Olej arganowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 00:30   #91
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Filuska85 Pokaż wiadomość
Ja stosuje od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Zdecydowanie polepszyła mi się kondycja skóry i rozstępy po ciąży stały się mniej widozne. Aktualnie kupiłam również olej spożywczy i mam zamiar go również stosować.
również moja cera się polepszyła a stosuje około miesiąc i jestem zadowolona, z włosami dopiero zaczynam ale mam nadzieję, że także bedzie mieć zbawienny wpływ na nie

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-08 o 12:08 Powód: Reklama
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:23   #92
Filuska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Olej arganowy

Z włosami jeszcze nie próbowałam z powodu braku czasu gdyż myję je codzinnie przed pracą, ale muszę poświęcić jeden dzień zapewne w niedzielę i zorbić im porządną pielęgnację olejem Jak działa na ciało, to im też pomoże.
Filuska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 17:27   #93
Ylenia
Przyczajenie
 
Avatar Ylenia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Włochy
Wiadomości: 5
Dot.: Olej arganowy

U mnie wygładził ładnie cerę i poprawił koloryt. Dobrze się wchłania. Na włosy stosuję olej lniany.
Ylenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 00:00   #94
Razowa
Raczkowanie
 
Avatar Razowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 44
Dot.: Olej arganowy

Witajcie Dziewczyny!

Ja stosuję 100% organic arganowy tak około miesiąca, ale na zmianę z innymi olejami. Przyznaję, że cera mi się poprawiła, mam też dziwne wrażenie, że spłyciły mi się kurze łapki, które noszę od 25 roku życia (krótkowidz + praca na słońcu). Poczytałam o Waszych doświadczeniach i zabieram się za włosy.
Razowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 12:49   #95
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Hej! Dołączę się do dyskusji bo jestem zakochana w olejku arganowym

Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie w zeszłym roku, trochę poleżała na półce bo nie wiedziałam co z nim robić. Jakoś w grudniu brakło mi odżywki do włosów więc postanowiłam że przetestuję olejek. Poczytałam w necie żeby wmasować lekko w skórę głowy i zostawić na dłużej - wmasowałam, zostawiłam na noc i rano zmyłam. Włosy były ok, nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów ale nie wyglądały najgorzej w ramach silnego postanowienia nie kupuję nowych kosmetyków dopóki nie zużyję starych olejek został ze mną jako odżywka przez następne trzy miesiące (jest baaaaardzo wydajny). Po trzech miesiącach przeżyłam szok - po myciu na umywalce nie zostawało prawie żadnych włosów a do tej pory wyłaziły garściami, znajome zaczęły mnie wypytywać co zrobiłam, że mi tak włosy zgęstniały i urosły (w tej chwili mam do pasa, w grudniu miałam do połowy pleców). Jestem zachwycona!!!

Z góry mówię, że do twarzy nie próbowałam go stosować więc nie wiem jak działa ...

Ps. Przepraszam, że się tak rozpisałam...
WOW, no chyba się skuszę i spróbuję na włoski!!! Mi również lazą jak szalone. Dzięki



---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez yoanna1983
wiesz co, niby wszystko jest opisane, skład certyfikaty itd itp ale to może każdy tak napisac i tak na prawdę nie ma 100% pewności, że to jest olej bez domieszek....bo nie sprawdzisz tego
Dal mnie sprawdzone źródło to Biochemia Urody na przykład i ceny są ok, więc polecam tam zajrzeć

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Filuska85 Pokaż wiadomość
Ja stosuje od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Zdecydowanie polepszyła mi się kondycja skóry i rozstępy po ciąży stały się mniej widozne. Aktualnie kupiłam również olej spożywczy i mam zamiar go również stosować.
Ja również stosuję olej spożywczy do sałatek - nic nie da takiego smaku jak ten olej. Mój mąż jest w nim zakochany i już na długo przed skończeniem buteleczki zaopatruje naszą kuchnię w ten specyfik, żeby przypadkiem nie było sytuacji, ze zabraknie Polecam!

