Czy każda z was depiluje? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Usuwasz włoski z miejsc intymnych?
Tak 2 600 86,24%
Nie 415 13,76%
Głosujący: 3015. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-06, 13:25   #31
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Cytat:
Napisane przez kawunia
Dziewczyny, szczerze mowiac troche sie wam dziwie
Wszystkie mowia, ze boli, ze na drugi dzien robia sie kaktusy itd, czy zastanawialsycie sie czy takie golenie ma sens ??
Prosze nie mowcie mi, ze tylko dla hygieny?? Czy jezeli ja sie nie gole, nie golilam i ni bede golic znaczy ze chodze brudna i smierdzaca ???
Na wasze opinie mja wplyw media, nie dajcie sie zwariowac.
Polecam przeczytanie "Monologu Vaginy "

Mam nadzieje, ze nie bylam zbyt zlosliwa ale niektore wypowiedzi troszke mnie rozdraznily.
Dla zaspokojenia ciekawosci gole wlosy pod pachami i na nogach.
moja droga, monologi wiginy przeczytałam zanim jeszcze ta ksiązka ukazała się na polskim runku.

nawiązując do dziewczyn- jak je boli to ich sprawa- ja bym się na takie coś nie zdecydowała, ale golenie sie maszynką (taką z ostrzem) nie jest bolesne i ja tak robię.
niestety nie jest trwałe, i stąd ten "kaktus", dlatego pytam o inne metody.

ale nawiązujec do twojej wypowiedzi to wątpię czy decyzja o goleniu się jest wywołana wpływem mediów. każda osoba podejmuje taką decyzje samodzielnie.
a takie pytanie: czy golisz nogi, pachy? bo jagby nie było to media wykreowałi ideę golenia nóg i pach...

wiem ze w książce był motyw kobiety ktora była nieszczesliwa w związku i ogoliła się na proźbę mężą, a póżniej ją wszystko piekło i swędziało, a ona czuła się jak mała dziewczynka. ale nie uważasz ze sama dałaś sie wmanipulwać? myślisz ze wszystkie bohaterki książki się nie golą? tylko ta jedna raz spróbował i do dzis załuje...

Cytat:
Napisane przez M42
nie slyszalam w mediach nic o goleniu cipki :P
dobre zabiłaś mnie tym hasłem

ps.no chyba ze ktoś ogląda erotyki na polsacie

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-02-06 o 13:59 Powód: post pod postem
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:12   #32
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: Czy każda z was depiluje?

penseta i do dzieła !! Oczywiście tylko po bokach, a dalej maszynką Mój nie lubi małej łysek, ale tak totalnie owłosiona to też nie za fajnie
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:53   #33
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Nie wyobrażam sobie siebie latem bez depilacji- NO WAY! Owszem depiluje- linie biinii regularnie u kosmetyczki, natomiast reszta zostaje poddana mojemu nastrojowi i inwencji twórczej Tak naprawdę to wszystko zależy od tego jak bardzo chce przykrócic włoski i jak jest mi wygodnie.
Na dzień dzisiejszy mam kilka ulubionych "fryzurek"- kwestia pogody i humoru.

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona
a mam pytanei jak to bedzie wygladalo ? pani kosmetyczka bedzie sie patrzyla w miejsca intymne czy jak
No nie bardzo da sie to zrobic bez patrzenia....Pani kosmetyczka odsunie po prostu twoje majteczki na bok- ona już ma taka wprawe, ze potrwa to chwilke- ty przytrzymasz naciagnięta skóre (wtedy mniej boli) ona poamaruje odpowiedni kawałek woskiem, przykleji plaster i trach po krzyku. Za pierwszym razem bolało mnie najbardziej a teraz nawet nie wiem kiedy i włosków nima Najlepiej pójdź do takiej kosmetyczki, która zrobi na tobie miłe wrażenie- wtedy będzie mniej krepacji żeby się rozebrac.
Życzę poodzenia
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-02-06 o 21:58 Powód: Post po poscie!!
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:52   #34
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy każda z was depiluje?

ja nie golę na łyso tylko boki no i pachy
ale kiedys ogolił mi mój TŻ ale jaki był z siebie dumny i zadowolony
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 10:53   #35
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez naanahanae
dobre zabiłaś mnie tym hasłem

ps.no chyba ze ktoś ogląda erotyki na polsacie

Katkus - to hasło rządzi i tak
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:21   #36
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Woskuję i strefę bikini i głebiej . Po 3 latach intesynwnej nauki jak oszędzić na bólu etc,; jestem zadowolona. Teraz zastanwiam się nad skutecznościa depilacjo laserowej, bo zdania są podzielone w tej kwestii.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:46   #37
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: Czy każda z was depiluje?

