Rozmowy w toku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 12:04   #1
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869

Rozmowy w toku


co myślicie o tej tandecie ?

mnie irytuje, próbóją zrobić jakąś Oprę z tej Ewy czy co ?

dają ogłoszenia że zatrudnią statystów za niewielkie wynagrodzenie,

tematy jakie tam poruszają są tak tandetne, że szkoda słów i nawet ci ludzie mogą mieć napisane scenariusze jak się zachować, o czym mówić, ten program jest pełen sztuczności, więc dlatego taka tandeta utrzymuje się od lat i dlaczego nie sciągją tego z anteny ?

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-03-21 o 12:06
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 12:16   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rozmowy w toku

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
co myślicie o tej tandecie ?

mnie irytuje, próbóją zrobić jakąś Oprę z tej Ewy czy co ?

dają ogłoszenia że zatrudnią statystów za niewielkie wynagrodzenie,

tematy jakie tam poruszają są tak tandetne, że szkoda słów i nawet ci ludzie mogą mieć napisane scenariusze jak się zachować, o czym mówić, ten program jest pełen sztuczności, więc dlatego taka tandeta utrzymuje się od lat i dlaczego nie sciągją tego z anteny ?
Jest popyt jest podaż.

Wow rozwiązałam tajemnicę wszechświata
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2015-03-21 o 12:17
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 12:23   #3
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Rozmowy w toku

kto to ogląda, kto się jeszcze daje nabierać, że ci statyści opowiadają swoje prawdziwe historie i że publiczność to publiczność, a nie statyści, naprawdę ludzie są tak mało inteligentni, że w to wierzą ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 20:45   #4
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rozmowy w toku

Mnie najbardziek wkur.via ta ruda z widowni, co zawsze ma najwiecej do powiedzenia najczesciej nie na temat... co oba w zyciu robi? Bo chyba nic, skoro wiecznie siedzi na widowni...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 21:23   #5
mankawstanka
Raczkowanie
 
Avatar mankawstanka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Miami, FL
Wiadomości: 413
Dot.: Rozmowy w toku

i to haselko "prawdziwi ludzie prawdziwe historie" tia
mankawstanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 10:04   #6
jokucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Rozmowy w toku

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jest popyt jest podaż.

Wow rozwiązałam tajemnicę wszechświata



Kiedyś myślałam że P. Drzyzga samych ludzi z upośledzeniem umysłowym tam bierze.
Szkoda oczu na takie g..wno
jokucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 16:18   #7
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Rozmowy w toku

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie najbardziek wkur.via ta ruda z widowni, co zawsze ma najwiecej do powiedzenia najczesciej nie na temat... co oba w zyciu robi? Bo chyba nic, skoro wiecznie siedzi na widowni...
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie najbardziek wkur.via ta ruda z widowni, co zawsze ma najwiecej do powiedzenia najczesciej nie na temat... co oba w zyciu robi? Bo chyba nic, skoro wiecznie siedzi na widowni...
pewnie ich stała statystka,
za aktywny udział w programie dla statystów są premie,

kiedyś z ciekawości odpisałem na głupawe ogłoszenie, tam było, że za udział w programie tv przewidują gratyfikacje finansową, ufff jakby po ludzku nie mogli napisać, że szukają statystów, zapytałem ile, to mi odpisał ktoś, że 300 zł,

ludzie litości, za 300 zł ludzi robią z siebie głupich na cały kraj, a potem jeszcze pewnie puszczą powtórki to się będą wstydzić że wystąpili w tym programie, a 300 zł szybko wydadzą,

zresztą to bezczelne płacić takie grosze ludziom za ośmieszanie się, ta propozycja to wstyd dla rozmów w toku, ciekawe czy te osoby które organizują to same by wystąpiły za 300 zł, a jak ktoś przyjedzie z daleka to pokryje tylko koszty,

te rozmowy w toku to propagandowa machina, tak dokładnie bo wciskają ludziom, że inni żyją tak jak mówią w programie, a to tylko scenariusz do odegrania
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-26, 12:23   #8
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Rozmowy w toku

A mnie się wydaje że część historii jest prawdziwa.
Jest masa ludzi która ma parcie na szkło. Podczas programu puszczają na pasku tematy kolejnych programów typu "masz problem z teściową, chłopak cię zdradza - zadzwoń". No i ludzie dzwonią. Jak nie umieją tańczyć czy śpiewać, to opowiedzenie o konflikcie z teściową może być okazją do "pokazania się". Dziwi mnie że ludzie tak bez skrupułów opowiadają o swoich problemach.
Choć trudno w to uwierzyć, w pewnych kręgach wystąpienie w rwt nobilituje.

