Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 20:24   #571
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

lash room też wygląda bardzo dobrze nie wiesz może jaka tam cena? ich strona mi nie działa
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 20:55   #572
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
lash room też wygląda bardzo dobrze nie wiesz może jaka tam cena? ich strona mi nie działa
Mnie też nie działa ta strona. Salon ogólnie poleciła mojej cioci jedna znajoma, niestety osobiście rzęs tej pani nie widziałam. Założenie kosztuje 150 zł, przy czym nie wiem też, jakich rzęs i jaką metodą Ale to chyba sugeruje, że nie jest drogo
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 11:08   #573
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

a masz nr telefonu do nich? nie mają podane nigdzie, dziwne..
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 13:23   #574
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
a masz nr telefonu do nich? nie mają podane nigdzie, dziwne..
Nie mam niestety, masz rację, to dziwne nie zwróciłam na to dotychczas uwagi...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 08:50   #575
meraszka
Przyczajenie
 
Avatar meraszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Mnie też nie działa ta strona. Salon ogólnie poleciła mojej cioci jedna znajoma, niestety osobiście rzęs tej pani nie widziałam. Założenie kosztuje 150 zł, przy czym nie wiem też, jakich rzęs i jaką metodą Ale to chyba sugeruje, że nie jest drogo
Jeżeli chodzi o stylizację rzęs, to mimo wszystko odradzałabym kierowanie się ceną, która niestety w przypadku większości zabiegów kosmetycznych ma odzwierciedlenie w jakości. Warto sprawdzić, czy dana stylistka jest faktycznie "stylistką" i czy dobierze Wam metodę oraz rodzaj stylizacji do Waszej budowy oka, rodzaju i jakosci rzęs naturalnych oraz oczywiście oczekiwanego efektu.
Dobre materiały oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji również kosztuje! Warto o tym pamiętać- jest to jednak zabieg przeprowadzany w bezpośredniej okolicy oka i swoją stylistkę należy wybierać bardzo uważnie.
Pozdrawiam!
meraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 12:08   #576
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez meraszka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o stylizację rzęs, to mimo wszystko odradzałabym kierowanie się ceną, która niestety w przypadku większości zabiegów kosmetycznych ma odzwierciedlenie w jakości. Warto sprawdzić, czy dana stylistka jest faktycznie "stylistką" i czy dobierze Wam metodę oraz rodzaj stylizacji do Waszej budowy oka, rodzaju i jakosci rzęs naturalnych oraz oczywiście oczekiwanego efektu.
Dobre materiały oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji również kosztuje! Warto o tym pamiętać- jest to jednak zabieg przeprowadzany w bezpośredniej okolicy oka i swoją stylistkę należy wybierać bardzo uważnie.
Pozdrawiam!
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy kierować się ceną wolę dopłacić, ale mieć zrobione porządnie chociaż oczywiście w granicach rozsądku, widziałam, że w niektórych salonach założenie kosztuje ok. 300 zł - to jak dla mnie jest cena maksymalna, przepłacić też nie mam zamiaru
Oczywiście, że warto sprawdzić to wszystko, tylko jak? Czy jest na to jakiś sposób? Tego na zdjęciach nie widać...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 14:41   #577
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

W końcu dzisiaj poszłam tutaj:

https://www.facebook.com/AtelierMagnitica/?fref=ts

Byłam u Eweliny, płaciłam 169zł i jestem bardzo zadowolona z efektu. Bardzo profesjonalna stylistka, widać, że ma dużą wiedzę, wie jakie zaproponować metody do różnych typów rzęs. Sam zabieg bardzo przyjemny
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 17:35   #578
meraszka
Przyczajenie
 
