Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 16:37   #1081
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No niestety, mydło węglowe wzmożyło wysyp . Wyglądam strasznie...
O kurde i nic nie przechodzi tylko wywala Cie coraz bardziej? czy mozliwe ze cere mialas tak zanieczyszczona?
Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
ostrzegałam za bardzo wysusza :/
wysyp pryszczy nie tworzy sie z wysuszenia tylko z oczyszczania sie twarzy
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Moje tez dzis przyszly I dostalam dwie probeczki: indianskie lato i tego z makiem Jutro debiutanckie mycie Krzepką pokrzywą ZObaczymy jak zmyje oleje

Czy Wasze włosy długo przyzwyczajaly sie do mycia mydlem?
Jakich olei uzywasz? ja jak narazie nakladalam sese i rycyne i jak zwykle mylam wlosy 2 razy i nie zauwazylam zeby byly jakies przetluszczone to chyb zmywa olej do konca, najpierw myje kokosem a pozniej pokrzywa lub twistem i oleje schodza bardzo ladnie. Moje wlosy zaczely wygladac ladnie po jakichs 3 tygodniach z tym ze napoczatku to tak eksperymentowalam najpierw bez zadnej plukanki (to byla masakra) potem z plukanka, pozniej jeszcze bez plukanki a z odzywkami i obserwowalam jak zachowuja sie moje wlosy i jak wygladaja najlepiej, no i zeszlo mi jakies 3 tygodnie chyba tak na oko ja robie 2 mycia, pozniej odzywka i na koniec plukanka octowa albo na odwrot, bo przedtem lalam najpierw plukanke a pozniej odzywke ale teraz klade odzywke przed plukanka
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 16:46   #1082
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
O kurde i nic nie przechodzi tylko wywala Cie coraz bardziej? czy mozliwe ze cere mialas tak zanieczyszczona?

wysyp pryszczy nie tworzy sie z wysuszenia tylko z oczyszczania sie twarzy


Jakich olei uzywasz? ja jak narazie nakladalam sese i rycyne i jak zwykle mylam wlosy 2 razy i nie zauwazylam zeby byly jakies przetluszczone to chyb zmywa olej do konca, najpierw myje kokosem a pozniej pokrzywa lub twistem i oleje schodza bardzo ladnie. Moje wlosy zaczely wygladac ladnie po jakichs 3 tygodniach z tym ze napoczatku to tak eksperymentowalam najpierw bez zadnej plukanki (to byla masakra) potem z plukanka, pozniej jeszcze bez plukanki a z odzywkami i obserwowalam jak zachowuja sie moje wlosy i jak wygladaja najlepiej, no i zeszlo mi jakies 3 tygodnie chyba tak na oko ja robie 2 mycia, pozniej odzywka i na koniec plukanka octowa albo na odwrot, bo przedtem lalam najpierw plukanke a pozniej odzywke ale teraz klade odzywke przed plukanka
Aktualnie uzywam Amle A uzywasz olejów takze na skore głowy?
Dziekuje za instrukcje mycia
Probowalam juz myc Cytrusowym Sorbetem i plukalam woda z cytryna i za drugim razem nie bylo zle
Teraz z Krzepką pokrzywa planuje umyc dwa razy wlosy, przeplukac plukanka woda z cytryna ( a niedlugo bedzie to woda z octem malinowym) i nalozyc odzywke Alterra na konce wlosow
Czytajac Wasze wypowiedzi chyba warto poczekac te 3 tygodnie na efekty mycia mydlem wlosow
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:05   #1083
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

no to tak... Na noc nałożyłam GRUBO oleju , na skóre głowy też i dziś zmyłam 2 razy krzepką pokrzywą. Na początku się nie pieniło, ale później nabrało taakiej piany i jak zmywałam to włosy aż skrzypiały. Nie dałam odżywki i wlosy sa troche takie.. suche
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:32   #1084
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
O kurde i nic nie przechodzi tylko wywala Cie coraz bardziej? czy mozliwe ze cere mialas tak zanieczyszczona?
Pojawia się coraz więcej, na czole, policzkach, brodzie, koło nosa . Ostatni raz wyglądałam tak w podstawówce (czyli 100 lat temu), a potem sporadycznie mi coś wychodziło. Takiego wysypu nie miałam nawet po kuracji herbatą z pokrzywy, wręcz przeciwnie, twarz była gładka. Masakra
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:04   #1085
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

