Włosy a basen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-26, 09:24   #1
złośnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 73
GG do złośnica

Włosy a basen


Jakich kosmetyków do włosów powinnam używać po basenie aby były w dobrej formie. Dodam, że mam balejaż ( część włosów rozjaśnianych i część farbowanych). Być może macie już jakieś wypróbowane produkty??? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrowionka!!!
złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 15:17   #2
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Włosy a basen

Mam podobny problem, tzn wlasciwie to problemu nie mam
Tez mam farbowane wlosy, rozjasniane pasemka i chodze na basen, uzywam suszarki i od czasu do czasu prostownicy. Polecam Ci pomaranczowa serie Glis Kur do wlosow suchych i zniszczonych (szampon i balsam regeneracyjny).
A ja jeszcze do ukladania uzywam brylantyny w wosku - Joanny. Nieduza ilosc rozetrzec w dloniach i przeczesac palcami wlosy, czy tez koncowki/pasma wlosow.
Dobre jest tez serum na zniszczone koncowki - Avonu.
Poki co udaje mi sie uniknac suchego siana na glowie

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 18:57   #3
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Włosy a basen

Czyli można się spodziewać że po basenie włosy staną się bardziej suche i nie będą się mocno przetłuszczać? Czy dobrze rozumuję? Też chodzę na basen, ale nie zauważyłam na razie takiego efektu, a nie ukrywam że bardzo by mi się to podobało. Wymienione przez ciebie, xanko kosmetyki powodują u mnie takie przetłuszczanie, że zarówno serum avonu, jaki i maseczka regeneracyjna wylądowały w koszu
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 23:22   #4
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Włosy a basen

maja101 napisał(a):
> Czyli można się spodziewać że po basenie włosy staną się bardziej suche i nie będą się mocno przetłuszczać?

No u mnie swego czasu tak wlasnie bylo. Ale to nie byly suche - mniej przetluszczajace sie wlosy, tylko suche - sianowate, nie dajace sie ulozyc wlosy

> Wymienione przez ciebie, xanko kosmetyki powodują u mnie takie przetłuszczanie, że zarówno serum avonu, jaki i maseczka regeneracyjna wylądowały w koszu

Nie wszystko, co dobre dla jednych, bedzie dobre dla drugich moze po prostu to sa za ciezkie kosmetyki do Twoich wlosow? Ja pisalam o balsamie, ktory naklada sie na chwilke, na wilgotne wlosy i zaraz splukuje. A Ty uzywalas tej 3 minutowej maseczki ? Ta tez mialam, ale mialam wrazenie, ze po niej wlosy sie robia jakies sztywne (?) i przyklapniete.
Z tym serum to tez trzeba uwazac, zeby nie przedobrzyc. I wmasowywac tylko w koncowki . A no i ja nie stosuje tego po kazdym umyciu, tylko od czasu do czasu (1-2 razy/tydzien)

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.