Marcowe Mamy 2015 cz. 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 12:50   #4981
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Ja widzialam u siebie w auchan 12 sztuk w opakowaniu wiec to chyba jednorazowe sa, i mysle ze dwa opakowania kupie i bedzie akorat, a jak zabraknie to wysle TZ do sklepu
To muszę podjechac do auchan, dzieki za cynk chyba ze jeszcze jakies sklepy wchodzą w gre moze rossman? Tesco?
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:51   #4982
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie i normalnie mi smutno 😞 pierwszy raz nie miałam usg, tylko sprawdził szyjke, tętno mojego maluszka i ilośc wód plodowych- wszystko dobrze. Ale normalnie jestem niepocieszona wizyta ale 12 grudnia kolejna wizyta wiec mam nadzieje ze pozagladamy dokładnie do szkraba 😊
Espumisan możemy brać i brać aby te ciężkie brzuchy ze wzdeciami pokonać 😊 takze dzis lecę do apteki 😊 a i mam miec dietę białkowa, chyba przez to ze teraz wielkie zapotrzebowanie ba wapń?
Za pol godziny wraca moja mamusia z pracy i idziemy cos zjeść dobrego i do wielkiego lumpka na łowy 😀 m nadzieje ze znajdziemy cos ciekawego.

Dostałam fajna książeczkę od lekarza- listę wyprawkowa, co do szpitala i go do domu, wiec mam nadzieje ze wszystko powoli pokupujemy 😊

Aaaa wczoraj zamówiliśmy z Tz łóżeczko

Ok uciekam nadrabiac zaległości
Ważne, że wszystko w Wami w porządku pokaż jakie łóżeczko zamowiliscie. Jakbyś znalazła coś ciekawego, nieoczywistego w tej książeczce to napisz nam tutaj
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:52   #4983
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest u nas o wiele lepiej, najważniejsze że tej okropnej gorączki niema. Dzisiaj mija 3 doba z antybiotykiem więc pewnie też zasługa tego a lekarz mnie uprzedzał o tej temperaturze ale nie wiedziałam że będzie aż tak wysoka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



dziękuję, my mamy zawsze z podwójną siłą wszystko przeżywamy jeżeli coś dotyka naszych dzieci.
Nie zazdroszczę anginy u małej sama to przechodziłam z moją córką miesiąc temu i wtedy chyba 2 doby nie spałam bo cały czas czuwałam przy niej, na dodatek Martyna jak ma anginę to jeszcze dochodzą do tego wymioty.
Powiem wam że dopóki nie zostałam mamą nie wiedziałam co to jest być odpowiedzialnym za drugiego człowieka i nie sądziłam że jak mała ciężko zachoruję znajdę w sobie tyle sił i cierpliwości w opiece nad nią
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:59   #4984
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie i normalnie mi smutno 😞 pierwszy raz nie miałam usg, tylko sprawdził szyjke, tętno mojego maluszka i ilośc wód plodowych- wszystko dobrze. Ale normalnie jestem niepocieszona wizyta ale 12 grudnia kolejna wizyta wiec mam nadzieje ze pozagladamy dokładnie do szkraba 😊
Espumisan możemy brać i brać aby te ciężkie brzuchy ze wzdeciami pokonać 😊 takze dzis lecę do apteki 😊 a i mam miec dietę białkowa, chyba przez to ze teraz wielkie zapotrzebowanie ba wapń?
Za pol godziny wraca moja mamusia z pracy i idziemy cos zjeść dobrego i do wielkiego lumpka na łowy 😀 m nadzieje ze znajdziemy cos ciekawego.

Dostałam fajna książeczkę od lekarza- listę wyprawkowa, co do szpitala i go do domu, wiec mam nadzieje ze wszystko powoli pokupujemy 😊

Aaaa wczoraj zamówiliśmy z Tz łóżeczko

Ok uciekam nadrabiac zaległości
nie smutaj, ja 2 i pol miesiaca musze czekac na wizyte na usg ktora mam juz za tydzien a nastepna dopiero w lutym.... 12 grudnia to nie tak daleko Porobcie zakupy to troche ci przejdzie najwazniejsze ze maluszek zdrowy i szyjka wporzadku Pokaz lozeczko My dopiero kupujemy w styczniu lub w lutym