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2012-06-10 o 12:45
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:01   #96
Filuska85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Olej arganowy

Dziś w końcu się zmobilizowałam i pierwszy raz użyłam olejku na włosy Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu też mi przestaną wychodzić bo wyłażą garściami...
Filuska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:26   #97
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Filuska85 Pokaż wiadomość
Dziś w końcu się zmobilizowałam i pierwszy raz użyłam olejku na włosy Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu też mi przestaną wychodzić bo wyłażą garściami...
Na wychodzące garściami włosy, to bym radziła reperować się od wewnątrz.
Zbadać hormony, tarczycę, zrobić morfologię, wdrożyć porządną dietę.

Bardzo polecam "zielonego szejka" działa na skórę , włosy, paznokcie wręcz cuda.:
- 1 jabłko, 1 pęczek natki pietruszki, łyżka oleju lnianego - zmiksować lub przepuścić przez sokowirówkę. Pić codziennie.

Można tę mieszankę oczywiście wzbogacić o inne owoce, oraz o "chwasta" którego teraz pełno a moc ma niewiarygodną jeśli zjada się go świeżego a nie w formie herbatki z suszu- pokrzywę.
taką zwykła pokrzywę, tą najbardziej parzącą. Urwać sobie z raz w tygodniu wieheć, zapakować w folię i przechowywać w lodówce. Myć dopiero przed użyciem.
Dodawać do "szejka" po 1-2 gałązki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 20:10   #98
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Olej arganowy

Jak widac w moim podpisie mam totalnego bzika na punkcie oleju arganowego Uzywam od dawna i moja poleczka z komestykami znacznie zmniejszyla objetosc, bo zastepuje mi calkowicie wszelki balsamy, kremy na noc, kremy pod oczy, czasami rowniez krem do stop, rak i odzywke do wlosow (ale ja z tych leniwych i nie bardzo chce mi sie trzymac przed myciem).

Mieszkam na stale w Maroku (obecnie jestem na wakacjach w Polsce) i wyprobowalam cala mase roznych olejkow arganowych, lacznie z takimi prosto "od gospodarza" az w koncu znalazlam swoj ideal. No i jestem w tej sytuacji, ze mam do niego staly dostep w przystepnej cenie wiec moge sobie pozwolic na codzienna pielegnacje olejkiem i nie zamienie go na nic innego! Nigdy nie mialam tak dobrze nawilzonej i gladkiej skory jak po olejku arganowym!

Ostatnio nawet zalapalam sie na badanie nawilzenia cery w drogerii i pani ze zdziwieniem stwierdzila, ze mam dobrze nawilzona cere nawet na policzkach, co rzadko sie zdarza (i tym samym nie miala jak wcisnac mi jakiegos kosmetyku ).

A gladkosc skory przy regularnym stosowaniu zauwaza nawet maz
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:13   #99
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Jak widac w moim podpisie mam totalnego bzika na punkcie oleju arganowego Uzywam od dawna i moja poleczka z komestykami znacznie zmniejszyla objetosc, bo zastepuje mi calkowicie wszelki balsamy, kremy na noc, kremy pod oczy, czasami rowniez krem do stop, rak i odzywke do wlosow (ale ja z tych leniwych i nie bardzo chce mi sie trzymac przed myciem).

Mieszkam na stale w Maroku (obecnie jestem na wakacjach w Polsce) i wyprobowalam cala mase roznych olejkow arganowych, lacznie z takimi prosto "od gospodarza" az w koncu znalazlam swoj ideal. No i jestem w tej sytuacji, ze mam do niego staly dostep w przystepnej cenie wiec moge sobie pozwolic na codzienna pielegnacje olejkiem i nie zamienie go na nic innego! Nigdy nie mialam tak dobrze nawilzonej i gladkiej skory jak po olejku arganowym!

