Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 16:40   #4981
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Ponieważ tel pokazuje mi powiadomienia o cytowaniu i autorze to pofatyguje się nawet z odpowiedzią.
Scarlett powiedz mi proszę co oznacza minimalizm. Czy w ramach rozmowy o nim istnieje jakiś zbiór tematów które należy poruszać a inne absolutnie się nie nadają? Jesteś jedyna osoba która tu narzeka wiec z łaski swojej idź macic gdzie indziej.
Mi się nie podoba sposób twoich wypowiedzi i co mam zrobić? Nawet dodanie Cię do ignorowanych nie pomaga.
Nie zauważyłam tu żadnego off topa, było fajnie, wątek płynął aż do momentu Twojej wypowiedzi.

Dlatego mam prośbę o nie cytowanie wypowiedzi Scarlett. Jest tu sporo dziewczyn które mają ja w ignorowanych i starają się nie wdawać w utarczki słowne. To wszystkim wyjdzie na zdrowie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 17:22   #4982
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52403863]Rzeczywiscie, chyba tez wreszcie wykorzystam te magiczna funkcje "ignoruj" [/QUOTE]
Wcześniej tego nie zrobiłam, ale przeprosiłam się z tym pomysłem
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ponieważ tel pokazuje mi powiadomienia o cytowaniu i autorze to pofatyguje się nawet z odpowiedzią.
Scarlett powiedz mi proszę co oznacza minimalizm. Czy w ramach rozmowy o nim istnieje jakiś zbiór tematów które należy poruszać a inne absolutnie się nie nadają? Jesteś jedyna osoba która tu narzeka wiec z łaski swojej idź macic gdzie indziej.
Mi się nie podoba sposób twoich wypowiedzi i co mam zrobić? Nawet dodanie Cię do ignorowanych nie pomaga.
Nie zauważyłam tu żadnego off topa, było fajnie, wątek płynął aż do momentu Twojej wypowiedzi.

Dlatego mam prośbę o nie cytowanie wypowiedzi Scarlett. Jest tu sporo dziewczyn które mają ja w ignorowanych i starają się nie wdawać w utarczki słowne. To wszystkim wyjdzie na zdrowie.
Też zaczęłam się nad tym zastanawiać. Niestety jak używa się "oleju z czegoś tam" to nie jest się minimalistką z powołania, to tylko przykrywka i zbrodnia przeciw minimalistom od pampersa.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 18:05   #4983
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Wklejalam tu kilka artykułów i muszę wam powiedzieć ze jestem zauroczona strona i fp ulicy ekologicznej.
Jak ktoś ma czas i chce poczytać to tu jest link: http://ulicaekologiczna.pl/
Tez mam ich zalajkowanych na fb. Fajna stronka

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52403188]no tak, bo jak minimalizm to tylko szare mydlo i krem nivea[/QUOTE]

Prawdziwe minimalistki sie nie myja. One plawia sie w swej... wspanialosci

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
ja też nie mam... ale im bardziej jesteśmy z TŻ wymęczeni upałem, tym bardziej dbamy np o pranie, wstawianie naczyń etc. żeby nic się nie nagromadziło bo nikt nie ma siły np na zmywanie ręczne

ja też muszę po jakiegoś micela i może batonika białkowego z rossmana


Przeczytałam kilka notek, dzięki



a jeśli tak, to spoko. jesteś moją duchową siostrą troszkę



Alma, nie karm trolla ja od kiedy mam Scarlett zablokowaną od razu życie jest pięknięjsze
Ja sie jeszcze zalatwilam od klimy

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
no to jestem hiperminimalistką, bo nie posiadam żadnego z nich, ale widzę po sobie, że można rewelacyjnie poprawić kondycję skóry nie stosując przedziwnych kosmetyków typu olej z czort wie czego

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



bardzo się cieszę trollu...
Ale czegos do wody i po myciu chyba uzywasz?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 18:07   #4984
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Poszukiwalam ostatnio alternatywy dla demakijażu i trafiłam na opis ściereczki wielokrotnego użytku do demakijażu tylko wodą. Coś ktoś słyszał / testował? Mam zamiar kupić w Pl bo korci mnie idea rezygnacji z wacikow, środka myjacego i ta wielorazowosc właśnie.