miałam niesamowity ubaw czytając ten wątek jesteście niesamowite naprawde dawno nie mialam tyle powodu do śmiechu dziękuję. a co do mnie i okolic bikini Gole się na dziewczynkę maszynką, potrafie to zrobić co drugi dzień by nie było efektu kaktusa nie lubie buszu i w moim przypadku czuje się najlepiej z dziewczęcą fryzurką . a mój mąż jest w tedy zachwycony i w niebo wzięty pozdrawiam
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 17:57   #38
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Może ze mna jest cos nie tak, ale jestem dojrzała kobietką i robię to bardzo regularnie. Właściwie co 2 dzień. Czuje się przez to bardziej kobieca i zadbana. Nie lubię gąszczu włosów, i tak naprawde nie chce nawet pamietać jak to wygląda.

A propo jak kochacie sie oralnie z własny mTŻ, z tą "burzą włosów", to nie przeszkadza wam to. Ja gdybum była facetem, nie chciałabym przebierać swoim językiem w kłębach włosów. Mało apetyczne.
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:21   #39
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Agucia
Może ze mna jest cos nie tak, ale jestem dojrzała kobietką i robię to bardzo regularnie. Właściwie co 2 dzień. Czuje się przez to bardziej kobieca i zadbana. Nie lubię gąszczu włosów, i tak naprawde nie chce nawet pamietać jak to wygląda.

A propo jak kochacie sie oralnie z własny mTŻ, z tą "burzą włosów", to nie przeszkadza wam to. Ja gdybum była facetem, nie chciałabym przebierać swoim językiem w kłębach włosów. Mało apetyczne.
no,malo przyjemnie jak włosy ci wchodzą w zęby
pasek startowy,krótko przycięty jak najbardziej podnieca mojego TŻ a ja czuję się piękna,czysta i zadbana.Mój TŻ też już zauważył,że wygląda bardziej apetycznie i podniecająco dla mnie tak po prostu mamy.
Polecam wosk.Na m-c mam spokój.Ale lepiej zostawić to DOBREJ kosmetyczce,bo samemu można sobie zrobić krzywdę-przynajmniej na początku spokojnie-ona jak ginekolog-niejedno już widziała przecież na golasa nie będziecie
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:01   #40
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Czy każda z was depiluje?

golę, depiluję..różnie. Ważne, że muszę tam być gładka jak u dziecka. Jeszcze nie spotkałam się z facetem, który lubiłby włochate futro..no chyba, że jakis subtelny paseczek..hmm
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:12   #41
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez spray
Jeszcze nie spotkałam się z facetem, który lubiłby włochate futro..
Ja też nie. Lubiący gąszczyk przeszli do historii chyba.

Tede: "zgoliłaś już pękniętego jeża?"
a młodzież słyszy i powtarza
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 12:35   #42
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Czy każda z was depiluje?

ja tez sobie gole bo uwazam ze jest to zdecydowanie higieniczne....No i moj TZ tez. Co tu duzo mowic, w lato sie strasznie poce no i w okresie menstruacji zapach krwi zmieszany z zapachem skory+wlosy doprowadza mnie do szalenstwa. wtedy bym wyciachala sie calkowicie....
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:33   #43
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Mój pierwszy raz depilacyjny był na studiach, a było to tak:
Grałyśmy z dziewczynami w 1000 na życzenia. życzenia były rozmaite, przegrani musieli paradować po ulicy w papierowej torbie na głowie, jechać tramwajem z rękami w kajdankach itp. Ja dostałam wybór: wydepilować się lub zapuścić włosy pod pachami i wybrać się na przejażdzkę tramwajem, trzymając się gónej rurki. Dodam, że było lato.
rzecz jasna wybrałam depilację i od tego czasu już nie wyobrażam sobie, żeby mogło byc inaczej, chociaż depilowanie tyhc miejsc nie należy do najprostszych, niestety....
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:40   #44
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Ja się w moim intymnym miejscu nie depiluje- pytałam mojego TŻ czy woli mnie taką ''naturalną'' (czytaj: z bujnym owłosieniem ) czy powinnam coś zrobić, a on mi na to, ze jak uważam, ale woli ''z'' Dziwnie mi by było swoją drogą coś takiego robić
Tak z ciekawości... Czyli plaża i basen w Twoim przypadku odpadają?? Nie złosc się za to pytanie, ale po prosu ciekawość.
Ja się tam depiluję, może nawet ze względu na to że uprawiam rózne sporty...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 02:17   #45
truskawka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 19
GG do truskawka38
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Agucia

