DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 15:46   #871
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no ja bym mieszal z chlodnym bez jets pomiedzy.
znalazla tzn ze ma tak? mozecie sprobowac powinien wyjsc jasniejszy fiolet po prostu a do poprawiania niech uzywa sobie szamponetki oberzyny z joanny
To mieszać czy najpierw blond na marchewe potem na to fiolet? :P
Zgłupiałam
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:20   #872
Kielen
Raczkowanie
 
Avatar Kielen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie ma za co kochana, tylko ze u fryzjerki tez masz możliwość ze ściemnieje, najlepiej, jak dasz jej do zrozumienia ze wiesz na czym polega ten zabieg wtedy Ona może sie liczyć ze zauważysz jakiś błąd ewentualny, jakby nie było jak przyjdzie taka potulna owieczka to fryzjer wmówi jej wszystko .
powinna po zabiegu dekoloryzacji umyc porządnie wlosy oczyszczającym szamponem aby wypłukać wszystko dobrze i uzyc maski zakwaszającej
Chyba masz rację podczas zabiegu zadam jej kilka pytań apropo tego co mi robi, w razie czego gdybym chciała w przyszłości sobie zrobić to sama, to może zwróci uwagę, że coś wiem (dzięki Tobie) A jeszcze mam takie pytanie. Piszesz, że po użyciu tego Eldonu to włosy ciemnieją, ale czy tylko wtedy gdy się nie nałoży farby, czy mogą ściemnieć nawet po nałożeniu. Załóżmy, że farba była np. jakiś mega jasny blond, to mogą się z nich zrobić ciemniejsze? Ja za bardzo nie jestem w temacie rozjaśniania włosów, miałam taki zabieg, ale przez serię balejaży, z ciemnego doszłam do fantastycznego odcienia blondu, ale teraz nie chce mi się czekać, bo schodziłam chyba z pół roku. A ona chyba też się zna na rzeczy, bo podała mi nazwę tego właśnie specyfiku i powiedziała, żebym sobie coś o nim poczytała w Internecie jakbym chciała uzupełnić informacje i zrozumieć co będzie mi robić z włosami i czy to mi się podoba. Może to jest jedna z tych kompetentnych fryzjerek? Z pewnością dam znać jak poszło, ale to pewnie około środy przyszłego tygodnia.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Poszła tylko na rozjaśnienie o kilka tonów, żeby nie płacić dodatkowo za farbowanie, do których ma już kupione farby
A, rozumiem. Pewnie sporo taniej ją to wyszło. Mnie jak Pani w salonie fryzjerskim teraz powiedziała, ile mnie wyjdzie ściągnięcie koloru, farba i zapewne podcięcie włosów (bo zapewne już trzeba, wstyd przyznać ponad pół roku chyba bo mi żal) to opad szczeny. Ale i tak mnie to wyjdzie taniej niż seria balejaży i chyba mniej inwazyjnie na włosy, bo ciągłe rozjaśniania nie są zbyt zdrowe.

Edytowane przez Kielen
Czas edycji: 2012-09-26 o 16:22
Kielen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:36   #873
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kielen Pokaż wiadomość
Chyba masz rację podczas zabiegu zadam jej kilka pytań apropo tego co mi robi, w razie czego gdybym chciała w przyszłości sobie zrobić to sama, to może zwróci uwagę, że coś wiem (dzięki Tobie) A jeszcze mam takie pytanie. Piszesz, że po użyciu tego Eldonu to włosy ciemnieją, ale czy tylko wtedy gdy się nie nałoży farby, czy mogą ściemnieć nawet po nałożeniu. Załóżmy, że farba była np. jakiś mega jasny blond, to mogą się z nich zrobić ciemniejsze? Ja za bardzo nie jestem w temacie rozjaśniania włosów, miałam taki zabieg, ale przez serię balejaży, z ciemnego doszłam do fantastycznego odcienia blondu, ale teraz nie chce mi się czekać, bo schodziłam chyba z pół roku. A ona chyba też się zna na rzeczy, bo podała mi nazwę tego właśnie specyfiku i powiedziała, żebym sobie coś o nim poczytała w Internecie jakbym chciała uzupełnić informacje i zrozumieć co będzie mi robić z włosami i czy to mi się podoba. Może to jest jedna z tych kompetentnych fryzjerek? Z pewnością dam znać jak poszło, ale to pewnie około środy przyszłego tygodnia.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