http://blogosia.blogspot.ie/2013/08/...-woda.html?m=1
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 18:13   #4985
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Poszukiwalam ostatnio alternatywy dla demakijażu i trafiłam na opis ściereczki wielokrotnego użytku do demakijażu tylko wodą. Coś ktoś słyszał / testował? Mam zamiar kupić w Pl bo korci mnie idea rezygnacji z wacikow, środka myjacego i ta wielorazowosc właśnie.

http://blogosia.blogspot.ie/2013/08/...-woda.html?m=1
Chyba wyszla jakas nowa, bo Wayne ostatnio robil recenzje: http://youtu.be/rvaLxLIakRY

Mnie to nie przekonuje Waciskow nie uzywam. Wystarcza mi balsam myjacy i zel Effaclar.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 18:20   #4986
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Poszukiwalam ostatnio alternatywy dla demakijażu i trafiłam na opis ściereczki wielokrotnego użytku do demakijażu tylko wodą. Coś ktoś słyszał / testował? Mam zamiar kupić w Pl bo korci mnie idea rezygnacji z wacikow, środka myjacego i ta wielorazowosc właśnie.

http://blogosia.blogspot.ie/2013/08/...-woda.html?m=1
Słyszałam o tym, ale na jakiej zasadzie to działa? Bo sama ściereczka nie ma w sobie żadnych detergentów, środków myjących, więc w jaki sposób zmywa tłuszcz?

Inna rzecz to tarcie, skoro nie ma środków myjących to pewnie samo ścieranie nie jest zbyt delikatne - na dłuższą metę można zrobić sobie krzywdę, zwłaszcza jeśli się robi pełny makijaż oka. Jeszcze jak ktoś ma np. trądzik różowaty to ten sposób w ogóle opada. Wydaje mi się, że demakijaż żelem i dłońmi czy płynem do demakijżu i wacikiem jest delikatniejszy. Idea jest ciekawa, ale wykonanie mnie nie przekonuje.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 18:45   #4987
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Poszukiwalam ostatnio alternatywy dla demakijażu i trafiłam na opis ściereczki wielokrotnego użytku do demakijażu tylko wodą. Coś ktoś słyszał / testował? Mam zamiar kupić w Pl bo korci mnie idea rezygnacji z wacikow, środka myjacego i ta wielorazowosc właśnie.

http://blogosia.blogspot.ie/2013/08/...-woda.html?m=1






Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym, ale na jakiej zasadzie to działa? Bo sama ściereczka nie ma w sobie żadnych detergentów, środków myjących, więc w jaki sposób zmywa tłuszcz?

Inna rzecz to tarcie, skoro nie ma środków myjących to pewnie samo ścieranie nie jest zbyt delikatne - na dłuższą metę można zrobić sobie krzywdę, zwłaszcza jeśli się robi pełny makijaż oka. Jeszcze jak ktoś ma np. trądzik różowaty to ten sposób w ogóle opada. Wydaje mi się, że demakijaż żelem i dłońmi czy płynem do demakijżu i wacikiem jest delikatniejszy. Idea jest ciekawa, ale wykonanie mnie nie przekonuje.
Mam i polecam, działa to na zasadzie specjalnych włókien. Jest niezwykle delikatne i w ciągu 2-3 min mam zmyty cały mocny makijaż z oczami
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 18:49   #4988
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam i polecam, działa to na zasadzie specjalnych włókien. Jest niezwykle delikatne i w ciągu 2-3 min mam zmyty cały mocny makijaż z oczami
dziękuję ze to piszesz!

No właśnie myślałam że to może działać dzięki włóknom, tak jak w mydle myje gł piana i do niej się cząsteczki brudu przyczepiaja.