A propo jak kochacie sie oralnie z własny mTŻ, z tą "burzą włosów", to nie przeszkadza wam to. Ja gdybum była facetem, nie chciałabym przebierać swoim językiem w kłębach włosów. Mało apetyczne.
Agucia -a Twój TŻ goli sobie włoski dookoła penisa i jądra i jeszcze dalej?;-)
truskawka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 14:18   #46
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ja zaczęłam depilować "myszkę" zanim poznałam mojego TŻ, bo podobało mi się jak wyglądała z paseczkiem. Ostatnio urządziliśmy sobie fajną zabawę, mój TŻ chwycił za maszynkę i do dzieła. Wyobraźcie sobie zrobił to tak profesjonalnie, że żadnych podrażnień, krostek - nic. Chyba będziemy to powtarzać :P
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 17:13   #47
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy każda z was depiluje?

nie ,zamknie oczy i na chybił trafil bedzie przklejała plaster z woskiem <<<--- loooooooooooooooooooooooo ol
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 21:55   #48
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez truskawka38
Agucia -a Twój TŻ goli sobie włoski dookoła penisa i jądra i jeszcze dalej?;-)
A gdybym napisała, że tak, to bardzo byś się zdziwiła. Mężczyzna tez może być zadbany i jest to naprawdę bardzo podniecające.
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 22:18   #49
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez Agucia
A gdybym napisała, że tak, to bardzo byś się zdziwiła. Mężczyzna tez może być zadbany i jest to naprawdę bardzo podniecające.

zgadzam sie
nie rozumiem dlaczego normalna (choc tez nie u wszystkich) jest depilacja intymna u kobiet, a jak facet sie wydepiluje to juz jest wielkie halo
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 23:18   #50
truskawka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 19
GG do truskawka38
Cytat:
Napisane przez Agucia
A gdybym napisała, że tak, to bardzo byś się zdziwiła. Mężczyzna tez może być zadbany i jest to naprawdę bardzo podniecające.
Agucia- nie wiesz co czuję i myślę, więc czemu napisałaś ,że bym się zdziwiła?;-)

Ja zapytalam, poprostu,nie było w pytaniu nic ukrytego

Czy włosy na jądrach i dookoła penisa oznaczają niezadbanie?;-)

Pozdrawiam

ps. uprzedzając moze domysły - ja czasem depiluję, a czasem nie, tak samo mój TŻ(?) -mąż poprostu. Robimy to ,bo tak chcemy,gdy nie to też nie problem,a higiena sprawa dyskusyjna -można być nie higienicznym (ą) a ogoloną

W każdym badź razie nie uważam owłosienia w miejscu intymnym za coś złego

Cytat:
Napisane przez lain

zgadzam sie
nie rozumiem dlaczego normalna (choc tez nie u wszystkich) jest depilacja intymna u kobiet, a jak facet sie wydepiluje to juz jest wielkie halo
Halo??? Gdzie Ty widzisz Halo??
Ja zapytałam,czy coś złego jest w zapytaniu? Czy nie wolno pytać?

Czy zapytanie coś złego oznacza? Czy jeśli pytam to jestem zła lub coś złego między literami widać?
Nie rozumiem :-(

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-02-11 o 16:18 Powód: Post pod postem.
truskawka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 11:24   #51
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez truskawka38
Halo??? Gdzie Ty widzisz Halo??
Ja zapytałam,czy coś złego jest w zapytaniu? Czy nie wolno pytać?

Czy zapytanie coś złego oznacza? Czy jeśli pytam to jestem zła lub coś złego między literami widać?
Nie rozumiem :-(
To chyba nie było osobiste, bo poprostu jest wielkie halo jak się facet wydepiluje, ale to chyba między facetami.
Ja musiałam mojego Tż namawiać baaardzo długo na golenie, aż w końcu uknułam intrygę
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 13:23   #52
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ja polecam lekturę tego wątku,gdzie toczyła się już batalia za i przeciw depilacji intymnej http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+intymna Na końcu pojawiają się opinie mężczyzny i warto je sobie poczytać.


