Przedłużanie rzęs - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 22:06   #1201
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam, jak oceniacie prace tej Pani, bardzo proszę o opinie, jestem po nie zbyt udanym zabiegu, a nie mam nikogo z polecenia więc zostaje mi znaleźć jakieś sensowne ogłoszenie - koszt 150 zł. Proszę o pomoc.

http://www.facebook.com/secret.by.zosia.secretlashes
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:05   #1202
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
a tutaj zdjecie z bliska
nie polecam, bo zdjęcie ma przedstawiać metodę blink, a w innej zakładce metodę 1:1. ale to nie jest ani Blink, ani 1:1. przypuszczam, że zdjęcie "pożyczone" z internetu.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witam, jak oceniacie prace tej Pani, bardzo proszę o opinie, jestem po nie zbyt udanym zabiegu, a nie mam nikogo z polecenia więc zostaje mi znaleźć jakieś sensowne ogłoszenie - koszt 150 zł. Proszę o pomoc.

http://www.facebook.com/secret.by.zosia.secretlashes
Pysiulka86 dlaczego jesteś po nieudanym zabiegu? pytałaś już nas o opinie, pamiętam, że były tam ładne prace stylistek.
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:16   #1203
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
a tutaj zdjecie z bliska
A tu nie fajnie.Równa miotła!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:20   #1204
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, potrzebuję Wasze porady, a właściwie opinii na temat produktów (a szczególnie rzęs) firmy Glamour Lashes. Słyszałam i czytałam różne opinie i trochę zgłupiałam już
Czy któraś z Was miała styczność z produktami tej firmy?

Proszę też o opinie nt. firmy Noble Lashes
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:02   #1205
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Glamour Lashes jest mi absolutnie nieznane, a Noble Lashes obiło mi się o uszy, ale nie pamiętam, czy dobre opinie, czy złe.
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:20   #1206
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

pytanie do stylistek
zakladam rzesy juz 3 lata ale teraz chce sie pokusic o rzesy z norek slyszłam ze mozna je zakladac 2:1 lub 3:1 ma ktos namiaryna kursy doszkalajace
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:32   #1207
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
nie polecam, bo zdjęcie ma przedstawiać metodę blink, a w innej zakładce metodę 1:1. ale to nie jest ani Blink, ani 1:1. przypuszczam, że zdjęcie "pożyczone" z internetu.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------



Pysiulka86 dlaczego jesteś po nieudanym zabiegu? pytałaś już nas o opinie, pamiętam, że były tam ładne prace stylistek.
Skorzystałam jednak z osoby którą polecono mi na innym forum i bardzo żałuje bo rzęsy wyszyły bardzo rzadkie, podejrzewam teraz nawet ze te osoby polecające mogły być podstawione dlatego znów szukam i staram sie nie zniechęcać.

Bardzo proszę napiszcie czy tutaj według was jest dobrze:

http://www.facebook.com/secret.by.zosia.secretlashes
__________________

Edytowane przez Pysiulka86
Czas edycji: 2012-04-16 o 19:34
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 20:01   #1208
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

trudno cos powiedziec o tej stylistce zdjeć jest malo i zlej jakosci
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 07:51   #1209
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
a tutaj zdjecie z bliska

Nie jestem specjalistką ale noszę rzęsy sama i moim skromnym zdaniem to chyba nie powinno to tak wyglądać. Z tego co widać na zdjęciu to rzęsy sa w jednym rozmiarze, a tak być nie powinno. Nie wygląda to naturalnie
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:34   #1210
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, możecie polecić kogoś z Warszawy?
Chciałabym po raz pierwszy założyć rzęsy więc robię to trochę tak 'na próbę' Chciałabym uzyskać w miarę naturalny efekt i zależało by mi na dobrym stosunku jakości do ceny
Z góry dziękuję
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:22   #1211
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

zupa z kraba, to brzmi jak reklama

Nie mam na celu nikogo obrazić, ale raczej nie ufałabym komuś, kto ma zaledwie parę postów.