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
To muszę podjechac do auchan, dzieki za cynk chyba ze jeszcze jakies sklepy wchodzą w gre moze rossman? Tesco?
ja nie mieszkam w Polsce, ale u nas w kazdym auchanie na stoisku z niemowlecymi produktami byly te majtusie, czy do laktacji rozne rzeczy..... takze mysle ze moglyby sie tam wlasnie u was znalesc, i w rosmannie tez bym szukala, wiem ze w smyku sa napewno....
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:00   #4985
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Czesc mamusie. Ja rowniez mam zla wiadomosc, potwierdzila sie u mojej coreczki
wada serca, ktorej podejrzenoe wykryto w czwartek ;( teraz modle sie aby nie bylo zmian w innych narzadach oraz aby donosic ciaze do konca. A pozniej, w pierwszych miesiacac zycia kruszynka bedzie przechodzila operacje Poplakac sie to za malo... z tz jestesmy zalamani.
Kochana na pewno donosisz ciąże, bądź dobrej myśli, niech malutka nie czuje twojego strachu 😘 teraz medycyna jest tak wysoko ze na pewno bedzie wszystko dobrze! Mojego Tz kuzyn tez miał operacje serduszka po urodzeniu, i teraz chłopak ma 18 lat i kawał chłopa z niego.
Trzymam kciuki za Twoja kruszynke! Bądźcie dzielni 😘
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:01   #4986
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

A ja dzisiaj rozpoczynam 25 tydzień, jeszcze 10 dni i będzie studniówka

Czytałam dzisiaj o tych zaparciach i w tym trymestrze to normalne, macica powiększa swoją objętość, napiera na narządy wewnętrzne w tym jelita. Ich zawartość wolniej się przemieszcza i z tąd zaparcia. Należy pić więcej wody, soki świeżo wyciśniętę zawierające odrobinę miąższu, pić soki warzywne, jeść warzywa i owoce, jeść suszone owoce.
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:02   #4987
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Mamusie a ktore kupujecie wkladki do stanikow jednorazowe czy silikonowe ? Pod wzgledem ceny bardziej oplaca sie silikonowe z tego co widze, a je mozna myc za kazdym razem. Tylko nie bardzo wiem, co jest lepsze, i bardziej higieniczne
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 13:04   #4988
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
A mi lekarz mówił na pierwszej wizycie że nie wolno pić zielonej herbaty w ciąży. Nie dopytywałam czemu bo nie jestem jakąś jej wielką fanką.
A ja właśnie wypiłam kubek zielonej herbaty
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:05   #4989
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj rozpoczynam 25 tydzień, jeszcze 10 dni i będzie studniówka

Czytałam dzisiaj o tych zaparciach i w tym trymestrze to normalne, macica powiększa swoją objętość, napiera na narządy wewnętrzne w tym jelita. Ich zawartość wolniej się przemieszcza i z tąd zaparcia. Należy pić więcej wody, soki świeżo wyciśniętę zawierające odrobinę miąższu, pić soki warzywne, jeść warzywa i owoce, jeść suszone owoce.
Mi o tym mowila polozna... kazala pic wiecej wody i jesc wiecej zielonych warzyw.... a i tak nie pomoglo.... dostalam w aptece jakies proszki ktore tez nie pomagaja... mysle ze to musi samo przejsc, przynajmniej u mnie....tylko boje sie co by nie dostac hemoroidow czy jak to sie zwie...
za 25 tydzien Powiem wam ze jak bede w 30 bede chyba spokojniejsza juz zostanie odliczanie do porodu
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:08   #4990
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Mamusie a ktore kupujecie wkladki do stanikow jednorazowe czy silikonowe ? Pod wzgledem ceny bardziej oplaca sie silikonowe z tego co widze, a je mozna myc za kazdym razem. Tylko nie bardzo wiem, co jest lepsze, i bardziej higieniczne
Ja używałam jednorazowych bo o silikonowych nie słyszałam