A, rozumiem. Pewnie sporo taniej ją to wyszło. Mnie jak Pani w salonie fryzjerskim teraz powiedziała, ile mnie wyjdzie ściągnięcie koloru, farba i zapewne podcięcie włosów (bo zapewne już trzeba, wstyd przyznać ponad pół roku chyba bo mi żal) to opad szczeny. Ale i tak mnie to wyjdzie taniej niż seria balejaży i chyba mniej inwazyjnie na włosy, bo ciągłe rozjaśniania nie są zbyt zdrowe.
tak ja testowałem na sobie rożne farby po dekoloryzacji elgonem, chantalem i renee blanche jedynie po farbie palette E20 i 100 nie ciemniały, fryzjerka wydaje sie być kompetentna, skoro używa elgonu to chyba wie co zrobić, aby nie ściemniało
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 23:41   #874
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

To ja się przypominam Miał ktoś podobne doświadczenia?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 06:54   #875
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Moja mama uzywa super blondów rozjaśniających, zawsze ten sam odcień i co pora roku to inaczej to wygląda mimo, że jest wierna jednej farbie i kolorowi... Raz jej ściemnieje, raz ma jasne jak na opakowaniu...
Nie znam sie na blondach, ale jak ona mówi "jej włosy zyją swoim kolorem"
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:08   #876
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Pokaż wiadomość
Moja mama uzywa super blondów rozjaśniających, zawsze ten sam odcień i co pora roku to inaczej to wygląda mimo, że jest wierna jednej farbie i kolorowi... Raz jej ściemnieje, raz ma jasne jak na opakowaniu...
Nie znam sie na blondach, ale jak ona mówi "jej włosy zyją swoim kolorem"
hm nie wiem. a może czas trzymania inny?

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To ja się przypominam Miał ktoś podobne doświadczenia?
tzn?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:39   #877
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fryziu, w ulotce alfaparfa jest napisane, ze farbe z utleniaczem wymieszac w stosunku 1:1,5. Odrost siwy (szary, nie bialy), reszta wielokrotnie farbowana na mahonie itp. Farba nr 4.45. To, co 6% ją?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 17:26   #878
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czy komuś po rozjaśnianiu włosów rozjasniaczem i farbą potem ściemniały? Bo nie wiem czy coś źle robię, czy mi zaszkodziło położenie popielatego blondu.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:21   #879
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Fryziu, w ulotce alfaparfa jest napisane, ze farbe z utleniaczem wymieszac w stosunku 1:1,5. Odrost siwy (szary, nie bialy), reszta wielokrotnie farbowana na mahonie itp. Farba nr 4.45. To, co 6% ją?
na odrosty w proporcji 1:1 nałóż bo to siwe, zeby z nich szybciej nie zeszło.

na reszte bym malaks tylko zrobil na ostatnie 15 min. no 6%

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Czy komuś po rozjaśnianiu włosów rozjasniaczem i farbą potem ściemniały? Bo nie wiem czy coś źle robię, czy mi zaszkodziło położenie popielatego blondu.
jedyne to możliwe to dlatego ze to popiel który optycznie wydaje sie nam ciemniejszy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:12   #880
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No to źle zrobiłam... I co teraz, kąpiel rozjaśniająca?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:14   #881
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na odrosty w proporcji 1:1 nałóż bo to siwe, zeby z nich szybciej nie zeszło.