Co do cen - dziś spotkałam się z opinią, że 120zł (tyle wstępnie chcę brać już jak się wyćwiczę, a na razie szkolę się na znajomych za free plus 2 laskom będę robić za grosze) za przedłużanie to bardzo drogo Dobre sobie. Materiały kosztują kupe kasy - ja za skompletowanie absolutnego minimum, które muszę mieć zaczynając przygodę z przedłużaniem zapłaciłam łącznie ponad 400zł. Heh, niektórym się wydaje, że te rzęsy kosztują grosze... może i tak, ale badziewie z allegro, a ja nie mam zamiaru zakładać tego klientkom. A najlepszy był tekst, że "na gruponie było przedłużanie za 100zł" - może i było ale mało kto kończy swoją przygodę z rzęsami po jednym ich założeniu, a uzupełnianie w tym samym miejscu najczęściej kosztuje dużo więcej (a tu już nie ma promocji). Może też tak być, że trafi się na osobę, która założy po 15 rzęs na oko - moja kumpela tak miała. Wykupiła kupon na "profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1" i wróciła z rzęsami owszem dłuższymi, ale 4 razy rzadszymi niż własne. Paranoja.
Denerwuje mnie jak ludzie nie znają się na tym, nie wiedzą jakie są koszta zakupu rzęs (i reszty) dobrych firm, a krytykują cenę. I jeszcze usłyszałam, że "moja znajoma robi za 60zł" Taa... ja też kiedyś poszłam do takich 2 lasek, co to robiły za 60 i 80zł i nie dość, że na drugi dzień oko miałam spuchnięte, czerwone, to jeszcze po paru dniach wszystkie rzęsy wypadły. Tak to jest jak się pracuje na badziewiu.
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-18 o 21:24
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 09:29   #1212
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
zupa z kraba, to brzmi jak reklama

Nie mam na celu nikogo obrazić, ale raczej nie ufałabym komuś, kto ma zaledwie parę postów.


Co do cen - dziś spotkałam się z opinią, że 120zł (tyle wstępnie chcę brać już jak się wyćwiczę, a na razie szkolę się na znajomych za free plus 2 laskom będę robić za grosze) za przedłużanie to bardzo drogo Dobre sobie. Materiały kosztują kupe kasy - ja za skompletowanie absolutnego minimum, które muszę mieć zaczynając przygodę z przedłużaniem zapłaciłam łącznie ponad 400zł. Heh, niektórym się wydaje, że te rzęsy kosztują grosze... może i tak, ale badziewie z allegro, a ja nie mam zamiaru zakładać tego klientkom. A najlepszy był tekst, że "na gruponie było przedłużanie za 100zł" - może i było ale mało kto kończy swoją przygodę z rzęsami po jednym ich założeniu, a uzupełnianie w tym samym miejscu najczęściej kosztuje dużo więcej (a tu już nie ma promocji). Może też tak być, że trafi się na osobę, która założy po 15 rzęs na oko - moja kumpela tak miała. Wykupiła kupon na "profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1" i wróciła z rzęsami owszem dłuższymi, ale 4 razy rzadszymi niż własne. Paranoja.
Denerwuje mnie jak ludzie nie znają się na tym, nie wiedzą jakie są koszta zakupu rzęs (i reszty) dobrych firm, a krytykują cenę. I jeszcze usłyszałam, że "moja znajoma robi za 60zł" Taa... ja też kiedyś poszłam do takich 2 lasek, co to robiły za 60 i 80zł i nie dość, że na drugi dzień oko miałam spuchnięte, czerwone, to jeszcze po paru dniach wszystkie rzęsy wypadły. Tak to jest jak się pracuje na badziewiu.
Ja nie jestem stylistką ale zgadzam się z Tobą. Pomijając koszty zakupu materiałów przez stylistkę, to moim zdaniem praca jaką wkłada moja stylistka w założenie mi ich tez chyba ma swoja cenę. Nigdy bym nie odważyła się założyć rzęsy za taką cenę. To jednak zabieg na oku. Zawsze podziwiam Panią która mi zakłada za cierpliwość i dokładność
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:45   #1213
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dokładnie - to nie jest tak, że wyliczysz sobie koszta związane ze zużyciem materiału, do tego dodasz np. 10zł/h i wyjdzie suma jaką bierzesz od klientki. Do tego potrzeba X osób wcześniej, którym założysz za darmo żeby zdobyć doświadczenie (a to też kosztuje!), masę cierpliwości, a po paru godzinach siedzenia w jednej pozycji bolą cię plecy, dostajesz oczopląsu od przyglądania się tym małym pierdółkom, więc po 1 czy 2 klientkach musisz trochę odpocząć. To nie jest tak, że zakładasz od 8 do 18 non stop, bez choćby 15min przerwy i po 1 dniu pracy wychodzisz z workiem pieniędzy. Przynajmniej ja tak tego nie widzę.
Przedłużanie rzęs to swojego rodzaju luksus - spotkałam się również z cenami typu 600zł/pierwsze założenie, ale po moich doświadczeniach prędzej poszłabym na te 600zł niż 50 czy 60zł u osoby, która twierdzi, że zakłada rzęsy od lat. Jak kogoś nie stać, żeby poświęcić przynajmniej te 120 czy 150zł (za 150zł robiłam sobie u świetnej babki w salonie, codziennie miała po 2-3 klientki, więcej nie zapisywała - dzięki czemu ta praca nadal sprawiała jej przyjemność - , choć chętnym jest masa, tyle, że trzeba było zapisywać się z dużym wyprzedzeniem; myślę, że po prostu dobrze trafiłam, ale cena też trochę zależy od miasta; u innej za 180zł miałam dużo brzydziej założone rzęsy,a przede wszystkim krócej się trzymały) i później co 2-3 tyg. mniejszą sumę na uzupełnianie, to niech odpuści sobie przedłużanie.*