Super wiadomość!
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 19:02   #4989
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Poszukiwalam ostatnio alternatywy dla demakijażu i trafiłam na opis ściereczki wielokrotnego użytku do demakijażu tylko wodą. Coś ktoś słyszał / testował? Mam zamiar kupić w Pl bo korci mnie idea rezygnacji z wacikow, środka myjacego i ta wielorazowosc właśnie.

http://blogosia.blogspot.ie/2013/08/...-woda.html?m=1
ja korzystałam, fajna opcja, dobrze działa. kiedyś kupił mi ją TŻ na prezent na jakąś okazję.
ostatnio mam problem znowu z uczuleniem oczu, może powinnam sobie kupić jeszcze raz glova

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam i polecam, działa to na zasadzie specjalnych włókien. Jest niezwykle delikatne i w ciągu 2-3 min mam zmyty cały mocny makijaż z oczami
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 19:04   #4990
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ponieważ tel pokazuje mi powiadomienia o cytowaniu i autorze to pofatyguje się nawet z odpowiedzią.
Scarlett powiedz mi proszę co oznacza minimalizm. Czy w ramach rozmowy o nim istnieje jakiś zbiór tematów które należy poruszać a inne absolutnie się nie nadają? Jesteś jedyna osoba która tu narzeka wiec z łaski swojej idź macic gdzie indziej.
Mi się nie podoba sposób twoich wypowiedzi i co mam zrobić? Nawet dodanie Cię do ignorowanych nie pomaga.
Nie zauważyłam tu żadnego off topa, było fajnie, wątek płynął aż do momentu Twojej wypowiedzi.

Dlatego mam prośbę o nie cytowanie wypowiedzi Scarlett. Jest tu sporo dziewczyn które mają ja w ignorowanych i starają się nie wdawać w utarczki słowne. To wszystkim wyjdzie na zdrowie.
Po co mam definiować minimalizm jak jedyna słuszna definicje znasz ty? Na pewno nie polega narozważaniach ktory olej jest lepszy od innego, jest na pewno wiele innych wątków o tym.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Wcześniej tego nie zrobiłam, ale przeprosiłam się z tym pomysłem

Też zaczęłam się nad tym zastanawiać. Niestety jak używa się "oleju z czegoś tam" to nie jest się minimalistką z powołania, to tylko przykrywka i zbrodnia przeciw minimalistom od pampersa.
Skoro tak to widzisz...

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Tez mam ich zalajkowanych na fb. Fajna stronka



Prawdziwe minimalistki sie nie myja. One plawia sie w swej... wspanialosci



Ja sie jeszcze zalatwilam od klimy



Ale czegos do wody i po myciu chyba uzywasz?


Żelu pod prysznic i ręcznika.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 21:07   #4991
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za linki
zwłaszcza tonik wygląda bardzo obiecująco, a o kremie z Białego Jelenia mówi już kolejna osoba wiec kupię i jeśli nie sprawdzi się przez tydzień pobytu w Polsce to oddam mamie.

Świetny pomysł na dodawanie olejków do mycia podłóg, a już koty łaszące się do paneli to hit i dużo bym dała żeby to zobaczyć
Ten tonik, to faktycznie jeden z lepszych kosmetyków, na które trafiłam .

Moje koty po walerianie robią się agresywne. Ogólnie czystość sprawia, że bardzo się cieszą i urządzają pędy po całym mieszkaniu :-D.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Cindy jeśli lubisz oleje to konieczne spróbuj olej z pestek truskawki, miałam wiele olejków, ale ten przebija u mnie wszystkie
Dzięki, jak zużyję argan, to pomyślę nad nim . Z pestkowych używałam swego czasu winogronowego, ale lubię bardzo z pestek malin jako alternatywę dla filtra .

[QUOTE=Kusum;52389387]
Czasem dodaję olejki do parownicy i moje koty ich nie lubią. Zwłaszcza z drzewa herbacianego i z pomarańczy.
/QUOTE]

Cytrusów moje koty też nie preferują, ale przed drzewkiem jakoś specjalnie się nie wzdrygają- nawet jak zimą czasem robię im 'inhalacje' ;-). A na świeżo umytej podłodze zestawem woda + olejek robią beczki do rana :-D.