wysyp pryszczy nie tworzy sie z wysuszenia tylko z oczyszczania sie twarzy


ciekawa teoria Przyznam że nie słyszałam o takiej..
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:06   #1086
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Czy Wasze włosy długo przyzwyczajaly sie do mycia mydlem?
Moje włosy po myciu mydłem wyglądają 100 razy lepiej niż myte szamponem. I to już od pierwszego razu! Nie miałam żadnego okresu przyzwyczajania. Kocham mydła
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:15   #1087
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje włosy po myciu mydłem wyglądają 100 razy lepiej niż myte szamponem. I to już od pierwszego razu! Nie miałam żadnego okresu przyzwyczajania. Kocham mydła
Moje też
Uwielbiam rozmarynowy twist
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 19:23   #1088
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Aktualnie uzywam Amle A uzywasz olejów takze na skore głowy?
Dziekuje za instrukcje mycia
Probowalam juz myc Cytrusowym Sorbetem i plukalam woda z cytryna i za drugim razem nie bylo zle
Teraz z Krzepką pokrzywa planuje umyc dwa razy wlosy, przeplukac plukanka woda z cytryna ( a niedlugo bedzie to woda z octem malinowym) i nalozyc odzywke Alterra na konce wlosow
Czytajac Wasze wypowiedzi chyba warto poczekac te 3 tygodnie na efekty mycia mydlem wlosow
Tak ja uzywam glownie na skore glowy bo chce zeby wlosy mi szybciej urosly a poprostu to co mi zostaje wcieram tez w reszte wlosow, warto warto moje wlosy teraz nabraly zycia i wygladaja lepiej
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Pojawia się coraz więcej, na czole, policzkach, brodzie, koło nosa . Ostatni raz wyglądałam tak w podstawówce (czyli 100 lat temu), a potem sporadycznie mi coś wychodziło. Takiego wysypu nie miałam nawet po kuracji herbatą z pokrzywy, wręcz przeciwnie, twarz była gładka. Masakra
Oj to nie dobrze i co masz zamiar uzywac dalej czy przestaniesz?? Pilas herbatke z pokrzywy?? i skora tez Ci sie po niej oczyszczala??
Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
ciekawa teoria Przyznam że nie słyszałam o takiej..
no z wysuszenia cery tym bardziej, wychodziloby na to ze wszystkie osoby z sucha cera powinny miec pryszcze, wysuszenie cery nie jest odpowiedzialne za powstanie pryszczy, moze sie przyczynic do nadmiernego wydzielania sebum, jezeli nie slyszalas o oczyszczaniu sie cery no to widocznie musisz wiecej poczytac
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:52   #1089
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Moje też
Uwielbiam rozmarynowy twist
Ja też Choć teraz zamówiłam Krzepką Pokrzywę i Szałwiowy Blues na spróbowanie. No i dla TŻ, którego chcę namówić na mycie mydłem jego długich włosów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 09:07   #1090
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Oj to nie dobrze i co masz zamiar uzywac dalej czy przestaniesz?? Pilas herbatke z pokrzywy?? i skora tez Ci sie po niej oczyszczala??
Mimo wszystko mam zamiar dalej używać. Bardzo jestem ciekawa efektów... . Nie wiem czy mogę wyglądać jeszcze gorzej niż teraz (?). Przetrzymam tydzień i będę obserwować skórę. Będę też zdawać relacje

A po herbacie z pokrzywy nie miałam żadnego wysypu, twarz po prostu robiła się z dnia na dzień ładniejsza. Teraz zrobiłam sobie miesięczną przerwę, a potem wracam z powrotem do jej picia.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 09:34   #1091
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja też myłam przez jakieś 2 tygodnie buzię mydłem węglowym i również wychodziły mi po nim brzydkie krosty, takie podskórne gule. Obecnie odstawiłam, będę używać mydła dla alergików z Tuli, a mydłem z węglem będę się maziać co 3 dni.