*jasne, że niższa cena "po znajomości", jak masz kogoś sprawdzonego, to warto pójść spróbować. Ja też będę brała mniej od znajomych, plus dla klientki która poleci mnie innej osobie (i ta przyjdzie) będzie jakaś zniżka, ale nie zamierzam np. po 2 latach przedłużania rzęs brać za to 80zł, bo dla mnie to parodia. W tej chwili jestem umówiona z jeszcze z kolejnymi 2 kumpelami na zabieg za free, kolejno mam też taką, której z jakiś tydzień będę roić dopełnianie za free, a z innymi 2 znajomymi umówiłam się na 80zł w ramach promocji, jako, że nadal się szkolę. Tyle, że jak widać osoby którym zakładam wiedzą o tym, że nadal się uczę, że nie mam takiej wprawy jak laska, która robi to parę lat, dlatego też część będzie za darmo, a te dwie (które same mnie prosiły) za taką sumę żebym w ogóle miała pieniądze na to, aby dokupić kolejne rzęsy. Nie będę nikogo oszukiwać reklamując się w ogłoszeniach, że mam super doświadczenie i świetne renomowanej marki produkty, a później brać za to 60zł. Dla mnie to się nie łączy. Jak masz świetne produkty, kleisz od lat i jesteś w tym dobra, to dlaczego robisz rzęsy praktycznie po cenie produktów??
Takie pytanie nasuwa mi się na język jak widzę różne tego typu oferty.

btw. zamówiłam w końcu akcesoria z 3 firm - Secret Lashes, Noble Lashes oraz Evo Lashes i póki co jestem zadowolona (choć do Evo Lashes mam mały zarzut - źle zabezpieczyli paczkę i jeden z pojemniczków się połamał, na szczęście zawartość nie została uszkodzona).
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-19 o 10:04
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:22   #1214
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

za free rzęsy się nie trzymają. liczyć choćby za materiał. 120zł to cena uzupełnienia, ja bym nie poszła do stylistki za 120zł, po prostu bym się bała, że zostanę bez rzęs. myślę, że jeżeli płacę 200-300zł, to w razie czego mogę domagać się reklamacji, bo tak kosztowna usługa musi być profesjonalna. i nie obchodzi mnie, czy stylistka ma doświadczenie 1 miesiąc czy 5 lat, dla mnie liczy się efekt.
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 17:15   #1215
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
za free rzęsy się nie trzymają. liczyć choćby za materiał. 120zł to cena uzupełnienia, ja bym nie poszła do stylistki za 120zł, po prostu bym się bała, że zostanę bez rzęs. myślę, że jeżeli płacę 200-300zł, to w razie czego mogę domagać się reklamacji, bo tak kosztowna usługa musi być profesjonalna. i nie obchodzi mnie, czy stylistka ma doświadczenie 1 miesiąc czy 5 lat, dla mnie liczy się efekt.