Avatar meraszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy kierować się ceną wolę dopłacić, ale mieć zrobione porządnie chociaż oczywiście w granicach rozsądku, widziałam, że w niektórych salonach założenie kosztuje ok. 300 zł - to jak dla mnie jest cena maksymalna, przepłacić też nie mam zamiaru
Oczywiście, że warto sprawdzić to wszystko, tylko jak? Czy jest na to jakiś sposób? Tego na zdjęciach nie widać...
Wszystko zależy od tego za jaką metodę te 300zł
Oczywiscie są salony, w których niestety umiejętnosciami pochwalić się nie mogą, a ceny jak z kosmosu
Ano, w pierwszej kolejności zdjęcia oczywiście, czy w ogóle są i jak wyglądają na nich rzęski. Można takze odpowiednio 'podpytać' stylistkę, o to jakie rodzaje aplikacji wykonuje, jakie stylizacje oka (powinna powiedzieć, ze dobiera do oka, typu urody, jakosci rzęs naturalnych, itd).
meraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 18:09   #579
martin222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny,

czy możecie polecić kogoś we Wrocławiu kto robi rzęsy metodą 1:1 i po ich zdjęciu nie są rzęsy naturalne zmasakrowane???
martin222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:27   #580
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Możecie polecić jakas dobra stylistke z Gdyni ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 12:29   #581
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakas dobra stylistke z Gdyni ?
Ja mogę, jest bardzo dobra ale nie wiem jak u niej z terminami. Info na PW.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 20:06   #582
valerica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Mogłybyście polecić jakąś dobrą stylistkę z Kielc?
valerica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:14   #583
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Może jest tu ktoś z Podhala i może kogoś polecić?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:02   #584
BASZU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny!!!
Omijajcie szerokim łukiem (radzę z własnych przykrych doświadczeń) salon "Stylizacja rzęs Lola" w Gdyni na płk. Dąbka !!!

Po jednej nocy wypadło ok. 30 rzęs (metoda 1:1), po kolejnych 3 dniach odpadła prawie połowa. Pani prawdopodobnie miała stary klej, ale próbowała za wszelką cenę zrzucić winę na mnie za rzekomą złą pielęgnację, gdyż jak twierdzi przez pierwsze 3 dni nie wolno się myć i należy do wody nawet się nie zbliżać. Oprócz tego nie chciała przyjąć reklamacji, twierdząc, że sama sobie rzęsy powyrywałam!