Ostatnio nawet zalapalam sie na badanie nawilzenia cery w drogerii i pani ze zdziwieniem stwierdzila, ze mam dobrze nawilzona cere nawet na policzkach, co rzadko sie zdarza (i tym samym nie miala jak wcisnac mi jakiegos kosmetyku ).

A gladkosc skory przy regularnym stosowaniu zauwaza nawet maz
A jaki to ideał?
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:07   #100
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sawana25 Pokaż wiadomość
A jaki to ideał?
Olejek Argapur okazal sie najlepszy z tych, ktore probowalam - nie ma tego intensywnego zapachu jak oleje kulinarne i nie jest z domieszka innych olejow jak cala masa sprzedawanych w Maroku.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:39   #101
blondyna2304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Olejek Argapur okazal sie najlepszy z tych, ktore probowalam - nie ma tego intensywnego zapachu jak oleje kulinarne i nie jest z domieszka innych olejow jak cala masa sprzedawanych w Maroku.
Trochę to dziwne, ale na allegro jest słowo w słowo napisane to co ty przetoczyłaś. Czy ty przypadkiem nie chcesz nas naciągnąć na zakupy na allegro właśnie od Ciebie??
blondyna2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 10:08   #102
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś poradzić, to kupuj ze sprawdzonych źródeł, koniecznie trzeba sie upewniać czy substancja w buteleczce to 100% oleju arg, czy tez olej z uzupełniaczami. Można to zrobić dopytując sprzedawcę, bądź czytając skład

ktore sprawdzone zrodla jeszcze byscie polecily??
korci mnie,zeby sobie zakupic, ale boje sie podrobek...
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:00   #103
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez blondyna2304 Pokaż wiadomość
Trochę to dziwne, ale na allegro jest słowo w słowo napisane to co ty przetoczyłaś. Czy ty przypadkiem nie chcesz nas naciągnąć na zakupy na allegro właśnie od Ciebie??
Jak juz pisalam, mieszkam w Maroku i wyprobowalam wiele olejkow. Naciagaja sprzedawcy na suku sprzedajac olejek mieszany jako olej arganowy nieswiadomym turystom. Tego oleju uzywam od lat i jestem pewna jego jakosci. Nie polecalabym czegos z czego sama nie jestem zadowolona. I tak jak pisalam - nie uzywam juz balsamow do ciala, kremu pod oczy i innych "cudownych" kosmetykow z drogerii, olej arganowy wszystkie przebija.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:49   #104
anefigi
Przyczajenie
 
Avatar anefigi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opacz Mała
Wiadomości: 8
Dot.: Olej arganowy

Kupiłam go w zielarskim 2 dni temu i rewelacyjnie mi się sprawdził zamiast tłustego kremu po peelingu kwasem glikolowym, kazali nałożyć coś tłustego, gdzie przy tłustej cerze od razu włącza się STOP, ale jak trzeba z dwojga złego kremu i olejku wybrałam to właściwe, obudziłam się z nawilżoną ale nie świecąca cerą ! szok, coś czuję ze zastąpi krem na noc a z włoskami przedobrzyłam wczoraj...a że rano nie miałam czasu umyć związałam, prawie nie widać a on działa
co do włosów to się tak zastanawiam czy nie wymieszać z jakąś maską i na noc co o tym sądzicie ??