Szkoda że nie wszyscy tak myślą ...
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 23:39   #1216
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
za free rzęsy się nie trzymają. liczyć choćby za materiał. 120zł to cena uzupełnienia, ja bym nie poszła do stylistki za 120zł, po prostu bym się bała, że zostanę bez rzęs. myślę, że jeżeli płacę 200-300zł, to w razie czego mogę domagać się reklamacji, bo tak kosztowna usługa musi być profesjonalna. i nie obchodzi mnie, czy stylistka ma doświadczenie 1 miesiąc czy 5 lat, dla mnie liczy się efekt.
a jak zostawisz u niej więcej kasy to to coś zmieni?Materiał, klei, jej ręce? Nie Cena BARDZO zależy do miasta - wiem, bo byłam klientką przez parę lat i robiono mi w 3 różnych miastach, zarówno w domach, jak i w salonie. Zresztą to nawet widać po cennikach salonów w danym mieście. Zależy także od tego jak wyceni się dana osoba, ja po prostu czułabym się nie fair biorąc 200 czy 300zł nie mając dłuższego doświadczenia. JASNE, że bym chciała, ale nie zrobię tego, bo skoro osoba,która robi to perfekcyjnie bierze ode mnie 150zł, to jak ja mogłabym brać więcej od niej samej? Nie robię rzęs w salonie, więc nie płacę za wynajem gabinetu czy czegoś takiego = automatycznie chociażby za to cena powinna być niższa.
"za free rzęsy się nie trzymają" - a co? Rzęsy wiedzą, że jak za free to mają opaść? Czy może są tak zaprogramowane? Ciekawa teoria.
Nie robię i nie zamierzam robić za darmo osobom nieznajomym. Za darmo robię i tylko i wyłącznie dobrym znajomym, przy których czuję się pewnie (kładac im dłonie na czole) i którzy wiedzą, że dopiero się szkolę, a w zamian za rzęsy mają być cierpliwi, nie krzyczeć jak robię pół godziny dłużej niż planowałam (bo wolę robić to powoli, a dokładniej niż udawać, że jestem profesjonalistką, która zrobi to w 1,5-2h po czym klient wyjdzie z 5cioma rzęsami na krzyż) i nie wymagać, że wszystko będzie wyglądało tak, jakbym robiła to od lat. Do tego jak i do wszystkiego, co wymaga precyzji - potrzeba wprawy. Chyba nie powiesz mi, że osoba, która dopiero co skończyła kurs jest w stanie tak samo sprawnie operować ostrymi pincetami jak ktoś, kto robi to dobrych parę lat? Z "modelki" na "modelkę" idzie coraz lepiej i o to chodzi, a nie znam nikogo,kto po miesiącu robienia rzęs sporadycznie (wykluczając tych, którzy mają okazję robić to codziennie) zrobi to profesjonalnie.

ps. nie pisałam, że nie podwyższę ceny jak uznam, że idzie mi świetnie Nie zakładam, że do "końca życia" będę kleić za 120 czy 150zł - nie, absolutnie. Jak się wprawię, będę robić perfecto, to i 300zł będę brać. Ale NIE teraz. Absolutnie.
A 300zł nie jest dla mnie wygórowaną ceną, raczej powiedziałabym, że normalną (choć jak wspomniałam - zależy od miasta). Nie - pod warunkiem, że taka osoba robi to PROFESJONALNIE.
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-19 o 23:44
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:37   #1217
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Ja nie jestem stylistką ale zgadzam się z Tobą. Pomijając koszty zakupu materiałów przez stylistkę, to moim zdaniem praca jaką wkłada moja stylistka w założenie mi ich tez chyba ma swoja cenę. Nigdy bym nie odważyła się założyć rzęsy za taką cenę. To jednak zabieg na oku. Zawsze podziwiam Panią która mi zakłada za cierpliwość i dokładność
KELLINKA!-dokładnie.
dziewczyny nie oszczędzajcie na tym zabiegu,nie patrzcie gdzie najtaniej!!.Tutaj cholernie liczą sie: materiał,jakość,precyzja wykonania-to wszystko robi cenę.Moja stylistka za jedwabie bierze 300 zł za uzupełnienie 150.I dokładnie tak jak Kallinka pisze-za każdym razem podziwiam ją za tą dokładność,skupienie, i pasje w tym co robi. Myślę cobie ze taka cena jest bardzo optymalna.
60 zł za przedłużanie to jakiś koszmar, a materiały to chyba na ulicy znalezione.
Pozdrawiam rozsądnie przedłużające