Niesympatyczne osoby, nikomu nie polecam!!!
BASZU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 17:27   #585
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Masakra. To ja z kolei polecam na Mokotowskiej w Warszawie Magic Visage, robiłam w tamtym miesiącu. Cena standardowa, ale trzymają się świetnie. Dobre jakościowo bo to widać, dziewczyna która zakłada tam rzęsy BOMBA Piękna, uśmiechnieta i zdolna.
Polecam
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 17:57   #586
Jacqueline21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cześć dziewczyny zrobiłam kurs na przedłużanie rzęs 1:1 i zastanawiam się nad akcesoriami(rzęsy i klej ) z dwóch firm między NOBlE LASHES A AMAZING LASHES co polecacie i dlaczego ?
z góry dziękuję za odpowiedz
Jacqueline21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 18:49   #587
cuks_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Witam, mam bardzo przykry problem- mianowicie wczoraj byłam na przedłużeniu rzęs 2:1. Po wyjściu z salonu efekt super, lecz problem zobaczyłam już w nocy tzn. obudziłam się z kępkami na policzkach. Od wczoraj wypadło mi ok.15-20 kępek.. I moje pytanie brzmi czy to normalne, jaka jest tego przyczyna i czy moze powinnam zgłosić reklamację? Dodam, że stosowałam się do wszystkich zalecanych poleceń po zabiegu, a stylistka która wykonywała zabieg posiadała wszelkie certyfikaty etc. Z góry przepraszam jeżeli post umieściłam w złym miejscu na forum- wątku etc.
cuks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 19:35   #588
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cuks_ Pokaż wiadomość
Witam, mam bardzo przykry problem- mianowicie wczoraj byłam na przedłużeniu rzęs 2:1. Po wyjściu z salonu efekt super, lecz problem zobaczyłam już w nocy tzn. obudziłam się z kępkami na policzkach. Od wczoraj wypadło mi ok.15-20 kępek.. I moje pytanie brzmi czy to normalne, jaka jest tego przyczyna i czy moze powinnam zgłosić reklamację? Dodam, że stosowałam się do wszystkich zalecanych poleceń po zabiegu, a stylistka która wykonywała zabieg posiadała wszelkie certyfikaty etc. Z góry przepraszam jeżeli post umieściłam w złym miejscu na forum- wątku etc.
Za malo mamy informacji. Na jakich produktach pracowala stylistka? Czy nie moczylas rzes w ogole przez 24h od zalozenia? Czy nie bylo szans kontaktu z para wodna? Nic tlustego na noc nie uzylas? Pierwsze godziny po aplikacji sa wazne bo to wplywa na trzymanie sie rzes. Jesli kilka rzes wypadnie to nie na powodow do niepokoju bo moze sklepie skonczyl sie zywot twoich rzes i tu pytanie: jestes pewna ze wypadly tylko rzesy sztuczne bez naturalnych?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 20:18   #589
cuks_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Rzęski od Noblelashes. Nie miały kontaktu z wodą, gorącym powietrzem i parą wodną, a na noc nie był stosowany żaden kosmetyk. W nocy również starałam się nie spać na brzuchu/bokach. Tak jestem pewna, że wypadły tylko rzęsy sztuczne, co więcej większość wypadła z jednego oka, co przyczyniło się do lekkich przerzedzeń rzęs doczepianych.
cuks_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 18:24   #590
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziewczyny ja mam takie pytanie - czy przedlużając rzęsy obcina się przy tym te naturalne?
Moja kuzynka przedłużała sobie rzęsy i wybrała te podkręcone. Pani po doklejeniu obcinałe jej własne odstające nożyczkami. Czy tak się to robi ?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 16:02   #591
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam takie pytanie - czy przedlużając rzęsy obcina się przy tym te naturalne?
Moja kuzynka przedłużała sobie rzęsy i wybrała te podkręcone. Pani po doklejeniu obcinałe jej własne odstające nożyczkami. Czy tak się to robi ?
Bron Boze!!!! Nie wolno ingerowac w rzese naturalna! Jest pewna ze obcinala jej rzesy? Skad o tym wie skoro miala zamkniete oczy? Moze gdzies ucinala jakies sklejki albo cos... nie wierze ze obcinala naturalne rzesy....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:39   #592
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Bron Boze!!!! Nie wolno ingerowac w rzese naturalna! Jest pewna ze obcinala jej rzesy? Skad o tym wie skoro miala zamkniete oczy? Moze gdzies ucinala jakies sklejki albo cos... nie wierze ze obcinala naturalne rzesy....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

miała takie wrażenie, bo wczesniej juz robila rzęsy u innej kosmetyczki i nic takiego się nie działo.
Ja się zastanawiam własnie nad tym, ponieważ jej rzęsy widać, nie przylegają do tych sztucznych, tylko sterczą takie jasne i proste. To tak ma byc?
Ja aktualnie mam dośc długie rzęsy po odzywkach i sama juz nie wiem, czy je przedłużac?, jak by mi jeszcze miała mieć je podcięte to napewno bym się nie zdecydowała
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:44   #593
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

No to stercza jasne proste czy sa przyciete? Bo juz sama nie wiem.

