% osób po prostu odpadło. W momencie gdy każdy stracony ECTS słono kosztuje szkoda je tracić w imię przygody.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:43   #18
krzychu26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Problem z wyborem studiów

Ostatnio ktoś bardzo fajnie opowiadał, że ekonomia wcale nie odstaje jakoś bardzo od innych kierunków ekonomicznych. Na IiE masz chyba bardziej nastawione na ilościowy wymiar finansów czyli opracowywanie modeli potem, zarządzanie ryzykiem może. Po ekonomii będzie ciężej w tym kierunku iść, ale nie niemożliwe.
Po ekonomii (jeśli nie przebimbasz studiów) to spokojnie możesz sie w rzeczy typu audyt bawić, tylko więcej będziesz musiała pracować sama, ale będzie to do ogarnięcia.

A jaka uczelnia?
krzychu26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:49   #19
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:53
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 10:58   #20
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Problem z wyborem studiów

A co sądzicie o analityce społecznej? Kilka postów wyżej podałam linki do programu i opisu studiów, wydaje mi się że całkiem nieźle się to prezentuje. Po głębszym przemyśleniu już w ogóle nie kieruję się w stronę dziennikarstwa i zastanawiam się nad tą analityką właśnie. Tylko trochę szkoda mi tej pedagogiki, bo jakoś się nastawiłam :P
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 11:34   #21
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
A co sądzicie o analityce społecznej? Kilka postów wyżej podałam linki do programu i opisu studiów, wydaje mi się że całkiem nieźle się to prezentuje. Po głębszym przemyśleniu już w ogóle nie kieruję się w stronę dziennikarstwa i zastanawiam się nad tą analityką właśnie. Tylko trochę szkoda mi tej pedagogiki, bo jakoś się nastawiłam :P
Strasznie mi się plan studiów na analityce społecznej spodobał . W moim odczuciu jest to taka "praktyczna socjologia". To, że kierunek jest nowy ma swoje plusy i minusy. Dobra strona jest taka, że jako świeży absolwent, będziesz unikatowa na rynku pracy. Zła strona jest taka, że plan może okazać się w praktyce nie do końca dopracowany. Badania społeczne to świetna sprawa, zwłaszcza w kierunku marketingu. Ogólnie kierunek bardzo wszechstronny. Gdybym miała rozważać analitykę społeczną, a pedagogikę na 100% wybrałabym to pierwsze
__________________
Studentka analityki gospodarczej
Rozwijam zainteresowania: "początkująca kosmetyczka"

Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 11:42   #22
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez Klaudyskaaaa Pokaż wiadomość
Strasznie mi się plan studiów na analityce społecznej spodobał . W moim odczuciu jest to taka "praktyczna socjologia". To, że kierunek jest nowy ma swoje plusy i minusy. Dobra strona jest taka, że jako świeży absolwent, będziesz unikatowa na rynku pracy. Zła strona jest taka, że plan może okazać się w praktyce nie do końca dopracowany. Badania społeczne to świetna sprawa, zwłaszcza w kierunku marketingu. Ogólnie kierunek bardzo wszechstronny. Gdybym miała rozważać analitykę społeczną, a pedagogikę na 100% wybrałabym to pierwsze
Coraz bardziej się ku niej skłaniam, plany są naprawdę fajne Dziękuję za odpowiedź
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 12:02   #23
margareta93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z wyborem studiów

a co mysliscie o politologi?
margareta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 13:29   #24
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Jestem ponad poziomem B2, więc faktycznie umrę z nudów ;p
Czyli z tego wszystkiego analitykę społeczną radzisz?
Analityka społeczna wydaje się najsensowniejszym z tych kierunków, choć nie wiadomo, jak będzie później z pracą - nikt jeszcze tego kierunku nie ukończył. Z jednej strony to dobrze - nie ma osób z tym wykształceniem, czyli mniejsza konkurencja. Z drugiej strony źle - nie wiadomo, czy na analityków społecznych w ogóle jest zapotrzebowanie, zwłaszcza że będziesz konkurować z absolwentami socjologii.

Cytat:
Napisane przez margareta93 Pokaż wiadomość
a co mysliscie o politologi?
Zależy, co chcesz po tym robić.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 14:57   #25
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:52
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 16:41   #26
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Problem z wyborem studiów

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Tylko ciekawe jak z pracą po tym...
To pytanie zadają sobie studenci na każdym kierunku Nie ważne, czy studiuje się "nowy" kierunek, czy istniejący od lat.
__________________
Studentka analityki gospodarczej
Rozwijam zainteresowania: "początkująca kosmetyczka"

Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 17:05   #27
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:52
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 12:43   #28
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Problem z wyborem studiów

.

Edytowane przez idontknow13
Czas edycji: 2014-09-04 o 07:39
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:26   #29
krzychu26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 129
Dot.: Problem z wyborem studiów

Zależy w czym się czuje lepiej. W informatyce dalej potrzeba masę dobrych absolwentów, w zasadzie dobry absolwent IiE tez nie będzie miał problemów z pracą. Trzeba podjąc decyzję co Go bardziej kręci.
krzychu26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.