brazowa farba = czarne wlosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 08:26   #1
nikusia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197

brazowa farba = czarne wlosy??


Mam problem zawsze kiedy farbowalam wlosy ma jasmy ,sredni braz ,orzechowy ,-zawsze wychodzi mi prawie czarny! raz trzymalam 40 minut raz te minimum 20 i efekt jest zawsze ten sam odrazu po rafbowaniu mam prawie kruczoczarne wlosy .Farby jakie uzywalam to pallett,wella ton,garnier .Dopiero kiedy kolor sie splukal(chodz byla to farba) tomial ladny kolor .Moj obecny kolor to srednia brąz marzy mi sie jasny brazik ale pewnie nie osiagalny?? asny ceiply brazik -jest jakas farba ktora zrobi mi taki kolor? czy musze najpierw rozjasnic wlosy .dodam ze nie farbowalam juz poltora roku -ze strachu przed tym czarnym kolorem,nie wiem co robic jakiej farby uzywac zeby uzyskac jasny braz a nie kurczo czarny:/.Pomozecie?
nikusia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:44   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

Na średnim brązie nie wyjdzie ci jasny brąz. Dodatkowo farbowanie utrudnią odrosty
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 20:12   #3
grzebyczek17
Raczkowanie
 
Avatar grzebyczek17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 169
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

Cytat:
Napisane przez nikusia2007 Pokaż wiadomość
Mam problem zawsze kiedy farbowalam wlosy ma jasmy ,sredni braz ,orzechowy ,-zawsze wychodzi mi prawie czarny! raz trzymalam 40 minut raz te minimum 20 i efekt jest zawsze ten sam odrazu po rafbowaniu mam prawie kruczoczarne wlosy .Farby jakie uzywalam to pallett,wella ton,garnier .Dopiero kiedy kolor sie splukal(chodz byla to farba) tomial ladny kolor .Moj obecny kolor to srednia brąz marzy mi sie jasny brazik ale pewnie nie osiagalny?? asny ceiply brazik -jest jakas farba ktora zrobi mi taki kolor? czy musze najpierw rozjasnic wlosy .dodam ze nie farbowalam juz poltora roku -ze strachu przed tym czarnym kolorem,nie wiem co robic jakiej farby uzywac zeby uzyskac jasny braz a nie kurczo czarny:/.Pomozecie?

z palleta prawie wszystkie brazy wychodza bardzo ciemne... ale to zalezy od wlosow, mi np farba z garniera nie chycila ;/
__________________
Razem od : 22,10,2011
Zaręczyny: 16,02,2014
Ślubujemy: 11,06,2016

To, czego nie ogarniamy umysłem, trzeba czasem objąć ramieniem.



praca, praca, praca....
grzebyczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:17   #4
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

Zgadzam się - Palette = Kruczoczarne włosy .
Polecam ze względu na to że kolor się zmył i zrównał stopniowo z włosami , nie miałam odrostu
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:32   #5
blue7420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

Witam!Mam dokładnie ten sam problem.Od kilku lat farbowałam włosy farba Palette ciemny brąz i zawsze wychodził mi prawie czarny.Tylko w świetle słonecznym ma brązowy połysk.Marzy mi się średni brąz,ale nie mogę w żaden sposób go osiągnąć.Zawiodły wszystkie sposoby-rozjaśnianie domowe (chwyciły tylko odrosty),a nawet u fryzjera.Żaden nie chce się podjąć tego,ze wzglęgu na to,że używałam bardzo ciężkiej do usunięcia farby-Palette.Postanowiłam zatem farbować teraz lżejszymi kolorami zbliżonymi do ciemnej czekolady,żeby osiągnąć ten efekt.Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś firmę,która jest bardziej lubiana przez fryzjerów niż Palette?Zależy mi na tym,żeby szybciej się spłukiwała i była delikatniejsza.
blue7420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:15   #6
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

może trzeba wybierać kolorki jaśniejsze niż ten co chcesz uzyskać , jakieś karmelowe beże. może się obędzie bez rozjaśniania, bo to w końcu brązy.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:29   #7
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: brazowa farba = czarne wlosy??

hej jeslimoge ci cos poradzic....ja takze przetestowałam weszelakie brązy i prawie kazdy wychodził mi praktycznie czarny na włosach i mysle ze to dlatego ze własnie od długiego czasy farbuje ciemnymi farbami i wtedy włosy wychodza ciemne udało mi sie uzyskac fajny brąz kiedys ale najpierw je rosjasniłam pisałam w innym wątku na mrozny brąz loreala kolor wyszedł super teraz mam jasny blond zeszłam z czarnej farby palette ale do tego kupiłam profesjonalny rozjasniacz mozna takze robic brazikami na ciemne stopniowo podcinac az zetnie sie ta czarna farbe ale to długo trwa i zalezy jakie sie ma włsoy pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.