lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 21:06   #31
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
Witam i ja właśnie zastanawiam się nad weselem w Katarzynce, zaproponowali nam tą mniejszą sale numer jeden i też słyszałam o małych porcjach i cena na przyszły rok wzrośnie o ok. 10 zł Kurcze nie wiem właśnie bo ładniejsza jest druga sala ale za duża jak dla 100 osób... Plusem jest jeszcze to, że owoce są w cenie już no i cena atrakcyjna. Proszę o więcej opinii.
A ja będę broniła tego lokalu...wcale porcje nie są małe...są wystarczające..jak to jedna dziewczyna mi napisała, że nie są takie jak w Bidzie ale kto da radę zjeść taką porcję???..ogolnie jedzenie jest przepyszne.. Jak dobrze kojarzę udzielasz się na forum Lubelskich PM .. spytaj o opinie dziewczyn które tam miały...ja pytałam i jak na razie wszyscy są zadowoleni.. do tego okazało się, że jednej z naszych PM dziadek pracuje z moja mamą i moja mama kilka dni temu sie go pytała i mówił, że są bardzo zadowoleni z tego lokalu itd..i jakby jeszcze raz mieli robic wesele to zdecydowanie też tam..
Poszperaj trochę na tym wątku... i na pewno dużo się dowiesz..
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:30   #32
paciulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
GG do paciulka
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

ja jestem spokojna o ten lokal. Miałam tam 3 wesela i w przyszłym roku (13 sierpnia) będę miała tam swoje. Cena na ten rok to chyba jeszcze 110zł/os/2dni. Może wzrosnąć o jakieś 10-20 zł ale to i ta nie dużo w porównaniu z cenami innych lokali. Umowę będziemy podpisywali w zimie, bo dzwoniła jakiś czas temu Pani i pytała czy rezerwacja nadal aktualna. Tak więc umowa i zaliczkę płaci sie na jakieś pół roku przed ślubem.

A pytanie z innej beczki: Byłyście już u ksiedza zarezerwować termin?

Edytowane przez paciulka
Czas edycji: 2010-09-02 o 08:33
paciulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:42   #33
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez paciulka Pokaż wiadomość
ja jestem spokojna o ten lokal. Miałam tam 3 wesela i w przyszłym roku (13 sierpnia) będę miała tam swoje. Cena na ten rok to chyba jeszcze 110zł/os/2dni. Może wzrosnąć o jakieś 10-20 zł ale to i ta nie dużo w porównaniu z cenami innych lokali. Umowę będziemy podpisywali w zimie, bo dzwoniła jakiś czas temu Pani i pytała czy rezerwacja nadal aktualna. Tak więc umowa i zaliczkę płaci sie na jakieś pół roku przed ślubem.

A pytanie z innej beczki: Byłyście już u księdza zarezerwować termin?
My już byliśmy... i to chyba jakoś w maju... a ślub 2 lipca 2011r

PS zapraszam do wątku Lubelskich PM
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post21353299
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-09-02 o 09:00
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:03   #34
mufine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez paciulka Pokaż wiadomość
ja jestem spokojna o ten lokal. Miałam tam 3 wesela i w przyszłym roku (13 sierpnia) będę miała tam swoje. Cena na ten rok to chyba jeszcze 110zł/os/2dni. Może wzrosnąć o jakieś 10-20 zł ale to i ta nie dużo w porównaniu z cenami innych lokali. Umowę będziemy podpisywali w zimie, bo dzwoniła jakiś czas temu Pani i pytała czy rezerwacja nadal aktualna. Tak więc umowa i zaliczkę płaci sie na jakieś pół roku przed ślubem.