na reszte bym malaks tylko zrobil na ostatnie 15 min. no 6%

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



jedyne to możliwe to dlatego ze to popiel który optycznie wydaje sie nam ciemniejszy
Dzieki Andy
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 20:28   #882
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No to źle zrobiłam... I co teraz, kąpiel rozjaśniająca?
Niech Ci fryz podpowie, ale... nie lepiej poczekać, aż się farba nieco wypłucze? Popiel bardzo lubi szybko znikać z włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:56   #883
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Niech Ci fryz podpowie, ale... nie lepiej poczekać, aż się farba nieco wypłucze? Popiel bardzo lubi szybko znikać z włosów
no miałem to pisać żeby poczekała bo popiel szybko ucieka a po co je niszczyć. proponuje maseczkę z żółtka i cytryny, wyciągnie nieco kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:57   #884
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No właśnie wypłukał się, włosy żółte, tylko ciemniejsze
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:22   #885
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a jakim poziomem farbowalas?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:44   #886
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Haha, nawet nie pamiętam co dokładnie zrobiłam, sklepową Joanny, nie pamiętam jaką wodą utlenioną... To było z miesiąc temu, miałam na głowie mnóstwo spraw i mam kompletny reset. Powinnam chyba zacząć zapisywać czym i kiedy farbuję, bo widzę, że kompletnie zapominam. Ostatnio mam trochę oddechu i zaczęłam myśłeć o odrostach i patrząc na włosy zaczęłam mieć wrażenie, że są ciemniejsze niż przed superrozjaśniającym blondem... spojrząłam na zdjęcia no i są...
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 02:50   #887
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Haha, nawet nie pamiętam co dokładnie zrobiłam, sklepową Joanny, nie pamiętam jaką wodą utlenioną... To było z miesiąc temu, miałam na głowie mnóstwo spraw i mam kompletny reset. Powinnam chyba zacząć zapisywać czym i kiedy farbuję, bo widzę, że kompletnie zapominam. Ostatnio mam trochę oddechu i zaczęłam myśłeć o odrostach i patrząc na włosy zaczęłam mieć wrażenie, że są ciemniejsze niż przed superrozjaśniającym blondem... spojrząłam na zdjęcia no i są...
to zafarbuj czyms superrozjaśniającym
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:34   #888
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czeeeeeść wszystkim tu znowu ja!
ok. trzech tygodni temu pisałam, że bardzo chcę wrócić do swojego naturalnego blondu a na głowie wówczas miałam rudy.

wczoraj nałożyłam na głowe tak jak było tutaj napisane na 20minut Garnier naturals 8/0, następnie na to garnierke 7/0, poczekałam kolejne 20minut i zmyłam. włosy od razu wysuszyłam coby zobaczyć efekt.. włosy wyszły mi brązowe!!! nie potrafię określić nawet tego koloru! brązowo-mysie-blond-rude?! w każdym bądź razie są ciemne.. ;/ kolor w ogóle nie dla mnie i dlatego rano pobiegłam po kolejną farbe. (wiem, to męczarnia dla włosów ale nie widzę żadnego innego wyjścia, a kolor był okropny) nałożyłam kolejny blond, bodajże skandynawski blond londy..

odrosty znowu zrobiły się strasznie jasne, włosy troszkę zjaśniały ale nadal są jakieś brązowawe z czerwonymi(!!!) tj pasemkami..
co mam zrobić? tak jak już mówiłam, kolor nie dla mnie.. wyglądam jak idź stąd i nie wracaj, a dodatkowo dodaje mi jakiś 3lat.. !
POOOMOCY (dorzucam zdjęcie koloru tego czegoś..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gfhf.jpg (40,0 KB, 40 załadowań)
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 22:44   #889
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hm taki ciemny blond lekko złoty masz na zdjęciu. nie widze czerwieni.

hm daj im odpocząć i porób kilka razy maseczki z żółtka miodu i cytryny, to je wzmocni, lekko rozjasni kolor , pomoże się wypłukać temu odcieniowi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 22:58   #890
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm taki ciemny blond lekko złoty masz na zdjęciu. nie widze czerwieni.

