Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 13:22   #181
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
probowalas revlona 24h colorstay?
albo taniej lirene matujacy? ---> srebrny tkai, fajne matuje no i kryje w miare ok

na swiecenie najlepszy i bezwzgledny kryolan anti shine chyba czy cos,ja go mam kupilam 2 lata temu, uzywam codziennie i mam jeszcze 1/5 opakowania. kosztował koło 60 zł
dziekuje za odpowiedz.
Z tego co wymieniłas miałam jedynie Lirene. Matował rzeczywiscie w miare ale kolor mi nie podpasował. Chyba że po prostu zle trafiłam z odcieniem

zaraz zobacze to na świecenie
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 19:06   #182
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz.
Z tego co wymieniłas miałam jedynie Lirene. Matował rzeczywiscie w miare ale kolor mi nie podpasował. Chyba że po prostu zle trafiłam z odcieniem

zaraz zobacze to na świecenie
Ja przy lirene musiałam kłaść puder jeszcze. Bo inaczej było świecenie.

Manhattan - matujacy: jest genialny jesli chodzi o krycie i mat (nie musiałam używać pudru) - lepszy od revlona, i na rowni z double wear estee lauder, ale nistety - MANHATAN ma tylko 4 odcienie...


Ja szukam zoltych odcieni, i nawet do revlona albo lirene matujacego dodaję kurkumy (zolta jest, i sprawia ze podklady robia sie bardzie zolciutkie), ale niestety po dodaniu jej do manhatana prawie nic sie nie zmienilo.... a tak bylby hitem nad hitami bo jest super kryjacy, lekki i matuje.

Takiego cuda nie spotkalam, tylko te odcienie!


KWC:
puder kryolan: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne-powder.html
Manhattan fluid: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html (wszystkie takie ziemiste odcienie)
Revlon Colorstay 24h: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Lirene: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html



:: chyba zmienili skład revlona mocno, bo dla mnie przestał już być kryjący
::: lirene - odradzam Ci jesli sie swiecilas troszke, sprobuj tego manhattana moze, bo jest naprawde b. fajny i lekki jednoczesnie

:::: ingrid fluid satynowy, jest bardzo mily dla cery, i kryje super tez, ale nistety juz jest ciezszy, a jak nie masz takich problemow to lepiej go nie stosuj bo Cie moze zapchac
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-08-23 o 19:08
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 19:23   #183
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja przy lirene musiałam kłaść puder jeszcze. Bo inaczej było świecenie.

Manhattan - matujacy: jest genialny jesli chodzi o krycie i mat (nie musiałam używać pudru) - lepszy od revlona, i na rowni z double wear estee lauder, ale nistety - MANHATAN ma tylko 4 odcienie...


Ja szukam zoltych odcieni, i nawet do revlona albo lirene matujacego dodaję kurkumy (zolta jest, i sprawia ze podklady robia sie bardzie zolciutkie), ale niestety po dodaniu jej do manhatana prawie nic sie nie zmienilo.... a tak bylby hitem nad hitami bo jest super kryjacy, lekki i matuje.

Takiego cuda nie spotkalam, tylko te odcienie!


KWC:
puder kryolan: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne-powder.html
Manhattan fluid: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html (wszystkie takie ziemiste odcienie)
Revlon Colorstay 24h: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Lirene: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html



:: chyba zmienili skład revlona mocno, bo dla mnie przestał już być kryjący
::: lirene - odradzam Ci jesli sie swiecilas troszke, sprobuj tego manhattana moze, bo jest naprawde b. fajny i lekki jednoczesnie

:::: ingrid fluid satynowy, jest bardzo mily dla cery, i kryje super tez, ale nistety juz jest ciezszy, a jak nie masz takich problemow to lepiej go nie stosuj bo Cie moze zapchac
dziekuje
to chyba mnie przekonalas do tego Manhattanu a nie wiesz czy w rosmanie jest? mieszkam w nie duzej miejscowosci i ze znanych jest tylko rosman

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

juz doczytałam ze w rossmanie jest
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 19:41   #184
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dla cery trądzikowej polecam Clinique Anti Blemish, trochę kosztuję, ale efekty murowane! działa cuda ja teraz używam Clinique Redness solution na zaczerwienienia i na prawdę dobrze je maskuje, ale na pewno wrócę do Anti Blemish, bo znowu pojawiają się krostki:/
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 19:56   #185
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeśli nie potrzebujesz dużego krycia to polecam Lumene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-775257 . Warto zastanowić się nad kremami BB.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:33   #186
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Jaki odcień podkładu.