A pytanie z innej beczki: Byłyście już u ksiedza zarezerwować termin?
Księdza poruszę jak będę miała konkretny termin wesela tzn w przyszłym tygodniu ruszam do akcji
A bawiłyście się na tej większej czy mniejszej sali?
mufine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:16   #35
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
Księdza poruszę jak będę miała konkretny termin wesela tzn w przyszłym tygodniu ruszam do akcji
A bawiłyście się na tej większej czy mniejszej sali?
Ja niestety się tam nie bawiłam..ale moja rodzinka.. 2 wesela na tej mniejszej..i mieli też chrzciny jakies 2-3 miesiące temu na tej większej Jak chcesz to mogę Ci przesłać kilka fotek naszej PM i kilka z chrzcin
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:06   #36
mufine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Widziałam zdjęcia drugiej sali, bo mój chłopak fotki tam robił. Pierwszą salę widziałąm osobiście i nawet mi się podobała, a na wiosnę będzie nowe ustrojenie. Tylko podłoga jakby zalana, parkiet w plamy i w sumie to tak troche zimno wyglądało. Wszystkie pozytywne opinie przekonują do tej sali w stu procentach. Muszę porozmawiać z moim TZ i rozważyć wszelkie za i przeciw hyhy
mufine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:37   #37
paciulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
GG do paciulka
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Dzwoniła do mnie kilka dni temu Pani z Katarzynki. Do końca września mamy przyjechać i podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę 1000 zł. Cieszę się bo w końcu jakieś konkretne rzeczy se dzieją. Wczoraj byliśmy u księdza i już mamy ustaloną dokładnie datę ślubu. 13 sierpnia 2011 r godz. 18. Mieliśmy do wyboru albo 15 albo 18. Więc wzięliśmy tą późniejszą, ale mamy nadzieje ze może ktoś z wcześniejszej godziny zrezygnuje he he

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



my bawiliśmy się tylko na tej mniejszej sali
paciulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 12:09   #38
mufine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Tak właśnei Pani podobno wszystkich obdzwoniła i my również będziemy się wybierać z zaliczką Nasz termin to 17 września 2011r.
mufine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:12   #39
orama_mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
GG do orama_mm
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez micca24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki.....
Czy ktoś był ostatnimi czasy na weselu w Katarzynce (na tej nowej większej sali)??? Mamy zarezerwowana ta salę na wesele na przyszły rok, jednakże ostatnimi czas dochodzą nas słuchy, ze z jedzeniem jest ubogo, porcje małe.....kurcze sama juz nie wiem. Prz rezerwowaniu sali właściciele wspomnieli zdaje się ,ze 1 dnia jest obiad+4 dania a 2 dnia obiad+2 dania (jesli dobrze zrozumiałam), wydawało mi sie to wystarczając.......
Czy ktoś wie, czy jest możliwość modyfikacji menu, domówienia jakiś dań za ewentualna dopłata? czy ktoś na może przykładowe menu weselne z tego lokalu???
Będę wdzięczna za każde informacje.....




Dziewczyny! My wkońcu zdecydowaliśmy się na ten lokal. Co do menu to jest tak obszerne,że po ustaleniu nawet wszystkich pozycji nie zapamiętałam.Wybieracie sobie obiad tzn. zupę i drugie danie, oraz 5 innych dań. Ja mam dla przykładu rosól i kotlet drobiowy, zupę borowikową, dorsza z frytkami, jakieś mięsko z kluskami śląskimi, barszcz z pasztecikami na zakończenie, udko faszerowane z kulkami ziemniaczanymi. Co do przystawek to pamiętam talerz wędlin i serów, tymbaliki, łosoś zawijany, 4 sałatki, ryba po grecku, caprese czyli pomidory z mozarellą, oczywiście konserwanty pt.ogórek,pieczarka, papryka, mini kukurydza.Reszty nie pamiętam ale zajeło to pani właścicielce kartkę A4. Oni zrobią co będziecie chciały.Oczywiście coś zaproponują ale jak masz swoje typy to się dostosują. Wyobraż sobie,że wszystkiego tylko spróbujesz a już poczujesz,że sukienka pęka w szwach.Przecież normalny czlowiek nie jest w stanie tego przejeść.Napiszę kilka słow po...bo to już lada chwila.
orama_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 20:25   #40
paciulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
GG do paciulka
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

My jeszcze nie ustalaliśmy menu, bo jeszcze dużo czasu. Orama a kiedy Twój dzień?? Poproszę o fotki jak już będzie po wesele waszym jeśli można.
paciulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 07:29   #41
micca24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 68
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

