X Factor Polska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 16:44   #1
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove

X Factor Polska


Po tym wszystkim co mogłyśmy zaobserwować w 'Mam Talent', to, że TVN wypuści jakiś program dla śpiewających było niemal pewne Z czego baardzo się cieszę, bo uważam że świetnie śpiewających ludzi u nas w Polsce nie brakuje

Wikipedia:
"The X Factor – telewizyjny muzyczny show szukający talentów.

Program powstał w Wielkiej Brytanii i zastąpił Pop Idol. Obecnie konkursy odbywają się w różnych krajach. Biorą w nich udział piosenkarze pop, którzy są oceniani przez trzy lub czteroosobowe jury. [...] Nagrodą za zwycięstwo w show jest zazwyczaj nagranie własnej płyty. Polską wersję programu przygotowuje telewizja TVN.
Startujący są zazwyczaj podzieleni na trzy grupy:

* zespoły wokalne (włączając duety)
* piosenkarze w wieku od 16 do 24 lat (z tego co wiem jest podział na kobiety i mężczyzn, to zależy od ilości osób w jury)
* Piosenkarze w wieku powyżej 25 lat

Istnieją cztery poziomy konkursu „The X Factor”:

* castingi (pierwszy z producentami, drugi z jury)
* boot camp (dalsza selekcja)
* wizyty w domach (wybór finalistów)
* finałowy live show "

I co wy na to? Oglądacie zagraniczne wersje?
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-12-16 o 21:37
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 16:48   #2
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

zagranicznych wersji nie oglądałam, ale z tego co wiem zwyciężczynią jednego z X-Factor była Leona Lewis? I chyba Michael Buble, prawda?

Dobrze, że ten program będzie i u nas, wokalnych talentów nie brakuje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:23   #3
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Michael Buble nie wygrał żadnego programu, występował parę razy w programie jako gość to na pewno ;-) jeśli chodzi o zwycięzców brytyjskich edycji to z tych bardziej znanych to właśnie tak jak mówisz Leona Lewis, Alexandra Burke, ostatnią edycję wygrał Jeo McElderry. Obecną, mam nadzieję że wygra Matt Cardle
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:56   #4
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja tak "na serio" zaczęłam oglądać X Factor od poprzedniej edycji. Zakochałam się chyba w większości finalistów (Joe <3 i Danyl <3) oczywiście dziewczyny też były boskie! W tej edycji liczę na Matta albo Cher!(ale tak ogólnie to jest gorsza od poprzedniej)

Ale, żeby nie robić OT to jestem bardzo szczęśliwa, że mój ulubiony show wchodzi do Polski, ale patrząc na to, co zrobili z Mam Talent i Tap Madl zaczynam martwić się o przyszłość tego programu. Mam nadzieję, że chociaż tam nie będzie żadnego krętactwa i ustawiania, chociaż to pewnie tylko moje pobożne życzenie.

No i trudno wyobrazić sobie polskich jurorów, bo przyzwyczaiłam się do Cheryl, Dannii, Louiego i Simona. Nie wiem, czy nie będzie to dla mnie sztuczne xD
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:05   #5
izydorek
Raczkowanie
 
Avatar izydorek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 348
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

No ja właśnie słyszałam coś, że ma być na wiosnę w telewizji TVN ten program, mam nadzieję, że będzie to coś wartego obejrzenia. Chociaż sądząc po talentach wokalnych ludzi, na pewno będzie czego posłuchać.
Słyszałam też, że trwają spekulacje na temat jury: Kuba Wojewódzki? Myślę, że nie mogłoby go zabraknąć. Słyszałam też coś o Edycie Górniak, ale mam nadzieję, że to tylko plota, bo nie zdzierżę jej w jury...
__________________

,,(...) when you feel my heat
look into my eyes
it's where my demons hide
it's where my demons hide
don't get too close
it's dark inside
it's where my demons hide (...)


izydorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:01   #6
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

od 16 lat? rozumiem ze to rozwiazuje problem dzieci spiewajacych na litosc przepelnionych patosem
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:11   #7
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
od 16 lat? rozumiem ze to rozwiazuje problem dzieci spiewajacych na litosc przepelnionych patosem
Właśnie raczej nie Bo te przepełnione patosem dzieci to niestety wiek 10-14 lat i nic na to nie poradzimy...

A co do patosu, to jeśli polski X factor będzie stylizowany na brytyjski to raczej nie grozi nam go zbyt wiele, bo są odcinki w których wszystko aż kipi energią
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:16   #8
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ciekawa jestem jak to wyjdzie, nie oglądałam nigdy zagranicznych wersji Co do jury to czytałam, że biorą pod uwagę m.in. Górniaczkę, Nosowską, "śpiewającego" Czesława, Kayah, Marię Peszek i Piotra Metza.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:54   #9
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

byle nie Górniak! Nie mogę na nią patrzeć, niedługo wyjdzie mi z lodówki
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 23:50   #10
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

[1=97063297b7b35b4a21bd582 d93800b2e45dfbb59_6372d6b 265f10;23536973]Właśnie raczej nie Bo te przepełnione patosem dzieci to niestety wiek 10-14 lat i nic na to nie poradzimy...