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Polecam! Nasza stacja jest jakiejś popularnej marki, kupiona w Lidlu bodajże.
Dzięki , będę się przy okazji rozglądać .

Dla mnie osobiście minimalizm kosmetyczny to kilka rodzajów oleju zamiast kremów z przydlugim składem. Ale co kto lubi ;-).

Co do zmywania makijażu gąbkami, ściereczkami etc.to jestem na nie. Nie czuję żeby moja skóra była czysta dopóki jej nie spienię i nie zmyję wodą :-P.

Minimalistyczne spakowana na dłuższy weekend (torebka na ramię:-D ) wybywam smażyć się na plaży, uprawiać krio w Bałtyku i zajadać się flakami z kalmara <3.
Układanie w nowej szafie zostawiłam na pn ;-).
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 21:22   #4992
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

[QUOTE=Cindy28;52407229]Ten tonik, to faktycznie jeden z lepszych kosmetyków, na które trafiłam .

Moje koty po walerianie robią się agresywne. Ogólnie czystość sprawia, że bardzo się cieszą i urządzają pędy po całym mieszkaniu :-D.



Dzięki, jak zużyję argan, to pomyślę nad nim . Z pestkowych używałam swego czasu winogronowego, ale lubię bardzo z pestek malin jako alternatywę dla filtra .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Czasem dodaję olejki do parownicy i moje koty ich nie lubią. Zwłaszcza z drzewa herbacianego i z pomarańczy.
/QUOTE]

Cytrusów moje koty też nie preferują, ale przed drzewkiem jakoś specjalnie się nie wzdrygają- nawet jak zimą czasem robię im 'inhalacje' ;-). A na świeżo umytej podłodze zestawem woda + olejek robią beczki do rana :-D.



Dzięki , będę się przy okazji rozglądać .

Dla mnie osobiście minimalizm kosmetyczny to kilka rodzajów oleju zamiast kremów z przydlugim składem. Ale co kto lubi ;-).

Co do zmywania makijażu gąbkami, ściereczkami etc.to jestem na nie. Nie czuję żeby moja skóra była czysta dopóki jej nie spienię i nie zmyję wodą :-P.

Minimalistyczne spakowana na dłuższy weekend (torebka na ramię:-D ) wybywam smażyć się na plaży, uprawiać krio w Bałtyku i zajadać się flakami z kalmara <3.
Układanie w nowej szafie zostawiłam na pn ;-).
Ja nie używam ani jednego ani drugiego, a za najlepszy kosmetyczny zakup wszechczasow uwazam Clarisonic.

Miłego wypoczynku
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 22:12   #4993
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Wlasnie konczy mi sie moj balsam do demakijażu z Clinique. W koszu z kosmetykami czeka olejek z The Body Shop (używałam go na urlopie, więc z chęcią go zacznę znowu używać). Jeszcze mam do wykorzystania 2 zakupy ze zniżką do The Body Shop, planuję kupić masło do ciała i znowu ten olejek jak się skończy, a potem już przejdę na jojobę, jeśli się sprawdzi. Jeśli kiedykolwiek będziecie szukać olejku do demakijażu to zerknijcie na ten z Body Shopu, jest bardzo dobry jesli chodzi o demakijaż sam w sobie, ale też super myje się nim pędzel albo gąbeczki do podkładu. Za to w trakcie urlopu odkryłam kolejny kosmetyk, który mam, a który zużyję i więcej nie kupię- suchy olejek Nuxe :/ Po pewnym czasie włosy wysusza, skorę zapycha, a do ciała taki jakiś ni przypiął ni wypiął. Moja kolekcja systematycznie się pomniejsza i bardzo się z tego cieszę, ale takie średnie kosmetyki zużywa się najgorzej. Żałuję, że nie zapisywałam kwot, które wydałam na kosmetyki, w sumie teraz tak z pamięci też mogłabym policzyć jaką wartość miała moja kolekcja przed, a ciekawe jaką będzie miała po Ciekawe czy duża różnica będzie.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-08-13 o 22:25
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 22:39   #4994
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52407837]Wlasnie konczy mi sie moj balsam do demakijażu z Clinique. W koszu z kosmetykami czeka olejek z The Body Shop (używałam go na urlopie, więc z chęcią go zacznę znowu używać). Jeszcze mam do wykorzystania 2 zakupy ze zniżką do The Body Shop, planuję kupić masło do ciała i znowu ten olejek jak się skończy, a potem już przejdę na jojobę, jeśli się sprawdzi. Jeśli kiedykolwiek będziecie szukać olejku do demakijażu to zerknijcie na ten z Body Shopu, jest bardzo dobry jesli chodzi o demakijaż sam w sobie, ale też super myje się nim pędzel albo gąbeczki do podkładu. Za to w trakcie urlopu odkryłam kolejny kosmetyk, który mam, a który zużyję i więcej nie kupię- suchy olejek Nuxe :/ Po pewnym czasie włosy wysusza, skorę zapycha, a do ciała taki jakiś ni przypiął ni wypiął. Moja kolekcja systematycznie się pomniejsza i bardzo się z tego cieszę, ale takie średnie kosmetyki zużywa się najgorzej. Żałuję, że nie zapisywałam kwot, które wydałam na kosmetyki, w sumie teraz tak z pamięci też mogłabym policzyć jaką wartość miała moja kolekcja przed, a ciekawe jaką będzie miała po Ciekawe czy duża różnica będzie.[/QUOTE]

