krwawienie w 6 tygodniu ciazy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 09:22   #1
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86

krwawienie w 6 tygodniu ciazy


Hej
Jestem na poczatku 7 tygodnia ciazy. Wczoraj dostalam krwawienia i od razu poszl do gina. Skierowal mnie na szpital
W szpitalu lekarz mnie zbadal i mowi ze niea swiezej krwi i to pewnie przez to ze dzien wczesniej kochalam sie z mezem. Na usg byl zywy plod bylo tetno macica byla ok i szyjka tez. Jednak potem krwawienie wrocilo i krwawie do dzis. Lekarze dali mi duphaston i kaza lezec i czekac
Myslicie ze sa szanse ze nie strace ciazy? Ze to wina nadzerki ktora mam? Bardzo sie stresuje...
konatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 12:46   #2
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: krwawienie w 6 tygodniu ciazy

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
Hej
Jestem na poczatku 7 tygodnia ciazy. Wczoraj dostalam krwawienia i od razu poszl do gina. Skierowal mnie na szpital
W szpitalu lekarz mnie zbadal i mowi ze niea swiezej krwi i to pewnie przez to ze dzien wczesniej kochalam sie z mezem. Na usg byl zywy plod bylo tetno macica byla ok i szyjka tez. Jednak potem krwawienie wrocilo i krwawie do dzis. Lekarze dali mi duphaston i kaza lezec i czekac
Myslicie ze sa szanse ze nie strace ciazy? Ze to wina nadzerki ktora mam? Bardzo sie stresuje...
Szanse są. Lekarze zrobili wszystko co na tym etapie mogą zrobić.
Leżysz w szpitalu czy w domu?
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:19   #3
zmalowana1
Raczkowanie
 
Avatar zmalowana1
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 56
Dot.: krwawienie w 6 tygodniu ciazy

cześć.

Spokojnie, dostałam krwawienia/plamienia w 6tc,od razu kontakt z moją gin, na usg wszystko wyszło w porządku, nawet tętno było już widoczne.
Lekarz powiedziała, że macica się powiększa stąd mogło dojść do plamienia.

Dostałam również duphaston, po tygodniu wszystko ustąpiło, za 2 dni mam wizytę kontrolną i jestem dobrej myśli.

Także odpoczywaj ile się da, ten lek na pewno pomoże, tylko staraj się oszczędzać.
Koniecznie odpuść wszystkie prace fizyczne.
__________________
podwójne szczęście
zmalowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 23:30   #4
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: krwawienie w 6 tygodniu ciazy

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
Hej
Jestem na poczatku 7 tygodnia ciazy. Wczoraj dostalam krwawienia i od razu poszl do gina. Skierowal mnie na szpital
W szpitalu lekarz mnie zbadal i mowi ze niea swiezej krwi i to pewnie przez to ze dzien wczesniej kochalam sie z mezem. Na usg byl zywy plod bylo tetno macica byla ok i szyjka tez. Jednak potem krwawienie wrocilo i krwawie do dzis. Lekarze dali mi duphaston i kaza lezec i czekac
Myslicie ze sa szanse ze nie strace ciazy? Ze to wina nadzerki ktora mam? Bardzo sie stresuje...
Nie martw sie, mialam podobna sytuacje w 8tygodniu ciazy, tez po stosunku z mezem. Wyladowalam w szpitalu tak jak Ty, mi dodatkowo lecialy skrzepy, wiec lekarze spodziewali sie jedynego.
Dzis moja coreczka ma prawie dwa latka. Najwazniejsze, zebys sie nie przemeczala, nie podnosc ciezarow, nie chodz dlugo, nie bierz tez goracej kapieli, bierz nadal jakies suplementy dla ciezarnych i badz dobrej mysli.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-18 00:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.