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2012-04-20 o 09:45
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:04   #1218
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
KELLINKA!-dokładnie.
dziewczyny nie oszczędzajcie na tym zabiegu,nie patrzcie gdzie najtaniej!!.Tutaj cholernie liczą sie: materiał,jakość,precyzja wykonania-to wszystko robi cenę.Moja stylistka za jedwabie bierze 300 zł za uzupełnienie 150.I dokładnie tak jak Kallinka pisze-za każdym razem podziwiam ją za tą dokładność,skupienie, i pasje w tym co robi. Myślę cobie ze taka cena jest bardzo optymalna.
60 zł za przedłużanie to jakiś koszmar, a materiały to chyba na ulicy znalezione.
Pozdrawiam rozsądnie przedłużające
zgadzam się Dlatego ja swoją ulubioną stylistkę (tę za 150zł w salonie) znalazłam przez koleżankę - widziałam, że ma bardzo ładnie zrobione rzęsy, zawsze gęste, takie firanki i poprosiłam ją o namiary.
Ta sama znajoma była wcześniej w konkurencyjnym salonie, gdzie babka wzięła od niej 250zł, a jej rzęsy wyglądały dużo gorzej niż u tej naszej. Także nie ma reguły. Na pewno jest tak, że osoba, która ma stałą cenę 40, 60 czy 80zł albo nie robi tego dobrze (brak doświadczenia, parę rzęs na krzyż), albo pracuje na badziewiu, ale nie można zakładac, że ktoś u kogo cena wynosi np. 150zł jest do dupy. W tej chwili przedłużanie stało się bardzo modne, jest dużo stylistek (także pseudo), więc duża kokurencyjność na rynku auomatycznie zmusza do zejścia do niższej kwoty. Tak samo jest ze wszystkim,np. niedawno sieć Play wprowadziła zupełnie nową ofertę, na najlepszych w Polsce warunkach ogłaszając to poprzez konferencję prasową i już pare godzin później kolejne sieci musiały przedstawić lepsze niż dotychczas oferty (które nawiasem mówiąć w 3/4 przepadków okazały się perfidną kopią ofery Play'a - nawet na ich stronach pokazywano później identyczną tabelę), ponieważ inaczej po prostu by upadły.
Tak, jak pisałam - do czasu powrotu dodomu (3miasta) będę brać 120zł, bo w tym mieście są właśnie takie ceny, a poza tym myślę, że i tak póki co będę pracować głownie na znajomych. Do 3miasta wracam już pod koniec maja, więc to zaledwie nieco ponad miesiąc czasu. Tam na początek chcę podwyższyc cenę do 150zł, żeby jakoś "wbić się w towarzystwo" niższą kwotą, jednakże znowu po pewnym czasie podwyższe.
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:08   #1219
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Z ceną to też często jest tak, że najpierw stylistka zaczyna od ceny niewysokiej i zdobywa doświadczenie. Wiadomo że za 100 zł nie będzie miała niewiadomo jakich wymogów do swojej pracy. Za jakiś czas zauważa że ma ful klientek a kasy mało. Wzrosły już jej umiejętności. Podwyższa cenę. Klientki się przerzedzają a kasy tyle samo. I tak w nieskończoność. Z czasem ma coraz bardziej wymagające, bogate klientki, spore zarobki, duże doświadczenie. Doświadczona stylistka za 100 zł nie robi bo jej się nie chce za marne pieniądze pracować.
W moim salonie zaczynałam pół roku temu od 350zł i od 120 za uzupełnienie, miałyśmy sporą zniżkę dla naszych stałych klientek. Teraz mam taki ścisk że albo muszę zacząć pracować w soboty i niedziele albo podnieść ceny. Wybieram to drugie...
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2012-04-20 o 10:10
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 10:25   #1220
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Przedłużanie rzęs