Część gości z pewnością trochę nagina fakty. Kojarzę pewną rodzinę która wystąpiła w programie tv w innej stacji (zupełnie inny temat) i niedawno była u Drzyzgi. No i niestety ale to co mówili w rwt w moim odczuciu nie było prawdą, bo dałoby się to zaobserwować podczas poprzedniego programu w którym wystąpili.

Kiedyś na pewno więcej było prawdziwych historii. Wtedy sporo osób występowało w przebraniach lub nie pokazywało twarzy. A teraz wszyscy otwarcie mówią. To jest zastanawiające.

Na samym początku to był program trochę z misją. poruszał ważne społecznie tematy. To pod wpływem rozmów Drzyzgi z gośćmi np. o tym czy rozmawiają z dziećmi o antykoncepcji, rodzice przełamywali się i zaczynali ten temat ze swoimi dziećmi.
Teraz problemy są "z du.py". Ani to śmieszne ani pouczające.

Na widowni wypatrzyłam kilka razy wykładowcę fizyki. Uczelnia słabo płaci, to musi facet dorabiać
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:00   #9
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Rozmowy w toku

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
pewnie ich stała statystka,
za aktywny udział w programie dla statystów są premie,

kiedyś z ciekawości odpisałem na głupawe ogłoszenie, tam było, że za udział w programie tv przewidują gratyfikacje finansową, ufff jakby po ludzku nie mogli napisać, że szukają statystów, zapytałem ile, to mi odpisał ktoś, że 300 zł,

ludzie litości, za 300 zł ludzi robią z siebie głupich na cały kraj, a potem jeszcze pewnie puszczą powtórki to się będą wstydzić że wystąpili w tym programie, a 300 zł szybko wydadzą,

zresztą to bezczelne płacić takie grosze ludziom za ośmieszanie się, ta propozycja to wstyd dla rozmów w toku, ciekawe czy te osoby które organizują to same by wystąpiły za 300 zł, a jak ktoś przyjedzie z daleka to pokryje tylko koszty,

te rozmowy w toku to propagandowa machina, tak dokładnie bo wciskają ludziom, że inni żyją tak jak mówią w programie, a to tylko scenariusz do odegrania
Skroro ci ludzie się godzą na takie kwoty to są dla nich warte wystąpienia w programie i tyle. Parę lat temu słyszałam, że pokrywają koszty podróży i zakwaterowania na czas nagrywania. Rozmowy w toku przecież nie robią łapanek na ulicy, ludzie sami się tam zgłaszają, nie wiem w czym problem.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 13:46   #10
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Rozmowy w toku

w jakich kręgach wystąpienie w rozmowach w toku nobilituje ?


w tym problem, że te rozmowy w tłoku wciskają ludziom, że to co goście tam mówią to prawda, nikt nie informuje, że to tylko odegrana rola ze scenariusza,

jeśli tym pokryciem kosztów jest to 300 zł to ludzie występują w programie prawie za darmo,

nie robią łapanek na ulicy ale w ogłoszeniach tak, to prawie to samo,

jak dla mmie ten program wykorzystuje ludzi którzy występują bo płacą tyle ile mogliby zarobić za roznoszie ulotek w parę dni i nie robiliby głupich z siebie na cały kraj i robi głupich z ludzi którzy to oglądają bo ludzie myślą, że to co tam mówią to prawda, może jest prawda w 1%, 90% to scenariusz
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 16:57   #11
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Rozmowy w toku

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
w jakich kręgach wystąpienie w rozmowach w toku nobilituje ?


w tym problem, że te rozmowy w tłoku wciskają ludziom, że to co goście tam mówią to prawda, nikt nie informuje, że to tylko odegrana rola ze scenariusza,

jeśli tym pokryciem kosztów jest to 300 zł to ludzie występują w programie prawie za darmo,

nie robią łapanek na ulicy ale w ogłoszeniach tak, to prawie to samo,

jak dla mmie ten program wykorzystuje ludzi którzy występują bo płacą tyle ile mogliby zarobić za roznoszie ulotek w parę dni i nie robiliby głupich z siebie na cały kraj i robi głupich z ludzi którzy to oglądają bo ludzie myślą, że to co tam mówią to prawda, może jest prawda w 1%, 90% to scenariusz
Jak tak Cię to denerwuje to nie marnuj swojego czasu na oglądanie. A jeśli porównujesz ogłoszenia w stylu "Szukamy osób, które zdradzają swojego partnera z sąsiadem, kontakt..." do łapanek to powodzenia. Ci ludzie sami się tam zgłaszają, może mają parcie na szkło, może te 300zł to dla nich uczciwa kwota, a może chcą się podzielić swoją historią z innymi, nic nie zrobisz skoro im to pasuje.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 17:57:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.