A co do patosu, to jeśli polski X factor będzie stylizowany na brytyjski to raczej nie grozi nam go zbyt wiele, bo są odcinki w których wszystko aż kipi energią [/QUOTE]
no ale skoro:
"
Startujący są zazwyczaj podzieleni na trzy grupy:
  • zespoły wokalne (włączając duety)
  • piosenkarze w wieku od 16 do 24 lat
  • Piosenkarze w wieku powyżej 25 lat"
to jak 10-14?
jedyna szanse mają w zespołach( był w mam talent dzieckiak grający na będnie, a cały zespół asystował mu tak żeby to zgrało się w całość)ale to juz jest mniejsza siła rażenia jak nei stoi takie samo małe na scenie
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 08:40   #11
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak to wyjdzie, nie oglądałam nigdy zagranicznych wersji Co do jury to czytałam, że biorą pod uwagę m.in. Górniaczkę, Nosowską, "śpiewającego" Czesława, Kayah, Marię Peszek i Piotra Metza.

o Panie, tylko nie Peszek.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:21   #12
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak to wyjdzie, nie oglądałam nigdy zagranicznych wersji Co do jury to czytałam, że biorą pod uwagę m.in. Górniaczkę, Nosowską, "śpiewającego" Czesława, Kayah, Marię Peszek i Piotra Metza.
nie nie, tylko nie Górniaczkę :P głos owszem piękny niezaprzeczalnie, ale na Boga, widziałam jakie cyrki odstawia w jak oni śpiewają :P starczy już
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:54   #13
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Nigdy nie oglądałam zagranicznej wersji.
Brak dzieci to zdecydowany plus, na pewno obejrzę.


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie nie, tylko nie Górniaczkę :P głos owszem piękny niezaprzeczalnie, ale na Boga, widziałam jakie cyrki odstawia w jak oni śpiewają :P starczy już
Ja też jestem na zdecydowane NIE. Nie zdzierżę jej
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:38   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Ja też jestem na zdecydowane NIE. Nie zdzierżę jej
tam ciągle ryczała, a w tańcu z gwiazdami mówiła, że w końcu jest kobietą wolę nie oglądać jej kolejnej przemiany :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:18   #15
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Czekam z ciekawością na ten program
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:26   #16
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tam ciągle ryczała, a w tańcu z gwiazdami mówiła, że w końcu jest kobietą wolę nie oglądać jej kolejnej przemiany :P
Strach się bać w co tym razem się przepoczwarzy
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:56   #17
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
o Panie, tylko nie Peszek.
No właśnie mam takie same odczucia co do niej, wystarczy, że ją muszę oglądać w reklamie Inteligo
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:02   #18
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No właśnie mam takie same odczucia co do niej, wystarczy, że ją muszę oglądać w reklamie Inteligo
to też, co mnie to obchodzi, że nie ma czasu na seks?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:53   #19
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Jak w jury będzie kajah, metz, czeslaw i nosowska to może być niezly program na wysokim poziomie, ale jak wsadzą górniak to klapa....
a no i oczywiscie wojewódzki niby tez ma byc... w sumie to jest spoko, ale mozna by od niego trochę odpocząć
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 23:20   #20
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
byle nie Górniak! Nie mogę na nią patrzeć, niedługo wyjdzie mi z lodówki
Zawołaj!
Zakonserwujemy z ogórkami
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:16   #21
wasp2
Raczkowanie
 
Avatar wasp2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja wczoraj czytałam o Pawle Małaszyńskim do oglądania jak najbardziej, ale na Boga co on może wiedzieć na temat śpiewania
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
wasp2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:25   #22
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez wasp2 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj czytałam o Pawle Małaszyńskim do oglądania jak najbardziej, ale na Boga co on może wiedzieć na temat śpiewania
Chyba jednak coś wiedzieć musi skoro założył zespół,a oglądalność jego teledysków przekracza trzy tysiące. Wg mnie choćby tą piosenkę ma całkiem przyzwoitą --->http://www.youtube.com/watch?v=pGy8p...eature=related ale to tylko moje subiektywne odczucie,bo na muzyce się nie znam,by kogokolwiek krytykować...
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:07   #23
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zagranicznych wersji nie oglądałam, ale z tego co wiem zwyciężczynią jednego z X-Factor była Leona Lewis? I chyba Michael Buble, prawda?