orama_mm w takim razie z niecierpliwością czekamy na Twoja szczegółowa relację, zdjęcia oraz wszelkie ewentualne zastrzeżenia i uwagi
A powiedz Kochana czy wasze wesele jedno czy dwu dniowe?jest na tej dużej, nowej sali?
micca24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:25   #42
orama_mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
GG do orama_mm
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Kochane ! Wkońcu mam trochę czasu,żeby napisać. Zresztą czekałam na płytę z wesela,żeby sobie kilka rzeczy przypomnieć. Nasze wesele było na mniejszej sali. Z kościoła dojechaliśmy na ok 17:30. Po powitaniu szampanem i życzeniach expresowo podali obiad. Za dosłownie 1 h podali kolejne danie, ok 20:30 następne. Ok 22 następne i tuż przed oczepinami następne. No i na dobicie około 1:30 w nocy ostatnie.Słuchajcie, porcje są faktycznie nie duże ale normalny człowiek nie jest w stanie zjeść w ciągu jednej nocy tyle ciepłego jedzenia. Przystawki były praktycznie nie ruszone, a stoły uginały się od jedzenia. Goście bardzo chwalili, no może za wyjątkiem tych o wrażliwym podniebieniu, ktorzy twierdzili,że rosół był za słony. Jak dla mnie był ok. Większośc bardzo chwaliła zupę borowikową. Ja nie dałam rady nawet spróbować. Tym z was, które będą miały tam wesele proponuje i radzę zakupić mnóstwo pojemników aby pozabierać co lepsze. Nam aż żal było, bo niby po co tyle jedzenia zabierać a oni twierdzą,że wszystko trafia do śmietnika. Ostatecznie dotarło sto pare osób(bardzo dużo odmówiło, moze dlatego,że to zima) i na tyle własnie ta sala jest idealna. Przy 150 byłoby ciasno. Przy oknie zażyczyłam sobie stolik "deserowy"- czyli serwis kawowy, ciasto, wina i fontannę czekoladową.Bardzo fajnie to wyglądało.Nie mam jeszcze zdjęć od fotografa, a te amatorskie nie bardzo nadają się do publikacji Jak pojechaliśmy oglądać tą salę po remoncie to trochę się zasmucilam.Nowy wystrój nie przypadł mi do gustu, ale kiedy zobaczyłam nakryte stoły, flakony z kwiatami i ponad setkę uśmiechniętych gości to zapomniałam o wszystkim. Moja najlepsza przyjaciólka kilka dni przed ślubem poradziła,żeby olać szczególy i cieszyć się tym dniem, bo on jest dla mnie i mojego męża.I tak zrobiłam.O kilku rzeczach wogóle zapomniałam.I mimo to wszytsko było super.Dlatego kochane przekazuje Wam tą radę- cieszcie się tym dniem bo mija w tak zastraszającym tempie, że teraz kiedy siadam i dopadają mnie wspomnienia to aż żal się robi,że to tylko raz w życiu. Nie wiem co więcej Wam napisać.Może zadajcie szczegółowe pytania to będzie łatwiej. Jedno jest pewne- gdyby czas się cofną to z cała stanowczością mogę obiecać,że swoje wesele zrobiłabym właśnie w Katarzynce. 3/4 gości powiedziało,że na lepszym weselu nie byli. Tymsamym jeśli potrzebujecie jakiejś rady również śmiało piszcie. A jeśli chodzi o cenę- jest ona śmieszna w porównaniu z tym co się za nią dostaje, no i o połowę niższa niż "wszędzie".Pozdrawiam gorąco i cichutko zazdroszczę,że te piękne chwile dopiero przed Wami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg katarzynka.jpg (90,0 KB, 158 załadowań)
orama_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:02   #43
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Wow...ale się zmienił wystrój małej sali..jak byłam dawnnnoo temu to była straszna..różowe ściany i czerwone sztuczne bukiety po podwieszane..a teraz na prawdę jest ładnie Wtedy powiedziałam właścicielowi, że albo daje mi dużą albo rezygnuje :P no i ja będę miała w dużej..mimo tego że będzie około 120 -130 osób..bo zaproszonych będzie około 160..ale liczę, że część właśnie nie przyjdzie.
Cieszę się że wszystko było ok miejmy nadzieję, że i na naszych tak będzie i wszyscy będą zadowoleni
Gratulacje moja droga i szczęścia życzę !!!
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:32   #44
kasia1786
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Post Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

hejja mam zarezerwowaną salę na lipiec 2012 w tym miesiącu jadę wpłacić zaliczkę jestem ciekawa jaką ostateczną cenę zażyczy sobie właściciel.dam znać jak już będę wiedzieć niestety nie możemy liczyć na dużą salę choć zamawialiśmy rok temu...
kasia1786 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:14   #45
majka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

czas uaktywnic temat dziewczyny czy ktoś w tym roku zamierza się bawić w Katarzynce? ja mam tam wesele 3.09
majka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:45   #46
paciulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
GG do paciulka
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cytat:
Napisane przez majka277 Pokaż wiadomość
czas uaktywnic temat dziewczyny czy ktoś w tym roku zamierza się bawić w Katarzynce? ja mam tam wesele 3.09
Tak, ja mam 13 sierpnia w większej sali.
paciulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 04:40   #47
majka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

w takim razie z niecierpliwością czekam na relacje dotyczące menu, obsługi, na co zwrócić uwagę itp
majka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:10   #48
ilkarako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cześć dziewczyny ja i mój narzeczony zamówilismy salę w Katarzynce na lipiec 2011. Wcześniej wypytałam kilka osób o opinie na temat sali i wszyscy byli bardzo zadowoleni. My wynajęliśmy dużą salę. Ja osobiście jeszcze nie byłam tam na zadnej imprezie. Pozdrawiam
ilkarako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:20   #49
kicia__
Raczkowanie
 