Znam ten bol. Byl moment, ze wydawalam bardzo duzo na kosmetyki. Jak przestawialam sie na naturalna pielegnacje chcialam sprobowac wszystkiego i zamawialysmy z kolezanka hurtowo. Wiekszosc jdalo mi sie zuzyc lub sprzedac. Ale mam jeszcze kilka takich sredniakow. Najgorzej mi idzie z produktami do wlosow.

Cindy milego urlopu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 23:35   #4995
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

[QUOTE=Cindy28;52407229]Ten tonik, to faktycznie jeden z lepszych kosmetyków, na które trafiłam .

Moje koty po walerianie robią się agresywne. Ogólnie czystość sprawia, że bardzo się cieszą i urządzają pędy po całym mieszkaniu :-D.



Dzięki, jak zużyję argan, to pomyślę nad nim . Z pestkowych używałam swego czasu winogronowego, ale lubię bardzo z pestek malin jako alternatywę dla filtra .

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Czasem dodaję olejki do parownicy i moje koty ich nie lubią. Zwłaszcza z drzewa herbacianego i z pomarańczy.
/QUOTE]

Cytrusów moje koty też nie preferują, ale przed drzewkiem jakoś specjalnie się nie wzdrygają- nawet jak zimą czasem robię im 'inhalacje' ;-). A na świeżo umytej podłodze zestawem woda + olejek robią beczki do rana :-D.



Dzięki , będę się przy okazji rozglądać .

Dla mnie osobiście minimalizm kosmetyczny to kilka rodzajów oleju zamiast kremów z przydlugim składem. Ale co kto lubi ;-).

Co do zmywania makijażu gąbkami, ściereczkami etc.to jestem na nie. Nie czuję żeby moja skóra była czysta dopóki jej nie spienię i nie zmyję wodą :-P.

Minimalistyczne spakowana na dłuższy weekend (torebka na ramię:-D ) wybywam smażyć się na plaży, uprawiać krio w Bałtyku i zajadać się flakami z kalmara <3.
Układanie w nowej szafie zostawiłam na pn ;-).
Udanego plażowania!

Dziewczyny czy wiecie że zbliżamy się do 5000 postów?
Będzie druga część!

Jak się zakłada kontynuację wątku?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 23:49   #4996
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

[QUOTE=favianna;52408392]
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Ten tonik, to faktycznie jeden z lepszych kosmetyków, na które trafiłam .

Moje koty po walerianie robią się agresywne. Ogólnie czystość sprawia, że bardzo się cieszą i urządzają pędy po całym mieszkaniu :-D.



Dzięki, jak zużyję argan, to pomyślę nad nim . Z pestkowych używałam swego czasu winogronowego, ale lubię bardzo z pestek malin jako alternatywę dla filtra .



