Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie im. KEN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 22:16   #1
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie im. KEN


Witam
Chciałabym zapytać wszystkich studentów tegoż kierunku,
-jakie przedmioty należy zdawać na maturze i na jakim stopniu, aby się dostać,
- czy są jakieś testy kwalifikacyjne potem,
- czy trudno się dostać,
-czy ogólnie są to fajne studia
-czy macie duuuuuuużo nauki,
-czy macie fajnych wykładowców?

I proszę nie pisać, 'nauki wszędzie jest duuużo, a ty nie idx tam gdzie jej nie ma, coś tam coś tam'.
Ja tylko pytam.

Pozdrawiam)
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:49   #2
bluishpurple
Raczkowanie
 
Avatar bluishpurple
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 81
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Edytowane przez bluishpurple
Czas edycji: 2016-07-26 o 10:58
bluishpurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:42   #3
Paradoxical
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Próg to bodaj 76% z rozszerzonego Polskiego
Paradoxical jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:00   #4
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

dzięki, dzięki dziewczyny

czyli na podstawie się nie dostanę?
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:46   #5
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

linka2007 ja wprawdzie nie jestem na tym kierunku (skończyłam inny -też na UP) ale moja dobra koleżanka to studiuje jest b zadowolona ponieważ to były jej wymarzone studia i nie żałuje wyboru. Nie miała rozmowy kwalifikacyjnej, liczył się j polski (najlepiej rozszerzony). Teraz zaczyna 3 rok i dotychczas nie skarżyła się na mordercze tempo pracy czy egzaminy nie do przejścia. Ale uczyć się trzeba to chyba jest oczywiste Wykładowcy fajni. Tyle wiem z opowieści.
Z własnego doświadczenia mogę polecić uczelnię.
Powodzenia w dostaniu się na studia


a czy są to fajne studia? pewnie dla tych, których interesuje ten kierunek są. Na to pytanie nie da się obiektywnie odpowiedzieć.

Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2010-07-14 o 13:49
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:54   #6
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

dzięki pokrzywa
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:03   #7
Paradoxical
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez linka2007 Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki dziewczyny

czyli na podstawie się nie dostanę?

Nie no, szanse są zawsze. Jednak ze swojej strony radzę Ci spróbować rozszerzenie. Jeśli matura będzie na takich zasadach jak w tym roku, to warto próbować. Podstawę i tak będziesz musiała wtedy pisać, więc rozszerzenie nie decydowałoby o zdaniu matury. a Spróbować warto- wiem z własnego doświadczenia.
Poza tym, choćby biorąc na tapetę przelicznik z UP. Mając 70% (70 x 1,5= 105) z rozszerzenia wychodzisz lepiej niż ktoś z 90% z podstawy.
Paradoxical jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 17:54   #8
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

No to może ja się wypowiem, studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną właśnie. Studia bardzo mi się podobają i Tobie również będą pasować pod warunkiem że lubisz dzieci. Nauki nie mam bardzo dużo, jedynie z niektórych przedmiotów, najgorsza jest, właściwie była historia wychowania, bardzo ciężki przedmiot i trudny egzamin, no ale wszędzie to się troszkę różni, sam przedmiot ciężki. Dużo jest przedmiotów czysto teoretycznych, gdzie jest dużo czytania artykułów, prac, książek. Są też przedmioty ciekawe, gdzie można poznać różne sposoby na wychowanie, różne formy, metody, techniki. Na pamięć nie trzeba się dużo uczyć, więcej rozumieć i mieć swoje zdanie. Praktyki wybierałam w tym roku albo w szkole w klasach 1-3 albo w przedszkolu. To moje pierwsze pratyki, odbywać będę we wrześniu to tylko 40 godzin praktyk asystenckich, czyli takich gdzie nie prowadzę zajęć tylko sie przyglądam i ewentualnie pomagam. Trochę się stresuję, no ale zobaczymy co to będzie. Na pedagogice, jest naprawdę dużo praktyk w porównaniu do innym kierunków. Co do wykładowców, niektórzy są naprawdę wspaniali i od razu widać po prowadzeniu przez nich zajęć, że są z powołania pedagogami, z czego uczynili nie tylko zawód, ale sztukę wychowania. Najciekawsze zajęcia to takie, na których wykładowca, opowiada przypadki " z życia wzięte" zabawne historie z przedszkola, szkoły.