Hej.Chciałabym się Was poradzić, otóż używam podkładu z avon ivory i pudru z rimmela stay matte 103, na buzi jestem strasznie blada i często słyszę ' jaka ty blada ' itd. ale nawet jak nie jestem pomalowana też mam taki odcień.Chciałabym się dowiedzieć jakich odcieni z tych wyżej podanych kosmetyków używać, żeby nie wyglądać aż tak blado, ale także, żeby nie być pomarańczowa czy coś podobnego.Z góry dziękuję
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:01   #187
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Niestety nie znam podkładów avon, ale jeśli do tej pory miałaś dobrze dobrany podkład kolorystycznie to tylko dodaj róż. Ożywi to buzię. Nie wybieraj za ciemnego podkładu. Blado możesz też wyglądać bo nosisz ubrania nie dopasowane do Twojej kolorystyki. A jak jesteś śnieżynką to radzę też się do takich stwierdzeń przyzwyczaić. Często ludzie nie odróżniają bladej twarzy (jako w znaczeniu negatywnym, chorej) od jasnej.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 13:41   #188
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Niestety nie znam podkładów avon, ale jeśli do tej pory miałaś dobrze dobrany podkład kolorystycznie to tylko dodaj róż. Ożywi to buzię. Nie wybieraj za ciemnego podkładu. Blado możesz też wyglądać bo nosisz ubrania nie dopasowane do Twojej kolorystyki. A jak jesteś śnieżynką to radzę też się do takich stwierdzeń przyzwyczaić. Często ludzie nie odróżniają bladej twarzy (jako w znaczeniu negatywnym, chorej) od jasnej.
próbowałam odcienie ivory z Avonu- oprócz tego w musie i mi robiły za bronzer co do reszty zgadzam się
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:46   #189
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jaki odcień podkładu.

również zgadzam się z Sabriel, podkład musi być dopasowany do koloru skóry, nie powinien być za ciemny ani za jasny. Jeśli ten ci pasuje, nie zmieniaj go. Tylko zaopatrz się w róż w jakimś naturalnym odcieniu, te różowe są z reguły bardziej uniwersalne i bezpieczne niz te wpadające w koral/pomarańcz/czerwień/brąz, zwłaszcza na jasnej cerze
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:03   #190
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Hmm, mam 16 lat i za bardzo widoczny makijaż będzie wpadał w oczy nauczycielom ;/.Jak daje podkład i puder za bardzo tego nie widać, jakby doszedł jeszcze róż to nie wiem jakby to wyglądało.Muszę zakrywać swoje piegi, których nie cierpię .Co sądzicie o jeden odcień wyżej z pudru i podkładu ?Czy zostać przy tym kolorze jaki jestem?Jestem opalona na rękach itp., oprócz tej twarzy, a jak pójdę do szkoły mogą być komentarze ;|
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:12   #191
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Czemu zakrywasz piegi?? Przecież one są takie urocze i dziewczęcości dodają jak umiejętnie nałożysz róż to nie obawiaj się, że będzie to 'tapeciarsko' wyglądało. Jego zadaniem jest ożywienie buzi, nadanie naturalnego rumieńca.
Jak już tak bardzo zawadza ci jasna karnacja to może spróbuj z delikatnym samoopalaczem? Wtedy byś dobrała ciemniejszy odcień podkładu
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 15:34   #192
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jaki odcień podkładu.

i róż trzeba umiejętnie nakładać jeśli widać na policzku plamę różu to znaczy, że jest on nałożony źle. Może takie coś całkiem dobrze wyglądać, ale nie na co dzień i nie dla młodych dziewcząt
Ogólnie różu lepiej nałożyć za mało niż za dużo, no i kolor powinien by odpowiedni, tak jak napisałam wcześniej, większości jasnych cer pasują odcienie różowe, ew. brzoskwiniowe (na skórze w ciepłym, żółtawym/złotawym odcieniu).

