gradówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 15:15   #1
zelciaa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6

gradówka


Zaczelo się to jakies 2 miesiace temu.. najpierw od jęczmienia ktory mial zniknąc do 10 dni masci nie pomogly.. poszlam do prywatnego okulisty okazalo się ze mam gradowke.. mialam rozne masci itd . to juz prawie 2 miesiac a mi nic nie pomaga, grzeje ją ale rzadko i krotko.. co zrobic by zeszla? wizyte mam w polowie wrzesnia jesli nie zejdzie to dostane skierowanie na wycinanie a tego niechce
zelciaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:58   #2
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: gradówka

Tez walczylam z gradowka wspolczuje. NIe pomagaly masci, wygrzewanie, rumianki itp. Zmniejszala sie raz a raz powiekszala, ale nie byla na tyle duza zeby sie rzucac w oczy (mialam ja pod prawa powieka u gory). Bylam u okulistki (wredna baba tak btw), powiedziala ze trzeba wyciac tylko musze zakrapiac kroplami zeby stan zapalny ustapic bo na dana chwile nie mozna tego ruszac. Dostalam skierowanie do szpitala na oddzial i ...spietralam bo ja sie boje naszej sluzby zdrowia, juz mialam wizje spartolonej roboty i utraty oka hehe wiem wiem ze przesadzam ale wg mnie kepiej dmuchac na zimne i samemu sie pod noz nie pchac. Po ok roku czasu gradowka zniknela calkowicie sama, dlugo to trwalo i juz myslalam ze trzeba bedzie ciachac a tu niespodzianka
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.