I proszę nie mylić pedagogiki z naukami humanistycznymi, pedagogika to nauka społeczna! Co do matury, ja zdawałam podstawę tylko wos rozszerzony, dostaniesz się na pewno !

Jakieś pytania?
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 22:00   #9
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

EarlGrey, dzięki Ci bardzo)
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 14:09   #10
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

O Mój przyszły kierunek jak myślicie ciężko się dostać na zaoczne na podstawie z polaka? Bo chciałabym spróbować za rok
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:27   #11
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Myślę, że nie masz się co martwić, ja zdawałam podstawowy polski, i dostałam się na nie najgorszą uczelnię państwową i studiuję dziennie.
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 18:13   #12
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

A ile miałaś %?? I tylko polski Ci się liczył?
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:29   #13
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

EarlGrey, a gdzie studiujesz?
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:46   #14
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez EarlGrey Pokaż wiadomość
No to może ja się wypowiem, studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną właśnie. Studia bardzo mi się podobają i Tobie również będą pasować pod warunkiem że lubisz dzieci. Nauki nie mam bardzo dużo, jedynie z niektórych przedmiotów, najgorsza jest, właściwie była historia wychowania, bardzo ciężki przedmiot i trudny egzamin, no ale wszędzie to się troszkę różni, sam przedmiot ciężki. Dużo jest przedmiotów czysto teoretycznych, gdzie jest dużo czytania artykułów, prac, książek. Są też przedmioty ciekawe, gdzie można poznać różne sposoby na wychowanie, różne formy, metody, techniki. Na pamięć nie trzeba się dużo uczyć, więcej rozumieć i mieć swoje zdanie. Praktyki wybierałam w tym roku albo w szkole w klasach 1-3 albo w przedszkolu. To moje pierwsze pratyki, odbywać będę we wrześniu to tylko 40 godzin praktyk asystenckich, czyli takich gdzie nie prowadzę zajęć tylko sie przyglądam i ewentualnie pomagam. Trochę się stresuję, no ale zobaczymy co to będzie. Na pedagogice, jest naprawdę dużo praktyk w porównaniu do innym kierunków. Co do wykładowców, niektórzy są naprawdę wspaniali i od razu widać po prowadzeniu przez nich zajęć, że są z powołania pedagogami, z czego uczynili nie tylko zawód, ale sztukę wychowania. Najciekawsze zajęcia to takie, na których wykładowca, opowiada przypadki " z życia wzięte" zabawne historie z przedszkola, szkoły.

I proszę nie mylić pedagogiki z naukami humanistycznymi, pedagogika to nauka społeczna! Co do matury, ja zdawałam podstawę tylko wos rozszerzony, dostaniesz się na pewno !

Jakieś pytania?