Teraz leczę twarz z wyprysków i czerwonych plamek po tych pryszczach.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 10:48   #1092
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja też myłam przez jakieś 2 tygodnie buzię mydłem węglowym i również wychodziły mi po nim brzydkie krosty, takie podskórne gule. Obecnie odstawiłam, będę używać mydła dla alergików z Tuli, a mydłem z węglem będę się maziać co 3 dni.

Teraz leczę twarz z wyprysków i czerwonych plamek po tych pryszczach.
Mi po węglowym wychodziły tylko zaskórniki, ale za to mam okropnie przesuszoną twarz, mydło dla alergików z Tuli sobie z nią nie radziło, więc ukroiłam dziś kawałek plastra miodu i walczę z okropnie suchą skórą
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 10:57   #1093
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mimo wszystko mam zamiar dalej używać. Bardzo jestem ciekawa efektów... . Nie wiem czy mogę wyglądać jeszcze gorzej niż teraz (?). Przetrzymam tydzień i będę obserwować skórę. Będę też zdawać relacje

A po herbacie z pokrzywy nie miałam żadnego wysypu, twarz po prostu robiła się z dnia na dzień ładniejsza. Teraz zrobiłam sobie miesięczną przerwę, a potem wracam z powrotem do jej picia.
Ja cchyba od pazdziernika zaczne kuracje kwasowa to wroce do mydelka weglowego, wtedy oczyszczanie bedzie pelna para

Ja wlasnie mam zamiar pic pokrzywe zeby mi wlosy szybciej urosly a i jakby cera lepiej wygladala to bym sie nie obrazila ) pilas lisciasta czy taka zwykla w torebkach??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:03   #1094
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja wlasnie mam zamiar pic pokrzywe zeby mi wlosy szybciej urosly a i jakby cera lepiej wygladala to bym sie nie obrazila ) pilas lisciasta czy taka zwykla w torebkach??
U mnie pokrzywa bardzo dobrze wpływała zarówno na cerę, jak i włosy (szkoda, że trzeba robić przerwy w jej piciu). Na początku kuracji piłam liściastą, później przeszłam na tą w torebkach. Nie zauważyłam, żeby ta w torebkach gorzej działała, chociaż na pewno jej właściwości są zdecydowanie słabsze.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 15:28   #1095
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

eee czytając wasze opinie o węglowym dobrze,że go nie kupiłam. Shazney a czemu trzeba robić przerwy w piciu pokrzywy?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:00   #1096
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dostałam dzisiaj moje mydełka (jogurtowe, plaster miodu, owsiany bobas, mydło Kleopatry) Gratis dostałam próbki cytrusowego sorbetu i mydła żywokostowego. Jestem zachwycona zapachem mydła Kleopatry, żywokostowego i cytrusowego sorbetu Jak trochę poużywam, to zdam relację
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:17   #1097
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj moje mydełka (jogurtowe, plaster miodu, owsiany bobas, mydło Kleopatry) Gratis dostałam próbki cytrusowego sorbetu i mydła żywokostowego. Jestem zachwycona zapachem mydła Kleopatry, żywokostowego i cytrusowego sorbetu Jak trochę poużywam, to zdam relację
Mi dzisiaj, przed chwilą przyszły Dostałam próbkę Indiańskiego Lata, TŻ-towi się spodobało, bo on lubi ostre przyprawy, tym bardziej paprykę cayenne Można go używać do twarzy? Nie zrobi mu masakry? Wcześniej miałam mu węglowe podrzucić, ale jak czytam co ono robi, to zrezygnowałam z tego pomysłu.
No i zamówiłam połowkę Łagodnego Geranium, a nie Plastra Miodu, zapomniałam