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Mi o tym mowila polozna... kazala pic wiecej wody i jesc wiecej zielonych warzyw.... a i tak nie pomoglo.... dostalam w aptece jakies proszki ktore tez nie pomagaja... mysle ze to musi samo przejsc, przynajmniej u mnie....tylko boje sie co by nie dostac hemoroidow czy jak to sie zwie...
za 25 tydzien Powiem wam ze jak bede w 30 bede chyba spokojniejsza juz zostanie odliczanie do porodu
A może spróbuj rano na czczo wypić szklankę letniej wody z cytryną i łyżeczką miodu. Moja siostra piła taką miksturę po porodzie jak jej hemoroidy wyskoczyły. Lepiej zawczasu się zabezpieczyć. A może wprowadziłaś więcej żelaza do diety bo to też może być przyczyna zaparć. Hmmm a może ta czekolada z fontanny Cię zatrzymała
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:09   #4991
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
wiecie co... a ja od początku ciąży co najmniej raz dziennie wypijam kubek zielonej herbaty nie wiedziałam, że nie można
Nie jesteś sama, bo ja tez
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 13:09   #4992
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Ja używałam jednorazowych bo o silikonowych nie słyszałam
http://www.smyk.com/philips-avent-mu...t-niemowlaka-p Takie znalazlam na stronie smyka , u nas widzialam takie w aptece i nad nimi sie zastanawialam.... tylko nie wiem.... chcialam wysluchac opinii, moze ktos chce tez je kupywac, albo mial wlasnie....
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:10   #4993
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

jeszcze osiem postów i witamy się w 4 części
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:11   #4994
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Ja używałam jednorazowych bo o silikonowych nie słyszałam

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



A może spróbuj rano na czczo wypić szklankę letniej wody z cytryną i łyżeczką miodu. Moja siostra piła taką miksturę po porodzie jak jej hemoroidy wyskoczyły. Lepiej zawczasu się zabezpieczyć. A może wprowadziłaś więcej żelaza do diety bo to też może być przyczyna zaparć. Hmmm a może ta czekolada z fontanny Cię zatrzymała
Nie moze byc Od poczatku juz mam te zaparcia Sprobuje takie cos pic , narazie to na dzien dobry herbatke z cytrynka robie i przegryzam cos na szybko typu jablko albo jogurt ehhh.... boje sie miec te hemoroidy..... to boli....
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:14   #4995
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Nie moze byc Od poczatku juz mam te zaparcia Sprobuje takie cos pic , narazie to na dzien dobry herbatke z cytrynka robie i przegryzam cos na szybko typu jablko albo jogurt ehhh.... boje sie miec te hemoroidy..... to boli....
Mi na zaparcia pomagają zawsze suszone śliwki i kefir, ale też mam w zanadrzu czopki glicerynowe gdyby naturalne sposoby nie działały, póki co odpukać ale pomaga
Hemoroidy to nic miłego potwierdzam bo po porodzi niestety mnie nie ominęły

Edytowane przez MaMusKA29
Czas edycji: 2014-11-19 o 13:15
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:14   #4996
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Mi o tym mowila polozna... kazala pic wiecej wody i jesc wiecej zielonych warzyw.... a i tak nie pomoglo.... dostalam w aptece jakies proszki ktore tez nie pomagaja... mysle ze to musi samo przejsc, przynajmniej u mnie....tylko boje sie co by nie dostac hemoroidow czy jak to sie zwie...
za 25 tydzien Powiem wam ze jak bede w 30 bede chyba spokojniejsza juz zostanie odliczanie do porodu
powiem wam, że ja tak mieszam w ciągu dnia, że aż nieraz to mnie za przeproszeniem czyści Bo przeważnie wypijam kubek soku z marchwi z jabłkiem i mandarynką (taki świeżo zrobiony przez moją mamę), szklankę mleka i szklankę barszczu zakiszonego (zalecenie lekarza) i do tego jeszcze dużo mineralnej i z reguły nie mam problemu z wypróżnianiem
Ale to tylko dla ludzi o mocnych żołądkach
Zdarzają mi się różne kombinacje np. zjem czekoladę, za chwilę śledzia a za chwilę popijam barszczem na przykład albo mineralną ah ta ciąża normalnie bym tego nie wytrzymała, znaczy mój żołądek

Dlaczego akurat w 30 tyg będziesz spokojniejsza??
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24