Hej Aż miło czytać Twojego posta, bo tak właśnie chciałabym, żeby wyglądały te studia. Wybieram się na ten kierunek na UP w tym roku. A powiedz mi jeszcze na którym jesteś roku?? Czy początki studiów były trudne??
Tak nawiasem mówiąc Earl Grey to moja ulubiona herbatka i właśnie ją piję.;p
Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:27   #15
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Hej wszystkim! Mam nadzieję, że ktoś jeszcze odwiedza ten wątek Zdaję w tym roku maturę i kompletnie nie wiem czy zdawać podstawę czy też rozszerzenie z polaka.. Oprócz tego zdaję matme P, historie i wos R. Trochę to mnie głupie, że liczy się tylko polski, więc zastanawiam się czy podstawa mi wystarczy (a może jednak jakimś cudem policzą ten inne, skoro EarlGrey wystarczyła podstawa i wos R.. Bardzo proszę o odpowiedź, bo już sama nie wiem co wybrać;(
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:23   #16
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Mam nadzieję, że ktoś jeszcze odwiedza ten wątek Zdaję w tym roku maturę i kompletnie nie wiem czy zdawać podstawę czy też rozszerzenie z polaka.. Oprócz tego zdaję matme P, historie i wos R. Trochę to mnie głupie, że liczy się tylko polski, więc zastanawiam się czy podstawa mi wystarczy (a może jednak jakimś cudem policzą ten inne, skoro EarlGrey wystarczyła podstawa i wos R.. Bardzo proszę o odpowiedź, bo już sama nie wiem co wybrać;(
Ja myślę, że spokojnie z podstawowym polskim dostaniesz się na pedagogikę, to jest jeszcze pewnie zależne od uczelni, ale zdajesz rozszerzony WOS, też go zdawałam i zdałam na 30%
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:49   #17
kasia19923
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 597
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Ja również w tym roku będę zdawać maturę. I chcę iść na ten kierunek.
Zdaje pod. mamty, ang, geo i chyba spróbuje tego rozsz. polskiego i tak nic nie stracę.
A geografie zdaję dlatego, że jak nie dostane się na pedagogikę to będę starać się dostać na inne kierunki.
To nie było w tym roku egzaminów wstępnych ??
__________________
studentka UP

wolontariuszka AP
kasia19923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:38   #18
miley18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

hmm :P jak większość osób czytających to forum, chcę iść na ten kierunek studiów mam kilka pytań : nie jestem aż tak dobra z j. polskiego, żeby zdać go na 70 % czy więcej na poziomie rozszerzonym, wystarczy dobrze zdany na podstawie? i do tego np. dobrze zdany WOS na rozszerzonym? chcę studiować w Krakowie i inne miasto nie wchodzi w grę oczywiście UP, ale jakie są jeszcze inne dobre uczelnie z tym kierunkiem?
miley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:12   #19
wegrzynkiewiczjoanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
GG do wegrzynkiewiczjoanna
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Witam wszystkich, mam dylemat, może jesteście w stanie mi pomóc...

jestem psychologiem, studia mgr skończyłam w 2004roku, od 2005roku pracuję w ośrodkach zajmujących się terapią uzależnień, skończyłam nawet wymagane w tej działce Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień, przede mną jeszcze kilka stopni do uzyskania certyfikatu...

od roku nie pracuję z powodu choroby, ewentualny czas powrotu do pracy to maj 2011

zaczęłam zastanawiać się nad przekwalifikowaniem, chciałabym pracować z dziećmi, najchetniej w przedszkolu lub klasach I-III
czy muszę zaczynać studia pedagogiczne od początku???
z tego co czytam podyplomówki są raczej dla osób z przygotowaniem pedagogicznym...

z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
wegrzynkiewiczjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 09:40   #20
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
O Mój przyszły kierunek jak myślicie ciężko się dostać na zaoczne na podstawie z polaka? Bo chciałabym spróbować za rok
No to jak się uda, to bedziemy wymieniać się książkami i może razem uczyć do egzaminów

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

A czy nie ma już tych egzaminów wstępnych z rytmiki i muzyki? Bo kiedyś ponoć były...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:37   #21
gagusiek9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Ooo temat idealny dla mnie. Widzę, że wielkie zainteresowanie pedagogiką na UP - również przyłączam się. Marzą mi się studia w Krakowie (pedagogika)

Na maturze zdaję rozszerzony polski i historię. Mam nadzieję, że mi się uda dostać.
Pozdrawiam tegorocznych maturzystów