Dodam, że byłam na poczcie i odebrałam paczkę z Tuli. Kupiłam 3 mini mydełka (kokos, oliwka, dla alergików), a dostałam próbkę jedwabnego kokosa (taki plasterek cienki) i jedno mini mydełko marchewkowe gratis Chciałam je kupić, ale jednak nie wzięłam, to mi się dostało gratis, milutko
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-07 o 14:43
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:11   #1098
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj, przed chwilą przyszły Dostałam próbkę Indiańskiego Lata, TŻ-towi się spodobało, bo on lubi ostre przyprawy, tym bardziej paprykę cayenne Można go używać do twarzy? Nie zrobi mu masakry? Wcześniej miałam mu węglowe podrzucić, ale jak czytam co ono robi, to zrezygnowałam z tego pomysłu.
No i zamówiłam połowkę Łagodnego Geranium, a nie Plastra Miodu, zapomniałam

Dodam, że byłam na poczcie i odebrałam paczkę z Tuli. Kupiłam 3 mini mydełka (kokos, oliwka, dla alergików), a dostałam próbkę jedwabnego kokosa (taki plasterek cienki) i jedno mini mydełko marchewkowe gratis Chciałam je kupić, ale jednak nie wzięłam, to mi się dostało gratis, milutko
marchewkowe bardzo fajne do twarzy używałam/używam i nic nie wysypuje
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:33   #1099
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
marchewkowe bardzo fajne do twarzy używałam/używam i nic nie wysypuje
Ja tam nie mam problemu z zapychaniem, więc się nie stresuję tym Bardziej mi zależy na natłuszczaniu i niepodrażnianiu, bo mam suchą i wrażliwą skórę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 19:37   #1100
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja dzisiaj zostawilam alterre na 20 minut na wlosach i faktycznie jest lepiej niz jak sie zostawi na 5 minut
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 22:01   #1101
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zostawilam alterre na 20 minut na wlosach i faktycznie jest lepiej niz jak sie zostawi na 5 minut
No widzisz
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:28   #1102
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja dziś po prostu ubiłam interes swojego życia. Na noc wtarłam w skalp olej rycynowy, dziś rano chciałam umyć włosy krzepką pokrzywą. Skończył mi się ocet jabłkowy, więc poszłam do sklepu kupić. Dopiero w domu zorientowalam się, ze kupiłam ocet O AROMACIE jabłkowym. Umyłam włosy mydłem 3 razy. Były tak tłuste po tym oleju, więc nie pozostało mi nic innego, jak umyć je po raz czwarty szamponem z sls. Przy okazji wypadło mi chyba tysiąc włosów. Mam dość
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:42   #1103
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
ja dziś po prostu ubiłam interes swojego życia. Na noc wtarłam w skalp olej rycynowy, dziś rano chciałam umyć włosy krzepką pokrzywą. Skończył mi się ocet jabłkowy, więc poszłam do sklepu kupić. Dopiero w domu zorientowalam się, ze kupiłam ocet O AROMACIE jabłkowym. Umyłam włosy mydłem 3 razy. Były tak tłuste po tym oleju, więc nie pozostało mi nic innego, jak umyć je po raz czwarty szamponem z sls. Przy okazji wypadło mi chyba tysiąc włosów. Mam dość
Uuu, współczuję Też widziałam w sklepie ocet o aromacie jabłkowym, kosztował chyba 1,50 zł Ogólnie to chciałam używać własnego octu, który robi moja babcia, ale po 1. trzeba go więcej wlać (powiedzmy na pół litra wody około 50-60 ml octu - niewydajne jak cholera, bo jest o wiele delikatniejszy od takiego kupnego), a po 2. babcia powiedziała, że taki ocet jest raczej do użytku wewnętrznego No i jest z miodem, jakimiś dodatkami, jest zbyt dobry, żeby go na włosy marnować - tym bardziej, że buteleczka na 3 mycia zejdzie I zauwazyłam, że ze sklepu lepiej działa na włosy, ot co

Chcę już mydła Ziółka Polskie w LF!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:46   #1104
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja po rycynie mylam wlosy tylko dwa razy i olej zszedl, to znaczy nie wiem czy do konca ale wlosy nie wygladaly na tluste wiec chyba sie zmyl