Edytowane przez luzna25
Czas edycji: 2014-11-19 o 13:15
luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:16   #4997
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
http://www.smyk.com/philips-avent-mu...t-niemowlaka-p Takie znalazlam na stronie smyka , u nas widzialam takie w aptece i nad nimi sie zastanawialam.... tylko nie wiem.... chcialam wysluchac opinii, moze ktos chce tez je kupywac, albo mial wlasnie....
Wiesz ja chyba kupię jednak te jednorazowe gdy karmiłam małą to musiałam smarować brodawki kremem i za każdym razem przed karmieniem musiałam myć sutki a wkładki wywalałam do kosza. A te silikonowe to pewnie by trzeba było myć też, wyparzać chyba szkoda kasy.
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:16   #4998
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość

u mnie niestety słoneczka brak ale może na pocieszenie wybiorę się do Tesco wiecie czy są jeszcze te przeceny w f&f??
byłam przed chwilą i u nas było sporo
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:18   #4999
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
powiem wam, że ja tak mieszam w ciągu dnia, że aż nieraz to mnie za przeproszeniem czyści Bo przeważnie wypijam kubek soku z marchwi z jabłkiem i mandarynką (taki świeżo zrobiony przez moją mamę), szklankę mleka i szklankę barszczu zakiszonego (zalecenie lekarza) i do tego jeszcze dużo mineralnej i z reguły nie mam problemu z wypróżnianiem
Ale to tylko dla ludzi o mocnych żołądkach
Zdarzają mi się różne kombinacje np. zjem czekoladę, za chwilę śledzia a za chwilę popijam barszczem na przykład albo mineralną ah ta ciąża normalnie bym tego nie wytrzymała, znaczy mój żołądek

Dlaczego akurat w 30 tyg będziesz spokojniejsza??
no z tymi kulinarnymi kombinacjami to maskara jakaś, jak była z córką w ciąży to cały czas mieszałam słodkie z kwaśnym słonym i ostrym i nie miałam problemów z zaparciami ale teraz już tak sobie nie dogadzam tylko pilnuję co jem, chociaż czasami mi to nie wychodzi i np kiszonego ogórka zagryzam czekoladową chrupką

Kurczę weszłam dzisiaj na wagę i od ostatniej wizyty 1,5 kg więcej a od początku 5,5 kg na plus

Edytowane przez MaMusKA29
Czas edycji: 2014-11-19 o 13:20
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 13:22   #5000
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
powiem wam, że ja tak mieszam w ciągu dnia, że aż nieraz to mnie za przeproszeniem czyści Bo przeważnie wypijam kubek soku z marchwi z jabłkiem i mandarynką (taki świeżo zrobiony przez moją mamę), szklankę mleka i szklankę barszczu zakiszonego (zalecenie lekarza) i do tego jeszcze dużo mineralnej i z reguły nie mam problemu z wypróżnianiem
Ale to tylko dla ludzi o mocnych żołądkach
Zdarzają mi się różne kombinacje np. zjem czekoladę, za chwilę śledzia a za chwilę popijam barszczem na przykład albo mineralną ah ta ciąża normalnie bym tego nie wytrzymała, znaczy mój żołądek

Dlaczego akurat w 30 tyg będziesz spokojniejsza??
Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Mi na zaparcia pomagają zawsze suszone śliwki i kefir, ale też mam w zanadrzu czopki glicerynowe gdyby naturalne sposoby nie działały, póki co odpukać ale pomaga
Hemoroidy to nic miłego potwierdzam bo po porodzi niestety mnie nie ominęły
Nic mi nie pomaga moge jesc wszystko, mieszac, jadlam sliwki, jablka, fasolke, i nic nie zadziala, czasami objadalam sie zupa, to tylko sie wypchalam i nie moglam ruszyc.... Z drugiej strony to dobrze bo mialam cale zycie maly problem jak dla mnie, z toaleta... mam z natury bardzo szybka przemiane materii ( jesli to sie tak nazywa ) wiec zawsze co zjadlam to do toalety musialam pojsc..... nic milego, bo jak wychodzilam akorat na miasto czy cos... zdarzalo sie ze musialam sie wracac do domu.... tylko zebym sie nie nabawila wlasnie problemow pozniej przez to nie zalatwianie sie.... O czopkach glicerynowych nigdy nie slyszalam

Napisalam po 30 tygodniu, poniewaz mysle, ze porod przedwczesny po tym tygodniu, jest duzo mniej ryzykowny, dla malenstwa.... a boje sie tego bardzo. Byla mojego TZ urodzila wlasnie dwa miesiace wczesniej, i wszystko bylo dobrze, i tak sobie pomyslalam ze napewno to jest bezpieczniejsze niz wczesniej
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:23   #5001
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Zmykamy na IV część
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:23   #5002
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48994899
Nowy watek??? )))
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:24   #5003
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Dziewczyny koniec wątku! Niech tylko jeszcze któraś z Was wklei tu link do nowego na sam koniec! bo ja na kom pisze
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:35   #5004
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