Cytat:
Napisane przez spray
golę, depiluję..różnie. Ważne, że muszę tam być gładka jak u dziecka. Jeszcze nie spotkałam się z facetem, który lubiłby włochate futro..no chyba, że jakis subtelny paseczek..hmm
Widzisz,a ja spotkałam facetów,którzy są przeciwko całkowicie ogolonym kobietom właśnie z tego powodu,że kojarzy im się to z dziećmi.Będąc w łóżku z taką kobietą czują się jakby się kochali z małą dziewczynką.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 13:12   #53
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ja gole sie calkowicie na poczatku czulam sie dziwnie ale teraz juz sie przyzwyczailam jak mam busz ( ale tylko na zime) to mam uczucie tak jak wogole bym sie nie myla a do golenia polecam depilator z golarka wloski odrastaja szybciutko ale mam gwarancje ze sie nie zatne tak jak maszynka jednorazowa
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 14:46   #54
leśna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 16
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Dziewczyny czytam ten wątek z ogromnym zainteresowaniem. Do niedawna stosowałam tylko przycinanie włosków, mój chłopak nie widział problemu odnośnie owłosienia- w niczym nam to nie przeszkadzało. Zaznaczam, że mam tam gęste, bujne, kręcone włoski (szkoda, że na głowie takich nie mam), dlatego zazdroszczę dziewczynom, których depilacja miejsc intymnych polega na usunięciu kilku, kilkunastu wlosków. Niestety u osób z bujnym owłosieniem nie jest to takie proste. Niemniej jednak w tym tygodniu wyrwałam sobie jakieś 70 % pęseta (co za katorga!!!)i z niepokojem czekam na efekty....... Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam i czy lekkie przycinanie nie było najlepszym wyjściem. Teraz boję się, że odrosną mi twarde kłaki, które wywołają dodatkowe krostki usiłując się przebić przez skórę. Jeśli tak będzie, to nie wiem czy jest to bardziej higieniczne i apetyczne dla faceta niż owłosienie? no, ale mam nadzieję, że tak nie będzie. Ponadto moja ginekolog mi to bardzo odradzała.......cóż, posłuszeństwo nie jest moją główną zaletą. Napiszę za jakiś czas co mi odrosło i w jakim tempie!!!!!!!!!
leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:41   #55
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Ja używam golarki I wycinam praktycznie cały mój busz lub zostawiam taki malutki paseczek po środku. Czasami z nudów w wannie wycinam tam różne ciekawe rzeczy... np. ostatnio moj TŻ miał okazje zobaczyc pięknie wyciętą...choinke
Chcialabym zacząć używac depilatora, ale boje się że włoski mogą mi potem wrastać pod skóre..
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:09   #56
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Czy każda z was depiluje?

Cytat:
Napisane przez shiral
ja tez się depiluje w intymnych miejscach...po pierwsze bo jest wygodniej a po drugie łatwej jest utrzymac higiene w tym miejscu podczas miesiączki
dokladnie tez sie depiluje cala
nie wyobrazam sobie juz aby bylo inaczej a namowil mnie do tego moj TŻ
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:29   #57
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Czy każda z was depiluje?

...zawsze ...cała
ale mojego TŻ też zmuszam za to
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:32   #58
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Cytat:
Napisane przez marti86
na poczatku wymaga cierpliwosci i...dlugic kapieli(w sumie jak kto woli) ale peseta i do dziela z gory mozesz pojedynczo powyrywac wszytskie a po bokach to juz maszynka potem (gdzies po 4tyg) po4, 5 wloskow podczas kapieli bedziesz wyrywac.naprawde warto na poczatku trzeb sie nielada napracowac ale naprawde polecam nie jest tak bolesne jak plastry czy wosk a efekt idealny gdyz wloski sie nie urywaja a wyrywaja.
brrr brwi staram sie ograniczac a tam jest mniej do wyrwania.... łłojjj bedzie bolec- ale jezeli daje efekt na dluzej to moze warto sie pomeczyc...

Cytat:
Napisane przez Agucia
A propo jak kochacie sie oralnie z własny mTŻ, z tą "burzą włosów", to nie przeszkadza wam to. Ja gdybum była facetem, nie chciałabym przebierać swoim językiem w kłębach włosów. Mało apetyczne.
facetowi "burza wlosow" ma prawo przeszkadzac a dziewczynie nie

czemu my mamy sie depilowac a oni nie

jestem ciekawa jacy uhahani wychodziliby od kosmetyczek po woskowaniu
marze zeby to kiedys zobaczyc

Cytat:
Napisane przez natalja86
...zawsze ...cała
ale mojego TŻ też zmuszam za to
i bardzo dobrze mu tak jeden juz wie co to znaczy

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-01 o 22:14 Powód: Post pod postem.
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 19:28   #59
natalja86
Raczkowanie
 
Avatar natalja86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 88
Dot.: Czy każda z was depiluje?

hihihihihihih
natalja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 19:50   #60
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy każda z was depiluje?

nie wyobrażam sobie już inaczej niż zupełnei nic, ewentualnie mały paseczek, ale to tak dosłowieni minimalnie :/ kazdy z moich kolegów przyznał podczas szczereej rozmowy że woli teszzz tak wiec mysle ze nie dosc ze to przyjemne i jakos człowiek sie lepiej czuje to i nie wyobrażam sobie żeby moj TŻ musiał gdzies tam sie zagłębiać w jakieś włoski Fakt faktem trzeba zawsze się pilnować, zeby ładnie wszystko pięnie wyglądało bo to nie nogi czy pachy ze mozna w momencie wskoczyć do łazienki bo zaraz ma być twój TŻ tylko trzeba troszę czasu na wszystko żeby BE nie było
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 19:49:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.