Udanego plażowania!

Dziewczyny czy wiecie że zbliżamy się do 5000 postów?
Będzie druga część!

Jak się zakłada kontynuację wątku?
W wizażowych społecznościach zakładasz nowy temat, tytuł ten sam + cz. II, w pierwszym poście link do poprzedniego wątku i opis według fantazji założyciela, potem zgłoszenie starego tematu modowi do zamknięcia i już

Co do szczotek do twarzy to ja mam akurat szczotkę z Mary Kay i to był najbardziej udany zakup tego roku Pełnego demakijażu nią nie zrobię, bo nie można jej używać w okolicach oczu, ale potrafi idealnie oczyścić skórę, nie używam już żadnych peelingów, jest niezastąpiona
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 23:51   #4997
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Chciałabym podzielić się z Wami dzisiejszym przeżyciem, póki jest świeże. Właśnie spędziłam dwie godziny na balkonie ze słuchawkami na uszach i kubkiem wina w ręku patrząc na spektakl "resztek" wczorajszych perseidów. Dopiero w którymś momencie uświadomiłam sobie, że cieszę sie jak dziecko za każdym razem, kiedy zobaczę "spadającą gwiazdę". Skoro do takiego szczęścia i przy okazji spokoju ducha potrzebuję zaledwie spalającego się pyłu... To taki krok milowy w moim minimalizmie i sposobie patrzenia na otaczającą rzeczywistość. I doskonała lekcja pokory dla każdego "chcę"
__________________

emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 06:06   #4998
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Chciałabym podzielić się z Wami dzisiejszym przeżyciem, póki jest świeże. Właśnie spędziłam dwie godziny na balkonie ze słuchawkami na uszach i kubkiem wina w ręku patrząc na spektakl "resztek" wczorajszych perseidów. Dopiero w którymś momencie uświadomiłam sobie, że cieszę sie jak dziecko za każdym razem, kiedy zobaczę "spadającą gwiazdę". Skoro do takiego szczęścia i przy okazji spokoju ducha potrzebuję zaledwie spalającego się pyłu... To taki krok milowy w moim minimalizmie i sposobie patrzenia na otaczającą rzeczywistość. I doskonała lekcja pokory dla każdego "chcę"
Bardzo podoba mi się Twoje podejście i sama staram się do tego dążyc.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 08:17   #4999
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Latem łatwiej o minimalizm: mniej ubrań, mniej makijażu, więcej słońca i czasu na świeżym powietrzu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 08:47   #5000
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Latem łatwiej o minimalizm: mniej ubrań, mniej makijażu, więcej słońca i czasu na świeżym powietrzu
Co prawda to prawda
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:01   #5001
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Hop hop, zakładacie nowy wątek? Juz czas tylko tym razem moze bez rymowanego tytułu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:08   #5002
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Pisze z telefonu teraz a wieczorem mam imprezę integracyjna wiec najwcześniej mogę założyć nowy wątek jutro rano jak nikt do tego czasu nie zadziała to ja to zrobię
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:33   #5003
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Jakiś pomysł na tytuł, np. W drodze do minimalizmu?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:40   #5004
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jakiś pomysł na tytuł, np. W drodze do minimalizmu?
Fajny

Ja wymyśliłam: Minimalizm, z lekkim bagażem w drodze

I artykuł z mojej ścianki dziś http://manufaktura-radosci.blogspot....-badz.html?m=1

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

O, albo : Minimalizm, kiedy mniej znaczy więcej
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:50   #5005
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Minimalizm praktykujemy, w bałaganie nie toniemy!

Dziewczyny, zakładam nowy - zaraz dam link

zmodyfikowałam tytuł i połączyłam obie propozycje
gdyby ktoś miał inny pomysł na treść pierwszego posta, proszę o podsyłanie

LINK DO NOWEJ CZĘŚCI WĄTKU
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=826426
__________________


Edytowane przez emmmm
Czas edycji: 2015-08-14 o 10:58
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-14 11:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.