Avatar kicia__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 110
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cześć dziewczyny Mam pytanie, czy macie może jakieś zdjęcia z katarzynki? Ile obecnie jest tam teraz sal i która na ile osób? Rozumiem,że skoro jest tam kilka sal to robią kilka wesel w jednym dniu? Macie może zdjęcia lokalu z zewnątrz?
A! i jaka jest obecna cena za 2 dni?

Edytowane przez kicia__
Czas edycji: 2011-12-05 o 09:22
kicia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 21:20   #50
ilkarako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Cześć w katarzynce sa dwie sale jedna jest na ok 120 os a druga jest tak na ok 200 moze nawet i wiecej. Ta mniejsza sala jest starsza, a ta druga jest chyba rok albo dwa. Ceny to 110 za jeden dzien a 150 za dwa dni na 2012 rok. Mniejsza sala jest kolo domu właścicieli, a do tej drugiej sie idzie troche dalej, a wjazd jest wogole z zupelnie innej strony. Mi osobiscie bardziej podoba sie ta druga duza sala, bo jest wg mnie jasniej i przestronniej. My będziemy tam urządzali wesele na 200 os w lipcu, tak że mniejsza i tak nie wchodziła w grę. My zamawialiśmy sale rok temu. Podaj meila to ci wysle zdjęcia z sali bo mam z zeszlego roku.
pozdrawiam
ilkarako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 04:33   #51
majka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Hej, robiłam swoje wesele w Katarzynce - małej sali w tym roku we wrześniu. Jestem mile zauroczona obsługą, czystością, a przede wszystkim jedzeniem. Jest bardzo dobre czy porcje są małe? moim zdaniem nie, wziąwszy pod uwagę ilość dań ciepłych. Ja miałam 7 dań ciepłych, urozmaicone i bardzo dobrze doprawione. Jak stwierdzili goście - nie byli na takim weselu, gdzie było tyle pysznego jedzonka jak macie jakieś pytania to śmiało
majka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 10:25   #52
kicia__
Raczkowanie
 
Avatar kicia__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 110
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Właśnie wczoraj zarezerwowaliśmy tą nową salę w katarzynce, ale niestety brak już było terminow. Udało nam się dorwać tylko jeden w maju, zostały jeszcze 3 w październiku. Czekam, bo może ktoś zrezygnuje z lipca lub sierpnia.
kicia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 11:26   #53
sylwia0002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 151
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy da rade zmieścic tam ok 250 osob? i jeśli ktoś ma zdjęcia duzej sali , to bym bardzo prosiła na maila : sylwia198866@interia.pl . bede bardzo wdzieczna
sylwia0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:39   #54
yoanka0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Witam- mam do oddania termin w Katarzynce II (najnowsza sala) w dniach 13-14 października 2012. Gorąco polecam! Szczegóły pod numerem telefonu: 669160913
yoanka0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:58   #55
ona153
Przyczajenie
 
Avatar ona153
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
GG do ona153
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Witam, mam pytanie odnośnie domu weselnego Katarzynka Z narzeczonym postanowiliśmy, że właśnie tam chcemy aby odbyło się nasze wesele ale jestem bardzo ciekawa czy któraś z forumowiczek ma może zdjęcia z niej. Zależy nam baaardzo na tym a najbardziej na tej najnowszej dużej sali bylibyśmy ogromnie wdzięczni
ona153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 18:49   #56
olcia8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Jak znajdę to z chęcią podeśle
olcia8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 10:09   #57
ona153
Przyczajenie
 
Avatar ona153
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
GG do ona153
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna
ona153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 15:31   #58
__magdalena__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

Ja posiadam zdjęcia, mogę podesłać, podaj mail.
__magdalena__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 15:30   #59
ona153
Przyczajenie
 
Avatar ona153
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
GG do ona153
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

karolinaz_123@wp.pl
ona153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 20:21   #60
__magdalena__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: lokal katarzynka w bogucinie/lubelskie

A może znajdzie się ktoś kto był na weselu w Katarzynce w tym roku i podzieli się opinią?
__magdalena__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-23 20:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.