no to super, że kaska się kręci salon też ma większe wzięcie przeważnie, więc tu na pewno na plus. Moja babka ma to samo, ale mam nadzieję, że cen nie podniesie, choć na to raczej liczyć nie mogę.
a jak zaczynałaś pracę w salonie to od jak dawna robiłaś rzęsy?
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 15:18   #1221
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej, wybaczcie mi, nie chce mi się tego wszystkiego czytać, potrzebuję szybkiej odpowiedzi:
- jak długo trwa przedłużanie rzęs?
- ile to powinno kosztować w dobrym salonie?
- po czym poznać kompetencję?
- jak długo to się trzyma? i co ile trzeba odnawiać?

miałam doklejane rzęsy od artdeco i plusem było to, że mogłam je używać (zakładac) na imprezy, ale szukam permanentnego rozwiązania...
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:38   #1222
koktail91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja mam przedluzane rzesy metoda Nouveau Lashes trzymaja sie juz od 3 tygodni! jestem bardzo zadowolona i polecam kazdej kobiecie! rzesy maja BARDZO naturalny wyglad,chyba są jedwabne. efekt przed i po mozecie zobaczyc na moim blogu kosmetycznykoktajl (na blogspocie). jesli macie jakies pytania zostawcie komentarz albo napiszcie tutaj. pozdrawiam
koktail91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 21:28   #1223
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
no to super, że kaska się kręci salon też ma większe wzięcie przeważnie, więc tu na pewno na plus. Moja babka ma to samo, ale mam nadzieję, że cen nie podniesie, choć na to raczej liczyć nie mogę.
a jak zaczynałaś pracę w salonie to od jak dawna robiłaś rzęsy?
jak się kocha swoją pracę to będzie i kaska... zaczynałam nie dla kaski tylko z ciekawości kupę lat temu...
a ceny niestety muszą być podnoszone w stosunku do poprzednich, bo cukier u lukier w sklepach też drożeje, nie mówiąc o materiałach, wodzie i powietrzu
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:47   #1224
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez koktail91 Pokaż wiadomość
ja mam przedluzane rzesy metoda Nouveau Lashes trzymaja sie juz od 3 tygodni! jestem bardzo zadowolona i polecam kazdej kobiecie! rzesy maja BARDZO naturalny wyglad,chyba są jedwabne. efekt przed i po mozecie zobaczyc na moim blogu kosmetycznykoktajl (na blogspocie). jesli macie jakies pytania zostawcie komentarz albo napiszcie tutaj. pozdrawiam
Rzęsy trzymają się tak długo ile twoje naturalne wytrzymają Bo doklejona wypada razem z naturalna. A z tego co ja wiem to nie ma rzęs jedwabnych. Wszystkie są syntetyczne z dodatkiem jedwabiu. Już sporo o tym dziewczyny tu pisały. Jeśli jakaś firma mówi że maja rzęsy jedwabne to jest to tylko chwyt marketingowy wprowadzający oczywiście w błąd.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:32   #1225
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą osobę od zakładania rzęs. Z okolic Warszawy, najlepiej dojeżdżającą do domu.
Jeśli macie fotki zrobionych przez nią rzęs to z miłą chęcią bym je zobaczyła...
Pozdrawiam
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:34   #1226
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez gabrielika Pokaż wiadomość
hej, wybaczcie mi, nie chce mi się tego wszystkiego czytać, potrzebuję szybkiej odpowiedzi:
- jak długo trwa przedłużanie rzęs?
- ile to powinno kosztować w dobrym salonie?
- po czym poznać kompetencję?
- jak długo to się trzyma? i co ile trzeba odnawiać?