Jeśli nie masz szyi widocznie ciemniejszej od twarzy, to lepiej zostać przy swoim, dobrze dobranym kolorze podkładu. I nie przejmować się komentarzami innych, jasna cera też ma wiele uroku, to samo piegi. Nawet nie wiesz, jak ja marzę o piegach!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:45   #193
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Róż dobrze nałożony dodaje buzi kolorku, ale nie widać wyraźnej granicy między podkładem a różem. Jeśli boisz się efektu klauna to poszukaj róży słabo napigmentowanych. Trudno zrobić sobie nimi krzywdę I jak fiasco mówi jasna cera jest bardzo ładna. Sama takową posiadam i nigdy nie zamieniłabym się na ciemniejsza skłonną do opalania. Przy odpowiednich kosmetykach wygląda zjawiskowow, inaczej
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:05   #194
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Dziękuję Wam baaardzo .A np. jaki róż byście poleciły ?
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:35   #195
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Proponuję spojrzeć na kwc w tej kwestii :P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:08   #196
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jaki odcień podkładu.

albo po prostu przejść się do drogerii i znaleźć odpowiedni żeby miał dobry kolor, nie za mocną pigmentację (takim trudniej zrobić sobie "placki") i matowe lub satynowe wykończenie - nie powinien mieć widocznych błyszczących drobinek.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:28   #197
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jaki odcień podkładu.

ojj ja mam właśnie ten sam problem co autorka! Chciałam kupic ten róż i odcień ten pierwszy na obrazku.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sh.html&next=1
myślicie, ze ok?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:47   #198
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
ojj ja mam właśnie ten sam problem co autorka! Chciałam kupic ten róż i odcień ten pierwszy na obrazku.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sh.html&next=1
myślicie, ze ok?
wygląda na dobry kolor, pasujący większości jasnych cer (poza tymi z ewidentnie ciepłymi, złotymi czy żółtymi tonami) nie jest też bardzo ciemny więc trudniej zrobic sobie nim krzywdę, nie mając doświadczenia.
a, i ważne by zaopatrzyc się w odpowiedni pędzel - całkiem fajny pędzel do różu ma essence własnie używam go od paru miesięcy i uważam, że jakość jest wręcz nieadekwatna do ceny - w tym pozytywnym sensie, bo jest tani a dobry
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:07   #199
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Właśnie o to chodzi, żeby trudno było sobie nim zrobic krzywdę, bo to mój pierwszy raz z różem. Ja mam dwa pędzle:
https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/55123_250.jpg
http://www.ambras.pl/2236-3160-thick...o-makijazu.jpg i coś takiego, tylko nie dokładnie taki
Nie chcę na razie kupowac nowego, myślisz, że którym lepiej by się nakładało?
Ogólnie to zastanawiam się czy nie kupic sobie lepiej bronzera? Bo kurde mam taką pucatą twarz i nie wiem czy róż mi bardziej tego nie uwydatni?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:49   #200
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Dziewczyny jeśli chodzi o róże. Mam skórę w odcieniu podkładu Bourjous HM light vailia. Jaki odcień różu byłby idealny? Iść w odcienie brzoskwiniowe czy bardziej brudnego różu.

Ja oprócz róży poleciłabym ci jeszcze zabawę z rozświetlaczem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:26   #201
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jaki odcień podkładu.