Edytowane przez anefigi
Czas edycji: 2012-09-24 o 17:23
anefigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:37   #105
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam, mieszkam w Maroku i wyprobowalam wiele olejkow. Naciagaja sprzedawcy na suku sprzedajac olejek mieszany jako olej arganowy nieswiadomym turystom. Tego oleju uzywam od lat i jestem pewna jego jakosci. Nie polecalabym czegos z czego sama nie jestem zadowolona. I tak jak pisalam - nie uzywam juz balsamow do ciala, kremu pod oczy i innych "cudownych" kosmetykow z drogerii, olej arganowy wszystkie przebija.
hejka!
chwilowo nie mam dostepu do olejku , o ktorym piszesz.
A co myslisz o tym ?
http://www.ebay.co.uk/itm/ARGAN-OIL-...70703365489%26

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anefigi Pokaż wiadomość
Kupiłam go w zielarskim 2 dni temu i rewelacyjnie mi się sprawdził zamiast tłustego kremu po peelingu kwasem glikolowym, kazali nałożyć coś tłustego, gdzie przy tłustej cerze od razu włącza się STOP, ale jak trzeba z dwojga złego kremu i olejku wybrałam to właściwe, obudziłam się z nawilżoną ale nie świecąca cerą ! szok, coś czuję ze zastąpi krem na noc a z włoskami przedobrzyłam wczoraj...a że rano nie miałam czasu umyć związałam, prawie nie widać a on działa
co do włosów to się tak zastanawiam czy nie wymieszać z jakąś maską i na noc co o tym sądzicie ??

wlasnie nie wiem jak to jest z mieszaniem...
niby zawsze mowiono,zeby nie mieszac roznyc substancji jak sie nie wie, co mozna z czym... bo moga wyjsc szkodliwe zwiazki z takich polaczen... i ja do konca nie jestem przekonana, ale wiem,ze mieszaja z kremami do twarzy np..
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:27   #106
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
hejka!
chwilowo nie mam dostepu do olejku , o ktorym piszesz.
A co myslisz o tym ?
http://www.ebay.co.uk/itm/ARGAN-OIL-...70703365489%26

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------




wlasnie nie wiem jak to jest z mieszaniem...
niby zawsze mowiono,zeby nie mieszac roznyc substancji jak sie nie wie, co mozna z czym... bo moga wyjsc szkodliwe zwiazki z takich polaczen... i ja do konca nie jestem przekonana, ale wiem,ze mieszaja z kremami do twarzy np..
Tego olejku nie znam, bo nie jest rozlewany w Maroku. Zawsze mozesz sprobowac. Z tego co widzialam, to maly rodzinny biznes, wiec powinno im zalezec na jakosci.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:09   #107
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Na wychodzące garściami włosy, to bym radziła reperować się od wewnątrz.
Zbadać hormony, tarczycę, zrobić morfologię, wdrożyć porządną dietę.
A co jeśli to wszystko jest w porządku?
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 17:31   #108
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Tego olejku nie znam, bo nie jest rozlewany w Maroku. Zawsze mozesz sprobowac. Z tego co widzialam, to maly rodzinny biznes, wiec powinno im zalezec na jakosci.
wlasnie tak myslalam, ze skoro tylko tym sie zajmuja... to moze powinno byc ok, ale sama nie wiem.. boje sie, ze mi sie pory na buzi pozatykaja czy cos
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:14   #109
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
wlasnie tak myslalam, ze skoro tylko tym sie zajmuja... to moze powinno byc ok, ale sama nie wiem.. boje sie, ze mi sie pory na buzi pozatykaja czy cos
Jezeli nie bedziesz codziennie nakladac na twarz to powinno byc ok. Wedlug mnie warto sprobowac
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 10:25   #110
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Jezeli nie bedziesz codziennie nakladac na twarz to powinno byc ok. Wedlug mnie warto sprobowac
Dzieki
na razie udalo mi sie TK maxxie dorwac odzywke tej firmy co pisalas
a ten olejek tez zakupie niebawem.
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:21   #111
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja czasami mieszam go z olejem z zielonej herbaty albo opuncji figowej, ale najczęściej solo. moja obecna mieszanka to lipobaza, masło żurawinowe, żel HA no i olej arganowy - niewiarygodnie wygładza i regeneruje skórę, u mnie też przyspiesza gojenie zmian atopowych
Loss Lauri - gdzie zaopatrujesz sie w olej z opuncji i maslo zurawinowe?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:36   #112
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Olej arganowy

Hej, Dziewczyny!