Dobrze, że ten program będzie i u nas, wokalnych talentów nie brakuje
Cytat:
Napisane przez izydorek Pokaż wiadomość
No ja właśnie słyszałam coś, że ma być na wiosnę w telewizji TVN ten program, mam nadzieję, że będzie to coś wartego obejrzenia. Chociaż sądząc po talentach wokalnych ludzi, na pewno będzie czego posłuchać.
Słyszałam też, że trwają spekulacje na temat jury: Kuba Wojewódzki? Myślę, że nie mogłoby go zabraknąć. Słyszałam też coś o Edycie Górniak, ale mam nadzieję, że to tylko plota, bo nie zdzierżę jej w jury...
Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jak to wyjdzie, nie oglądałam nigdy zagranicznych wersji Co do jury to czytałam, że biorą pod uwagę m.in. Górniaczkę, Nosowską, "śpiewającego" Czesława, Kayah, Marię Peszek i Piotra Metza.
Uwielbiam brytyjską wersję. Co do polskiej mam BARDZO mieszane uczucia. Po pierwsze jury, bo to najważniejsze dla takiego programu tak naprawdę . Z wymienionych tu osób zdecydowanie byłabym za Wojewódzkim i Nosowską! O pogrubionych tylko słyszałam, natomiast nie mam pojęcia jakie mają osobowości, a cała reszta kategorycznie na nie! (i też bez Foremniak proszę :P)

Obawiam się, że żadne jury nie dorówna temu brytyjskiemu . Poza tym zastanawiam się jaki repertuar będą chcieli wprowadzić, bo to kolejna istotna rzecz. Jak polskie górniaczki, peszki czy inne brodki to ja dziękuję :|. Ale pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieję, że niesłusznie z góry źle oceniam i miło się rozczaruję .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 14:32   #24
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Bardzo się cieszę na program, na pewno będę oglądać Co do jury, to mam ogromną nadzieję, ze zobaczymy w nim Wojewódzkiego i Nosowską. Chociaż co do tej drugiej, to raczej bez szans
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 18:04   #25
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Ja też jestem na zdecydowane NIE. Nie zdzierżę jej
Ja też. Mówiłaby pewnie tylko o sobie i Allanku, którzy jeździ na rolkach po całym domu.

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, ale:
Moja przyjaciółka ma od połowy września praktyki w prywatnym przedszkolu, do którego chodzi Allan(ek). Otóż, Allan ma wyraźne kłopoty z czytaniem i pisaniem, a także problemy z psychiką - do nauczycielek krzyczy "szmaty", do innych dzieci "gówno" (a poza tym jest też straszliwie rozpieszczony). Wydaje mi się, że on tak właśnie przeżył rozwód rodziców.
Fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:23   #26
wasp2
Raczkowanie
 
Avatar wasp2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Alejka Pokaż wiadomość
Chyba jednak coś wiedzieć musi skoro założył zespół,a oglądalność jego teledysków przekracza trzy tysiące. Wg mnie choćby tą piosenkę ma całkiem przyzwoitą --->http://www.youtube.com/watch?v=pGy8p...eature=related ale to tylko moje subiektywne odczucie,bo na muzyce się nie znam,by kogokolwiek krytykować...
Tak naprawdę to każdy kto ma( albo też nie) jako taki głos może założyć sobie zespół, ileż to jest tak garażowych zespołów i czy to znaczy że oni wszyscy znają się na muzyce?
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
wasp2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:44   #27
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja będę oglądała tylko wtedy jak w jury zasiądzie śpiewający Czesław Mozil . Pod żadnym innym warunkiem ale wtedy będę oglądała ten program tylko dla jego wypowiedzi.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:46   #28
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

a mnie denerwuja, ze ciagle powstaja programy - show dla osob spiewajacych... idol, mam talent teraz ten ... no ile mozna
powinien byc jakis "program" dla osob majacych talent... ale nie do spiewania ! zakaz wstepu osobom spiewajacym
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:34   #29
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez izydorek Pokaż wiadomość
No ja właśnie słyszałam coś, że ma być na wiosnę w telewizji TVN ten program, mam nadzieję, że będzie to coś wartego obejrzenia. Chociaż sądząc po talentach wokalnych ludzi, na pewno będzie czego posłuchać.
Słyszałam też, że trwają spekulacje na temat jury: Kuba Wojewódzki? Myślę, że nie mogłoby go zabraknąć. Słyszałam też coś o Edycie Górniak, ale mam nadzieję, że to tylko plota, bo nie zdzierżę jej w jury...
A ja wyczytałam, że Maja Sablewska negocjuje z TVN-em w swoim imieniu, a nie Górniaczki (oby, oby). Słyszałam też o Natalii Kukulskiej, Kayah i Pawle Małaszyńskim. Oczywiście Wojewódzki. Zobaczymy. Mam nadzieję, że zaskoczą na nowymi twarzami w jury, bo ileż można oglądać tych przechodzonych celebrytów...
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:12   #30
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
A ja wyczytałam, że Maja Sablewska negocjuje z TVN-em w swoim imieniu, a nie Górniaczki (oby, oby). Słyszałam też o Natalii Kukulskiej, Kayah i Pawle Małaszyńskim. Oczywiście Wojewódzki. Zobaczymy. Mam nadzieję, że zaskoczą na nowymi twarzami w jury, bo ileż można oglądać tych przechodzonych celebrytów...
Też słyszałam o Mai i Małaszynskim. I mam mieszane uczucia. Ale w sumie nie trzeba umieć śpiewać, żeby ocenić kogoś innego.
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.