2 godziny prasowałam, normalnie mam dość a to jeszcze nie wszystko Ale zrobiłam przerwę, bo obiad trzeba jeszcze ugotować...
Cytat:
Napisane przez emily863;48992735[COLOR=Silver
][/COLOR]
U mnie jutro usg połówkowe. Ciekawe co lekarz powie i czy moje łożysko się przemieściło do góry z okolic ujścia szyjki macicy.
Kciukasy zaciśnięte. Na pewno wszystko będzie dobrze! Musi być
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

widzę, że nie tylko ja miałam dzisiaj problemy ze spaniem najpierw nie mogłam zasnąć a później się budziłam co chwilę i miałam jakieś głupie sny to pewnie przez te wczorajsze emocje... mam nadzieję, że mon napisze jak tam u niej...

Alunia- fajnie, że się odezwałaś wpadaj jak będziesz miała czas


Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Pisz kiedy będziesz miała czas i ochotę.

A o glukozie cytrynowej pierwsze słyszę. Poszukam takiej bo badanie dopiero przede mną. Ble!

Chodze spać ok 1 w nocy i do 10 śpię jak niedźwiedź. Co prawda przed zaśnięciem się trochę pomęczę ale jak znajdę wygodną pozycję to już mnie nie ma.
Poza tym musiałam wyprosić córkę z naszego łóżka bo tak w nocy kopała, że często budził mnie kopniak w brzuch albo mnie odkrywała.
Spała z nami 1,5 roku ale od razu zrozumiała i od tygodnia śpi u siebie
Polecam jest 0,50zł droższa od normalnej ale warto chociażby dla tego,że nie w każdym lab można zagryzać cytryną A to można wypić. Dla mnie największym wyzwanie, było wypicie takiej ilości w tak krótkim czasie
Cytat:
Napisane przez Lillkaa Pokaż wiadomość
Też mam skurcze łydek od jakiegoś czasu, no i przeokropnie męczy mnie zgaga. Espumisan nie pomaga, czasem ziółka do picia i czasem mleko jedynie. Ale generalnie mam to od rana do nocy :/ Ominęły mnie wszelkie historie typu mdłości i wymioty, ale zgaga towarzyszy od początku.
Mi również i ostatnio jak byłam na wizycie u gastrologa, to się zdziwiłam bo powiedział, że w ciąży espumisanu nie można a ja już całe opakowanie wsunęłam mannti, maloks, gavisckon wszystko to przerobiłam i zaczęłam robić kisiel z siemia lnianego, też mi pomagało
Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Dzien dobry mamuśki 😘
Ja od rana w stresie bo na 12:15 wizyta u ginekologa, jakos zawsze sie stresuje. Musze zapytać o te wzdecia i zaparcia bo od tego brzuch często wielki i ciężki ahhh...
Jak wrócę to was poczytam i nadrobie zaległości od rana 😊 u mnie w koncu słoneczko swieci 😀
kciukasy za wizytkę
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Witam



To i tak poszło Ci sprawnie
Mój chrześniak poszedł spać "sam" jak miał prawie 4 lata. A tata non stop na wygnaniu był. Teraz urodził się młodszy i śpi z mamą w jednym pokoju, a tata ze starszym w drugim pokoju. I tak pewnie będzie znowu ze 4 lata... Do tego starszy nie może pojąć sytuacji, że tata śpi z mamą w jednym łóżku, a dzieci osobno. Że jak to przecież, mama musi spać z małym dzidziusiem, a tata ze starszym.