Ja mam olejek ze strony zrobsobiekrem.pl i od jakiegos czasu dodaje go do kremu do twarzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo moja, z natury sucha jak wior, skora wyglada dobrze i...nie jest sucha.
Mam jednak pytanie - moj olejek ma zapach orzechowo-oliwkowy, a slyszalam opinie, ze wersja kosmetyczna jest bez zapachu. I teraz nie wiem, czy klade na twarz olejek spozywczy, czy jak
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:23   #113
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny!

Ja mam olejek ze strony zrobsobiekrem.pl i od jakiegos czasu dodaje go do kremu do twarzy. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo moja, z natury sucha jak wior, skora wyglada dobrze i...nie jest sucha.
Mam jednak pytanie - moj olejek ma zapach orzechowo-oliwkowy, a slyszalam opinie, ze wersja kosmetyczna jest bez zapachu. I teraz nie wiem, czy klade na twarz olejek spozywczy, czy jak
witam
olejek kosmetyczny nie jest tak do końca bezwonny....ma lekki zapach oliwkowo orzechowy lub przynajmniej tak nam sie tylko wydaje
p.s. ja używam też jako samodzielny kosmetyk, i jest ok ale czasem mam po nim na policzkach takie bardzo suche miejsca,...nie wiem czy ktoś też tak ma ??
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 08:46   #114
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Olej arganowy

Dziewczyny oswiccie mnie. Uzywacie slownictwa olej kosmetyczny, olej spozywczy. ktory to bedzie z zimnego tloczenia?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:47   #115
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny oswiccie mnie. Uzywacie slownictwa olej kosmetyczny, olej spozywczy. ktory to bedzie z zimnego tloczenia?
hmmm.....chyba oba są tłoczone na zimno...w sumie nie wiem
może warto zapytać pana google
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:57   #116
Quitin
Przyczajenie
 
Avatar Quitin
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lausanne
Wiadomości: 10
Dot.: Olej arganowy

a czy ktos wie jaka jest roznica pomiedzy olejem kosmetycznym a spozywczym?
bo mi nic nie przychodzi do glowy oprocz konserwantow jezeli obydwa maja byc 100%?
Quitin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:16   #117
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Olej arganowy

na swoje zniszczone, rozjaśniane włosy używałam tego http://www.kosmetykinaturalne.sklep....arganowym-30ml


po 2-3 tygodniach zauważyłam poprawę, ale wsadziłam butelkę do kosmetyczki, rozlało mi się i na razie mnie nie stac na nową butelkę
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 23:24   #118
viga3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z kątka :)
Wiadomości: 31
GG do viga3
Dot.: Olej arganowy

Quitin z tego co mi wiadomo to kosmetyczny jest dodatkowo przefiltrowany i pozbawiony dodatków smakowych, które nie są potrzebne w wersji kosmetycznej a zarówno spożywczy jak i kosmetyczny są tłoczone na zimno
viga3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:48   #119
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Olej arganowy

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
na swoje zniszczone, rozjaśniane włosy używałam tego http://www.kosmetykinaturalne.sklep....arganowym-30ml


po 2-3 tygodniach zauważyłam poprawę, ale wsadziłam butelkę do kosmetyczki, rozlało mi się i na razie mnie nie stac na nową butelkę
drogie :/

co może pomóc na wypadanie włosów? bo jakoś nie chce mi sie wierzyc że sam olej arganowy...
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 08:37   #120
viga3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z kątka :)
Wiadomości: 31
GG do viga3
Dot.: Olej arganowy

yoanna1983 - musisz uwierzyć i spróbować i tylko wtedy się przekonasz o jego możliwościach cudownych oczywiście
viga3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-28 00:34:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.