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi, żeby trudno było sobie nim zrobic krzywdę, bo to mój pierwszy raz z różem. Ja mam dwa pędzle:
https://wizaz.pl/kosmetyki/foto/55123_250.jpg
http://www.ambras.pl/2236-3160-thick...o-makijazu.jpg i coś takiego, tylko nie dokładnie taki
Nie chcę na razie kupowac nowego, myślisz, że którym lepiej by się nakładało?
Ogólnie to zastanawiam się czy nie kupic sobie lepiej bronzera? Bo kurde mam taką pucatą twarz i nie wiem czy róż mi bardziej tego nie uwydatni?
jak juz to ten pierwszy, choć nie wiem, jakiej jest wielkości - do różu powinien być dość mały, żeby nie zrobić za duzej plamy. Ten drugi wygląda na strasznie kiepski jakościowo

z bronzerem jest trudniejsza sprawa, bo szczególnie na jasnych cerach większość z nich wygląda ceglasto czy pomarańczowo - bardzo, bardzo nienaturalnie. Jako posiadaczka bardzo jasnej cery osobiście nie spotkałam się z bronzerem, który nadawałby się do modelowania twarzy, wszystkie są za ciepłe (pomarańczowe czy ceglaste), nawet te, które u innych wyglądają na wręcz szare... Moze jakieś są, ale na dużo wyższych półkach cenowych No i żeby był widoczny efekt wyszczuplenia twarzy, bronzer powinien być ze 2 tony ciemniejszy od koloru skóry, a to już będzie bardzo widoczny makijaż - zwłaszcza przy jasnej skórze. Więc radziłabym jednak róż na początek.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:32   #202
Ashen Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ashen Lady
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Mam zamiar sprawić sobie lepszy podkład. Mam dość standardów i bb kremów które urzywam od chyba roku.
Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry podkład z górnej półki (Chanel , Lancome itd) Zależy mi na całkiem dobrym kryciu gdyż mam czerwone policzki, i brodę zwłaszcza zimą. Generalnie mam bardzo jasną cerę jak już wspominałam o w tonie różowym. Do tego dość wrażliwą...zdarzają się alergie... Lubię gdy podkład daje mi glow i nie potrzebuję matu gdyż wiadomo, żę to nie do końca pożądane przy cerze suchej.
Odżywienie , glow i nieskazitelność - o tym marzę na nadochodzący sezon.
Pozdrawiam <3
Ashen Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:18   #203
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Z górnej półki nie wiem bo nie używam, ale mogę polecić ci ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa-wersja.html mój ulubieniec. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością dior i chanel też mają swoje buble
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:32   #204
Ashen Lady
Przyczajenie
 
Avatar Ashen Lady
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Dzięki w pewnym sensie się z tobą zgadzam ale to ma być dla mnie mała przyjemność , wybrałam taki prezent na pierwszą rocznicę ślubu (nigdy nie czekaj na pomysły faceta) w każdym razie wymyśliłam sobie właśnie coś ekstra do tego klasyczna szminka Chanel...teraz czekam aż właśnie ktoś mi poradzi coś co nie jest bublem
Ashen Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:51   #205
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

MAC Studio Sculpt
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 15:33   #206
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Ja mogę polecić Lancome Teint Miracle. Najjaśniejszy kolor (005) jest ciężki do dostania, ale jest naprawdę jasny a podkład naprawdę dobry !
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 15:42   #207
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Zdecydowanie YSL Touche Eclat duża gama kolorów (przynajmniej w DE :p) dość dobrze kryje i pięknie rozświetla Miałam tygodniową próbkę i jestem w niebowcięta
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:26   #208
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład z górnej półki na okrez jesienno zimowy

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Zdecydowanie YSL Touche Eclat duża gama kolorów (przynajmniej w DE :p) dość dobrze kryje i pięknie rozświetla Miałam tygodniową próbkę i jestem w niebowcięta
Zgadzam się.Od siebie zaproponuję Smashbox Studio Skin.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:26   #209
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Do skory problematycznej polecane sa URIAGE Roseline -tansza wersja clinique
albo Vichy dermablend -nowa formula

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-08-27 o 23:27
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:50   #210
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
dziekuje
to chyba mnie przekonalas do tego Manhattanu a nie wiesz czy w rosmanie jest? mieszkam w nie duzej miejscowosci i ze znanych jest tylko rosman

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

juz doczytałam ze w rossmanie jest
w duzych rosmannach jest, tam gdzie maja stoiska manhattana. ja troche pochodzilam po rosmannach zeby znalezc te gdzie maja te stoiska
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.