wysuszona skóra po trądziku :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 09:30   #1
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Question

wysuszona skóra po trądziku :(


Mam trądzik, z którym daję sobie radę - w sumie zostały po nim tylko plamy. Nacodzień używam jeszcze maści i żele do mycia twarzy, po których mam bardzo wysuszoną skórę, która brzydko wygląda gdy nałożę podkład. Czy znacie jakiś dobry krem itp. do cery trądzikowej nawilżający ale nie tłusty, ponieważ nie lubię mieć tłustej maźi na twarzy, po której świeci się cera. Najlepiej jakby ten krem nadawał się pod makijaż.

Edytowane przez masia93
Czas edycji: 2010-03-10 o 12:01
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:11   #2
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Przy maściach na trądzik zrezygnuj z kosmetyków do cery trądzikowej. Maści sobie same dadzą z tym radę.

Polecam niedrogi krem babydream z nagietkiem lub babydream z rumiankiem, woskiem pszczelim i d-pantenolem. Koszt ok 6zł w rossmanie. To kremy dla dzieci, ale bardzo chwalone przez dziewczyny z problematyczną cerą. Oba wchłaniają się do matu.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:14   #3
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
Mam trądzik, z którym daję sobie radę - w sumie zostały po nim tylko plamy. Nacodzień używam jeszcze maści i żele do mycia twarzy, po których mam bardzo wysuszoną skórę, która brzydko wygląda gdy nałożę podkład. Czy znacie jakiś dobry krem itp. do cery trądzikowej nawilżający ale nie tłusty, ponieważ nie lubię mieć tłustej maźi na twarzy, po której świeci się cera. Najlepiej jakby ten krem nadawał się pod makijaż.
Dermoprotektor Cetaphil. I wbrew pozorom doskonale nadaje się pod makijaż. jest niekomedogenny, poleciła mi go dermatolog. Jest również tani jak na swoje 250ml
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:31   #4
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Radzę Ci użyj kremu Soraya antybakteryjny,likwiduje ślady po trądziku i blizny ,nie zatyka porów i nawilża wysuszoną skórę, zobacz pełny opis oraz serię kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej http://www.goldmax.pl/krem-redukujac...ol-p-2102.html
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:43   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Cytat:
Napisane przez slimcamelia Pokaż wiadomość
Radzę Ci użyj kremu Soraya antybakteryjny,likwiduje ślady po trądziku i blizny ,nie zatyka porów i nawilża wysuszoną skórę, zobacz pełny opis oraz serię kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej http://www.goldmax.pl/krem-redukujac...ol-p-2102.html
hmm tego kremu używałam bez przerwy ponad 1,5 roku i rzeczywiście fajnie nawilża, mnie nie zapchał, ogólnie świetny był dla mojej cery, ale co jak co - przebarwień to on nie usunął blizn tym bardziej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:12   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Przy maściach na trądzik zrezygnuj z kosmetyków do cery trądzikowej. Maści sobie same dadzą z tym radę.

Polecam niedrogi krem babydream z nagietkiem lub babydream z rumiankiem, woskiem pszczelim i d-pantenolem. Koszt ok 6zł w rossmanie. To kremy dla dzieci, ale bardzo chwalone przez dziewczyny z problematyczną cerą. Oba wchłaniają się do matu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:57   #7
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: wysuszona skóra po trądziku :(

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dermoprotektor Cetaphil. I wbrew pozorom doskonale nadaje się pod makijaż. jest niekomedogenny, poleciła mi go dermatolog. Jest również tani jak na swoje 250ml
przy zbyt częstym stosowaniu niektórych zapycha niestety ale od czasu do czasu jak najbardziej świetnie nawilża
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.