hm daj im odpocząć i porób kilka razy maseczki z żółtka miodu i cytryny, to je wzmocni, lekko rozjasni kolor , pomoże się wypłukać temu odcieniowi
jak ułożę przedziałek mam mnóstwo czerwonych pasemek.. nie wiem jakim cudem.. ale dzięki za radę, baardzo!
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:00   #891
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no na zdjęciach tego nie widać akurat , być moze ja nie widze, tak jest jak sie radzi przez internet bo na Twoim monitorze inaczej moze byc widać....
ale 8/0 i 7/0 mają w sobie zieleń która powinna zabić czerwień więc skad ta czerwień?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:10   #892
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no na zdjęciach tego nie widać akurat , być moze ja nie widze, tak jest jak sie radzi przez internet bo na Twoim monitorze inaczej moze byc widać....
ale 8/0 i 7/0 mają w sobie zieleń która powinna zabić czerwień więc skad ta czerwień?
nie mam pojęcia.. nakładałam na rude, to może to? ale kolor jest okropny, jest go chyba 8-10 odcieni.. ;/
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:53   #893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

A ja znowu w czerni i czuję się świetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0048.jpg (49,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0049.jpg (28,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0060.jpg (40,9 KB, 54 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:54   #894
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xiiiska Pokaż wiadomość
czeeeeeść wszystkim tu znowu ja!
ok. trzech tygodni temu pisałam, że bardzo chcę wrócić do swojego naturalnego blondu a na głowie wówczas miałam rudy.

wczoraj nałożyłam na głowe tak jak było tutaj napisane na 20minut Garnier naturals 8/0, następnie na to garnierke 7/0, poczekałam kolejne 20minut i zmyłam. włosy od razu wysuszyłam coby zobaczyć efekt.. włosy wyszły mi brązowe!!! nie potrafię określić nawet tego koloru! brązowo-mysie-blond-rude?! w każdym bądź razie są ciemne.. ;/ kolor w ogóle nie dla mnie i dlatego rano pobiegłam po kolejną farbe. (wiem, to męczarnia dla włosów ale nie widzę żadnego innego wyjścia, a kolor był okropny) nałożyłam kolejny blond, bodajże skandynawski blond londy..

odrosty znowu zrobiły się strasznie jasne, włosy troszkę zjaśniały ale nadal są jakieś brązowawe z czerwonymi(!!!) tj pasemkami..
co mam zrobić? tak jak już mówiłam, kolor nie dla mnie.. wyglądam jak idź stąd i nie wracaj, a dodatkowo dodaje mi jakiś 3lat.. !
POOOMOCY (dorzucam zdjęcie koloru tego czegoś..)
Ja tu widzę śliczny brązik, jasny. Żaden czerwony. Jak mówi Fryz- poczekaj, niech te farby się wypłuczą a potem dalsze schodzenie z koloru.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 15:06   #895
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja znowu w czerni i czuję się świetnie.
najważniejsze to jak się czujesz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 17:49   #896
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja znowu w czerni i czuję się świetnie.
Wyglądasz pięknie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 18:42   #897
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuję. Jednak to to, co lubię najbardziej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:43   #898
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej Ja właśnie zastanawiam się czy nie zejść z czarnego do naturalnego koloru bo moje włosy strasznie się łamią. Jak tak patrzę na stare zdj. i jak moje włosy lśniły to aż chce się wrócić. Nawet nie wiem jak mam określić kolor swoich naturalnych. Pierwsze zdj. moje aktualne , drugie naturalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (18,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ter.jpg (22,3 KB, 38 załadowań)
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:37   #899
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

cały wątek poświęcony jest dekoloryzacji i to juz jest III część. nie na darmo piszemy , to skarbnica wiedzy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:53   #900
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Boję się schodzić z czarnego raz próbowałam to zeszłam gdzie do średniego brązu ale jakoś nie widziałam się w jasnych włosach. Nie chcę żeby było tak że zejdę do naturalnego i zaraz znowu wrócę do czarnego bo to była by po prostu katorga dla włosów
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.