Edytowane przez gagusiek9
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:38
gagusiek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:21   #22
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Mam nadzieję, że ktoś jeszcze odwiedza ten wątek Zdaję w tym roku maturę i kompletnie nie wiem czy zdawać podstawę czy też rozszerzenie z polaka.. Oprócz tego zdaję matme P, historie i wos R. Trochę to mnie głupie, że liczy się tylko polski, więc zastanawiam się czy podstawa mi wystarczy (a może jednak jakimś cudem policzą ten inne, skoro EarlGrey wystarczyła podstawa i wos R.. Bardzo proszę o odpowiedź, bo już sama nie wiem co wybrać;(
Hej!
Słuchaj... Jestem w tej chwili na 1 roku PPiW i w tym roku nie było egzaminu muzycznego, dlatego próg wzrósł znacznie. Z pierwszego naboru najniższy wynik to było 76% z rozszerzonego polskiego. Nie wiem jak to było w drugim naborze, ale minimum 70% z rozszerzonego musisz mieć, żeby dostać się na PPiW na UP.
Dlatego radzę Ci napisać ten polski...
__________________

"Idź za swym marzeniem, a nigdy nie zabłądzisz.."

"Życie jest naprawdę barwne i ciekawe. Wychodząc z domu nie wie się ile zabawnych niespodzianek czeka nas za każdym węgłem..."


Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:03   #23
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Słuchaj... Jestem w tej chwili na 1 roku PPiW i w tym roku nie było egzaminu muzycznego, dlatego próg wzrósł znacznie. Z pierwszego naboru najniższy wynik to było 76% z rozszerzonego polskiego. Nie wiem jak to było w drugim naborze, ale minimum 70% z rozszerzonego musisz mieć, żeby dostać się na PPiW na UP.
Dlatego radzę Ci napisać ten polski...
Dzięki za radę, ale ja już i tak się zdecydowałam zawsze się przyda rozszerzenie, zwłaszcza gdybym szła na UJ.
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:39   #24
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Dokładnie. Pisać rozszerzenie zawsze można.
__________________

"Idź za swym marzeniem, a nigdy nie zabłądzisz.."

"Życie jest naprawdę barwne i ciekawe. Wychodząc z domu nie wie się ile zabawnych niespodzianek czeka nas za każdym węgłem..."


Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:50   #25
greenzielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez Renka91 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Pisać rozszerzenie zawsze można.
Renka91, czyżbyś była tą samą Renią, naszą uroczą starościną? :P
W desperacji, w trakcie nauki do HW przeszukuje fora w poszukiwaniu jakiejkolwiek nadziei
Nie idzcie na PPiW! HW to zło !
greenzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:54   #26
Renka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 40
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Cytat:
Napisane przez greenzielona Pokaż wiadomość
Renka91, czyżbyś była tą samą Renią, naszą uroczą starościną? :P
W desperacji, w trakcie nauki do HW przeszukuje fora w poszukiwaniu jakiejkolwiek nadziei
Nie idzcie na PPiW! HW to zło !

Aż iż owszem. To ja. Ej! Ej!;p Ale nie zniechęcaj tak od razu. ;p
Po piątkowym egzaminie się okaże co to znaczy naprawdę HW.
__________________

"Idź za swym marzeniem, a nigdy nie zabłądzisz.."

"Życie jest naprawdę barwne i ciekawe. Wychodząc z domu nie wie się ile zabawnych niespodzianek czeka nas za każdym węgłem..."


Renka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 11:31   #27
greenzielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

No dooobra, nie było tak źle Da się przeżyć HW
greenzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 22:30   #28
rrkk11
Raczkowanie
 
Avatar rrkk11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 39
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

chciałam się was zapytac ....jak myslicie czy dostane sie na PPWS z 62 procentami z polskiego PODSTAWOWEGO???? ALE NA STUDIA ZAOCZNE!


Blagam odpiszcie
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał...................
rrkk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:41   #29
maratar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

a czy jest szansa dostać się na up na pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolna w trybie zaocznym jesli się ma 90% z podstawy z polskiego? moze jest tu ktos, kto studiuje ten kierunek wlasnie zaocznie?
maratar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:29   #30
koralik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna- Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie i

Witam, pytanie do już studiujących: ile godzin zajęć jest w semestrze? i jak wygląda sprawa, gdy ktoś studiuje inny kierunek i potrzebuje zmienić grupę? Robią problemy czy idą ludziom na rękę?
Z góry dzięki za odpowiedź
koralik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.