Ja mam takie zaparcia, że chyba wczoraj się dorobiłam hemoroida
No moja przyjaciółka też tak nauczyła dzieci i teraz maja problem bo starsza ma już 8 lat młodsza 4 i jest problem... A ojciec dostał teraz pracę wyjazdową i dopiero się zaczęło. Ale sami są sobie winni.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:44   #5005
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=48994899 #post48994899
NOWY WĄTEK
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 14:13   #5006
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Czesc mamusie. Ja rowniez mam zla wiadomosc, potwierdzila sie u mojej coreczki
wada serca, ktorej podejrzenoe wykryto w czwartek ;( teraz modle sie aby nie bylo zmian w innych narzadach oraz aby donosic ciaze do konca. A pozniej, w pierwszych miesiacac zycia kruszynka bedzie przechodzila operacje Poplakac sie to za malo... z tz jestesmy zalamani.
strasznie mi przykro. Ja się jutro dowiem o co chodzi u mnie z tymi badaniami, czy w końcu mam zdrowe dziecko czy nie. bo oszaleć idzie a przez telefon nikt nic konkretnie nie chce powiedzieć.
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
wiecie co... a ja od początku ciąży co najmniej raz dziennie wypijam kubek zielonej herbaty nie wiedziałam, że nie można
słyszałam, że można ale jedną dziennie także spokojnie, mieścisz się w granicach

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ja mam w spadku po kolezance, jej sie nie przydaly bo miala cesarke, a takie wysokie jej sie nie przydaly
Ja caly czas mysle o Helence i mon9, trzymam za was dziewczyny ogromne kciuki, oby sie wszystko ulozylo
Na temat zielonej herbaty sie nie wypowiem, ale podobno pobudza jak kawa, wiec moze cos w tym jest ze sie nie powinno jej pic.
Zapomnialam napisac ze maly wazy juz 760 gram a mamusia 9 kg wiecej :)nno i mamy juz 26 tydzień,
witam w 26 t co do majciochów. To mi siostra mówiła, żebym nie lupowała przed porodem, bo nie wiadomo jeszcze jak będę rodziła a od tego zalezy tez właśnie jakie te majciochy trzeba kupić, a można je kupić w aptece szpitalnej i są niedrogie. Także ja się wstrzymuję. Kolezanki na wątku lutowych mam radziły, żeby kupić większe od tych które sie nosi (jak już kupować) bo faktycznie te wielkie podpaski-podkłady tam trzeba wcisnąć a czasem nawet 2 na raz.
Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
Ależ z Ciebie charakterna babeczka ale już cichutko starczy nerwów bo się dzidziuś też zdenerwuje
Zakończmy ten temat, po co się denerwować bez sensownie.
Cytat:
Napisane przez agulkat85 Pokaż wiadomość
ja też muszę koszule kupić i ja kupię z krótkim rekawem bo wenflon czy też mierzenie cisnienia to bedzie nam łatwiej chyba w krótkim rękawie a po urodzeniu i tak raczje ciepło w tych salach wiec nie zmarzniemy wiem tylko ze warto miec ciepłe skarpety do produ bo ponoć w stopy bardzo zimno się robi no a ja mam z reguły zimne stopy wiec skapety ze sobą zabiorę

a co do stanika też sie zastnawiałam i chyba jakiś jeden taki najtanysz kupię bo w tym szpitalu moze nam laktacja ostro ruszyc njawyższej troszkę bdzie mi mały wazne zebym miała gdzie te wkładki wsadzić, a jak juz bede w dmku to ogarnę temat i wybiorę lepszy i wygodniejszy stanik
Niecierpię koszul ale jedną dostałam taką :P to wezmę do porodu a tak to kupiłam sobie pidżamkę http://allegro.pl/pizama-ciazowa-i-d...778953980.html i taka http://allegro.pl/diamtra-sliczna-pi...775128953.html i myślę, że mi starczy a jak nie to mąż coś jeszcze z domu przywiezie albo mama prędzej mama bo jak byłam ostatnio w szpitalu i dałam mu do domu pidżamę do prania, to myślałam że góra za 2 dni przywiezie a on ją po prostu wrzucił do kosza i czekała aż wróciłam ze szpitala chłop nie pomyślał w ogóle że to na bieżąco trzeba...
Cytat:
Napisane przez jalouse Pokaż wiadomość
Wlasnie, ze przeczytalam ze zrozumienem, dlatego napisalam o wypominaniu komus ile i gdzie ktos pisze. Dla mnie to dziecinada. EOT
jjuż spokojnie nie chciała siać fermentu. Spokojnie, koniec tematu.

No i prawie przypaliłam makaron a wychodzić nie mam zamiaru bo tak zimno i brzydko... gdzie ten śnieg? ja chcę już bieli na podwórku a nie szarości... beznadzieja
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 15:13:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.