miałam doklejane rzęsy od artdeco i plusem było to, że mogłam je używać (zakładac) na imprezy, ale szukam permanentnego rozwiązania...
cześć,
- do 3 h
- ok 500 zł
- stylistka musi mieć przede wszystkim certyfikat- mozesz to np sprawdzic na stronie rzęsowej danej marki. Najlepiej skorzystac z poleconej osoby
- uzupelnienie po ok 3-4 tygodniach

pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:40   #1227
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez patiangel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą osobę od zakładania rzęs. Z okolic Warszawy, najlepiej dojeżdżającą do domu.
Jeśli macie fotki zrobionych przez nią rzęs to z miłą chęcią bym je zobaczyła...
Pozdrawiam
witam Pati Angel
co dla Ciebie oznacza dobra stylistka?
Po pierwsze musisz poprosic o certyfikat, który otrzymała po szkoleniu, po drugie powinnas ja sprawdzić na stronie firmy, na której pracuje (czy na pewno ma aktualny certyfikat- niektore firmy zycza sobie odświezania certyfikatu co np 1 rok), po trzecie dobrze by było, żeby pracowała jednak dłużej niz miesiąc popros o zdjęcia prac.
Kazda osoba wykonujaca rzesy zwykle ma w swoim profilu zdjecias prac.
A z tym dojazdem do domu ja tez bylabym ostrozna- musi byc odpowiedni lozko, odpowiednia lampa, odpowiednio wysterylizowane narzedzia..
powodzenia w poszukiwaniu!!

Nadina

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
A czy możecie polecić kogoś w Warszawie?Ceny w salonach są dość wysokie, i zdecydowałam się założyć prywatnie u kogoś w domu, w internecie były niby jakieś zdjęcia, opinie, zapłaciłam 150zł za założenie rzęs. I ogólnie wyglądają spoko, choć nie wiem czy to jest normalne że po 1.tygodniu z 3-4 mi wyleciały,i już inne z dwie się chyboczą jakoś przy czesaniu... I chyba na przedłużenie wolę iść gdzie indziej...
hejka
150 zł to mało za założenie. Więc albo stylistka pracuje na tanich i tym samym słabej jakości rzęsach albo nie zrobiła Ci pełnego założenia- do każdej rzęski naturalnej jedna rzęska syntetyczna albo się uczy.
To, że wyleciały jest normalne- dziennie może wypadać ok 10 rzęs.

pozdrawiam
Nadina
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:23   #1228
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
cześć,
- do 3 h
- ok 500 zł
- stylistka musi mieć przede wszystkim certyfikat- mozesz to np sprawdzic na stronie rzęsowej danej marki. Najlepiej skorzystac z poleconej osoby
- uzupelnienie po ok 3-4 tygodniach

pozdrawiam
Nadine
3- 4 godziny?
Jak zakładałam rzęsy po raz pierwszy, zabieg trwał 2 godziny max. Dokładnie nie pamietam bo było to ponad 2 lata temu. Ale od tamtego czasu uzupełniam i nie trwa to więcej niz 1, 5 godziny. I ta stylistka u której zakładam od początku nie jest ewenementem, bo z tego co czytałam na tym forum to jet to normą. Z resztą raz zdazyło mi się uzupełnić w siedzibie firmy i tyle samo to trwało. 3 - 4 godziny to chyba przesada
Jeśli chodzi o sprawdzenie prac danej stylistki to się zgadzam ale chyba lepiej zobaczyć na żywo jej prace. Ale certyfikat? Wystarczy chyba sprawdzić daną stylistkę czy figuruje w bazie danych firmy na której pracuje. Ja tego nie zrobiłam jak zakładałam po raz pierwszy ale akurat dobrze trafiłam Mimo to polecam sprawdzać Zgadzam sie również z tym że z dojazdami do domu trzeba uważać. Nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek zakładał mi rzęsy u mnie w domu. Masakra!!! Jak w ogóle można się na to zgodzić. Bała bym sie

Edytowane przez KELLLINKA
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:30
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:48   #1229
gabrielika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
cześć,
- do 3 h
- ok 500 zł
- stylistka musi mieć przede wszystkim certyfikat- mozesz to np sprawdzic na stronie rzęsowej danej marki. Najlepiej skorzystac z poleconej osoby
- uzupelnienie po ok 3-4 tygodniach

pozdrawiam
Nadine
Dzięki wielkie, jestem bardzo wdzięczna.
Rozpoczynam poszukiwania dobrej kosmetyczki, póki co wciąż bawię się rzęsami artdeco
gabrielika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:54   #1230
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny w sobotę mam wesele i chciałam sobie przedłużyć rzęsy kępkami ale nie profesjonalnie ponieważ to tylko na jeden wieczór jak myślicie ciężko jest przyklejać samej sobie kępki?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.