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chcę już mydła Ziółka Polskie w LF!
Ja tez
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 07:46   #1105
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Uuu, współczuję Też widziałam w sklepie ocet o aromacie jabłkowym, kosztował chyba 1,50 zł Ogólnie to chciałam używać własnego octu, który robi moja babcia, ale po 1. trzeba go więcej wlać (powiedzmy na pół litra wody około 50-60 ml octu - niewydajne jak cholera, bo jest o wiele delikatniejszy od takiego kupnego), a po 2. babcia powiedziała, że taki ocet jest raczej do użytku wewnętrznego No i jest z miodem, jakimiś dodatkami, jest zbyt dobry, żeby go na włosy marnować - tym bardziej, że buteleczka na 3 mycia zejdzie I zauwazyłam, że ze sklepu lepiej działa na włosy, ot co

Chcę już mydła Ziółka Polskie w LF!
A ja nie chcę, za bardzo będą kusiły do zakupu, a mam do zużycia trzy kosteczki rozmarynowego
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:32   #1106
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
A ja nie chcę, za bardzo będą kusiły do zakupu, a mam do zużycia trzy kosteczki rozmarynowego
No to po coś aż 3 kupowała? Ja to od razu kupuję jakieś, jak tylko wejdą
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:55   #1107
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziewczyny, mozecie mi wytlumaczyc jak to jest z ta pokrzywa? Ile razy dziennie ja pijecie i po co ta miesieczna przerwa? Z gory przepraszam jesli juz o tym pisalyscie. Przeczytalam wieksza czesc watku, ale to moglam przegapic... Kiedys pilam herbate z pokrzywy i pamietam ze zlikwidowala mi cellulit na udach. Chetnie bym do niej wrocila.

Co do mydelek, to uzywam weglowego od ponad tygodnia i narazie nic mi nie wyskakuje. Moze wogole nie bede miala oczyszczania, bo wczesniej uzywalam afrykanskie mydlo Akoma, a ono tez oczyszcza i chyba jest jeszcze mocniejsze...
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:01   #1108
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozecie mi wytlumaczyc jak to jest z ta pokrzywa? Ile razy dziennie ja pijecie i po co ta miesieczna przerwa? Z gory przepraszam jesli juz o tym pisalyscie. Przeczytalam wieksza czesc watku, ale to moglam przegapic... Kiedys pilam herbate z pokrzywy i pamietam ze zlikwidowala mi cellulit na udach. Chetnie bym do niej wrocila.
ja pije pokrzywe, kiedys piłam skrzyp, bratka. Polecam wątek dla pijaczek pokrzywy PP, tam sie można dużo ciekawych rzeczy dowiedziec. Ja pije ją dla włosów, żeby szybciej rosły i nie wypadały, oraz dla cery. Własnie mam wysyp po niej A z tą przerwą to nie wiem, powinno sie pic 3 mce i pozniej zrobic miesiac przerwy. Herbatki pije raz dziennie, ale inne dziewczyny piją nawet 2 kubki.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:04   #1109
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozecie mi wytlumaczyc jak to jest z ta pokrzywa? Ile razy dziennie ja pijecie i po co ta miesieczna przerwa? Z gory przepraszam jesli juz o tym pisalyscie. Przeczytalam wieksza czesc watku, ale to moglam przegapic... Kiedys pilam herbate z pokrzywy i pamietam ze zlikwidowala mi cellulit na udach. Chetnie bym do niej wrocila.

Co do mydelek, to uzywam weglowego od ponad tygodnia i narazie nic mi nie wyskakuje. Moze wogole nie bede miala oczyszczania, bo wczesniej uzywalam afrykanskie mydlo Akoma, a ono tez oczyszcza i chyba jest jeszcze mocniejsze...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=483290 zajrzyj na ten wątek. Tam masz wszystko opisane co gdzie i dlaczego
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:23   #1110
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
ja pije pokrzywe, kiedys piłam skrzyp, bratka. Polecam wątek dla pijaczek pokrzywy PP, tam sie można dużo ciekawych rzeczy dowiedziec. Ja pije ją dla włosów, żeby szybciej rosły i nie wypadały, oraz dla cery. Własnie mam wysyp po niej A z tą przerwą to nie wiem, powinno sie pic 3 mce i pozniej zrobic miesiac przerwy. Herbatki pije raz dziennie, ale inne dziewczyny piją nawet 2 kubki.
A rosną szybciej?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.