Mogla dopasowac skret do rzesy naturalnej ale moze kolezanka zazyczyla sobie bardziej podkrecone? Tego nie wiadomo. Nie jestem za tym zeby osoby trzecie zdawaly relacje z tego, jak wygladal zabieg bo pozniej jest duzo niedociagniec w informacji. Jesli przycinala rzesy to by nie sterczaly a podczas zabiegu wrazenia mozna miec rozne. Nie widziala tego ze przycinala rzesy takze nie moze tak twierdzic. Czemu nie zapytala stylistki co robi? Czasem manewruje sie pesetami zeby usunac sklejki, moze kolezanka miala wrazenie ze to nozyczki? Zadna dobra stylistka tego nie zrobi. Jak dla mnie to na podstawie wrazenia, zaslyszenia nie mozna niczego stwierdzic.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:55   #594
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Ja nie mam zamiaru nikogo oskarżać ani tym podobne. Po prstu pytam jak to wygląda. Miała tym razem bardziej podkręcone, i własnie niektóre włoski jej tak sterczały. Mnie chodzi bardziej o moje. Ja mam długi i mega proste rzęsy. Mam tez trochę opadającą powiekę i mysłam sobie, aby zrobić sobie takie podkręcone, ale jak mi mają sterczeć tak później, to jakoś mi to nie odpowiada. Ja może zapytam tak- czy doklejając sztuczną rzęsę, moja będzie całkowicie przyklejona, czy tylko przy skórze?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:35   #595
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Stylistka powinna dopasowac rzesy do tych naturalnych. Jesli wybiera rzesy podkrecone moze byc tak ze nie zawsze dopasuje sie do rzesy naturalnej I niestety moze odstawac gdzie niegdzie ale taki efekt nie powinien byc az tak widoczny. Mozna ten efekt zniwelowac wykorzystujac rozne skrety rzes. Mozna tez zastosowac rzesy L. Sa to rzesy ktore stosuje sie przy rzesach prostych.

Jesli trafisz do dobrej stylistki a nie takiej ktora robi rzesy za 50zl to uwierz ze zrobi to dobrze I zgodnie z procedurami.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:09   #596
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dzieki za odp, tylko jak taką znaleźć. Rzęsy kuzunka robiła w salonie za 130zl, metodą 1:1 i ja bym tam napewno nie poszła, bo mi się w ogole nie podobały. Muszę popytać , na fejsie zdjęcia pooglądac.
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:11   #597
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp, tylko jak taką znaleźć. Rzęsy kuzunka robiła w salonie za 130zl, metodą 1:1 i ja bym tam napewno nie poszła, bo mi się w ogole nie podobały. Muszę popytać , na fejsie zdjęcia pooglądac.
Z jakiego powodu sie nie podobaly? Efekt jest uzalezniony od stanu I kondycji rzes naturalnych. Jesli bylo ich malo I sa krotkie nie ma co spodziewac sie cudow. Poza tym kazda stylizacja jest inna, to ze ktos ma taki efekt, nie znaczy ze u drugiej osoby stylizacja bedzie taka sama.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 16:20   #598
Nuta_Jasminu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A ja polecam serum Oceanic. Efekt sztucznych rzęs gwarantowany. Używam od 2 miesięcy i efekt jest powalający. Na pewno kupię ponownie i od dziś każdej kobiecie w rodzinie będę to serum kupować na prezent. :P

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-02 o 19:11 Powód: Reklama bloga.
Nuta_Jasminu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 07:33   #599
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Reklama tutaj jest zabroniona takze radze ci edytowac post. Poza tym to jest watek o przedluzaniu rzes a nie o jakims serum.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 22:35   #600
0pauleczka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej dziewczyny jestem tu nowa i też zaczynam swoją przygodę z rzesami.ukończyłam na razie kurs przedłużania rzęs 1:1 i chciałabym iść w tym kierunku dalej. Nie powiem jest to bardzo ciężka praca zapisując się nie miałam pojęcia że to będzie aż takie trudne na razie idzie mi to dość pokracznie ciężko mi jeszcze operować pincetami i złapać każda rzeske. Na razie udało mi się jako pierwszej zrobić rzęsy siostrze i chciałabym posłuchać waszych opinii mojej pracy i dowiedzieć się jak to z wami było na początku?? Jak wyglądały wasze pierwsze prace czy udało wam się złapać każda rzeske ile czasu kleilyscie i czy zaczynalyscie od razu od dziewczyn z zew do trenowania??? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-10-07-21-46-03-263.jpg (60,3 KB, 47 załadowań)
0pauleczka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.